OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

ALBÁNIE: Superliga

13:45Apolonia Fier - Partizani -:-
13:45Skenderbeu - Kastrioti -:-
13:45Tirana - Bylis -:-
16:45Kukesi - Laci -:-
16:45Teuta - Vllaznia -:-

ANGLIE: Championship

20:00Middlesbrough - Derby -:-
20:00Millwall - Reading -:-
20:45Bristol City - Watford -:-
20:45Coventry - Cardiff -:-
20:45Swansea - Sheffield Wed -:-

ANGLIE: Professional Development League

12:00Millwall U23 - Cardiff U23 -:-
14:00Wigan U23 - Sheffield Utd U23 -:-

ARMÉNIE: 1. liga

13:00Urartu 2 - Ararat-Armenia 2 -:-

ASIE: AFC Liga mistrů

11:00Guangzhou Evergrande (Chn) - Kobe (Jpn) -:-
11:00Jeonbuk (Kor) - Sydney FC (Aus) -:-
11:00ZrušenoSuwon (Kor) - Johor DT (Mys) -:-
14:00Shanghai SIPG (Chn) - Yokohama M. (Jpn) -:-

BELGIE: Jupiler League

17:00Cercle Bruggy - Mouscron -:-

BOLÍVIE: Nacional B - 2. fáze

20:30Em Huanuni - Stormers -:-
20:30Fancesa - Tomayapo -:-
20:30Chaco Petrolero - Cochabamba -:-
20:30Mariscal Sucre - Vaca Diez -:-
20:30Quebracho Villa Montes - Independiente Petroleros -:-
20:30Rosario Central - Oruro Royal -:-
20:30Satelite Norte - Libertad -:-
20:30Tiquipaya - Fatic -:-

BRAZÍLIE: Série A

23:15Ceara - Sao Paulo -:-

BRAZÍLIE: Série B

23:15Confianca - Cuiaba Esporte 2:0
23:15CSA - Operario 1:0
23:15Ponte Preta - Oeste 1:0
01:30America MG - Juventude 2:1
01:30Brazil de Pelotas - CRB 2:1
01:30Chapecoense - Cruzeiro 0:1
23:00Nautico - Vitoria -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Capixaba - Play Off

22:30Estrela do Norte - Vitoria ES -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Carioca B1 - 2. fáze

19:00Audax RJ - Artsul -:-
19:00Goncalense - Campos AA -:-
19:00Marica - Sampaio Correa FE -:-
19:00Nova Cidade - Nova Iguacu -:-
19:00Olaria - Sao Goncalo -:-
19:00Rio Sao Paulo - Goytacaz -:-
19:00Serra Macaense - Angra dos Reis -:-
19:00Serrano FC - Bonsucesso -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Matogrossense - Play Off

20:00Uniao Rondonopolis - Pocone -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Piauiense

20:00Julho Esporte - Flamengo PI -:-
20:00Picos - Piaui -:-
20:00Timon - Parnahyba -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Rondoniense - Play Off

20:00Ji-Parana - Real Ariquemes -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Roraimense - 2. fáze

23:30Rio Negro - GAS -:-

BRAZÍLIE: Copa Paulista

19:00Agua Santa - Nacional SP -:-
19:00Atibaia - Velo Clube -:-
19:00Botafogo SP B - Marilia -:-
19:00Ferroviaria - Comercial -:-
19:00Inter de Limeira - Audax-SP -:-
19:00Novorizontino - Rio Preto -:-
19:00Piracicaba - Primavera EC -:-
19:00Ponte Preta B - Portuguesa Santista -:-
19:00Portuguesa - Guarani B -:-
19:00Sao Bernardo - Juventus-SP -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro U20

19:00America Mineiro U20 - Internacional U20 -:-
19:00Botafogo U20 - Corinthians U20 -:-
19:00Ceara U20 - Bahia U20 -:-
19:00Fluminense U20 - Vasco U20 -:-
19:00Goias U20 - Gremio U20 -:-
19:00Sao Paulo U20 - Chapecoense-SC U20 -:-
19:00Sport Recife U20 - Santos U20 -:-
00:00Palmeiras U20 - Athletico-PR U20 -:-
00:30Cruzeiro U20 - Vitoria U20 -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod

13:00Dunav Ruse - Ludogorets III -:-

ČERNÁ HORA: Pohár

13:00Arsenal Tivat - Iskra -:-
13:00Bokelj - Buducnost -:-
13:00Decic - Sutjeska -:-
13:00FK Podgorica - Zeta -:-

ČESKO: Fortuna liga

17:00České Budějovice - Bohemians 1905 -:-

ČESKO: FNL

13:00Blansko - Hradec Králové -:-
13:30Dukla Praha - Chrudim -:-
13:30Líšeň - Vyšehrad -:-
13:30Prostějov - Ústí n. L. -:-
13:30Třinec - Táborsko -:-
13:30Varnsdorf - Žižkov -:-
13:30Vlašim - Jihlava -:-

ČÍNA: Yi League

57'Beijing Technology - Qingdao Red Lions 2:0
58'Čína U19 - Yunnan Kunlu 0:0
57'Qingdao Jonoon - Xian Daxing Chongde 0:0
58'Xian Youkeduo - Zibo Cuju 1:2
57'Zhongchuang Hengtai - Nanjing Fengfan 0:1

DR KONGO: Ligue 1

13:30Don Bosco - JSK -:-
15:30Mazembe - Groupe Bazano -:-

ESTONSKO: Esiliiga

17:00Flora U21 - Elva -:-
17:00Maardu - Tammeka U21 -:-
17:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd -:-

EVROPA: Liga mistrů - Skupinová fáze

18:55Mönchengladbach - Šachtar -:-
18:55Olympiakos - Manchester City -:-
21:00Ajax - Midtjylland -:-
21:00Atl. Madrid - Lok. Moskva -:-
21:00Bayern - Salcburk -:-
21:00Inter - Real Madrid -:-
21:00Liverpool - Atalanta -:-
21:00Marseille - FC Porto -:-

EVROPA: Premier League (Krym)

12:00Gvardeyets - Kafa -:-
12:00Kyzyltash - TSK Simferopol -:-
12:00Ocean Kerch - Yevpatoriya -:-
15:00Krymteplytsia - SKCHF Sevastopol -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Pohár

18:00Vikingur - TB Tvoroyri -:-
20:00B36 Torshavn - Argir -:-
20:00Runavik - Skala Itrottarfelag -:-
20:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn -:-

FRANCIE: Ligue 1

19:00Lens - Nantes -:-

GIBRALTAR: National League

20:00Manchester 62 - Glacis United -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga 2

15'Shevardeni Tbilisi - Shukura 0:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

18:00Coban Imperial - Santa Lucia -:-
18:00Municipal - Antigua -:-
22:00Xelaju - Comunicaciones -:-

GUINEA: Ligue 1

17:00Flamme Olympique - Satellite -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1. fáze

22:00Real Sociedad - Platense -:-
00:00UPNFM - Marathon -:-

CHILE: Primera División

01:30A. Italiano - S. Wanderers 1:1
22:00Colo Colo - Curico Unido -:-

CHILE: Primera B

23:15Nublense - Rangers 4:2
14:00Barnechea - Magallanes -:-
14:30San Felipe - Cobreloa -:-

CHORVATSKO: 1. HNL

17:00Istra 1961 - Osijek -:-

CHORVATSKO: 2. HNL

13:30Dugopolje - Din. Záhřeb 2 -:-
13:30Opatija - Zaprešić -:-
13:30Rudes - Hajduk Split 2 -:-

INDIE: ISL

15:00Goa - Mumbai City -:-

ÍRÁN: 1. liga

13:40Gol Gohar - Foolad -:-
13:45Esteghlal F.C. - Machine Sazi -:-
13:50Saipa - Nassaji Mazandaran -:-
14:00Aluminium Arak - Mes Rafsanjan -:-

IRSKO: FAI Cup

20:30Sligo Rovers - Derry City -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

15:00Como - Olbia -:-
15:00Giana Erminio - Piacenza -:-
15:00Juventus U23 - Grosseto -:-
15:00Lucchese - AlbinoLeffe -:-
15:00Pergolettese - Pro Vercelli -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

15:00Gubbio - Triestina -:-
15:00Mantova - Arezzo -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

14:30Bisceglie - Monopoli -:-
15:00Palermo - Turris -:-
15:00Vibonese - Foggia -:-

ITÁLIE: Coppa Italia

14:30Empoli - Brescia -:-
14:30Parma - Cosenza -:-
17:30Bologna - Spezia -:-
17:30Cagliari - Verona -:-
17:30Udinese - Fiorentina -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00Hapoel Hadera - Sakhnin -:-
18:00Ashdod - Netanya -:-
19:00B. Jeruzalém - M. Petah Tikva -:-

JAPONSKO: J1 League

10:30Kawasaki - G-Osaka -:-
11:00Kashima - Kashiwa -:-
11:00Oita - C-Osaka -:-
11:00Yokohama - Shimizu -:-
11:30Sagan Tosu - Vegalta Sendai -:-
11:30Shonan - Hirošima -:-

JAPONSKO: J2 League

10:00Verdy - Avispa Fukuoka -:-
11:00Albirex Niigata - Ehime -:-
11:00Kusatsu - Omiya Ardija -:-
11:00Kyoto - Kofu -:-
11:00Mito - Kitakyushu -:-
11:00Okayama - Tochigi -:-
11:00Renofa Yamaguchi - Chiba -:-
11:00Tokushima - Machida -:-
11:00V-Varen Nagasaki - Yamaga -:-
11:00Yamagata - Kanazawa -:-
11:30Iwata - Ryukyu -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

18:30Bloem Celtic - Black Leopards -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores - Play Off

23:15Athletico-PR (Bra) - River Plate (Arg) 1:1
23:15LDU Quito (Ecu) - Santos (Bra) 1:2
01:30Racing Club (Arg) - Flamengo (Bra) 1:1
23:15Delfin (Ecu) - Palmeiras (Bra) -:-
23:15Ind. del Valle (Ecu) - Nacional (Uru) -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana

23:15Bahia (Bra) - Union Santa Fe (Arg) 1:0
01:30Velez Sarsfield (Arg) - Dep. Cali (Col) 2:0
23:15Bolivar (Bol) - Lanus (Arg) -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 2 - Baráž o postup

11:00Gyeongnam - Daejeon -:-

KATAR: 2. liga

15:15Al Bidda - Lusail -:-
15:30Al Markhiya - Al Muaidar -:-
15:30Al-Shahaniya - Al Mesaimeer -:-

KOLUMBIE: Primera B - Apertura - Quadrangular

20:00Bogota - Leones -:-
22:00Valledupar - Cortulua -:-
00:00Huila - Llaneros -:-

KOLUMBIE: Copa Colombia

21:00Real San Andres - Pasto -:-

KOLUMBIE: Liga ženy - Play Off

00:00Atl. Nacional Ž - America de Cali Ž -:-
02:00Junior Ž - Santa Fe Ž -:-
19:00Dep. Cali Ž - Millonarios Ž -:-

KOSOVO: Superliga

13:00KF Llapi - Prishtina -:-
13:00Trepca 89 - FC Besa -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Off

03:00FC Desamparados - Escazucena 0:0
20:30Liberia - Cariari Pococi -:-

KUVAJT: Premier League

14:00Yarmouk - Al Jahra -:-
16:30Al Salmiya - Al Kuwait -:-

KYPR: 1. liga

16:00APOEL - Doxa -:-

KYPR: Division 2

13:30OdloženoChloraka - Digenis -:-

KYPR: Pohár

16:00AEK Larnaca - AEL Limassol -:-
16:00Ermis - Nea Salamis -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

13:00Budaorsi - Haladas -:-
13:00Kaposvar - Soroksar -:-
13:00Siofok - Csakvari -:-
13:00Szolnoki - Bekescsaba -:-
18:00Ajka - Dorogi -:-
18:00Debrecen - Szentlorinc -:-
18:00Gyirmot - Kazincbarcika -:-
18:00Pecsi - Debreceni EAC -:-
18:00Szeged - Győr -:-
18:00Vasas - Nyiregyhaza -:-

MAĎARSKO: NB III - Východ

13:00Debrecen II - BVSC-Zugló -:-
13:00Fuzesgyarmati SK - Putnok -:-

MAĎARSKO: NB III - Střed

13:00Monori - Honved II -:-

MAĎARSKO: NB III - Západ

13:00Szabadkikoto - Erdi -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

13:00Kelen Ž - Haladas Ž -:-

MALTA: Division 1

17:00Marsaxlokk - Vittoriosa -:-
21:15Swieqi - Marsa FC -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura - Play Off

00:00Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos 1:0
02:10Tampico Madero - Tapatio 1:0pen
04:10Cimarrones de Sonora - Pumas Tabasco 2:3
00:00Atl. Morelia - Venados -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

12:00Sf.Gheorghe - S. Tiraspol -:-
15:00Speranta Nisporeni - Zimbru -:-

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Bayern II - Ingolstadt -:-
19:00Drážďany - Unterhaching -:-
19:00Kaiserslautern - Lubeck -:-
19:00Magdeburg - Rostock -:-
19:00Viktoria Kolín n. R. - Zwickau -:-

NĚMECKO: Regionální liga Západ

15:30Dusseldorf II - Monchengladbach II -:-
17:30Dortmund II - Rodinghausen -:-
18:00Fortuna Kolín n. R. - Munster -:-
18:00Lippstadt - Oberhausen -:-
18:00Lotte - Aachen -:-
19:30Ahlen - Schalke II -:-
19:30Bonner - Straelen -:-
19:30RW Essen - Wuppertaler -:-
19:30Wegberg-Beeck - Kolín n. R. II -:-
19:30Wiedenbruck - Homberg -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play Off

23:00Jalapa U20 - Diriangen U20 -:-
23:00Managua FC U20 - Real Madriz U20 -:-

NORSKO: Toppserien ženy - Baráž o udržení

19:00Medkila Ž - Kolbotn Ž -:-

PALESTINA: West Bank League

14:00Wadi Al-Nes - Tubas -:-
15:00Jabal Al Mukaber - Merkaz -:-
17:00Al Khaleel - Ahli Al-Khalil -:-

PANAMA: LPF - Clausura

21:00Costa del Este - Arabe Unido -:-
21:00Chiriqui - Alianza -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

21:00Dep. Municipal - Llacuabamba -:-
21:30Carlos Mannucci - A. Lima -:-

POLSKO: 1. liga

12:30Puszcza - Termalica B-B. -:-

POLSKO: III Liga - Skupina I

12:00Ursus Warszawa - Zambrow -:-
13:00Swit - W. Mazowieckie -:-
17:00Wikielec - Polonia V. -:-

POLSKO: III Liga - Skupina II

13:00Elana Torun - Gornik Konin -:-
13:00Sroda - Starogard Gdanski -:-

POLSKO: III Liga - Skupina III

13:00Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow -:-
17:00Kluczbork - Brzeg -:-

POLSKO: III Liga - Skupina IV

13:00Cracovia 2 - Sokol Sieniawa -:-
13:00Hetman Zamosc - Chelmianka Chelm -:-
13:00Ostrowiec - Stal Krasnik -:-

POLSKO: Pohár

17:40Widzew Lodž - Legia -:-

POLSKO: Pohár ženy

12:00Bydgoszcz Ž - Gdaňsk Ž -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

19:00Cova De Piedade - Benfica B -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

16:00Anadia - Valadares Gaia -:-
16:00Estrela - Oriental Dragon -:-
21:00Braga B - Merelinense -:-

PORTUGALSKO: Taça de Portugal

11:00Casa Pia - Nacional -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

13:00Estoril U23 - Sporting U23 -:-
16:00Portimonense U23 - Cova De Piedade U23 -:-

RAKOUSKO: OFB Cup

17:15Austria Vídeň - Hartberg -:-
20:25First Vienna - Altach -:-

RÉUNION: Regionale 1

17:30Excelsior - Saint-Pierroise -:-
17:30Jeanne d'Arc - St Marienne -:-

RUMUNSKO: Liga 2

13:00Aerostar - ASU Poli Timisoara -:-
13:00Calarasi - Mioveni -:-
13:00Comuna Recea - Pandurii -:-
13:00CSM Slatina - Turnu Magurele -:-
13:00Viitorul Tg. Jiu - Concordia -:-
16:00Petrolul - Gloria Buzau -:-

RUSKO: FNL

12:00Neftekhimik - Nizhny Novgorod -:-
13:00Alania Vladikavkaz - Yenisey -:-
13:00Tekstilshtik - Orenburg -:-
14:00Akron Togliatti - Sp. Moskva 2 -:-
14:00Bryansk - Chertanovo M. -:-
14:00Omsk - Tomsk -:-
14:00Voronezh - Veles Moscow -:-
15:30Volgar-Astrakhan - SKA Khabarovsk -:-
16:00Samara - FK Chayka -:-
16:30Jaroslavl - Baltika -:-
17:00T. Moskva - Krasnodar 2 -:-

RUSKO: Juniorská liga

15'Ufa U19 - UOR U19 0:0
15'Ural U19 - Chimki U19 0:0
10:00Arsenal Tula U19 - Sochi U19 -:-
11:00Akhmat U19 - FK Rostov U19 -:-
11:00Kazaň U19 - Lok. Moskva U19 -:-
11:00Konoplev Academy U19 - CSKA Moskva U19 -:-
11:00R. Volgograd U19 - Tambov U19 -:-
12:00Sp. Moskva U19 - Krasnodar U19 -:-
12:00Zenit U19 - Str. Moskva U19 -:-
13:00Din. Moskva U19 - Chertanovo M. U19 -:-

ŘECKO: Super League

16:15Asteras T. - Smyrnis -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura - 2. fáze

22:00FAS - Luis Angel Firpo -:-
22:00Municipal Limeno - 11 Deportivo -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

20:45OdloženoCosmos - Tre Fiori -:-
20:45OdloženoFolgore - Fiorentino -:-
20:45OdloženoMurata - La Fiorita -:-
20:45OdloženoTre Penne - Domagnano -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

13:05Al-Kawkab - Al Adalh -:-
13:15Al Bukayriyah - Jeddah -:-
13:15Arar - Najran -:-
15:25Al-Nahda - Al-Hazem -:-

SEV. A STŘ. AMERIKA: Liga CONCACAF

02:00Herediano (Cos) - Esteli (Nic) 0:1
04:15Alajuelense (Cos) - San Francisco (Pan) 1:0

SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL

13:00Drita - Teteks -:-
13:00FK Skopje - Ohrid -:-
13:00Kozuv Gevgelija - Sloga Vinica -:-
13:00Osogovo - Bregalnica -:-
13:00Plackovica - Pobeda -:-
13:00Sasa - Rosoman 83 -:-
13:00Tikves - Kit Go Pehchevo -:-
13:00Vardari Forino - FK Korab -:-
13:00Veleshta - KF Gostivar -:-
13:00Vellazerimi - Kadino Skopje -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Pohár

13:00Akademija Pandev - Shkupi -:-
13:00Belasica - Makedonija GP -:-
13:00Sileks - Shkendija -:-
13:00Struga Trim & Lum - Renova -:-

SINGAPUR: Premier League

12:45Albirex Niigata - Young Lions -:-
12:45Balestier Khalsa - Tanjong Pagar -:-
12:45Geylang - Lion City -:-
12:45Hougang - Tampines -:-

SKOTSKO: Premiership

20:00Hamilton - Aberdeen -:-

SKOTSKO: Lowland League

20:45BSC Glasgow - East Stirlingshire -:-
20:45Gretna 2008 - Gala Fairydean -:-
20:45Stirling University - Bo'ness United -:-
21:00Cumbernauld Colts - Kelty Hearts -:-

SLOVENSKO: 2. liga

12:30Liptovský Mikuláš - Trebišov -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

13:30Tabor Sežana - Domžale -:-
17:00Celje - Maribor -:-

SRBSKO: Prva Liga

13:00Borac 1926 - Zemun -:-

SRBSKO: Pohár

13:00IMT Novi Beograd - Radnički Niš -:-
13:30Javor - FK Vozdovac -:-
13:30Radnik - Cukaricki -:-
13:30Sp. Subotica - Mladost -:-
13:30TSC Backa Topola - Napredak -:-
16:00Metalac - Partizan -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

19:00Gijon - Sabadell -:-
19:00Las Palmas - Mirandes -:-
19:00Zaragoza - Vallecano -:-
21:30Cartagena - Mallorca -:-
21:30Fuenlabrada - Ponferradina -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 1

17:00Marino de Luanco - Valladolid Promesas -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 2

19:00Arenas Club - Leioa -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 3

16:30Olot - Barcelona B -:-
17:00Villarreal B - Alcoyano -:-
19:00Lleida - Llagostera -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 4

15:45Betis B - Murcia -:-
19:00Linares - Granada B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 2

15:00Real Aviles - SD Navarro CF -:-
20:00Lenense - Caudal Deportivo -:-
20:00Union Club Ceares - Aviles Stadium -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 4

20:00Santuxu - Real Sociedad C -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 9

18:30Maracena - Huetor Tajar -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 10

16:00Sevilla C - San Roque -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 13

15:45Cartagena B - Deportiva Minera -:-
16:00Aguilas FC - EDMF Churra -:-
16:00Cartagena FC - Mazarron CF -:-
20:00Olimpico de Totana - Minerva -:-
20:30Bullense - UCAM Murcia B -:-
20:30Muleno - Mar Menor -:-

ŠVÝCARSKO: Super League

18:15Basilej - Lausanne -:-
18:15Sion - Servette -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

12:00Ruvu Shooting - Tanzania Prisons -:-
14:00Kagera Sugar - Biashara Mara United -:-
14:00Mwadui - Gwambina -:-
17:00Azam - Young Africans -:-

TURECKO: 3. Lig Group 4

11:00Bergama Bld. - Kozan -:-

TURECKO: Pohár

11:00Bandirmaspor - Darica Genclerbirligi -:-
11:00Keciorengucu - Kocaelispor -:-
11:00Tuzlaspor - Sultanbeyli -:-
11:00Yeni Malatyaspor - Etimesgut -:-
12:30Altinordu - Corum -:-
12:30Eskisehirspor - Kastamonuspor -:-
12:30Istanbulspor - Tarsus -:-
13:00Hatayspor - Karacabey Belediyespor -:-
15:00Gaziantep - Serik Belediyespor -:-
17:00Adana Demirspor - Afjet Afyonspor -:-
17:00Antalyaspor - Pendikspor -:-
19:00Rizespor - Utas Usakspor -:-

TURKMENISTÁN: Yokary Liga

11:00Energetik - Ahal -:-
11:00FC Asgabat - Altyn Asyr -:-
11:00Kopetdag Asgabat - Sagadam -:-
11:00Merw - Nebitci -:-

UKRAJINA: Persha Liga

12:00Kremin - Alliance -:-
12:00Mykolaiv - Ahrobiznes Volochysk -:-
12:00Nyva Ternopil - Krystal -:-
12:00Veres-Rivne - Hirnyk-Sport -:-
12:00VPK-Agro - Metalist 1925 -:-
15:00OdloženoČ. Oděsa - Volyn Lutsk -:-
16:30OdloženoPrykarpattya - Kramatorsk -:-
17:00Obolon - Zhytomyr -:-

UKRAJINA: Druha Liga

12:00Cherkashchyna - Yarud Mariupol -:-
14:00OdloženoDnipro Cherkasy - Nova Kakhovka -:-

URUGUAY: Segunda Division

23:30Villa Teresa - Rampla Juniors 1:1
01:45Racing Montevideo - Atenas 0:2

USA: MLS - Play Off

00:00Toronto FC - Nashville SC 0:1pp
02:00Philadelphia Union - New England Revolution 0:2
04:30Seattle Sounders - Los Angeles FC 3:1

UZBEKISTÁN: Super League

15'Nasaf Qarshi - Pakhtakor 1:0
10:30Kokand 1912 - Lok. Taškent -:-
10:30Termez Surkhon - Buxoro -:-
12:45Bunyodkor - Sogdiana -:-

VENEZUELA: Primera Division - 2. fáze

01:00Puerto Cabello - Atl. Venezuela 2:2
22:00Estudiantes Merida - Carabobo -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

14:00Lara Deportiva - Fundacion AIFI -:-
20:30Llaneros - Yaracuy -:-

ZAMBIE: Super League

12:00Red Arrows - Indeni -:-
14:00OdloženoForest Rangers - Buildcon -:-
14:00Kabwe - Lusaka Dynamos -:-
14:00Kitwe United - Nkwazi -:-
14:00Lumwana Radiants - Young Green Eagles -:-
14:00OdloženoPower Dynamos - NAPSA Stars -:-
14:00Zanaco - Zesco Utd -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.