OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Kurzy

AFRIKA: Africký národní šampionát - Play Off

17:00Alžírsko - Niger -:- [ 1.40 | 3.69 | 7.77 ]
20:00Senegal - Madagaskar -:- [ 1.72 | 3.04 | 5.08 ]

ANGLIE: Championship

20:45Luton - Cardiff -:- [ 1.96 | 3.29 | 4.40 ]

ANGLIE: League Two

20:45Carlisle - Barrow -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.67 ]
20:45Crewe - Stockport County -:- [ 5.42 | 3.59 | 1.62 ]
20:45Salford - Walsall -:- [ 2.34 | 2.99 | 3.12 ]

ANGLIE: National League

20:45Aldershot - Boreham Wood -:- [ 3.08 | 3.09 | 2.20 ]
20:45Eastleigh - Barnet -:- [ 2.21 | 3.19 | 2.96 ]
20:45Solihull Moors - Notts County -:- [ 4.94 | 4.03 | 1.52 ]
20:45Woking - Torquay -:- [ 1.41 | 4.10 | 6.34 ]
20:45Yeovil - Wealdstone -:- [ 2.28 | 2.94 | 3.07 ]

ANGLIE: National League North

20:45Darlington - Southport -:- [ 1.74 | 3.49 | 4.08 ]
20:45Chester - Alfreton -:- [ 1.92 | 3.12 | 3.79 ]
20:45Chorley - Telford -:- [ 1.65 | 3.38 | 4.86 ]
20:45Kettering - Boston Utd -:- [ 2.93 | 3.08 | 2.29 ]
20:45Kidderminster - Blyth -:- [ 1.48 | 3.72 | 5.95 ]
20:45King’s Lynn - Bradford PA -:- [ 1.31 | 4.42 | 8.44 ]
20:45Scarborough - Brackley Town -:- [ 3.73 | 3.23 | 1.89 ]
20:45Spennymoor - Hereford -:- [ 2.14 | 3.13 | 3.16 ]

ANGLIE: National League South

20:45Braintree - Cheshunt -:- [ 1.61 | 3.56 | 4.89 ]
20:45Dover - Worthing -:- [ 3.54 | 3.26 | 1.94 ]
20:45Farnborough - Hemel Hempstead -:- [ 1.80 | 3.32 | 4.02 ]
20:45Hungerford - Chelmsford -:- [ 3.96 | 3.22 | 1.84 ]
20:45Taunton - Havant & W -:- [ 4.04 | 3.46 | 1.76 ]
20:45Weymouth - Hampton & Richmond -:- [ 1.88 | 3.48 | 3.50 ]

ANGLIE: NPL Premier Division

20:45Belper Town - Hyde -:-
20:45Liversedge - Gainsborough -:-
20:45South Shields - Marske -:-
20:45Stalybridge - Radcliffe -:-

ANGLIE: Southern League Central Division

20:44Leiston - Ilkeston -:-
20:45OdloženoCoalville - Rushall -:-
20:45Needham Market - Alvechurch -:-
20:45Royston - Nuneaton -:-
20:45Tamworth - St. Ives -:-

ANGLIE: Southern League South Division

20:30Hartley Wintney - Chesham -:-
20:45Plymouth Parkway - Beaconsfield Town -:-
20:45Salisbury - Gosport -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

20:45Bowers & Pitsea - Corinthian-Casuals -:-
20:45Brightlingsea - Carshalton -:-
20:45Haringey - Bishop's Stortford -:-
20:45Herne Bay - Potters Bar -:-
20:45Lewes - Wingate & Finchley -:-

ANGLIE: FA Cup

20:45Birmingham - Blackburn -:- [ 2.38 | 3.06 | 2.98 ]

ANGLIE: EFL Cup

21:00Newcastle - Southampton -:- [ 1.39 | 4.49 | 8.49 ]

ANGLIE: FA Trophy

20:45Banbury - Coalville -:-
20:45Harrow - Halifax -:-

ANGLIE: Professional Development League

14:00Bristol City U21 - Reading U21 -:-
15:00Barnsley U21 - Wigan U21 -:-
15:00Sheffield Utd U21 - Birmingham U21 -:-
20:00QPR U21 - Cardiff U21 -:-

ANGLIE: Premier League Cup

20:00Arsenal U21 - Burnley U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Banfield - Union Santa Fe 0:0 [ 2.51 | 2.84 | 3.16 ]
00:00Velez Sarsfield - Gimnasia L.P. 3:1 [ 1.55 | 3.69 | 6.85 ]

ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze

02:00Atletico Tucuman 2 - Boca Juniors 2 0:1

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

13:00Karabach - Shamakhi -:-
15:30Sabail - Kapaz -:-

BANGLADÉŠ: Federation Cup

10:00Azampur Uttara - Rahmatgonj MFS -:-
10:00Mohammedan - Sheikh Jamal -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Alagoano

00:30ASA - CRB -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Baiano

00:30Juazeirense - Bahia de Feira -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Capixaba

20:00Nova Venecia - Serra -:-
23:00Rio Branco ES - Estrela do Norte -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

00:00Vasco - Volta Redonda 1:2 [ 1.44 | 3.96 | 7.37 ]

BRAZÍLIE: Campeonato Cearense

00:00Ferroviario - Ceara -:-
00:00Maracana - Iguatu -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Gaucho

00:00Novo Hamburgo - Juventude 0:0 [ 3.54 | 2.77 | 2.17 ]

BRAZÍLIE: Campeonato Paraibano

23:00Botafogo PB - Auto Esporte 2:0
23:30Sao Paulo Crystal - Queimadense 2:1

BRAZÍLIE: Campeonato Paranaense

00:00Foz do Iguacu - Sao Joseense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Pernambucano

00:00Nautico - CA Porto 0:0 [ 1.31 | 4.60 | 7.61 ]

BRAZÍLIE: Campeonato Sergipano

00:15Sergipe - America SE 2:0

FRANCIE: Ligue 2

20:45Annecy - Caen -:- [ 3.26 | 2.96 | 2.38 ]
20:45Bastia - St. Étienne -:- [ 2.76 | 2.92 | 2.76 ]
20:45Bordeaux - Le Havre -:- [ 2.30 | 2.96 | 3.40 ]
20:45Grenoble - Quevilly Rouen -:- [ 2.52 | 2.77 | 3.24 ]
20:45Guingamp - Nimes -:- [ 2.16 | 3.19 | 3.48 ]
20:45Laval - Dijon -:- [ 2.81 | 2.89 | 2.74 ]
20:45Méty - Rodez -:- [ 1.63 | 3.58 | 5.95 ]
20:45Niort - Amiens -:- [ 3.08 | 3.07 | 2.41 ]
20:45Paris FC - Pau -:- [ 1.97 | 3.20 | 4.13 ]
20:45Sochaux - Valenciennes -:- [ 1.73 | 3.56 | 4.93 ]

INDIE: Santosh Trophy

05:30Chandigarh - Himachal Pradesh 5:0
05:30Lakshadweep - Jharkhand 4:2
09:30Manipur - Punjab FT -:-

INDONÉSIE: Liga 1

09:00Barito Putera - PSS Sleman -:- [ 2.30 | 2.98 | 3.21 ]
10:30PSIS Semarang - Persib -:- [ 3.51 | 3.09 | 2.12 ]

IRÁK: Super Liga

12:00Al Kahraba - Naft Missan -:-
12:30Al Sinaah - Al Wasat -:-
14:30Duhok - Al-Qassim -:-
15:00Karbala - Al-Hudod -:-
17:30Al Zawraa - Al Quwa Al Jawiya -:-

ÍRÁN: Division 1

11:30Astara - Chadormalu -:-
11:30Darya Babol - Vanpars -:-
11:30Esteghlal Molasani - Chooka Talesh -:-
11:30Fajr Sepasi - Esteghlal Khuzestan -:-
11:30Kheybar Khorramabad - Saipa -:-
11:30Khooshe Talaee - Khalij Fars Mahshahr -:-
11:30Pars Janoobi Jam - Shams Azar Qazvin -:-
11:30Shahrdari Hamedan - Mes Shahr Babak -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

14:30Imolese - Entella -:- [ 5.85 | 3.28 | 1.58 ]
14:30Montevarchi - Ancona -:- [ 3.30 | 2.90 | 2.20 ]
18:30Alessandria - Rimini -:- [ 2.90 | 2.75 | 2.54 ]
18:30Gubbio - Carrarese -:- [ 1.92 | 2.97 | 4.02 ]
21:00Lucchese - San Donato -:- [ 1.82 | 3.01 | 4.43 ]
21:00Olbia - Fermana -:- [ 2.46 | 2.70 | 3.06 ]
21:00Recanatese - Cesena -:- [ 4.66 | 3.05 | 1.77 ]
21:00Reggiana - Fiorenzuola -:- [ 1.53 | 3.43 | 6.11 ]
21:00Siena - Pontedera -:- [ 2.01 | 2.87 | 3.86 ]
21:00Vis Pesaro - Torres -:- [ 3.59 | 2.73 | 2.17 ]

ITÁLIE: Coppa Italia

21:00Inter - Atalanta -:- [ 2.02 | 3.71 | 3.62 ]

IZRAEL: State Cup

18:00H. Petah Tikva - Ashdod -:- [ 3.27 | 3.10 | 2.10 ]
19:30Netanya - M. Haifa -:- [ 5.38 | 3.71 | 1.53 ]

JAMAJKA: Premier League

23:00Molynes - Cavalier 0:2
01:30Harbour View - Arnett Gardens 0:1

JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let - Finálová skupina

21:00Paraguay U20 - Venezuela U20 -:- [ 1.95 | 2.94 | 3.96 ]
23:30Brazílie U20 - Ekvádor U20 -:- [ 1.30 | 4.49 | 8.71 ]

KOLUMBIE: Primera A - Apertura

00:00OdloženoPetrolera - Pasto -:-
02:10Once Caldas - Tolima 1:1 [ 2.23 | 2.69 | 3.52 ]
00:00Chico - Jaguares de Cordoba -:- [ 1.87 | 2.91 | 4.38 ]

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

00:05Alacranes - Cancun -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura

00:00Necaxa Ž - Club America Ž 0:6
02:00Tigres Ž - Toluca Ž 2:0
04:00Mazatlan FC Ž - Cruz Azul Ž 1:3
04:05Guadalajara Ž - Juarez Ž 2:1

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

19:00Lok. Lipsko - Chemnitzer -:- [ 2.24 | 3.42 | 2.75 ]

NĚMECKO: DFB Pokal

18:00Paderborn - Stuttgart -:- [ 2.87 | 3.57 | 2.30 ]
20:45Union Berlín - Wolfsburg -:- [ 2.32 | 3.09 | 3.23 ]

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

19:00PSV Ž - Twente Ž -:-
20:00VV Alkmaar Ž - Heerenveen Ž -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:30Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 2:1 [ 1.28 | 4.88 | 8.59 ]

PORTUGALSKO: Liga Portugal

20:00Paços Ferreira - Gil Vicente -:- [ 3.09 | 3.23 | 2.44 ]
22:15Arouca - Benfica -:- [ 9.89 | 5.41 | 1.32 ]

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

19:00Academico Viseu - Benfica B -:- [ 1.67 | 3.84 | 4.51 ]

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o titul

16:00Braga U23 - Vizela U23 -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o udržení

12:00Portimonense U23 - Sporting U23 -:-
14:00Maritimo U23 - Gil Vicente U23 -:-
16:00Leixoes U23 - Rio Ave U23 -:-
16:00Mafra U23 - Farense U23 -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

13:40Al Riyadh - Al Kholood -:-
14:05Ohod - Jeddah -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

20:45Dergview - Newington -:-
20:45Loughgall - Ballyclare -:-
20:45Warrenpoint - Knockbreda -:-

SEYCHELLY: First Division League - Skupina o udržení

13:00Lightstars - Revengers -:-

SKOTSKO: Premiership

20:45Ross County - Hibernian -:- [ 3.71 | 3.35 | 2.02 ]

SKOTSKO: Lowland League

20:45Broomhill - Rangers B -:-

SKOTSKO: Pohár

20:45Cove Rangers - Ayr -:- [ 3.85 | 3.45 | 1.80 ]
20:45Inverness - Queen's Park -:- [ 2.53 | 3.37 | 2.44 ]

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Presidents Cup

14:10Al-Ahli Dubai - Emirates Club -:-
14:25Bani Yas - Al Dhafra -:-
17:30Ajman - Al Hamriyah -:-
17:30Al Nasr - Al Sharjah -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

13:00Jordánsko U20 - Kyrgyzstán U20 -:-
13:00Katar U20 - Sýrie U20 -:-
14:00LKS Lodž - Tádžikistán U21 -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

11:00Kustosija (Cro) - Jarun (Cro) -:-
12:00Celje (Slo) - Dun. Streda (Svk) -:-
12:00R. Volgograd (Rus) - Tekstilshtik (Rus) -:-
13:00Karlsruhe (Ger) - Wurzburger Kickers (Ger) -:-
13:00Rabotnicki (Mkd) - Pelister (Mkd) -:-
13:00Shkendija (Mkd) - CSKA 1948 Sofia (Bul) -:-
13:00Shkupi (Mkd) - Oleksandrija (Ukr) -:-
13:00Tuzla City (Bih) - Metalist Charkov (Ukr) -:-
13:15Strömsgodset (Nor) - Fredrikstad (Nor) -:-
13:30Karaorman (Mkd) - Bregalnica (Mkd) -:-
14:00Alania Vladikavkaz (Rus) - CSKA Moskva (Rus) -:-
14:00Slavia Sofia (Bul) - Orenburg (Rus) -:-
14:00Trnava (Svk) - Aalborg (Den) -:-
14:30Prešov (Svk) - Poprad (Svk) -:-
15:00Dyn. Kyjev (Ukr) - A. Lustenau (Aut) -:-
15:00Sloboda (Bih) - Krupa (Bih) -:-
15:00Sturm Graz (Aut) - Ruch Lvov (Ukr) -:-
15:30Hadzici (Bih) - Famos Hrasnica (Bih) -:-
15:30Šachtar (Ukr) - Ludogorec (Bul) -:-
17:00Silkeborg (Den) - Aarhus Fremad (Den) -:-
18:00Cancun (Mex) - Chicago Fire (Usa) -:-
18:00Dubnica (Svk) - LR Crystal (Svk) -:-
18:00First Vienna (Aut) - Leobendorf (Aut) -:-
18:00Illertissen (Ger) - Aalen (Ger) -:-
18:00Písek (Cze) - Viktoria Plzeň U19 (Cze) -:-
18:00RW Koblenz (Ger) - Steinbach Haiger II (Ger) -:-
18:00SCU Kilb (Aut) - Amstetten (Aut) -:-
18:00Traiskirchen (Aut) - TWL Elektra (Aut) -:-
18:00Voitsberg (Aut) - Allerheiligen (Aut) -:-
18:00Weindorf St. Anna (Aut) - Kapfenberg (Aut) -:-
18:30Donaufeld Vídeň (Aut) - Retz (Aut) -:-
19:00Fürth II (Ger) - Eltersdorf (Ger) -:-
19:00Kassel (Ger) - FSV Dornberg (Ger) -:-
19:00Marchfeld (Aut) - Schrems (Aut) -:-
19:00Unterhaching (Ger) - Buchbach (Ger) -:-
19:30Bordesholm (Ger) - Eckernforder SV (Ger) -:-
19:30Dachau (Ger) - Pipinsried (Ger) -:-
19:30RW Walldorf (Ger) - Waldalgesheim (Ger) -:-
20:00Mettersdorf (Aut) - Frannach (Aut) -:-
20:00MSV Dusseldorf (Ger) - Friesdorf (Ger) -:-
20:30Waterford (Irl) - Cobh Ramblers (Irl) -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

11:00Skotsko U16 Ž - Polsko U16 Ž -:-
11:30Portugalsko U16 Ž - Lichtenštejnsko U16 Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Pohár

19:00Thun - Lucern -:- [ 3.56 | 3.60 | 1.83 ]

TURECKO: Superliga

15:00Alanyaspor - Sivasspor -:- [ 2.04 | 3.41 | 3.36 ]
18:00Karagumruk - Besiktas -:- [ 3.55 | 3.82 | 1.86 ]

WALES: Cymru Premier

20:45Haverfordwest - Connah's Q. -:- [ 4.21 | 3.36 | 1.83 ]
20:45TNS - Bala Town -:- [ 1.22 | 5.89 | 11.30 ]

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.