OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Všechny zápasy

reklama

ARGENTINA: Torneo Super 20

01:00Argentino - Weber Bahia 69:67
01:00Obras - Hispano Americano 78:82
01:00San Lorenzo - Ferro 94:71

ASIE: Mistrovství Asie U16 Div. A ženy

07:30Austrálie U16 Ž - Nový Zéland U16 Ž -:-
09:45Jižní Korea U16 Ž - Tchaj-wan U16 Ž -:-
12:00Japonsko U16 Ž - Thajsko U16 Ž -:-
14:15Čína U16 Ž - Hong Kong U16 Ž -:-

ASIE: Mistrovství Asie U16 Div. B ženy

14:15Malajsie U16 Ž - Maledivy U16 Ž -:-
16:30Indie U16 Ž - Nepál U16 Ž -:-

AUSTRÁLIE: NBL

06:00Melbourne United - NZ Breakers -:-
08:00Illawarra Hawks - Brisbane Bullets -:-
10:00Cairns Taipans - Perth Wildcats -:-

AUSTRÁLIE: WNBL ženy

06:00Canberra Capitals Ž - Dandenong Ž -:-
reklama

ČESKO: NBL

17:00Ústí n. Labem - Jindřichův Hradec -:-

ČESKO: ŽBL ženy

16:00Ostrava Ž - KP Brno Ž -:-
17:00Trutnov Ž - Chance U19 Ž -:-
18:00Slovanka Ž - Nymburk Ž -:-

ČÍNA: CBA

13:30Bayi Rockets - Zhejiang Chouzhou -:-
13:30Foshan - Šanghaj -:-
13:30Jiangsu Dragons - Beijing -:-
13:30Jiangsu Tongxi - Chongqing Dragons -:-
13:30Shandong - Shanxi Zhongyu -:-
13:30Sichuan - Liaoning -:-
13:30Zhejiang Guangsha - Fujian -:-

DÁNSKO: Pohár

15:00Vejen - Værløse -:-

DÁNSKO: Dameligaen ženy

17:30Virum Ž - Vaerlose Ž -:-

EVROPA: ABA Liga

17:00Cedevita - Crvena zvezda -:-

EVROPA: WBBL ženy

13:00Daugavpils Ž - Lotyšsko U16 Ž -:-

FILIPÍNY: Governors Cup - Play Off

12:30Meralco Bolts - Ginebra Kings -:-

FINSKO: Korisliiga

16:00BC Nokia - Korikobrat -:-

FRANCIE: LNB

18:30Pau-Orthez - Lyon-Villeurbanne -:-

FRANCIE: LFB ženy

15:30Bourges Ž - Landes Ž -:-
15:30Lattes Montpellier Ž - Nantes Ž -:-
16:00Union Hainaut Ž - Mondeville Ž -:-

GRUZIE: Superleague

16:30Rustavi - Dinamo Tbilisi -:-

CHILE: LNB

23:00Espanol de Talca - Puerto Montt 81:86
01:00Ancud - Catolica 89:75
01:00Deportes Castro - Leones Quilpue 59:76
01:00Las Animas - Tinguiririca 107:66
01:00Osorno - Puente Alto 99:109
01:15U. De Concepcion - Valdivia 82:61
23:00U. De Concepcion - Puerto Montt -:-
00:00Ancud - Leones Quilpue -:-
00:00Deportes Castro - Catolica -:-
00:00Las Animas - Puente Alto -:-
00:00Osorno - Tinguiririca -:-

CHORVATSKO: A1 Liga

17:05Skrljevo - Osijek -:-
18:00Split - Hermes Analitica Zagreb -:-

ITÁLIE: Lega A

12:00Pistoia - Avellino -:-
17:00Reggiana - Capo d'Orlando -:-
17:00Torino - Pesaro -:-
18:15Cantu - Trento -:-
18:15Milán - Brindisi -:-
20:45Virtus Bologna - Sassari -:-

ITÁLIE: A2 Západ

18:00Eurobasket Roma - Scafati -:-
18:00Latina - Cagliari -:-
18:00Legnano - Biella -:-
18:00Reggio Calabria - NPC Rieti -:-
18:00Trapani - Virtus Řím -:-
18:00Treviglio - Casale Monferrato -:-

ITÁLIE: A2 Východ

18:00Fortitudo Kontatto Bologna - Orzi Basket -:-
18:00Jesi - UCC Assigeco Piacenza -:-
18:00Mantova - Ferrara -:-
18:00Poderosa Montegranaro - Verona -:-
18:00Ravenna - Imola -:-
18:00Roseto - Udine -:-
18:00Treviso - Forli -:-

ITÁLIE: Serie A1 ženy

17:00Battipaglia Ž - San Martino Ž -:-
18:00Lucca Ž - Vigarano Ž -:-
18:00Ragusa Ž - Dike Napoli Ž -:-
18:00Schio Ž - Fixi Piramis Torino Ž -:-
18:00Venezia Ž - Broni Ž -:-

IZRAEL: Super League

19:00Bnei Herzliya - Hapoel Holon -:-

JAPONSKO: B.League

06:05Niigata - Hokkaido -:-
06:05Toyama - Kyoto -:-
06:35Shimane - Ryukyu -:-
07:05Diamond Dolphins - NeoPhoenix -:-
07:05Tochigi Brex - Alvark -:-
07:05Yokohama - SeaHorses Mikawa -:-
08:05Chiba - Osaka -:-

JIŽNÍ KOREA: KBL

08:00Goyang - Seoul Thunders -:-
08:00Sonic Boom - KCC Egis -:-
10:00Dongbu Promy - Incheon -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

12:00Almaty - Tobol Kostanay -:-
14:00Kaspiy Aktau - Atyrau -:-

KOSOVO: Superliga

16:00Peja - Rahoveci -:-

KYPR: Division A

16:00Apop Paphou - Etha Encomi -:-
16:00Paralimni - AEK -:-

LITVA: LKL

16:00Neptunas - Alytaus Dzukija -:-
16:20Žalgiris Kaunas - Vytautas -:-

LOTYŠSKO: LBL

17:00Latvijas Universitate - Jekabpils -:-

MAĎARSKO: NB I. A

18:00Jaszberenyi - Zalakeramia -:-

MAĎARSKO: Divize 1 ženy

17:00UNI Gyor Ž - Atomeromu Szekszard Ž -:-
17:00ZTE NKK Ž - PEAC-Pecs Ž -:-
18:00Euroleasing Sopron Ž - Cegledi Ž -:-

MAKEDONIE: Superleague

18:00Pelister - Gostivar -:-

MEXIKO: LNBP

19:00Correcaminos - Mineros de Caborca -:-
20:15Abejas - Indios -:-
23:00Fuerza Regia - Panteras -:-
23:00Garzas de Plata - Capitanes -:-
00:00Libertadores - Soles -:-
00:00Toros De N.Laredo - San Luis -:-

NĚMECKO: BBL

15:00Bremerhaven - Bayern -:-
15:00Oldenburg - Ulm -:-
17:30Frankfurt - Bayreuth -:-

NĚMECKO: Pro A

17:00Heidelberg - Hamburg -:-

NĚMECKO: DBBL ženy

15:00TV Saarlouis Ž - Keltern Ž -:-
16:00Veilchen Ž - Wohnbau Ž -:-
16:00Wasserburg Ž - Herner Ž -:-

NIZOZEMSKO: DBL

14:30Zwolle - Dukes -:-

NORSKO: BLNO

15:00Fyllingen - Asker -:-
16:00Tromso - Ammerud -:-

NORSKO: Kvinneliga ženy

13:30Tromso Ž - Ullern Ž -:-

POLSKO: Tauron Basket Liga

12:40Rosa Radom - Torun -:-
14:30Legia - Ostrow Wielkopolski -:-
18:00Koszalin - Trefl Sopot -:-

POLSKO: Ekstraklasa ženy

15:30Wisla Can-Pack Ž - Basket Gdynia Ž -:-
17:00Artego Bydgoszcz Ž - AZS Poznan Ž -:-
17:00Sleza Wroclaw Ž - Polkowice Ž -:-
18:00Widzew Lodz Ž - Torun Ž -:-

POLSKO: 1. Liga

17:00Pogon Prudnik - Lancut -:-

RAKOUSKO: ABL

17:00Swans Gmunden - Oberwart -:-

RAKOUSKO: Zweite Liga

17:00Villach - Worthersee Piraten -:-
18:00Basket Flames - Mistelbach -:-

RAKOUSKO: ASWBL ženy

14:00Zvolen Ž - Flying Foxes Ž -:-
16:00Basket Flames Ž - SK UMB Banska Bystrica Ž -:-
17:00Duches BK Ž - Linz-Enns Ž -:-

RUSKO: VTB liga

12:00CSKA Moskva - Saratov -:-
13:30Tsmoki Minsk - Astana -:-
17:00Zenit Petrohrad - VEF Riga -:-

RUSKO: Super League

13:00Ryazan - CSKA Moskva 2 -:-
16:00Samara SGEU - Rodniki Izhevsk -:-

RUSKO: Superleague A ženy

15:00Spartak Moskva Ž - Jekatěrinburg Ž -:-

ŘECKO: Basket League

16:00Larissas Faros - Panathinaikos -:-
16:30Olympiakos - Trikala -:-

ŠPANĚLSKO: ACB

12:30Baskonia - Gipuzkoa -:-
12:30Estudiantes - Barcelona -:-
12:30Real Betis - Fuenlabrada -:-
12:30Zaragoza - MoraBanc Andorra -:-
13:00Gran Canaria - Joventut -:-
18:00Murcia - Valencia -:-
18:00Real Madrid - Unicaja -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Oro

12:15Huesca - Melilla -:-
17:00Palma Air Europa - Castello -:-
18:00Araberri - Manresa -:-
18:00Barcelona B - Palencia -:-
18:00Iraurgi SB - Prat Joventut -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Plata

12:00Fundacion 5+11 - La Roda -:-
12:30Martorell - CB L'Hospitalet -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan ženy

15:00Alvik Ž - Marbo Ž -:-
16:00AIK Basket Ž - Visby Ž -:-

ŠVÝCARSKO: LNA

16:00Regio Basel - Swiss Central Basket -:-

ŠVÝCARSKO: LNAF ženy

16:00Winterthur Ž - Helios VS Ž -:-

TURECKO: Super Ligi

12:00Yesilgiresun - Sakarya BB -:-
14:15Fenerbahce - Gaziantep -:-
16:00Trabzonspor - Istanbul BB -:-

TURECKO: TBL

15:00Bandirma Kirmizi - Antalya Bsb. -:-

TURECKO: TB2L - 1. fáze

14:00Bilecik - Bornova Bld. -:-

TURECKO: KBSL ženy

12:30AGU Spor Ž - Besiktas Ž -:-
13:00Canik Belediye Ž - Yakin Dogu Univ. Ž -:-
16:15Fenerbahce Ž - Bornova Spor Ž -:-

USA: NBA

01:30Toronto Raptors - Philadelphia 76ers 128:94
02:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic 93:114
02:00Houston Rockets - Dallas Mavericks 107:91
02:00Chicago Bulls - San Antonio Spurs 77:87
02:00Memphis Grizzlies - Golden State Warriors 111:101
02:00Miami Heat - Indiana Pacers 112:108
02:00New York Knicks - Detroit Pistons 107:111
4. čtvrtinaMilwaukee Bucks - Portland Trail Blazers 106:99
3. čtvrtinaDenver Nuggets - Sacramento Kings 56:44
4. čtvrtinaUtah Jazz - Oklahoma City Thunder 74:57
1. čtvrtinaLos Angeles Clippers - Phoenix Suns 5:7
21:30Brooklyn Nets - Atlanta Hawks -:-

VELKÁ BRITÁNIE: BBL

18:00Glasgow Rocks - Manchester Giants -:-
18:30Cheshire Phoenix - London Lions -:-

VELKÁ BRITÁNIE: BBL Cup

15:00Surrey Scorchers - Plymouth Raiders -:-

VELKÁ BRITÁNIE: WBBL ženy

15:00Team Northumbria Ž - Oaklands Wolves Ž -:-
16:00Durham Palantinates Ž - Sheffield Hatters Ž -:-
16:00Sevenoaks Suns Ž - Manchester Mystics Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Hrajte zodpovědně. 18+

Přepnout na dotykovou verzi