OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Všechny zápasy

ARGENTINA: Torneo Super 20

3. čtvrtinaBoca Juniors - Weber Bahia 42:22
PoločasComunicaciones Mercedes - Regatas 49:45
2. čtvrtinaLibertad - Quimsa 19:32

AUSTRÁLIE: NBL

10:30Sydney Kings - NZ Breakers -:-
12:30Perth Wildcats - Cairns Taipans -:-

AUSTRÁLIE: WNBL ženy

11:00Townsville Ž - Adelaide Lightning Ž -:-

BELGIE: Pohár

20:30Limburg 2 - Limburg -:-

BRAZÍLIE: NBB

01:00Paulistano - Mogi 94:105
00:30Cearense - Pato -:-

BULHARSKO: NBL

18:00Lukoil Levski - Yambol -:-

DÁNSKO: Basketligaen

17:30Bakken Bears - EBAA Aarhus -:-
19:30Amager - Randers -:-

EVROPA: Euroliga

20:30Olympiakos - Zenit Petrohrad -:-
21:00Barcelona - Alba Berlín -:-
21:00Valencia - Anadolu Efes -:-

EVROPA: ABA Liga

18:00Cibona - FMP Bělehrad -:-
20:00Mega Bemax - Zadar -:-

EVROPA: WBBL ženy

18:30RSU Merks Ž - Aistes LSU Kaunas Ž -:-

FILIPÍNY: Governors Cup

10:30Meralco Bolts - Blackwater Elite -:-
13:00TNT KaTropa - Alaska Aces -:-

FINSKO: Korisliiga

17:30Kouvot - Kobrat -:-
17:30KTP Basket - Pyrinto Tampere -:-

FRANCIE: LNB

20:00Gravelines-Dunkerque - Chalon/Saone -:-
20:00Chalons-Reims - Nanterre -:-
20:00Le Portel - Roanne -:-

FRANCIE: Pro B

20:00Gries Oberhoffen - Aix-Maurienne -:-
20:00Lille - Antibes -:-
20:00Saint Quentin - Nantes -:-
20:00Vichy-Clermont - Rouen -:-

ISLAND: Premier league

20:30IR - Valur -:-
22:15Keflavik - Njardvik -:-

ITÁLIE: A2 Východ

20:30Orzinuovi - Poderosa Montegranaro -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Jihoamerická Liga - Předkolo

00:10Leones Quilpue - Malvin 76:84
PoločasOlimpico - Pinheiros 40:36

JIŽNÍ KOREA: KBL

12:00Anyang - Mobis Phoebus -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

06:00Bars Petropavlovsk - BC Almaty 2 -:-
08:00Pavlodar - Kazygurt -:-

MAĎARSKO: NB I. A

18:00Alba Fehérvár - Szedeak -:-
18:00Atomeromu Paks - Kormend -:-
18:00Szolnoki Olaj - DEAC -:-

MEXIKO: LNBP

3. čtvrtinaCorrecaminos - Huracanes 68:76
2. čtvrtinaLaguneros - Plateros 18:19
1. čtvrtinaAbejas - Michoacan 4:0
03:30Mineros - Dorados -:-
03:30Panteras - Soles -:-
03:30San Luis - Astros -:-

NĚMECKO: BBL

20:30Vechta - Bayreuth -:-

NĚMECKO: Pro A

19:30Chemnitz - Tubingen -:-
19:30Nurnberger - Panthers Schwenningen -:-

POLSKO: Energa Basket Liga

17:30Polpharma Starogard - GTK Gliwice -:-
19:00Trefl Sopot - Spojnia Stargard -:-

RUMUNSKO: Divizia A - 1. fáze

16:00CSM Focsani - ASC Targu Jiu -:-
16:00CSM Medias - Sighetu Marmatiei -:-
16:15BCM Pitesti - Cluj Napoca -:-
18:00CSU Sibiu - BC Steaua Bucuresti -:-
18:45CSM Oradea - Dinamo Bukurešť -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superleague

18:00MZT Skopje - MZT Skopje 2 -:-

SLOVINSKO: 1. SKL ženy

20:00Ledita Ž - Konjice Ž -:-

SRBSKO: První liga

16:00Mladost Admiral - Tamiš -:-

SVĚT: World Tour Jeddah 3x3

19:10Riga 3x3 - Balanga 3x3 -:-
19:30Liman 3x3 - Ucunomija 3x3 -:-
20:00Piran 3x3 - Jeddah 3x3 -:-
20:20Šakiai 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 -:-
20:50Riga 3x3 - Lyon 3x3 -:-
21:10Liman 3x3 - Cheon An 3x3 -:-
22:30Balanga 3x3 - Lyon 3x3 -:-
22:50Ucunomija 3x3 - Cheon An 3x3 -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Oro

20:00Real Canoe - Granada -:-
20:15Melilla - Caceres -:-
21:00Huesca - Leyma Coruna -:-
21:00Lleida - Oviedo -:-

ŠPANĚLSKO: Liga Femenina ženy

20:45Al-Qazeres Ž - Bembibre Ž -:-
20:45Campus Promete Ž - Quesos El Pastor Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan

19:04Djurgarden - Norrkoping -:-
19:04Nassjo - Koping Stars -:-
19:04Wetterbygden Stars - Umeå -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan ženy

19:00Visby Ž - Hogsbo Ž -:-

TURECKO: TBL

17:00Bornova - Samsun -:-
18:00Merkezefendi - Duzce Belediye -:-

TURECKO: TB2L - 1. fáze

17:00Karsiyaka Belediyespor - Bossan -:-
17:30Beylikduzu - Gecit Spor -:-

UKRAJINA: FBU Superliga

17:00Záporoží - Oděsa -:-
17:30Cherkaski Mavpy - Kyiv Basket -:-
18:00Prometey - Khimik Yuzhny -:-

USA: NBA - Příprava

4. čtvrtinaOrlando Magic - Miami Heat 93:103
PoločasChicago Bulls - Atlanta Hawks 51:42
3. čtvrtinaMilwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves 61:47
1. čtvrtinaDenver Nuggets - Portland Trail Blazers 16:16
04:30Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks -:-

VELKÁ BRITÁNIE: BBL Cup

20:00Manchester Giants - Cheshire Phoenix -:-
20:30Newcastle Eagles - Sheffield Sharks -:-
20:30Worcester Wolves - Plymouth Raiders -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.