OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Všechny zápasy

AFRIKA: Africký pohár šampiónů ženy - Play Off

15:00Sporting Alexandria Ž - Al Ahly Ž -:-
17:15Ferroviario Maputo Ž - Inter Clube Ž -:-

AFRIKA: Africký pohár šampiónů ženy - 5.-8. místo

10:30Energie BBC Ž - MFM Queens Ž -:-
12:45I.N.S.S. Ž - Forces Armees Police Ž -:-

ARGENTINA: Liga A

23:00Olimpico - Estudiantes 92:67
02:00La Union - Boca Juniors -:-
17:00San Lorenzo - Argentino -:-

AUSTRÁLIE: NBL

07:30Melbourne United - Sydney Kings -:-
10:00Perth Wildcats - Brisbane Bullets -:-

BELGIE: Pohár

20:30Okapi Aalstar - Basic-Fit Brussels -:-

BELGIE: Top Division ženy

18:00Lutych Ž - Kortrijk Ž -:-
20:30Braine Ž - Mechelen Ž -:-
20:30Laarne Ž - Antverpy Ž -:-
20:30Lummen Ž - Pepinster Ž -:-
20:30Namur Ž - Phantoms Ž -:-

BĚLORUSKO: Premier League - Část poražených

13:00Brest - Rguor Minsk -:-
13:00SDUSHOR Minsk - Gomel -:-

BĚLORUSKO: Premier League - Část vítězů

14:00Grodno - Impuls -:-
16:00Rubon - Tsmoki Minsk 2 -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Promo - Spars Sarajevo -:-
18:00Široki Brijeg - Capljina Lasta -:-
19:00Zrinjski Mostar - Sloboda -:-

BRAZÍLIE: NBB

2. čtvrtinaRio Claro - Franca 34:45
16:50Paulistano - Sao Paulo -:-
20:00Unifacisa - Minas -:-

BULHARSKO: NBL

17:00Balkan - Academic -:-
17:00Beroe - Yambol -:-
18:30Rilski Sportist - Chernomorets -:-

ČERNÁ HORA: Prva A Liga

18:00Danilovgrad - Ibar Rozaje -:-

ČESKO: NBL

17:30USK Praha - Olomoucko -:-
18:00Opava - Děčín -:-
18:00Svitavy - Ostrava -:-
19:00Brno - Pardubice -:-

ČESKO: ŽBL ženy

16:00Hradec Králové Ž - USK Praha Ž -:-
17:00Slavia Praha Ž - KP Brno Ž -:-
17:00Žabiny Brno Ž - Ostrava Ž -:-

ČESKO: Pohár ženy

17:30BA Sparta Ž - Slovanka Ž -:-

ČÍNA: CBA

12:35Liaoning - Jilin -:-
12:35Nanjing Tongxi - Guangzhou -:-
12:35Šanghaj - Beijing -:-
12:35Zhejiang Chouzhou - Zhejiang Guangsha -:-

ČÍNA: WCBA ženy

12:30Beijing Ž - Jiangsu Phoenix Ž -:-
12:30Guangdong Ž - Fujian Ž -:-
12:30Hebei Ž - Inner Mongolia Ž -:-
12:30Henan Ž - Heilongjiang Ž -:-
12:30Shaanxi Tianze Ž - Shanxi Xing Rui Ž -:-
12:30Shandong Ž - Bayi Kilin Ž -:-
12:30Shanghai Ž - Tianjin Ž -:-
12:30Sichuan Ž - Xinjiang Ž -:-
12:30Zhejiang Golden Bulls Ž - Wuhan Ž -:-

DÁNSKO: Basketligaen

14:00Randers - Amager -:-
14:00Svendborg - Horsens -:-

DÁNSKO: Dameligaen ženy - 1. fáze

14:00Aabyhoj Ž - Amager Ž -:-
14:00Horsholm Ž - Sisu Ž -:-
14:00Lemvig Ž - Vaerlose Ž -:-

EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga

16:00Jurmala - Valmiera Glass Via -:-
16:00TAL TECH - Ventspils -:-
16:00VEF Riga - Rapla -:-

EVROPA: ABA Liga

18:00Mornar Bar - Mega Bemax -:-
20:00FMP Bělehrad - Buducnost -:-

EVROPA: WBBL ženy

15:00Tallinn University Ž - RSU Merks Ž -:-
17:30Kibirkstis Vilnius Ž - Liepajas SSS Ž -:-

FILIPÍNY: Governors Cup - Play Off

11:30NorthPort - Ginebra Kings -:-

FINSKO: Korisliiga

16:00Lahti Basketball - Ura Basket -:-

FINSKO: Korisliiga ženy

16:00Forssan Alku Ž - Kouvottaret Ž -:-
16:00HyPo Ž - Lappeenranta Ž -:-
16:30Tapiolan Honka Ž - Torpan Pojat Helsinki Ž -:-

FRANCIE: LNB

20:00Boulazac - Elan Bearnais -:-
20:00Dijon - Limoges -:-
20:00Chalon/Saone - Le Portel -:-
20:00Le Mans - Cholet -:-
20:30Nanterre - JL Bourg -:-

FRANCIE: Pro B

20:00Nancy - Souffelweyersheim -:-
20:00Quimper - Lille -:-

FRANCIE: Pohár ženy

20:00La Roche Ž - Flammes Carolo Ž -:-
20:00Tarbes GB Ž - Nantes Ž -:-
20:00Toulouse Ž - ESB Lille Ž -:-

GRUZIE: Superleague

13:00Vera Tbilisi - Tskhum-Apkhazeti -:-
15:00TSU Hyunda - Dinamo Tbilisi -:-

CHILE: LNB

22:00U. De Concepcion - Quilicura -:-
00:00Las Animas - Catolica -:-
00:00Puerto Montt - Leones Quilpue -:-

CHORVATSKO: Premijer liga

17:00Osijek - Cibona -:-
17:30Gorica - Split -:-
18:00Hermes - GKK Sibenka -:-
18:00Sonik Puntamika - Alkar -:-
19:00Zabok - Dubrava -:-

IRSKO: SuperLeague

20:00Eanna - Dublin -:-
20:00Maree - Moycullen -:-
20:00Templeogue - Belfast -:-
20:00UCD Marian - Tralee Warriors -:-
20:15KCYMS - Neptune -:-
20:30Killester - DCU Saints -:-

ITÁLIE: Lega A

20:00Trento - Virtus Řím -:-
20:30Virtus Bologna - Brindisi -:-

ITÁLIE: Serie A1 ženy

20:30San Martino Ž - Ragusa Ž -:-
21:00BK Costa Ž - Empoli Ž -:-

IZRAEL: Super League

17:00Hapoel Holon - Nes Ziona -:-
19:00Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Tel Aviv -:-

IZRAEL: Liga Leumit

19:00Elitzur Yavne - M. Hod Hasharon -:-
19:00Hapoel Ramat Gan - Maccabi Kiryat Motzkin -:-
19:30Elitzor Netania - Ironi Kiryat Ata -:-
19:30H. Afula - Maccabi Raanana -:-
19:30Ramat Hasharon - Galil Elyon -:-
20:00H. Haifa - H. Hevel Modiin -:-

JAPONSKO: B.League

06:05Akita - Diamond Dolphins -:-
07:05Hokkaido - Ryukyu -:-
07:05Osaka - Chiba -:-
07:05Yokohama - Alvark -:-
09:05Sun Rockers - Shiga -:-
10:05Kyoto - Utsunomiya Brex -:-
10:35Shimane - Toyama -:-

JIŽNÍ KOREA: KBL

07:00KCC Egis - Seoul Thunders -:-
09:00LG Sakers - Sonic Boom -:-
09:00Wonju DB - Anyang -:-

JIŽNÍ KOREA: WKBL ženy

06:00Busan BNK Sum Ž - Woori Wibee Ž -:-

KATAR: QBL

15:15Al Shamal - Al-Rayyan -:-
17:30Al Ahli - Al Khor -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

08:00Kazygurt - BC Almaty 2 -:-
10:00Atyrau 2 - Bars Petropavlovsk -:-
12:00Pavlodar - BC Almaty -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Z-Mobile Priština - Bashkimi -:-
19:00Kalaja - Rahoveci -:-

LITVA: LKL

15:30Pieno Zvaigzdes - Rytas -:-
16:00Juventus - Neptunas -:-
17:30Alytaus Dzukija - Lietkabelis -:-

LITVA: NKL

15:00Delikatesas Joniskis - Zalgiris Kaunas 2 -:-
15:00Ežerunas - Telšiai -:-
15:00Gargždu - Šilute -:-
15:00Klaipedos Neptunas - Jonavos Sintek -:-
15:00Perlas - Sakiai Vytis -:-
15:00Tauragės krepšinio - Šilales Lušis -:-
18:30Palanga - Suduva-Mantinga -:-

MAĎARSKO: NB I. A

13:00Kormend - Szombathely -:-
16:30Zalakeramia - Alba Fehérvár -:-
18:00Atomeromu Paks - Szolnoki Olaj -:-
19:00Kaposvari - KTE-Duna -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

17:00Atomeromu Szekszard Ž - UNI Gyor Ž -:-
18:00PINKK-Pecsi Ž - Euroleasing Sopron Ž -:-
18:00TFSE-MTK Ž - Ujbuda BEAC Ž -:-
19:00ZTE NKK Ž - Vasas Csata Ž -:-

NĚMECKO: Pro A

19:00Bremerhaven - Paderborn -:-
19:00Chemnitz - PS Karlsruhe -:-
19:00Kirchheim - Rostock -:-
19:00Phoenix Hagen - Panthers Schwenningen -:-
19:30Schalke - Ehingen -:-

NĚMECKO: Pro B

16:00RSV Eintracht - Schwelm -:-
19:00Bochum - Munster -:-
19:00Oldenburg Juniors - Iserlohn -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Giessen 2 -:-
19:30Itzehoe - Sandersdorf -:-
20:00TG Wurzburg - Elchingen -:-

NĚMECKO: Pohár

18:00Braunschweig - Bamberg -:-
20:30Ulm - Gottingen -:-

NĚMECKO: DBBL ženy

18:00Herner Ž - Saarlouis Ž -:-
19:00Wasserburg Ž - Marburg Ž -:-
19:30Freiburg Ž - Heidelberg Ž -:-

NIZOZEMSKO: DBL

20:00BAL Weert - Amsterdam -:-
20:00Leiden - Den Bosch -:-

POLSKO: Energa Basket Liga

14:00Slask Wroclaw - Torun -:-
17:30Trefl Sopot - Bydgoszcz -:-

POLSKO: 1. Liga

17:30Lancut - Nysa Klodzko -:-
18:00Czarni Slupsk - Gornik Walbrzych -:-
18:00Krosno - Kotwica Kolobrzeg -:-
18:00Pruszkow - Leszno -:-
18:00WKK Wroclaw - Poznaň -:-

POLSKO: Energa Basket Liga ženy

18:00Politech. Gdanska Ž - Sleza Wroclaw Ž -:-
18:00Torun Ž - Uniw. Gdanski Ž -:-
18:00Widzew Lodz Ž - Wisla Can-Pack Ž -:-
18:30AZS Poznan Ž - Lublin Ž -:-
19:10Artego Bydgoszcz Ž - Arka Gdynia Ž -:-

PORTUGALSKO: LPB

15:30Vitoria - Ovarense -:-
16:00Illiabum - FC Porto -:-
17:00Lusitania - Benfica -:-
17:00Sporting CP - CAB Madeira -:-
17:00Terceira - Oliveirense -:-
17:30Maia - Esgueira -:-
19:00Galitos - Barreirense -:-

RAKOUSKO: Superliga

17:30Vienna Timberwolves - Wels -:-
20:00Oberwart - Swans Gmunden -:-

RAKOUSKO: Zweite Liga

17:00Mistelbach - Celovec -:-
18:00Raiders Tirol - Jennersdorf -:-
18:00Worthersee Piraten - Dornbirn Lions -:-
19:30Salzburg - Basket Flames -:-

RUMUNSKO: Divizia A - 1. fáze

17:00Athletic Constanta - ASC Targu Jiu -:-
17:00CSM Medias - Voluntari -:-
17:30CSU Sibiu - Dinamo Bukurešť -:-
18:00Municipal Galati - Miercurea Ciuc -:-
19:30CSM Oradea - Cluj Napoca -:-

RUMUNSKO: Liga National ženy - 1. fáze

11:00Rapid Bucuresti Ž - Phoenix Constanta Ž -:-
16:30Targu Mures Ž - Cluj Napoca Ž -:-
17:00Sfantu Gheorghe Ž - Municipal Targoviste Ž -:-
17:00Targu Secuiesc Ž - Satu Mare Ž -:-

RUSKO: VTB liga

14:00Saratov - Nizhny Novgorod -:-
15:00Lokomotiv Kubaň - Parma Perm -:-

RUSKO: Premier Liga ženy

13:00Dynamo Moskva Ž - Jekatěrinburg Ž -:-
14:00Dynamo Kursk Ž - Novosibirsk Ž -:-

ŘECKO: Basket League

14:30Ifaistos Limnou - Kolossos Rhodes -:-
14:45Iraklis - Promitheas -:-
14:45Panionios - Larisa -:-
14:45Rethymno - Ionikos -:-
16:45Lavrio - PAOK -:-

ŘECKO: A2

16:00Agriniou - Diagoras Driopideon -:-
16:00Anatolia - Eleftheroupoli -:-
16:00AO Triton - Filippos Veroi -:-
16:00AS Karditsas - Olympiakos B -:-
16:00Dafni Dafniou - Oiakas Nafpliou -:-
16:00Koroivos - Harilaos Trikoupis -:-
16:00Pagrati - Apollon Patron -:-
16:00Psychikou - Amyntas -:-

ŘECKO: A1 ženy

14:00Olympiakos Ž - Dafni Ž -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Premier League

16:00Al Ansar - Al Wehda 57:69
16:00Al Ittihad - Abha 84:74
16:00Al Shrooq - Al-Fateh 87:105

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superleague

18:00Euro Nickel - Vardar -:-
18:00Pelister - Kumanovo -:-
19:00FMP Akademija - Gostivar -:-

SLOVENSKO: Extraliga

18:00Handlová - Spišská Nová Ves -:-

SLOVENSKO: Extraliga ženy

17:00Ružomberok Ž - Banská Bystrica Ž -:-
18:00Dubček Bratislava Ž - Piešťanské Čajky Ž -:-
18:00Šamorín Ž - Young Angels Kosice Ž -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM

19:00Helios Domzale - Tajfun Sentjur -:-
19:00Hopsi Polzela - Rogaska -:-
19:00Šenčur - Laško -:-

SLOVINSKO: 1. SKL ženy

16:30Konjice Ž - Ledita Ž -:-
17:30Grosuplje Ž - Ilirija Ž -:-
18:00Maribor Ž - Triglav Ž -:-
18:00ZKK Domzale Ž - Jezica Ž -:-

SRBSKO: První liga

18:00Vrsac - Zlatibor Cajetina -:-
19:30Kolubara - KK Dunav -:-

SVĚT: Americká Liga mistrů

23:00Valdivia - Flamengo 79:92

ŠPANĚLSKO: ACB

18:00San Pablo Burgos - Bilbao -:-
20:30Joventut - Manresa -:-
20:30MoraBanc Andorra - Tenerife -:-
20:30Real Betis - Real Madrid -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Oro

19:00Peixegalego - Almansa -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Plata

18:15Prat Joventut - L'Hospitalet -:-
19:00Real Murcia - Pardinyes -:-
19:30Villarrobledo - Albacete -:-
20:00Gijon - Iraurgi SB -:-
20:00Ponferrada - Marbella -:-
20:45Barcelona B - La Roda -:-

ŠPANĚLSKO: Liga Femenina ženy

17:00Quesos El Pastor Ž - Cadi La Seu Ž -:-
18:00IDK Gipuzkoa Ž - Valencia Ž -:-
18:00Perfumerias Avenida Ž - Gernika Bizkaia Ž -:-
18:30RPK Araski Ž - Zaragoza Ž -:-
19:00Ensino Ž - Clarinos Tenerife Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan

16:04Koping Stars - Nassjo -:-
17:34Norrkoping - Djurgarden -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

15:00AIK Basket - Hogsbo -:-
15:00Team4Q - Helsingborg -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan ženy

14:30Lund Ž - Sodertalje Ž -:-
14:30Norrkoping Ž - Hogsbo Ž -:-
15:00Umea Ž - Visby Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketettan ženy

13:00BG Lulea Ž - AIK Basket Ž -:-
14:00Västerås Ž - Ostersund Ž -:-
15:30Lobas Ž - Huddinge Ž -:-

ŠVÝCARSKO: SB League

17:30Fribourg Olympic - SAM Massagno -:-
17:30Geneva Lions - Swiss Central Basket -:-
17:30Lugano - BC Boncourt -:-
17:30Regio Basel - Neuchatel -:-
17:30Sdent BBC Nyon - Lausanne Basket -:-
17:45Vevey Riviera - BBC Monthey -:-

ŠVÝCARSKO: SB League ženy

17:30Riva Basket Ž - Helios VS Ž -:-

TURECKO: Super Ligi

11:00Buyukcekmece - Galatasaray -:-
13:15OGM Ormanspor - Tofas -:-
15:30Anadolu Efes - Fenerbahce -:-
18:00Bursaspor - Bahcesehir Kol. -:-

TURECKO: TBL

13:00Manisa - Final Spor -:-
14:00Mamak Bld. - Fethiye Bld. -:-
15:00Duzce Belediye - Konyaspor -:-
15:00Gemlik - Yalova Bld. -:-
15:00Samsun - Balikesir -:-

TURECKO: TB2L - 1. fáze

12:30Baskent Yenisehir - UPS Spor -:-
12:30Gecit Spor - Ege Universitesi -:-
16:00Ankara Kayi Genclik - Ankara Kolejliler -:-
16:00Bossan - Izmir BSB -:-

TURECKO: KBSL ženy

12:00Elazig Il Ozel Idare Ž - Ormanspor Ž -:-
12:00Galatasaray Ž - Adana BK Ž -:-
13:15Izmit Belediyespor Ž - Fenerbahce Ž -:-
14:00Bellona Kayseri Ž - Canik Belediye Ž -:-
16:30Cankaya Ž - Cukurova Ž -:-

UKRAJINA: FBU Superliga

13:00Khimik Yuzhny - Záporoží -:-
15:00Oděsa - Prometey -:-

UKRAJINA: Superliga ženy

13:00Frankivsk Halichina Ž - Dynamo Kyiv Ž -:-
18:15Rivne Ž - Kyiv Basket Ž -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

4. čtvrtinaSayago - Aguada 73:73
01:15Atenas - Bigua -:-
2. čtvrtinaTrouville - Olimpia 16:31

USA: NBA

2. čtvrtinaMiami Heat - Los Angeles Lakers 29:30
2. čtvrtinaOrlando Magic - Houston Rockets 28:35
2. čtvrtinaPhiladelphia 76ers - New Orleans Pelicans 45:32
1. čtvrtinaAtlanta Hawks - Indiana Pacers 12:13
02:00Chicago Bulls - Charlotte Hornets -:-
02:00Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks -:-
03:00Utah Jazz - Golden State Warriors -:-
03:30Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers -:-
04:00Sacramento Kings - New York Knicks -:-
23:00Phoenix Suns - San Antonio Spurs -:-

USA: NBA G League

2. čtvrtinaCanton Charge - Grand Rapids Drive 62:44
2. čtvrtinaFort Wayne Mad Ants - Erie BayHawks 62:37
2. čtvrtinaGreensboro Swarm - College Park Skyhawks 47:59
2. čtvrtinaLakeland Magic - Capital City Go-Go 51:44
02:00Iowa Wolves - Maine Red Claws -:-
02:00Oklahoma City Blue - Salt Lake City Stars -:-
02:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings -:-
02:30Texas Legends - Rio Grande Valley Vipers -:-
04:00Santa Cruz Warriors - Agua Caliente Clippers -:-
04:00South Bay Lakers - Northern Arizona Suns -:-
20:00Raptors 905 - Delaware Blue Coats -:-

USA: NCAA

01:00Kennesaw State - Gardner Webb -:-
01:00Wofford - North Greenville -:-
02:00Colorado State - Colorado -:-
02:00Creighton - UTRGV -:-
02:00Indiana - Nebraska -:-
02:00South Dakota St. - Nebraska -:-
03:05East. Washington - Multnomah -:-
04:00Loyola Marymnt - Prairie View A&M -:-
04:00Portland - Evergreen State -:-
17:30Kansas State - Mississippi St. -:-
18:00Butler - Southern -:-
18:00Howard - Appalachian State -:-
18:00IUPUI - IPFW -:-
18:00Louisville - Eastern Kentucky -:-
18:00Michigan - Oregon -:-
18:00Oakland - Michigan State -:-
19:00Boston University - Dartmouth -:-
19:00Fairleigh Dickinson - Princeton -:-
19:00Georgetown - Syracuse -:-
19:30Arkansas - Tulsa -:-
20:00Buffalo - Army -:-
20:00Canisius - Holy Cross -:-
20:00Coastal Carolina - N.Carolina Central -:-
20:00Depaul - Illinois (Chi.) -:-
20:00Hartford - Wagner -:-
20:00Jacksonville - Middle Georgia State -:-
20:00La Salle - Morgan State -:-
20:00Miami - Alabama A&M -:-
20:00NC Asheville - Tenn. Martin -:-
20:00Penn State - Alabama -:-
20:00Radford - Duquesne -:-
20:00Rider - LIU Sharks -:-
20:00St. Francis (NY) - NJIT -:-
20:00Texas - Central Michigan -:-
20:00Villanova - Delaware -:-
20:00West Virginia - Nicholls State -:-
21:00Denver - Air Force -:-
21:00Detroit - Toledo -:-
21:00Notre Dame - UCLA -:-
21:00Ole Miss - Middle Tenn. St. -:-
21:00Southern Miss - North Florida -:-
21:00TCU - Lamar -:-
21:00Tennessee - Memphis -:-
22:00Auburn - St. Louis -:-
22:00East Carolina - Campbell -:-
22:00Florida Atlantic - High Point -:-
22:00Rutgers - Seton Hall -:-
22:00Southern Utah - UC Santa Barbara -:-
22:00St. Bonaventure - Gannon -:-
22:00Utah Utes - Weber State -:-
22:00Wake Forest - Xavier -:-
22:30Kansas - UMKC -:-
22:30South Dakota Coyotes - Mayville St -:-
23:00CS Fullerton - San Francisco -:-
23:00Kentucky - Georgia Tech -:-
23:00Louisiana Tech - La Lafayette -:-
23:00Richmond - Coll Of Charltn -:-
23:00Santa Clara - Sacramento State -:-
00:00Boise State - Alabama State -:-
00:00Furman - Winthrop -:-
00:00Illinois - Old Dominion -:-
00:00Oregon State - Arkansas-Pine Bluff -:-
00:00Wichita State - Oklahoma -:-

VELKÁ BRITÁNIE: BBL

20:30Bristol Flyers - Worcester Wolves -:-

VELKÁ BRITÁNIE: WBBL ženy

14:00Durham Palatinates Ž - Nottingham Wildcats Ž -:-
16:00Sheffield Hatters Ž - Sevenoaks Suns Ž -:-
17:00Manchester Mystics Ž - Leicester Riders Ž -:-
18:45Oaklands Wolves Ž - Newcastle Eagles Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.