OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Dnes » Všechny zápasy

reklama

ASIE: Asijská liga

08:00High 1 - Daemyung -:-
08:00Oji Eagles - Nippon P. Cranes -:-
08:30Tohoku F. Blades - Nikko Icebucks -:-

ČESKO: Extraliga

15:00Zlín - Liberec -:-
15:20Třinec - Jihlava -:-
15:30Chomutov - Pardubice -:-
17:00Mountfield HK - Litvínov -:-
17:00Olomouc - Plzeň -:-
17:30Mladá Boleslav - Kometa Brno -:-

DÁNSKO: Metal Ligaen

15:00Hvidovre - Frederikshavn -:-

EVROPA: Kontinentální pohár - 2. kolo

13:00Tychy - Donbass -:-
13:30Crvena zvezda - Urdin -:-
17:00Narva - Kurbads -:-
17:30DVTK - Brašov -:-

EVROPA: BeNe League

20:30Antwerp - Liege/Luik -:-
reklama

FINSKO: Mestis

16:00LeKi - Kettera -:-

FINSKO: Suomi-sarja

14:30Riemu - Titaanit -:-
16:00FPS - Muik Hockey -:-
16:00Karhu HT - JHT -:-
16:00Koovee - AIK/Laser -:-
16:00S-Kiekko - Pyry -:-
17:40D-Kiekko - Hokki -:-

FINSKO: Juniorská SM-Liiga

11:30Ilves U20 - TPS U20 -:-
11:45KooKoo U20 - Pelicans U20 -:-

FINSKO: Liiga ženy

11:20Blues Espoo Ž - Kuortane Ž -:-
11:30KalPa Ž - Rauman Lukko Ž -:-
13:00Hämeenlinna Ž - KJT Ž -:-
14:30Kärpät Ž - Ilves Ž -:-

FRANCIE: Ligue Magnus

18:30Gap - Chamonix Mont-Blanc -:-

KANADA: OHL

01:00Erie Otters - Owen Sound Attack 6:4
01:00Flint Firebirds - Peterborough Petes 7:3
01:00Niagara IceDogs - Ottawa 67s 0:1pp
01:05Oshawa Generals - Kitchener Rangers 2:1
01:05Saginaw Spirit - Guelph Storm 1:2
01:05Sudbury Wolves - Kingston Frontenacs 3:2
01:30Barrie Colts - Sarnia Sting 2:7
20:00Hamilton Bulldogs - Ottawa 67s -:-
20:00Mississauga Steelheads - London Knights -:-
20:00North Bay Battalion - Kingston Frontenacs -:-
20:07Soo Greyhounds - Guelph Storm -:-
22:00Flint Firebirds - Windsor Spitfires -:-
23:00Erie Otters - Owen Sound Attack -:-
23:30Saginaw Spirit - Peterborough Petes -:-
00:05Oshawa Generals - Barrie Colts -:-

KANADA: WHL

3. třetinaBrandon Wheat Kings - Victoria Royals 3:2
PřestávkaKootenay Ice - Swift Current Broncos 3:4
PřestávkaPrince Albert Raiders - Saskatoon Blades 2:1
PřestávkaRed Deer Rebels - Prince George Cougars 1:3
PřestávkaRegina Pats - Vancouver Giants 1:2
PřestávkaKelowna Rockets - Portland Winterhawks 3:0
PřestávkaSeattle Thunderbirds - Moose Jaw Warriors 0:0
1. třetinaTri-City Americans - Kamloops Blazers 2:1
00:00Calgary Hitmen - Prince George Cougars -:-
00:00Edmonton Oil Kings - Spokane Chiefs -:-

KANADA: QMJHL

00:00Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes 4:2
00:00Saint John Sea Dogs - Chicoutimi Sagueneens 3:4pen
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques 3:1
01:00Val-d'Or Foreurs - Acadie-Bathurst Titan 4:1
19:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles -:-
20:00Moncton Wildcats - Shawinigan Cataractes -:-
21:00Blainville-Boisbriand Armada - Quebec Remparts -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Drummondville Voltigeurs -:-
22:00Victoriaville Tigres - Halifax Mooseheads -:-

KANADA: LNAH

01:30Riviere-du-Loup 3L - Saint-Georges 8:2
01:30Thetford Mines Isothermic - Jonquiere Marquis 4:3pp

KANADA: U Sports

23:00UBC - Regina 3:2
00:00Acadia - UPEI 8:2
00:00Moncton - StFX 2:4
00:00Saint Marys - UNB 2:4
01:00Alberta - Calgary -:-
01:00Lakehead - UQTR 1:4
01:00Manitoba - Saskatchewan -:-
01:00McGill - Brock 3:2
01:00Toronto - UOIT 2:3
01:00Western - Ottawa West Golden Knights 7:3
01:00York - RMC 4:1
01:15Ryerson - Queens 3:4
01:30Concordia - Guelph -:-
01:30Nipissing - Waterloo 2:4
01:30Windsor - Carleton 2:1
01:35Laurentian - Laurier 3:5
02:00Mount Royal - Lethbridge -:-

KANADA: CWHL ženy

01:30Markham Thunder Ž - Kunlun Red Star Ž -:-
02:00Boston Blades Ž - Calgary Inferno Ž -:-
18:30Markham Thunder Ž - Kunlun Red Star Ž -:-
20:00Boston Blades Ž - Calgary Inferno Ž -:-

KAZACHSTÁN: Championship

13:00Kulager - Beibarys Atyrau -:-

MAĎARSKO: Erste Liga

17:50Vienna II - DAB -:-
18:00Ferencváros - MAC Budapešť -:-
18:30Újpest - Fehervari Titanok -:-

NĚMECKO: DEL

14:00Bremerhaven - Mannheim -:-
14:00Kolín n. R. - Wolfsburg -:-
16:30Schwenninger - Iserlohn -:-
16:30Straubing - Augsburg -:-
17:00Eisbären Berlin - Mnichov -:-
19:00Düsseldorf - Norimberk -:-
19:00Ingolstadt - Krefeld -:-

NĚMECKO: DEL2

17:00Crimmitschau - Freiburg -:-
17:00Dresdner Eislowen - Bietigheim/Bissingen -:-
18:00Kassel - Tolzer Lowen -:-
18:30Bad Nauheim - Frankfurt Lowen -:-
18:30Bayreuth - Lausitzer Fuchse -:-
18:30Riessersee - Heilbronner -:-

NĚMECKO: Oberliga Sever

16:00Crocodiles Hamburg - Erfurt -:-
17:00Leipzig - Timmendorfer -:-
18:00Harzer F. - Trappers -:-
18:30Essen - Preussen -:-
18:30Hannover - Halle -:-
18:30Herner - EC Hannover -:-
19:00Roztok - Fuchse Duisburg -:-

NĚMECKO: Oberliga Jih

18:00Miesbach - Landshut -:-
18:00Peiting - Rosenheim -:-
18:00Regensburg - EHC Waldkraiburg -:-
18:00Selber - Lindau -:-
18:30Deggendorfer - Sonthofen -:-
18:30Memmingen - Weiden -:-

NORSKO: Get-ligaen

17:00Frisk Asker - Storhamar -:-
17:00Lillehammer - Kongsvinger -:-
17:00Manglerud - Vålerenga -:-

NORSKO: Division 1

14:00Tonsberg - Nidaros -:-

POLSKO: Polská hokejová liga

17:00Opole - Gdaňsk -:-
18:00Jastrzebie - Katowice -:-
18:00MMKS Podhale - Janow -:-

RAKOUSKO: EBEL

17:30Graz - Klagenfurt -:-
17:30Villach - Vienna -:-
17:45Fehervar AV19 - Linec -:-
17:45Innsbruck - Salcburk -:-

RAKOUSKO: Alps Hockey League

14:00Klagenfurt II - Salzburg 2 -:-
16:30Zeller Eisbaren - Lustenau -:-
17:30HK Olimpija - Feldkirch -:-

RUSKO: KHL

13:30Ufa - Traktor Čeljabinsk -:-
16:00Kazaň - Magnitogorsk -:-
16:00Nižněkamsk - Jekatěrinburg -:-
16:00Soči - Lada -:-

RUSKO: VHL

14:00Kurhan - Perm -:-
14:00Ťumeň - Toros Něftěkamsk -:-
15:00Iževsk - Krasnojarsk -:-
16:00Rjazaň - Orsk -:-
16:00Voroněž - Gornyak Uchaly -:-

RUSKO: MHL

05:00Amurskie Tigry - Atlanty -:-
07:00Tayfun - Chaika -:-
12:00HC MVD - Krylya Sovetov -:-
12:00HC Riga - Serebryanye Lvi -:-
12:00Kapitan - SKA-1946 -:-
12:00Loko - Kunlun Junior -:-
12:00Russkie Vityazi - Dinamo Petrohrad -:-
13:00Krasnaya Armiya - MHC Spartak -:-

RUSKO: VHL-B - 1. fáze

11:00Kristall Saratov - Junior Kurgan -:-
12:00HC Rostov - Chelny -:-
12:00Mordovia - Junior Sputnik -:-
12:00Tambov - Cheboksary -:-

RUSKO: NMHL

14:00Batyr - Krasnoyarskie Rysi -:-
15:00Progress Glazov - Munayshi -:-

SLOVENSKO: Tipsport Liga

15:00L. Mikuláš - Detva -:-
16:00B. Bystrica - Nové Zámky -:-
16:00Nitra - Trenčín -:-
17:00Poprad - Zvolen -:-
17:00Žilina - Košice -:-

SLOVENSKO: 1. liga

17:00Skalica - Slovensko U20 -:-
17:00Topolčany - Michalovce -:-

SLOVINSKO: IHL

17:00Celje - Crvena zvezda -:-
17:00Slavija - Mladost -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

10:00Finsko U16 - Německo U16 -:-

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

16:00Leksands - Oskarshamn -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra

14:00Sollefteå - Piteå -:-
16:00Asploven - Tegs -:-
16:00Kalix - Vännäs -:-
16:00Ornskoldsvik - Kiruna -:-
16:00Ostersund - Lejon -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra

16:00HA 74 Savsjo - Halmstad -:-
16:00Helsingborgs - Tyringe -:-
16:00Nybro - Grastorps -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Vastra

16:00Arboga - Enkopings -:-
16:00Forshaga - Surahammar -:-
16:00Grums - Västerås -:-
16:00Kumla - Koping -:-
16:00Lindlovens - Mariestad -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Ostra

15:40Nacka - Visby-Roma -:-
16:00Arlanda - Huddinge -:-
16:00Hammarby - Vallentuna -:-
16:00Hudiksvalls - Sollentuna -:-
16:00Tyreso Hanviken - Valbo -:-
16:00Väsby - Nyköping -:-

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

12:30Göteborg Ž - Linköpings Ž -:-
13:00HV 71 Ž - Djurgården Ž -:-
16:30AIK Ž - Luleå Ž -:-
16:55SDE HF Ž - Modo Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Pohár

15:00Ambri-Piotta - Bern -:-
15:00Kloten - Zug -:-
15:00Langnau - Fribourg -:-
15:45Rapperswil - Lugano -:-
16:00Olten - Biel -:-
16:00Visp - Davos -:-
17:30Ajoie - Curych -:-

USA: NHL

01:00Boston Bruins - Buffalo Sabres 4:5pp
01:00Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings 4:6
01:00New York Islanders - San Jose Sharks 5:3
01:00Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs 6:3
01:00Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins 7:1
01:30Washington Capitals - Florida Panthers 1:4
02:00Dallas Stars - Carolina Hurricanes 4:3
2. třetinaArizona Coyotes - Chicago Blackhawks 2:2
PřestávkaCalgary Flames - Minnesota Wild 0:0
1. třetinaVegas Golden Knights - St. Louis Blues 0:0

USA: AHL

01:00Bridgeport Sound Tigers - Laval Rocket 3:6
01:00Grand Rapids Griffins - Hershey Bears 2:4
01:00Milwaukee Admirals - Rockford IceHogs 2:6
01:00Syracuse Crunch - Springfield Thunderbirds 4:1
01:05Binghamton - Lehigh Valley Phantoms 3:4
01:05Providence Bruins - Belleville Senators 3:2pen
01:05Rochester Americans - Utica Comets 1:5
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Hartford Wolf Pack 3:2pen
02:00Chicago Wolves - Tucson Roadrunners 3:4
3. třetinaIowa Wild - Manitoba Moose 2:3
02:00Texas Stars - San Antonio Rampage 2:6
PřestávkaOntario Reign - Bakersfield Condors 0:2
PřestávkaStockton Heat - San Diego Gulls 4:3
21:00Bridgeport Sound Tigers - Hartford Wolf Pack -:-
21:05Providence Bruins - Laval Rocket -:-
21:05Springfield Thunderbirds - Belleville Senators -:-
22:00San Antonio Rampage - Texas Stars -:-
22:00Toronto Marlies - Charlotte Checkers -:-
23:00Cleveland Monsters - San Jose Barracuda -:-
23:00Chicago Wolves - Tucson Roadrunners -:-
23:00Rockford IceHogs - Hershey Bears -:-

USA: ECHL

00:00Manchester Monarchs - Worcester Railers 0:2
01:00Kalamazoo Wings - Brampton Beast 5:2
01:05Atlanta Gladiators - Florida Everblades 1:5
01:05Wheeling Nailers - Cincinnati Cyclones 4:2
01:15Toledo Walleye - Quad City Mallards 3:0
01:30Fort Wayne Komets - Kansas City 2:3
01:30Jacksonville IceMen - South Carolina Stingrays 2:3
01:35Indy Fuel - Tulsa Oilers 3:2pen
3. třetinaAllen Americans - Orlando Solar Bears 4:2
02:05Wichita Thunder - Rapid City Rush 3:1
2. třetinaColorado Eagles - Norfolk Admirals 3:2
PřestávkaUtah Grizzlies - Idaho 3:0
20:00Brampton Beast - Kalamazoo Wings -:-
22:00Reading Royals - Wheeling Nailers -:-
23:05Allen Americans - Orlando Solar Bears -:-
23:05Wichita Thunder - Rapid City Rush -:-

USA: SPHL

01:35Macon Mayhem - Huntsville Havoc 1:5
02:00Mississippi RiverKings - Birmingham Bulls 3:1
ProdlouženíEvansville Thunderbolts - Peoria Rivermen 4:4

USA: USHL

01:05USA U18 - Green Bay Gamblers 4:1
01:05Youngstown Phantoms - Muskegon Lumberjacks -:-
02:05Cedar Rapids RoughRiders - Central Illinois -:-
02:05Chicago Steel - Madison Capitols -:-
02:05Omaha Lancers - Fargo Force -:-
02:05Sioux-City - Des Moines Buccaneers -:-
02:05Sioux Falls Stampede - Waterloo Black Hawks -:-
02:35Tri-City Storm - Lincoln Stars -:-
20:05USA U18 - Green Bay Gamblers -:-
00:05Omaha Lancers - Fargo Force -:-

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

18:00Sheffield - Belfast -:-
19:00Cardiff - Nottingham -:-
19:00Edinburgh - Milton Keynes -:-
19:00Guildford Flames - Manchester -:-
19:30Dundee - Coventry -:-
19:30Fife - Braehead -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Hrajte zodpovědně. 18+

Přepnout na dotykovou verzi