OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Dnes » Všechny zápasy

ČESKO: Chance Liga

15:00Slavia Praha - Kladno -:-
16:00Havířov - Vsetín -:-
16:00Litoměřice - Přerov -:-
16:00Poruba - Vrchlabí -:-
17:00Frýdek-Místek - Kadaň -:-
17:00Kolín - Benátky n. J. -:-
17:00Prostějov - Ústí nad Labem -:-
17:30Jihlava - Šumperk -:-
17:30Třebíč - Sokolov -:-

ESTONSKO: Hokiliiga

15:00Valk 494 - Everest -:-
15:30Narva PSK - HC Panter -:-

EVROPA: Alps Hockey League

18:00Klagenfurt II - Lustenau -:-
19:00Steinbach BW II - Asiago -:-
19:30Fassa - Salzburg 2 -:-
19:30Vipiteno - Bregenzerwald -:-
20:00Ritten - Jesenice -:-
20:00Valpusteria - Kitzbuhel -:-
20:30Cortina - Feldkirch -:-

FINSKO: Liiga

16:00Jukurit - Hämeenlinna -:-
16:00KalPa - TPS Turku -:-
16:00SaiPa - JYP -:-
16:00Sport - Ilves -:-

FINSKO: Mestis

16:00OdloženoFPS - IPK -:-
16:00OdloženoHokki - K-Vantaa -:-
16:00OdloženoKeuPa - Peliitat -:-
16:00OdloženoKiekko-Espoo - SaPKo -:-
16:00OdloženoKoovee - Kiekko-Pojat -:-
16:00OdloženoRoKi - Kettera -:-

FINSKO: SM-sarja U20 - 2. fáze

PřestávkaJukurit U20 - KooKoo U20 0:3
PřestávkaKalPa U20 - RoKi U20 2:0
12:00OdloženoHämeenlinna U20 - TPS U20 -:-
1. třetinaKoovee U20 - Lukko U20 2:0
13:45Ilves U20 - Ässät U20 -:-
15:00Jyväskylä U20 - Kärpät U20 -:-

FINSKO: Naisten Liiga - Část poražených

2. třetinaLukko Ž - Kärpät Ž 0:0
14:30Kuortane Ž - RoKi Ž -:-
15:15Jyväskylä Ž - Sport Ž -:-

FINSKO: Naisten Liiga - Část vítězů

11:15OdloženoIlves Ž - Kiekko-Espoo Ž -:-
13:00Hämeenlinna Ž - TPS Turku Ž -:-
14:30IFK Helsinki Ž - KalPa Ž -:-

FRANCIE: Ligue Magnus

16:00Cergy-Pontoise - Bordeaux -:-
19:00Briancon - Grenoble -:-

ITÁLIE: IHL

18:40Pergine - Eppan -:-
19:30Merano - Valdifiemme -:-
19:30Varese - Kaltern -:-
20:30Alleghe - Bressanone -:-

KANADA: QMJHL

01:00Blainville-Boisbriand Armada - Rimouski Oceanic 5:2
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Shawinigan Cataractes 1:5
01:00OdloženoSherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs -:-
01:00Sherbrooke Phoenix - Chicoutimi Sagueneens 2:3pen
01:00Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs 3:1
21:00OdloženoChicoutimi Sagueneens - Quebec Remparts -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix -:-
22:00OdloženoBlainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs -:-
22:00Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs -:-
22:00Quebec Remparts - Blainville-Boisbriand Armada -:-
22:00OdloženoSherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies -:-
22:00Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies -:-

KAZACHSTÁN: Championship

08:00Kokshetau - Pavlodar 4:1
09:00Temirtau - Nomad Nur-Sultan 4:3
1. třetinaAltay Torpedo - Kulager 0:0
1. třetinaGornyak Rudny - Kazzinc-Torpedo 0:0
13:00Aktobe - Karaganda -:-
13:00Beibarys Atyrau - Snezhnye Barsy -:-

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

1. třetinaHS Riga - Daugavpils 1:0
1. třetinaLiepaja - Riga Prizma 1:0
14:30Zemgale - Mogo -:-

MAĎARSKO: Erste Liga

17:00DAB - Vasas -:-
17:30Fehervari Titanok - Újpest -:-
18:30DEAC - Csíkszereda -:-

NĚMECKO: DEL

17:30Schwenninger - Norimberk -:-

RAKOUSKO: ICE Hockey League

17:30Innsbruck - Vídeň -:-

RUMUNSKO: Campionatul National

15:00Steaua Bukurešť - Sapientia U23 -:-

RUSKO: KHL

15:00CSKA Moskva - Jokerit -:-
15:00Dyn. Moskva - Din. Riga -:-
15:00Soči - Jaroslavl -:-
15:00Viťaz - Barys Nur-Sultan -:-

RUSKO: VHL

10:00Iževsk - Khimik 1:2
13:00Perm - SKA Neva Petrohrad -:-
13:00Toros Něftěkamsk - Din. Petrohrad -:-
14:00CSK VVS - Ťumeň -:-
14:00Lada - Jugra -:-
15:00Almeťjevsk - Rjazaň -:-
15:00Bars - Dynamo Moscow Region -:-
15:00Penza - Zvezda Moskva -:-

RUSKO: MHL

08:00OdloženoOmskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi -:-
09:00Avto - Irbis 2:1
09:00Mamonty Yugry - Belye Medvedi 1:2
09:00Tolpar - Chaika 3:2pen
09:00Tyumensky Legion - Stalnye Lisy 0:12
PřestávkaAtlant - Din. Petrohrad 3:3
2. třetinaDyn. Moskva - Tayfun 1:2
2. třetinaLoko - Amurskie Tigry 8:2
PřestávkaMHC Spartak - Kapitan 2:0
2. třetinaSKA-1946 - Sakhalinskie Akuly 4:4
1. třetinaAlmaz - Krylya Sovetov 1:1
15:00Mikhaylov Academy U20 - Russkie Vityazi -:-

RUSKO: NMHL

2. třetinaBelgorod - Din. Petrohrad 1:2
15:00Bobrov - Polot -:-
15:00Bryansk - Dinamo 576 -:-

SLOVENSKO: 1. liga

17:00Dubnica - Slovensko U18 -:-

SLOVINSKO: Hokejska liga - Play Off

17:00Hidria Jesenice - Triglav Kranj -:-

ŠPANĚLSKO: LNHH

14:30Barcelona - Urdin -:-
17:00Jaca - Puigcerda -:-

ŠVÉDSKO: SHL

15:15Frölunda - Örebro -:-
15:15Leksands - Färjestad -:-
15:15Rögle - Luleå -:-
18:00Djurgården - Skellefteå -:-
18:00Linköpings - HV 71 -:-
18:00Växjö - Brynäs -:-

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

17:30Kristianstads - BIK Karlskoga -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra - Část poražených

15:00Kiruna AIF - Sundsvall -:-

ŠVÉDSKO: AllEttan Norra

15:00Hudiksvalls - Ostersund -:-
16:00Enkopings - Borlange -:-
16:00Tyreso Hanviken - Kalix -:-

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

13:00Modo Ž - Leksands Ž -:-
14:00Göteborg Ž - Linköpings Ž -:-
16:00HV 71 Ž - Djurgården Ž -:-
18:45Luleå Ž - Brynäs Ž -:-

ŠVÝCARSKO: National League

19:45Davos - Lausanne -:-

ŠVÝCARSKO: Swiss League

17:30Langenthal - Ticino Rockets -:-
17:30Winterthur - Academy Zug -:-
17:45Visp - Thurgau -:-
18:00Ajoie - Olten -:-
19:45Chaux-de-Fonds - Sierre-Anniviers -:-
19:45Kloten - Lions -:-

UKRAJINA: UHL

2. třetinaKryzhani Vovky - Kramatorsk 0:1
13:00Donbass - Bilyj Bars -:-
16:00Sokol Kyjev - Dnipro Kherson -:-

USA: NHL

01:00Pittsburgh Penguins - New York Rangers 4:3pen
01:00Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers 4:2
01:00Washington Capitals - Buffalo Sabres 4:3pen
02:00Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings 4:1
02:00Minnesota Wild - San Jose Sharks 4:1
02:30Dallas Stars - Nashville Predators 7:0
03:00Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights 5:2
04:00Anaheim Ducks - Colorado Avalanche 2:3pp
19:00OdloženoCarolina Hurricanes - Florida Panthers -:-
20:00Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning -:-

USA: ECHL

02:05Tulsa Oilers - Indy Fuel 1:2pp
03:05Rapid City Rush - Utah Grizzlies 2:3

USA: SPHL

01:35Knoxville Ice Bears - Pensacola Ice Flyers 5:4
02:30Birmingham Bulls - Huntsville Havoc 8:7

USA: USHL

01:05Youngstown Phantoms - Chicago Steel 2:4
01:10Muskegon Lumberjacks - USA U18 9:4
02:05Fargo Force - Des Moines Buccaneers 2:4
02:05OdloženoGreen Bay Gamblers - Dubuque Fighting Saints -:-
02:05Omaha Lancers - Sioux Falls Stampede 2:1
02:05Tri-City Storm - Lincoln Stars 5:0
02:05Waterloo Black Hawks - Sioux-City 2:1

USA: NWHL ženy

19:00Metropolitan Riveters Ž - Toronto Six Ž -:-
22:00Minnesota Whitecaps Ž - Boston Pride Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.