OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Dnes » Všechny zápasy

reklama

ASIE: Asijská liga

09:00Nippon P. Cranes - Oji Eagles 2:3pen

BĚLORUSKO: Extraleague - Část vítězů

15:00Molodechno - Gomel -:-
15:00Soligorsk - Zhlobin -:-
17:00Yunost Minsk - Neman Grodno -:-

BĚLORUSKO: Extraleague - Část poražených

11:00Brest - Lida 1:3
15:00Mogilev - Novopolotsk -:-

ČESKO: WSM Liga

17:00Frýdek Místek - Benátky -:-
17:00Kadaň - Havířov -:-
17:00Přerov - Prostějov -:-
17:00Ústí nad Labem - České Budějovice -:-
17:30Jihlava - Litoměřice -:-
17:30Most - Kladno -:-
17:30Třebíč - Slavia Praha -:-

ČESKO: 2. Liga - Východ

15:00Opava - Valašské Meziříčí -:-
17:00Hodonín - Technika Brno -:-
17:00Nový Jičín - Vsetín -:-
reklama

ČESKO: 2. Liga - Střed

17:30Písek - Žďár nad Sázavou -:-
18:00DS České Budějovice - Moravské Budějovice -:-
18:00Jindřichův Hradec - Havl. Brod -:-
18:00Pelhřimov - Nymburk -:-

ČESKO: 2. Liga - Západ

17:00Klášterec - Trutnov -:-
17:30Bílina - Řisuty -:-
17:30Sokolov - Jablonec -:-
18:00Děčín - Kobra Praha -:-
18:00Vrchlabí - Klatovy -:-

ČESKO: ELJ - 1. fáze

3. třetinaMountfield HK U20 - České Budějovice U20 1:2
PřestávkaOlomouc U20 - Karlovy Vary U20 2:2
3. třetinaTřinec U20 - Kladno U20 1:1
2. třetinaKometa Brno U20 - Jihlava U20 1:0
2. třetinaMladá Boleslav U20 - Chomutov U20 0:2
2. třetinaZlín U20 - Plzeň U20 2:3
PřestávkaVítkovice U20 - Slavia Praha U20 1:3
16:00Liberec U20 - Litvínov U20 -:-

DÁNSKO: Metal Ligaen

16:30Gentofte - Odense -:-
19:00Aalborg - Herning -:-

EVROPA: BeNe League

18:00Amstel - Herentals -:-
19:00Liege/Luik - Antwerp -:-
20:00Zoetermeer - Heerenveen -:-
20:15Hertogenbosch - Kemphanen -:-

FINSKO: Liiga

16:00Jyväskylä - Kärpät -:-
16:00Pelicans - KooKoo -:-
16:00Sport - SaiPa -:-
16:00Tappara - KalPa -:-
16:00TPS Turku - Ilves -:-
17:30Ässät - Lukko -:-

FINSKO: Mestis

16:00Hokki - JYP-Academy -:-
16:00KeuPa - K-Vantaa -:-
16:00LeKi - IPK -:-
16:00SaPKo - Espoo United -:-

FINSKO: Suomi-sarja

15:00Indians Kaarina - Riemu -:-
15:00Kiekkokopla - KJT -:-
16:00FPS - D-Kiekko -:-
16:00Titaanit - S-Kiekko -:-
17:00AIK - VG-62 -:-

FINSKO: SM-sarja ženy

14:30Kuortane Ž - Ilves Ž -:-
15:00Hämeenlinna Ž - Kärpät Ž -:-
15:10KJT Ž - Rauman Lukko Ž -:-
17:30Espoo United Ž - KalPa Ž -:-

KANADA: OHL

01:00Sudbury Wolves - Flint Firebirds 1:3
01:30Guelph Storm - Owen Sound Attack 1:8
01:30Kitchener Rangers - Kingston Frontenacs 3:2pp
01:30London Knights - Mississauga Steelheads 3:7
01:35Oshawa Generals - North Bay Battalion 5:2
20:00Ottawa 67s - Oshawa Generals -:-

KANADA: WHL

02:00Prince Albert Raiders - Moose Jaw Warriors 3:7
02:00Regina Pats - Swift Current Broncos 8:1
03:00Calgary Hitmen - Red Deer Rebels 3:2pp
03:00Edmonton Oil Kings - Brandon Wheat Kings 5:1
03:00Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers 3:2
04:00Portland Winterhawks - Victoria Royals 5:4pp
04:00Prince George Cougars - Seattle Thunderbirds 2:3
04:05Spokane Chiefs - Kootenay Ice 4:3
04:05Tri-City Americans - Kelowna Rockets 2:3pp
04:30Vancouver Giants - Everett Silvertips 4:5pen

KANADA: QMJHL

00:00Halifax Mooseheads - Blainville-Boisbriand Armada 0:3
00:00Moncton Wildcats - Victoriaville Tigres 2:3
01:00Sherbrooke Phoenix - Baie-Comeau Drakkar 5:3
01:30Chicoutimi Sagueneens - Drummondville Voltigeurs 2:3
01:30Rimouski Oceanic - Gatineau Olympiques 4:5pp
01:30Rouyn-Noranda Huskies - Charlottetown Islanders 0:1pen
01:30Val-d'Or Foreurs - Shawinigan Cataractes 1:5
21:00Moncton Wildcats - Blainville-Boisbriand Armada -:-
22:00Chicoutimi Sagueneens - Drummondville Voltigeurs -:-
00:00Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads -:-

KANADA: LNAH

02:00Riviere-du-Loup 3L - Saint-Georges 1:4
02:00Trois-Rivieres - Predateurs de Laval 2:5
02:30Thetford Mines Isothermic - Jonquiere Marquis 1:5

KANADA: CWHL ženy

19:30Les Canadiennes Ž - Calgary Inferno Ž -:-

KAZACHSTÁN: Championship

12:00Gornyak Rudny - Nomad Astana -:-
12:00HC Astana - Pavlodar -:-
12:00Kulager - Almaty -:-

LOTYŠSKO: LHL

PřestávkaHS Riga - Riga Prizma 3:2
PřestávkaPrizma/Pardaugava - Zemgale 1:6
16:00Liepaja - Kurbads -:-

MAĎARSKO: MOL Liga

17:00Miercurea Ciuc - Ferencváros -:-
17:30Brašov - Újpest -:-

NORSKO: Get-ligaen

16:00Lorenskog - Stjernen -:-
16:00Sarpsborg - Manglerud -:-
16:00Storhamar - Kongsvinger -:-
16:00Vålerenga - Stavanger -:-

NORSKO: Division 1

16:00Comet - Ringerike -:-
16:00Furuset - Gruner -:-
16:00Moss Hockey - Gjovik -:-
16:00Narvik - Hasle/Loren -:-
17:15Bergen - Nidaros -:-

RAKOUSKO: Alps Hockey League

19:30Bregenzerwald - Kitzbuhel -:-
19:30Feldkirch - Lustenau -:-
19:30Valpusteria - Neumarkt -:-
19:30Vipiteno - Ritten -:-
20:30Asiago - Cortina -:-
20:30Gherdeina - Fassa -:-

RUSKO: KHL

2. třetinaTraktor Čeljabinsk - Vladivostok 2:1
2. třetinaUfa - Chabarovsk 1:1
PřestávkaMagnitogorsk - Kunlun 2:1
15:00Čerepovec - Podolsk -:-
15:00Nižnij Novgorod - Kazaň -:-
15:00Soči - Nižněkamsk -:-
15:00Sp. Moskva - Lada -:-
15:30Dyn. Moskva - Jaroslavl -:-
16:00Din. Riga - Slovan Bratislava -:-

RUSKO: VHL

10:00ZrušenoAngarsk - Saratov -:-
NájezdyKrasnojarsk - Penza 3:3
11:00Zvezda Čechov - Bars 3:0
1. třetinaNižnij Tagil - Iževsk 3:0
PřestávkaPerm - Toros Něftěkamsk 0:0
15:00SKA Neva Petrohrad - Almeťjevsk -:-

RUSKO: VHL-B - 1. fáze

11:00Mordovia - Cheboksary 4:3
14:00CSK VVS - HC Rostov -:-
15:00Chelny - Altay Barnaul -:-

RUSKO: NMHL

10:00Mechel - Batyr 0:5
11:00Junior Kurgan - Progress Glazov 3:2
11:00Rossosh - SKA Karelia 1:3
11:00Severskie Volki - Draguny Mozhaysk 4:1
15:00Dizelist - Belgorod -:-
15:00Lipetsk - Tverichi -:-

SRBSKO: Hockey League

13:30Vojvodina - Novi Sad -:-
17:00OdloženoCrvena zvezda - Partizan -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

03:30Kanada Východ U19 - Rusko U18 2:5
03:30Kanada Západ U19 - USA U19 6:5pp

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

17:00Česko U18 Ž - Čína U18 Ž -:-

ŠPANĚLSKO: LNH

21:30Barcelona - CH Boadilla -:-
21:45Urdin - Milenio Lograno -:-
22:00Puigcerda - Majadahonda -:-

ŠVÉDSKO: SHL

16:00Djurgardens - Leksands -:-
16:00Frolunda - Vaxjo -:-
16:00HV 71 - Linkopings -:-
16:00Karlskrona - Lulea -:-
18:30Brynas - Farjestads -:-
18:30Orebro - Rogle -:-

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

16:00Tingsryds - Vasterviks IK -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra

16:00Asploven - Kalix -:-
16:00Ornskoldsvik - Sundsvall -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra

16:00Vimmerby - Tranås -:-

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

14:00Brynas Ž - Lulea Ž -:-
14:30Linkopings Ž - HV 71 Ž -:-
16:00Leksands Ž - Djurgardens Ž -:-
16:45SDE HF Ž - AIK Ž -:-

ŠVÝCARSKO: NLA

19:45Bern - Langnau -:-
19:45Biel - Kloten -:-
19:45Fribourg - Zug -:-
20:30Lugano - Ambri-Piotta -:-

USA: NHL

01:00Buffalo Sabres - Washington Capitals 1:4
01:30Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets 1:4
01:30New Jersey Devils - St. Louis Blues 1:4
02:00Minnesota Wild - Edmonton Oilers 3:2pen
02:30Chicago Blackhawks - New York Rangers 0:1pp
04:00Anaheim Ducks - San Jose Sharks 3:2
19:00Philadelphia Flyers - Dallas Stars -:-
22:00Los Angeles Kings - Ottawa Senators -:-

USA: AHL

00:00St. John's IceCaps - Springfield Thunderbirds 6:5
01:00Grand Rapids Griffins - Milwaukee Admirals 3:1
01:00Syracuse Crunch - Albany Devils 4:2
01:05Binghamton Senators - Utica Comets 4:3
01:05Lehigh Valley Phantoms - Rochester Americans 4:3
01:05Providence Bruins - Toronto Marlies 5:3
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Hershey Bears 2:5
02:00Iowa Wild - San Antonio Rampage 0:1
02:00Manitoba Moose - Cleveland Monsters 1:5
02:30Texas Stars - Rockford IceHogs 8:4
03:05Tucson Roadrunners - Ontario Reign 5:4pp
04:00Bakersfield Condors - Charlotte Checkers 3:2pp
21:00Manitoba Moose - Cleveland Monsters -:-
22:15San Jose Barracuda - San Diego Gulls -:-
23:00Albany Devils - Providence Bruins -:-
00:00St. John's IceCaps - Springfield Thunderbirds -:-

USA: ECHL

01:00Manchester Monarchs - Norfolk Admirals 5:3
01:00Reading Royals - Indy Fuel 8:2
01:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits 0:2
01:15Brampton Beast - Wheeling Nailers 4:2
01:30Florida Everblades - Elmira Jackals 1:0
01:35Atlanta Gladiators - Orlando Solar Bears 2:4
01:35Cincinnati Cyclones - Quad City Mallards 3:4pp
02:00Fort Wayne Komets - Kalamazoo Wings 4:2
02:05Tulsa Oilers - Missouri Mavericks 2:3
02:05Wichita Thunder - Allen Americans 0:3
03:00Utah Grizzlies - Rapid City Rush 6:5pp
03:05Colorado Eagles - Idaho 2:1
05:15Alaska Aces - Toledo Walleye 3:4pen

USA: FHL

01:15Danbury Titans - Port Huron Prowlers 4:3pp
01:30Watertown Wolves - Danville Dashers 3:6
02:00Berlin River Drivers - Cornwall 11:3

USA: SPHL

01:35Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers 2:1pp
02:05Peoria Rivermen - Knoxville Ice Bears 1:2
02:15Evansville IceMen - Columbus Cottonmouths 3:2
02:30Mississippi RiverKings - Huntsville Havoc 4:3pen

USA: USHL

01:00USA U18 - Muskegon Lumberjacks 3:4pen
01:05Youngstown Phantoms - Cedar Rapids RoughRiders 4:2
02:05Chicago Steel - Fargo Force 5:2
02:05Madison Capitols - Green Bay Gamblers 3:4
02:05Omaha Lancers - Tri-City Storm 4:1
02:05Sioux Falls Stampede - Des Moines Buccaneers 2:0
02:05Waterloo Black Hawks - Sioux-City 3:2pp
02:35Lincoln Stars - Dubuque Fighting Saints 5:1

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

20:00Belfast - Sheffield -:-
20:00Braehead - Edinburgh -:-
20:00Cardiff - Nottingham -:-
20:00Coventry - Dundee -:-
20:15Fife - Manchester -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi