OBNOVIT STRÁNKU

Volejbal » Dnes » Všechny zápasy

BĚLORUSKO: Division A

16:00Bate-BGUFK - Energia Gomel 1:3
16:00Mapid Minsk - Soligorsk 0:3
16:00Mogilev - Stroitel Minsk 0:3
17:00Marco Vitebsk - Legion Obuhovo 1:3

BĚLORUSKO: Championship ženy - 1. fáze

15:00A. Baranoviči Ž - Mogilev Ž 3:2
16:00Minsk 2 - Pribuzhe Ž 3:1

ČESKO: Extraliga

17:00Příbram - České Budějovice 1:3
18:00Beskydy - Ostrava 3:0
18:00Karlovarsko - Ústí n. Labem 3:0
18:00Kladno - Brno 3:1

ČESKO: Extraliga ženy

15:00Prostějov Ž - Přerov Ž 3:1
18:00KP Brno Ž - VK Liberec Ž 1:3

ČESKO: 1. liga ženy

09:00Hronov Ž - Červený Kostelec Ž 3:0
09:30České Budějovice Ž - Hlincovka Ž 2:3
10:00Dobřichovice Ž - Žižkov Ž 3:2
10:00KP Brno B Ž - Střešovice Ž 0:3
10:00Plzeň Ž - Nusle Ž 3:0

ČESKO: Pohár

10:00Drásov - Brno-jih 3:1
10:00Holubice - Kometa Brno -:-
10:00Choceň - Letovice 1:3
10:00Kojetín - Volejbal Ostrava 0:3
10:00Velké Meziříčí - Šlapanice 1:3
11:00České Budějovice - Domažlice 3:1
11:00Plzeň - Dobřichovice 0:3
12:00Benešov - Benátky n. J. 0:3
13:30Brno-jih - Lvi Praha B 0:3
13:30Kojetín - Velké Meziříčí 0:3
13:30Kometa Brno - ČZU Praha 1:3
13:30Volejbal Ostrava - Šlapanice 3:2
14:30České Budějovice - Plzeň 2:3
14:30Domažlice - Dobřichovice 1:3
15:30Letovice - Benátky n. J. 0:3
17:00Drásov - Lvi Praha B 2:3
17:00Holubice - ČZU Praha 2:3
17:00Šlapanice - Kojetín 3:1
17:00Velké Meziříčí - Volejbal Ostrava 2:3
17:30Dobřichovice - České Budějovice 1:3
17:30Choceň - Benešov 3:0
17:30Plzeň - Domažlice 3:2

EVROPA: Mistrovství Evropy do 20 let

15:00ZrušenoTurecko U20 - Nizozemsko U20 -:-
16:00Itálie U20 - Belgie U20 3:0
16:00Rusko U20 - Bělorusko U20 3:1
4. setČesko U20 - Francie U20 1:2
18:30Polsko U20 - Srbsko U20 3:0
20:00ZrušenoNěmecko U20 - Ukrajina U20 -:-

EVROPA: Baltic League

14:00Amber Queen Klaipedos - Saaremaa 1:3
14:00Parnu - TTU 3:0
16:00Tallinn - Pere Leib Tartu 2:3

FRANCIE: Coupe de France

17:00OdloženoParis - Tours -:-
20:00Toulouse - Poitiers -:-

FRANCIE: Ligue A ženy

2. setIstres Ž - Paris Ž 0:1
1. setChamalierois Ž - Mougins Ž 0:0
1. setMarcq Baroeul Ž - Nantes Ž 0:0
1. setMulhouse Ž - RC Cannes Ž 0:0
20:00TFOC Ž - France Avenir 2024 Ž -:-
20:00Venelles Ž - Saint-Raphael Ž -:-

CHORVATSKO: Superliga

18:00Centrometal - Mok Mursa 0:3
18:00OdloženoHAOK Mladost - Marsonia -:-
5. setRijeka - Sisak 2:2
19:00OdloženoVarazdin - Split -:-

CHORVATSKO: Superliga ženy

16:45Olimpik Ž - Brda Ž 1:3
18:00OdloženoZOK Osijek Ž - Porec Ž -:-
18:30Kaštela Ž - Vukovar Ž 3:0
19:00OdloženoMarina Kastela Ž - Split Ž -:-

ISLAND: Mizunodeild

16:00Throttur Nes - Fylkir 3:1

ITÁLIE: Serie A1 ženy

20:30Casalmaggiore Ž - Trentino Ž -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

16:00PTE-PEAC Ž - Budaors Ž 0:3
17:00OdloženoMAV Elore SC Ž - DSZC Eotvos Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever

18:30Warnemunde - Bocholt 3:0
19:00OdloženoBitterfeld - Schuttorf -:-
2. setBraunschweig - Lindow/Gransee 0:1
1. setKiel - Mondorf 0:0

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih

3. setGrafing - VC Gotha 1:1
19:00OdloženoKarlsruhe - Freiburg -:-
2. setSchwaig - Drážďany 0:1
1. setDelitzsch - Muhldorf 0:0
1. setKriftel - Hammelburg 0:0
1. setMimmenhausen - Gonsenheim 0:0

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever ženy

19:00Essen-Borbeck Ž - Stralsund Ž -:-
19:00ETV Hamburg Ž - Borken Ž -:-
19:30Dingden Ž - Sorpesee Ž -:-
19:30Leverkusen Ž - VCO Berlin Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih ženy

15:00Vilsbiburg II Ž - Planegg-Krailling Ž 3:2
19:00Neuwied Ž - VCO Drážďany Ž -:-
20:00Bad Soden Ž - Allianz Stuttgart II Ž -:-

POLSKO: PlusLiga

14:45Belchatow - Kedzierzyn-Kozle 1:3
17:30Olsztyn - Zawiercie 0:3

POLSKO: I. Liga

15:30AGH Krakov - Olimpia Sulecin 0:3
17:00Bydgoszcz - Jaworzno 3:0
17:00Norwid Čenstochová - Gwardia Vratislav 1:3
17:00Swidnik - Krispol Wrzesnia 3:1
18:00BAS Bialystok - Bielsko-Biala -:-
18:00Kluczbork - Strzelce Opolskie -:-

POLSKO: TAURON Liga

17:00Wroclaw Ž - Legionowo Ž 1:3
20:30MKS Kalisz Ž - Bielsko-Biala Ž -:-

POLSKO: I. Liga ženy

15:45Opole Ž - Jawor Ž 3:0
16:00KS AZS Gliwice Ž - Karpaty Mosir Krosno Ž 3:0
16:00San Jaroslaw Ž - Nowy Dwor Mazowiecki Ž 3:1
17:00Energetyk Poznaň Ž - Sosnowiec Ž -:-
17:00Mielec Ž - Tarnow Ž 3:2
18:00Solna Wieliczka Ž - Czestochowianka Ž -:-

PORTUGALSKO: Campeonato Honda

18:00Gondomar - A. J. F. Bastardo -:-
18:00SC Caldas - Leixoes SC -:-
18:00Sporting de Espinho - Ginastica -:-
18:00Viana - Povoa -:-
19:00Mamede - Esmoriz GC -:-
19:00Vitoria - Benfica -:-

PORTUGALSKO: 1. Divisao ženy

20:00Clube Kairos Ž - Braga Ž -:-

RAKOUSKO: AVL

18:00Amstetten NÖ - Ried 1:3
19:30OdloženoTSV Hartberg - VBK Klagenfurt -:-

RAKOUSKO: 2. Bundesliga

14:00UVC Graz 2 - Graz 1:3
15:30Bisamberg - Wolfurt -:-
16:00Aich/Dob 2 - hotVolleys 2:3
16:00Tirol Innsbruck - SV Salzburg 3:0
17:00Weiz 2 - VBK Klagenfurt 2 3:1
18:00Lenzing - Union ADM Linz -:-
18:00Steyr - Waidhofen -:-
18:00Wr. Neustadt - Akad. Graz -:-
19:00St. Polten - VC Mils -:-

RAKOUSKO: AVL Ženy

17:00OdloženoHartberg Ž - SG SVS Post Ž -:-
18:00VC Tirol Ž - Salzburg Ž 1:3
18:30OdloženoBisamberg Ž - Eisenerz/Trofaiach Ž -:-
2. setKrottendorf Ž - SG TI-Volley Ž 1:0
3. setWildcats Ž - Linz-Steg Ž 1:1

RAKOUSKO: 2. Bundesliga ženy

15:30Dornbirn Ž - Brunnenbau Ž 3:2
16:00Purgstall Ž - Linz-Steg 2 Ž 3:1
16:00Wildcats 2 Ž - ATSE Graz Ž 0:3
16:30Bruckl Ž - Akad. Graz Ž 3:0
16:30UVC Graz 2 Ž - Villach Ž 2:3
17:00Liebenau Ž - Wolfsberg Ž 3:2
17:00Seekirchen Ž - SG TI-Volley 2 Ž 3:1
18:00Jennersdorf Ž - Hausmannstatten Ž -:-
19:00Supervolley Wels Ž - SG Eisenerz/Trofaiach 2 Ž -:-
19:30Weiz Ž - VBK Klagenfurt Ž -:-

RUSKO: Superliga

12:00Krasnoyarsk - Novosibirsk 0:3
15:00Surgut region - Ufa 0:3
16:00Zenit Kazaň - Novyi Urengoy 3:2
16:30Belgorod - Nizhnevartovsk 0:3
17:00Dinamo-Lo - ASK N. Novgorod 2:3

SLOVENSKO: Extraliga ženy

18:00Nové Mesto nad Váhom Ž - Brusno Ž 3:0
4. setPezinok Ž - UKF Nitra Ž 1:2
3. setTrnava Ž - Prešov Ž 2:0

SLOVINSKO: 1. DOL

5. setOK Maribor - Calcit Kamnik 2:2
3. setHoce - Pomgrad 1:1
3. setKrka - Triglav Kranj 0:2
3. setSalonit Anhovo - ACH Ljubljana 1:1

SLOVINSKO: 1. DOL ženy

16:00Luka Koper Ž - Calcit Kamnik Ž 0:3

SRBSKO: Liga

17:00Nis - Starcevo 3:0
17:00Partizan - Mladi Radnik 1:3

ŠPANĚLSKO: Superpohár

18:30Voleibol Teruel - Almeria 3:0

ŠVÉDSKO: Elitserien

17:00Sollentuna - Floby 3:0
17:30Lunds - Habo 3:2

ŠVÉDSKO: Elitserien ženy

13:00Hylte/Halmstad Ž - Engelholm Ž 3:0
14:00IKSU Ž - Värnamo Ž 2:3
14:30Sollentuna Ž - Orebro Ž 0:3
15:00Lindesberg Ž - Linkopings Ž 0:3
15:00Lunds VK Ž - Falkoping Ž 1:3

TURECKO: Division 1 ženy

12:00THY Ž - Kuzey Boru Genclik Ž 3:1
13:00Genclik Kale Spor Ž - Besiktas Ž 3:0
13:00OdloženoVakifbank Ž - Sariyer Ž -:-
14:00Ankara Karayollari Ž - Yesilyurt Ž 1:3
14:00Aydin Bld. Spor Ž - Beylikduzu Ž 3:0
14:00Galatasaray Ž - Ilbank Ž 3:1
18:30Nilufer Bld. Ž - Eczacibasi Ž 0:3

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - volejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.