OBNOVIT STRÁNKU

Volejbal » Dnes » Všechny zápasy

ARGENTINA: LVA

02:00Paracao - UVT San Juan 2:3
22:30Banfield - UPCN -:-

BELGIE: EuroMillions League

20:30Achel - Waremme -:-
20:30Haasrode Leuven - Maaseik -:-
20:30Roeselare - Prefaxis Menen -:-

BELGIE: Liga A ženy

18:00Tongeren Ž - Oostende Ž -:-
19:00Antverpy Ž - Michelbeke Ž -:-

BĚLORUSKO: Division A

14:00Zapadnij Bug - Soligorsk -:-
15:00Legion Obuhovo - Energia Gomel -:-
15:00Stroitel Minsk - Marco Vitebsk -:-
16:30Bate-BGUFK - Mogilev -:-

BĚLORUSKO: Championship ženy - 1. fáze

13:00RGUOR Ž - Kommunalnik Grodno Ž -:-
14:30Zhemchuzhina Ž - Pribuzhe Ž -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer liga

15:00Bosna - Mladost Brcko -:-
18:00Kakanj - Maglič Foča -:-
18:00Ljubinje-Bankom - Borac -:-
19:00Domaljevac - Jedinstvo -:-
19:00Kalesija - Modriča -:-

BRAZÍLIE: Superliga ženy

23:00Fluminense Ž - Sao Jose dos Pinhais Ž 1:3
01:30Pinheiros Ž - Praia Clube Ž 0:3

BULHARSKO: SuperLiga - Část poražených

16:00Cherno More - Botev -:-
16:00OdloženoSlaviya Sofie - Dunav -:-

BULHARSKO: SuperLiga - Část vítězů

17:30Hebar - CSKA Sofie -:-

BULHARSKO: Superliga ženy

16:00Beroe Ž - Perun Varna Ž -:-
16:00Lokomotiv Sofie Ž - Kazanlak Ž -:-

ČESKO: Extraliga

15:00Brno - Ostrava -:-
15:00Zlín - Odolena Voda -:-
16:00Kladno - Liberec -:-
17:00Beskydy - Příbram -:-
18:00České Budějovice - Ústí n. Labem -:-
19:00Lvi Praha - Karlovarsko -:-

ČESKO: Extraliga ženy

17:00KP Brno Ž - Olymp Praha Ž -:-
17:00Olomouc Ž - Ostrava Ž -:-
17:00Prostějov Ž - Frýdek-Místek Ž -:-
17:00VK Liberec Ž - Šternberk Ž -:-
19:00Přerov Ž - Šelmy Brno Ž -:-

ČESKO: 1. liga ženy

10:00OdloženoJablonec n. N. Ž - Žižkov Ž -:-
10:00OdloženoKP Brno B Ž - Hradec Králové Ž -:-
11:00OdloženoHavl. Brod Ž - Hlincovka Ž -:-
11:00OdloženoHronov Ž - Dobřichovice Ž -:-
11:00OdloženoStřešovice Ž - České Budějovice Ž -:-
12:00OdloženoČervený Kostelec Ž - Nusle Ž -:-

ČESKO: Pohár - Play Off

17:30Brno - Ostrava -:-

DÁNSKO: Volleyligaen

14:00Marienlyst - Aarhus -:-
14:00Middelfart - Amager 3:0
16:00Nordenskov UIF - Vestsjaelland -:-

DÁNSKO: Volleyligaen ženy

14:00ASV Elite Ž - Brøndby Ž -:-
15:30Vestsjaelland Ž - Gentofte Ž -:-

EVROPA: MEVZA

19:00UVC Graz (Aut) - Waldviertel (Aut) -:-

EVROPA: Baltic League

15:00Saaremaa - Amber Queen Klaipedos -:-

FINSKO: Mestaruusliiga

14:30ETTA - VaLePa -:-
16:00Loimu - Savo -:-
16:00PerPo - Akaa -:-

FINSKO: Mestaruusliiga ženy

14:00Puijo Ž - LP-Vampula Ž -:-
16:00Kangasala Ž - Hämeenlinna Ž -:-
16:00LiigaPloki Ž - Viesti Ž -:-

FRANCIE: Ligue A

17:00Montpellier - Ajaccio -:-
18:00Chaumont - Poitiers -:-
18:00Nantes - Toulouse -:-
18:00Tours - Cannes -:-

FRANCIE: Ligue B

18:00Plessis Robinson - France Avenir -:-
19:00Nazaire - Frejus -:-
20:00St-Quentin - Illacaise -:-

FRANCIE: Ligue A ženy

18:00France Avenir 2024 Ž - Chamalierois Ž -:-
18:00Istres Ž - Mulhouse Ž -:-
18:00TFOC Ž - Marcq Baroeul Ž -:-
20:00Nantes Ž - Le Cannet Ž -:-

CHORVATSKO: Superliga

17:00Centrometal - Mladost Ribola Kaštela -:-
18:00Mok Rovinj - HAOK Mladost -:-
18:00Rijeka - Zadar -:-
19:00Marsonia - Mok Mursa -:-

CHORVATSKO: Superliga ženy

17:00Marina Kastela Ž - Brda Ž -:-
18:00ZOK Osijek Ž - Rijeka Ž -:-
19:00Dubrovnik Ž - Vukovar Ž -:-
19:00Porec Ž - Mladost Ž -:-
20:00Kaštela Ž - Split Ž -:-
20:00Olimpik Ž - Dinamo Zagreb Ž -:-

CHORVATSKO: Prva Liga ženy

15:00Don Bosco Ž - Karlovac Ž -:-
17:00Zadar Ž - Umag Ž -:-
18:00Nova Gradiska Ž - Mladost II Ž -:-
18:00Varaždin Ž - Nebo Ž -:-
19:00Drenova Ž - Veli Vrh Ž -:-

ITÁLIE: Serie A2

20:30Siena - Ortona -:-

ITÁLIE: Serie A1 ženy

17:00Monza Ž - Casalmaggiore Ž -:-
17:00Trentino Ž - Conegliano Ž -:-

ITÁLIE: Serie A2 ženy

17:00Mondovi Ž - Montale Ž -:-

JAPONSKO: V.League

05:00Toray Arrows - Suntory Sunbirds 1:3
06:00Nagano - FC Tokyo 3:0
06:05Panasonic Panthers - JT Thunders 3:0
07:00Nagoya - JTEKT 3:0
08:00Osaka Sakai - Oita Miyoshi 3:1

JAPONSKO: V.League ženy

04:00Kurobe Aqua Fairies Ž - Okayama Seagulls Ž 1:3
05:00NEC Red Rockets Ž - Hitachi Ž 3:1
06:00Ageo Ž - Body Queenseis Ž 3:0
06:30Toray Arrows Ž - Hisamitsu Springs Ž 3:0

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League

06:00Hyundai Skywalkers - KB Stars 2:3

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League ženy

08:00Expressway Co Ž - IBK Ž 3:0

KATAR: Volleyball League

14:00Al Khor - Police Club -:-

KAZACHSTÁN: National League

05:00Mangistau - Pavlodar 3:1
08:00Atyrau - Burevestnik Almaty 2:3
2. setUshkyn Kokshetau - Esil Petropavlovsk 0:1
14:00Taraz Jambil - Altai -:-

KAZACHSTÁN: National League ženy

05:00Karaganda Ž - Astana Ž 3:0
08:00Irtysh Ž - Kuanysh Ž 0:3
2. setAltai Ž - Taldykorgan Ž 1:0

MAĎARSKO: NB I

17:00Dunaferr - MAFC -:-
17:00Penzugyor - Kecskemeti RC -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

16:00PTE-PEAC Ž - TFSE Ž -:-
17:00Penta-Gödöllői RC Ž - Jaszberenyi Ž -:-
17:00Újpest Ž - Vasas Ž -:-
19:00DVTK Ž - SZBBRA Ž -:-

NĚMECKO: 1. Bundesliga

19:00Giesen - BR Volleys -:-
19:00Luneburg - Herrsching -:-
19:30Friedrichshafen - Unterhaching -:-
19:30UV Frankfurt - Duren -:-
20:00Buhl - Netzhoppers -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever

18:00Moerser - Bocholt -:-
18:30Juniors Frankfurt - Warnemunde -:-
19:00Kiel - Bitterfeld -:-
19:00Neustrelitz - Baden -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih

14:30Friedrichshafen 2 - VC Gotha -:-
16:00Karlsruhe - Drážďany -:-
17:00Bliesen - Muhldorf -:-
17:00Lipsko - Kriftel -:-
19:00Grafing - Hammelburg -:-
19:30Schwaig - Gonsenheim -:-
20:00Delitzsch - Freiburg -:-

NĚMECKO: 1. Bundesliga ženy

16:30SC Schweriner Ž - Aachen Ž -:-
17:30Drážďany SC Ž - NawaRo Straubing Ž -:-
19:00Suhl Ž - Potsdam Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever ženy

18:30Sorpesee Ž - Borken Ž -:-
19:00Essen-Borbeck Ž - VCO Berlin Ž -:-
19:30Dingden Ž - Emlichheim Ž -:-
20:00Leverkusen Ž - Bonn Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih ženy

15:00Vilsbiburg II Ž - Altdorf Ž -:-
16:30Allianz Stuttgart II Ž - Planegg-Krailling Ž -:-
19:00Neuwied Ž - Grimma Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

15:00Draisma - Orion -:-
15:00Papendal/Arnhem - RECO -:-
16:00Advisie/SSS - Groningen/Lycurgus -:-
16:00Taurus - Vocasa Nijmegen -:-
17:00VCN - Sliedrecht -:-

NIZOZEMSKO: DELA League ženy

13:30Laudame Financials Ž - FAST Ž -:-
16:00Sliedrecht Ž - Zwolle Ž -:-
17:30Papendal/Arnhem Ž - Eurosped Ž -:-
20:00Apollo 8 Ž - Set-Up' 65 Ž -:-

POLSKO: PlusLiga

14:45Jastrzebski - Olsztyn -:-
17:30Stal Nysa - Gdansk -:-
20:30Rzeszow - Bedzin -:-

POLSKO: I. Liga

16:00Strzelce Opolskie - Norwid Čenstochová -:-
17:00Bielsko-Biala - Bydgoszcz -:-
17:00Krispol Wrzesnia - Politechnika Lublin -:-
17:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Swidnik -:-
17:00Olimpia Sulecin - Siedlce -:-
18:00Gwardia Vratislav - BAS Bialystok -:-

POLSKO: I. Liga ženy

16:00Opole Ž - SMS PZPS Szczyrk Ž -:-
16:00San Jaroslaw Ž - Sosnowiec Ž -:-
17:00Energetyk Poznaň Ž - Jawor Ž -:-
17:00KS AZS Gliwice Ž - Czestochowianka Ž -:-
17:00Mielec Ž - Karpaty Mosir Krosno Ž -:-
18:00Solna Wieliczka Ž - Nowy Dwor Mazowiecki Ž -:-

PORTUGALSKO: Campeonato Honda - Část poražených

17:00Ginastica - Clube K -:-
18:00Gondomar - Vitoria -:-
19:00Leixoes SC - Mamede -:-

PORTUGALSKO: Campeonato Honda - Část vítězů

16:00Castelo Maia GC - Sporting CP -:-
17:00Benfica - Sporting de Espinho -:-
17:00Esmoriz GC - A. J. F. Bastardo -:-
18:00Viana - SC Caldas -:-

PORTUGALSKO: 1. Divisao ženy

13:00Benfica Ž - Vilacondense Ž -:-
17:00Porto Volei Ž - Sporting Ž -:-
18:30Clube Kairos Ž - Castelo Maia Ž -:-

RAKOUSKO: AVL - Část poražených

17:00Weiz - Sokol Wien -:-
19:00VBK Klagenfurt - TSV Hartberg -:-

RAKOUSKO: AVL Ženy

17:30Salzburg Ž - SG TI-Volley Ž -:-
18:00Eisenerz/Trofaiach Ž - Hartberg Ž -:-
18:00VC Tirol Ž - Wildcats Ž -:-
18:30Bisamberg Ž - Krottendorf Ž -:-
19:00Linz-Steg Ž - SG SVS Post Ž -:-

RUMUNSKO: Divizia A1 ženy

16:00Kluž Ž - Voluntari Ž -:-
17:00Dinamo Bukurešť Ž - Lugoj Ž -:-
17:00Rapid Bukurešť Ž - Belor Galati Ž -:-
17:00Targu Mures Ž - Stiinta Bacau Ž -:-

RUSKO: Superliga

2. setKrasnoyarsk - Nizhnevartovsk 1:0
14:00Surgut region - ASK N. Novgorod -:-
14:30Zenit Petrohrad - Zenit Kazaň -:-
15:00Novyi Urengoy - Novosibirsk -:-
15:30Belgorod - Ufa -:-
16:00Dinamo-Lo - Orenburg -:-
16:00Din. Moskva - Kemerovo -:-

RUSKO: Vysshaya Liga А

08:00Kama - Novosibirsk II 0:3
13:00Barnaul - Chelyabinsk -:-
13:00Lokomotiv Izumrud - Ťumeň -:-
13:30Vladimir - Avtomobilist -:-
14:00Iskra - Jaroslavl -:-
15:00MGTU Moskva - Groznyj -:-

RUSKO: Superliga ženy

15:00Dynamo Kazaň Ž - Leningradka Ž -:-
15:00Saratov Ž - Uralochka-NTMK Ž -:-
16:00Minchanka Ž - Lipetsk Ž -:-

ŘECKO: A1

16:00Filippos - Panathinaikos -:-
17:00Kifisia - AONS Milon -:-

ŘECKO: A1 ženy

17:00ASP Thetis Ž - AO Porfiras Ž -:-
17:00Olympiakos Ž - Evosmou Ž -:-
17:00PAOK Ž - Pannaxiakos Ž -:-
18:30Lamia Ž - Ilisiakos Ž -:-
18:30Markopoulo Ž - Aonnnne Amazones Ž -:-
18:30Thira Ž - Aris Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga

18:00Myjava - Prešov -:-
18:00Svidník - Prievidza -:-
18:00VKP Bratislava - Trenčín -:-

SLOVENSKO: Extraliga ženy - Část poražených

17:00Prešov Ž - Brusno Ž -:-
18:00Projekt RD SVF Ž - Trnava Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga ženy - Část vítězů

17:30Slávia Bratislava Ž - UKF Nitra Ž -:-
18:00Nové Mesto nad Váhom Ž - Pezinok Ž -:-

SLOVINSKO: 1. DOL

18:00ACH Ljubljana - Hoce -:-
18:00OK Maribor - Triglav Kranj -:-
19:00Krka - Pomgrad -:-
20:30Calcit Kamnik - Salonit Anhovo -:-

SLOVINSKO: 1. DOL ženy

17:30Calcit Kamnik Ž - Ankaran Ž -:-
18:30Nova KBM Branik Ž - Grosuplje Ž -:-

SRBSKO: Liga

17:00Partizan - Radnički -:-
19:00Mladi Radnik - Novi P. -:-

SRBSKO: Liga ženy

19:00Tent Ž - Spartak Subotica Ž -:-

ŠPANĚLSKO: SuperLiga

17:30Almoradi - Voleibol Teruel -:-
18:00Voley Palma - Santanderina -:-
19:00Guaguas - Grau -:-
19:00Ibiza - Melilla -:-

ŠPANĚLSKO: Superliga - ženy

16:00Sant Cugat Ž - Algar Surmenor Ž -:-
19:00La Laguna Ž - Alcobendas Ž -:-
19:30CV Madrid Ž - CV Kiele Socuellamos Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitserien

15:00Falkoping - Falkenberg -:-

ŠVÝCARSKO: NLA

17:00Amriswil - Chenois -:-
17:30Lausanne - Nafels -:-
17:30Schonenwerd - Basilej -:-
18:00TSV Jona - Lucern -:-

ŠVÝCARSKO: NLA ženy

17:00Aesch Pfeffingen Ž - Cheseaux Ž -:-
17:30Val-de-Travers Ž - NUC Volleyball Ž -:-

TURECKO: Efeler Ligi

10:00Fenerbahce - Haliliye 3:0
13:30Belediye Plevne - Arkasspor -:-

TURECKO: Division 1 ženy

4. setAnkara Karayollari Ž - Ankara PTT Ž 1:2
12:00Genclik Kale Spor Ž - Sariyer Ž -:-
12:00Vakifbank Ž - Besiktas Ž -:-
12:30Ilbank Ž - Yesilyurt Ž -:-
13:00Aydin B.Sehir Bld. Ž - Nilufer Bld. Ž -:-
13:00Galatasaray Ž - Fenerbahce Ž -:-
15:00Kuzey Boru Genclik Ž - Beylikduzu Ž -:-

UKRAJINA: Super Liga

10:00Burevisnyk - Barkom 0:3
10:00VSK VNAU - Sertse Podillya 0:3
13:00VNAU - Epitsentr Podoliani -:-
13:00Zhytychi Zhytomyr - Prybyliv -:-

UKRAJINA: Super Liga ženy

09:30Volyn Lutsk Ž - Alanta Ž 3:0
10:00Khimik Ž - Ternopil Ž 3:0
10:00Poltavchanka Ž - Peduniversitet-SHVSM Ž 3:0
12:30Regina Ž - Zaporizhya Ž -:-
13:00Prometey Ž - Polesie Zhytomyr Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - volejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.