OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Dnes » Všechny zápasy

BULHARSKO: A RHG

13:00HK Levski - Osam Lovech -:-
13:00Lokomotiv Gorna - Dobrudja -:-
13:00Lokomotiv Mezdra - Pirin -:-
15:00Shumen - Chardafon Gabrovo -:-
16:00Spartak Varna - Haskovo -:-

ČESKO: Extraliga

17:00Lovosice - Jičín -:-
17:00Nové Veselí - Zubří -:-

DÁNSKO: 1. Division

15:00Grindsted - Ajax Kobenhavn -:-
15:00HOJ - Odense -:-
16:00Otterup - Skovbakken -:-

DÁNSKO: 1.Division ženy

14:00DHG Ž - Ringkøbing Ž -:-
14:00Hadsten Ž - Rodovre Ž -:-
14:00Ringsted Ž - Sønderjyske Ž -:-
14:30Roskilde Ž - Gudme HK Ž -:-

EVROPA: Liga mistrů ženy

18:00Buducnost Ž - Odense Ž -:-
18:00Győr Ž - Brest Bretagne Ž -:-

EVROPA: EHF Evropská liga ženy

14:00Dunarea Braila Ž (Rou) - Siofok KC Ž (Hun) -:-
16:00Lublin Ž (Pol) - Nantes Ž (Fra) -:-
16:00Vaci Ž (Hun) - Herning-Ikast Ž (Den) -:-

EVROPA: MOL Liga ženy

16:00Prešov Ž - Hodonin Ž -:-
17:00OdloženoOlomouc Ž - Zlín Ž -:-
17:00Plzeň Ž - Písek Ž -:-
18:00Poruba Ž - Šaľa Ž -:-

FINSKO: SM Liiga

15:00BK-46 - SIF -:-
15:00GrIFK - Riihimäen Cocks -:-

FINSKO: SM Liiga ženy

1. poločasGrIFK Ž - Atlas Ž 12:7
15:00HIFK Ž - Dicken Ž -:-

FRANCIE: Pohár ženy - Skupinová fáze

18:00Dijon Ž - Besancon Ž -:-
18:00Merignac Ž - Chambray Touraine Ž -:-
20:30Plan de Cuques Ž - Nice Ž -:-

CHORVATSKO: Premijer liga

16:00Dubrovnik - Vinkovci -:-

CHORVATSKO: 1. HRL ženy

17:30Sesvete Ž - Split 2010 Ž -:-
18:00Lok. Záhřeb Ž - Dalmatinka Ž -:-
18:00Murvica Ž - Osijek Ž -:-
18:00Zrinski Ž - Sinj Ž -:-
18:30Dugo Selo Ž - Virovitica Ž -:-

ISLAND: Olis Deild ženy

14:30Fram Ž - FH Hafnarfjordur Ž -:-
14:30IBV Ž - Stjarnan Ž -:-
16:00Valur Ž - Ka Thor Ž -:-
18:00Haukar Ž - Kopavogs Ž -:-

ITÁLIE: Serie A

18:30Brixen - Sassari -:-
19:00Fasano - Pressano -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

15:00Oderzo Ž - Erice Ž -:-
17:00HAC Nuoro Ž - Padova Ž -:-
17:30Ferrara Ž - Jomi Salerno Ž -:-
18:00Cingoli Ž - Mestrino Ž -:-
18:30Cassano Ž - Brixen Ž -:-
20:30Leno Ž - Malo Ž -:-

JIŽNÍ KOREA: 1. liga

04:00Incheon City - Hynix 28:20
05:40Hanam - Chungnam Athletic 22:21
07:20Sangmu - Doosan 24:26

LITVA: Lietuvos Lyga

14:00Sviesa - Grifas -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

16:00DVSC Schaeffler Ž - Boglar Akademia-SZISE Ž -:-

MAĎARSKO: Pohár ženy

16:00Szombathelyi Ž - Dunaujvarosi Ž -:-

NĚMECKO: 1. Bundesliga ženy

16:30Blomberg-Lippe Ž - Göppingen Ž -:-
17:00Metzingen Ž - Oldenburg Ž -:-
18:00Bensheim-Auerbach Ž - Mainz Ž -:-
18:00Neckarsulmer Ž - Buxtehuder SV Ž -:-
18:00Thuringer Ž - Kurpfalz Baren Ketsch Ž -:-
19:00Halle-Neustadt Ž - Leverkusen Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

17:00Zwickau Ž - Fuchse Berlin Ž -:-
18:15Solingen Ž - HSG Freiburg Ž -:-
18:30Waiblingen Ž - TuS Lintfort Ž -:-
19:30Brémy Ž - Wuppertal Ž -:-
20:00Herrenberg Ž - Lipsko Ž -:-

POLSKO: Superliga ženy

13:45Start Elblag Ž - Piotrcovia Ž -:-

PORTUGALSKO: Andebol 1

18:00Boavista - Maia-Ismai -:-

PORTUGALSKO: Taca de Portugal

19:00Xico Andebol - Sporting -:-

PORTUGALSKO: 1a Divisao ženy

18:00Barros Ž - Uminho Ž -:-
18:00Colegio de Gaia Ž - Alpendorada Ž -:-
19:00Assomada Ž - Maiastars Ž -:-
19:00Joana-Maia Ž - Juvelis Ž -:-

RAKOUSKO: WHA ženy

19:00OdloženoAtzgersdorf Ž - Hypo NÖ Ž -:-
19:00Eggenburg Ž - Perchtoldsdorf Ž -:-
19:00Feldkirch Ž - Stockerau Ž -:-
19:00Fuchse Ž - Dornbirn/Schoren Ž -:-
19:00Graz Ž - Ferlach/Feldkirchen Ž -:-
19:00MGA Handball Ž - Wr. Neustadt Ž -:-

SLOVINSKO: 1.Liga ženy

17:00ZRD Litija Ž - Celeia Zalec Ž -:-
18:00Koper Ž - Velenje Ž -:-
18:15Zagorje Ž - Izola Bori Ž -:-

SVĚT: Mistrovství světa

15:30Katar - Bahrajn -:-
15:30Uruguay - Španělsko -:-
18:00Argentina - Chorvatsko -:-
18:00Polsko - Maďarsko -:-
20:30Japonsko - Dánsko -:-
20:30Německo - Brazílie -:-

SVĚT: Mistrovství světa - Část poražených

15:30Kapverdy - Angola 0:10
18:00Tunisko - DR Kongo -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

1. poločasMet. Skopje (Mkd) - Vardar 1961 (Mkd) 9:12

ŠPANĚLSKO: Division de Honor Plata

18:00Malaga - Amenabar -:-
18:30Trapagaran - Ciudad Real -:-
19:00Lalin - Novas -:-
19:00Zamora - Antequera -:-
19:30Cordoba - Torrelavega -:-
20:20BM Madrid - Alcobendas -:-

ŠPANĚLSKO: División de Honor ženy

18:00Malaga Ž - Puerto del Carmen Ž -:-
19:00Aula Valladolid Ž - Zuazo Barakaldo Ž -:-
19:00Guardes Ž - Bera Bera Ž -:-
19:00La Calzada Ž - BM Granollers Ž -:-
19:00Morvedre Ž - Porrino Ž -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Tyreso - Kungalvs HK -:-
16:00AIK Stockholm - Kärra -:-
16:00Torslanda - Amo HK -:-

ŠVÉDSKO: SHE ženy

15:00Kristianstad Ž - Boden Ž -:-
15:30H 65 Hoor Ž - Vasteras Ž -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:00AIK Ž - Eslov Ž -:-
14:00Karra Ž - Eskilstuna Ž -:-
15:00Skanela Ž - Tyresö Ž -:-
16:00Nacka Ž - Hallby Ž -:-

ŠVÝCARSKO: SPL ženy

17:00Thun Ž - Bruhl Ž -:-
17:00Winterthur Ž - Nottwil Ž -:-
17:00Zug Ž - Kreuzlingen Ž -:-

TURECKO: Superlig

14:00Istanbul Uni. Spor Birligi - Antalyaspor -:-
16:00Besiktas - Spor Toto -:-

UKRAJINA: Superleague

17:00CSKA Kyjev - Donbas Mariupol -:-
17:00Handball Academy - SKA Lviv -:-
17:00Odessa - Motor-Polytechnic-ZAS -:-
17:00Portovik - Motor Záporoží -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.