OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Dnes » Všechny zápasy

BELGIE: Division 1

20:15Eynatten-Raeren - Merksem -:-
20:15Gent - Kortrijk -:-
20:15Tournai - Sasja KV -:-
20:15Vise 2 - Houthalen -:-

BĚLORUSKO: Division 1

13:00SKA Minsk - Meshkov Brest -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer Liga

18:00Brčko - Slavija -:-
19:00Iskra - MRK Sloga -:-
19:00Konjuh - Drina -:-
19:00Maglaj - Gračanica -:-
19:00Sloboda Tuzla - Bosna Visoko -:-
19:00Vogosca - Izvidač -:-
19:30Sloga Doboj - Gorazde -:-

ČESKO: Extraliga

11:00Maloměřice - Plzeň -:-
16:30Dukla Praha - Hranice -:-
17:00Brno - Lovosice -:-
18:00Jičín - Nové Veselí -:-
18:00Kopřivnice - Karviná -:-

DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen

15:00Nordsjælland - Skanderborg -:-
16:00GOG - Mors -:-

DÁNSKO: 1. Division

14:30FIF - Roskilde -:-
14:30Skive - Ajax Kobenhavn -:-
15:00HOJ - Skaering -:-

EVROPA: Baltic League

13:00Dragunas Klaipeda (Ltu) - Polva Serviti (Est) -:-
14:00Sviesa (Ltu) - Granitas Kaunas (Ltu) -:-
15:00Celtnieks Riga (Lat) - HC Tallinn (Est) -:-
15:00Dobeles Tenax (Lat) - Riihimäen Cocks (Fin) -:-
18:00Viljandi (Est) - Kehra (Est) -:-

EVROPA: SEHA Liga

17:15Peking Univ. (Chn) - Motor Záporoží (Ukr) -:-
20:45PPD Záhřeb (Cro) - Veszprém (Hun) -:-

EVROPA: MOL Liga ženy

15:00Most Ž - Dunajska Streda Ž -:-
15:00Písek Ž - Slavia Praha Ž -:-
18:00Šala Ž - Veselí Ž -:-
19:00Bánovce Ž - Sporta Hlohovec Ž -:-

EVROPA: BENE-League

19:15Aalsmeer - Limburg Lions -:-
20:00Hurry-Up - Vise -:-
20:15Bocholt - Nelo -:-
20:15Hasselt - Eurotech/Bevo -:-
20:15Tongeren - KRAS/Volendam -:-
20:30Haacht - Houten -:-

FINSKO: SM Liiga

15:00GrIFK - HIFK -:-

FINSKO: SM Liiga ženy

14:00Atlas Ž - HIFK Ž -:-
15:15Dicken Ž - GrIFK Ž -:-

FRANCIE: Proligue

20:30Massy Essonne - Cherbourg -:-

CHORVATSKO: Premijer liga

19:00Poreč - Sesvete -:-
19:00Umag - Dubrava -:-
19:00Vinkovci - Dubrovnik -:-
19:00Zamet - Varazdin -:-
19:14Bjelovar - Gorica -:-

CHORVATSKO: 1. HRL ženy

16:00Murvica Ž - Dugo Selo Ž -:-
16:00Umag Ž - Virovitica Ž -:-
18:00Osijek Ž - Koka Ž -:-
18:00Sinj Ž - Bjelovar Ž -:-
19:00Dalmatinka Ž - Sesvete Ž -:-

ISLAND: Olis Deildin

17:00Fram - Afturelding -:-
17:00Kopavogur - IR Reykjavik -:-

LITVA: Lietuvos Lyga

13:00Dubysa - Kauno Azuolas -:-

LOTYŠSKO: SynotTip Virsliga

16:00Latgols - Jurmalas -:-

LUCEMBURSKO: AXA League

18:00Schifflange - Esch -:-
20:15Differdange - Berchem -:-
20:15Kaerjeng - Diekirch -:-

MAĎARSKO: NB I

18:00Csurgoi - Balatonfuredi -:-
18:00Mezokovesdi - Gyongyosi -:-
18:00Vaci - Eger -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

18:30Gummersbach - Eisenach -:-
19:00Krefeld - Konstanz -:-
19:30Coburg 2000 - Rimpar -:-
19:30Ferndorf - Lubeck-Schwartau -:-
19:30Huttenberg - Hamm-Westfalen -:-
20:00N-Lubbecke - Hamburk -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

17:00Nord Harrislee Ž - Nurtingen Ž -:-
18:00Kirchhof Ž - Lipsko Ž -:-
18:15Solingen Ž - Rosengarten Ž -:-
18:30Herrenberg Ž - TuS Lintfort Ž -:-
18:30Waiblingen Ž - Zwickau Ž -:-
19:30Brémy Ž - Halle-Neustadt Ž -:-
19:30Fuchse Berlin Ž - Rodertal Ž -:-
20:00HSG Freiburg Ž - Wuppertal Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

19:00Arnhem - Emmen -:-
19:00Smezo/BFC - Aalsmeer 2 -:-
20:00Waalwijk - KRAS/Volendam 2 -:-
20:30Quintus - Havas -:-
20:45Olympia 89 - Limburg Lions 2 -:-
21:00Hellas - Hercules -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

19:00HandbaL Venlo Ž - Quintus Ž -:-
19:00KRAS/Volendam Ž - Deurningen Ž -:-
19:00Westfriesland SEW Ž - Amsterdam Ž -:-
19:30Vlug en Lenig Ž - JuRo Unirek Ž -:-
20:00Voorwaarts Ž - Borhave Ž -:-

NORSKO: REMA 1000-ligaen

15:00Fyllingen - Haslum HK -:-
16:00Follo - Kolstad -:-
16:00Runar - Elverum -:-
16:00St. Hallvard - Naerbo -:-
17:00Halden - Drammen -:-
18:00Arendal - Baekkelaget -:-

NORSKO: 1. Division

15:30Charlottenlund - Notteroy -:-
16:00Stavanger - Sandefjord TIF -:-
18:00Lillestrøm - Fjellhammer -:-
18:00Sandnes - Kristiansand -:-

NORSKO: 1. Division ženy

16:00Flint Ž - Fjellhammer Ž -:-
16:00Raelingen Ž - Skrim Ž -:-
17:30Charlottenlund Ž - Ålgård Ž -:-
18:00Volda Ž - Fyllingen Ž -:-

POLSKO: Superliga

17:00Wybrzeze Gdansk - Stal Mielec -:-
18:00Chrobry Glogow - Tarnów -:-
19:00Zaglebie Lubin - Azoty-Pulawy -:-

POLSKO: I Liga

16:00Gorzów Wlkp. - Grunwald Poznan -:-
18:00Chrzanow - AZS UJK Kielce -:-
18:00Konskie - Przemysl -:-
18:00Legionowo - Biala Podlaska -:-

POLSKO: Pohár ženy

18:00Olkusz Ž - Jaroslaw Ž -:-

PORTUGALSKO: Andebol 1

16:00Madeira - Benfica -:-
19:00Aguas Santas - Maia-Ismai -:-
19:00Avanca - Sporting -:-
19:00Gaia - Porto -:-
19:00Vitoria - Boa Hora -:-
22:00Belenenses - Boavista -:-

RAKOUSKO: WHA ženy

18:00Feldkirch Ž - MGA Handball Ž -:-
19:00Dornbirn/Schoren Ž - Eggenburg Ž -:-
19:00Hypo NÖ Ž - Perchtoldsdorf Ž -:-

RUMUNSKO: Pohár

16:00Alexandria - Dobrogea Sud -:-

RUSKO: Superleague

10:00Čeljabinsk - Akbuzat -:-
11:00Dinamo Astrakhan - Stavropol -:-
14:00Krasnodar - Taganrog -:-

ŘECKO: A1

15:30PAOK - Faiakas Corfu -:-
17:00Aeropos Edessas - A.S.E. Douka -:-
17:00Drama - Ionikos -:-
17:00Filippos Veria - Diomidis Argous -:-

SLOVENSKO: Extraliga

18:00Hlohovec - Nové Zámky -:-
18:00Modra - Prešov -:-
18:00Považská Bystrica - SKP Bratislava -:-

SLOVINSKO: 1. NLB Liga

18:00Celje - Loka -:-
19:00Gorenje - Maribor -:-
19:00Jeruzalem Ormoz - Dobova -:-
19:00Koper - Krka -:-

SRBSKO: Superliga

18:30Partizan Bělehrad - Novi Pazar -:-
19:00Rudar Kostolac - Proleter -:-
19:00Spartak Vojput - Pančevo -:-
20:30Obilic Beograd - Kikinda -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

09:30Zalau Ž - Buzau Ž -:-
11:30CSM Slatina Ž - Craiova Ž -:-

ŠPANĚLSKO: Division de Honor Plata

18:00Palma del Rio - Alcobendas -:-
18:30Antequera - Barcelona II -:-
18:30Torrelavega - Ciudad Real -:-
19:00Cisne - Amenabar -:-
19:00Sarria - Bordils -:-
19:00Villa de Aranda - Cordoba -:-
19:30Zamora - Malaga -:-
20:30Teucro - Novas -:-

ŠPANĚLSKO: Copa Asobal

19:00Barcelona - Ademar -:-
21:00Atl. Valladolid - CD Bidasoa Irun -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

14:00Tyreso - Karlskrona -:-
15:00Amo HK - Rimbo -:-
15:00Kungalvs HK - Linkoping -:-
16:15Kärra - Hammarby -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:00Drott Halmstad Ž - Helsingborg Ž -:-
14:00Karra Ž - Eslov Ž -:-
14:00Nacka Ž - Skanela Ž -:-
15:00Eskilstuna Ž - Hellton Ž -:-
16:15Tyresö HF Ž - Hallby Ž -:-

ŠVÝCARSKO: NLA

18:00Curych - Pfadi Winterthur -:-
18:00TV Endingen - Kadetten -:-
19:00Basilej - Bern -:-
20:00Kriens - Thun -:-

UKRAJINA: Superleague

10:00ZTR Burevisnik - ZTR Záporoží -:-
14:00CSKA Kyjev - Portovik -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.