OBNOVIT STRÁNKU

Ragby » Dnes » Všechny zápasy

ANGLIE: Championship Cup

14:45Ampthill - Bedford Blues -:-
15:00Cornish Pirates - London Scottish -:-
15:00Ealing - Coventry R.F.C -:-
15:00Hartpury University - Doncaster -:-
15:00Newcastle Falcons - Jersey -:-
15:00Yorkshire - Nottingham -:-

EVROPA: European Rugby Champions Cup

13:45Benetton - Lyon -:-
13:45Connacht - Gloucester -:-
16:00Montpellier - Stade Toulousain -:-
16:00Saracens - Munster -:-
18:15Glasgow - La Rochelle -:-
18:15Leinster - Northampton Saints -:-

EVROPA: Challenge Cup

13:00Section Paloise - Cardiff Blues -:-
14:00Bordeaux Begles - Agen -:-
14:30Cammi Calvisano - Leicester Tigers -:-
16:00London Irish - Toulon -:-
16:00Wasps - Edinburgh -:-
20:45Scarlets - Bayonne -:-
21:00Stade Francais - Bristol -:-

GRUZIE: Didi 10

12:00Bolnisi Kochebi - Batumi -:-
14:00AIA Kutaisi - Junkers -:-

IRSKO: All Ireland League

15:30Clontarf - Ballynahinch -:-
15:30Terenure College - Dublin University -:-
15:30UCD - Garryowen -:-
15:30University College Cork - Lansdowne -:-
15:30Young Munster - Cork Con -:-

ITÁLIE: Coppa Italia - Play Off

14:30Fiamme Oro - Petrarca Padova -:-
14:30Viadana - Rovigo -:-

NIZOZEMSKO: Ereklasse - Část poražených

15:00Dukes - Oemoemenoe -:-
15:00Eemland - Amstelveense -:-
15:00Oisterwijk - DSR-C -:-
15:00Waterland - Hookers -:-

NIZOZEMSKO: Ereklasse - Část vítězů

15:00Ascrum - Haagse -:-
15:00Gooi - Castricumse -:-
15:00Hilversum - LRC DIOK -:-
15:00URC - The Bassets -:-

PORTUGALSKO: CN Honra - Část poražených

16:00Lousa - Montemor -:-
16:00Valdevez - Benfica -:-
20:30CDUP - AA Coimbra -:-

PORTUGALSKO: CN Honra - Část vítězů

15:30Cascais - CDUL -:-

SKOTSKO: Tennent's Premiership

15:00Edinburgh Academical - GHA RFC -:-
15:00Musselburgh - Glasgow Hawks -:-
16:00Currie - Marr -:-
16:00Jed-Forest - Aberdeen Grammar -:-
16:00Selkirk - Hawick -:-

SVĚT: Sedmičková světová série - Jihoafrická republika

09:57Austrálie 7s - Keňa 7s -:-
10:19Samoa 7s - Irsko 7s -:-
11:01Francie 7s - Skotsko 7s -:-
11:23Anglie 7s - Španělsko 7s -:-
11:45Argentina 7s - Wales 7s -:-
12:07Nový Zéland 7s - Kanada 7s -:-
12:29USA 7s - Japonsko 7s -:-
12:51Jižní Afrika 7s - Fidži 7s -:-
15:47Irsko 7s - Keňa 7s -:-
16:09Samoa 7s - Austrálie 7s -:-
16:51Španělsko 7s - Skotsko 7s -:-
17:13Anglie 7s - Francie 7s -:-
17:35Kanada 7s - Wales 7s -:-
18:05Nový Zéland 7s - Argentina 7s -:-
18:35Fidži 7s - Japonsko 7s -:-
19:03Jižní Afrika 7s - USA 7s -:-

SVĚT: Sedmičková světová série ženy - JAR

07:45Austrálie 7s Ž - Irsko 7s Ž -:-
08:07USA 7s Ž - Anglie 7s Ž -:-
08:29Francie 7s Ž - Brazílie 7s Ž -:-
08:51Kanada 7s Ž - Španělsko 7s Ž -:-
09:13Rusko 7s Ž - Jižní Afrika 7s Ž -:-
09:35Nový Zéland 7s Ž - Fidži 7s Ž -:-
13:35Anglie 7s Ž - Irsko 7s Ž -:-
13:57USA 7s Ž - Austrálie 7s Ž -:-
14:19Španělsko 7s Ž - Brazílie 7s Ž -:-
14:41Kanada 7s Ž - Francie 7s Ž -:-
15:03Fidži 7s Ž - Jižní Afrika 7s Ž -:-
15:25Nový Zéland 7s Ž - Rusko 7s Ž -:-

ŠPANĚLSKO: Division de Honor

16:00Alcobendas - Olavide -:-

WALES: Premiership

15:30Cardiff - Merthyr -:-
15:30Carmarthen - Newport -:-
15:30Ebbw Vale - Bridgend -:-
15:30RGC 1404 - Aberavon -:-
15:30Swansea - Pontypridd -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - ragby livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.