OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Zítra » Všechny zápasy

reklama

ASIE: Asijská liga

08:00Daemyung - Anyang -:-
09:00Oji Eagles - Sakhalin -:-
10:00Tohoku F. Blades - High 1 -:-

BĚLORUSKO: Extraleague

12:00Baranavichy - Novopolotsk -:-
12:00Bělorusko U20 - Molodechno -:-
12:00Brest - Lokomotiv Orsha -:-
12:00Gomel - Zhlobin -:-
12:00Lida - Neman Grodno -:-
12:00Mogilev - Babrujsk -:-
12:00Vitebsk - Bělorusko U18 -:-
17:15Soligorsk - Yunost Minsk -:-

ČESKO: Extraliga

15:00Litvínov - Sparta Praha -:-

ČESKO: Chance Liga

17:00Frýdek-Místek - Kladno -:-
17:00Litoměřice - Havířov -:-
17:00Poruba - Kadaň -:-
17:30Jihlava - Přerov -:-
17:30Třebíč - Ústí nad Labem -:-
17:30Vsetín - Prostějov -:-

ČESKO: 2. Liga

17:00Dvůr Králové - Kolín -:-
17:00Havl. Brod - Žďár nad Sázavou -:-
17:00Hodonín - Opava -:-
17:00Kopřivnice - Valašské Meziříčí -:-
17:00Šumperk - Nový Jičín -:-
17:30Bílina - Řisuty -:-
17:30Klatovy - Kobra Praha -:-
17:30Písek - Tábor -:-
18:00Mostečtí Lvi - Sokolov -:-
18:00Pelhřimov - DS České Budějovice -:-
18:00Trutnov - Nymburk -:-
18:00Vrchlabí - Jablonec -:-
reklama

ČESKO: ELJ

12:00Mountfield HK U20 - Liberec U20 -:-
12:30České Budějovice U20 - Žďár nad Sázavou U20 -:-
12:30Chomutov U20 - Karlovy Vary U20 -:-
12:30Slavia Praha U20 - Kladno U20 -:-
13:00Vítkovice U20 - Třinec U20 -:-
13:30Havl. Brod U20 - Pardubice U20 -:-
13:30Plzeň U20 - Litvínov U20 -:-
14:00Havířov U20 - Zlín U20 -:-
16:00Přerov U20 - Vsetín U20 -:-
16:00Sparta Praha U20 - Mladá Boleslav U20 -:-
19:00Olomouc U20 - Salcburk U20 -:-

ESTONSKO: Hokiliiga

16:00Tartu Kalev-Valk - Narva -:-
16:45Tallinn - Everest -:-

EVROPA: Kontinentální pohár - 2. kolo

13:00Donbass - Vikingar -:-
16:00MAC Ujbuda - Jesenice -:-
17:00Kurbads - Urdin -:-
20:00Ritten - Crvena zvezda -:-

EVROPA: Alps Hockey League

17:30HK Olimpija - Asiago -:-
19:15Salzburg 2 - Bregenzerwald -:-
19:30Feldkirch - Gherdeina -:-
19:30Kitzbuhel - Fassa -:-
19:30Zeller Eisbaren - Lustenau -:-
20:00Valpusteria - Vipiteno -:-
20:30Cortina - Klagenfurt II -:-

FINSKO: Liiga

15:00TPS Turku - JYP -:-
16:00Jukurit - KalPa -:-
16:00KooKoo - Ässät -:-
16:00Lukko - IFK Helsinki -:-
16:00Tappara - Sport -:-
18:00Kärpät - SaiPa -:-

FINSKO: Mestis

16:00IPK - LeKi -:-
16:00KeuPa - SaPKo -:-
16:00Koovee - Hermes -:-
16:00K-Vantaa - Jokipojat -:-
16:00Peliitat - Kettera -:-

FINSKO: Suomi-sarja

11:30Karhu HT - Kiekko-Espoo -:-
15:00D-Kiekko - S-Kiekko -:-
15:00Hunters - Hokki -:-
15:00Muik Hockey - Pyry -:-
15:00RaaheK - Giants -:-
16:00FPS - Laser HT -:-
16:00HCIK - Titaanit -:-
16:00JHT - Riemu -:-

FINSKO: Juniorská SM-Liiga

11:30Ilves U20 - IFK Helsinki U20 -:-
11:30Jukurit U20 - SaiPa U20 -:-
11:30Lukko U20 - TUTO U20 -:-
11:30Tappara U20 - Espoo U20 -:-
13:45Kärpät U20 - Sport U20 -:-
15:00Ässät U20 - Jokerit U20 -:-
15:00Hämeenlinna U20 - TPS U20 -:-
15:00KalPa U20 - Pelicans U20 -:-

FINSKO: Liiga ženy

11:45Sport Ž - Hämeenlinna Ž -:-
12:00Ilves Ž - Kuortane Ž -:-
13:20KJT Ž - Kärpät Ž -:-
16:50Blues Espoo Ž - KalPa Ž -:-
18:00TPS Turku Ž - Rauman Lukko Ž -:-

ITÁLIE: IHL

19:30Merano - Como -:-
20:00Auer Ora - Kaltern -:-
20:00Bressanone - Varese -:-
20:30Alleghe - Eppan -:-

KANADA: OHL

01:00Mississauga Steelheads - Peterborough Petes -:-
01:00Niagara IceDogs - Windsor Spitfires -:-
01:05Saginaw Spirit - Barrie Colts -:-
01:05Sarnia Sting - Owen Sound Attack -:-
01:05Sudbury Wolves - Hamilton Bulldogs -:-
01:07Soo Greyhounds - Kingston Frontenacs -:-
01:30Kitchener Rangers - Guelph Storm -:-
01:30London Knights - Oshawa Generals -:-
21:30London Knights - Kitchener Rangers -:-

KANADA: WHL

02:30Brandon Wheat Kings - Everett Silvertips -:-
03:00Edmonton Oil Kings - Red Deer Rebels -:-
03:00Moose Jaw Warriors - Calgary Hitmen -:-
03:00Saskatoon Blades - Spokane Chiefs -:-
03:30Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes -:-
04:00Kamloops Blazers - Swift Current Broncos -:-
04:00Portland Winterhawks - Vancouver Giants -:-
04:05Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds -:-
04:05Victoria Royals - Kelowna Rockets -:-

KANADA: QMJHL

00:30Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes -:-
01:00Quebec Remparts - Acadie-Bathurst Titan -:-
01:00Victoriaville Tigres - Halifax Mooseheads -:-
01:30Baie-Comeau Drakkar - Rouyn-Noranda Huskies -:-
01:30Blainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs -:-
01:30Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Rouyn-Noranda Huskies -:-
22:00Chicoutimi Sagueneens - Victoriaville Tigres -:-
22:00Sherbrooke Phoenix - Halifax Mooseheads -:-
00:00Charlottetown Islanders - Rimouski Oceanic -:-
00:00Moncton Wildcats - Shawinigan Cataractes -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles -:-

KANADA: LNAH

02:00Jonquiere Marquis - Riviere-du-Loup 3L -:-
02:00Saint-Georges - Sorel-Tracy -:-
02:30Thetford Mines Isothermic - Berlin BlackJacks -:-

KANADA: U Sports

00:00Acadia - UNB -:-
00:00Moncton - StFX -:-
00:00Saint Marys - UPEI -:-
01:00Carleton - Waterloo -:-
01:00McGill - Lakehead -:-
01:00RMC - Brock -:-
01:00UQTR - Windsor -:-
01:30Concordia - York -:-
01:30Nipissing - Toronto -:-
01:30Ottawa WGK - Laurier -:-
01:30Queens - Guelph -:-
01:30UOIT - Ryerson -:-
01:35Laurentian - Western -:-
02:00Manitoba - Regina -:-
02:00Saskatchewan - Lethbridge -:-
03:00Mount Royal - Alberta -:-
21:00Manitoba - Regina -:-
21:00UQTR - Windsor -:-
22:00Calgary - UBC -:-
00:00Acadia - UPEI -:-
00:00Saint Marys - UNB -:-
00:00StFX - Dalhousie -:-

KANADA: CWHL ženy

21:00Worcester Blades Ž - Toronto Furies Ž -:-
00:00Les Canadiennes Ž - Markham Thunder Ž -:-

KAZACHSTÁN: Championship

13:00Nomad Astana - Beibarys Atyrau -:-

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

12:00HS Riga - Zemgale -:-
12:00Riga Prizma - Liepaja -:-
12:30Lido - Mogo -:-

NORSKO: Get-ligaen

16:00Manglerud - Vålerenga -:-
18:00Stavanger - Lillehammer -:-

NORSKO: Division 1

15:00Nidaros - Storhamar II -:-
16:00Comet - Gjovik -:-
16:00Furuset - Kongsvinger -:-
16:00Gruner - Tonsberg -:-
16:00Hasle/Loren - Narvik -:-

RAKOUSKO: EBEL

17:00Fehervar AV19 - Bolzano -:-
19:15Dornbirn - Znojmo -:-

RUMUNSKO: Campionatul National

17:30Marton Aron - Dunarea Galati -:-
17:30Sportul Studentesc - Dunarea Galati -:-

RUSKO: KHL

09:00Kunlun - Nižněkamsk -:-
12:30Novosibirsk - Dyn. Minsk -:-
13:30Traktor Čeljabinsk - Omsk -:-
16:00Sp. Moskva - Slovan Bratislava -:-
16:00Viťaz - Din. Riga -:-

RUSKO: MHL

05:00Amurskie Tigry - SKA-1946 -:-
05:00Tayfun - Din. Petrohrad -:-
11:00Kunlun Junior - Russkie Vityazi -:-
12:00HC MVD - Krylya Sovetov -:-
12:00HC Riga - Loko -:-
12:00Irbis - Omskie Yastreby -:-
12:00Krasnaya Armiya - MHC Spartak -:-
12:00SKA-Varyagi - Almaz -:-
15:00Ladya - Belye Medvedi -:-

RUSKO: VHL

12:00Gornyak Uchaly - Orsk -:-
16:00Sarov - Heilongjiang -:-
16:00Tambov - Tseng Tou -:-

RUSKO: VHL-B - 1. fáze

11:00Kristall Saratov - Krasnoyarskie Rysi -:-
12:00Junior Kurgan - HC Rostov -:-
12:00Mordovia - Altay Barnaul -:-
16:00Chelny - Cheboksary -:-

RUSKO: NMHL

12:00Belgorod - Novomoskovsk U20 -:-
12:00HC Rostov - Dizelist -:-
12:00Rossosh - Lipetsk -:-
15:00Progress Glazov - Metallurg Čerepovec -:-
16:00Bryansk - Golden Dogs -:-

RUSKO: WHL ženy

10:00Ufa Ž - Sverdlovsk Region Ž -:-
11:00Petrohrad Ž - Gornyi Ž -:-
12:00Nizhny Novgorod Ž - Tornado Ž -:-

SLOVINSKO: IHL

17:15Záhřeb - Triglav Kranj -:-
18:00Mladost - Crvena zvezda -:-
18:00Vojvodina - Medveščak Záhřeb 2 -:-

SLOVINSKO: Hokejska liga

19:00Slavija - Celje -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

15:00Finsko U16 - Německo U16 -:-

ŠPANĚLSKO: LNHH

22:00Barcelona - Jaca -:-
22:00Majadahonda - Puigcerda -:-

ŠVÉDSKO: SHL

15:15Frölunda - HV 71 -:-
15:15Luleå - Malmö -:-
15:15Rögle - Timra -:-
18:00Brynäs - Örebro -:-
18:00Färjestad - Djurgården -:-
18:00Mora - Växjö -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra

15:00Ornskoldsvik - Piteå -:-
16:00Ostersund - Bodens -:-
16:00Tegs - Asploven -:-
16:00Vännäs - Kiruna -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra

16:00Troja/Ljungby - Kallinge/Ronneby -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Vastra

15:00Kumla - Lindlovens -:-
16:00Surahammar - Mariestad -:-

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

15:30Linköpings Ž - Luleå Ž -:-
16:00Göteborg Ž - Leksands Ž -:-
17:00AIK Ž - Modo Ž -:-
17:00HV 71 Ž - Brynäs Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Pohár

20:00Lugano - Zug -:-

UKRAJINA: UHL

12:50Charkov - Kremenchuk -:-

USA: NHL

01:00Washington Capitals - Florida Panthers -:-
02:00Dallas Stars - Minnesota Wild -:-
03:00Calgary Flames - Nashville Predators -:-
19:00Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche -:-
19:00Philadelphia Flyers - New Jersey Devils -:-
21:30Los Angeles Kings - Buffalo Sabres -:-
22:00Winnipeg Jets - Arizona Coyotes -:-

USA: AHL

01:00Belleville Senators - Hartford Wolf Pack -:-
01:00Bridgeport Sound Tigers - Providence Bruins -:-
01:00Charlotte Checkers - Hershey Bears -:-
01:00Utica Comets - Cleveland Monsters -:-
01:05Binghamton - Syracuse Crunch -:-
01:05Lehigh Valley Phantoms - Wilkes-Barre/Scranton -:-
01:05Rochester Americans - Toronto Marlies -:-
01:30Laval Rocket - Springfield Thunderbirds -:-
02:00Manitoba Moose - San Antonio Rampage -:-
02:00Texas Stars - Iowa Wild -:-
03:05Colorado Eagles - Ontario Reign -:-
03:05Tucson Roadrunners - Rockford IceHogs -:-
04:00San Diego Gulls - Milwaukee Admirals -:-
21:00Laval Rocket - Springfield Thunderbirds -:-
22:00Toronto Marlies - Hartford Wolf Pack -:-
00:00Charlotte Checkers - Hershey Bears -:-

USA: ECHL

01:00Manchester Monarchs - Newfoundland -:-
01:15Maine Mariners - Reading Royals -:-
01:30Florida Everblades - Norfolk Admirals -:-
01:30Jacksonville IceMen - Orlando Solar Bears -:-
01:30Kalamazoo Wings - Fort Wayne Komets -:-
01:35Atlanta Gladiators - Greenville Swamp Rabbits -:-
01:35Indy Fuel - Cincinnati Cyclones -:-
02:05Wichita Thunder - Allen Americans -:-
03:10Idaho - Utah Grizzlies -:-
00:00Manchester Monarchs - Reading Royals -:-

USA: SPHL

01:00Fayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs -:-
01:30Knoxville Ice Bears - Evansville Thunderbolts -:-
01:30Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers -:-
02:30Birmingham Bulls - Huntsville Havoc -:-

USA: USHL

02:05Des Moines Buccaneers - Tri-City Storm -:-
02:05Dubuque Fighting Saints - Youngstown Phantoms -:-
02:05Fargo Force - Sioux-City -:-
02:05Chicago Steel - Muskegon Lumberjacks -:-
02:05Lincoln Stars - Madison Capitols -:-
02:05Sioux Falls Stampede - Waterloo Black Hawks -:-
02:07Central Illinois - USA U18 -:-

USA: NWHL ženy

20:00Metropolitan Riveters Ž - Minnesota Whitecaps Ž -:-

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

20:00Cardiff - Sheffield -:-
20:00Glasgow - Coventry -:-
20:00Manchester - Dundee -:-
20:00Milton Keynes - Belfast -:-
20:15Fife - Nottingham -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi