OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Zítra » Všechny zápasy

reklama

ČESKO: Chance Liga

17:30Benátky - Kladno -:-
17:30Jihlava - Kadaň -:-
17:30Vsetín - Havířov -:-
18:00Poruba - Ústí nad Labem -:-
18:00Přerov - České Budějovice -:-
18:00Slavia Praha - Prostějov -:-

ČESKO: 2. Liga

17:00Kopřivnice - Šumperk -:-
18:00Bílina - Mostečtí Lvi -:-
18:00DS České Budějovice - Havl. Brod -:-
18:00Jablonec - Dvůr Králové -:-
18:00Moravské Budějovice - Tábor -:-
18:00Nový Jičín - Orlová -:-
18:00Nymburk - Letňany -:-
18:00Pelhřimov - Písek -:-
18:00Řisuty - Klatovy -:-
18:00Sokolov - Děčín -:-
18:00Valašské Meziříčí - Hodonín -:-
18:00Vrchlabí - Trutnov -:-
18:30Opava - Žďár nad Sázavou -:-

ČESKO: ELJ - Část vítězů

18:30Kometa Brno U20 - Pardubice U20 -:-

ČESKO: ELJ - Část poražených

17:30Olomouc U20 - Havířov U20 -:-

EVROPA: Alps Hockey League

19:30Bregenzerwald - Zeller Eisbaren -:-
reklama

EVROPA: EHT Finsko ženy

14:30Švédsko Ž - Švýcarsko Ž -:-
18:00Japonsko Ž - Německo Ž -:-

FINSKO: Liiga

17:30IFK Helsinki - SaiPa -:-
17:30JYP - Hämeenlinna -:-
17:30KalPa - Sport -:-
17:30Kärpät - KooKoo -:-
17:30TPS Turku - Jukurit -:-

FINSKO: Mestis

17:30Hermes - LeKi -:-
17:30IPK - KeuPa -:-
17:30Jokipojat - Kettera -:-
17:30K-Vantaa - Koovee -:-
17:30SaPKo - Peliitat -:-

FINSKO: Suomi-sarja

17:30RaaheK - JHT -:-

FINSKO: Juniorská SM-Liiga

17:30Ässät U20 - Ilves U20 -:-
17:30Sport U20 - Tappara U20 -:-
18:00Espoo U20 - Lukko U20 -:-
18:00Hämeenlinna U20 - Jokerit U20 -:-
18:00Jukurit U20 - Jyväskylä U20 -:-
18:00KooKoo U20 - SaiPa U20 -:-
18:00Pelicans U20 - IFK Helsinki U20 -:-

KANADA: OHL

01:00Kitchener Rangers - Oshawa Generals -:-
01:00Owen Sound Attack - Guelph Storm -:-

KANADA: WHL

02:00Saskatoon Blades - Edmonton Oil Kings -:-
03:00Kootenay Ice - Kelowna Rockets -:-
03:00Red Deer Rebels - Kamloops Blazers -:-
04:05Seattle Thunderbirds - Prince George Cougars -:-
04:05Victoria Royals - Portland Winterhawks -:-

KANADA: QMJHL

15:00Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats -:-
00:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan -:-

KANADA: CWHL ženy

12:30Vanke Rays Ž - Les Canadiennes Ž -:-

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

18:00Kurbads - Mogo -:-

RUMUNSKO: Campionatul National

17:30Csíkszereda - CSM Galati -:-
17:30Steaua Bukurešť - Gyergyoi -:-

RUSKO: KHL

12:30Kunlun - Barys Astana -:-
18:30Slovan Bratislava - Din. Riga -:-

RUSKO: VHL

16:30Bars - Heilongjiang -:-
17:00Penza - Tseng Tou -:-

RUSKO: VHL-B - 1. fáze

13:00Krasnoyarskie Rysi - HC Rostov -:-
16:30Cheboksary - Junior Kurgan -:-
16:30Chelny - Yuzhny Ural Metallurg -:-

RUSKO: NMHL

15:00HC Rostov - Polot -:-
16:00Rossosh - Tverichi -:-
17:00Belgorod - Progress Glazov -:-

SLOVENSKO: 1. liga

17:30MHK Humenné - Spišská Nová Ves -:-
17:30Trnava - Pov. Bystrica -:-
18:00Bratislava - Skalica -:-
18:00Dubnica - Prešov -:-
18:00Martin - Michalovce -:-
18:00Topolčany - Nové Zámky B -:-

SLOVINSKO: IHL

20:15Medveščak Záhřeb 2 - Záhřeb -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

02:00USA U17 - Slovensko U17 -:-
19:20Itálie U16 - Rakousko U16 -:-
22:30Slovensko U17 - Rusko U17 -:-

SVĚT: Mistrovství světa U20 IA

13:00Norsko U20 - Francie U20 -:-
16:30Lotyšsko U20 - Německo U20 -:-
20:00Bělorusko U20 - Rakousko U20 -:-

SVĚT: Mistrovství světa U20 IB

13:00Ukrajina U20 - Itálie U20 -:-
16:30Polsko U20 - Japonsko U20 -:-
20:00Slovinsko U20 - Maďarsko U20 -:-

SVĚT: World Junior A Challenge

03:00USA U19 - Česko U19 -:-
22:00USA U19 - Kanada Východ U19 -:-

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

19:00BIK Karlskoga - Vasterviks IK -:-
19:00Leksands - Sodertalje -:-
19:00Modo - Tingsryds -:-
19:00Oskarshamn - AIK -:-
19:00Pantern - Almtuna -:-
19:00Västerås - IF Bjorkloven -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra

19:00Asploven - Kalix -:-
19:00Kiruna - Kiruna AIF -:-
19:00Lejon - Bodens -:-
19:00Ostersund - Tegs -:-
19:00Vännäs - Ornskoldsvik -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra

19:00Dalen - Kallinge/Ronneby -:-
19:00Kalmar - Kristianstads -:-
19:00Morrums GoIS - Helsingborgs -:-
19:00Troja/Ljungby - Nybro -:-
19:00Tyringe - Hanhals -:-
19:00Vimmerby - Halmstad -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Vastra

19:00Arboga - Forshaga -:-
19:00Borlange - Lindlovens -:-
19:00Kumla - Malungs -:-
19:00Skövde - Grums -:-
19:00Surahammar - Koping -:-
19:00Tranås - Mariestad -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Ostra

19:00Huddinge - Enkopings -:-
19:00Nyköping - Segeltorps IF -:-
19:00Sollentuna - Hudiksvalls -:-
19:00Tyreso Hanviken - Trangsunds -:-
19:00Vallentuna - Hammarby -:-
19:00Visby-Roma - Väsby -:-

USA: NHL

01:00Boston Bruins - Arizona Coyotes -:-
01:00Buffalo Sabres - Los Angeles Kings -:-
01:00Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs -:-
01:00Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks -:-
01:30Washington Capitals - Detroit Red Wings -:-
02:00Minnesota Wild - Montreal Canadiens -:-
02:00Nashville Predators - Ottawa Senators -:-
02:00St. Louis Blues - Florida Panthers -:-
02:00Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks -:-
03:00Colorado Avalanche - Edmonton Oilers -:-

USA: AHL

02:00Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins -:-
03:05Tucson Roadrunners - Colorado Eagles -:-

USA: ECHL

23:30Newfoundland - Maine Mariners -:-
23:30Newfoundland - Maine Mariners -:-

USA: USHL

01:35Sioux-City - Fargo Force -:-

VELKÁ BRITÁNIE: Challenge Cup - Play Off

20:30Sheffield - Guildford -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi