m.LiveSport.cz

OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Včera » Všechny zápasy

reklama

BĚLORUSKO: Extraleague

17:00Vitebsk - Brest 2:9

ČESKO: Extraliga

17:30Plzeň - Zlín 9:2

ČESKO: Chance Liga

17:30České Budějovice - Frýdek-Místek 5:2
17:30Jihlava - Benátky 8:2
18:00Kadaň - Třebíč 3:8
18:00Kladno - Ústí nad Labem 3:2
18:00Prostějov - Litoměřice 4:2
18:00Přerov - Poruba 3:4pen
18:00Slavia Praha - Vsetín 3:5

EVROPA: BeNe League

20:00Heerenveen - Herentals 4:3pp

FINSKO: Liiga

17:30Ässät - JYP 3:4
17:30Hämeenlinna - Jukurit 4:3
17:30KalPa - Tappara 2:5
17:30Kärpät - TPS Turku 6:1
17:30KooKoo - Ilves 1:2pp
17:30Sport - IFK Helsinki 4:3pp
reklama

FINSKO: Mestis

17:30IPK - Kettera 5:2
17:30Jokipojat - KeuPa 3:2pp
17:30LeKi - Peliitat 6:4
17:30RoKi - Hermes 6:3
17:30SaPKo - K-Vantaa 4:3pen
17:30TUTO - Koovee 6:3

FINSKO: Suomi-sarja - Část poražených

17:30Titaanit - Jarvenpaa 4:0

FINSKO: Juniorská SM-Liiga - Část vítězů

17:30Tappara U20 - Sport U20 5:4pp
17:30TPS U20 - IFK Helsinki U20 4:6
18:00Jukurit U20 - Hämeenlinna U20 4:5pen
18:30Espoo U20 - Pelicans U20 5:4pp

FINSKO: Juniorská SM-Liiga - Baráž o udržení

17:00Jokerit U20 - Ässät U20 5:3
17:30Jyväskylä U20 - Lukko U20 3:2

ITÁLIE: Pohár

19:30Merano - Kaltern 1:5

KANADA: OHL

01:07Soo Greyhounds - Sarnia Sting 6:2

KANADA: WHL

04:00Prince George Cougars - Everett Silvertips 1:4
04:05Tri-City Americans - Red Deer Rebels 6:3
04:05Victoria Royals - Kelowna Rockets 6:2

KANADA: QMJHL

01:00Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix 4:8
01:00Quebec Remparts - Victoriaville Tigres 3:4pen

KANADA: CWHL ženy

12:30Vanke Rays Ž - Calgary Inferno Ž 1:2

KAZACHSTÁN: Championship - Play Off

14:00Almaty - Kokshetau 3:1
14:00Kulager - Pavlodar 1:4
14:00Temirtau - Beibarys Atyrau 2:5

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

18:00Kurbads - Liepaja 5:1
18:15Lido - HS Riga 1:4
18:30Zemgale - Mogo 3:6

MAĎARSKO: Erste Liga - Část poražených

17:50Vienna II - Gyergyoi 2:5
18:40Hokiklub Budapest - Fehervari Titanok 3:5
18:40Vasas - DAB 5:2

NĚMECKO: DEL

19:30Iserlohn - Düsseldorf 4:2
19:30Wolfsburg - Augsburg 2:1

NĚMECKO: Oberliga Sever

20:00Trappers - Preussen 9:1

NORSKO: Division 1

19:00Furuset - Storhamar II 6:5
19:00Gruner - Gjovik 7:4

POLSKO: Polská hokejová liga - Baráž o udržení

18:00Bytom - Zaglebie 0:5
18:30Opole - Janow 3:5

RUMUNSKO: Campionatul National

17:30CSM Galati - Csíkszereda 7:4

RUSKO: KHL

10:30Chabarovsk - Barys Astana 2:0
12:30Kunlun - Vladivostok 6:3
13:30Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:4
15:00Ufa - Kazaň 3:2pp
17:00Čerepovec - Din. Riga 4:5pp
17:00Nižněkamsk - Petrohrad 0:4
17:00Nižnij Novgorod - Traktor Čeljabinsk 2:0
17:30CSKA Moskva - Jaroslavl 2:1pen
17:30Dyn. Moskva - Magnitogorsk 1:2
17:30Jokerit - Slovan Bratislava 7:1
17:30Soči - Sp. Moskva 2:0
17:30Viťaz - Dyn. Minsk 4:3

RUSKO: VHL

14:30Gornyak Uchaly - Iževsk 3:2
14:30Kurhan - Almeťjevsk 4:2
14:30Mechel Čeljabinsk - Toros Něftěkamsk 3:5
14:30Orsk - Perm 4:1
15:00Jugra - Novokuzněck 4:2
15:00Ťumeň - Krasnojarsk 2:3
16:30Sarov - CSK VVS 6:4
16:30Tambov - Lada 1:4
17:00Rjazaň - Penza 4:3
17:00SKA Neva Petrohrad - Angarsk 0:1
17:00Voroněž - Bars 2:4

RUSKO: MHL

08:00Tayfun - HC Riga 8:3
11:00MHC Spartak - Atlanty 6:1
11:00SKA-Varyagi - SKA-1946 4:1
12:00Omskie Yastreby - Belye Medvedi 2:3
16:30Kunlun Junior - Din. Petrohrad 2:13

RUSKO: VHL-B - 2. fáze

16:30Mordovia - HC Rostov 8:2

RUSKO: WHL ženy

15:00Tornado Ž - Nizhny Novgorod Ž 2:5
15:30Gornyi Ž - Petrohrad Ž 0:3

SLOVENSKO: 1. liga - Play Off

18:00Dubnica - Martin 2:5

SLOVENSKO: 1. liga - O udržení

17:30Trnava - Pov. Bystrica 6:5pp
18:00Prešov - Nové Zámky B 0:9

SLOVINSKO: IHL

14:15Mladost - Triglav Kranj 2:4
18:30Medveščak Záhřeb 2 - Záhřeb 4:7

ŠVÉDSKO: SHL

19:00Djurgården - Malmö 2:1
19:00Örebro - Linköpings 4:2
19:00Rögle - Färjestad 1:6

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

19:00BIK Karlskoga - IF Bjorkloven 4:1
19:00Modo - Oskarshamn 4:2
19:00Tingsryds - Almtuna 0:3
19:00Vita Hasten - Sodertalje 2:5

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra - Část poražených

19:00Ornskoldsvik - Lejon 2:3
19:00Tegs - Kiruna 5:1

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra - Část poražených

19:00Helsingborgs - Halmstad 2:3
19:00Morrums GoIS - Dalen 2:5
19:00Tyringe - Kalmar 3:6

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Vastra - Část poražených

19:00Kumla - Skövde 2:1
19:00Lindlovens - Malungs 3:5
19:00Surahammar - Arboga 4:1

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Ostra - Část poražených

19:00Nyköping - Hammarby 6:1
19:00Segeltorps IF - Sollentuna 4:6
19:00Trangsunds - Vallentuna 5:10

ŠVÉDSKO: AllEttan Norra

19:00Enkopings - Borlange 2:4
19:00Piteå - Ostersund 4:3
19:00Vännäs - Hudiksvalls 1:4
19:00Väsby - Koping 5:1

ŠVÉDSKO: AllEttan Södra

19:00Hanhals - Vimmerby 5:4pp
19:00Huddinge - Tranås 4:5pen
19:00Kallinge/Ronneby - Mariestad 4:3
19:00Kristianstads - Grums 6:2
19:00Visby-Roma - Troja/Ljungby 3:1

ŠVÉDSKO: SDHL ženy - Baráž o udržení

19:00Skellefteå Ž - Färjestad Ž 2:1

UKRAJINA: UHL

17:45Bilyj Bars - Donbass 0:6
18:00Dnipro Kherson - Charkov 4:3pen

USA: NHL

01:00Carolina Hurricanes - New York Rangers 1:2
01:00Florida Panthers - Buffalo Sabres 4:2
01:00New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins 3:4
01:00Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning 2:5
01:30Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets 3:2
02:00Minnesota Wild - Anaheim Ducks 0:4
02:00St. Louis Blues - Toronto Maple Leafs 3:2pp
02:30Dallas Stars - Nashville Predators 3:5
03:00Edmonton Oilers - Arizona Coyotes 2:3pen

USA: AHL

02:00Iowa Wild - Texas Stars 1:2pp
17:00Toronto Marlies - Manitoba Moose 4:3

USA: ECHL

01:05South Carolina Stingrays - Norfolk Admirals 3:5

USA: USHL

01:35Sioux-City - Fargo Force 2:3

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

20:30Guildford - Milton Keynes 5:1
20:30Manchester - Dundee 3:2
20:30Nottingham - Coventry 1:3
20:30Sheffield - Glasgow 1:6

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi