OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

reklama

ALŽÍRSKO: 1. liga

18:00USM Alger - Constantine -:-

BRAZÍLIE: Série A

00:00Bahia - Ceara 2:1
00:00Parana - Atletico-MG 0:1
00:45Cruzeiro - Corinthians 1:0
00:45Palmeiras - Fluminense 3:0
00:45Sport Recife - Vitoria 0:0
20:00Flamengo - Santos -:-
20:00Chapecoense - Botafogo RJ -:-
22:00Sao Paulo - Gremio -:-
00:00Internacional - America MG -:-

BRAZÍLIE: Série B

21:15Fortaleza - Juventude -:-

ČESKO: MOL Cup

17:00Sigma Olomouc - Zlín -:-
17:30Liberec - Slovácko -:-

EVROPA: Liga národů UEFA - Liga A

20:45Belgie - Island -:-
20:45Chorvatsko - Španělsko -:-
reklama

EVROPA: Liga národů UEFA - Liga B

20:45Rakousko - Bosna a Hercegovina -:-

EVROPA: Liga národů UEFA - Liga C

20:45Maďarsko - Estonsko -:-
20:45Řecko - Finsko -:-

EVROPA: Liga národů UEFA - Liga D

16:00Kazachstán - Lotyšsko -:-
20:45Andorra - Gruzie -:-
20:45Lucembursko - Bělorusko -:-
20:45San Marino - Moldavsko -:-

EVROPA: Elitní liga U20

15:00Itálie U20 - Německo U20 -:-
18:00Portugalsko U20 - Polsko U20 -:-
18:30Švýcarsko U20 - Nizozemsko U20 -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play Off

02:00Real Espana - Marathon 2:0
02:15Platense - UPNFM 1:1

CHILE: Primera B - Postupové Play Off

23:00S. Wanderers - Cobresal 2:0

INDIE: I-League

12:30Churchill Brothers - Lajong -:-

INDONÉSIE: Liga 2 - Část vítězů

09:15Kalteng Putra - Aceh United -:-

JAMAJKA: Premier League

21:00UWI - Waterhouse -:-

KOLUMBIE: Liga Aguila - Clausura - Play Off

02:00Ind. Medellin - Bucaramanga 3:0
02:00Santa Fe - Tolima 1:2

KOLUMBIE: Torneo Aguila - Část vítězů

00:00Cucuta - Llaneros 2:0
00:00Real Cartagena - Cortulua 3:1
00:00Pereira - U. Magdalena -:-
00:00Quindio - Valledupar -:-

LIBYE: Premier League

14:00OdloženoAl-Nasr - Darnes -:-
14:00OdloženoNgom Ajdabiya - Al Sadaqa -:-

MALEDIVY: Dhivehi Premier League - 2. fáze

11:45TC Sports Club - Maziya -:-
17:00Club Eagles - New Radiant -:-

MEXIKO: Liga de Ascenso - Apertura - Play Off

02:00Leones Negros - Juarez 1:1
04:00Dorados - Zacatecas Mineros 0:0

PANAMA: LPF - Apertura - Play Off

02:00Plaza Amador - San Francisco 1:2
03:00Tauro - Alianza 1:0

SENEGAL: Ligue 1

18:00Teungueth - Jaraaf -:-
18:30Douanes - Mbour Petite Cote -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

08:00Island U21 - Mexiko U21 -:-
11:00Uzbekistán - Libanon -:-
13:00Srbsko U21 - Černá Hora U21 -:-
15:30Írán - Trinidad a Tobago -:-
16:00Pákistán - Palestina -:-
17:00Kuvajt - Bahrajn -:-
18:00Polsko - Česko -:-
18:00Rumunsko U21 - Belgie U21 -:-
18:30Itálie U21 - Anglie U21 -:-
18:45Francie U21 - Chorvatsko U21 -:-
19:15Izrael - Guatemala -:-
20:45Irsko - Severní Irsko -:-
20:45Německo - Rusko -:-
21:00Anglie - USA -:-
21:30Chile U20 - Uruguay U20 -:-
22:00Peru - Ekvádor -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

12:00Huesca (Esp) - Eibar (Esp) -:-
12:00Ludogorets (Bul) - Viitorul Constanta (Rou) -:-
14:00Sion (Sui) - Freiberg (Ger) -:-
14:30Hertha (Ger) - Aue (Ger) -:-
14:30Wolfsburg (Ger) - Paderborn (Ger) -:-
15:30Monchengladbach (Ger) - Munster (Ger) -:-
18:00Lafnitz (Aut) - Mattersburg (Aut) -:-
18:30Baumberg (Ger) - Dusseldorf (Ger) -:-
18:30Offenbach (Ger) - Mohuč (Ger) -:-
18:30Valladolid (Esp) - Lille (Fra) -:-

SVĚT: Mistrovství světa do 17 let - Ženy

23:00Kanada U17 Ž - Kolumbie U17 Ž 3:0

ŠPANĚLSKO: Copa Federación

20:30Huetor Tajar - Betis B -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura - Play Off

21:00Lara - Caracas -:-
00:00La Guaira - Dep. Tachira -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi