OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

reklama

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

20:00Berazategui - Juventud Unida San Miguel -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

20:00CSR Espanol - Claypole -:-
20:00Deportivo Paraguayo - Atlas -:-

AUSTRÁLIE: Victorian Premier League

12:15South Melbourne - Green Gully -:-
12:30Dandenong - Pascoe Vale -:-

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: Pacific Games

03:00Šalamounovy ostrovy U23 - Papua-Nová Guinea U23 1:2
03:00Vanuatu U23 - Mikronésie U23 46:0
06:00Nová Kaledonie U23 - Nový Zéland U23 0:5
06:00Tahiti U23 - Fidži U23 0:0

BANGLADÉŠ: Premier League

12:15Abahani Chittagong - Abahani Limited -:-
12:15Farashganj - Brothers U. -:-
15:30Muktijoddha Sangsad - BJMC -:-
reklama

BRAZÍLIE: Série C

01:15Confianca - Vila Nova 0:0

ČÍNA: FA Cup

13:30Jiangxi Liansheng - Guizhou Renhe -:-

EKVÁDOR: Serie A - 1. fáze

23:00Emelec - LDU Quito -:-

ESTONSKO: Pohár

18:30Tallinn Forza - Saue Laagri 3:0

EVROPA: Liga mistrů - Kvalifikace

18:00Levadia (Est) - Crusaders (Nir) -:-
20:00FC Santa Coloma (And) - Lincoln (Gib) -:-
20:00TNS (Wal) - B36 Torshavn (Fai) -:-
20:30Folgore (San) - Pyunik (Arm) -:-

EVROPA: Evropská liga - Kvalifikace

21:00Shamrock Rovers (Irl) - Niedercorn (Lux) -:-

EVROPA: ME do 19 let

17:30Nizozemsko U19 - Rusko U19 -:-
20:45Německo U19 - Španělsko U19 -:-

INDONÉSIE: Super Liga

16:00ZrušenoMitra Kukar - Padang -:-
16:00ZrušenoPersija Jakarta - PSM Makassar -:-
16:00ZrušenoPS Barito Putera - Balikpapan -:-
16:00ZrušenoPusamania Borneo - Pelita Bandung -:-

INDONÉSIE: Championship Cup

04:00ZrušenoBalikpapan - Persib -:-

IRSKO: Premier League

20:45Galway - Dundalk -:-

ISLAND: Division 1

20:30Thor Akureyri - Selfoss -:-
21:15Bolungarvik - Haukar -:-
21:15Kopavogur - Fjardabyggd -:-
21:15Olafsvik - Fram -:-
21:15Throttur - Grotta -:-

KEŇA: Premier League

14:00Chemelil - Sofapaka -:-

LOTYŠSKO: Pohár

18:00Rezekne - Marienburg -:-

MALAJSIE: Premier League

15:15Sabah - UiTM -:-
16:00Kuala Lumpur - DRB-Hicom -:-
16:00Kuantan - Johor DT II -:-
16:00NS Matrix - SPA Putrajaya -:-
16:00PKNS FC - Penang -:-
16:00T-Team - Kedah -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

10:30Katowice (Pol) - Kluczbork (Pol) -:-
11:00T. Moskva (Rus) - Truda (Rus) -:-
12:00CSKA Moskva (Rus) - Chimki (Rus) -:-
12:00Kawasaki (Jpn) - Dortmund (Ger) -:-
13:00Silkeborg (Den) - Sonderjyske (Den) -:-
16:00Botev Plovdiv (Bul) - Slavia Sofie (Bul) -:-
16:30H. Raanana (Isr) - Shmona (Isr) -:-
16:30M. Haifa (Isr) - H. Nazareth (Isr) -:-
17:00Bohemians 1905 (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
17:00Cracovia (Pol) - Ružomberok (Svk) -:-
17:00Novi Pazar (Srb) - Radnički Niš (Srb) -:-
17:00Slovácko (Cze) - Košice (Svk) -:-
17:30Braunschweig (Ger) - Dyn. Kyjev (Ukr) -:-
17:45Dyn. Moskva (Rus) - Slavia Praha (Cze) -:-
18:00Admira (Aut) - Terek (Rus) -:-
18:00Anži (Rus) - M. Tel Aviv (Isr) -:-
18:00Club Bruggy (Bel) - Panathinaikos (Gre) -:-
18:00Frankfurt (Ger) - Innsbruck (Am) (Aut) -:-
18:00Freiburg (Ger) - Sp. Moskva (Rus) -:-
18:00Schwechat (Aut) - Neustadt (Aut) -:-
18:00Sparta Praha (Cze) - Ludogorets (Bul) -:-
18:15Lok. Moskva (Rus) - Karabach (Aze) -:-
18:30Balingen (Ger) - Darmstadt (Ger) -:-
18:30Lafnitz (Aut) - Mattersburg (Aut) -:-
18:30Lucern (Sui) - Winterthur (Sui) -:-
18:30Rostock (Ger) - Brémy (Ger) -:-
18:30Wohlen (Sui) - St. Gallen (Sui) -:-
19:00Aalborg (Den) - Vendsyssel (Den) -:-
19:00Aalst (Bel) - Waregem (Bel) -:-
19:00Achilles 29 (Ned) - Utrecht (Ned) -:-
19:00Austria Vídeň (Aut) - Krasnodar (Rus) -:-
19:00Eindhoven (Ned) - Westerlo (Bel) -:-
19:00Farense (Por) - Luton (Eng) -:-
19:00Gleisdorf (Aut) - Kalsdorf (Aut) -:-
19:00Lotte (Ger) - Osnabruck (Ger) -:-
19:00Malmo (Swe) - Liberec (Cze) -:-
19:00Monchengladbach II (Ger) - Motherwell (Sco) -:-
19:00Parndorf (Aut) - FAC Vídeň (Aut) -:-
19:00Sion (Sui) - Šachtar (Ukr) -:-
19:30Genemuiden (Ned) - Zwolle (Ned) -:-
20:00Zavrc (Slo) - Zorya (Ukr) -:-
20:45ZrušenoAlfreton (Eng) - Derby (Eng) -:-
20:45Forres Mechanics (Sco) - Inverness (Sco) -:-
20:45Raith (Sco) - Hearts (Sco) -:-

SVĚT: Univerziáda

04:00Brazílie Univ. - Írán Univ. 5:2
04:00Francie Univ. - Ukrajina Univ. 1:1
04:00Japonsko Univ. - Malajsie Univ. 4:0
04:00Mexiko Univ. - Jihoafrická republika Univ. 0:3
09:30Itálie Univ. - Tchaj-wan Univ. -:-
09:30Jižní Korea Univ. - Kanada Univ. -:-
09:30Rusko Univ. - Irsko Univ. -:-
09:30Uruguay Univ. - Čína Univ. -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi