OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

SVĚT: Mistrovství světa U20 - Play Off

19:30Uruguay U20 - Izrael U20 -:-
23:00Itálie U20 - Jižní Korea U20 -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

00:10Velez Sarsfield - Deportivo Espanol 5:1
02:30Instituto - Dep. Riestra 2:1

ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze

PoločasBelgrano 2 - Defensa y Justicia 2 0:0
45+'Godoy Cruz 2 - Atletico Tucuman 2 0:0
45+'Rosario Central 2 - Barracas Central 2 2:0
PoločasUnion Santa Fe 2 - Newells Old Boys 2 0:0
00:00Lanus 2 - Boca Juniors 2 -:-

ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura

45+'Belgrano Ž - CA Estudiantes Ž 0:0
17:00Platense Ž - Independiente Ž -:-
20:00Banfield Ž - San Lorenzo Ž -:-
20:00Gimnasia L.P. Ž - Excursionistas Ž -:-
20:00Huracan Ž - El Porvenir Ž -:-
20:00River Plate Ž - Lanus Ž -:-

BENIN: Ligue 1 - Skupina o titul

17:00AS Cotonou - FC Loto -:-
17:00ASPAC - Dadje -:-
17:00ASVO - Buffles du Borgou -:-
17:00Bani Ganse - Coton FC -:-
17:00Damissa - Dragons -:-
17:00Dynamo Abomey - Requins -:-
17:00JAK - Cavaliers -:-
17:00Takunnin - Ayema -:-

BOLÍVIE: Nacional B - 1. fáze

21:30Ciclon - Municipal de Tarija -:-

BRAZÍLIE: Série B

00:00Novorizontino - Guarani 1:0
00:00Sampaio Correa - Londrina 2:0
00:00Sport Recife - Avai 2:1
02:30CRB - Mirassol 2:0
21:00Criciuma - Juventude -:-

BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze

23:00Pouso Alegre - Confianca 1:1
00:00Operario - Paysandu 0:0
02:30EC Sao Jose - AE Altos 4:1
21:30Remo - America-RN -:-
23:30Floresta EC - Sao Bernardo -:-
00:00Aparecidense - Brusque -:-

BRAZÍLIE: Série D

00:00Athletic Club - Santo Andre 4:2
00:00Bahia de Feira - Falcon 3:1
00:00Camboriu - Brazil de Pelotas 0:2
00:00Cordino EC - Atletico-CE 2:2
00:00Ferroviaria - Patrocinense 1:1
00:00Hercilio Luz - SER Caxias 2:2
00:00Iguatu - Campinense 3:1
00:00Real Noroeste - Resende 0:1
01:00Aguia De Maraba - Nacional-AM 1:1
01:00Aimore - Sao Joseense 1:0
01:00ASA - Alagoinhas 0:1
01:00Ferroviario - Parnahyba 6:0
01:00Maringa FC - CRAC 0:1
01:00Nacional de Patos - Globo 2:1
01:00Novo Hamburgo - Concordia 1:2
01:00Piracicaba - Cascavel 1:2
01:00Portuguesa RJ - Vitoria ES 3:2
01:00Sao Raimundo RR - Tuna Luso 2:2
01:00Sergipe - Retro 0:1
02:00Operario MS - Inter de Limeira 1:0
21:00Caucaia - Maranhao -:-
23:00Sao Francisco FC - Trem -:-
00:00Jacuipense - Cruzeiro Arapiraca -:-
00:00Princesa do Solimoes - Humaita -:-
00:30Santa Cruz - Pacajus -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Catarinense 2

20:00Gremio Juventus - Nacao -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Mineiro 2

00:30Aymores - Nacional de Muriae 0:0
00:30North Esporte Clube - Uberlandia 1:1
01:00Boa - Tupynambas 3:1
01:00Tupi-MG - Betim 0:2
02:00Luziense - URT 0:1

ČESKO: ČFL - Skupina B

17:30Jablonec B - Žižkov -:-

ČÍNA: Superliga

13:35Changchun Yatai - Shenzhen 4:1
13:35Chengdu Rongcheng - Tianjin Jinmen Tiger 0:0
13:35Qingdao Hainiu - Shanghai Shenhua 0:1

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF

00:00Atletico Pantoja - Vega Real 3:1

EGYPT: Premier League

18:00Ismaily - El Gaish -:-
20:30Aswan SC - Arab Contractors -:-

EGYPT: Division 2 - sk. A

45+'Al Aluminium - El Madina El Monowara 1:0
45+'Asyut Petroleum - Nasr Taadeen 0:0
45+'Dayrout - El Minya 0:1
45+'El Gounah - Misr Elmaqasah 0:1
45+'Kima Aswan - Assiut Cement 0:0
45+'La Viena - Telephonaat Beni Suef 1:0
45+'Mallawi - Fayoum 0:1
45+'Tamya - Shoban Moslemen Qena 0:0

EGYPT: Division 2 - sk. C

45+'Salloum - Al Magd 0:0

EKVÁDOR: Serie B

02:00Imbabura - Vargas Torres 0:0
02:00Macara - America de Quito 2:0
22:00Ind. Juniors - Chacaritas -:-

ESTONSKO: Esiliiga

18:00Levadia U21 - Flora U21 -:-

ETIOPIE: Premier League

14:00Arba Menche - Legetafo Legedadi 2:1
17:00Welayta Dicha - Dire Dawa -:-

FINSKO: Veikkausliiga

17:15SJK - VPS -:-

FINSKO: Ykkonen

17:30KPV - SalPa -:-
17:30TPS Turku - KaPa -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

18:30Jazz Pori - Poxyt -:-

GAMBIE: GFA League

18:30Brikama U. - Steve Biko -:-
18:30Gamtel - Banjul Utd -:-
18:30Real Banjul - Hawks -:-
18:30Team Rhino - WAA Banjul -:-
18:30Wallidan - Fortune -:-

ISLAND: Division 1

21:15Fjolnir - Grotta -:-
21:15Njardvik - Selfoss -:-

ITÁLIE: Serie B - Play Off

20:30Cagliari - Bari -:-

ITÁLIE: Serie C - Postupové Play Off

20:30Cesena - Lecco -:-
20:30Pescara - Foggia -:-

ITÁLIE: Serie A ženy - Baráž o udržení

19'Pomigliano Ž - Lazio Ž 0:0

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores - Skupinová fáze

00:00Argentinos Jrs (Arg) - Liverpool M. (Uru) 2:1
00:00Ind. del Valle (Ecu) - Corinthians (Bra) 3:0
00:00Nacional (Uru) - Internacional (Bra) 1:1
02:00Aucas (Ecu) - Nublense (Chi) 0:0
02:30Palmeiras (Bra) - Barcelona SC (Ecu) 4:2
02:30River Plate (Arg) - Fluminense (Bra) 2:0
04:00The Strongest (Bol) - Sporting Cristal (Per) 1:2
00:00Metropolitanos (Ven) - Ind. Medellin (Col) -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana - Skupinová fáze

02:00Blooming (Bol) - A. Italiano (Chi) 1:2
02:00Estudiantes (Arg) - Bragantino (Bra) 1:1
04:00Emelec (Ecu) - Guarani (Par) 1:1
00:00Danubio (Uru) - Huracan (Arg) -:-
00:00Goias (Bra) - Gimnasia L.P. (Arg) -:-
00:00Oriente Petrolero (Bol) - Tacuary (Par) -:-
00:00Sao Paulo (Bra) - Tolima (Col) -:-

JORDÁNSKO: Shield Cup

17:00Moghayer Al Sarhan - Shabab Al Ordon -:-
20:30Al Ramtha - Maan -:-

KANADA: Championship

04:00Vancouver Whitecaps - CF Montreal 2:1

KAZACHSTÁN: 1. liga

14:00Jas Qyran - FK Akzhayik 4:0

LIBYE: Premier League

16:30Al Akhdar - Al Ahly Benghazi -:-
19:30Al-Nasr - Al Hilal -:-

LITVA: I Lyga

18:00Kauno Zalgiris 2 - FK Panevezys 2 -:-

MALAJSIE: Super Liga

89'PDRM FC - Sabah 1:0
89'Penang - Kuala Lumpur City 1:1

MALI: Premiere Division

18:15Foot Elite - Black Stars -:-
18:15Real Bamako - CO Bamako -:-
18:15USFAS Bamako - USC Kita -:-
20:15US Bougouni - Yeelen -:-

MYANMAR: National League

11:15Ispe FC - Sagaing 3:0

NĚMECKO: Oberliga Hesensko - Baráž o udržení

PoločasBornheim GW - Viktoria Bronnzell 3:0
45+'Ederbergland - TUS Dietkirchen 0:0

NIKARAGUA: Liga Primera - Baráž o udržení

02:00UNAN-Managua - Chinandega 9:2

NIZOZEMSKO: Eredivisie - Play Off o Konferenční ligu

20:00Sparta Rotterdam - Twente -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie - Baráž o udržení

20:00AWC - Baronie -:-
20:00Watergraafsmeer - Kampong -:-

PERU: Liga 2

20:00U. San Martin - Alfonso Ugarte -:-

RAKOUSKO: Bundesliga - Play Off o Konferenční ligu

17:00A. Lustenau - Austria Vídeň -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

04:00Mexiko - Guatemala 2:0
18:00Katar - Chorvatsko B -:-
19:00ZrušenoKatalánsko - Mali -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

01:30DC United (Usa) - Necaxa (Mex) 0:1

SVĚT: Arab Club Champions Cup - Kvalifikace

19:45Al Kuwait - Nouadhibou -:-

SVĚT: Maurice Revello Tournament

14:00Saúdská Arábie U23 - Venezuela U23 0:1pen
17:30Francie U18 - Kostarika U23 -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2 - Postupové Play Off

21:00Alavés - Eibar -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

19:00IFK Hassleholm - IFK Trelleborg -:-
19:00VMA - Hassleholms IF -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

19:00Laholms - Hittarp -:-

ŠVÉDSKO: Pohár - Kvalifikace

18:00Trollhättan - Ahlafors -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - Skupina o titul

17:30CS Sfaxien - Ben Guerdane -:-

TURECKO: 1. Lig - Play Off

19:00Pendikspor - Bodrumspor -:-

USA: MLS

02:30FC Dallas - St. Louis City 2:0
04:30Los Angeles FC - Atlanta Utd 0:0

USA: USL Championship

04:30Charleston - Detroit 0:0

USA: USL League One

01:30Chattanooga Red Wolves - Forward Madison 2:0
03:00Northern Colorado - Richmond Kickers 2:0

USA: USL League Two

00:00OdloženoAlbany Rush - Seacoast Utd Phantoms -:-
00:00Boston City - Black Rock 1:2
00:00OdloženoLong Island - Cedar -:-
00:00Swan City - Tampa Bay U23 2:2
00:00Weston - Miami 0:2
01:00Florida Elite - Nona 1:0
01:00Charlotte Independ. 2 - FC Carolinas 0:5
01:00Kalamazoo FC - Midwest United 1:1
01:00Toledo Villa - Cleveland Force 3:2
01:00Western Mass Pioneers - Boston Bolts 1:1
01:30OdloženoWestchester - Hudson Valley -:-
02:00Lansing City - Oakland County 2:2
02:00Little Rock Rangers - Texas United 1:1
02:00Manitoba - Bavarian United 3:1
02:00Rochester FC - RKC SC 0:3
02:00Round Rock - AHFC Royals 0:7
02:00Wichita - Peoria 0:2
02:30OdloženoEuro New York - New Jersey Copa -:-
02:30OdloženoMorris Elite - Manhattan -:-

USA: NISA

01:00OdloženoSavannah Clovers - LA Force -:-

USA: Pohár US Open

02:00Birmingham - Inter Miami 0:1
03:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy 3:2

VIETNAM: V.League 2

12:00Binh Phuoc - Phu Tho 0:2
13:00Ba Ria Vung Tau - Hoa Binh 1:1

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.