OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Všechny zápasy

ATP - DVOUHRY: US Open (USA), tvrdý povrch

01:15Berdych T. (Cze) - Thiem D. (Aut) 3:0
01:20Bautista R. (Esp) - Federer R. (Sui) 0:3
21:00Wawrinka S. (Sui) - Nishikori K. (Jpn) -:-

WTA - DVOUHRY: US Open (USA), tvrdý povrch

03:45Wozniacki C. (Den) - Errani S. (Ita) 2:0
18:30Azarenka V. (Blr) - Makarova E. (Rus) -:-

ATP - ČTYŘHRY: US Open (USA), tvrdý povrch

00:25Bryan B./Bryan M. - Marrero D./Verdasco F. 2:1
17:00Granollers-Pujol M./Lopez M. - Peya A./Soares B. -:-
20:00Berlocq C./Mayer L. - Dodig I./Melo M. -:-

WTA - ČTYŘHRY: US Open (USA), tvrdý povrch

18:30Hlaváčková A./Zheng J. - Date Krumm K./Záhlavová Strýcová B. -:-

CHALLENGER - DVOUHRY: Alphen (Nizozemsko), antuka

12:00Granollers-Pujol G. (Esp) - Androic T. (Cro) -:-
12:00Koolhof W. (Ned) - Sijsling I. (Ned) -:-
12:00Middelkoop M. (Ned) - Podlipnik-Castillo H. (Chi) -:-
12:00Westerhof B. (Ned) - Cervantes-Huegun I. (Esp) -:-
13:30Hanescu V. (Rou) - De Greef A. (Bel) -:-
13:30Torebko P. (Ger) - Baumann M. (Ger) -:-
13:30Wunner M. (Ger) - Van der Duim A. (Ned) -:-
15:00Diez S. (Can) - Huta Galung J. (Ned) -:-
18:30Haase R. (Ned) - Ramirez-H.R. (Esp) -:-

CHALLENGER - DVOUHRY: Brašov (Rumunsko), antuka

10:00Machado R. (Por) - Mertl J. (Cze) -:-
10:00Marcora R. (Ita) - Riba-Madrid P. (Esp) -:-
10:00Reuter Y. (Bel) - Torroni G. (Ita) -:-
11:30Eysseric J. (Fra) - Karatsev A. (Rus) -:-
12:00Copil M. (Rou) - Krstin P. (Srb) -:-
12:00Haider-Maurer A. (Aut) - Lopez-Perez E. (Esp) -:-
13:30Dima D. (Rou) - Pospíšil J. (Cze) -:-
13:30Veic A. (Cro) - Ciorcila P. (Rou) -:-
15:00Ungur A. (Rou) - Crivoi V. (Rou) -:-

CHALLENGER - DVOUHRY: Janov (Itálie), antuka

11:00Galovic V. (Cro) - Delic M. (Cro) -:-
11:00Montanes A. (Esp) - Fucsovics M. (Hun) -:-
12:30Dzumhur D. (Bih) - Kovalík J. (Svk) -:-
12:30Ramos A. (Esp) - Virgili A. (Ita) -:-
14:00Beck A. (Ger) - Gaio F. (Ita) -:-
14:00Cecchinato M. (Ita) - Basilashvili N. (Geo) -:-
15:30Trevisan M. (Ita) - Naso G. (Ita) -:-
16:30Starace P. (Ita) - Lindell Ch. (Swe) -:-
18:00Sousa P. (Por) - Paire B. (Fra) -:-
20:30Troicki V. (Srb) - Brown D. (Ger) -:-

CHALLENGER - DVOUHRY: Medellin (Kolumbie), antuka

01:40Quintero M. (Col) - Bagnis F. (Arg) 0:2
18:00Jarry N. (Chi) - Odesnik W. (Usa) -:-
18:00Molteni A. (Arg) - Souza J. (Bra) -:-
19:30Lapentti G. (Ecu) - Barrientos N. (Col) -:-
19:30Pella G. (Arg) - Arevalo M. (Sal) -:-
21:00Angelinos T. (Gre) - De Paula F. (Bra) -:-
21:00Clezar G. (Bra) - Olivo R. (Arg) -:-

CHALLENGER - DVOUHRY: St. Remy (Francie), tvrdý povrch

11:00Betov S. (Blr) - Guez D. (Fra) -:-
11:00Lammer M. (Sui) - Gicquel M. (Fra) -:-
12:30Burquier G. (Fra) - De Schepper K. (Fra) -:-
12:30Crepaldi E. (Ita) - Stakhovsky S. (Ukr) -:-
12:30Shcherba V. (Ukr) - Chazal M. (Fra) -:-
14:00Donskoy E. (Rus) - Gerasimov E. (Blr) -:-
14:00Molchanov D. (Ukr) - Klec I. (Svk) -:-
15:30Mathieu P-H. (Fra) - Zverev A. (Ger) -:-

CHALLENGER - DVOUHRY: Šanghaj (Čína), tvrdý povrch

04:00Chen T. (Tpe) - Bhambri Y. (Ind) -:-
04:00Ito Y. (Jpn) - Devvarman S. (Ind) -:-
04:00Niki T. (Jpn) - Takeuchi K. (Jpn) -:-
04:00Yang T-H. (Tpe) - Edmund K. (Gbr) -:-
05:05Nishioka Y. (Jpn) - Wang C. (Chn) 2:0
3. setSoeda G. (Jpn) - Jung J. (Usa) 1:1 (6:2,3:6,1:1)
1. setChung H. (Kor) - Udomchoke D. (Tha) 0:0 (0:0)
07:00Thompson J. (Aus) - Li Z. (Chn) -:-
08:00Millman J. (Aus) - Zhang Z. (Chn) -:-
08:30Vanni L. (Ita) - Statham J. (Nzl) -:-
09:30Kibi Y. (Jpn) - Singh S. (Ind) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOUHRY: Su-čou (Čína), tvrdý povrch

04:35Čepelová J. (Svk) - Webley-Smith E. (Gbr) 2:0
04:35Yang Z. (Chn) - Li Y. (Chn) 2:0
04:40Hozumi E. (Jpn) - Kichenok N. (Ukr) SKREČ 1:0
04:40Yuan Y. (Chn) - Linette M. (Pol) 0:2
2. setOzaki R. (Jpn) - Chan C-W. (Tpe) 1:0 (6:3,2:1)
1. setZhang L. (Hkg) - Kozlova Kat. (Ukr) 0:0 (2:5)
1. setFriedsam A.L. (Ger) - Martic P. (Cro) 0:0 (4:2)
1. setKichenok L. (Ukr) - Eguchi M. (Jpn) 0:0 (0:5)
07:30Čepelová J. (Svk) - Hozumi E. (Jpn) -:-
07:30Duan Y. (Chn) - Liu F. (Chn) -:-
07:30Linette M. (Pol) - Mayr-Achleitner P. (Aut) -:-
07:30Yang Z. (Chn) - Zheng S. (Chn) -:-

CHALLENGER - ČTYŘHRY: Alphen (Nizozemsko), antuka

15:00Gimeno-Traver D./Munoz-De La Nava D. - Sels J./Van Den Honert V. -:-
16:30Androic T./Mektic N. - Michon A./Teixeira M. -:-
16:30Carballes Baena R./Granollers-Pujol G. - De Greef A./Mertens Y. -:-
16:30Gonzales R./Thornley S. - Podlipnik-Castillo H./Van Der Linden L. -:-
20:00Huta Galung J./Junaid R. - De Bakker T./Koolhof W. -:-

CHALLENGER - ČTYŘHRY: Brašov (Rumunsko), antuka

13:30Grigoriu P./Paval C. - Kretschmer G./Melzer G. -:-
15:00Arguello F./Lopez-Perez E. - Cacic N./Krstin P. -:-
15:00Mertl J./Sikora A. - Bourgue M./Rufin G. -:-

CHALLENGER - ČTYŘHRY: Janov (Itálie), antuka

14:30Basso A./Picco F. - Kowalczyk M./Sitak A. -:-
17:00Brunstrom Jo./Monroe N. - Skugor F./Zelenay I. -:-

CHALLENGER - ČTYŘHRY: Medellin (Kolumbie), antuka

20:00Ghem A./Romboli F. - Dellien H./Galdos S. -:-
21:30Mantilla F./Quintero M. - Maytin R./Molteni A. -:-
23:00Barrientos N./Salamanca C. - Londero J. I./Pella G. -:-
23:00Demoliner M./Souza J. - Bagnis F./Trungelliti M. -:-

CHALLENGER - ČTYŘHRY: St. Remy (Francie), tvrdý povrch

11:00Kerr J./Martin F. - Belot C./Khlif N. -:-
14:00Herbert P.H./Kravchuk K. - Fischer M./Lammer M. -:-
15:30Guez D./Vaisse M. - Medvedev D./Shcherba V. -:-
15:30Crepaldi E./Veger F. - Burquier G./Millot V. -:-
17:00Bubka S./Molchanov D. - Betov S./Bury A. -:-

CHALLENGER - ČTYŘHRY: Šanghaj (Čína), tvrdý povrch

08:00Ratiwatana Sa./Ratiwatana So. - Gong M-X./Li Z. -:-

CHALLENGER ŽENY - ČTYŘHRY: Su-čou (Čína), tvrdý povrch

09:00Eguchi M./Hozumi E. - Mayr-Achleitner P./Webley-Smith E. -:-
09:00Buyukakcay C./Ozaki R. - Martic P./Rodionova Ar. -:-
09:00Lertpitaksinchai N./Pliphuech P. - Kozlova Kat./Shapatava S. -:-
09:00Wang Y./Zhu L. - Li Y./Xin Y. -:-
09:00Hsieh S.-Y./Yang Z. - Czink M./Friedsam A.L. -:-

SMÍŠENÉ ČTYŘHRY: US Open (USA), tvrdý povrch

17:00Spears A./Gonzalez S. - Townsend T./Young D. -:-
21:30Mirza S./Soares B. - Chan Y-J./Hutchins R. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: Londýn (Velká Británie), tvrdý povrch

12:00Bambridge L. (Gbr) - Hudson O. (Gbr) -:-
12:00Chaudry J. (Gbr) - Willis M. (Gbr) -:-
12:00Klein B. (Gbr) - Martin T. (Gbr) -:-
12:00O’Hare D. (Irl) - Ward-Hibbert J. (Gbr) -:-
13:30Coupland G. (Gbr) - Skinner H. (Gbr) -:-
13:30Milton J. (Gbr) - Salisbury J. (Gbr) -:-
13:30Nielsen F. (Den) - Cox D. (Gbr) -:-
13:30Tutu M. (Gbr) - Renard L. (Swe) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: Oviedo (Španělsko), antuka

11:30Martinez M. N. (Arg) - Taberner C. (Esp) -:-
11:30Perez Esteve M. (Esp) - Munar J. (Esp) -:-
11:30Vega Hernandez D. (Esp) - Martos Gornes S. (Esp) -:-
13:00Hernando-Ruano J. (Esp) - Roca B. O. (Esp) -:-
13:00Martinez Portero P. (Esp) - Ojeda L. R. (Esp) -:-
13:00Mazon-Hernandez R. (Esp) - Calvo Eman F. (Esp) -:-
14:30Alcaraz Ivorra A. (Esp) - Garin Ch. (Chi) -:-
18:00Samper-Montana J. (Esp) - Semmler M. (Esp) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: Trieste (Itálie), antuka

10:00Kocevar-Desman T. (Slo) - Carli C. (Ita) -:-
10:00Stosic M. (Slo) - Urbanija M. (Slo) -:-
10:00Ternar T. (Slo) - Rondoni P. (Ita) -:-
11:30Borgo F. (Ita) - Kraljevic F. (Cro) -:-
11:30Jahn J. (Ger) - Papasidero L. (Ita) -:-
11:30Oliveira G. (Por) - Della T. D. (Ita) -:-
13:00Frigerio L. (Ita) - Reissig N. (Aut) -:-
13:00Sonego L. (Ita) - Speronello M. (Ita) -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Další sporty »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi