OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Všechny zápasy

ATP - DVOUHRY: Wimbledon (Velká Británie), tráva

12:00Garin C. (Chi) - De Minaur A. (Aus) -:-
14:30Nakashima B. (Usa) - Kyrgios N. (Aus) -:-
15:30Kubler J. (Aus) - Fritz T. (Usa) -:-
18:00Van De Zandschulp B. (Ned) - Nadal R. (Esp) -:-

WTA - DVOUHRY: Wimbledon (Velká Británie), tráva

14:00Cornet A. (Fra) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
14:00Rybakina E. (Kaz) - Martić P. (Cro) -:-
16:30Badosa P. (Esp) - Halep S. (Rou) -:-
17:30Anisimova A. (Usa) - Tan H. (Fra) -:-

ATP - ČTYŘHRY: Wimbledon (Velká Británie), tráva

12:00Mahut N./Roger-Vasselin E. WO - Dodig I./Krajicek A. -:-
14:00Gonzalez S./Molteni A. - Kudla D./Sock J. -:-
14:00O'Mara J./Skupski K. - Krawietz K./Mies A. -:-
14:00Koolhof W./Skupski N. - Ebden M./Purcell M. -:-
14:00Murray J./Soares B. - Peers J./Polášek F. -:-

WTA - ČTYŘHRY: Wimbledon (Velká Británie), tráva

12:00Rosolska Ali./Routliffe E. - Muhammad A./Shibahara E. -:-
12:00Dart H./Watson H. - Kichenok L./Ostapenko J. -:-
13:30Mertens E./Zhang S. - Kichenok N./Olaru I.R. -:-
15:30Xu Y-F./Yang Z. - Guarachi A./Klepač A. -:-

SMÍŠENÉ ČTYŘHRY: Wimbledon (Velká Británie), tráva

16:00Farah R./Ostapenko J. - Ćaćić N./Krunić A. -:-
17:00Sock J./Gauff C. - Roger-Vasselin E./Cornet A. -:-
17:30Pavić M./Mirza S. - Peers J./Dabrowski G. -:-
17:30Rojer J-J./Shibahara E. - Ebden M./Stosur S. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Bogota (Kolumbie), antuka

17:00Hardt N. (Dom) - Kovacevic A. (Usa) -:-
20:00Hernandez R. S. L. (Col) - Ficovich J. P. (Arg) -:-
20:00Quiroz R. (Ecu) - Pervolarakis M. (Gre) -:-
21:30Alvarez N. (Per) - Burruchaga R. A. (Arg) -:-
21:30Villanueva G. (Arg) - Urrea A. (Col) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Bogota (Kolumbie) - Kvalifikace, antuka

17:00Mukund S. K. (Ind) - Monzon I. (Arg) -:-
17:00Nakagawa N. (Jpn) - Pannu K. (Nzl) -:-
17:00Zukas M. (Arg) - Mendoza A. (Bol) -:-
18:30Alves M. (Bra) - Otegui J. B. (Arg) -:-
18:30Franco T. (Arg) - Baker B. (Gbr) -:-
18:30Chung Y. (Kor) - Huertas Del Pino A. (Per) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Braunschweig (Německo), antuka

14:00Daniel T. (Jpn) - Bonadio R. (Ita) -:-
16:30Laaksonen H. (Sui) - Stricker D. (Sui) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Braunschweig (Německo) - Kvalifikace, antuka

11:00Geerts M. (Bel) - Andrejev A. (Bul) -:-
11:00Gutierrez Oscar J. (Bra) - Šafránek V. (Cze) -:-
11:00Kovalík J. (Svk) - Gulbis E. (Lat) -:-
12:30Fils A. (Fra) - Janvier M. (Fra) -:-
12:30Krutykh O. (Ukr) - van Assche L. (Fra) -:-
12:30Zuk K. (Pol) - Vatutin A. (Rus) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Porto (Portugalsko) - Kvalifikace, tvrdý povrch

11:00Blanch U. (Usa) - Gengel M. (Cze) -:-
11:00Decamps G. (Bra) - Vale D. (Por) -:-
11:00De Schepper K. (Fra) - Bellucci T. (Bra) -:-
11:00Kachmazov A. (Rus) - Jasika O. (Aus) -:-
11:00McHugh A. (Gbr) - Donski A. (Bul) -:-
11:00Rocha H. (Por) - Rodrigues D. (Por) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Porto (Portugalsko), tvrdý povrch

11:00Bellier A. (Sui) - Jung J. (Tpe) -:-
11:00Borges N. (Por) - Escoffier A. (Fra) -:-
11:00Celikbilek A. (Tur) - Olivo R. (Arg) -:-
11:00Domingues J. (Por) - Barrere G. (Fra) -:-
11:00Duckworth J. (Aus) - Araujo P. (Por) -:-
11:00Ferreira Silva F. (Por) - Lestienne C. (Fra) -:-
11:00Grenier H. (Fra) - Sousa P. (Por) -:-
11:00Kuznetsov An. (Rus) - Nishioka Y. (Jpn) -:-
11:00Uchida K. (Jpn) - Marchenko I. (Ukr) -:-
11:00Uchiyama Y. (Jpn) - Donskoy E. (Rus) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Salcburk (Rakousko), antuka

12:30Zeppieri G. (Ita) - Verdasco F. (Esp) -:-
14:30Monteiro T. (Bra) - Rodionov J. (Aut) -:-
14:30Shevchenko A. (Rus) - Guinard M. (Fra) -:-
16:00Nardi L. (Ita) - Gombos N. (Svk) -:-
17:00Lehečka J. (Cze) - Ofner S. (Aut) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Salcburk (Rakousko) - Kvalifikace, antuka

11:00Diaz Acosta F. (Arg) - Kravchenko G. (Ukr) -:-
11:00Kirkin E. (Tur) - Neuchrist M. (Aut) -:-
11:00Martin Tiffon P. (Esp) - Gakhov I. (Rus) -:-
12:30Miedler L. (Aut) - Setkic A. (Bih) -:-
12:30Sachko V. (Ukr) - Copil M. (Rou) -:-
14:00Misolic F. (Aut) - Cornea V. V. (Rou) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Todi (Itálie), antuka

16:30Kicker N. (Arg) - De Jong J. (Ned) -:-
18:30Horanský F. (Svk) - Skatov T. (Kaz) -:-
18:30Moroni M. (Ita) - Darderi L. (Ita) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Todi (Itálie) - Kvalifikace, antuka

10:00Maestrelli F. (Ita) - Ricca G. (Ita) -:-
10:00Prihodko O. (Ukr) - Bertola R. (Sui) -:-
10:00Vincent Ruggeri S. (Ita) - De Loore J. (Bel) -:-
11:30Boscardin Dias P. (Bra) - Fonio G. (Ita) -:-
11:30Harris B. (Gbr) - Tomic B. (Aus) -:-
11:30Chepelev A. (Rus) - Langmo C. (Usa) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOUHRY: Bastad (Švédsko), antuka

11:00Burel C. (Fra) - Jang S. J. (Kor) -:-
11:00Min G. (Usa) - Masarova R. (Esp) -:-
11:00Oz I. (Tur) - Rakhimova K. (Rus) -:-
12:30Davis L. (Usa) - Rinaldo Persson K. (Swe) -:-
12:30ZrušenoKhromacheva I. (Rus) - Chirico L. (Usa) -:-
12:30Khromacheva I. (Rus) - Pliphuech P. (Tha) -:-
14:00Zaar L. (Swe) - Avanesyan E. (Rus) -:-
15:30Kulikova A. (Fin) - Schmiedlová A. K. (Svk) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOUHRY: Contrexeville (Francie), antuka

11:00In-Albon Y. (Sui) - Robbe A. (Fra) -:-
12:30Albie A. (Fra) - Gadecki O. (Aus) -:-
13:30Contreras Gomez F. (Mex) - Rosatello C. (Ita) -:-
14:00Jacquemot E. (Fra) - Volynets K. (Usa) -:-
15:00Papadakis L. (Ger) - Hives Z. (Aus) -:-
15:30Bondar A. (Hun) - Pigossi L. (Bra) -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Porto (Portugalsko), tvrdý povrch

11:00Borges N./Cabral F. - Donskoy E./Kuznetsov An. -:-
11:00Bellier A./Grenier H. - Bhambri Y./Myneni S. -:-
11:00Donski A./Pichler D. - Istomin D./Kachmazov A. -:-
11:00Chandrasekar A./Prashanth V. - Gengel M./Niklas-Salminen P. -:-
11:00Araujo P./Rodrigues D. - Arias B./Zeballos F. -:-
11:00Hermans M./Roelofse R. - Margaroli L./Uchiyama Y. -:-
11:00Raja P./Sharan D. - Diez S./Moriya H. -:-
11:00Faria J./Vale D. - Gonzales R./Stalder R. -:-

CHALLENGER ŽENY - ČTYŘHRY: Bastad (Švédsko), antuka

14:00Doi M./Peterson R. - Gumulya B./Hsieh Y. -:-
15:30Grammatikopoulou V./Lechemia E. - Detiuc A./Kolodziejová M. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Casinalbo (Itálie), antuka

16:00Echargui M. (Tun) - Arnaboldi F. (Ita) -:-
16:00Pecci A. (Ita) - Kuzuhara B. (Usa) -:-
18:00Forti F. (Ita) - Wendelken H. (Gbr) -:-
20:30Lokoli L. (Fra) - Basso A. (Ita) -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Getxo (Španělsko), antuka

17:30Bayo J./Bayo P. - Lopez San Martin A./Marti Pujolras A. -:-
17:30Barroso Campos A./Sanchez Jover C. - Barreto Sanchez D. A./Manzanera Pertusa A. -:-
19:00Hess S./Kalyanpur A. - Garcia A./Martinez A. -:-
19:00Ho R./Mpetshi Perricard G. - Del N. P./Garcia Blanco J. A. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Getxo (Španělsko), antuka

10:00Rosca I. L./Strakhova V. - Park S./Sakellaridi S. -:-
17:30Koklina E./Šapatavová S. - Bienzobas F. O./Fernandez del Moral Perier A. M. -:-

JUNIORKY - DVOUHRY: Wimbledon (Velká Británie), tráva

12:00Ewald W. (Pol) - Bartůňková N. (Cze) -:-
12:00Klimovičová L. (Cze) - Lacy I. (Gbr) -:-
12:00McDonald E. (Gbr) - Mboko V. (Can) -:-
12:00Nijkamp R. M. (Ned) - Pedone G. (Ita) -:-
12:00Svendsen J. C. (Den) - Lincer O. (Pol) -:-
13:30Ishii S. (Jpn) - Seidel E. (Ger) -:-
13:30Kupres M. (Can) - Naef C. (Sui) -:-
15:00Balus I. (Svk) - Cross K. (Can) -:-
15:00Li Y. (Tpe) - Preston T. (Aus) -:-
15:00Lopez Q. (Usa) - Kinoshita H. (Jpn) -:-
16:00Conway J. (Gbr) - Milič E. N. (Slo) -:-
16:00Neilson G. T. (Gbr) - Xu A. (Can) -:-
16:00Xu M. (Gbr) - Peyre L. (Arg) -:-
16:30Daubnerova N. (Svk) - Kruger I. (Rsa) -:-
16:30Hovde L. (Usa) - Lopata A. (Ukr) -:-
16:30Udvardy L. (Hun) - Blokhina A. (Usa) -:-

JUNIOŘI - ČTYŘHRY: Wimbledon (Velká Británie), tráva

12:00Blockx A./Boika L. - Dietrich D./Feldbausch K. -:-
12:00Basavareddy N./Pacheco M. R. - Wong C./Zheng M. -:-
12:00Landaluce M./Rodenas P. - La Serna J. M./Midon L. -:-
13:30Frusina A./Jones H. - Colak O./Tien L. -:-
13:30Butvilas E./Poljičak M. - Bowden L./Rankin M. -:-
13:30Fonseca J./Prado Angelo J. C. - Bueno G./Buse I. -:-
13:30Coquelin H./Weir P. - Basile A./Privara P. B. -:-
15:00Lee G. C./Jin J. - Kim A./Williams C. -:-
15:00Jones L. R./Matsuoka H. - Menšík J./Pieczkowski O. -:-
15:00Braswell J./Prižmić D. - Bailly G. A./Nicod J. -:-
15:00Loutit J./Winter E. - Brady P./Jansen W. -:-
16:30Artnak B./Bartoň H. - Barbier Gazeu P./Gea A. -:-
16:30Nad P./Pawelski M. - Brunold M./Godsick N. -:-
16:30Pow L./Searle H. - Nirundorn T./Weekes J. -:-
16:30van Schalkwyk C. H./Vergara del Puerto M. A. - Gorzny S./Michelsen A. -:-
17:30Dodig M./Zgola B. - Debru G./Inchauspe P. -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.