OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Všechny zápasy

reklama

ATP - DVOUHRY: French Open (Francie), antuka

11:00Cilic M. (Cro) - Mayer L. (Arg) -:-
11:00Murray A. (Gbr) - Kyrgios N. (Aus) -:-
12:30Djokovic N. (Srb) - Kokkinakis T. (Aus) -:-
12:30Goffin D. (Bel) - Chardy J. (Fra) -:-
14:00Sock J. (Usa) - Coric B. (Cro) -:-
14:30Bolelli S. (Ita) - Ferrer D. (Esp) -:-
14:30Gasquet R. (Fra) - Anderson K. (Rsa) -:-
14:30Kuznetsov An. (Rus) - Nadal R. (Esp) -:-

WTA - DVOUHRY: French Open (Francie), antuka

11:00Kvitová P. (Cze) - Begu I. (Rou) -:-
11:00Mitu C. (Rou) - Schiavone F. (Ita) -:-
11:00Petkovic A. (Ger) - Errani S. (Ita) -:-
12:30Bacsinszky T. (Sui) - Keys M. (Usa) -:-
13:00Falconi I. (Usa) - Goerges J. (Ger) -:-
13:00Van Uytvanck A. (Bel) - Mladenovic K. (Fra) -:-
16:30Pironkova T. (Bul) - Stephens S. (Usa) -:-
16:30Williams S. (Usa) - Azarenka V. (Blr) -:-

ATP - ČTYŘHRY: French Open (Francie), antuka

11:00Albot R./Rosol L. - Gonzalez M./Sa A. -:-
12:30Garcia-Lopez G./Roger-Vasselin E. - Dodig I./Melo M. -:-
14:30Berlocq C./Mayer L. - Cuevas P./Marrero D. -:-

WTA - ČTYŘHRY: French Open (Francie), antuka

11:00Chan H-C./Medina A. - Bonaventure Y./Schmiedlová A. K. -:-
11:00Kichenok L./Savchuk O. - Makarova E./Vesnina E. -:-
12:30Lepchenko V./Zheng S. - Mattek-Sands B./Šafářová L. -:-
12:30Beck A./Peer S. - Chan Y-J./Zheng J. -:-
14:00Hsieh S-W./Pennetta F. - Brengle M./Maria T. -:-
14:00Cornet A./Linette M. - DellAcqua C./Shvedova Y. -:-
15:30Krajicek M./Strýcová B. - Date Krumm K./Schiavone F. -:-
16:00Hantuchová D./Stosur S. - Babos T./Mladenovic K. -:-

CHALLENGER - DVOUHRY: Vicenza (Itálie), antuka

14:30Fratangelo B. (Usa) - Cervantes I. (Esp) -:-
16:30De Bakker T. (Ned) - Millman J. (Aus) -:-
reklama

CHALLENGER - ČTYŘHRY: Vicenza (Itálie), antuka

13:00Bagnis F./Pella G. - Caruso S./Gaio F. -:-

SMÍŠENÉ ČTYŘHRY: French Open (Francie), antuka

14:00Kops-Jones R./Farah R. - Martinez Sanchez M. J./Lindstedt R. -:-
15:30Zheng J./Kontinen H. - Klepac A./Ram R. -:-
15:30Svitolina E./Murray J. - Mattek-Sands B./Bryan M. -:-
16:00Groenefeld A-L./Rojer J-J. - Chan Y-J./Peers J. -:-
16:30Hingis M./Paes L. - Srebotnik K./Tecau H. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: Lecco (Itálie), antuka

14:30Sonego L. (Ita) - Paul T. (Usa) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: Santa Margarida de Montbui (Španělsko), tvrdý povrch

11:30Martos Gornes S. (Esp) - Granollers-Pujol G. (Esp) -:-
11:30Uchiyama Y. (Jpn) - Checa-Calvo J. (Esp) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: Xuzhou (Čína), tvrdý povrch

Čekáme na
aktualizaci
Han X.Y. (Chn) - Chang K-C. (Tpe) 0:1 (1:6,1:5)
2. setKumkhum L. (Tha) - Raina A. (Ind) 0:1 (4:6,5:3)

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi