OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Všechny zápasy

reklama

ATP - DVOUHRY: Méty (Francie), tvrdý povrch (hala)

14:10Kohlschreiber P. (Ger) SKREČ - Struff J-L. (Ger) 0:0
16:00Tsonga J-W. (Fra) - Goffin D. (Bel) -:-
18:00Janowicz J. (Pol) - Monfils G. (Fra) -:-
19:30Sousa J. (Por) - Mathieu P-H. (Fra) -:-

WTA - DVOUHRY: Kanton (Čína), tvrdý povrch

05:05Wang Y. (Chn) - Niculescu M. (Rou) 0:2
06:55Bacsinszky T. (Sui) - Cornet A. (Fra) 0:2

WTA - DVOUHRY: Soul (Jižní Korea), tvrdý povrch

05:05Gibbs N. (Usa) - Plíšková Ka. (Cze) 0:2
06:35Radwanska A. (Pol) - Lepchenko V. (Usa) 1:2
09:00Kanepi K. (Est) - Kirilenko M. (Rus) 1:2
11:40Rybáriková M. (Svk) SKREČ - McHale C. (Usa) 0:1

WTA - DVOUHRY: Tokyo (Japonsko), tvrdý povrch

06:05DellAcqua C. (Aus) - Muguruza B. G. (Esp) 1:2
08:20Suarez Navarro C. (Esp) - Wozniacki C. (Den) 0:2
10:25Kerber A. (Ger) - Cibulková D. (Svk) 2:0
11:50Ivanovic A. (Srb) - Šafářová L. (Cze) 2:0

WTA - DVOUHRY: Wuhan (Čína) - Dvouhra - kvalifikace, tvrdý povrch

05:20Diyas Z. (Kaz) - Cirstea S. (Rou) 2:0
05:20Pironkova T. (Bul) - Mattek-Sands B. (Usa) 0:2
05:35Rodionova A. (Aus) - Schiavone F. (Ita) 1:2
06:10Kudryavtseva A. (Rus) - Knapp K. (Ita) 1:2
06:30ZrušenoHercog P. (Slo) - Voegele S. (Sui) -:-
06:30ZrušenoWatson H. (Gbr) - Mladenovic K. (Fra) -:-
06:55Vekic D. (Cro) - Tomljanovic A. (Aus) 2:1
07:20Tian R. (Chn) - Voegele S. (Sui) 1:2
08:20Van Uytvanck A. (Bel) - Mladenovic K. (Fra) 2:0
09:00Lepchenko V. (Usa) - Erakovic M. (Nzl) WO -:-
09:00ZrušenoMcHale C. (Usa) - Gibbs N. (Usa) -:-
09:00Niculescu M. (Rou) - Plíšková Kr. (Cze) WO -:-
09:45Yang Z. (Chn) - Puig M. (Pur) 2:0
10:15Zhu L. (Chn) - Soler-E. S. (Esp) 0:2
12:20Davis L. (Usa) - Gajdošová J. (Aus) 1:2
reklama

ATP - ČTYŘHRY: Méty (Francie), tvrdý povrch

1. setMarray J./Murray J. - Draganja M./Kontinen H. 0:0 (0:0)

WTA - ČTYŘHRY: Kanton (Čína), tvrdý povrch

09:15Chuang C-J/Liang C. - Klepac A./Torro-Flor M-T. 2:1
11:45Doi M./Xu Y-F. - Cornet A./Linette M. 0:2

WTA - ČTYŘHRY: Soul (Jižní Korea), tvrdý povrch

10:25Barthel M./Minella M. - Chan C-W./Hsu C. 2:1

WTA - ČTYŘHRY: Tokyo (Japonsko), tvrdý povrch

04:10Black C./Mirza S. - Jankovic J./Parra-Santonja A. 2:0
12:10Muguruza B. G./Suarez Navarro C. - Kops-Jones R./Spears A. 2:0

CHALLENGER - DVOUHRY: Campinas (Brazílie), antuka

00:35Zampieri C. (Bra) - Becker R. (Ger) 0:2
17:00Schwartzman D. (Arg) - Clezar G. (Bra) -:-
18:00Ghem A. (Bra) - Klec I. (Svk) -:-
18:30Pereira J. (Bra) - Andreozzi G. (Arg) -:-

CHALLENGER - DVOUHRY: Izmir (Turecko), tvrdý povrch

10:05Basic M. (Bih) - Ledovskikh M. (Rus) 0:2
10:10Jaziri M. (Tun) - Marchenko I. (Ukr) 2:1
13:20Coric B. (Cro) - Gerasimov E. (Blr) 2:0
14:15Ilhan M. (Tur) - Brkic T. (Bih) 2:0

CHALLENGER - DVOUHRY: Meknes (Maroko), antuka

2. setCoppejans K. (Bel) - Viola M. (Ita) 0:1 (0:6,5:2)
16:00Pouille L. (Fra) - Carballes Baena R. (Esp) -:-

CHALLENGER - DVOUHRY: Quito (Ekvádor), antuka

02:30Jarry N. (Chi) - Pella G. (Arg) 2:0
18:00Buchanan C. (Usa) - Souza J. (Bra) -:-
18:00Zeballos H. (Arg) - Dellien H. (Bol) -:-
20:00Londero J. I. (Arg) - Jarry N. (Chi) -:-
22:00Escobar G. (Ecu) - Molteni A. (Arg) -:-

CHALLENGER - DVOUHRY: Trnava (Slovensko), antuka

11:10Fucsovics M. (Hun) - Riba-Madrid P. (Esp) 2:0
12:55Veic A. (Cro) - Rola B. (Slo) 2:0
2. set
Tiebreak
Albot R. (Mda) - Cecchinato M. (Ita) 1:0 (6:2,6:6)
1. setHájek J. (Cze) - Haider-Maurer A. (Aut) 0:0 (4:4)

CHALLENGER - ČTYŘHRY: Campinas (Brazílie), antuka

21:30Bagnis F./Schwartzman D. - Collarini A./Lama G. -:-
23:00Ghem A./Neis F. - Matos R./Zormann Da Silva M. -:-

CHALLENGER - ČTYŘHRY: Izmir (Turecko), tvrdý povrch

12:00Skupski K./Skupski N. - Rudnev V./Shyla Y. 2:1
15:00Jaziri M./Kudryavtsev A. - Kretschmer G./Monroe N. -:-

CHALLENGER - ČTYŘHRY: Meknes (Maroko), antuka

12:30Granollers-Pujol G./Samper-Montana J. - Podlipnik-Castillo H./Travaglia S. 1:2

CHALLENGER - ČTYŘHRY: Quito (Ekvádor), antuka

22:00Krajicek A./Zeballos H. - Demoliner M./Souza J. -:-

CHALLENGER - ČTYŘHRY: Trnava (Slovensko), antuka

12:00Balleret B./Motti A. - Fransen S./Haase R. 0:2
16:00Beck K./Zelenay I. - Jebavý R./Pospíšil J. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: Costa Mesa (USA), tvrdý povrch

19:00Nevolo D. (Usa) - Dadamo J. (Usa) -:-
19:00Trombetta T. (Usa) - Sandgren T. (Usa) -:-
20:30Reid M. (Aus) - Novikov D. (Usa) -:-
20:30Thompson C. (Usa) - Jenkins J. (Usa) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: Madrid 4 (Španělsko), tvrdý povrch

11:00Willis M. (Gbr) - Pulgar-Garcia J. (Esp) 2:0
12:30Martinez M. N. (Arg) - Lescure M. (Fra) 1:2

ITF MUŽI - DVOUHRY: Santa Margherita Di Pula 12 (Itálie), antuka

09:45Fortuna C. (Ita) - Maden Y. (Ger) 0:2
09:45Trusendi W. (Ita) - Tatlot Johan S. (Fra) 2:1

ITF ŽENY - DVOUHRY: Albuquerque (USA), tvrdý povrch

18:00Chirico L. (Usa) - Brengle M. (Usa) -:-
19:00Falconi I. (Usa) - Rampre P. (Slo) -:-
19:30Konta J. (Gbr) - Whoriskey C. (Usa) -:-
21:00Tatishvili A. (Usa) - Boserup J. (Usa) -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Další sporty »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi