OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Zítra » Všechny zápasy

ATP - DVOUHRY: Cincinnati (USA), tvrdý povrch

23:00Čilič M. (Cro) - Ruusuvuori E. (Fin) -:-
23:00Karatsev A. (Rus) - Schwartzman D. (Arg) -:-
01:00McDonald M. (Usa) - Alcaraz C. (Esp) -:-
02:30Medveděv D. (Rus) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-
16:00Bautista R. (Esp) - Giron M. (Usa) -:-
16:00Isner J. (Usa) - Hurkacz H. (Pol) -:-
16:00Murray A. (Gbr) - Norrie C. (Gbr) -:-
16:00Tiafoe F. (Usa) - Korda S. (Usa) -:-

WTA - DVOUHRY: Cincinnati (USA), tvrdý povrch

23:00Potapova A. (Rus) - Halep S. (Rou) -:-
00:30Keys M. (Usa) - Putintseva Y. (Kaz) -:-
01:00Williams S. (Usa) - Raducanu E. (Gbr) -:-
02:30Garcia C. (Fra) - Sakkari M. (Gre) -:-
16:00Badosa P. (Esp) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
16:00McNally C. (Usa) - Jabeur O. (Tun) -:-
16:00Rybakina E. (Kaz) - Muguruza G. (Esp) -:-
16:00Swiatek I. (Pol) - Stephens S. (Usa) -:-

ATP - ČTYŘHRY: Cincinnati (USA), tvrdý povrch

16:00Alcaraz C./Carreño-Busta P. - Gonzalez S./Roger-Vasselin E. -:-
16:00Dimitrov G./Rublev A. - Evans D./Peers J. -:-
16:00Ram R./Salisbury J. - Kokkinakis T./Kyrgios N. -:-
16:00Khachanov K./Shapovalov D. - Murray J./Soares B. -:-
16:00Rune H./Tsitsipas S. - Matos R./Vega Hernandez D. -:-
16:00Puetz T./Venus M. - Cerundolo F./Schwartzman D. -:-

WTA - ČTYŘHRY: Cincinnati (USA), tvrdý povrch

23:00Dolehide C./Sanders S. - Kontaveit A./Stephens S. -:-
16:00Hradecká L./Mirza S. - Raducanu E./Rybakina E. -:-
16:00Chan L./Stosur S. - Danilina A./Haddad Maia B. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Grodzisk Mazowiecki (Polsko), tvrdý povrch

10:00Macháč T. (Cze) - Added D. (Fra) -:-
10:00Marchenko I. (Ukr) - Zhang Z. (Chn) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Santo Domingo (Dominikánská republika), antuka

23:00Giannessi A. (Ita) - Quiroz R. (Ecu) -:-
00:00Hardt N. (Dom) - Lama G. (Chi) -:-
00:00Tirante T. A. (Arg) - Varillas J. P. (Per) -:-
01:30Melzer G. (Aut) - Cachin P. (Arg) -:-
01:30Ugo Carabelli C. (Arg) - Bonadio R. (Ita) -:-
16:00Carballes Baena R. (Esp) - Džumhur D. (Bih) -:-
16:00Trungelliti M. (Arg) - Delbonis F. (Arg) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Vancouver (Kanada), tvrdý povrch

23:30Nanda G. (Usa) - Huesler M. (Sui) -:-
01:00Lokoli L. (Fra) - Lestienne C. (Fra) -:-
03:30Meligeni Alves F. (Bra) - Pospisil V. (Can) -:-
03:30Nishioka Y. (Jpn) - Galarneau A. (Can) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOUHRY: Vancouver (Kanada), tvrdý povrch

23:30Bouchard E. (Can) - Hartono A. (Ned) -:-
23:30Brengle M. (Usa) - Cabrera L. (Aus) -:-
02:00Hon P. (Aus) - Stakusic M. (Can) -:-
05:00Navarro E. (Usa) - Marino R. (Can) -:-
19:00Brace C. (Can) - Grammatikopoulou V. (Gre) -:-
19:00Jimenez Kasintseva V. (And) - Burrage J. (Gbr) -:-
19:00Paquet C. (Fra) - Watson H. (Gbr) -:-
19:00Peterson R. (Swe) - Harrison C. (Usa) -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Grodzisk Mazowiecki (Polsko), tvrdý povrch

10:00Johnson L./Mansouri S. - Nys H./Reboul F. -:-
10:00Manafov V./Margaroli L. - Arneodo R./O'Mara J. -:-
10:00Haase R./Oswald P. - Drzewiecki K./Niklas-Salminen P. -:-
10:00Cornea V. V./Stevens B. - Janowicz J./Majchrzak K. -:-
10:00Pel D./Walkow S. - Matuszewski P./Sachko V. -:-
10:00Erler A./Weissborn T-S. - Fayziev S./Krutykh O. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Santo Domingo (Dominikánská republika), antuka

01:00Dutra Da Silva D./Merino A. - King E./Monroe N. -:-
16:00Burruchaga R. A./Hardt N. - Juarez F./Mena F. -:-
16:00Etcheverry T. M./Olivieri G. A. - Olivo R./Tirante T. A. -:-
16:00Barrientos N./Reyes-Varela M. - Galdos S./Tsitsipas P. -:-
16:00Quiroz R./Rodriguez C. - Bonadio R./Giannessi A. -:-
16:00Raja P./Sharan D. - Bertran P./Estrella V. -:-
16:00Gonzales R./Stalder R. - Martinez L. D./Mejia N. -:-
16:00Boscardin Dias P./Villanueva G. - Cachin P./Ugo Carabelli C. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Vancouver (Kanada), tvrdý povrch

23:30Saville L./Thompson J. - Eysseric J./Sitak A. -:-
01:00Draxl L./Harper C. - Gille S./Schnur M. J. -:-
19:00Galloway R./Lawson A. - Galarneau A./Sigouin B. -:-
19:00Cash J./Patten H. - Guinard M./Rinderknech A. -:-
19:00Kubler J./Pervolarakis M. - Goransson A./McLachlan B. -:-
19:00Lammons N./Withrow J. - Huey T. C./Smith J-P. -:-
19:00Ymer E./Ymer M. - Dougaz A./Escoffier A. -:-

CHALLENGER ŽENY - ČTYŘHRY: Vancouver (Kanada), tvrdý povrch

19:00Grammatikopoulou V./Jimenez Kasintseva V. - Babos T./Kulikov A. -:-
19:00Sharma A./Vandeweghe C. - Hartono A./Tjandramulia O. -:-
19:00Marino R./Watson H. - Gamarra Martins I./Webley-Smith E. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Anseong (Jižní Korea), antuka

03:00Chu S. (Kor) - Suzuki K. (Jpn) -:-
03:00Kim H. J. (Kor) - Shin W. (Kor) -:-
03:00Lee J. M. (Kor) - Lee J. A. (Kor) -:-
03:00Shin S. (Kor) - Kim D. J. (Kor) -:-
04:30Kim H-J. (Kor) - Kalyanpur A. (Ind) -:-
04:30Kim J. (Kor) - Niki T. (Jpn) -:-
04:30Kovapitukted P. (Tha) - Yoshimura D. (Jpn) -:-
04:30Sinclair C. (Nmi) - Kim G. J. (Kor) -:-
06:00Fukuda S. (Jpn) - Chung H. (Kor) -:-
06:00Han Seon Yong (Kor) - Sim W. (Kor) -:-
06:00Ha Yeon S. (Kor) - Kawahashi Y. (Jpn) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Jakarta 2 (Indonésie), tvrdý povrch

04:00Jasika A. (Aus) - Trongcharoenchaikul W. (Tha) -:-
04:00Matsuda R. (Jpn) - Imai S. (Jpn) -:-
04:00Mochizuki Y. (Jpn) - Chanta T. (Tha) -:-
04:00Rai A. (Nzl) - Congcar C. (Tha) -:-
05:30Bathrinath L. (Ind) - Bouzige M. (Aus) -:-
05:30Dev S D P. (Ind) - Trismuwantara G. (Ina) -:-
05:30Koaykul K. (Tha) - Sureshkumar M. (Ind) -:-
05:30Takeuchi K. (Jpn) - Son J. H. (Kor) -:-
07:00Leong M. W. K. (Mys) - Reddy R. (Ind) -:-
07:00Tanuma R. (Jpn) - Takahashi Y. (Jpn) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Recife (Brazílie), antuka (hala)

23:00Britto L. (Bra) - Cury Bueres M. (Bra) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Ueberlingen (Německo), antuka

10:00Martinez M. (Sui) - Bulitski A. (Blr) -:-
10:00Roncadelli F. (Uru) - Heller P. (Ger) -:-
10:00Zima L. (Ger) - Vasquez G. A. (Ger) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Aldershot (Velká Británie), tvrdý povrch

10:00Basing M. (Gbr) - Haerteis J. (Ger) -:-
10:00Brady P. (Gbr) - Whitehouse M. (Gbr) -:-
10:00Fernandez Flores D. (Chi) - Bowden L. (Gbr) -:-
10:00Hodkin S. (Gbr) - Leshem E. (Isr) -:-
10:00Jansen W. (Gbr) - Weightman O. (Gbr) -:-
10:00Rincon D. (Esp) - Little D. (Gbr) -:-
10:00Simon S. (Isr) - Peliwo F. (Pol) -:-
10:00Vasa E. (Fin) - Wendelken H. (Gbr) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W60 Bronx, NY (USA), tvrdý povrch

16:00Grabher J. (Aut) - Snigur D. (Ukr) -:-
16:00Jani R-L. (Hun) - Bjorklund M. (Swe) -:-
16:00Vickery S. (Usa) - Golubic V. (Sui) -:-
16:00Waltert S. (Sui) - Dodin O. (Fra) -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Anseong (Jižní Korea), antuka

07:30Kim C./Lee J. M. - Adachi T./Inoue G. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Jakarta 2 (Indonésie), tvrdý povrch

07:00Alcantara F. C./Mochizuki Y. - Matsuda R./Nishiwaki K. -:-
07:00Imamura M./Sueoka Y. - Kotzen A./Rai A. -:-
08:30Kumasaka T./Macherla T. S. - Park U./Son J. H. -:-
08:30Chaiyarin C./Trongcharoenchaikul W. - Barki N. A./Rungkat C. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Recife (Brazílie), antuka (hala)

00:00Salazar A./Simonit E. - Reis Da Silva J./Sakamoto P. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Ueberlingen (Německo), antuka

10:00Barnát Jiří/Duda F. - Al A. T./Fix D. -:-
10:00Frawley J./Negritu Ch. - Broska F./Simons M. -:-
10:00Florig P./Rehberg M. H. - Welte M./Wiskandt M. -:-
10:00Steinmann M./Vardhan Y. - Handel T./Heller P. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Aldershot (Velká Británie), tvrdý povrch

10:00Arribage T./Sanchez L. - Martin T./Wendelken H. -:-
10:00Brady P./Southcombe M. - Fernandez Flores D./Soriano Barrera A. -:-
10:00Haerteis J./Strombachs R. - Golesworthy R./MacKinlay J. -:-
10:00Hussey G./Tyler J. - Hands T./Hignett L. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W60 Bronx, NY (USA), tvrdý povrch

16:00Bara I./Gorgodze E. - Bonaventure Y./Pattinama Kerkhove L. -:-
16:00Jani R-L./Korpatsch T. - Alves C./Tikhonova A. -:-
16:00Anazagasty-Pursoo A./Moore K. B. - Marozava L./Rakhimova K. -:-
16:00Zamarripa A./Zamarripa M. - Andreeva E./Yuan Y. -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.