OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Včera » Všechny zápasy

ATP - DVOUHRY: Cincinnati (USA) - Kvalifikace, tvrdý povrch

01:05Musetti L. (Ita) - Lajovič D. (Srb) 2:0

ATP - DVOUHRY: Cincinnati (USA), tvrdý povrch

04:40McDonald M. (Usa) - Basilashvili N. (Geo) 2:0
16:00ZrušenoBublik A. (Kaz) - De Minaur A. (Aus) -:-
17:10Bautista R. (Esp) - Cerundolo F. (Arg) 2:1
17:10Karatsev A. (Rus) - Nakashima B. (Usa) 2:0
17:10Molčan A. (Svk) - Schwartzman D. (Arg) 1:2
19:05Ruusuvuori E. (Fin) - Wolf J. (Usa) 2:0
20:05Bonzi B. (Fra) - Isner J. (Usa) 1:2
20:10Rune H. (Den) - Norrie C. (Gbr) 1:2
20:15Wawrinka S. (Sui) - Murray A. (Gbr) 1:2
21:05Čilič M. (Cro) - Munar J. (Esp) 2:0
22:55Giron M. (Usa) - Goffin D. (Bel) 2:0

WTA - DVOUHRY: Cincinnati (USA), tvrdý povrch

16:00ZrušenoAndreescu B. (Can) - Giorgi C. (Ita) -:-
17:10Krejčíková B. (Cze) - Kudermetova V. (Rus) 0:2
17:10Rybakina E. (Kaz) - Sherif M. (Egy) 2:0
18:35Anisimova A. (Usa) - Kasatkina D. (Rus) 2:0
18:45Sorribes Tormo S. (Esp) - Riske A. (Usa) 0:2
20:50McNally C. (Usa) - Sasnovich A. (Blr) 2:1
22:45Teichmann J. B. (Sui) - Kvitová P. (Cze) 1:2
23:15Fernandez L. A. (Can) - Alexandrova E. (Rus) 0:2
00:10Martincová T. (Cze) - Parrizas-Diaz N. (Esp) 2:1

ATP - ČTYŘHRY: Cincinnati (USA), tvrdý povrch

03:05Khachanov K./Shapovalov D. - Bopanna R./Middelkoop M. 2:1
19:10Murray J./Soares B. - Cabal J.S./Farah R. 2:1
21:00Kokkinakis T./Kyrgios N. - Bolelli S./Fognini F. 2:0
00:25De Minaur A./Norrie C. - Dodig I./Krajicek A. 2:0

ATP - ČTYŘHRY: Montreal (Kanada), tvrdý povrch

00:45Koolhof W./Skupski N. - Evans D./Peers J. 2:1

WTA - ČTYŘHRY: Cincinnati (USA), tvrdý povrch

17:15Hozumi E./Ninomiya M. - Begu I./Trevisan M. 0:2
19:10Xu Y-F./Yang Z. - Dzalamidze N./Niculescu M. 2:1
21:00Krawczyk D./Schuurs D. - Krunić A./Linette M. 2:1
22:50Flipkens K./Sorribes Tormo S. - Kichenok L./Ostapenko J. 0:2
00:30Bouzková M./Siegemund L. - Rosolska Ali./Routliffe E. 2:1

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Grodzisk Mazowiecki (Polsko) - Kvalifikace, tvrdý povrch

10:10Johnson L. (Gbr) - Monzon I. (Arg) 2:0
10:10Seyboth Wild T. (Bra) - Zeballos F. (Bol) 2:1
10:15Mansouri S. (Tun) - Wojcik Y. (Pol) 2:0
11:25Zhukayev B. (Kaz) - Topo M. (Ger) 1:2
11:45Glinka D. (Est) - Potenza L. (Ita) 1:2
12:40Setkic A. (Bih) - Mikula M. (Pol) 0:2
12:45Fayziev S. (Uzb) - Diez S. (Can) 0:2
13:45Mansouri S. (Tun) - Johnson L. (Gbr) 2:1
14:05Vatutin A. (Rus) - Langmo C. (Usa) 2:0
15:35Seyboth Wild T. (Bra) - Diez S. (Can) 2:0
15:45Poljak D. (Cze) SKREČ - Potenza L. (Ita) 0:1

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Grodzisk Mazowiecki (Polsko), tvrdý povrch

14:35Marterer M. (Ger) - Mayot H. (Fra) 0:2
16:25Kielan S. (Pol) - Ofner S. (Aut) 1:2
17:50Janvier M. (Fra) - Zhang Z. (Chn) 1:2
19:10Majchrzak K. (Pol) - Medjedović H. (Srb) 0:2
19:55Basic M. (Bih) - Added D. (Fra) 0:2
20:45Macháč T. (Cze) - Zekić M. (Srb) 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Santo Domingo (Dominikánská republika), antuka

00:10Dutra Da Silva D. (Bra) - Delbonis F. (Arg) 1:2
00:10Džumhur D. (Bih) - Bertran P. (Dom) 2:0
00:10Stebe C-M. (Ger) - Olivieri G. A. (Arg) 2:1

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Santo Domingo (Dominikánská republika) - Kvalifikace, antuka

23:05King E. (Usa) - Chung Y. (Kor) 0:2
23:10Tracy J. (Usa) - Krstin P. (Srb) 2:1
20:10Barrientos N. (Col) - Huertas Del Pino A. (Per) 2:0
20:10Burruchaga R. A. (Arg) - Chappell N. (Usa) 2:0
20:10Juarez F. (Arg) - Baker B. (Gbr) 2:0
21:40Boscardin Dias P. (Bra) - Tracy J. (Usa) 2:0
21:50Mejia N. (Col) - Chung Y. (Kor) 2:1
22:00Alvarez N. (Per) - Kypson P. (Usa) 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Vancouver (Kanada) - Kvalifikace, tvrdý povrch

23:50Sigouin B. (Can) SKREČ - Nanda G. (Usa) 0:1
23:55Lokoli L. (Fra) - Aguilar J. C. M. (Can) 2:0
23:55Stakusic M. (Can) - Pervolarakis M. (Gre) 2:0
01:30Escoffier A. (Fra) - Bourchier H. (Aus) 2:1
01:45Mayo A. (Usa) - Ayeni A. (Usa) 1:2
03:55Watanuki Y. (Jpn) - Ochi M. (Jpn) 2:0
05:20Myneni S. (Ind) - Chidekh C. (Fra) WO -:-
19:05Lokoli L. (Fra) - Stakusic M. (Can) 2:0
19:10Blanch U. (Usa) - Kumar O. (Usa) 2:0
19:10Smith R. (Usa) - Saville L. (Aus) 0:2
20:35Escoffier A. (Fra) - Ayeni A. (Usa) 0:2
20:50Jubb P. (Gbr) - Nanda G. (Usa) 1:2
20:50Watanuki Y. (Jpn) - Chidekh C. (Fra) 1:2

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Vancouver (Kanada), tvrdý povrch

22:10Diallo G. (Can) - Bergs Z. (Bel) 2:1
00:30Koepfer D. (Ger) - Piros Z. (Hun) 2:0

CHALLENGER ŽENY - DVOUHRY: Vancouver (Kanada), tvrdý povrch

03:25Peterson R. (Swe) - Schmiedlová A. K. (Svk) 2:0
05:15Liu C. (Usa) - Brace C. (Can) 0:2
19:05Watson H. (Gbr) - Cocciaretto E. (Ita) 2:1
22:00ZrušenoSharma A. (Aus) - Wang Q. (Chn) -:-
22:15Papamichail D. (Gre) - Harrison C. (Usa) 0:2
23:05Sharma A. (Aus) - Grammatikopoulou V. (Gre) 0:2
23:50Inglis M. (Aus) - Tan H. (Fra) 2:1
23:55Chwalinska M. (Pol) - Burrage J. (Gbr) 1:2

CHALLENGER ŽENY - ČTYŘHRY: Vancouver (Kanada), tvrdý povrch

01:45Bronzetti L./Cocciaretto E. - Bouchard E./Cross K. 1:2
05:25Burrage J./Inglis M. - Lohoff J./Voráčová R. 1:2

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Koksijde (Belgie), antuka

13:00Catini N. (Ita) - Faucon R. (Bel) 2:1
16:00Hoogmartens A. (Bel) - Colson T. (Bel) 0:2
18:00Wojcik J. (Usa) - De Loore J. (Bel) 0:2

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Koksijde (Belgie), antuka

14:30Navone M./Sanchez Jover C. - Beaupain S./Bovy A. 2:1
15:00Schlagenhauf N./Williams A. J. - Rojas O./Verstegen Q. 0:2
17:00Catini N./Leite W. - Bailly G. A./Blockx A. 1:2

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.