OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Kurzy

ATP - DVOUHRY: Cincinnati (USA) - Kvalifikace, tvrdý povrch

23:55Ivashka I. (Blr) - Sock J. (Usa) 2:0 [ 1.56 | 2.30 ]
3. setMusetti L. (Ita) - Altmaier D. (Ger) 1:1 (6:7,6:4,2:0) [ 1.49 | 2.47 ]
16:00Munar J. (Esp) - Johnson S. (Usa) -:- [ 1.72 | 2.03 ]
16:00Sonego L. (Ita) - Klahn B. (Usa) -:- [ 1.07 | 6.95 ]
16:00Tseng C. H. (Tpe) - Goffin D. (Bel) -:- [ 3.81 | 1.23 ]
18:00Giron M. (Usa) - Fognini F. (Ita) -:- [ 1.63 | 2.15 ]
18:00Laaksonen H. (Sui) - Monteiro T. (Bra) -:- [ 2.97 | 1.35 ]
19:00Ivashka I. (Blr) - Kokkinakis T. (Aus) -:-

ATP - DVOUHRY: Cincinnati (USA), tvrdý povrch

20:00Van De Zandschulp B. (Ned) - Cressy M. (Usa) -:- [ 1.82 | 1.99 ]

ATP - DVOUHRY: Montreal (Kanada), tvrdý povrch

02:15Carreño-Busta P. (Esp) - Evans D. (Gbr) -:- [ 1.48 | 2.81 ]

WTA - DVOUHRY: Cincinnati (USA) - Kvalifikace, tvrdý povrch

16:00Bouzková M. (Cze) - Vekič D. (Cro) -:- [ 1.34 | 3.01 ]
16:00Potapova A. (Rus) - Kalinskaya A. (Rus) -:- [ 1.48 | 2.50 ]
17:30Garcia C. (Fra) - Petkovic A. (Ger) -:- [ 1.30 | 3.28 ]
17:30Kalinina A. (Ukr) - Martič P. (Cro) -:- [ 2.21 | 1.60 ]
17:30Kostyuk M. (Ukr) - Frech M. (Pol) -:- [ 1.53 | 2.37 ]
18:00Martincová T. (Cze) - Linette M. (Pol) -:- [ 2.45 | 1.50 ]
19:00Tomljanovic A. (Aus) - Parrizas-Diaz N. (Esp) -:- [ 1.60 | 2.16 ]
20:00Townsend T. (Usa) - Stearns P. (Usa) -:-

WTA - DVOUHRY: Toronto (Kanada), tvrdý povrch

00:10Haddad Maia B. (Bra) - Plíšková Ka. (Cze) 2:0 [ 1.87 | 2.04 ]

ATP - ČTYŘHRY: Cincinnati (USA), tvrdý povrch

21:00De Minaur A./Norrie C. - Dodig I./Krajicek A. -:- [ 2.63 | 1.49 ]
00:00Khachanov K./Shapovalov D. - Bopanna R./Middelkoop M. -:- [ 2.11 | 1.73 ]

ATP - ČTYŘHRY: Montreal (Kanada), tvrdý povrch

03:30Hurkacz H./Zielinski J. - Evans D./Peers J. -:- [ 1.91 | 1.89 ]

WTA - ČTYŘHRY: Toronto (Kanada), tvrdý povrch

02:15Melichar-Martinez N./Perez E. - Dabrowski G./Olmos G. -:- [ 2.27 | 1.63 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Grodzisk Mazowiecki (Polsko) - Kvalifikace, tvrdý povrch

10:00Mikula M. (Pol) - Bobrov B. (Rus) -:- [ 3.48 | 1.25 ]
10:00Setkic A. (Bih) - Lanik T. (Svk) -:- [ 1.03 | 8.61 ]
11:30Pawelski M. (Pol) - Topo M. (Ger) -:- [ 5.62 | 1.10 ]
11:30Zhukayev B. (Kaz) - Erler A. (Aut) -:- [ 1.60 | 2.16 ]
13:00Pieczkowski O. (Pol) - Langmo C. (Usa) -:- [ 5.62 | 1.10 ]
13:00Vatutin A. (Rus) - Li H. (Chn) -:- [ 1.55 | 2.26 ]
14:30Glinka D. (Est) - Potenza L. (Ita) -:- [ 3.15 | 1.30 ]
14:30Poljak D. (Cze) - Perez A. (Usa) -:- [ 1.57 | 2.22 ]
16:00Fayziev S. (Uzb) - Diez S. (Can) -:- [ 3.21 | 1.29 ]
16:00Seyboth Wild T. (Bra) - Zeballos F. (Bol) -:- [ 1.35 | 2.89 ]
17:30Johnson L. (Gbr) - Monzon I. (Arg) -:- [ 1.23 | 3.65 ]
17:30Mansouri S. (Tun) - Wojcik Y. (Pol) -:- [ 1.13 | 4.95 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Chicago (USA), tvrdý povrch

00:15Albot R. (Mda) - Safiullin R. (Rus) 0:2 [ 1.63 | 2.25 ]
22:00Safiullin R. (Rus) - Shelton B. (Usa) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Lima (Peru), antuka

3. setBueno G. (Per) - Tirante T. A. (Arg) 1:1 (6:7,6:4,5:4) [ 3.59 | 1.29 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Meerbusch (Německo), antuka

14:00Zapata Miralles B. (Esp) - Novak D. (Aut) -:- [ 1.42 | 2.88 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: San Marino (San Marino), antuka

20:45Arnaldi M. (Ita) - Kotov P. (Rus) -:- [ 2.19 | 1.68 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Santo Domingo (Dominikánská republika) - Kvalifikace, antuka

17:00Baquero D. (Dom) - Chappell N. (Usa) -:-
17:00Burruchaga R. A. (Arg) - Tsitsipas P. (Gre) -:-
17:00Juarez F. (Arg) - Bicknell B. (Jam) -:-
18:30Baker B. (Gbr) - Gomez J. S. (Col) -:-
18:30Barrientos N. (Col) - Gandini A. J. (Dom) -:-
18:30Huertas Del Pino C. (Per) - Huertas Del Pino A. (Per) -:-
20:00Alvarez N. (Per) - Beltre J. (Dom) -:-
20:00Boscardin Dias P. (Bra) - Hoyos Franco A. (Col) -:-
20:00Kypson P. (Usa) - Rodriguez C. (Col) -:-
21:30Mejia N. (Col) - Maleno Rosario A. J. (Dom) -:-
23:00King E. (Usa) - Chung Y. (Kor) -:-
23:00Tracy J. (Usa) - Krstin P. (Srb) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOUHRY: Concord (USA), tvrdý povrch

18:00Vandeweghe C. (Usa) - Pera B. (Usa) -:- [ 2.69 | 1.47 ]

CHALLENGER ŽENY - DVOUHRY: Vancouver (Kanada) - Kvalifikace, tvrdý povrch

23:05Hon P. (Aus) - Thandi K. K. (Ind) 2:0 [ 1.13 | 5.05 ]
19:00Babos T. (Hun) - Miyazaki L. (Gbr) -:-
19:00Harrison C. (Usa) - Manasse M. (Usa) -:-
19:00Muhammad A. (Usa) - Grammatikopoulou V. (Gre) -:-
20:30Hon P. (Aus) - Nara K. (Jpn) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOUHRY: Vancouver (Kanada), tvrdý povrch

22:00Peterson R. (Swe) - Schmiedlová A. K. (Svk) -:-
23:30Liu C. (Usa) - Brace C. (Can) -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Lima (Peru), antuka

01:10Carou I./Mena F. - Luz O./Ugo Carabelli C. 2:0 [ 2.61 | 1.44 ]

CHALLENGER ŽENY - ČTYŘHRY: Concord (USA), tvrdý povrch

19:30Pliphuech P./Uchijima M. - Flink V./Vandeweghe C. -:- [ 2.68 | 1.42 ]

CHALLENGER ŽENY - ČTYŘHRY: Vancouver (Kanada), tvrdý povrch

20:30Bronzetti L./Cocciaretto E. - Bouchard E./Cross K. -:-
20:30Burrage J./Inglis M. - Lohoff J./Voráčová R. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Cairo 9 (Egypt), antuka

11:00Tomasetto L. (Ita) - Cigarran T. (Arg) -:- [ 1.18 | 4.28 ]

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Cancun 10 (Mexiko), tvrdý povrch

17:00Angele J. F. (Fra) - Pini F. (Arg) -:- [ 1.13 | 5.24 ]

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Curtea de Arges (Rumunsko), antuka

10:00Paz J. P. (Arg) - Aboian V. (Arg) -:- [ 1.61 | 2.19 ]

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Frankfurt am Main (Německo), antuka

11:00Lopez Morillo I. (Esp) - Choinski J. (Gbr) -:- [ 2.30 | 1.56 ]

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Helsinki (Finsko), tvrdý povrch

09:00Peliwo F. (Pol) - Broom C. (Gbr) -:- [ 1.84 | 1.88 ]

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Herzlia (Izrael), tvrdý povrch

16:00Patael B. (Isr) - Kawachi K. (Jpn) -:- [ 1.14 | 4.88 ]

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Jakarta (Indonésie), tvrdý povrch

05:00Shimizu Y. (Jpn) - Tanuma R. (Jpn) -:- [ 1.26 | 3.55 ]

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Monastir 31 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Lajal M. (Est) - Te R. (Chn) -:- [ 1.96 | 1.77 ]

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Columbus, OH (USA), tvrdý povrch (hala)

18:00Hijikata R. (Aus) - Cassone M. (Usa) -:- [ 1.45 | 2.58 ]

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Padova (Itálie), antuka

12:00Piraino G. (Ita) - Arnaboldi F. (Ita) -:- [ 2.18 | 1.62 ]

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Ystad (Švédsko), antuka

11:00Pichler D. (Aut) - Erhard M. (Fra) -:- [ 2.39 | 1.52 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W100 Landisville, PA (USA), tvrdý povrch

18:30Zhu L. (Chn) - Mandlik E. (Usa) -:- [ 1.86 | 1.94 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Cairo 9 (Egypt), antuka

11:00Iordache A. (Rou) - Pridankina E. (Rus) -:- [ 7.16 | 1.06 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Monastir 25 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Imamura S. (Jpn) - Nugroho P. M. (Ina) -:- [ 2.53 | 1.47 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Padova (Itálie), antuka

10:30Mair L. (Ita) - Bilardo F. (Ita) -:- [ 2.96 | 1.35 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Brasov (Rumunsko), antuka

10:00Rosca A. (Rou) - Avdeeva J. (Rus) -:- [ 1.63 | 2.15 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Danderyd (Švédsko), antuka

10:30Barthel M. (Ger) - Fruhvirtová B. (Cze) -:- [ 4.30 | 1.18 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25+H Leipzig (Německo), antuka

13:00Guth M. (Ger) - Potočnik N. (Slo) -:- [ 2.12 | 1.65 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Koksijde (Belgie), antuka

15:00Riera J. (Arg) - Benoit M. (Bel) -:- [ 2.16 | 1.63 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Parnu (Estonsko), antuka

10:00Topalova G. (Bul) - Falkowska W. (Pol) -:- [ 2.29 | 1.56 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Radom (Polsko), antuka

10:30Lapko V. (Blr) - Buyukakcay C. (Tur) -:- [ 1.81 | 1.91 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Ust-Kamenogorsk (Kazachstán), tvrdý povrch

05:00Barkova T. (Rus) - Ainitdinova G. (Kaz) -:- [ 1.03 | 9.00 ]
05:00Kudashova D. (Rus) - Kubareva A. (Blr) -:- [ 1.30 | 2.98 ]

ITF ŽENY - DVOUHRY: W60 San Bartolome de Tirajana (Španělsko), antuka

19:30Podoroska N. (Arg) - Grabher J. (Aut) -:- [ 1.70 | 2.00 ]

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W100 Landisville, PA (USA), tvrdý povrch

17:00Chang S./Danilina A. - Han N./Jang S. J. -:- [ 1.56 | 2.24 ]

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.