OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

ŠPANĚLSKO: LaLiga

21:00Osasuna - Elche -:-

ALŽÍRSKO: 2. liga

38'Annaba - Mlila 1:0
38'ASM Oran - Oued Sly 0:1
38'Bejaia - Khenchela 0:1
38'Bel Abbes - SC Ain Defla 1:0
38'Bordj Bou Arreridj - Ouargla 0:0
15:00Bordj Menail - Hamra Annaba -:-
38'El Khemis - Ain Ouessara 0:1
38'GC Mascara - Saida 0:0
38'Harrach - JSM Tiaret 0:0
38'MO Constantine - MO Bejaia 0:1
38'Skikda - Lakhdaria 0:0
38'Telaghema - Eulma 1:1
38'Temouchent - Ben Aknoun 0:0
38'US Chaouia - Batna 0:1
38'USMM Hadjout - El Bayadh 0:0
15:00Widad Adabi de Boufarik - RC Kouba -:-

ANGLIE: Championship

20:45Derby - QPR -:-

ANGLIE: Premier League 2

20:00Birmingham U23 - Fulham U23 -:-
20:00Manchester City U23 - Leeds U23 -:-
20:00Reading U23 - Middlesbrough U23 -:-
20:00OdloženoSunderland U23 - Nottingham U23 -:-
20:00Wolves U23 - Norwich U23 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:15Argentinos Jrs - Gimnasia L.P. 3:0
23:15Defensa y Justicia - Colon 1:1
21:00Union Santa Fe - Atl. Tucuman -:-
23:15Racing Club - Lanus -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Postupové Play Off

21:00Almirante Brown - Ind. Rivadavia -:-

ARGENTINA: Primera D - Postupové Play Off

21:00Sportivo Barracas - Puerto Nuevo -:-

ARMÉNIE: 1. liga

11:00Pyunik 2 - Alashkert 2 1:1

ARUBA: Division di Honor

23:00Racing Club Aruba - Estrella 4:1
01:00Bubali - Caravel 0:2

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

13:00Gabala - Karabach 0:0

BELGIE: Pro League U21

19:30Cercle B. U21 - Antverpy U21 -:-
19:30Eupen U21 - Oostende U21 -:-
19:30Genk U21 - Waregem U21 -:-
19:30Gent U21 - Club Bruggy U21 -:-
19:30Kortrijk U21 - Seraing U21 -:-
19:30St. Lutych U21 - St. Truiden U21 -:-
19:30Waasland-Beveren U21 - Lommel SK U21 -:-
20:00Beerschot VA U21 - Mouscron U21 -:-
20:00Leuven U21 - Anderlecht U21 -:-
20:00Mechelen U21 - Charleroi U21 -:-
20:00Royal Union SG U21 - Deinze U21 -:-
20:00Westerlo U21 - Lierse K. U21 -:-
20:30RWDM U21 - Virton U21 -:-

BRAZÍLIE: Série A

23:00Internacional - Santos 1:1
23:00Atletico GO - Bahia -:-

BULHARSKO: Parva liga

16:15Ludogorec - CSKA Sofia -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Royal - Koupela -:-

CURAÇAO: Promé Divishon - Část vítězů

23:00Jong Holland - Scherpenheuvel 3:0
23:00Sithoc - Willemstad 1:1
23:00Victory Boys - SUBT 2:0

ČERNÁ HORA: Druga Liga

13:00Mladost DG - Berane 1:0

ČÍNA: Jia League

08:00Beijing Technology - Xinjiang Tianshan 2:2
12:35Guizhou - Kunshan 0:4

ČÍNA: Yi League - Skupina o udržení

07:00Inner Mongolia - Kunming Zheng He Shipman 2:2
07:00Shaoxing Keqiao Yuejia - Quanzhou Yassin 1:0
07:30Shaanxi Beyond - Hubei Istar 1:5
07:30Wuxi Wugou - Dandong Tengyue 4:0

ČÍNA: Superliga ženy - Zápasy o umístění

08:30Shandong SL Ž - Henan Songshan Longmen Ž 1:0
08:30Sichuan Ž - Beijing Beikong Ž 0:2

DÁNSKO: Superliga

19:00Vejle - Midtjylland -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:00OdloženoSanga Balende - Blessing -:-

EGYPT: Division 2 - sk. C

13:30Kafr El Sheikh - El Raja 1:0

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

01:00Macara - Barcelona SC 1:1
01:00U. Catolica - Nueve de Octubre 3:0

ETIOPIE: Premier League

13:00Bahir Dar Kenema - Defence Force 0:2
16:00Sebeta City - Welayta Dicha -:-

EVROPA: Mistrovství světa ženy - Kvalifikace

20:00Severní Irsko Ž - Severní Makedonie Ž -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Pohár

19:00B36 Torshavn - Vikingur -:-
19:00Runavik - HB Torshavn -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga

10:30Samgurali - Dinamo Batumi 0:3
10:30Shukura - Saburtalo Tbilisi 1:2

CHILE: Segunda Division

22:00Limache - Ind. Cauquenes -:-

INDIE: ISL

38'North East Utd - Chennaiyin 0:0

INDIE: Santosh Trophy

05:00Uttar Pradesh - Himachal Pradesh 1:0
09:45Chandigarh - Services 0:2

INDONÉSIE: Liga 1

45+'Borneo - Persija Jakarta 0:0

INDONÉSIE: Liga 2 - 1. kolo

09:15Padang - Tiga Naga 1:0
12:15Persis Solo - PSCS Cilacap 1:2
51'PSPS Riau - Muba United 1:0

ÍRÁN: Persian Gulf Pro League

12:30Mes Rafsanjan - Havadar SC 1:0
12:30Peykan - Gol Gohar 0:1
13:30Sanat-Naft - Esteghlal F.C. 1:1
13:30Sepahan - Nassaji Mazandaran 2:0
15:30Persepolis - Naft M.I.S -:-

ITÁLIE: Serie B

20:30Ternana - Crotone -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

54'AlbinoLeffe - Piacenza 1:2

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

21:00Juve Stabia - Taranto -:-

IZRAEL: Leumit Liga

18:00Hapoel Umm al-Fahm - Bnei Yehuda -:-
18:00MS Kafr Qasim - Hapoel Afula -:-
18:00Nes Tziona - H. Kfar Saba -:-

IZRAEL: Liga Alef Jih

18:00Maccabi Jaffa - M. Ironi Ashdod -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00America De Cali - Millonarios 2:1
02:05Petrolera - Tolima 1:4

KOSOVO: Superliga

13:00Drita - Dukagjini 4:0

KYPR: 1. liga

16:45Anorthosis - Apollon -:-
19:00APOEL - Omonia -:-

LIBYE: Premier League

14:00Al Sadaqa - Al Hilal -:-
14:30Al Shat - Al Madina -:-
17:00Al Ahly Benghazi - Shabaab Al Jabal -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

20:00Kecskemeti - Haladas -:-

MALI: Premiere Division

17:00Yeelen - Djoliba -:-
19:00LC Bamako - Bakaridjan -:-
19:30Foot Elite - AS Police -:-

MALTA: Challenge League

17:00Pieta Hotspurs - Senglea Athletics -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura - Play Off

01:00Tigres - Santos Laguna 1:0
03:05Leon - Puebla 2:0

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Türkgücü Mnichov - Zwickau -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

78'Hamburk II - Kiel II 0:3

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

19:00Arminia Ludwigshafen - Pfeddersheim -:-

NIGER: Ligue 1

14:15Sahel - Akokana -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura - Vítězové

01:00Ferretti - Esteli 1:4

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

13:00Maastricht - Roda 1:1
20:00FC Emmen - Almere -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Cerro Porteno - 12 de Octubre 1:0
23:00Guairena FC - Guarani 1:1

PERU: Copa Peru - Play Off

19:30ADT Tarma - Alfonso Ugarte -:-

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

16:30Racing d'Abidjan - Stella Adjame -:-
19:30ASI d'Abengourou - Lys Sassandra -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

21:15Estoril - Santa Clara -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

19:00Estrela - Benfica B -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Estoril U23 - Sporting U23 2:0

RUMUNSKO: Liga 1

16:30Gaz Metan - Farul Constanta -:-
19:30CFR Kluž - Academica Clinceni -:-

RUSKO: Premier Liga

38'Ufa - Sp. Moskva 0:0
17:00Arsenal Tula - Lok. Moskva -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 6

14:00Aias - Aiolikos -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

13:15Al Kholood - Al Jabalain 3:1
13:35Bisha - Al-Shoalah 1:3
8'Al Jeel - Al-Kawkab 0:0

SKOTSKO: Highland League

16:00OdloženoDeveronvale - Fraserburgh -:-

SKOTSKO: Pohár

20:45Brechin - Darvel -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

18:00Slovan Bratislava - Sereď -:-

SRBSKO: Super Liga

38'Novi Pazar - Proleter 2:0
17:00Vojvodina - Mladost -:-

SRBSKO: Prva Liga

13:00Mladost GAT - IMT Novi Beograd 1:1

SRÍ LANKA: Super League

11:00UP Country Lions - Defenders FC 2:0
12:00OdloženoRed Star - UP Country Lions -:-
16:00OdloženoRenown - Ratnam -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

11:00Hodonín (Cze) - Znojmo (Cze) -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

01:00Brazílie Ž - Venezuela Ž 4:1
84'Nizozemsko U19 Ž - Anglie U19 Ž 1:0
16:00Portugalsko U23 Ž - Itálie U23 Ž -:-
18:00Gibraltar Ž - Lichtenštejnsko Ž -:-
19:40Nizozemsko Ž - Japonsko Ž -:-
20:00Belgie U23 Ž - Nizozemsko U23 Ž -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

21:00Eibar - Girona -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Elfsborg - AIK Stockholm -:-
19:00Mjallby - Orebro -:-
19:00Sirius - Hacken -:-

TURECKO: Superliga

18:00Goztepe - Fenerbahce -:-

TURECKO: 1. Lig

18:00Tuzlaspor - Erzurum BB -:-

TURKMENISTÁN: Yokary Liga

11:00FC Asgabat - Energetik 5:0
11:00Sagadam - Nebitci 0:1
13:45Kopetdag Asgabat - Merw -:-

UKRAJINA: Premier League

18:30Oleksandrija - Zorya -:-

UKRAJINA: Persha Liga

12:15Kramatorsk - Alliance 0:2
16:30Obolon - Metalist Charkov -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

20:30Cerro Largo - Montevideo City -:-

USA: MLS - Play Off

23:30Philadelphia Union - Nashville SC 2:1pen

USA: USL Championship - Play Off

02:30Tampa Bay - Orange County SC 1:3

VENEZUELA: Primera Division - 2. fáze

00:50Monagas - Estudiantes Merida 4:1

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.