m.LiveSport.cz

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Včera » Všechny zápasy

reklama

ANGLIE: Championship

20:45Derby - Millwall 0:1

ANGLIE: National League North

20:45Darlington - Brackley Town 0:2

ANGLIE: Southern League South Division

20:45Farnborough - Met. Police 0:0

ANGLIE: Super League ženy

20:00Manchester City Ž - Everton Ž 3:1
20:30Arsenal Ž - Yeovil Ž 3:0
20:30Chelsea Ž - Bristol City Ž 6:0
20:30Reading Ž - West Ham Ž 1:2
20:45Brighton Ž - Birmingham Ž 2:1

ANGLIE: Championship ženy

20:00Sheffield Utd Ž - Manchester Utd Ž 0:4
20:30Aston Villa Ž - Charlton Ž 2:0
20:30Millwall Ž - London Bees Ž 3:1
20:45Tottenham Ž - Leicester Ž 1:0
reklama

ANGOLA: Girabola League

15:00Sagrada - Petro 0:0

ARGENTINA: Primera B Nacional

01:05Quilmes - Chacarita Juniors 2:1

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

21:30General Lamadrid - Villa San Carlos 3:1
22:00Canuelas - Berazategui 1:3
22:00Deportivo Armenio - Deportivo Merlo 0:2
22:00Laferrere - El Porvenir 2:0
22:00Leandro N. Alem - Excursionistas 0:0
22:00Midland - Central Cordoba 3:3
22:00San Martin Burzaco - Ituzaingo 1:0

ASIE: Pohár AFC - Kvalifikace - Baráž

07:00Erchim (Mon) - Ryomyong (Prk) 0:3
09:00Alay Osh (Kgz) - Ahal (Tkm) 1:2
11:00Colombo (Sri) - Transport United (Bhu) 7:1

BAHRAJN: Premier League

16:30Al-Hala - Al-Najma 1:1
16:30Al-Shabbab - Malkia 3:1

BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura

20:00Guabira - Always Ready 1:1
23:30Real Potosi - Nacional Potosi 1:3

BOTSWANA: Premier League

18:00BR Highlanders - Prisons XI Gaborone 3:1

BRAZÍLIE: Campeonato Baiano

00:30Juazeirense - Fluminense de Feira 1:0

BRAZÍLIE: Campeonato Catarinense

00:00Brusque - Metropolitano 6:1
00:00Tubarao - Joinville 3:2

BRAZÍLIE: Campeonato Cearense - 2. fáze

00:00Ceara - Guarany 3:0

BRAZÍLIE: Campeonato Paraense

00:00Independente - Bragantino 1:0
00:00Paysandu - Aguia De Maraba 2:0

BRAZÍLIE: Campeonato Paraibano

00:30Perilima - Botafogo PB 1:0

BRAZÍLIE: Campeonato Piauiense

00:00Julho Esporte - AE Altos 1:1

BRAZÍLIE: Campeonato Potiguar - 1. fáze - Play Off

00:30America-RN - ABC 1:2

BRAZÍLIE: Campeonato Sergipano - 1. fáze

19:30Lagarto - Sergipe 2:1
00:15Frei Paulistano - Confianca 0:1

BRAZÍLIE: Campeonato Sul-Matogrossense

20:007 de Setembro - Operario MS 2:2
00:30Novoperario - Operario de Dourados 4:0

BRAZÍLIE: Copa do Brasil

23:15Londrina - Parana 2:1pen
23:15Luverdense - Figueirense 1:0

BULHARSKO: Parva Liga

11:15Dunav Ruse - Vereya 1:0
13:30Lok. Plovdiv - Septemvri Sofie 0:2
16:00Bistritsa - Levski 0:2

BURKINA FASO: Premier League

16:30AS Police - Salitas -:-

BURUNDI: Ligue A

12:30Bumamuru - Le Messager 1:3
14:00Aigle Noir - Ngozi City 5:1
14:00Olympic S. - Vital O 0:2
15:00Atletico Olympic - LLB Academic 1:0

DR KONGO: Superliga

13:30Dauphins Noirs - St Eloi Lupopo 1:0
15:30AS Vita Club - Dragons 2:0
15:30OdloženoMazembe - St Eloi Lupopo -:-
15:30Muungano - St Eloi Lupopo -:-
15:30Sanga Balende - Mont Bleu -:-

EGYPT: Premier League

14:00Smouha - Arab Contractors 1:2
16:30El Gaish - Zamalek 2:2
19:00Al Ahly - El Daklyeh 3:1

EVROPA: Liga mistrů - Play Off

21:00Atl. Madrid - Juventus 2:0
21:00Schalke - Manchester City 2:3

EVROPA: Evropská liga - Play Off

18:00Sevilla - Lazio 2:0

EVROPA: UEFA Juniorská Liga - Play Off

13:00Dyn. Kyjev U19 - Juventus U19 3:0
14:00Midtjylland U19 - AS Řím U19 2:1pen
16:00Montpellier U19 - Benfica U19 2:1
16:00Sigma Olomouc U19 - Lyon U19 0:2

FRANCIE: Ligue 1

19:00Bordeaux - Guingamp 0:0
21:00PSG - Montpellier 5:1

FRANCIE: National 2 - Skupina D

20:00Arras - Lille II 2:1

FRANCIE: Division 1 ženy

18:30Paris FC Ž - Lyon Ž 1:4

INDIE: ISL

15:00North East Utd - Pune City 1:1

INDONÉSIE: Piala Indonesia

09:00Perseru Serui - PSM Makassar 0:3
13:00PSS Sleman - Pusamania Borneo 0:0

IRÁK: Super Liga

12:30Al-Hudod - Al Bahri 0:0
14:45Al Zawraa - Al Diwaniya 3:3

ÍRÁN: 1. liga

16:00Esteghlal F.C. - Pars Janoobi Jam 2:0

ISLAND: Ligový pohár

20:00Keflavik - Hafnarfjordur 2:2

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

14:30Cuneo - Lucchese 0:1
14:30Entella - Pistoiese 3:1
14:30Olbia - Siena 0:0

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

14:30Siracusa - Viterbese 1:0

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

14:30Sestri Levante - Savona 2:5

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

14:30Levico Terme - Tamai 1:0

ITÁLIE: Serie D - Skupina E

14:30Ghivizzano Borgo - UC Sinalunghese 1:0

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

18:30Supersport - Orlando 1:0

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores - Kvalifikace

01:30Melgar (Per) - Caracas (Ven) 2:0
23:15Talleres Cordoba (Arg) - Palestino (Chi) 2:2

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana

01:30Chapecoense (Bra) - U. Calera (Chi) 1:1

JORDÁNSKO: Jordan Cup

13:30Al Arabi Irbid - Ittihad Jerash 1:0pen

KATAR: 2. liga

15:45Al-Wakra - Al Muaidar 2:1
18:00Al Markhiya - Al Mesaimeer 0:1

KEŇA: Premier League

14:00Gor Mahia - Western Stima 1:1

KOLUMBIE: Liga Aguila - Apertura

01:30Dep. Cali - U. Magdalena 2:1

KOLUMBIE: Torneo Aguila - Apertura

20:00Tigres - Popayan 2:0
00:00Pereira - Orsomarso 1:0

KYPR: Pohár

14:00Achnas - Karmiotissa 1:3
15:00AEL Limassol - Ermis 4:0
16:00Paphos - Paralimni 2:2
17:00Doxa - APOEL 0:3

LESOTHO: Premier League

13:00Sefotha-Fotha - LCS 1:0
15:00Defence Force - Linare 1:0
15:00LMPS - Liphakoe 1:1

LIBANON: Premier League

15:00Salam Zgharta - Nejmeh SC 1:0

MAĎARSKO: Pohár

14:00Budaorsi - Kaposvar 2:1
14:00Duna Aszfalt - Honved 0:1
14:00Soroksar - Andrashida 3:2
14:00Taksony - MOL Vidi 0:1
15:00Puskas Akademie - Paks 1:2
17:00Mezokovesd - Haladas 0:0
18:00Ferencváros - Kisvarda 2:0

MAROKO: Botola Pro

15:00Mouloudia Oujda - Berkane 1:0
15:00Youssoufia Berrechid - Wydad 1:2
17:00Safi - Raja Casablanca 0:1

MEXIKO: Copa Mexico - Clausura

02:00Correcaminos - Monarcas 0:1
02:00Necaxa - Atl. San Luis 2:3
04:00Cruz Azul - Alebrijes Oaxaca 0:1
04:00Veracruz - Zacatecas Mineros 2:0
04:06Tijuana - Pachuca 2:1

MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura

19:00U.N.A.M. Ž - Puebla Ž 0:1
23:00Lobos BUAP Ž - Club America Ž 1:2

NIGÉRIE: NPFL

16:00Akwa United - Ifeanyi Ubah 1:0
16:00Bendel - Rivers Utd 1:1
16:00El Kanemi - Heartland 2:0
16:00Enugu - Wikki Tourist 2:1
16:00Enyimba - Katsina Utd 2:0
16:00Gombe - Go Round 0:1
16:00Kano - Abia Warriors 2:0
16:00Kwara - Niger 2:0
16:00Lobi Stars - Remo Stars 2:1
16:00MFM FC - Sunshine Stars 2:0
16:00Nasarawa - Yobe Stars 1:0
16:00Plateau - Kada City 0:1

OMÁN: Professional League

14:20Al-Rustaq - Al Oruba 0:0
14:30Saham - Sohar 2:2
15:30Sur Club - Al Nasr 1:3
16:45Mirbat - Dhofar 0:0

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

16:30WAC - ASEC Mimosas 1:0

RUSKO: FNL Cup - Play Off

14:30Jaroslavl - FC Tambov 0:2
17:15R. Volgograd - Kursk 1:2pen

RUSKO: FNL Cup - 5.-8. místo

09:00M. Saransk - Chimki 0:1pen
11:45Tyumen - Sp. Moskva 2 2:0

RWANDA: National Football league

14:30Kiyovu - Kirehe 1:0

ŘECKO: Division C

14:00Acheron Kanalaki - Alexandros Kallithea 3:1
14:00Giannitsa - Veria 0:0
14:00Meliteas Melitis - Kyminion 1:0

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

16:20Al-Fateh - Al Ahli SC 2:1

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

13:45Al-Shoalah - Damac 0:3
13:50Al-Qaisumah - Jeddah 2:2
13:55Al Jabalain - Al Khaleej 1:1
14:05Abha - Al Adalh 1:0
16:15Al Najoom - Al Ansar 2:1

SEV. A STŘ. AMERIKA: CONCACAF Liga mistrů

02:00Independiente - Toronto FC 4:0
02:00Saprissa - Tigres 1:0
04:00Guastatoya - Houston Dynamo 0:1

SIERRA LEONE: Premier League

17:30Anti Drugs Strikers - RSLAF 0:0
17:30Bo Rangers - Kamboi Eagles -:-
17:30Freetown City - Central Parade 0:1
17:30Mighty Blackpool - Ports Authority -:-

SKOTSKO: FA Cup

20:45Rangers - Kilmarnock 5:0

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

15:00Mogadishu United - Horseed 1:1

SÚDÁN: Premier League

14:30Al-Ahly Merowe - Khartoum -:-
14:30Kadougli - Merreikh El-Fasher -:-
14:30Rabita Kosti - Wad Hashim Sennar -:-
18:00Ahli Khartoum - Atbara -:-

SVAZIJSKO: MTN Premier League

17:30Moneni Pirates - Tambuti 0:3
17:30Vovovo - Mbabane Swall. 0:1
18:00Matsapha United - Malanti Chiefs 1:1
19:35Manzini Wanderers - Manzini Sea Birds 0:1
19:35Young Buffaloes - Mbabane Highlanders 1:1

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

10:00Kypr U19 - Maďarsko U19 2:2
15:00Francie U18 - Itálie U18 3:0

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

09:00Volna Pinsk (Blr) - Slavia Mozyr (Blr) 0:5
09:30APIA Tigers (Aus) - Sydney Utd (Aus) 2:0
11:00FC Minsk (Blr) - Smolevichi STI (Blr) 1:0
11:00Khimik Novomoskovsk (Rus) - FK Ryazan (Rus) 1:3
11:00Suwalki (Pol) - Biala Piska (Pol) 1:2
13:00Jerv (Nor) - Start (Nor) 0:1
13:00Metalac (Srb) - Indjija (Srb) 1:2
13:30Kamaz (Rus) - Čornomorec (Rus) 4:2
13:30Legion Dynamo (Rus) - Nalčik (Rus) 1:1
13:30Odra Opole (Pol) - Slutsk (Blr) 1:0
14:00Gorodeja (Blr) - Petrocub (Mda) 4:0
14:00Kustosija (Cro) - Din. Záhřeb 2 (Cro) 2:0
14:00LKS Lodž (Pol) - Zhodino (Blr) 1:1
14:00Sloboda (Srb) - Javor (Srb) 1:1
14:00Sochi (Rus) - Saratov (Rus) 3:0
14:30Struga Trim & Lum (Mkd) - Vellazerimi (Mkd) 1:1
15:00Isloch Minsk (Blr) - Zhetysu (Kaz) 2:1
15:00Orenburg (Rus) - Spartaks (Lat) 6:2
15:30Tychy (Pol) - T. Mazowiecki (Pol) 1:0
15:30Yenisey (Rus) - Dinamo Batumi (Geo) 0:0
16:00Odd (Nor) - Mjondalen (Nor) 1:0
17:00Oleksandrija (Ukr) - Obolon Brovar Kyjev (Ukr) 4:0
17:15K. Oslo (Nor) - Oppsal (Nor) 0:2
17:30Avarta (Den) - Karlslunde (Den) 0:2
18:00ZrušenoMarbella (Esp) - Tromso (Nor) -:-
18:00Písek (Cze) - Štěchovice (Cze) 3:3
18:00ZrušenoŠala (Svk) - Komárno (Svk) -:-
19:00ZrušenoPullach (Ger) - Pipinsried (Ger) -:-
19:00Wiener (Aut) - Langenrohr (Aut) 1:4
22:00Tijuana (Mex) - Vancouver Whitecaps (Can) 1:1
22:30New York City (Usa) - Minnesota (Usa) 0:1
23:00Tucson (Usa) - New York Red Bulls (Usa) 2:5

SVĚT: Mobile Mini Sun Cup

20:00Real Salt Lake - FC Dallas 1:2

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 8

16:30Leonesa 2 - Numancia B 1:1

ŠVÝCARSKO: Challenge League

19:30Winterthur - Rapperswil 2:0

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

14:00Kinondoni MC - Mtibwa Sugar 1:0
14:00Mbao - Young Africans 1:2
14:00Mbeya City - Tanzania Prisons 0:1
14:00Ndanda - Singida United 2:0
14:00Stand U. - Lipuli 3:2

UGANDA: Premier League

14:30BUL - Villa 1:1
14:30Mbarara City - Onduparaka FC 1:2
14:30Ndejje University - Tooro United 4:3

USA: Carolina Challenge Cup

23:00Charleston - Columbus Crew 1:1

VENEZUELA: Primera Division - Apertura

21:00Carabobo - Atl. Venezuela 1:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi