OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Včera » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

13:30Watford - Liverpool 0:5
16:00Aston Villa - Wolves 2:3
16:00Leicester - Manchester Utd 4:2
16:00Manchester City - Burnley 2:0
16:00Norwich - Brighton 0:0
16:00Southampton - Leeds 1:0
18:30Brentford - Chelsea 0:1

ČESKO: Fortuna liga

16:00Jablonec - České Budějovice 2:2
16:00Mladá Boleslav - Bohemians 4:1
16:00Ostrava - Slovácko 1:2
19:00Slavia Praha - Liberec 3:1

ČESKO: FNL

15:30Prostějov - Jihlava 2:1
15:30Příbram - Opava 2:0

FRANCIE: Ligue 1

17:00Clermont - Lille 1:0
21:00Lyon - Monako 2:0

ITÁLIE: Serie A

15:00Spezia - Salernitana 2:1
18:00Lazio - Inter 3:1
20:45AC Milán - Verona 3:2

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Dortmund - Mohuč 3:1
15:30Frankfurt - Hertha 1:2
15:30Freiburg - RB Lipsko 1:1
15:30Fürth - Bochum 0:1
15:30Union Berlín - Wolfsburg 2:0
18:30Mönchengladbach - Stuttgart 1:1

NIZOZEMSKO: Eredivisie

16:30Feyenoord - Waalwijk 2:2
18:45G.A. Eagles - Heracles 4:2
18:45Heerenveen - Ajax 0:2
21:00PSV - Zwolle 3:1
21:00Sittard - Cambuur 1:0

ŠPANĚLSKO: LaLiga

18:30Levante - Getafe 0:0
21:00Real Sociedad - Mallorca 1:0

AFRIKA: CAF Liga mistrů - Kvalifikace

14:00Tusker (Ken) - Zamalek (Egy) 0:1
15:00APR (Rwa) - Etoile Sahel (Tun) 1:1
16:00Sagrada (Ang) - Royal Leopards (Esw) 3:1
17:00ASEC Mimosas (Ivo) - Belouizdad (Alg) 3:1
17:30US Gendarmerie (Nig) - Al Ahly (Egy) 1:1
19:00Al-Merreikh (Sud) - Zanaco (Zam) 3:0
19:00Stade Malien (Mli) - Horoya (Gui) 0:1

AFRIKA: CAF Konfederační pohár - Kvalifikace

14:00Azam (Tan) - Pyramids (Egy) 0:0
15:00Orapa United (Bot) - Cotonsport (Cmr) 2:1
15:00Red Arrows (Zam) - Primeiro de Agosto (Ang) 1:0
15:00URA SC (Uga) - Al Masry (Egy) 0:0
17:30Ben Guerdane (Tun) - Berkane (Mar) 0:1
18:00ASAC Concorde (Mrt) - Saoura (Alg) 1:2
19:00Diambars (Sen) - Enyimba (Nga) 0:1
20:00FAR Rabat (Mar) - Kabylie (Alg) 0:1

ALBÁNIE: Superliga

13:45Kastrioti - Skenderbeu 2:0
13:45Laci - Egnatia 0:1

ANGLIE: Championship

13:30Fulham - QPR 4:1
16:00Blackburn - Coventry 2:2
16:00Bristol City - Bournemouth 0:2
16:00Huddersfield - Hull 2:0
16:00Middlesbrough - Peterborough 2:0
16:00Millwall - Luton 0:2
16:00Nottingham - Blackpool 2:1
16:00Preston - Derby 0:0
16:00Reading - Barnsley 1:0
16:00Sheffield Utd - Stoke 2:1

ANGLIE: League One

16:00Bolton - Wigan 0:4
16:00Cambridge Utd - Ipswich 2:2
16:00Doncaster - Wycombe 0:2
16:00Fleetwood - Crewe 3:0
16:00Gillingham - Sunderland 1:2
16:00Cheltenham - Accrington 1:0
16:00Lincoln - Charlton 2:1
16:00Oxford Utd - Plymouth 1:3
16:00Rotherham - Portsmouth 4:1
16:00Shrewsbury - Milton Keynes 1:0
16:00Wimbledon - Sheffield Wed 2:2

ANGLIE: League Two

16:00Bradford City - Bristol Rovers 2:2
16:00Carlisle - Tranmere 0:1
16:00Colchester - Harrogate 1:0
16:00Crawley - Sutton 0:1
16:00Exeter - Newport 2:2
16:00Leyton Orient - Walsall 0:0
16:00Northampton - Mansfield 2:0
16:00Oldham - Stevenage 3:0
16:00Port Vale - Barrow 3:1
16:00Salford - Hartlepool 2:0
16:00Scunthorpe - Forest Green 0:2
16:00Swindon - Rochdale 2:2

ANGLIE: National League North

16:00AFC Fylde - Gloucester 1:0
16:00OdloženoBrackley Town - Spennymoor -:-
16:00OdloženoBradford PA - Gateshead -:-
16:00OdloženoChorley - Kettering -:-
16:00Chorley - Darlington 2:1
16:00Telford - Farsley 2:0

ANGLIE: National League South

16:00OdloženoBath - Hampton & Richmond -:-
16:00Billericay - Slough 2:1
16:00Eastbourne Boro - Chippenham 2:2
16:00OdloženoTonbridge - Havant & W -:-
16:00Welling - Braintree 1:0

ANGLIE: NPL Premier Division

16:00Ashton Utd - Nantwich 2:1
16:00Atherton - Mickleover 1:2
16:00Basford - Hyde 2:0
16:00FC United - Grantham 0:1
16:00Matlock - South Shields 0:1
16:00Radcliffe - Lancaster 2:0
16:00Scarborough - Witton Albion 3:2
16:00Stafford - Gainsborough 0:0
16:00Stalybridge - Bamber Bridge 1:2
16:00Warrington - Whitby 0:0

ANGLIE: Southern League Central Division

16:00AFC Rushden & Diamonds - Alvechurch 1:2
16:00Biggleswade Town - Rushall 0:1
16:00Hednesford - Redditch 2:2
16:00Hitchin - Needham Market 1:6
16:00Leiston - Barwell 2:1
16:00Nuneaton - Lowestoft 2:0
16:00OdloženoPeterborough Sports - Hednesford -:-
16:00Royston - Stourbridge 1:2

ANGLIE: Southern League South Division

16:00Farnborough - Kings Langley 4:1
16:00Chesham - Dorchester 5:1
16:00Met. Police - Merthyr Town 1:2
16:00Poole - Hendon 2:1
16:00Taunton - Beaconsfield Town 7:1
16:00Tiverton - Wimborne 1:0
16:00Walton Casuals - Swindon S 1:1
16:00Weston-super-Mare - Salisbury 1:3

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

16:00Bishop's Stortford - Margate 1:0
16:00Brightlingsea - Wingate & Finchley 1:3
16:00Carshalton - East Thurrock 4:1
16:00Enfield Town - Worthing 2:2
16:00Hornchurch - Leatherhead 1:1
16:00Merstham - Haringey 5:0
16:00OdloženoPotters Bar - Bowers & Pitsea -:-

ANGLIE: FA Cup - Kvalifikace

13:30Bromsgrove - Grimsby 0:5
16:00Banbury - Bath 1:0
16:00Barnet - Boreham Wood 0:1
16:00Bedfont Sports - Kidderminster 0:1
16:00Boston Utd - Stratford 1:1
16:00Bowers & Pitsea - Aldershot 2:1
16:00Brackley Town - Guiseley 1:1
16:00Corinthian-Casuals - St. Albans 1:1
16:00Curzon Ashton - Chesterfield 0:4
16:00Dorking - Hayes & Yeading 2:2
16:00Dover - Yate Town 1:1
16:00Eastleigh - Folkestone 3:3
16:00Ebbsfleet - Hampton & Richmond 2:0
16:00Harrow - Chelmsford 4:2
16:00Hereford - Solihull Moors 0:1
16:00Horsham FC - Woking 1:0
16:00Hungerford - Bromley 1:2
16:00Kettering - Buxton 2:2
16:00King’s Lynn - Peterborough Sports 2:1
16:00Maidenhead - Hastings 3:1
16:00Marine - Wrexham 1:1
16:00Marske - Gateshead 0:0
16:00Pontefract - Halifax 0:0
16:00Southend - Chertsey 4:1
16:00Southport - Altrincham 2:3
16:00Stockport County - Stamford 3:0
16:00Sudbury - Dartford 3:1
16:00Tamworth - Notts County 0:0
16:00Torquay - Havant & W 2:2
16:00Wealdstone - Dagenham & Red. 1:2
16:00Yeovil - Weymouth 1:1
16:00York - Morpeth 1:1

ANGLIE: Premier League 2

13:00Birmingham U23 - Aston Villa U23 1:2
13:00Manchester Utd U23 - Blackburn U23 3:0
14:00Chelsea U23 - Derby U23 2:0
17:00Liverpool U23 - Arsenal U23 3:0
18:00Brighton U23 - Crystal Palace U23 2:1
20:30Manchester City U23 - Leicester U23 5:0

ANGOLA: Girabola League

16:00Bravos do Maquis - Sporting de Cabinda 0:0
16:00Libolo - Cuando Cubango 3:0

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Racing Club - Platense 0:1
02:15Defensa y Justicia - Estudiantes 2:1
02:15Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 0:0
18:30Sarmiento Junin - Union Santa Fe 3:4
20:45Gimnasia L.P. - Newells Old Boys 1:0
23:00Lanus - Banfield 1:1

ARGENTINA: Primera Nacional

00:10Def. de Belgrano - Club A. Guemes 1:0
02:10Atl. Rafaela - Barracas Central 0:2
20:00Brown Adrogue - Gimnasia Jujuy 1:1
21:00Santamarina - Almagro 1:1

ARGENTINA: Torneo Federal

20:00Camioneros Buenos Aires - Circulo Deportivo 2:0
20:00Crucero del Norte - Douglas Haig 0:0
20:30Deportivo Madryn - Sportivo Estudiantes 3:1
20:30Sol de Mayo - Independiente Chivilcoy 0:0
21:00Defensores Belgrano VR - Boca Unidos 1:0
21:00Huracan Las Heras - Cipolletti 2:3
23:30Union Sunchales - Sportivo Las Parejas 1:2

ARGENTINA: Primera B - Clausura

18:05Sacachispas - Justo Jose de Urquiza 1:0
20:00Acassuso - Argentino de Quilmes 1:0
20:00Deportivo Merlo - Fenix 3:1
20:00San Miguel - Defensores Unidos 1:1
20:00UAI Urquiza - Deportivo Armenio 1:2
20:45Flandria - Colegiales 2:0

ARGENTINA: Primera A ženy - Clausura

15:30River Plate Ž - UAI Urquiza Ž 2:2
20:00Rosario Central Ž - Excursionistas Ž 4:0

ARMÉNIE: Premier League

13:00Van - Urartu 1:1

ARMÉNIE: 1. liga

13:00Alashkert 2 - Lernayin Artsakh 0:5
13:00Shirak - Gandzasar 1:2

ASIE: AFC Liga mistrů - Play Off

17:00Al-Wahda (Uae) - Al-Nassr Rijád (Sau) 1:5
20:00Persepolis (Irn) - Al-Hilal (Sau) 0:3

ASIE: Mistrovství Jižní Asie - Play Off

17:00Indie - Nepál 3:0

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

10:00Peninsula - Gold Coast 3:5
11:00Sunshine Coast Wanderers - Magpies Crusaders 5:0

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

13:00Sabail - Keshla 1:2
15:00Gabala - Zira 1:1

BAHRAJN: Premier League

16:45OdloženoAl-Muharraq - Al-Ahli Manama -:-
16:45East Riffa - Al-Hidd 1:1
19:20Al-Najma - Al-Budaiya 0:1

BELGIE: Jupiler Pro League

16:15Royale Union SG - Seraing 4:2
18:30Oostende - Cercle Bruggy 2:1
18:30Waregem - Antverpy 2:1
20:45St. Lutych - Leuven 2:2

BELGIE: 1B Pro League

20:45Virton - Lierse K. 2:1

BELGIE: National Division 1

19:30Dessel - OC Charleroi 1:1
20:00Dender - RFC Liege 0:0
20:00Heist - URSL Vise 1:0
20:00La Louviere - Patro Eisden 1:2

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Meux - Givry 2:0

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

18:00KRC Harelbeke - Olsa Brakel 0:2
19:30Dikkelvenne - Westhoek 1:1
19:30Ninove - Oudenaarde 3:0
20:00Lokeren-Temse - KRC Gent 0:2

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B

18:30Hades - Belisia Bilzen 0:0
19:30Londerzeel - Wijgmaal 0:1
20:00Bocholter - Diegem 3:3
20:00Hoogstraten - Houtvenne 4:0
20:00K. Berchem Sport - Aalst 0:2
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Tongeren 0:0

BELGIE: Super League ženy

14:00Leuven Ž - Genk Ž 2:0
16:00St. Lutych Ž - Zulte Waregem Ž 2:0
16:15Club Brugge Ž - Aalst Ž 5:0

BELGIE: 1. národní liga ženy

15:30GBA Kontich Ž - Gent II Ž 4:2
17:00Chastre Ž - Zwevezele Ž 0:3
17:00Mons Ž - Famkes Merkem Ž 3:3
17:00St. Lutych II Ž - Genk II Ž 2:2
17:30RFC Liege Ž - Mechelen Ž 1:9
18:30OdloženoRSC Anderlecht II Ž - Moldavo Ž -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

12:00Isloch - Slutsk 2:0
14:00Smorgon - Vitebsk 2:0
16:00Slavia Mozyr - BATE 3:1

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

12:00Krumkachy - Belshina 1:3
14:00FC Slonim - Naftan 1:2
16:00Arsenal Dzyarzhynsk - Baranovici 2:0

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

12:00Shakhter Soligorsk 2 - Zhodino 2 7:2
13:00Minsk 2 - Gomel 2 1:2
14:00Rukh Brest 2 - Din. Minsk 2 2:3
15:15Energetik-BGU 2 - Brest 2 2:3

BOLÍVIE: Nacional B - 2. fáze

21:00Fatic - Universitario de Vinto 2:1

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

14:00Leotar - Borac Banja Luka 1:1
17:00Sloboda - Radnik Bijeljina 3:0
17:00Željezničar - Tuzla City 2:1

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

15:00Banovici - Gradina Srebrenik 3:2
15:00Bratstvo Gracanica - Mladost DK 1:3
15:00Gradacac - Travnik 1:1
15:00HNK Orasje - Jedinstvo Bihac 1:0
15:00Igman K. - Tomislav 2:1
15:00Kakanj - Hadzici 0:2
15:00Vis Simm-Bau - TOSK Tesanj 1:3

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

14:30Drina Zvornik - Novi Grad 1:1
14:30Ljubic Prnjavor - Buducnost Pilica 3:2
14:30Podrinje Janja - Modrica 1:1
14:30Sloga Doboj - Kozara 3:0
14:30Zvijezda 09 - Tekstilac 2:0
17:30Sutjeska Foca - Slavija 4:0

BRAZÍLIE: Série A

00:00Chapecoense - Fortaleza 1:2

BRAZÍLIE: Série B

00:00CRB - Guarani 2:2
02:30Goias - CSA 3:1
20:00Brazil de Pelotas - Vila Nova 2:2
21:00Ponte Preta - Nautico 2:3
21:30Vasco - Coritiba 2:1
23:30Operario - Londrina 0:0

BRAZÍLIE: Série C - 2. fáze

22:00Ituano - Paysandu 3:1
00:00Criciuma - Botafogo PB 0:0

BRAZÍLIE: Série D - Play Off

20:00Aparecidense - Uberlandia 1:1
22:30Campinense - America-RN 1:0pen

BRAZÍLIE: Copa do Nordeste - Kvalifikace

21:00River-PI - Lagarto 5:0

BULHARSKO: Parva liga

16:30Ludogorec - Tsarsko Selo 4:0
19:00Lok. Sofie - Levski 1:2

BULHARSKO: Vtora liga

14:00Maritsa Plovdiv - Hebar 3:1
15:00Dobrudzha - Levski Lom 3:0
15:00Neftochimic Burgas - Sozopol 1:1
15:00Spartak - Yantra Gabrovo 1:1
15:00Strumska Slava - Etar 1:4
15:00Svoge - Marek 2:0

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

15:00OdloženoAtletik Kuklen - Yambol 1915 -:-
15:00Beroe II - Dimitrovgrad 2:0
15:00OdloženoBorislav Parvomay - Lok. Plovdiv II -:-
15:00OdloženoGigant Saedinenie - Asenovets -:-
15:00OdloženoKarnobat - Chernomorets 1919 -:-
15:00Levski Krumovgrad - Zagorets 2:0
15:00Nesebar - Rozova Dolina 3:2
15:00OdloženoRodopa Smolyan - Levski Karlovo -:-

BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad

15:00Balkan Botevgrad - Pirin Blagoevgrad 2 3:0
15:00Bansko - Nadezhda Dobroslavci 3:0
15:00OdloženoGotse Delchev - Hebar 2 -:-
15:00Kyustendil - Oborishte 4:1
15:00Razlog - Vladaya 2:1
15:00Rilski Sportist - Kostinbrod 3:1
15:00OdloženoSeptemvri Sofie 2 - Chavdar Etropole -:-
15:00Vihren - Chepintsi 7:1
15:00Vitosha Bistritsa - Belasitsa 0:3

BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod

15:00Dunav Ruse - Shumen 2007 2:0
15:00Lokomotiv Ruse - Chernomorets Balchik 1:5
15:00Ludogorec III - Svetkavitsa 2:0
15:00Riltzi - Septemvri Tervel 0:1
15:00Spartak II - Dorostol 5:0

BULHARSKO: 3. liga - Severozápad

15:00Akademik Svishtov - Sevlievo 1:4
15:00Bdin Vidin - Botev Vratsa II 4:0
15:00Mezdra - Lok. Gorna 0:4
15:00Pavlikeni - Drenovets 2:0
15:00Peshtera Galata - Lok. Dryanovo 3:1
15:00Vihar Slavyanovo - Etar II 6:1
15:00Yantra Polski Trambesh - Juventus Malchika 1:0

BURKINA FASO: Premier League

17:30Etoile Filante - ASEC Koudougou 1:0
17:30Koupela - Sonabel Ouagadougou 1:1
17:30Royal - Kiko 2:1
19:45OdloženoAS Douanes - ASFA Yennega -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Bumamuru - Musongati 1:2
16:00Dynamik - Flambeau du Centre 2:1

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00SUBT - CSD Barber 2:0

ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga

16:00Sutjeska - Zeta 2:0
17:00Decic - Jezero 2:0

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15Benešov - Sokolov 3:0
10:15SK Rakovník - Povltavská FA 3:1
10:15Vltavín - Motorlet Praha 2:1
15:30Domažlice - Hostouň 3:1

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:15Zbuzany - Brozany 3:3
10:30Přepeře - Liberec B 3:1
14:30Živanice - Mladá Boleslav B 3:1

ČESKO: MSFL

10:15FK Frýdek-Místek - Zlín B 1:0
10:15Hlučín - Rosice 0:0
10:15Otrokovice - FKM Jihlava 2:0
10:15Velké Meziříčí - Uničov 0:2
14:30Uherský Brod - Vratimov 1:0

ČESKO: Divize A

10:15Mariánské Lázně - Doubravka 1:4
10:30České Budějovice B - Přeštice 0:1
14:30Katovice - Lom 1:4
14:30Klatovy - Jindřichův Hradec 6:2
14:30Rokycany - Hvězda Cheb 2:1

ČESKO: Divize B

10:15Aritma Praha - Březová 3:2
10:15Brandýs n. L. - Štětí 1:4
10:15Česká Lípa - Slaný 2:1
10:15Kladno - Meteor Praha 0:2
10:15Tatran Rakovník - Český Brod 0:3
14:30Baník Most - Souš - Ostrov 0:1
14:30Dobříš - Louny 1:3

ČESKO: Divize C

10:15Libiš - Kutná Hora 5:1
10:30Kosmonosy - Horky n. J. 2:1
14:30Velké Hamry - Náchod 5:0

ČESKO: Divize D

10:30Břeclav - Tasovice 2:2
10:30Havlíčkův Brod - Humpolec 1:2

ČESKO: Divize E

14:30Bzenec - Vsetín 0:2
14:30HFK Olomouc - Všechovice 0:2
14:30Holešov - Skaštice 0:3
14:30Hranice - Valašské Meziříčí 2:2

ČESKO: Divize F

14:30Heřmanice - Dětmarovice 0:1
14:30Rýmařov - Havířov 4:0

ČESKO: Moravskoslezský KP

14:30Čeladná - Lok.Petrovice 0:1
14:30Český Těšín - Břidličná 1:2
14:30Fulnek - Brušperk 5:0
14:30Háj ve Slezsku - Dolní Datyně 5:0
14:30Hlubina - Kobeřice 1:1
14:30Orlová - Oldřišov 4:2
14:30Petřvald na Moravě - Jakubčovice 5:2

ČESKO: Zlínský KP

10:15Luhačovice - Nevšová 1:1
14:30Bystřice p. Host. - Velké Karlovice 5:0
14:30Kvasice - Slušovice 2:3
14:30Valašská Polanka - Baťov 0:6

ČESKO: Jihomoravský KP

10:15Kuřim - Ratíškovice 2:1
10:30Svratka Brno - Rousínov 1:2
11:45M. Krumlov - Bystrc 0:0
15:00Krumvíř - Boskovice 2:0
15:00Sparta Brno - Bohunice 1:3

ČESKO: Vysočina KP

14:30Bedřichov - Nová Ves 0:1
14:30HFK Třebíč - Pelhřimov 0:5
14:30Chotěboř - Přibyslav 0:1
14:30Vrchovina B - Polná 3:1

ČESKO: Královéhradecký KP

11:30Jičín - Dobruška 4:0
14:30Černilov - Jaroměř 0:2

ČESKO: Liberecký KP

10:30Frýdlant - Stráž p. Ralskem 9:2
15:30Lomnice n. Popelkou - Hrádek n. Nisou 1:2
15:30Nový Bor - Hejnice 3:1
15:30Rovensko p. Tr. - Desná 2:2
15:30Sedmihorky - Skalice u Č. Lípy 0:1

ČESKO: Ústecký KP

10:15Lovosice - Baník Most - Souš B 1:3
10:30Horní Jiřetín - Perštejn 3:1
14:30Modlany - Srbice 2:1pen
16:00Brná - Krupka 4:1
16:00Jílové - Kadaň 2:0
16:00Vilémov - Žatec 2:0

ČESKO: Plzeňský KP

13:30Tlumačov - Domažlice B 1:3
15:30Holýšov - Bolevec 4:0
15:30Chotíkov - Zruč 4:1
15:30Lhota Plzeň - Horní Bříza 1:3
15:30Nepomuk - Staňkov 2:3
15:30Nýrsko - Radnice 1:2pen
15:30Rapid Plzeň - Plzeň - Černice 1:4
15:30Stříbro - Vejprnice 3:2

ČESKO: Jihočeský KP

15:00Protivín - Sezimovo Ústí 7:1
15:30Český Krumlov - Prachatice 2:0
15:30Čimelice - Blatná 6:0
15:30Dražice - Týn nad Vltavou 5:0
15:30Olešník - Junior Strakonice 4:2
15:30Osek - Rudolfov 2:1

ČESKO: Pražský přebor

10:15Kolovraty - Zličín 7:4
10:15Královice - Hostivař 1:1
10:15Podolí Praha - Dukla JM 3:4
10:30Vyšehrad B - Motorlet B 0:5
15:30Přední Kopanina - Radotín 1:0

ČESKO: Středočeský KP

10:15Hřebeč - Kosoř 2:1
15:30Dobrovice - Český Brod B 4:2
15:30Poděbrady - Nymburk 2:0
15:30Povltavská FA B - Komárov 3:4
15:30Tuchlovice - Vlašim B 1:0

ČESKO: Karlovarský KP

10:15Loko K. Vary - Nová Role 6:2
15:00Lomnice - Žlutice 3:1
15:30Fr. Lázně - Karlovy Vary B 2:0
15:30Chodov - Hroznětín 0:1
15:30Královské Poříčí - Nejdek 3:1
15:30Vintířov - FC Cheb 4:1

ČESKO: Olomoucký KP

10:30Mohelnice - Lipová 2:1
14:30Jeseník - Kralice n. H. 2:1
14:30Litovel - Sokol Ústí 1:3
14:30Rapotín - Dolany 3:0
14:30Želatovice - Bohuňovice 4:0

ČESKO: Pardubický KP

14:30Holice - Choceň 3:1
14:30Lanškroun - Moravská Třebová 1:5
14:30Rohovládova Bělá - Litomyšl 0:3
14:30Třemošnice - Chrudim B 0:0

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

10:00Ostrava U19 - Opava U19 3:1
10:15Pardubice U19 - Mladá Boleslav U19 1:0
11:00Slavia Praha U19 - Plzeň U19 2:0
12:00Meteor Praha U19 - Slovácko U19 2:1
13:00Sparta Praha U19 - Brno U19 1:1
13:30Hradec Králové U19 - Karviná U19 0:4
13:30Zlín U19 - České Budějovice U19 4:5

ČESKO: 1. liga ženy

10:30Pardubice Ž - Sparta Praha Ž 0:16

ČESKO: 2. liga ženy

10:30Líšeň Ž - Teplice Ž 5:3

DÁNSKO: 1. divize

13:30Koge - Nykobing 1:0
14:00Jammerbugt - Hvidovre IF 0:2

DÁNSKO: 2. divize

13:45FA 2000 - Hillerod 3:5
14:00Brabrand - Thisted 0:3
15:00Kolding - Hellerup 1:1

DÁNSKO: 3. divize

13:00Vanløse - Slagelse 3:2
14:00BK Frem - Roskilde KFUM's 3:2
14:00Næsby - Karlslunde 4:0
14:00Roskilde - Dalum IF 3:0
14:00VSK Aarhus - Herlev 1:0

DÁNSKO: Elitedivisionen ženy

13:45Nordsjaelland Ž - Fortuna Hjorring Ž 2:2
14:30Aarhus Ž - Thisted Ž 2:3
15:15Brondby Ž - Aalborg Ž 5:2

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF - Play Off

00:00Cibao - Atletico Pantoja 4:1

EGYPT: Division 2 - sk. A

14:30Aswan SC - El Badari 4:1
14:30Asyut Petroleum - El Alameen 2:0
14:30Beni Suef - Sohag 0:1
14:30Dayrout - Hammadi 1:1
14:30Fayoum - El Madina El Monowara 1:1
14:30Mallawi - Kima Aswan 1:2
14:30Qena - Telephonaat Beni Suef 0:0
14:30Tamya - El Minya 0:2

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

02:00Emelec - Orense 1:0
22:00Guayaquil City - Olmedo 4:2
00:30Aucas - U. Catolica 1:2

ESTONSKO: Meistriliiga

12:00ZrušenoLegion - Tammeka -:-
12:00Parnu JK Vaprus - Kalju 1:4
12:00ZrušenoTulevik - Paide -:-
15:00ZrušenoNarva - Flora -:-
15:00Tulevik - Levadia 3:2
18:00Tammeka - Narva 2:1

ESTONSKO: Esiliiga

12:00Tallinna Kalev - Flora U21 1:0

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

13:00Ajax Tallinna Ž - Polva Lootos Ž 1:1
14:00Flora Ž - Parnu JK Vaprus Ž 4:0

EVROPA: ME do 17 let - Kvalifikace - 1. fáze

14:00Anglie U17 - Arménie U17 7:0
16:00Bělorusko U17 - Slovensko U17 0:0

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Streymur - TB Tvoroyri 5:2
17:00HB Torshavn - Toftir 5:0
19:00Klaksvik - B36 Torshavn 3:1

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

14:00B36 Torshavn 2 - Argir 1:1
14:00FC Suduroy - Vikingur 2 1:2
15:00Sandur - Runavik 2 2:1
17:00Skala Itrottarfelag - Klaksvik 2 3:2

FINSKO: Veikkausliiga - Skupina o titul

14:00Ilves - HJK 2:3
16:00HIFK - SJK 2:2
16:00Inter Turku - KuPS 2:3

FINSKO: Veikkausliiga - Skupina o udržení

16:00Haka - Lahti 1:1
16:00KTP - Honka 2:0
16:00Oulu - Mariehamn 1:2

FINSKO: Ykkonen - Skupina o titul

14:00Jaro - Rovaniemi 3:6
15:00Gnistan - VPS 1:4

FINSKO: Ykkonen - Skupina o udržení

14:00KPV - MuSa 4:1
17:00JIPPO - PK-35 2:0

FINSKO: Kakkonen - Skupina A

14:00MiPK - KaPa 3:2
14:00MyPa - PeKa 2:3
14:00NJS - Kiffen 1:0
15:00Keski-Uusimaa - JaPS 0:4

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

14:00EPS - KaaPo 0:3
14:00PIF Pargas - Jazz Pori 0:3
14:00VJS - SalPa 0:1
16:00GrIFK - TPV 3:2

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

13:00Narpes Kraft - JJK Jyvaskyla 1:2
13:00Vaajakoski - VIFK 1:0

FINSKO: Kakkosen Cup

15:00PEPO - SJK Akatemia 3:2

FINSKO: Pohár ženy - Play Off

12:00PK-35 Vantaa Ž - Åland Utd Ž 1:2pen

FRANCIE: Ligue 2

15:00Toulouse - Auxerre 6:0
19:00Bastia - Grenoble 0:0
19:00Caen - Le Havre 2:2
19:00Dijon - Amiens 1:0
19:00Nancy - Guingamp 2:1
19:00Pau - Paris FC 1:0
19:00Quevilly Rouen - Niort 0:3
19:00Rodez - Sochaux 0:1
19:00Valenciennes - Dunkerque 1:3

FRANCIE: Division 1 ženy

13:00Reims Ž - Bordeaux Ž 5:2
14:30Fleury 91 Ž - Dijon Ž 0:1
14:30Guingamp Ž - Issy Ž 1:1
14:30Paris FC Ž - Soyaux Ž 4:0

GIBRALTAR: National League

16:00St Josephs - Lynx 4:1
18:30Manchester 62 - College 1975 FC 2:0

GRUZIE: Erovnuli Liga

12:30Shukura - Dinamo Batumi 0:2
14:30Telavi - Loco. Tbilisi 2:1
15:30Saburtalo Tbilisi - Samgurali 2:1
16:30Dila Gori - Samtredia 3:1
18:30Din. Tbilisi - Torpedo Kutaisi 1:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

18:00Santa Lucia - Iztapa 3:3

CHILE: Primera División

23:30U. De Chile - A. Italiano 0:1
02:00Nublense - U. Calera 0:2
16:00Cobresal - U. Catolica 1:3
20:00S. Wanderers - Everton 2:1
22:30U. Espanola - Curico Unido 2:1

CHILE: Primera B

20:00Cobreloa - Copiapo 2:0
00:00Arturo Fernandez Vial - Magallanes 0:1

CHILE: Segunda Division

17:30Recoleta - Valdivia 2:0
22:00Limache - General Velasquez 1:3
22:00Rodelindo - Dep. Concepcion 1:1
00:00Colchagua - Iberia 1:2

CHORVATSKO: 1. HNL

15:00Gorica - Istra 1961 1:1
17:05Rijeka - Din. Záhřeb 3:3

CHORVATSKO: 2. HNL

13:00Solin - Jarun 1:1
15:00Cibalia - Osijek 2 1:0
15:00Kustosija - Dubrava 0:0
15:00Opatija - Varaždin 2:2

CHORVATSKO: 3. HNL Střed

15:30HAŠK - Ravnice 0:0
15:30Lučko - Kurilovec 2:1
15:30Lukavec - Karlovac 2:1
15:30Maksimir - Trešnjevka 2:0
15:30Mladost Petrinja - Vrbovec 1:5
15:30Ponikve - Dugo Selo 0:2
15:30Zagorec Krapina - Segesta 4:1

CHORVATSKO: 3. HNL Sever

15:00Bjelovar - Koprivnica 3:1
15:00Medjimurje - NK Polet 1:0
15:00Papuk Orahovica - Varteks Varaždin 6:1
15:00Podravac Virje - Virovitica 3:0
15:00Radnik Križevci - Podravina Ludbreg 2:0
15:00Rudar Mursko Središče - Zdralovi 0:2

CHORVATSKO: 3. HNL Jih

15:00GOŠK Dubrovnik - HNK Zadar 2:1
15:00HV Posedarje - Zmaj Makarska 1:0
15:00Neretva - RNK Split 0:1
15:00OSK Otok - Jadran LP 2:5
15:00Primorac Biograd - Uskok Klis 4:0
15:00Vodice - Urania Baska Voda 1:0
15:00Zagora - Kamen Ivanbegovina 2:1

CHORVATSKO: 3. HNL Východ

15:30Belišče - Slavonija Požega 1:1
15:30Darda - Pleternica 3:0
15:30Graničar Županja - Slavonac Bukovlje 6:0
15:30Marsonia - Kutjevo 3:2
15:30Oriolik - Vuteks Sloga 4:2
15:30Sloga NG - Bedem Ivankovo 2:1
15:30Vukovar 1991 - Čepin 8:1
15:30Zrinski Jurjevac - NAŠK Našice 2:0

CHORVATSKO: 3. HNL Západ

15:30Crikvenica - Grobničan 1:0
15:30Naprijed Hreljin - Jadran Poreč 1:3
15:30Novigrad - Nehaj Senj 2:1
15:30Pazinka - Vinodol 0:2
15:30Pomorac - Buje 3:1
16:00Cres - Rudar Labin 1:2

INDONÉSIE: Liga 1

10:15Persela - Madura United 2:2
10:15Persita - Persiraja Aceh 1:1
13:15Persipura - Persebaya 1:3
15:45Bhayangkara Solo - Persib 0:2

IRÁK: Super Liga

14:00Al Kahraba - Al Diwaniya 2:0
14:00Al-Qassim - Samarra 1:1
14:00Zakho - Baghdad 2:1
16:15Al Minaa - Al Naft 0:0
18:30Al Talaba - Al Zawraa 2:0

ÍRÁN: Division 1

13:45Malavan - Arman Gohar 2:0
13:45OdloženoMes Shahr Babak - Pars Janoobi Jam -:-
13:45Saipa - Esteghlal Khuzestan 1:1
14:00Kheybar Khorramabad - Astara 1:0

IRSKO: Národní liga ženy

15:00Cork City Ž - Wexford Ž 0:1
15:00Dublin Waves Ž - Bohemians WFC Ž 1:0
19:00Peamount Ž - Athlone WFC Ž 4:0

ISLAND: Pohár

17:00Akranes - Vikingur Reykjavik 0:3

ITÁLIE: Serie B

14:00Ascoli - Lecce 1:1
14:00Crotone - Pisa 2:1
14:00L.R. Vicenza - Reggina 0:1
14:00Pordenone - Ternana 1:3
16:15Cosenza - Frosinone 1:1
16:15Perugia - Brescia 1:0
18:30Como - Alessandria 2:0

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

14:00Vis Pesaro - Cesena 1:1
14:30Carrarese - Pistoiese 1:0
14:30Grosseto - Reggiana 0:0
14:30Modena - Viterbese 2:0
14:30Olbia - Imolese 0:2
14:30Pontedera - Lucchese 2:3
17:30Ancona-Matelica - Montevarchi 2:0
17:30Pescara - Fermana 2:1
17:30Siena - Entella 1:0
17:30Teramo - Gubbio 1:1

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

15:00Bra - Gozzano 0:2
15:00HSL Derthona - Asti 2:0
15:00Imperia - Borgosesia 1:3
15:00Sestri Levante - Lavagnese 1:0
15:00Ticino - Fossano 0:0
15:00Vado - PDHA 4:4
16:00Sanremese - Saluzzo 2:0

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

15:00Desenzano Calvina - SG City Nova 1:2
15:00Olginatese - Legnano 3:4
15:00Real Calepina - Franciacorta 0:0
15:00USD Casatese - Castellanzese 3:1
20:00Arconatese - Leon 1:1

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

15:00Dolomiti Bellunesi - Este 2:2

ITÁLIE: Serie D - Skupina D

15:00Forli - Ghivizzano Borgo 2:0
15:00G.S. Bagnolese - Lentigione 0:2
15:00Mezzolara - Correggese 1:2
15:00Ravenna - Sasso Marconi 2:2
15:00Sammaurese - Rimini 1:2
15:00San Donnino - Aglianese Calcio 1:1
15:00SCD Progresso - Alcione Milano 1:1
15:30Real Forte Querceta - Fanfulla 0:1

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

15:00Torres - R. Monterotondo 4:1

ITÁLIE: Serie D - Skupina H

15:00Molfetta Calcio - Brindisi 3:1

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

15:00Biancavilla - Lamezia Terme 1:4

ITÁLIE: Primavera 1

11:00Atalanta U19 - Lecce U19 2:2
11:00FC Janov U19 - Torino U19 2:2
13:00Bologna U19 - Spal U19 1:2
13:00Juventus U19 - Sampdoria U19 1:0
15:00Empoli U19 - Inter U19 1:1

ITÁLIE: Primavera 2

11:00Benevento U19 - Crotone U19 1:2
11:00Cosenza U19 - Frosinone U19 1:5
11:00Reggina U19 - Lazio U19 0:3
11:00Salernitana U19 - Perugia U19 2:3
14:00Ternana U19 - Spezia U19 0:2
14:30Cesena U19 - Pisa U19 3:2
14:30Como U19 - Monza U19 1:2
14:30Cremonese U19 - Entella U19 0:3
15:00Brescia U19 - Pordenone U19 2:0
15:00Reggiana U19 - Parma U19 0:4
15:00Udinese U19 - Venezia U19 4:1
16:00Vicenza U19 - Alessandria U19 5:1

ITÁLIE: Serie A ženy

14:30Inter Ž - AS Řím Ž 1:0

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00Hapoel Jerusalem - M. Haifa 1:4
17:45Ashdod - Sakhnin 0:1
18:00H. Haifa - Nof Hagalil 3:1
19:30Netanya - M. Tel Aviv 4:2

JAPONSKO: J1 League

07:00Sagan Tosu - Shonan 1:1
08:00Shimizu - Kashiwa 0:1
08:00Urawa - G-Osaka 1:1
09:00Kobe - Avispa Fukuoka 1:0
09:00Yokohama - Tokushima 5:3
12:00Yokohama M. - Sapporo 2:1

JAPONSKO: J2 League

06:00Blaublitz - Machida 0:2
07:00Kitakyushu - Verdy 2:2
07:00Sagamihara - Yamagata 0:1
07:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata 1:1
11:30Ryukyu - Ehime 0:1

JAPONSKO: J3 League

06:00Azul Claro Numazu - Kumamoto 1:3

JAPONSKO: 1. liga ženy

04:00Urawa Ž - Hirošima Ž 1:2
06:00Parceiro Nagano Ž - JEF United Ž 0:2
07:00Beleza Ž - Saitama Ž 4:1

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

15:30Sekhukhune - Cape Town City 1:0
17:00Supersport - Baroka 2:0
17:30Kaizer - Chippa United 4:0

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: GladAfrica Championship

15:30Black Leopards - JDR Stars 0:1
15:30Cape Town All Stars - Richards Bay 0:0
15:30Free State Stars - Pretoria U. 1:2
15:30Platinum City - Jomo Cosmos 0:0

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge

09:00Golden Arrows U23 - Stellenbosch U23 1:2
10:00Chippa United U23 - Swallows U23 2:0
10:00Marumo Gallants U23 - Maritzburg Utd U23 0:1
12:00Orlando U23 - Baroka U23 2:0
12:00Royal AM U23 - Sekhukhune U23 0:3

JIŽNÍ KOREA: K League 2

09:00Asan - Daejeon 3:4
11:30Gyeongnam - Ansan Greeners 0:2

JIŽNÍ KOREA: K3 League

08:00Hwaseong - Yangju Citizen 3:2

JORDÁNSKO: Premier League

17:00Al Wehdat - Al Jazeera Amman 1:1
19:30Maan - Al Ramtha 0:4
19:30Shabab Al Ordon - Aqaba 2:0

KANADA: Canadian Premier League

21:30Forge - Atl. Ottawa 2:0
00:00Pacific FC - Valour 3:2

KANADA: U Sports

23:15UNB - Saint Marys 1:1
01:15Windsor - Waterloo 0:5
01:30Laurentian - Toronto 0:1
02:00York - Trent 4:0
02:15Concordia - UQTR 0:1
02:15Montreal - Sherbrooke 3:0
02:15UOIT - Carleton 1:7
02:15UQAM - McGill 0:1
04:30UBC - Trinity Western 2:2
05:00UFV - UNBC 2:2
20:15Moncton - Saint Marys 1:3
20:15Mount Allison - UPEI 0:3
20:15StFX - Acadia 1:0
20:30Algoma - Ryerson 1:5
21:00Mount Royal - Saskatchewan 3:1
21:15OdloženoRMC - Queens -:-
22:15Alberta - Calgary 0:1
22:30MacEwan - Lethbridge 5:1
22:30UBC Okanagan - Victoria 1:0

KATAR: QSL

16:30Al Sailiya - Al-Wakra 0:1
16:30Shamal - Al Arabi 1:3
18:45Qatar SC - Umm-Salal 2:2

KAZACHSTÁN: Premier League

11:00FK Akzhayik - Turan 1:1
13:00Šachtar K. - Kaspij Aktau 1:0
15:00Aktobe - K. Almaty 1:2
15:00Ordabasy - Atyrau 2:1

KAZACHSTÁN: 1. liga

11:00Igilik - Aksu 0:4
12:00Akademiya Ontustik - Kairat Academy 1:2

KEŇA: Premier League

12:00KCB - Leopards 0:0
14:00Police FC - Nairobi City 0:2
14:00OdloženoTusker - Talanta FC -:-
14:15Mathare Utd. - Ulinzi Stars 0:1

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

02:40Tolima - Huila 1:0
21:00La Equidad - Patriotas 1:3
23:00America De Cali - Dep. Cali 1:1

KOSOVO: Superliga

13:00Dukagjini - Malisheva 2:0
13:00Gjilani - FC Ballkani 1:1
13:00Priština - KF Llapi 1:2

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:15Ad Aserri - Barrio Mexico 0:0
19:00Puerto Golfito FC - Municipal Turrialba 4:2
21:00Marineros - Cofutpa 3:0
22:00Liberia - Puntarenas FC 0:2

KYPR: 1. liga

16:00AEK Larnaca - Paeek 3:0
18:00Paphos - Ol. Nicosia 1:1

KYPR: Division 2

14:30Alki Oroklini - Chloraka 1:2
14:30Anagennisi - Othellos Athienou 3:0
14:30Omonia 29th May - Xylotympou 0:0
14:30Paralimni - Olympias Lympion 0:1

KYRGYZSTÁN: Premier Liga

11:30Dordoi Bishkek - Ilbirs 3:0

LIBANON: Premier League

15:00Al Hikma - Al Ahed 0:3

LITVA: A Lyga

12:00Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris 1:2
14:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 1:1

LITVA: I Lyga

13:00Silas - Atmosfera 4:1
13:00Suduva 2 - Zalgiris 2 2:1
14:00BFA Vilnius - Riteriai 2 0:1
17:00Neptunas - FK Minija 7:1
17:00Siauliai FA - Babrungas 2:2

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

13:00Valmiera - FK Liepaja 1:0
15:00RFS - Spartaks 1:1

LOTYŠSKO: 1. Liga

13:00Auda - Albatroz 2:0
13:00Dinamo Riga - Alberts JDFS 0:0
14:00FK Smiltene - Tukums 2000 1:6
15:00OdloženoGrobina - Rezekne -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

14:45Gyirmot - Paks 2:1
17:00Ferencváros - Zalaegerszeg 1:2
19:30MOL Fehérvár - Honved 2:1

MAĎARSKO: NB III - Východ

14:00Kisvarda II - Tiszaujvaros 4:3

MAĎARSKO: NB III - Střed

11:00Rakosmenti KSK - MTK II 1:2

MAĎARSKO: NB III - Západ

13:00Tatabanya - Veszprem 1:2

MAĎARSKO: NB I ženy

12:00Győr Ž - Haladas Ž 4:0
14:00MTK Hungaria Ž - Ferencvaros Ž 1:7

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Karonga United 3:2
14:30Mighty Wanderers - Moyale Barracks 0:0

MALTA: Premier League

15:00Balzan - Floriana 1:2
17:00Hamrun - Gzira 0:1
19:00Birkirkara - Gudja 2:0

MALTA: Challenge League

15:00Qrendi - Senglea Athletics 2:3
15:00Swieqi - Zebbug 0:3
19:00Marsaxlokk - Zejtun Corinthians 1:3
19:00San Gwann - Naxxar Lions 0:1

MAROKO: Botola Pro

17:00Rapide Oued Zem - Maghreb Fez 0:2
19:15Difaa El Jadidi - Jeunesse Sportive Soualem 3:2

MAROKO: Botola 2

17:00Jeunesse - Raja Beni Mellal 1:1
17:30Chabab Atlas Khenifra - Union Touarga 1:1
17:30TAS Casablanca - USM Oujda 0:1

MEXIKO: Liga MX - Apertura

02:00Necaxa - Puebla 0:1
04:00Mazatlan FC - Atlas 1:0
00:00Monterrey - Leon 0:1

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

04:05Dorados - Raya 2 4:1

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

18:00Leones Negros 2 - Coras 2:0
23:00Inter de Queretaro - Inter Playa Del Carmen 0:0
23:00Leviatan - Cafetaleros de Chiapas 2 0:7
23:15Catedraticos Elite - Saltillo 1:0
23:15Tritones Vallarta - Correcaminos 2 3:2
00:00Canamy - Escorpiones 2:1
00:00Gavilanes de Matamoros - Cimarrones de Sonora 2 2:1

MEXIKO: Liga Premier Serie B

22:45Guerreros De Xico - Alebrijes de Oaxaca 2 0:3
23:00Lobos Huerta - Ciervos 2:2
23:15Uruapan - Calor De San Pedro 3:2

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - Club America U20 1:0
16:00Cruz Azul U20 - Tigres U20 1:0
16:00Monterrey U20 - Leon U20 1:1
19:00Pachuca U20 - Santos Laguna U20 2:2

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

00:00Queretaro Ž - Toluca Ž 0:1
04:05Guadalajara Ž - Tigres Ž 1:1
19:00Cruz Azul Ž - Mazatlan FC Ž 2:0

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

14:00Floresti - Balti 1:3
17:00Š. Tiraspol - Sf.Gheorghe 4:0

MOSAMBIK: Mocambola

15:00UD Songo - Incomati Xinavane 3:0
15:30Desportivo Maputo - Ferroviario Beira 0:0

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Heidenheim - St. Pauli 2:4
13:30Ingolstadt - Kiel 1:1
13:30Karlsruhe - Aue 2:1
20:30Hamburk - Düsseldorf 1:1

NĚMECKO: 3. Liga

14:00Braunschweig - Dortmund II 4:2
14:00Hallescher - Saarbrucken 2:3
14:00Kaiserslautern - Freiburg II 3:0
14:00Meppen - Magdeburg 2:3
14:00OdloženoMnichov 1860 - Mannheim -:-
14:00Zwickau - Duisburg 3:2

NĚMECKO: Regionální liga Sever

13:00Phonix Lubeck - Norderstedt 1:1
14:00Brémy II - Oldenburg 0:0
14:00Heider SV - Teutonia Ottensen 1:1
14:00St. Pauli II - Lubeck 1:0
15:00Delmenhorst - Oberneuland 4:0

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00Altglienicke - Babelsberg 1:1
13:00Auerbach - Luckenwalde 1:0
13:00Chotěbuz - Meuselwitz 3:0
13:00Lok. Lipsko - Tasmania Berlin 5:0
13:00Rathenow - Chemnitzer 1:2

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Fortuna Kolín n. R. - Lippstadt 4:2
14:00Homberg - Munster 2:2
14:00Lotte - Bonner 0:2
14:00Rodinghausen - Aachen 1:1
14:00RW Essen - Wiedenbruck 0:0
14:00Straelen - Uerdingen 2:0
14:00Wuppertaler - Oberhausen 1:1

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

14:00Bahlinger - Ulm 0:2
14:00Giessen - Homburg 0:2
14:00Mohuč II - Kassel 1:3
14:00Pirmasens - RW Koblenz 0:0
14:00Schott Mainz - Hoffenheim II 1:1
14:00Steinbach Haiger - FSV Frankfurt 3:1

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

14:00Aubstadt - Pipinsried 4:1
14:00Augsburg II - Eichstatt 2:0
14:00Fürth II - Schalding 2:2
14:00OdloženoHeimstetten - Eltersdorf -:-
14:00Illertissen - Schweinfurt 1:1
14:00Norimberk II - Memmingen 1:1
14:00Rain/Lech - Unterhaching 2:1

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

14:00Hansa Rostock II - Pampow 4:0
14:00Ludwigsfelder - Brandenburger 1:2
14:00Rostocker FC - MSV Neuruppin 7:0
14:00Schwerin - Hertha Zehlendorf 3:1
14:00Staaken - Torgelower Greif 1:1

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

14:00OdloženoAn der Fahner Hohe - Erfurt -:-
14:00Arnstadt - Krieschow 0:2
14:00Bischofswerdaer - Bautzen 3:1
14:00Einheit Rudolstadt - Blau-Weiss Zorbau 3:1
14:00Halle - Sandersdorf 2:2
14:00Inter Lipsko - Einheit Wernigerode 4:3
14:00Oberlausitz - Plauen 0:1

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

13:30Flensburg - Kronshagen 5:1
14:00Altenholz - Frisia Risum-Lindholm 3:2
14:00Eutin - Oldenburger 1:0
15:00Dornbreite Lubeck - Pansdorf 2:0

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

14:00Meiendorfer SV - Bramfelder SV 3:2
15:00Curslack-Neuengamme - Barmbek-Uhlenhorst 7:3
18:00Suderelbe - Victoria Hamburg 0:5

NĚMECKO: Oberliga Brémy

12:00Brinkumer - Leher 3:1
14:00Aumund-Vegesack - OSC Bremerhaven 2:3

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

14:00OdloženoEmden - Heeslinger -:-
15:00Rotenburger - Hagen/Uthlede 4:1
15:30Uphusen - Eintracht Celle 4:1
16:00Arminia Hannover - Eintracht Northeim 3:0
16:00FT Braunschweig - Ramlingen-Ehlershausen 1:1
16:00Tundern - Gifhorn 2:2

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

14:00Fulda-Lehnerz - Baunatal 3:0
15:00Alzenau - Hunfelder 0:0
15:00Hanau - Flieden 3:1
15:00Viktoria Griesheim - Friedberg 0:0
16:00Erlensee - Fernwald 3:1
16:00TUS Dietkirchen - Hessen Dreieich 0:2

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

14:00Koblenz - Engers 2:1
15:30Diefflen - Arminia Ludwigshafen 3:3
15:30Dudenhofen - Rochling 4:2
15:30Hertha Wiesbach - Worms 1:2
15:30Jagersburg - Elversberg II 1:2
15:30Karbach - Emmelshausen 2:0
16:00Eisbachtal - Trier 4:4
16:00OdloženoPfeddersheim - Eppelborn -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

14:00Wurzburger FV - Gebenbach 1:1
15:00Bayern Hof - Vilzing 0:1
16:00Abtswind - ATSV 1:2
16:00Grossbardorf - Ammerthal 1:0
16:00Cham - Spvgg Ansbach 09 2:2
16:00Sand - Karlburg 1:1

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

14:00Dachau - Deisenhofen 3:3
14:00Landsberg - Garching 1:1
14:00Pullach - Regensburg II 1:5
15:00Gundelfingen - Schwaben Augsburg 0:0
16:00Hankofen-Hailing - Ingolstadt II 3:0
16:00Kottern-St. Mang - Ismaning 0:1

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

14:00Backnang - SU Neckarsulm 3:0
14:00Dorfmerkingen - Lorrach-Brombach 2:2
14:00Freiberg - Freiburger 2:1
14:00Ravensburg - Rielasingen-Arlen 1:1
14:00Stuttgarter Kickers - Bruchsal 3:0
14:00Walldorf II - TSV Ilshofen 3:0
15:30Nottingen - Goppinger SV 4:1
15:30Reutlingen - Pforzheim 1:0
15:30Villingen - Linx 2:0

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

18:00Union Nettetal - 1.FC Monchengladbach 3:0

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Cottbus U19 - Werder Bremen U19 1:6
11:00St. Pauli U19 - Hallescher U19 3:2
13:00Hamburk U19 - Wolfsburg U19 0:1
13:00Hannover U19 - Magdeburg U19 2:0
13:00RB Lipsko U19 - Chemnitzer FC U19 0:1

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

11:00Frankfurt U19 - Bayern U19 2:3
11:00Ingolstadt U19 - Unterhaching U19 1:2
12:00Norimberk U19 - Offenbach U19 3:0
13:00Hoffenheim U19 - Ulm U19 5:2
13:00Stuttgart U19 - Augsburg U19 1:1

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

11:00Bielefeld U19 - Dortmund U19 1:2
11:00Fortuna Koln U19 - B. Monchengladbach U19 1:1
12:00Paderborn U19 - Bochum U19 1:2

NĚMECKO: Bundesliga ženy

13:00Freiburg Ž - Leverkusen Ž 1:2

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

14:00Frankfurt 2 Ž - Hoffenheim 2 Ž 4:2

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Ocotal - Export Sebaco 1:1

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00NedohránoOcotal U20 - Export Sebaco U20 1:1
23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 2:1

NIZOZEMSKO: Tweede Divisie

14:30AFC - Jong Volendam 1:3
14:30Noordwijk - Rijnsburgse Boys 2:0
15:00ASWH - Quick Boys 1:1
15:00Excelsior Maassluis - Kozakken Boys 2:0
15:00IJsselmeervogels - Jong Sparta Rotterdam 2:0
15:30HFC - Scheveningen 1:1
15:30HHC - Spakenburg 3:3
15:30Katwijk - GVVV 2:0

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:30ACV Assen - Sportlust 1:2
14:30Ajax (Am) - Staphorst 0:3
14:30GOES - Excelsior 31 1:3
14:30Harkemase Boys - VVSB 4:2
14:30Lisse - Barendrecht 0:0
14:30ODIN '59 - SteDoCo 1:2
14:30VVOG - Ter Leede 1:2
15:00Nijkerk - Hoek 1:2
15:00VV DOVO - DVS '33 Ermelo 0:0

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U21 - Podzimní sezona

14:45Jong NAC Breda - Jong Nijmegen 1:1
15:00Jong Den Haag - Jong Almere City 0:2
15:15Jong FC Twente/Heracles - Jong Groningen 1:2

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Podzimní sezona

11:30Heerenveen U18 - Zwolle U18 3:2
12:00Feyenoord U18 - Utrecht U18 5:1
12:00Sparta Rotterdam U18 - PSV U18 0:5
15:00Alkmaar U18 - Ajax U18 1:0

NORSKO: Eliteserien

18:00Lilleström - Kristiansund 0:0
18:00Molde - Tromso 3:0

NORSKO: OBOS-ligaen

15:00Åsane - Ull/Kisa 3:3
15:00Bryne - Fredrikstad 0:1
15:00Grorud - Raufoss 2:1
15:00Ham-Kam - KFUM Oslo 3:0
15:00Jerv - Ranheim 2:1
15:00Stjordals Blink - Start 2:2
15:00Strømmen - Sandnes 2:2

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

14:00Floro - Brattvag 1:2
15:00Kongsvinger - Halden 7:0
16:00Asker - Moss 2:1
16:00Eidsvold - Tromsdalen 2:2
16:00Floya - Baerum 1:2

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

14:30Sotra - Egersunds 4:1
15:00Kjelsås - V. Haugesund 3:1
15:15Notodden - Oygarden 1:0
15:30Nardo - Skeid 0:4

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

16:00Elverum - Brumunddal 2:2
16:00Gjovik-Lyn - Lørenskog 2:0

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

14:00Flint - Pors Grenland 1:3
15:00Honefoss - Follo 1:0
16:00Orn - Oppsal 0:2

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

14:00Djerv 1919 - Hinna 6:2
14:00Staal Jorpeland - Mandalskameratene 3:2
14:00Vidar - Brodd 0:1
16:00Madla IL - Sola 1:3

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

13:00Sogndal 2 - Frigg 1:11
14:00Ardal - Bjarg 3:5
14:00Lyn - Ready 3:1
15:00Fana - Stord 5:2
15:00Lysekloster - Fyllingsdalen 4:3
16:00Sandviken - Fjora 3:1

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

14:00Volda TI - Strindheim 2:2
16:00Byåsen - Tiller 2:2
16:00Orkla - Kolstad 5:2

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

15:30Lokomotiv Oslo - Skanland 4:2

NORSKO: Toppserien ženy

15:00Klepp Ž - Rosenborg Ž 0:3
15:00Kolbotn Ž - Lyn Ž 1:0
15:00Stabaek Ž - LSK Kvinner Ž 1:3

OMÁN: Professional League

15:00Nizwa - Al Nasr 0:1
15:00Saham - Al Seeb 1:1
15:05Al Nahda - Al-Msnaa 3:1
18:15Sohar - Al Suwaiq 1:1

PÁKISTÁN: Premier League

14:00OdloženoHumma - SNGPL -:-
15:15PCAA - Karachi United 0:1

PALESTINA: West Bank League

17:00Jabal Al Mukaber - Albirah 1:0
17:00Shabab Al-Dhahiriya - Thaqafi Tulkarem 0:0

PANAMA: LPF - Clausura

23:00San Francisco - Arabe Unido 1:0
23:00Tauro - Veraguas 2:0

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:30Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 0:0

PARAGUAY: División Intermedia

00:00Independiente F.B.C. - Fernando de la Mora 2:1
14:30General Caballero JLM - Fulgencio Yegros 2:0

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Alianza Atl. - AD Cantolao 3:1
20:15Cajamarca - Sport Boys 1:1
22:30Carlos Mannucci - A. Lima 0:1

POLSKO: Ekstraklasa

12:30Leczna - Piast 1:1
15:00Termalica B-B. - Lechia 0:2
17:30Gornik Z. - Wisla 0:1
20:00Slask - Raków 1:2

POLSKO: 1. liga

12:40R. Rzeszow - Chrobry Glogow 3:0
15:00GKS Jastrzebie - Polkowice 3:1
18:00Legnica - Sosnowiec 4:0
18:00Podbeskidzie - Sandecja 0:1
20:30Skra - Katowice 0:0

POLSKO: 2. liga

13:00Lech 2 - Chojniczanka 3:2
14:00Garbarnia - Grodzisk M. 2:1
15:00Belchatow - KKS Kalisz 2:1
15:00Hutnik Krakow - S. Rzeszow 1:2
15:00Pogon Siedlce - Ostroda 3:0
17:15Ruch - Wisla Pulawy 2:4
18:00Lublin - Suwalki 1:1

POLSKO: III Liga - Skupina I

11:00Legia II - Swit 2:0
14:00Biala Piska - Ursus Warszawa 1:3
14:00Mamry Gizycko - Blonianka Blonie 1:3
15:00Pilica Bialobrzegi - Jagiellonia II 2:8
15:00Wikielec - Legionowo 1:1
17:00Bron Radom - Polonia V. 2:1

POLSKO: III Liga - Skupina II

14:00Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 1:2
15:00B. Gdynia - Swit Skolwin 2:3
15:00Kotwica Kolobrzeg - Nowe Skalmierzyce 1:3
15:00Ol. Grudziadz - Koszalin 4:0
15:30Jarocin - Starogard Gdanski 1:3
16:00Kleczew - Sroda 3:0
17:00Zawisza - Stolem Gniewino 2:0

POLSKO: III Liga - Skupina III

13:00Zaglebie 2 - Carina Gubin 1:0
14:30Bielsko-Biala - Goczalkowice Zdroj 2:0
15:00Brzeg - Gornik Z. 2 0:1
15:00Gwarek Tarnowskie Gory - Legnica 2 0:1
15:00Sleza Wroclaw - Foto-Higiena Gac 0:2
15:00Z. Gora - Warta Gorzow 1:0
15:30Pawlowice - Odra W. 2:2
16:00Jelenia Gora - Piast Zmigrod 0:1
17:00Kluczbork - Polonia B. 1:2

POLSKO: III Liga - Skupina IV

14:00Avia Swidnik - Ostrowiec 1:2
15:00Biala Podlaska - Sokol Sieniawa 0:0
15:00Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn 0:2
15:00Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 1:0
15:00S. Wola - Czarni Polaniec 3:0
15:00Unia Tarnow - Wisloka Debica 0:0
15:30Korona Rzeszow - Wolka Pelkinska 1:0

POLSKO: Juniorská liga

12:00Wisla U18 - Arka U18 3:1
12:15Polonia V. U18 - Zaglebie U18 5:1

POLSKO: Ekstraliga ženy

13:00UJ Krakow Ž - Czarni Sosnowiec Ž 0:0

PORTUGALSKO: Liga 3

15:00Braga B - CDC Montalegre 2:0

PORTUGALSKO: Taça de Portugal

12:00Oliveira Hospital - Guimaraes 0:1
16:00Berco - Belenenses 1:2pp
16:00Camacha - Tondela 1:2
16:00Leixoes - Vilaverdense 5:1
16:00Oriental Dragon - Moreirense 2:3pp
16:00Paredes - Academico Viseu 3:1
16:00Sp. Espinho - Caldas 0:1pp
16:00Valadares Gaia - Casa Pia 1:3
16:00Vilafranquense - Real SC 3:2pp
17:00Leiria - Santa Clara 0:2
19:00Louletano - Estrela 1:2
21:15Trofense - Benfica 1:2pp

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Estoril U23 - Belenenses U23 2:0
12:00Portimonense U23 - Maritimo U23 2:1
16:00Academica U23 - Leixoes U23 0:1

RAKOUSKO: Bundesliga

17:00A. Klagenfurt - Rapid Vídeň 1:1
17:00Altach - Salcburk 1:1
17:00Austria Vídeň - Admira 2:2

RAKOUSKO: 2. Liga

14:30Horn - Amstetten 0:3
14:30Lafnitz - Dornbirn 2:0
14:30Rapid (Am) - Innsbruck 0:3

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

15:30Stripfing - Mauerwerk 3:0
17:00Wiener Viktoria - Neusiedl 4:0

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

15:00AC Wolfsberger (Am) - Spitall 2:1
15:00Stadl Paura - Weindorf St. Anna 3:3
15:30Ried (Am) - Union Gurten 1:1
16:00WSC Wels - Wels 3:1

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Tyrolsko

14:00SV Worgl - Innsbruck (Am) 3:1
15:00SV Innsbruck - SC Imst 1:1

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Salcburk

16:00Saalfelden - Bischofshofen 2:0

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

15:30Wolfurt - Bregenz 2:0
17:00Lauterach - Hohenems 2:0

RAKOUSKO: Bundesliga ženy

12:00Sudburgenland Ž - Altenmarkt Ž 0:5
14:00Neulengbach Ž - Bergheim Ž 7:1

RÉUNION: Regionale 1

18:00Bretagne - Excelsior 0:3

RUMUNSKO: Liga 1

16:30Sepsi - FC Voluntari 1:2
19:30FCSB - Mioveni 3:0

RUMUNSKO: Liga 2

10:00Braila - FC Buzau 0:7
10:00Calarasi - Metaloglobus Bucharest 0:1
10:00Selimbar - Concordia 1:0
10:00Unirea Slobozia - Politehnica Timisoara 1:0
10:00Viitorul Tg. Jiu - Unirea Constanta 2:1
14:00Steaua Bucuresti - Astra 1:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1

14:00Bucovina Radauti - Dante Botosani 0:4
14:00Ceahlaul - Sporting Vaslui 2:0
14:00Somuz Falticeni - Husana Husi 1:0
14:00Stiinta Miroslava - Foresta Suceava 2:3

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2

14:00Dinamo Bacau - CS Faurei 4:0
14:00Metalul Buzau - Otelul 1:3
14:00Sporting Liesti - Viitorul Ianca 4:2
14:00Sportul Chiscani - Aerostar 0:5

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3

14:00Fetesti - Agricola Borcea 1:2
14:00Voluntari 2 - Gloria Albesti 4:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4

14:00Bradu - Tunari 0:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5

14:00CS Blejoi - Cetate Rasnov 1:2
14:00FC Pucioasa - SR Brasov 3:1
14:00Targu Secuiesc - CSO Plopeni 3:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6

14:00Petrolul Potcoava - CSM Alexandria 1:1
14:00Sporting Rosiori - CSO Filiasi 2:2
14:00Viitorul Daesti - Minerul Costesti 4:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7

14:00Aurul Brad - Viitorul Simian 0:1
14:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSM Resita 2:5
14:00Lupac - Viitorul Tg. Jiu II 4:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8

14:00Bisnov - CSC Dumbravita 2:0
14:00Crisul Chisineu Cris - Ghiroda & Giarmata Vii 2:1
14:00Frontiera Curtici - Avantul Periam 2:0
14:00ZrušenoTeuz Cermei - Poli Temešvár -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9

14:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj 3:0
14:00Ocna Mures - Unirea Alba-Iulia 3:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10

14:00CA Oradea - Baia Mare 2:3
14:00FC Olimpia Satu Mare - Baile Felix 2:2
14:00Luceafarul Oradea - Progresul Somcuta Mare 1:5
14:00Somesul Dej - CSM Zalau 2:0

RUSKO: Premier Liga

13:00Arsenal Tula - Zenit 2:1
15:30Kazaň - Lok. Moskva 2:2
18:00Soči - FK Rostov 3:2
18:00Sp. Moskva - Dyn. Moskva 2:2

RUSKO: FNL 2 - sk. 4

11:30Ural 2 - Zvezda Perm 4:2

RUSKO: 1. liga ženy

10:00Zvezda Ž - FK Yenisey Ž 2:1
13:00FK Rostov Ž - CSKA Moskva Ž 0:1
14:00Krasnodar Ž - Lok. Moskva Ž 0:3
15:00Kazaň Ž - Chertanovo M. Ž 1:0
15:00Zenit Ž - Rjazaň Ž 0:3

ŘECKO: Super League

17:15Smyrnis - Asteras T. 0:1
19:30Panathinaikos - Ionikos 4:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cosmos - Faetano 0:3
15:00Libertas - San Giovanni 2:0
15:00Pennarossa - Juvenes/Dogana 0:0
15:00Virtus - Domagnano 1:2

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

17:00Al Batin - Al Shabab 0:3
17:05Al Feiha - Al-Raed 1:0
17:20Al Taee - Abha 0:1
19:10Al Ahli SC - Al-Ettifaq 4:0

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

16:00OdloženoCarrick Rangers - Crusaders -:-
16:00Cliftonville - Larne 2:1
16:00Glenavon - Dungannon 4:2
16:00Portadown - Ballymena 0:1
16:00Warrenpoint - Linfield 0:3
18:30Glentoran - Coleraine 2:2

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

16:00Annagh - Ballyclare 1:4
16:00Ards - Queens Univ. 2:0
16:00Dergview - Loughgall 1:0
16:00Dundela - Ballinamallard 1:3
16:00H&W Welders - Knockbreda 1:1
16:00Institute - Newry City 1:2

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

14:00Akademija Pandev - Shkendija 2:1
14:00Bregalnica - Makedonija GP 4:1
14:00Renova - Pelister 2:0
14:00Struga - Borec 1:1
14:00Tikves - Shkupi 0:1

SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL

14:00Belasica - Osogovo 0:2
14:00Detonit Junior - Lok. Gradsko 2:1
14:00FK Korab - Teteks 3:3
14:00KF Gostivar - Sileks 2:2
14:00Kit Go Pehchevo - Sloga Vinica 1:2
14:00Kozuv Gevgelija - Sasa 0:0
14:00Pobeda - Bratstvo 07 5:0
14:00Vardar - Ohrid 2:0
14:00Veleshta - Besa 1976 1:1
14:00Voska Sport - Kadino Skopje 5:0

SIERRA LEONE: Premier League

18:00Anti Drugs Strikers - Bai Bureh Warriors 0:0
20:00East End Tigers - Kallon 1:1

SKOTSKO: Premiership

16:00Hibernian - Dundee Utd 0:3
16:00Motherwell - Celtic 0:2
16:00Rangers - Hearts 1:1
16:00Ross County - St. Mirren 2:3
16:00St. Johnstone - Livingston 0:3
19:00Dundee FC - Aberdeen 2:1

SKOTSKO: Championship

16:00Ayr - Queen of South 2:1
16:00Dunfermline - Kilmarnock 2:2
16:00Inverness - Morton 2:0
16:00Raith - Arbroath 2:1

SKOTSKO: League One

16:00Alloa - Peterhead 2:4
16:00Clyde - Montrose 0:5
16:00Dumbarton - Queen's Park 0:3
16:00East Fife - Cove Rangers 4:2
16:00Falkirk - Airdrieonians 0:3

SKOTSKO: League Two

16:00Albion Rovers - Elgin 2:0
16:00Cowdenbeath - Stenhousemuir 0:2
16:00Forfar - Annan 2:0
16:00Stirling - Stranraer 1:1

SKOTSKO: Highland League

16:00Clachnacuddin - Brora Rangers 0:4
16:00Formartine Utd - Turriff Utd 5:0
16:00Fort William - Lossiemouth 0:2
16:00Fraserburgh - Keith 7:0
16:00Huntly - Buckie Thistle 0:2
16:00Inverurie Loco Works - Forres Mechanics 2:2
16:00Rothes - Deveronvale 3:0
16:00Strathspey Thistle - Nairn County 1:2
16:00Wick Academy - Brechin 1:3

SLOVENSKO: Fortuna liga

16:00Žilina - Dun. Streda 0:2
18:00Pohronie - Ružomberok 2:2
18:00Senica - Michalovce 1:1
18:00Z. Moravce-Vráble - Sereď 2:2

SLOVENSKO: 2. liga

14:30B. Bystrica - Slovan Bratislava B 1:0
14:30Dubnica - Košice 1:2
14:30Námestovo - Komárno 0:2
14:30Púchov - Petržalka 1:1
18:00Skalica - Bardejov 2:0

SLOVENSKO: 3. liga - Západ

14:00Nitra - Malženice 4:2
14:00Nové Mesto n. V. - Kalná n. Hronom 0:0
14:00Partizanske - Imeľ 0:0
14:00Pov. Bystrica - Nové Zámky 2:1
14:00Šaľa - Velké Ludince 3:0

SLOVENSKO: 3. liga - Východ

14:00Giraltovce - Lipany 2:3
14:00Krompachy - Svidník -:-
14:00Spišská Nová Ves - Kalša 3:0

SLOVENSKO: 3. liga - Centrální

14:00Čadca - L. Štiavnica 0:0
14:00Martin - Žarnovica 5:1
14:00Podkonice - MŠK Lučenec 1:0

SLOVENSKO: 3. liga - Bratislava

15:00Vrakuňa B. - Malacky 2:1

SLOVINSKO: Prva Liga

17:00Mura - Aluminij 3:2
20:15Maribor - Radomlje 1:0

SLOVINSKO: 2. SNL

15:00Dob - ND Gorica 0:2
15:00Jadran Dekani - Rogaska 2:0
15:00Krsko - Beltinci 0:3
15:00Primorje - Fuzinar 3:0
15:00Rudar - Brezice 4:1

SLOVINSKO: 3. SNL - Východ

15:00Dravograd - Videm 2:2
15:00NK Bistrica - Sampion Celje 3:1
15:00Podvinci - Korotan 4:0
15:00Zavrc - Dravinja 1:1
15:00Zrece - Dobrovce 1:3

SLOVINSKO: 3. SNL - Západ

15:00Slovan Ljubljana - Brda 1:1
15:00Škofja Loka - NK Adria 2:0
15:00OdloženoTolmin - Postojna -:-
15:00Ziri - Ljubljana Svoboda 0:3
17:00Sencur - Izola 0:0

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

15:00Al Thaid - Hatta 2:1
15:05Gulf Heroes - Dubai City 3:1
15:05Masfut - Al Arabi 2:3

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Pro League Cup

15:00Al Dhafra - Al Nasr 1:3
15:00Bani Yas - Al Wasl 1:2

SRBSKO: Super Liga

15:55Kolubara - CZ Bělehrad 1:7
18:00Cukaricki - Vojvodina 1:1

SRBSKO: Prva Liga

15:00Buducnost Dobanovci - Javor 0:0
15:00Mladost GAT - Indjija 2:3
15:00Timok - Mačva 0:1
15:00Zeleznicar Pancevo - Rad 2:1

SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad

11:00Prva Iskra Baric - Zvezdara 1:0
11:00Teleoptik - Radnički Obrenovac 2:2
15:00OFK Bělehrad - BSK Borča 4:2
15:00Radnički Bělehrad - Usce 1:0

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

15:00Bečej - Tisa Adorjan 1:1
15:00Dinamo Pančevo - Radnički Zrenjanin 2:1
15:00Hajduk 1912 - Omladinac NB 2:0
15:00Jedinstvo SP - Tekstilac 1:2
15:00Stari Grad - Vršac 2:5

SRBSKO: Srpska Liga - Východ

14:30Din. Vranje - Jagodina 1:4
14:30Dubocica - Rembas 2:0
14:30Meševo - Radnicki Pirot 2:1

SRBSKO: Srpska Liga - Západ

14:30Borac 1926 - RSK Rabrovo 4:1
14:30Mladi Radnik - Macva Bogatic 0:1
14:30Real Podunavci - Smederevo 2:2
14:30Sloga Pozega - Sloga Kraljevo 4:1
14:30Sloga 1940 - Radevac 1:0
14:30Takovo - Sloboda 0:0
14:30Trepca - Jedinstvo U. 0:0

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

16:00Amorebieta - Cartagena 2:3
16:00Girona - Huesca 1:3
18:15Las Palmas - Tenerife 2:1
20:30Malaga - Zaragoza 1:1
21:00Gijon - Alcorcon 1:0

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - Skupina 1

17:00Leonesa - Extremadura UD 2:1
17:00SD Logrones - Zamora 2:0
19:00La Coruňa - San Sebastian Reyes 1:0

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - Skupina 2

17:00Castellon - Gimnastic 1:1
17:00Linares - Algeciras 0:3
19:00Betis B - Villarreal B 1:2
21:00Real Madrid B - Barcelona B 0:0

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1

17:00Union Club Ceares - Coruxo 1:0
18:00Langreo - Union Adarve 1:1
19:00Pontevedra - Llanera 3:0

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2

16:00Logrones Promesas - Arenas Club 1:1
17:00Mutilvera - AD San Juan 2:1
17:00Osasuna B - Racing Rioja 2:2
18:00Racing Santander B - Pena 0:0
19:00Gernika - Burgos Promesas 1:1

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3

17:00Terrassa - Andratx 0:1
17:30Ejea - Badalona 0:2

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2

17:00Roces - Caudal Deportivo 0:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3

16:30UC Cartes - Castro 2:0
17:00Barreda Balompie - Guarnizo 1:1
17:00UD Samano - Atletico Albericia 4:2

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4

16:30Pasaia - Basconia 0:1
16:30Tolosa FC - Urduliz 1:2
17:00Lagun Onak - Aurrera Ondarroa 3:0
17:30Amurrio Club - Beti Gazte 4:0
17:30Uritarra - Durango 1:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6

17:00Jove - Villajoyosa 0:2
18:00Beniganim - Ilicitano 0:4
18:00Valencia B - Atzeneta 2:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7

16:00Paracuellos Antamira - Vallecano B 1:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8

16:00Colegios Diocesanos - Guijuelo 1:1
16:30Numancia B - Ciudad Rodrigo CF 3:1
16:30Santa Marta Tormes - Atl. Astorga 1:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9

13:00Intergym Melilla - UD San Pedro 1:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10

17:00Rota - Ceuta B 1:0
18:30CD Gerena - Cordoba B 2:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

16:00Sant Jordi - Santanyi 4:1
17:00Manacor - Felanitx 2:0
17:00Poblense - Llosetense 0:1
18:00Rotlet Molinar - Serverense 0:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

12:00Arucas - Las Zocas 3:0
12:00OdloženoUnion Viera - Vera -:-
15:15OdloženoYaiza - SD Tenisca -:-
17:00Santa Ursula - Gran Tarajal 1:3
19:00CD Marino - Las Palmas C 2:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15

16:00Beti Kozkor - Beti Onak 1:0
16:00Huarte - Cortes 1:0
16:30CD Cantolagua - CD Corellano 1:0
16:30CD Gares - Valle Egues 3:3
17:00Subiza - Azkoyen 7:0
17:00Txantrea - Murchante 3:2
17:30Burlades - Ezcabarte 1:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16

17:00CF Rapid - Yague 1:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18

17:00Guadalajara - Ciudad Real 2:1
18:00Azuqueca - Almansa 2:3
18:00Tarancon - Hogar Alcarreno 4:0
18:00Villarrubia - Villacanas 3:1

ŠPANĚLSKO: Primera Division ženy

13:00Valencia Ž - Vallecano Ž 1:0
18:00Sevilla Ž - Real Madrid Ž 3:0

ŠPANĚLSKO: Segunda Division ženy

12:30Cacereno Ž - Santa Teresa Ž 3:2
13:00Femarguin Ž - Alhama Ž 3:4
13:00Real Union Ž - La Solana Ž 1:0
16:00Cordoba Ž - Elche CF Ž 2:1
16:00Espanyol Ž - CD Parquesol CF Ž 2:0
16:30Granada Ž - Castellon Ž 1:1
17:30Pradejon Ž - Oviedo Moderno Ž 4:2
18:00Zaragoza CFF Ž - Atl. Madrid B Ž 0:2
20:00Madrid C. B Ž - Betis B Ž 2:1
20:00Seagull Ž - Las Planas Ž 1:3

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Degerfors - Halmstad 2:1
15:00Östersunds - Malmö FF 0:3
17:30Sirius - Varbergs 2:1

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00GAIS - Värnamo 1:2
15:00AFC Eskilstuna - Västerås SK 0:1

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

13:00Sollentuna - Sylvia 1:0
13:00Umeå - Gefle 2:1
16:00Hudiksvalls - Taby 1:0
16:00Sandvikens - Haninge 2:2

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

13:00Lindome - Vanersborgs IF 1:2
13:00Torns - Tvaakers 1:3
14:00IFK Malmö - Assyriska IK 0:2
16:00Atvidabergs - Linkoping City 1:2
16:00Lunds - Oskarshamns 1:0
16:00Utsiktens - Osterlen FF 5:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

13:00Froso IF - Skelleftea 1:4
13:00IFK Ostersund - Storfors AIK 4:1
14:00Taftea IK - Sandviks 2:1
14:00Umeå - Notvikens IK 1:1
15:00Friska Viljor FC - Bodens 1:1
15:00Gottne IF - Ytterhogdals 1:1
16:30OdloženoTeam TG FF - Bergnasets AIK -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

13:00Gute - Enskede 2:3
14:00Osteraker IFK - Sandvikens 4:2
15:00Upsala - IFK Stocksund 2:3
16:00FC Arlanda - Kvarnsvedens 0:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

12:00Frölunda - Torslanda 2:0
13:00Hoganas - Onsala BK 3:1
13:00Savedalens - Assyriska BK 2:5
13:30Ullareds IK - Varbergs GIF 2:3
14:00Angelholms - Vinbergs 1:0
14:00BK Astrio - Tord 1:1
15:00Husqvarna - Dalstorps IF 4:3

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

14:00Asarums - Solvesborgs 3:3
14:00Eslovs - IFK Karlshamn 2:0
14:00Rosengard - IFK Berga 3:1
15:00Rappe GOIF - Balkan 2:2

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Huddinge - Motala 1:2
14:00Nykopings - Tyreso 6:1
14:00Trosa-Vagnharads - Eskilstuna City 1:1
15:00Mjolby AI FF - Syrianska 0:2
15:00Smedby - Arameisk-Syrianska 4:1
15:00Varmbols - Rynninge 4:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

14:00Ahlafors - Forward 1:4
14:00Angered - Stenungsunds 5:0
14:00Grebbestads - Karlstad II 6:1
14:00Nordvarmland - Tidaholm IFK 8:0
15:00Lidkopings FK - IFK Skovde FK 2:1
15:00Vanersborgs FK - Kumla 4:1
15:00Yxhults IK - Oddevold 0:2

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:00Vittsjo Ž - Hammarby Ž 3:1
15:00Djurgarden Ž - Kristianstads Ž 1:4

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

14:00Jitex Ž - Umeå IK Ž 0:2
14:00Mallbackens Ž - Sundsvall Ž 1:0
15:00Alvsjo Ž - Alingsas FC Ž 2:1
15:00Borgeby Ž - Kalmar Ž 0:4
18:00Bollstanas Ž - Norrkoping Ž 2:4

ŠVÝCARSKO: Super League

18:00Young Boys - Lucern 1:1
20:30Curych - Lugano 1:0

ŠVÝCARSKO: Challenge League

18:00Kriens - Schaffhausen 0:0
18:00Yverdon - Wil 3:0

ŠVÝCARSKO: Promotion League

14:45Sion II - Etoile-Carouge 0:0
15:30Basilej II - Curych II 1:1
16:00Bavois - Rapperswil 2:1
16:00Young Boys II - YF Juventus 1:1
17:00Nyonnais - Black Stars 5:0
17:45Bellinzona - Cham 2:1
20:00Biel - Breitenrain 0:1
20:00Chiasso - Bruhl 1:1

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1

16:00Lausanne II - Vevey 2:2
17:00Bulle - Oberwallis Naters 1:1
17:00Meyrin - Monthey 1:2
17:30Martigny - La Chaux-De-Fonds 1:3
17:30Sarraz-Ecleplens - Echallens 0:0
19:00Thun II - Terre Sainte 2:0

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2

16:00Bassecourt - Hongg 0:1
16:00Koniz - Kosova 2:1
16:00Schotz - Munsingen 2:2
16:00Solothurn - Zug 0:1
16:00Wohlen - Grasshopper II 5:2
17:00Buochs - Lucern II 0:0

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

16:00Balzers - Freienbach 0:5
16:00Eschen - Baden 2:0
16:00Linth - Wettswil-Bonstetten 3:0
16:00Tuggen - Paradiso 1:0
17:00Uzwil - St. Gallen II 0:4
17:30Thalwil - Gossau 3:2
18:00Lugano II - Winterthur II 0:3

ŠVÝCARSKO: Super League ženy

16:00Curych Ž - FF Lugano 1976 Ž 7:0
18:30Young Boys Ž - Lucern Ž 2:2
19:30Basilej Ž - Aarau Ž 1:0

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

12:00OdloženoCSKA Pomir Dushanbe - Kuktosh -:-
12:00OdloženoEskhata - Istiqlol Dushanbe -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00Kagera Sugar - Mbeya City 0:0
15:00Geita Gold - Mtibwa Sugar 1:1

THAJSKO: Thai League 1

12:30Samut Prakan City - Port MTI FC 2:2
13:00Khonkaen Utd. - Nong Bua Pitchaya 1:0
13:00Suphanburi - Pathum United 0:2
14:00Chiangmai Utd - Prachuap 0:1

THAJSKO: Thai League 2

12:00Phrae - Sukhothai 1:2
13:00Trat FC - Kasetsart 1:0
13:30Muangkan Utd - Khonkaen FC 3:3
14:00Lampang - Ayutthaya Utd 3:0
14:00Raj Pracha - Rayong FC 3:3

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

15:00Zarzis - Olympique Beja 0:2
16:00Club Africain - Rejiche 1:1

TURECKO: Superliga

12:30Giresunspor - Rizespor 2:0
15:00Sivasspor - Antalyaspor 2:2
18:00Adana Demirspor - Yeni Malatyaspor 0:2

TURECKO: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Ankaragucu 1:2
12:30Umraniyespor - Eyupspor 2:2
15:00Denizlispor - Balikesirspor 2:1
18:00Menemenspor - Samsunspor 3:2

TURECKO: 2. Lig White Group

13:00Ankara Demirspor - 1922 Konyaspor 1:0
13:00Pendikspor - Akhisarspor 4:1

TURECKO: 2. Lig Red Group

13:00Etimesgut - Sariyer 1:0

UKRAJINA: Premier League

13:00Mariupol - Metalist 1925 1:2
16:00Lvov - Dyn. Kyjev 1:4
18:30Dnipro-1 - Kolos Kovalivka 2:0

UKRAJINA: Persha Liga

12:15Podillya Khmelnytskyi - Prykarpattya 0:2
14:30Kryvbas - Kramatorsk 3:0

UKRAJINA: Druha Liga

13:00Dunaivtsi - Bukovyna 1:0
13:00Liubomyr Stavyshche - FC Chernihiv 0:3
13:00Nova Kakhovka - MFC Metalurh 0:1
13:00Skoruk Tomakovka - Sumy 6:0
14:00FC Vovchansk - Nikopol 2:0
14:00Chaika - Karpaty Lviv 0:4
14:00Krystal - Trostyanets 2:2
14:00OdloženoLNZ Cherkasy - Nyva Vinnytsya -:-
14:00Mykolaiv - Balkany 1:2
14:00SC Poltava - Tavriya 1:3

UKRAJINA: Juniorská liga

11:00Minaj U19 - Desna U19 4:0
12:00OdloženoInhulets U19 - Rukh Lviv U19 -:-
12:00Oleksandrija U19 - Vorskla U19 1:1

UKRAJINA: 1. Liga ženy

10:00Voshod Ž - Mariupol Ž 1:2
11:30Ateks Ž - Kolos Kovalivka Ž 0:5
13:00Karpaty Lviv Ž - Panthers FC Uman Ž 3:4

URUGUAY: Primera Division - Clausura

15:30River Plate - Sud America 5:1
17:45Montevideo City - Rentistas 1:2
20:00Liverpool M. - Plaza Colonia 0:1
23:00Nacional - Boston River 3:2

USA: MLS

19:00Club de Foot Montreal - Philadelphia Union 2:2
21:30Los Angeles FC - San Jose Earthquakes 3:1
00:00Columbus Crew - Inter Miami 4:0

USA: USL Championship

01:30Tampa Bay - New York Red Bulls 2 1:1
21:00Real Monarchs - Austin Bold 4:3
23:00Las Vegas Lights - Phoenix Rising 3:6

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Forward Madison 3:2

UZBEKISTÁN: Super League

13:15Pakhtakor - Qizilqum 4:2
14:00Turon - Termez Surkhon 1:1
15:30Sogdiana - Kokand 1912 1:1

VENEZUELA: Primera Division - 1. fáze

00:15Universidad Central - Metropolitanos 1:1
02:30Dep. Tachira - Zamora 1:2
22:00Aragua - Yaracuyanos 3:0
00:15La Guaira - Lara 0:2

VENEZUELA: Segunda Division

21:30Academia Rey - JBL Zulia 6:0
21:30Angostura - Petare 0:1
21:30Dynamo Puerto - Bolivar 1:1
21:30El Vigia - Frontera 2:2
21:30Libertador - Fundacion AIFI 2:1
21:30Llaneros - Yaracuy 1:2
21:30Titanes - Local Andina 1:4
21:30Urena - Rayo Zuliano 4:0

WALES: Cymru Sever

15:30Holyhead - Llanrhaeadr 2:1
15:30Llanidloes - Llangefni 3:2

WALES: FA Cup

13:45Colwyn Bay - Cardiff Metropolitan 1:0
15:00Saltney Town - Aberystwyth 0:1pen
15:30Buckley - Taffs Well 0:2
15:30Carmarthen - TNS 0:1pen
15:30Haverfordwest - Bala Town 1:3
15:30Penybont - Caernarfon 1:0pen
15:30Swansea University - Guilsfield 1:2

ZAMBIE: Super League

15:00Buildcon - Nkwazi 0:0
15:00Green Eagles - Kabwe 1:2
15:00Kafue Celtic - Kansanshi 1:0
15:00Konkola - Chambishi 0:0
15:00Nkana - Zesco Utd 1:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.