OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Včera » Všechny zápasy

reklama

ALŽÍRSKO: 1. liga

22:00USM Alger - Tadjenant 3:1

ANGLIE: Vanarama National League

20:45Aldershot - Dagenham & Red. 2:1
20:45Barrow - Chesterfield 3:2
20:45Boreham Wood - Gateshead 1:1
20:45Braintree - Hartlepool 1:1
20:45Dover - Havant & W 4:3
20:45Eastleigh - Bromley 1:0
20:45Ebbsfleet - Sutton 0:1
20:45Fylde - Solihull 3:1
20:45Harrogate - Barnet 2:0
20:45Maidenhead - Wrexham 0:2
20:45Maidstone - Leyton Orient 1:2
20:45Salford - Halifax 2:1

ANGLIE: Vanarama National League North

20:45Alfreton - Curzon 0:1
20:45Altrincham - United of Manchester 1:2
20:45Ashton Utd - York 0:2
20:45Boston - Nuneaton 2:1
20:45Bradford PA - Spennymoor 1:0
20:45Hereford - Leamington 2:1
20:45Chorley - Southport 4:0
20:45Stockport - Guiseley 1:1
20:45Telford - Brackley 2:1

ANGLIE: Vanarama National League South

20:45Bath City - Gloucester 3:0
20:45Concord - Dartford 2:0
20:45East Thurrock - Eastbourne 0:1
20:45Hemel - Hungerford 0:0
20:45Oxford City - Torquay 1:0
20:45Slough - Weston 2:1
20:45St. Albans - Hampton & Richmond 2:3
20:45Truro - Chippenham Town 1:2
20:45Welling - Billericay 0:3

ANGLIE: Southern League South Division

20:45Basingstoke - Beaconsfield 2:1
20:45Hartley Wintney - Gosport 1:0
20:45Hendon - Walton Casuals 3:0
20:45Kings Langley - Harrow 2:4
20:45Merthyr Tydfil - Swindon Supermarine 2:2
20:45Metropolitan Police - Chesham 1:0
20:45Salisbury - Poole Town 1:2
20:45Staines Town - Farnborough 0:3
20:45Tiverton - Frome 3:1
20:45Weymouth - Taunton 2:1
20:45Wimborne - Dorchester 2:4
reklama

ANGLIE: Southern League Central Division

20:45Banbury - Halesowen 2:1
20:45Biggleswade Town - AFC Rushden 1:0
20:45Coalville - Rushall 2:2
20:45Kettering - Kings Lynn 2:1
20:45Lowestoft - St Ives 0:1
20:45Needham Market - Hitchin 8:1
20:45Redditch - Barwell 2:4
20:45Royston - Leiston 2:5
20:45St. Neots - Bedworth 2:1
20:45Tamworth - Alvechurch 1:1

ANGLIE: Bostik League

20:45Bognor Regis - Merstham 3:1
20:45Brightlingsea - Haringey Borough 0:2
20:45Corinthian-Casuals - Folkestone 1:3
20:45Dorking - Margate 2:0
20:45Enfield Town - Bishop's Stortford 2:1
20:45Harlow Town - Burgess Hill 1:1
20:45Potters Bar - Kingstonian 3:0
20:45Tonbridge - Lewes 0:0
20:45Wingate & Finchley - Hornchurch 1:1

ANGLIE: Carabao Cup

20:30Nottingham - Bury 2:1pen
20:45Blackpool - Barnsley 3:1
20:45Bristol City - Plymouth 0:1
20:45Bristol Rovers - Crawley Town 2:1
20:45Cambridge Utd - Newport 1:4
20:45Carlisle - Blackburn 1:5
20:45Crewe - Fleetwood 1:2pen
20:45Exeter - Ipswich 2:1pen
20:45Grimsby Town - Rochdale 0:2
20:45Cheltenham - Colchester 3:2pen
20:45Leeds - Bolton 2:1
20:45Macclesfield - Bradford City 2:1pen
20:45Mansfield - Accrington 6:1
20:45Middlesbrough - Notts County 4:3pen
20:45Millwall - Gillingham 1:0pen
20:45Milton Keynes - Charlton 3:0
20:45Norwich - Stevenage 3:1
20:45Oldham - Derby 0:2
20:45Oxford Utd - Coventry 2:0
20:45Portsmouth - Wimbledon 1:2
20:45Port Vale - Lincoln City 0:4
20:45Preston - Morecambe 3:1
20:45QPR - Peterborough 2:0
20:45Rotherham - Wigan 3:1
20:45Scunthorpe - Doncaster 1:2
20:45Sheffield Utd - Hull 1:2pen
20:45Shrewsbury - Burton 1:2
20:45Southend - Brentford 2:4
20:45Swindon - Forest Green 0:1
20:45Tranmere - Walsall 1:3
20:45Wycombe - Northampton 2:1pen
20:45Yeovil - Aston Villa 0:1
21:00Reading - Birmingham 2:0
21:00West Brom - Luton 1:0

ANGLIE: Premier League International Cup

20:00Southampton U23 - Din. Záhřeb 2 1:0

ARGENTINA: Superliga

02:00Atl. Tucuman - Racing Club 2:2

ASIE: Asijské hry

11:00Čína U23 - Východní Timor U23 6:0
11:00Uzbekistán U23 - Bangladéš U23 3:0
11:00Vietnam U23 - Pákistán U23 3:0
14:00Japonsko U23 - Nepál U23 1:0
14:00Spojené arabské emiráty U23 - Sýrie U23 0:1
14:00Thajsko U23 - Katar U23 1:1

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

02:00Sport Boys - Aurora 2:0

BRAZÍLIE: Série A

01:00Fluminense - Internacional 0:3

BRAZÍLIE: Série B

00:15Brazil de Pelotas - Avai 1:1

BRAZÍLIE: Brasileiro U20 - 2. fáze

20:00Vitoria U20 - Internacional U20 2:0

ČESKO: MOL Cup

17:00Klatovy - Mas Táborsko 1:2
17:00Nový Jičín - Vítkovice 1:4
17:00Rýmařov - Třinec 0:1
17:00Slatiňany - Hradec Králové 2:4pp
17:00Vrchovina - Jihlava 1:3
17:30Otrokovice - Vyškov 1:5
18:00Tatran Rakovník - Vltavín 2:3

ČESKO: Juniorská liga

11:00České Budějovice U21 - Bohemians 1905 U21 0:2
11:00Ostrava U21 - Slovácko U21 3:1

ČÍNA: Superliga

13:35Beijing Guoan - Dalian Yifang 5:2

DÁNSKO: Pohár

18:00Bramdrupdam - FC Bih Odense 3:2pp
18:00Nakskov - Avarta 1:3
18:00Rudersdal - Bornholm 0:4
19:00Bjaeverskov - LUIF 1:0pen

DÁNSKO: 3F Ligaen ženy

18:30Fortuna Hjorring Ž - Thisted Ž 5:1

EGYPT: Premier League

16:00El Daklyeh - El Entag El Harby 0:1
18:15El Gounah - Haras El Hodood 1:1
18:15Enppi - Smouha 2:3
18:15Petrojet - El Masry 2:2
21:00El Gaish - Pyramids 1:2

EKVÁDOR: Serie A - 2. fáze

02:15LDU Quito - Aucas 1:1

ESTONSKO: Pohár

17:30Kuressaare - Kalju 2:3
18:00Paide - Paide III 2:1
18:00Tammeka - Flora U21 1:0
18:00Viimsi JK - Elva 2:3

EVROPA: Liga mistrů - Kvalifikace

18:30Dyn. Kyjev (Ukr) - Slavia Praha (Cze) 2:0
19:00BATE (Blr) - Karabach (Aze) 1:1
19:30Sp. Moskva (Rus) - PAOK (Gre) 0:0
20:00AEK (Gre) - Celtic (Sco) 2:1
20:00Din. Záhřeb (Cro) - FC Astana (Kaz) 1:0
20:00Fenerbahce (Tur) - Benfica (Por) 1:1
20:00MOL Vidi (Hun) - Malmo FF (Swe) 0:0
20:15Shkendija (Mac) - Salcburk (Aut) 0:1
20:30Ajax (Ned) - St. Lutych (Bel) 3:0
20:30Trnava (Svk) - CZ Bělehrad (Srb) 1:2pp

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

18:00Kiffen - GrIFK 0:1

FRANCIE: Coupe de la Ligue

18:30Tours - Lens 0:1
20:00Auxerre - GFC Ajaccio 3:1
20:00Chateauroux - Niort 1:0
20:00Laval - Clermont 0:3
20:00Le Havre - Bourg Peronnas 2:0
20:00Méty - Grenoble 2:1
20:00Nancy - Red Star 1:0
20:00Orleans - Beziers 2:1pen
20:00Paris FC - AC Ajaccio 0:1pen
20:00Quevilly Rouen - Troyes 1:2
20:00Sochaux - Brest 1:2pen
20:45Valenciennes - Lorient 0:1

GIBRALTAR: Premier Division

20:30Gibraltar United - Lions Gibraltar 4:0

INDIE: Calcutta Premier Division A

11:15Food Corporation of India - West Bengal 2:0
11:15Tollygunge Agragami - Aryan 0:1
13:00East Bengal - Patha Chakra 3:0

ÍRÁN: Division 1

18:00Khooneh Be Khooneh - Malavan 0:3

ISLAND: Inkasso-deildin

20:00Akranes - Fram 2:0
20:00Leiknir - Kopavogur 0:2
20:00Thor Akureyri - IR Reykjavik 5:2
20:00Throttur - Magni 5:3
20:30Haukar - Njardvik 1:2

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

19:30Baroka - Kaizer 1:1

KOLUMBIE: Torneo Aguila

23:00Orsomarso - Pereira 4:1
04:30Real Santander - Valledupar 1:2

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

23:30Guadalajara Ž - Necaxa Ž 1:0
01:00Veracruz Ž - Pachuca Ž 2:2
02:00Leon Ž - Atlas Ž 1:2
03:00Tigres Ž - Monterrey Ž 2:2
04:00Tijuana Ž - Club America Ž 0:1

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

19:30Bad Vilbel - Giessen 1:3

NORSKO: OBOS-ligaen

19:00Strømmen - Sogndal 1:0

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

18:30Vålerenga 2 - Vidar 3:1

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:003 De Febrero - Cerro Porteno 1:3

PERU: Primera División - Apertura

22:30Sporting Cristal - Huancayo 0:0
00:45Sport Boys - Binacional 1:0

RAKOUSKO: Regionální liga - Západ

20:30Saalfelden - SV Worgl 2:3

RUMUNSKO: Pohár

16:30Croatia Clocotici - Ghiroda 1:5

SKOTSKO: Challenge Cup

20:00Kilmarnock U20 - St. Mirren U20 1:2
20:30Hearts U20 - Ross County 1:2
20:30Rangers U20 - Falkirk 1:2
20:30Stenhousemuir - Queen of South 0:3
20:45Alloa - Stirling 3:1
20:45Annan - Celtic U20 4:0
20:45Berwick - Airdrieonians 0:3
20:45Cowdenbeath - East Fife 1:3
20:45Dumbarton - Morton 2:1
20:45Dundee FC U20 - Hibernian U20 3:2pen
20:45East Stirlingshire - Motherwell U20 0:3
20:45Edinburgh City - Albion Rovers 3:1
20:45Hamilton U20 - Clyde 4:1
20:45Inverness - Dunfermline 1:2
20:45PřerušenoLivingston U20 - Forfar 1:0
20:45Peterhead - Brechin 2:1
20:45Queen's Park - Ayr 1:0pen
20:45Raith - Aberdeen U20 3:1
20:45Stranraer - Partick Thistle 0:5
21:00Inverurie Loco Works - Formartine Utd 0:1

SLOVINSKO: Pohár

16:00Turnisce - Krsko 0:8

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

18:00Itálie U19 - Chorvatsko U19 3:2

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

10:00HASK (Cro) - Vinogradar (Cro) -:-
16:30Paeek (Cyp) - Zakakiou (Cyp) 2:2
17:00Asteras T. (Gre) - Sparti (Gre) 1:1
17:30Ermis (Cyp) - Voroklinis (Cyp) 3:0
17:30Portugalete (Esp) - Barakaldo (Esp) 1:0
18:00Benrath (Ger) - Dusseldorf (Ger) 0:13
18:00Solin (Cro) - Stobrec (Cro) 0:0
18:00Union Berlín (Ger) - Altglienicke (Ger) 1:3
18:00Vojvodina (Srb) - Kazma SC (Kuw) 2:0
19:00Cartagena (Esp) - Villarreal B (Esp) 3:1
19:00CE Europa (Esp) - Lleida (Esp) 1:1
19:00Sestao (Esp) - Arenas Club (Esp) 0:2
20:00Barcelona B (Esp) - Bengaluru (Ind) 3:0
20:00San Roque (Esp) - Sevilla B (Esp) 2:3
20:30Badajoz (Esp) - Betis B (Esp) 1:0
20:30Castilleja CF (Esp) - CD Gerena (Esp) 3:2
21:00Don Benito (Esp) - CF Talavera (Esp) 0:1
21:00Chiclana (Esp) - San Fernando (Esp) 4:2

ŠPANĚLSKO: Superpohár

20:00ZrušenoSevilla - Barcelona -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Orgryte - Helsingborg 3:4

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

19:00Sylvia - AFK Linkopings 2:0

ŠVÉDSKO: Svenska Cupen ženy - Kvalifikace

19:30Skoftebyns Ž - Lidkopings FK Ž 1:8
20:30Jitex Ž - Goteborgs DFF Ž 2:0

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

19:30Eschen - St. Gallen II 2:1

TRINIDAD A TOBAGO: Pro League

22:00North East Stars - San Juan Jabloteh 0:1

VENEZUELA: Copa Venezuela - Play Off

22:00Carabobo - Yaracuyanos 3:0

WALES: Cymru Alliance

19:45Ruthin - Bangor City 1:2

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi