OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Zítra » Všechny zápasy

ARMÉNIE: Premier League - Skupina o titul

14:45Alashkert - Ararat -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

15:00Energetik-BGU - Vitebsk -:-
17:00BATE - Isloch -:-
19:00Rukh Brest - Dynamo Brest -:-

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

14:00Arsenal Dzyarzhynsk - Naftan -:-
15:00Orsha - Gomel -:-
16:00Smorgon - Oshmyany -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

12:00Minsk 2 - Slutsk 2 -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy

13:00Bobruichanka Ž - Minsk FK Ž -:-
16:00Din. Minsk Ž - Zorka-BDU Ž -:-

BURUNDI: Primus League

15:30Atletico Olympic - Bujumbura C. -:-
15:30Bumamuru - Olympic S. -:-
15:30Le Messager - Dynamik -:-
15:30Musongati - LLB-S4A -:-

BURUNDI: National League B

13:00New Oil - TOP Junior -:-
15:00Unite Muyinga - Royal de Muramvya -:-

ČESKO: Fortuna liga

14:00Teplice - Opava -:-
16:00Bohemians 1905 - České Budějovice -:-
18:00Karviná - Sparta Praha -:-

ČESKO: FNL

17:00Pardubice - Ústí n. L. -:-
17:00Vlašim - Sokolov -:-

DÁNSKO: Superliga

18:00Esbjerg - Aalborg -:-

DÁNSKO: 1st Division

12:00Nykobing - Roskilde -:-
14:00Vejle - Naestved -:-
15:00Vendsyssel - Fredericia -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

12:00Tulevik - Kalju -:-
14:00Levadia - Paide -:-

ESTONSKO: Esiliiga

18:00Maardu - Tammeka U21 -:-
18:00Parnu - JK Jarve -:-

CHORVATSKO: Pohár

20:15Rijeka - Osijek -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 1

09:30Seoul - Seongnam -:-
12:00Incheon - Pohang -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 2

09:00Ansan Greeners - Jeju -:-
11:30Asan - Seoul E. -:-
11:30Suwon City - Bucheon -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00ADR Jicaral - U.C.R. -:-
23:00Grecia - Guadalupe -:-
03:00Herediano - Santos DG -:-
23:00Zeledon - Limon -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Baráž - Play off

03:00Curridabat - Santa Rosa -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

18:55Honved - Debrecen -:-
21:05Puskas Akademie - Ferencváros -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Mönchengladbach - Union Berlín -:-
18:00Paderborn - Dortmund -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Drážďany - Stuttgart -:-
13:30Hamburk - Wehen -:-
13:30Heidenheim - Aue -:-

NĚMECKO: 3. Liga

13:00Mnichov 1860 - Duisburg -:-
14:00Munster - Hallescher -:-
17:00Jena - Chemnitzer -:-

POLSKO: Ekstraklasa

12:30Plock - Korona -:-
15:00Cracovia - Jagiellonia -:-
17:30Lechia - Arka -:-

SRBSKO: Super Liga

17:30Backa Topola - Javor -:-
19:30Mačva - FK Vozdovac -:-

SRBSKO: Prva Liga

17:30Radnicki Pirot - Smederevo -:-
17:30Trayal Krusevac - Sindjelic Beograd -:-
17:30Zemun - Kabel Novi Sad -:-

TCHAJ-WAN: Premier League

10:00Taipower - Hang Yuen -:-
10:00Taiwan Steel - Taipei Tatung -:-

TUNISKO: Pohár

14:00Gafsa - Monastir -:-
14:00Kalaa - Esperance Tunis -:-
14:00Metlaoui - Sfaxien -:-
14:00US Tataouine - Chebba -:-

UKRAJINA: Premier League - Skupina o titul

16:00Šachtar - Dyn. Kyjev -:-

UKRAJINA: Premier League - Skupina o udržení

13:00Karpaty - Mariupol -:-
13:00Vorskla - Lvov -:-

VIETNAM: Pohár

12:00BHTS Quang Nam - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00Binh Duong - Thanh Hoa -:-
12:00Can Tho - Binh Phuoc -:-
14:00Ha Noi ACB - Dong Thap -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.