OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Zítra » Všechny zápasy

reklama

ANDORRA: Primera Divisió - Baráž o udržení

20:30Atletic Club Escaldes - Encamp -:-

BRAZÍLIE: Copa do Brasil

02:45Palmeiras - America MG -:-

BRAZÍLIE: Copa do Nordeste - Play Off

00:00Ceara - CRB -:-
00:00Vitoria - Sampaio Correa -:-

BULHARSKO: Parva Liga - Evropská liga - Play Off

19:30Levski - Černo More -:-

BULHARSKO: Parva Liga - Baráž o udržení

16:30Dunav Ruse - Tsarsko Selo -:-
reklama

DÁNSKO: Superliga - Baráž o udržení

18:00Vendsyssel FF - Lyngby -:-
20:15Silkeborg - Esbjerg -:-

ESTONSKO: Esiliiga

17:30Tartu Welco - Nomme Kalju U21 -:-
18:00Flora U21 - Keila JK -:-
18:00Levadia U21 - Elva -:-
18:00Tallinna Kalev U21 - Rakvere -:-
19:30Santos Tartu - Maardu -:-

EVROPA: Liga mistrů ženy

18:00Wolfsburg Ž - Lyon Ž -:-

FINSKO: Ykkonen

17:30Haka - KPV -:-

GHANA: Premier League

12:00Dreams - Eleven Wonders -:-
13:00All Stars - Inter Allies -:-
13:00Asante Kotoko - Elmina Sharks -:-
13:00Bechem United - Liberty -:-
13:00Berekum Chelsea - Medeama -:-
13:00Ebusua Dwarfs - Ashanti Gold -:-
13:00Karela - Aduana Stars -:-
17:00Hearts Of Oak - WAFA -:-

GIBRALTAR: Premier Division

20:30St Josephs - Lynx -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga

15:00Saburtalo Tbilisi - Rustavi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Off

04:30Xelaju - Guastatoya -:-

INDONÉSIE: Liga 1

15:30Barito Putera - Persela -:-

IRÁK: Super Liga

15:30Al-Hudod - Al Zawraa -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

21:15Leiknir - IR Reykjavik -:-
21:15Throttur - Kopavogur -:-

ISLAND: Division 2

21:15Throttur Vogar - Kari -:-

ITÁLIE: Serie B - O udržení

20:30Entella - Ascoli -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Cerro Porteno (Par) - Monagas (Ven) -:-
00:15Gremio (Bra) - Defensor Sp. (Uru) -:-
02:45Emelec (Ecu) - Santa Fe (Col) -:-
02:45River Plate (Arg) - Flamengo (Bra) -:-
00:15Estudiantes (Arg) - Club Nacional (Uru) -:-
00:15Santos (Bra) - Garcilaso (Per) -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana

02:45Bahia (Bra) - Blooming (Bol) -:-

KOLUMBIE: Liga Aguila ženy - Play Off

02:30Atl. Nacional Ž - Huila Ž -:-

KOSOVO: Superliga - Baráž o udržení

16:00Ferizaj - Vellaznimi -:-

LITVA: A Lyga

17:00Palanga - Jonava -:-

LITVA: I Lyga

18:00Dainava Alytus - Dziugas Telsiai -:-

LITVA: Pohár

19:00Siauliai - Suduva -:-

MALAJSIE: Premier League

16:00Felda - Sabah -:-

MAURETÁNIE: Super D1

01:00Tidjikja - Nouadhibou -:-

NĚMECKO: Regionální liga - Play Off

17:30Saarbrucken - Mnichov 1860 -:-
19:00SC Weiche-08 - Chotěbuz -:-
19:00Uerdingen - Mannheim -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

19:30Wismar - Schwerin -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

19:15Stendal - Merseburg -:-

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

19:30Ennepetal - Brunninghausen -:-

RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o udržení

17:30Gaz Metan - Sepsi -:-
20:00Botosani - Poli Temešvár -:-

RUSKO: PFL - Východ

11:30Chita - Komsomolsk -:-
12:00Zenit Irkutsk - Sakhalin -:-

RUSKO: PFL - Jih

16:00Nalčik - Krasnodar 2 -:-

RWANDA: National Football league

15:30Musanze - APR -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Západ

17:00MFK Topolčany - FC Zlate Moravce B -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

17:00Ázerbájdžán U21 - Makedonie U21 -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Dalkurd - Elfsborg -:-
19:00Göteborg - Djurgarden -:-
19:00Trelleborgs - Brommapojkarna -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00AFC Eskilstuna - Gefle -:-
19:00Norrby - Helsingborg -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

19:00Harnosands - Timra -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

19:30Valbo FF - Bollnas -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Östra Götaland

19:00Nosaby IF - Solvesborgs -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

19:00Djurgarden Ž - Bunkeflo Ž -:-
19:00Hammarby Ž - Linköpings Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

19:00Västerås Ž - Uppsala Ž -:-

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

14:00Khujand - Istiqlol Dushanbe -:-

TURECKO: TFF 3. Liga Play Off

15:00Duzcespor - Bayrampasa -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

01:00Penarol - Boston River -:-

USA: USL

02:00Rio Grande - LA Galaxy 2 -:-

USA: Pohár US Open

01:00Charleston - Elm Express City -:-
01:00Jacksonville A. - Miami United -:-
01:00Louisville City - Saint Louis FC -:-
01:00Pittsburgh - Cincinnati -:-
01:00Richmond Kickers - Penn -:-
02:30Nashville SC - Mississippi Brilla -:-
02:30NTX Rayados - Wichita -:-
02:30San Antonio - Colorado Springs -:-
04:00Golden State Force - Las Vegas Lights -:-
04:30Reno - Sacramento Republic -:-
04:30Sporting Arizona - Fresno -:-

USA: NWSL ženy

01:30Orlando Pride Ž - North Carolina Courage Ž -:-
01:30Washington Ž - Sky Blue Ž -:-
02:00Houston Dash Ž - Seattle Reign Ž -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

13:00Herentals - Triangle -:-
15:00Black Rhinos - Dynamos -:-
15:00Bulawayo City FC - Highlanders -:-
15:00Platinum - Nichrut -:-
15:00Yadah - Mutare City Rovers FC -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi