OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Zítra » Všechny zápasy

ALBÁNIE: Superliga

13:00Apolonia Fier - Vllaznia -:-
16:00Laci - Bylis -:-
16:00Skenderbeu - Teuta -:-

ALBÁNIE: 1. liga - Skupina o postup

13:00Egnatia Rrogozhine - Tomori Berat -:-
13:00Pogradeci - Besa -:-

ALŽÍRSKO: 2. liga

23:30JSM Tiaret - Remchi -:-

ANDORRA: Primera Divisió

11:30UE Santa Coloma - Penya -:-

ANDORRA: Primera Divisió - Skupina o titul

11:30Sant Julia - Atletic Escaldes -:-
16:30FC Santa Coloma - Inter Escaldes -:-

ANGLIE: Premier League

14:30Arsenal - Fulham -:-
17:00Manchester Utd - Burnley -:-

ANGLIE: Championship

13:00Rotherham - Birmingham -:-
16:00Coventry - Barnsley -:-

ANGLIE: Professional Development League

13:00Crewe U23 - Watford U23 -:-

ANGLIE: FA Cup

19:30Leicester - Southampton -:-

ANGLIE: Premier League 2

14:00Tottenham U23 - Chelsea U23 -:-

ANGLIE: FA Cup ženy

13:30Birmingham Ž - Coventry United Ž -:-
14:00West Ham Ž - Chichester City Ž -:-
15:00Arsenal Ž - Gillingham Ž -:-
15:00Brighton Ž - Bristol City Ž -:-
15:00Burnley Ž - Manchester Utd Ž -:-
15:00Crystal Palace Ž - London Bees Ž -:-
15:00Everton Ž - Durham Ž -:-
15:00Huddersfield Ž - Derby Ž -:-
15:00Leicester Ž - Liverpool Ž -:-
15:00Lewes Ž - Southampton Ž -:-
15:00Middlesbrough Ž - Sheffield Utd Ž -:-
15:00Oxford Utd Ž - Charlton Ž -:-
15:00Reading Ž - Tottenham Ž -:-
16:00Wolverhampton Ž - Blackburn Ž -:-

ANGOLA: Girabola League

18:00Primeiro de Agosto - Wiliet -:-

ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional

23:00Boca Juniors - Atl. Tucuman -:-
01:15Newells Old Boys - Patronato -:-
18:30Arsenal Sarandi - Racing Club -:-
20:45Estudiantes - Gimnasia L.P. -:-
23:00Independiente - Defensa y Justicia -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

20:00Atl. Rafaela - Almagro -:-
20:00CA Estudiantes - Estudiantes Rio Cuarto -:-
21:00Guillermo Brown - Santamarina -:-
21:30San Martin S.J. - San Telmo -:-
22:00Ind. Rivadavia - Club A. Guemes -:-
23:30Atletico Atlanta - Dep. Riestra -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

20:30CDJU Gualeguaychu - Central Norte -:-
20:30Circulo Deportivo - Olimpo -:-
20:30Douglas Haig - Gimnasia E.R. -:-
20:30Independiente Chivilcoy - Sportivo Estudiantes -:-
21:00Boca Unidos - Chaco For Ever -:-
21:00Cipolletti - Club Sportivo Penarol -:-
21:00Juventud Unida Universitario - Ciudad Bolivar -:-
21:00Sansinena - Camioneros Buenos Aires -:-
21:00Sportivo Belgrano - Defensores Belgrano VR -:-
21:00Villa Mitre - Sol de Mayo -:-
21:30Gimnasia y Tiro - Crucero del Norte -:-
22:00Ferro Gen. Pico - Deportivo Madryn -:-
22:30Sarmiento Resistencia - Union Sunchales -:-
00:00Sportivo Las Parejas - Racing Cordoba -:-

ARGENTINA: Primera B - Apertura

20:30Comunicaciones - Argentino de Quilmes -:-
20:30Defensores Unidos - Fenix -:-

ARGENTINA: Primera C - Apertura

20:30Atlas - Laferrere -:-
20:30Club Lujan - Ituzaingo -:-
20:30Deportivo Espanol - Argentino de Merlo -:-
20:30General Lamadrid - Real Pilar -:-
20:30Midland - Dock Sud -:-
20:30San Martin Burzaco - Excursionistas -:-

ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura

14:30Gimnasia L.P. Ž - Deportivo Espanol Ž -:-
16:00Boca Juniors Ž - Social Atletico Television Ž -:-
20:00Rosario Central Ž - River Plate Ž -:-
20:30El Porvenir Ž - Defensores de Belgrano Ž -:-

ARMÉNIE: 1. liga

13:30Sevan - Noravank -:-

ASIE: AFC Liga mistrů

19:45Al Ahli SC (Sau) - Al-Duhail (Qat) -:-
21:00AGMK (Uzb) - Istiqlol Dushanbe (Taj) -:-
21:00Al-Ahli Dubai (Uae) - Al-Hilal (Sau) -:-
22:15Al Shorta (Irq) - Esteghlal F.C. (Irn) -:-

AUSTRÁLIE: A-League

08:05Sydney FC - Adelaide United -:-
10:10Macarthur FC - Newcastle Jets -:-
12:15Perth Glory - Wellington Phoenix -:-

AUSTRÁLIE: NPL ACT

07:00Canberra Croatia - Tuggeranong Utd -:-
07:00Gungahlin - Tigers FC -:-

AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW

06:30Broadmeadow - Weston Workers -:-
08:30Maitland - Charlestown Azzurri -:-

AUSTRÁLIE: NPL NSW

06:30Wollongong Wolves - Blacktown -:-
10:30Sydney U21 - APIA Tigers -:-

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

10:00Olympic FC - Sunshine Coast Wanderers -:-
10:15Brisbane U21 - Capalaba FC -:-

AUSTRÁLIE: Brisbane Premier League

09:00Brisbane K. - Bayside -:-
09:00Gravatt - Toowong -:-
09:00St. George Willawong - Centenary Stormers -:-

BELGIE: Jupiler League

18:00Club Bruggy - Mouscron -:-
18:00Kortrijk - KV Mechelen -:-
18:00Leuven - Waasland-Beveren -:-
18:00Oostende - Cercle Bruggy -:-
18:00St. Lutych - Beerschot VA -:-
18:00St. Truiden - Anderlecht -:-
18:00Waregem - Gent -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

13:00Din. Minsk - Gomel -:-
15:00Rukh Brest - Smorgon -:-

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

13:00Belshina - Volna Pinsk -:-
15:00Krumkachy - Lokomotiv Gomel -:-
17:00Arsenal Dzyarzhynsk - Petrikov -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy

17:00Bobruichanka Ž - Vitebsk Ž -:-
17:00Din. Minsk Ž - Neman Ž -:-

BENIN: Ligue 1 - Skupina o titul

17:00AS Cotonou - Dynamo Parakou -:-
17:00Ayema - FC Esae -:-
17:00Bembereke - Requins -:-
17:00Buffles du Borgou - Eternel -:-
17:00Dragons - Damissa -:-
17:00Hodio - ASOS -:-

BOLÍVIE: Division Profesional

23:15OdloženoThe Strongest - Palmaflor -:-
01:30OdloženoIndependiente Petroleros - J. Wilstermann -:-
21:00OdloženoTomayapo - Blooming -:-
23:15OdloženoAurora - Bolivar -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

15:00Olimpik Sarajevo - Zrinjski -:-
17:00Radnik Bijeljina - Željezničar -:-
19:00Siroki Brijeg - Velež Mostar -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:30GOSK Gabela - Banovici -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Alagoano

21:00Olhodaguense - ASA -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Baiano

21:00Alagoinhas - Jacuipense -:-
21:00Bahia - Bahia De Feira -:-
21:00Fluminense de Feira - Doce Mel -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Brasiliense - 2. fáze

20:00Capital - Ceilandia -:-
20:30Santa Maria - Brasiliense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Capixaba

20:00Vilavelhense - SAO Mateus -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

02:05Portuguesa RJ - Flamengo -:-
20:15Bangu - Volta Redonda -:-
20:15Nova Iguacu - Resende -:-
23:30Boavista - Vasco -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Catarinense

21:00Avai - Hercilio Luz -:-
21:00Concordia - Criciuma -:-
21:00Joinville - Brusque -:-
21:00Marcilio Dias - Chapecoense -:-
21:00Metropolitano - Gremio Juventus -:-
21:00Prospera Criciuma - Figueirense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Goiano

23:30Atletico GO - CRAC -:-
21:00Goianesia - Goias -:-
21:00Gremio Anapolis - Jataiense -:-
21:00Itumbiara - Anapolis -:-
21:00Vila Nova - Aparecidense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Matogrossense

15:00Acao - Uniao Rondonopolis -:-
15:00Luverdense - Pocone -:-
15:00Operario VG - Gremio Sorriso -:-
15:00Sinop - Nova Mutum -:-
22:00Dom Bosco - Cuiaba Esporte -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Mineiro

00:00Caldense - Athletic Club -:-
15:00Uberlandia - Tombense -:-
16:00Pouso Alegre - Cruzeiro -:-
21:00Atletico-MG - Boa -:-
21:00Patrocinense - URT -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paraense

15:00Bragantino - Paragominas -:-
21:00Aguia De Maraba - Remo -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paraibano

21:00Sao Paulo Crystal - Campinense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paranaense

16:00Parana - Londrina -:-
21:00Coritiba - Toledo -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paulista

01:00Bragantino - Mirassol -:-
03:15Novorizontino - Ferroviaria -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Pernambucano

20:00Academica Vitoria - Central SC -:-
21:00Afogados da Ingazeira - Vera Cruz -:-
21:00Nautico - Santa Cruz -:-
21:00Salgueiro - Retro -:-
23:00Sete de Setembro - Sport Recife -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Piauiense

14:00Fluminense-PI - Julho Esporte -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Potiguar - 1. fáze

21:00America-RN - ABC -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Sergipano

21:00Sergipe - Dorense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Sul-Matogrossense - 1. fáze

21:00Comercial MS - Tres Lagoas -:-
21:00Chapadao - Uniao -:-

BRAZÍLIE: Copa do Nordeste - Play Off

23:30Vitoria - AE Altos -:-
21:00Ceara - Sampaio Correa -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro ženy

00:00Corinthians Ž - Napoli Ž -:-
01:00Internacional Ž - Santos Ž -:-
20:00Botafogo RJ Ž - Bahia Ž -:-
20:00Flamengo Ž - Minas ICESP Ž -:-
20:00Sao Jose Ž - Avai Kindermann Ž -:-
22:00Cruzeiro Ž - Real Brasilia Ž -:-

BULHARSKO: Parva liga

17:30Tsarsko Selo - CSKA Sofia -:-
19:45Levski - Ludogorets -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod

15:00Dobrich - Botev Novi Pazar -:-
15:00Spartak - Topolite -:-
15:00Sportist Toshevo - Ludogorets III -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severozápad

16:00Akademik Svishtov - Bdin Vidin -:-
16:00Botev Vratsa II - Spartak Pleven -:-
16:00Drenovets - Sevlievo -:-
16:00Levski Lom - Parva Atomna -:-
16:00Mezdra - Lok. Dryanovo -:-
16:00Partizan Cerven Brjag - Tryavna -:-
16:00Pavlikeni - OFK Levski -:-
16:00Peshtera Galata - Etar II -:-
16:00Yantra Polski Trambesh - Vihar Slavyanovo -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASF Dioulasso - Royal -:-
18:00Etoile Filante - ASFA Yennega -:-
18:00OdloženoSonabel Ouagadougou - Salitas -:-
18:00Vitesse - ASEC Koudougou -:-

ČERNÁ HORA: Druga Liga

16:00Arsenal Tivat - Ibar -:-
16:00Berane - Bokelj -:-
16:00Grbalj - Mornar -:-
16:00Jedinstvo - Igalo -:-
16:00Kom Podgorica - Drezga -:-

ČESKO: Fortuna liga

14:00Brno - Pardubice -:-
14:00Zlín - Příbram -:-
16:00Liberec - Slavia Praha -:-
18:30Sparta Praha - Slovácko -:-

ČESKO: FNL

10:15Žižkov - Ústí n. L. -:-
15:00Vyšehrad - Prostějov -:-
17:00Hradec Králové - Třinec -:-
17:00Jihlava - Dukla Praha -:-
17:00Táborsko - Blansko -:-
17:00Vlašim - Varnsdorf -:-

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15OdloženoAdmira Praha - Domažlice -:-
10:15OdloženoSK Rakovnik - Králův Dvůr -:-
10:15OdloženoSlavia Praha B - Benešov -:-
10:15OdloženoSparta Praha B - Karlovy Vary -:-
10:30OdloženoPlzeň B - Vltavín -:-

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:15OdloženoDukla Praha B - Chlumec n. C. -:-
10:15OdloženoMladá Boleslav B - Liberec B -:-
11:00OdloženoTeplice B - Velvary -:-

ČESKO: Divize A

16:00OdloženoJindřichův Hradec - Hvězda Cheb -:-
17:00OdloženoLom - Petřín Plzeň -:-
17:00OdloženoSedlčany - Doubravka -:-

ČESKO: Divize C

17:00OdloženoBenátky n. Jiz. - Vysoké Mýto -:-
17:00OdloženoČáslav - Kosmonosy -:-
17:00OdloženoHlinsko - Horky n. J. -:-
17:00OdloženoKolín - Libiš -:-
17:00OdloženoNymburk - Kutná Hora -:-

ČESKO: Ústecký KP

17:00OdloženoModrá - Vilémov -:-

ČESKO: Plzeňský KP

10:30OdloženoPlzeň - Černice - Staňkov -:-
15:00OdloženoMeclov - Zruč -:-
17:00OdloženoDomažlice B - Horní Bříza -:-
17:00OdloženoHolýšov - Staňkov -:-

ČESKO: Jihočeský KP

15:00OdloženoLažiště - Český Krumlov -:-
17:00OdloženoČimelice - Osek -:-
17:00OdloženoJankov - Milevsko -:-
17:00OdloženoJunior Strakonice - Rudolfov -:-
17:00OdloženoOlešník - Protivín -:-
17:00OdloženoTáborsko B - Sezimovo Ústí -:-

ČESKO: Středočeský KP

17:00OdloženoVelim - Vlašim B -:-

ČESKO: 1. liga ženy

14:00Slovácko Ž - Liberec Ž -:-

DÁNSKO: Superliga - Skupina o titul

16:00FC Kodaň - Nordsjaelland -:-
18:00Brondby - Aarhus -:-

DÁNSKO: Superliga - Skupina o udržení

14:00Horsens - Lyngby -:-
14:00Odense - Sonderjyske -:-

DÁNSKO: 1st Division - Skupina o postup

14:00Fredericia - Helsingor -:-

DÁNSKO: Division 2 - Skupina 1

13:00Thisted - Brabrand -:-

DÁNSKO: Division 2 - Skupina 2

13:00AB Kodaň - Vanløse -:-
13:00Naestved - FA 2000 -:-
13:00Slagelse - Bronshoj -:-

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF

23:00Delfines Del Este - Atl. San Francisco -:-
22:00Moca - San Cristobal -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30OdloženoAS Vita Club - St Eloi Lupopo -:-
16:30Dauphins Noirs - St Eloi Lupopo -:-
16:30Maniema - Simba -:-
16:30OdloženoMazembe - AS Vita Club -:-
16:30Sanga Balende - Motema Pembe -:-

EGYPT: Premier League

21:30Zamalek - Al Ahly -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze

00:30Aucas - Olmedo -:-
03:00Guayaquil City - LDU Quito -:-
20:00Dep. Cuenca - U. Catolica -:-
22:30Ind. del Valle - Nueve de Octubre -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

14:00Levadia - Paide -:-
18:00Kalju - Parnu JK Vaprus -:-

ETIOPIE: Premier League

15:00Sidama Bunna - Fasil Ketema -:-
18:00Ethiopia Bunna - St. George -:-

EVROPA: Premier League (Krym)

13:00Kafa - Yevpatoriya -:-
15:00Gvardeyets - Kyzyltash -:-
15:00SKCHF Sevastopol - TSK Simferopol -:-
17:00Krymteplytsia - Ocean Kerch -:-

EVROPA: Liga mistrů ženy

14:00Lyon Ž - PSG Ž -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Pohár

15:00Sandur - Undri -:-
15:00TB Tvoroyri - HB Torshavn -:-
16:00B36 Torshavn - Argir -:-
16:00Fuglafjordur - FC Suduroy -:-
16:00Klaksvik - Runavik -:-
16:00Toftir - Streymur -:-
16:00Vikingur - Skala Itrottarfelag -:-
16:0007 Vestur Sorvagur - Hoyvik -:-

FIDŽI: Premier League

03:00Ba - Rewa -:-
05:00Lautoka - Nadroga -:-
05:00Navua - Nadi -:-
05:00Suva - Labasa -:-

FINSKO: Kansallinen Liiga ženy

15:00Honka Ž - Ilves Ž -:-

FRANCIE: Ligue 1

13:00PSG - St. Etienne -:-
15:00Brest - Lens -:-
15:00Dijon - Nice -:-
15:00Nimes - Štrasburk -:-
15:00Reims - Méty -:-
17:05Bordeaux - Monako -:-
21:00Nantes - Lyon -:-

GAMBIE: GFA League

00:30Wallidan - Hawks -:-
23:00Gamtel - Tallinding United -:-

GHANA: Premier League

17:00Bechem United - Aduana Stars -:-
17:00Berekum Chelsea - Ebusua Dwarfs -:-
17:00Dreams - Karela -:-
17:00Eleven Wonders - Liberty -:-
17:00Medeama - Legon Cities -:-
20:00Hearts Of Oak - Inter Allies -:-

GIBRALTAR: National League - Skupina o udržení

18:30Europa Point - College 1975 FC -:-

GRUZIE: Pohár

11:00Zestafoni - Dusheti -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

23:00Santa Lucia - Coban Imperial -:-
02:00Comunicaciones - Sanarate -:-
19:30Antigua - Municipal -:-
20:00Malacateco - Deportivo Achuapa -:-
23:30Xelaju - Guastatoya -:-

GUINEA: Ligue 1

16:30Kamsar - Satellite -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Cosmopolites - Fica -:-
22:00America des Cayes - Don Bosco -:-
22:00Capoise - Baltimore -:-
22:00Cavaly - Real du Cap -:-
22:00Mirebalais - Violette -:-
22:00Racing des Gonaives - Arcahaie -:-
22:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt -:-
22:00Tempete - Juventus -:-
23:00Racing Haitien - Ouanaminthe -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1. fáze

23:15Real Sociedad - Marathon -:-
00:00UPNFM - Platense -:-
01:00Real de Minas - Vida -:-
03:15Honduras Progreso - Olimpia -:-
04:00Motagua - Real Espana -:-

HONGKONG: Premier League

09:00Hong Kong Rangers - Southern District -:-
11:30Pegasus - Resources Capital -:-

CHILE: Primera División

00:00O'Higgins - La Serena -:-
02:30U. Calera - A. Italiano -:-
17:00Cobresal - S. Wanderers -:-
21:00Everton - Colo Colo -:-

CHILE: Primera B

18:00Lautaro - Deportes Iquique -:-
23:00Arica - Cobreloa -:-
00:00CD Santa Cruz - U. De Concepcion -:-
00:00San Luis - Rangers -:-

CHORVATSKO: 1. HNL

19:05Din. Záhřeb - Istra 1961 -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Střed

11:00Trnje - Dugo Selo -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Jih

16:30Sloga Mravince - Zmaj Makarska -:-
16:30Urania Baska Voda - Hrvace -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Východ

17:00Graničar Županja - Čepin -:-

INDONÉSIE: Menpora Cup - Play Off

15:30Persija Jakarta - PSM Makassar -:-

IRÁK: Super Liga

15:00Baghdad - Alsinaat Alkahrabaiya -:-
20:00Al Zawraa - Al Minaa -:-

IRSKO: Národní liga ženy

15:00Treaty Utd Ž - Wexford Ž -:-

ITÁLIE: Serie A

12:30AC Milán - FC Janov -:-
15:00Atalanta - Juventus -:-
15:00Bologna - Spezia -:-
15:00Lazio - Benevento -:-
18:00Turín FC - AS Řím -:-
20:45Neapol - Inter -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

15:00Lecco - Olbia -:-
17:30Grosseto - Pro Sesto -:-
17:30Livorno - Como -:-
17:30Piacenza - AlbinoLeffe -:-
17:30Renate - Juventus U23 -:-
20:30Alessandria - Pergolettese -:-
20:30Carrarese - Lucchese -:-
20:30Giana Erminio - Pro Patria -:-
20:30Novara - Pistoiese -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

15:00Gubbio - Mantova -:-
15:00Legnago Salus - Arezzo -:-
15:00Matelica - Fano -:-
15:00Virtus Verona - Sambenedettese -:-
17:30FeralpiSalo - Carpi -:-
17:30Modena - Padova -:-
20:30Cesena - Imolese -:-
20:30Vis Pesaro - Fermana -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

12:30Casertana - Juve Stabia -:-
12:30Catanzaro - Catania -:-
15:00Bari - Palermo -:-
15:00Foggia - Paganese -:-
15:00Virtus Francavilla - Viterbese -:-
17:30Potenza - Monopoli -:-
17:30Teramo - Bisceglie -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

15:00Borgosesia - Saluzzo -:-
15:00Bra - Castellanzese -:-
15:00Caronnese - Sanremese -:-
15:00Citta di Varese - Lavagnese -:-
15:00Folgore Caratese - Vado -:-
15:00HSL Derthona - Gozzano -:-
15:00OdloženoImperia - Casale -:-
15:00PDHA - Arconatese -:-
15:00Sestri Levante - Legnano -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

15:00Brusaporto - Vis Nova Giussano -:-
15:00Calvina - Crema -:-
15:00Ciserano-Bergamo - Fanfulla -:-
15:00Franciacorta - Ponte San Pietro -:-
15:00Real Calepina - Breno -:-
15:00Scanzorosciate - NibionnOggiono -:-
15:00Seregno - Caravaggese -:-
15:00USD Casatese - Sona -:-
15:00Villa Alme - Tritium -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

15:00Adriese - Delta Porto Tolle -:-
15:00Caldiero Terme - Ambrosiana -:-
15:00Campodarsego - ArzignanoChiampo -:-
15:00OdloženoCartigliano - Chions -:-
15:00Luparense - Belluno -:-
15:00Manzanese - Este -:-
15:00Mestre - Feltre -:-
15:00Montebelluna - Trento -:-
15:00San Giorgio-Sedico - Union Clodiense -:-
15:30Bolzano - Cjarlins Muzane -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina D

15:00Aglianese Calcio - SCD Progresso -:-
15:00Corticella - Sammaurese -:-
15:00Fiorenzuola - Rimini -:-
15:00Forli - Ghivizzano Borgo -:-
15:00G.S. Bagnolese - Lentigione -:-
15:00Marignanese - Real Forte Querceta -:-
15:00Prato - Sasso Marconi -:-
15:00Seravezza Pozzi - Correggese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina E

15:00ACN Siena - Lornano Badesse -:-
15:00Flaminia - Cannara -:-
15:00Foligno - Trestina -:-
15:00Ostia Mare - Montespaccato -:-
15:00Pianese - San Donato -:-
15:00Sangiovannese - Scandicci -:-
15:00Tiferno Lerchi - Grassina -:-
15:00Trastevere Calcio - Montevarchi Calcio -:-
15:00UC Sinalunghese - Follonica Gavorrano -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina F

15:00OdloženoAgnonese - Porto Sant'Elpidio -:-
15:00Aprilia - Recanatese -:-
15:00ASD Pineto Calcio - Rieti -:-
15:00Campobasso - Vastese -:-
15:00OdloženoCastelfidardo - Vastogirardi -:-
15:00Castelnuovo Vomano - Cynthialbalonga -:-
15:00Fiuggi - Giulianova -:-
15:00Matese - S. N. Notaresco -:-
15:00Montegiorgio - US Tolentino -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

14:00Carbonia - Nocerina -:-
14:30Lanusei Calcio - Gladiator -:-
15:00Afragolese - SS Nola 1925 -:-
15:00Cassino - Latte Dolce -:-
15:00OdloženoLatina - Muravera -:-
15:00Monterosi FC - Insieme Formia -:-
15:00Savoia - Calcio Giugliano -:-
15:00Torres - Nuova Florida -:-
15:00OdloženoVis Artena - Arzachena -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina H

15:00A.C.D. Nardo - Portici 1906 -:-
15:00Brindisi - Francavilla -:-
15:00Casarano - Molfetta Calcio -:-
15:00Citta di Fasano - Taranto -:-
15:00Gravina - Fidelis Andria -:-
15:00Picerno - Bitonto -:-
15:00Puteolana - Lavello -:-
15:00Real Aversa - Altamura -:-
15:00Sorrento - Audace Cerignola -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

15:00Castrovillari - Marina di Ragusa -:-
15:00Dattilo - Rende -:-
15:00FC Messina - Biancavilla -:-
15:00Gelbison Cilento - Cittanovese -:-
15:00Paterno - ACR Messina -:-
15:00Roccella - S. Agata -:-
15:00Rotonda - AS Acireale -:-
15:00San Luca - Troina -:-
15:00OdloženoSanta Maria Cilento - Licata -:-

ITÁLIE: Primavera 1

10:30Empoli U19 - Sampdoria U19 -:-
10:30FC Janov U19 - Inter U19 -:-
12:30Cagliari U19 - Fiorentina U19 -:-
15:00Lazio U19 - Sassuolo U19 -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

12:30AC Milán Ž - Neapol Ž -:-
12:30Sassuolo Ž - Juventus Ž -:-
15:00San Marino Academy Ž - Verona Ž -:-

ITÁLIE: Serie B ženy

13:30Orobica Ž - Lazio Ž -:-
15:00Cesena Ž - Brescia Ž -:-
15:00Cittadella Ž - Pontedera Ž -:-
15:00Chievo Verona Ž - Tavagnacco Ž -:-
15:00Pomigliano Ž - Riozzese Como Ž -:-
15:00Ravenna Ž - Vicenza Ž -:-
15:00Roma CF Ž - Perugia Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o titul

19:30M. Tel Aviv - Ashdod -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o udržení

18:00Hapoel Hadera - H. Haifa -:-

IZRAEL: Liga Alef Jih - Skupina o udržení

16:00M. Herzliya - Ironi Or Yehuda -:-

JAPONSKO: J1 League

07:00Kawasaki - Hirošima -:-
08:00C-Osaka - Urawa -:-
08:00Nagoya - Sagan Tosu -:-
10:00G-Osaka - Shimizu -:-

JAPONSKO: J2 League

06:00Sagamihara - Iwata -:-

JAPONSKO: 1. liga ženy

06:00Harima Albion Ž - Ehime Ž -:-
06:00Nittaidai Ž - C-Osaka Ž -:-
07:00NGU Nagoya Ž - Kunoichi Ž -:-
07:00Setagaya Sfida FC Ž - Yokohama FC Seagulls Ž -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

18:30Orlando - Maritzburg Utd -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: GladAfrica Championship

15:00Polokwane - Cape Town All Stars -:-
15:00Sekhukhune - Jomo Cosmos -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge

09:30Kaizer U23 - Black Leopards U23 -:-
10:00Chippa United U23 - Amazulu U23 -:-
12:00Mamelodi U23 - Swallows U23 -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Pohár

15:00Mamelodi - Tshakhuma -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 1

07:00Suwon - Ulsan Hyundai -:-
09:30Jeonbuk - Seongnam -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 2

06:30Anyang - Asan -:-
09:00Jeonnam - Gimcheon Sangmu -:-

JIŽNÍ KOREA: K3 League

07:00Hwaseong - Pyeongtaek Citizen -:-
08:00Gimhae - Paju Citizen -:-

JORDÁNSKO: Premier League

21:30Sahab - Maan -:-

KAMBODŽA: C-League

13:00Visakha - Electricite Du Cambodge -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

11:00Taraz - FK Akzhayik -:-
12:00FC Astana - Kyzylzhar -:-
15:00Kaisar - Atyrau -:-

KOLUMBIE: Primera A - Apertura

22:30America De Cali - Tolima -:-
22:30Atl. Nacional - Patriotas -:-
22:30Bucaramanga - Aguilas -:-
22:30Chico - Jaguares de Cordoba -:-
22:30La Equidad - Santa Fe -:-
22:30Millonarios - Dep. Cali -:-
22:30Once Caldas - Ind. Medellin -:-
22:30Pereira - Pasto -:-

KOLUMBIE: Primera B - Apertura - Quadrangular

00:40Huila - Fortaleza -:-

KOSOVO: Superliga

15:00Feronikeli - FC Ballkani -:-
15:00Trepca 89 - Drita -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

01:00Zeledon - Limon -:-
02:00Sporting San Jose - Guadalupe -:-
04:00Herediano - Cartagines -:-
23:00ADR Jicaral - Grecia -:-
00:00Saprissa - Alajuelense -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Off

04:00Puntarenas FC - Municipal San Ramon -:-
21:30Barrio Mexico - Cofutpa -:-

KYPR: 1. liga - Skupina o titul

16:00AEL Limassol - Apollon -:-
18:30Ol. Nicosia - AEK Larnaca -:-

KYPR: Division 2

15:00Alki Oroklini - Thoi Lakatamias -:-
15:00Omonia Psevda - Chloraka -:-

KYRGYZSTÁN: Premier Liga

12:30Dordoi Bishkek - Kaganat -:-

LIBANON: Premier League - Část vítězů

15:05Al Akhaa Al Ahli - Nejmeh SC -:-
15:05Al Ansar - Al Sahel -:-
15:05Safa - Al Ahed -:-

LIBÉRIE: LFA First Division

17:30BEA Mountain - Nimba Kwado -:-
17:30Freeport - LPRC Oiler -:-
17:30LISCR FC - Nimba FC -:-
17:30NPA Anchors - Nimba -:-
17:30Small Town - Mighty Barrolle -:-
17:30Watanga - MC Breweries -:-

LITVA: I Lyga

14:00Suduva 2 - Banga 2 -:-
16:00FK Panevezys 2 - BFA Vilnius -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

13:00Metta/LU - RFS -:-
16:00Ventspils - FK Liepaja -:-

LUCEMBURSKO: National Division

16:00Dudelange - Mondorf -:-
16:00Niedercorn - Fola -:-
16:00UNA Strassen - Ettelbruck -:-
16:00Union Titus Petange - Hesperange -:-
16:00Wiltz - Differdange -:-

MACAO: Elite League

13:00Tak Chun Ka I - Chao Pak Kei -:-
15:00Policia - Casa de Portugal -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

15:15Puskas Akademie - MTK Budapešť -:-
17:30Honved - MOL Fehérvár -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

17:00Bekescsaba - Haladas -:-
17:00Budaorsi - Kazincbarcika -:-
17:00Csakvari - Szentlorinc -:-
17:00Debreceni EAC - Ajka -:-
17:00Dorogi - Szolnoki -:-
17:00Kaposvar - Vasas -:-
17:00Nyiregyhaza - Siofok -:-
17:00Pecsi - Szeged -:-
17:00Soroksar - Gyirmot -:-
20:00Győr - Debrecen -:-

MAĎARSKO: NB III - Východ

14:30Debrecen II - Mezokovesd II -:-
17:00Cegledi - Tiszakecske -:-
17:00DVTK II - BVSC-Zugló -:-
17:00Fuzesgyarmati SK - Tallya -:-
17:00Gyongyosi - Putnok -:-
17:00Hatvan - Eger SE -:-
17:00Jaszberenyi - Senyo Carnifex -:-
17:00Kisvarda II - Balassagyarmat -:-
17:00Sajobabony - Tiszafuredi -:-
17:00Tiszaujvaros - SBTC -:-

MAĎARSKO: NB III - Střed

11:00Honved II - Ferencvaros II -:-
17:00Dunaújváros PASE - Monori -:-
17:00ESMTK Budapest - Dabas-Gyon -:-
17:00FC Dabas - Kecskemeti -:-
17:00Hodmezovasarhely FC - Taksony -:-
17:00Ivancsa - Paks II -:-
17:00Rakosmenti KSK - Ujpest II -:-
17:00Szegedi - Majosi -:-
17:00Szekszardi UFC - Korosladany MSK -:-
17:00Vác - Kozarmisleny -:-

MAĎARSKO: NB III - Západ

11:00Szabadkikoto - Komaromi VSE -:-
11:00Tatabanya - Puskas Akademie II -:-
11:00Zalaegerszegi II - Papai Perutz -:-
16:00SC Šoproň - Elore -:-
17:00Bicskei - MOL Fehérvár II -:-
17:00III. Keruleti TVE - Balatonfuredi -:-
17:00Lipot - Erdi -:-
17:00Menfocsanak - Mosonmagyarovari TE -:-
17:00Nagyatadi - Veszprem -:-
17:00Nagykanizsa - Gardony Varosi -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

15:00Astra Hungary Ž - Ferencvaros Ž -:-

MALAJSIE: Super Liga

16:00Melaka United - Selangor -:-
16:00Petaling Jaya CFC - Penang -:-

MALAJSIE: Premier League

16:00Negeri Sembilan - Kelantan -:-
16:00Selangor 2 - Kuching City FC -:-

MALAWI: Super League

14:30Blue Eagles - Mighty Wanderers -:-
14:30OdloženoBlue Eagles - Ekwendeni Hammers -:-
14:30Chitipa United - Mighty Tigers -:-
14:30Mzuni - MAFCO -:-
14:30Ntopwa - Silver -:-

MALEDIVY: Dhivehi Premier League

19:00Valencia - Da Grande -:-

MALI: Premiere Division

18:30CO Bamako - AS Nianan -:-
18:30Sonni - Onze Createurs -:-

MAROKO: Botola Pro

00:00FUS Rabat - Renaissance Zemamra -:-
00:00Safi - Rapide Oued Zem -:-
00:00Difaa El Jadidi - Tanger -:-
00:00Maghreb Fez - Chabab Mohammedia -:-
00:00Youssoufia Berrechid - FAR Rabat -:-

MAROKO: Botola 2

00:00Dcheira - Salmi -:-
00:00Fes - RAC Casablanca -:-
00:00Marrákéš - Chabab Benguerir -:-
18:00Raja Beni Mellal - Union Touarga -:-
18:00Stade Marocain - Khemisset -:-
18:00TAS Casablanca - Khouribga -:-

MAURITÁNIE: Ligue 1

23:15Nouakchott King's - Madine Trarza -:-
01:15Inter Nouakchott - ASAC Concorde -:-
18:00Kaedi - SNIM -:-
23:15Armee - Sahel -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

00:00Atl. San Luis - Puebla -:-
02:00Guadalajara - Tijuana -:-
04:05Club América - Cruz Azul -:-
19:00U.N.A.M. - Tigres -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Play Off

23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Alacranes -:-
00:00Gavilanes de Matamoros - Cruz Azul Hidalgo -:-
02:00Colima FC - Inter Playa Del Carmen -:-
23:00La Piedad - Irapuato -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Dortmund - Brémy -:-
18:00OdloženoMohuč - Hertha -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Bochum - Hannover -:-
13:30Osnabrück - Düsseldorf -:-
13:30Regensburg - Heidenheim -:-

NĚMECKO: 3. Liga

13:00Ingolstadt - Meppen -:-
14:00Mannheim - Lubeck -:-
15:00Wehen - Unterhaching -:-

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Oberhausen - Dortmund II -:-

NĚMECKO: Bundesliga ženy

14:00Brémy Ž - Leverkusen Ž -:-
14:00Eintracht Frankfurt Ž - Sand Ž -:-
14:00Essen Ž - Meppen Ž -:-
14:00Potsdam Ž - Duisburg Ž -:-
14:00Wolfsburg Ž - Freiburg Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

11:00Bayern 2 Ž - Frankfurt 2 Ž -:-
14:00Andernach Ž - Kolín nad Rýnem Ž -:-
14:00Gutersloh Ž - Borussia Bocholt Ž -:-
14:00Ingolstadt Ž - FFC Niederkirchen Ž -:-
14:00Jena Ž - RB Lipsko Ž -:-
14:00Monchengladbach Ž - Berghofen Ž -:-
14:00Turbine Potsdam 2 Ž - Wolfsburg 2 Ž -:-

NIGÉRIE: NNL

17:00DMD - FC Zamfara -:-
17:00Nigeria Airforce FC - Green Beret -:-
17:00Oyah Sports - Gombe -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

03:00Diriangen - Ferretti -:-
03:00Ocotal - Real Madriz -:-
23:00Chinandega - CD Junior -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Managua FC U20 - Juventus Managua U20 -:-
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-
00:00Ocotal U20 - Real Madriz U20 -:-
20:00Chinandega U20 - CD Junior U20 -:-

NIZOZEMSKO: KNVB Beker

18:00Ajax - Vitesse -:-

NIZOZEMSKO: KNVB Beker ženy

12:15PSV Ž - Ajax Ž -:-

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Alianza - Herrera -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:45Nacional Asuncion - Sp. Luqueno -:-
02:00River Plate - Sol De America -:-
23:45Cerro Porteno - Libertad -:-

PARAGUAY: División Intermedia

16:00Deportivo Santani - 2 de Mayo -:-
16:00San Lorenzo - Resistencia -:-
21:00Fulgencio Yegros - Ameliano -:-
21:00Sportivo Iteno - Atyra -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

22:00ZrušenoCarlos Stein - Cesar Vallejo -:-

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

17:30Sporting Gagnoa - Academie de FAD -:-
17:30Stella Adjame - SOL -:-
17:30Tanda - ASEC Mimosas -:-
20:00Racing d'Abidjan - Bouake -:-

POLSKO: Ekstraklasa

12:30Stal Mielec - Zaglebie -:-
15:00Plock - Jagiellonia -:-
17:30Legia - Cracovia -:-

POLSKO: 1. liga

12:40Odra Opole - Korona -:-
12:40Sosnowiec - Belchatow -:-

POLSKO: 2. liga

13:00OdloženoBlekitni Stargard - Katowice -:-
13:00Slask 2 - S. Rzeszow -:-
17:00Ol. Grudziadz - Pogon Siedlce -:-
17:50KKS Kalisz - Chojniczanka -:-

POLSKO: III Liga - Skupina I - Skupina o titul

17:00Legionowo - Polonia V. -:-

POLSKO: III Liga - Skupina IV

12:00Korona 2 - Avia Swidnik -:-
15:00Chelmianka Chelm - S. Wola -:-
16:00Sandomierz - Wisla Pulawy -:-
16:30Wiazownica - LKS Lagow -:-
17:00Lewart Lubartow - Orleta Radzyn -:-
17:00Wisloka Debica - Cracovia 2 -:-

POLSKO: Juniorská liga

12:00OdloženoZaglebie U18 - Korona U18 -:-

POLSKO: Ekstraliga ženy

12:15Bydgoszcz Ž - UJ Krakow Ž -:-
14:00Leczna Ž - Gdaňsk Ž -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

16:00Famalicao - Portimonense -:-
18:30Nacional - FC Porto -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:15Casa Pia - Academica -:-
15:00Penafiel - Cova De Piedade -:-
16:00FC Porto B - Estoril -:-
18:00Oliveirense - Mafra -:-
21:30Chaves - Academico Viseu -:-

PORTUGALSKO: Liga BPI ženy - Skupina o titul

15:00Famalicao Ž - Condeixa Ž -:-
17:00Albergaria/Durit Ž - Torreense Ž -:-
19:00Braga Ž - SL Benfica Ž -:-

PORTUGALSKO: Liga BPI ženy - Skupina o udržení

17:00A-dos-Francos Ž - Damaiense Ž -:-
17:00Amora Ž - Estoril Ž -:-
17:00Cadima Ž - Valadares Gaia Ž -:-
17:00CF Benfica Ž - Ouriense Ž -:-
17:00Gil Vicente Ž - Boavista Ž -:-
17:00Ovarense Ž - Fiaes SC Ž -:-

RAKOUSKO: Tipico Bundesliga - Skupina o titul

14:30Salcburk - LASK -:-
14:30Wolfsberger AC - Tirol -:-
17:00Rapid Vídeň - Sturm Graz -:-

RAKOUSKO: 2. Liga

10:30A. Klagenfurt - Grazer -:-
11:30Rapid (Am) - Horn -:-

RAKOUSKO: Bundesliga ženy

11:00Altenmarkt Ž - Innsbruck Ž -:-

RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o titul

17:30CFR Kluž - Academica Clinceni -:-
20:00FCSB - Botosani -:-

RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o udržení

12:30FC Arges - Poli Iasi -:-

RUMUNSKO: Liga 2 - Skupina o udržení

10:00Ripensia Timisoara - U. Kluž -:-

RUMUNSKO: Superliga ženy - Skupina o titul

10:00Heniu Prundu Bargaului Ž - Piros Security Ž -:-
10:00Universitatea Galati Ž - Ol. Kluž Ž -:-
10:00Vasas Odorhei Ž - Fortuna Becicherecu Mic Ž -:-

RUMUNSKO: Superliga ženy - Skupina o udržení

10:00Banat Ž - Carmen Bucuresti Ž -:-
10:00Fairplay Bucuresti Ž - Universitatea Alexandria Ž -:-
10:00SN Constanta Ž - Baia Mare Ž -:-

RUSKO: Premier Liga

11:00Ural - Kazaň -:-
13:00Arsenal Tula - Tambov -:-
15:30Soči - CSKA Moskva -:-
18:00Sp. Moskva - Ufa -:-

RUSKO: PFL - sk. 2

17:00Lokomotiv-Kazanka - Tver -:-

RUSKO: PFL - sk. 3

12:00Str. Moskva - Chimki 2 -:-
13:00Krasnyy - Khimik-Arsenal -:-
13:00Znamya Noginsk - Vidnoe -:-
14:00Kaluga - Kursk -:-
14:00Salyut-Belgorod - Sakhalin -:-
14:00Voronezh 2 - Saratov -:-
15:00Lipetsk - Kvant -:-
16:00Saturn Ramenskoje - Ryazan -:-

RUSKO: 1. liga ženy

10:00Zvezda Ž - Lok. Moskva Ž -:-
13:00CSKA Moskva Ž - FK Yenisey Ž -:-
14:00Krasnodar Ž - Chertanovo M. Ž -:-

ŘECKO: Super League - Skupina o titul

14:00Panathinaikos - Aris -:-
16:15AEK - Asteras T. -:-
18:30PAOK - Olympiakos -:-

ŘECKO: Super League 2

13:00PAE Chania - Apollon Larissa -:-
13:45Karaiskakis - Doxa Dramas -:-
13:45Panachaiki - Ergotelis -:-

ŘECKO: Football League

13:00Santorini - Aspropyrgos Enosis -:-
13:30Rodos - PAE Egaleo -:-
14:00Almopos - Apollon Pontou -:-
14:00Asteras Vlachioti - Kallithea -:-
14:00Ialisos - Episkopi -:-
14:00Kavala - Kozani -:-
14:00O. Volos - Panserraikos -:-
14:00Pierikos - PO Triglia -:-
14:00Veria - Thesprotos -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 1

15:30Aetos Orfani - Ampelokipon -:-
15:30Alexandroypolis - Ethnikos Sochos -:-
15:30Anagennisi Thalassias - Apollon Paralimniou -:-
15:30Aris Avatou - Elpida Sapes -:-
15:30Didymoteicho - M. Alexandros Orfaniou -:-
15:30F.C. Pandramaikos - Evosmou -:-
15:30Chrisoupolis - Iraklis -:-
15:30OdloženoSidirochori - Orfeas Xanthi -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 2

15:30A. Asteras - PAO Koufalion -:-
15:30Edessaikos - Ethnikos Giannitsa -:-
15:30Giannitsa - Aetos Varvaras -:-
15:30Niki Agkathia - M. Alexandros Trikala -:-
15:30PAOK Alexandreia - Thyella Sarakinoi -:-
15:30Plagia - Makedonikos -:-
15:30Thermaikos FC - Nea Kallikrateia -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 3

15:30Aetos Makrychoriou - Makedonikos Foufas -:-
15:30Dias Diou - Karitsa -:-
15:30Elassona - Sellana -:-
15:30Fikis - Ethnikos Neou -:-
15:30Karditsa - Oikonomos -:-
15:30Kozani - Amyntaio -:-
15:30Meteora - Atromitos Palamas -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 4

15:30Atalanti - Nea Artaki -:-
15:30GS Almyros - Fokikos -:-
15:30Ipato - Dia. Stefanovik -:-
15:30Thiseas Agria - Amvrysseas -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 5

15:30Acheron Kanalaki - Asteras Kalirachis -:-
15:30Amvrakikos Loutrou - Panagriniakos -:-
15:30Lefkimmi - Anagennisi Arta -:-
15:30Mesolongi AE - Agios Matthaios -:-
15:30Thyella Katsikas - Prevesa -:-
15:30Thyella Monastirakiou - Kerkyra -:-
15:30Tilikratis L. - M. Alexandros Kastorias -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 6

15:30E. Piraeus - Aittitos Spata -:-
15:30Fostiras - Pannaxiakos -:-
15:30Ilioupoli - Charavgiakos -:-
15:30Moschato - Proodeftiki -:-
15:30Panionios - Marko -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 7

15:30Agios Ierotheos - Panarkadikos -:-
15:30Atromitos Chiliomodi - Nafplio -:-
15:30Ermionidas-Ermis - Rouf Pao -:-
15:30Foinikas N. Epidavrou - Koronida Koiladas -:-
15:30Molaikos - Ermis Meligous -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 8

15:30Aetos Loutron - Karavas -:-
15:30AO Akratitos - Mikrasiatiki -:-
15:30Panelefsiniakos - Keratsini -:-
15:30Pyliou - Aiolikos -:-
15:30Pythagoras Kontakaiikon - Aias -:-
15:30Thyella D. - Kyanos A. V. -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Group 9

15:30Aias Gastounis - Ethnikos Skoulikadou -:-
15:30Diavolitsi - PAO Varda -:-
15:30Nafpaktiakos A. - Achaiki -:-
15:30Pallixouriakos - Panegialios -:-
15:30Thyella Patras - Pamisos -:-
15:30Zakynthos - AO Tsilivi -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 10

15:30AEEK Inka - Poros -:-
15:30AE Neapolis - Giouchtas -:-
15:30Agios Nikolaos - Rethymniakos -:-
15:30Almyros Gaziou - Damastas -:-
15:30Aris Soudas - Ierapetra -:-
15:30Neos Asteras Rethymno - Atsalenios -:-

SALVADOR: Primera Division - Clausura - 2. fáze

02:00Chalatenango - Sonsonate -:-
03:15Alianza - Jocoro -:-
03:15Metapan - Aguila -:-
22:30Luis Angel Firpo - 11 Deportivo -:-
23:00Municipal Limeno - Santa Tecla -:-
23:30FAS - Atletico Marte -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Faetano - San Giovanni -:-
15:00La Fiorita - Tre Fiori -:-
15:00Libertas - Virtus -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

13:00Akademija Pandev - Vardar -:-
13:00Belasica - Shkendija -:-
13:00Borec - Shkupi -:-
13:00Rabotnicki - Makedonija GP -:-
13:00Struga Trim & Lum - Pelister -:-

SINGAPUR: Premier League

14:30Lion City - Balestier Khalsa -:-

SKOTSKO: Pohár

13:15Stranraer - Hibernian -:-
16:00Rangers - Celtic -:-

SKOTSKO: SWPL 1 ženy

13:00Rangers Ž - Hibernian Ž -:-
14:00Hearts Ž - Forfar Farmington Ž -:-
15:00Spartans Ž - Celtic Ž -:-
17:10Glasgow City Ž - Motherwell Ž -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga - Skupina o titul

16:00Z. Moravce-Vráble - Žilina -:-

SLOVENSKO: 2. liga

10:30Šamorín - Petržalka -:-

SLOVINSKO: 1. SŽNL ženy

11:00Cerklje Ž - Olimpija Ž -:-
15:00Primorje Ž - Pomurje Ž -:-
17:00Radomlje Ž - Krim Ž -:-

SRBSKO: Super Liga

13:00FK Zlatibor - Rad -:-
13:00Metalac - Indjija -:-
13:00Novi Pazar - Cukaricki -:-
19:00Proleter - Mladost -:-
19:00Radnički Niš - Javor -:-
19:00Sp. Subotica - Napredak -:-
19:00TSC Backa Topola - FK Vozdovac -:-

SRBSKO: Prva Liga

16:00Din. Vranje - Zarkovo -:-
16:00Dubocica - Zeleznicar Pancevo -:-
16:00Graficar Beograd - Trayal Krusevac -:-
16:00Sremska Mitrovica - Buducnost Dobanovci -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad

16:00Batajnica - BASK -:-
16:00Crvena Zvezda MML - Radnički Obrenovac -:-
16:00Jedinstvo Surčin - Brodarac -:-
16:00Leštane - BSK Borča -:-
16:00Sremčica - OFK Bělehrad -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

16:30Borac Sakule - Stari Banovci -:-
16:30Tisa Adorjan - Bačka 1901 -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Východ

11:00Radnicki S. - Toplicanin -:-
11:00SFS Borac - Buducnost Popovac -:-
16:30Kablovi - Radan Lebane -:-
16:30Medosevac - Vlasina -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Západ

16:00Buducnost Arilje - Buducnost Krusik -:-
16:00Josanica - Mladi Radnik -:-
16:00Zeleznicar Lajkovac - Takovo -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

12:00Klubi 04 (Fin) - Honka Akatemia (Fin) -:-
13:00JIPPO (Fin) - LehPa (Fin) -:-
14:00Rovaniemi (Fin) - Oulu (Fin) -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

14:00Osasuna - Elche -:-
14:00Real Sociedad - Sevilla -:-
16:15Alaves - Huesca -:-
16:15Atl. Madrid - Eibar -:-
18:30Betis - Valencia -:-
18:30Cadiz - Celta Vigo -:-
21:00Getafe - Real Madrid -:-
21:00Levante - Villarreal -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

14:00Albacete - Mirandes -:-
14:00Logrones - Vallecano -:-
18:15Cartagena - Tenerife -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 1 - Skupina o postup

12:00Celta Vigo B - Burgos CF -:-
18:00Zamora - Leonesa -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 1 - Skupina o udržení

12:00Guijuelo - Gijon B -:-
17:00Pontevedra - Lealtad -:-
17:00Salamanca - Covadonga -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 1 - 2. fáze

17:00Compostela - Langreo -:-
19:00La Coruňa - Numancia -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 2 - Skupina o postup

19:00R. Sociedad B - Tudelano -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 2 - Skupina o udržení

18:00Barakaldo - Haro Deportivo -:-
18:00Portugalete - Ejea -:-
19:30Alaves B - Mutilvera -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 2 - 2. fáze

18:00Racing Santander - Osasuna B -:-
18:00R. Union - Ebro -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 3 - Skupina o postup

12:00Gimnastic - Ibiza -:-
19:00Andorra - Alcoyano -:-
19:00Barcelona B - Villarreal B -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 3 - Skupina o udržení

12:00Espanyol B - Santa Eulalia -:-
12:00Prat - Valencia B -:-
17:00Olot - Orihuela -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 3 - 2. fáze

12:00Lleida - Levante B -:-
19:30Cornella - Hercules -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 4 - Skupina o postup

12:00Algeciras - UCAM Murcia -:-
18:00San Fernando - Betis B -:-
18:00Sanluqueno - Linares -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 4 - Skupina o udržení

18:00Huelva - Granada B -:-
20:00Marbella - Lorca Deportiva -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 4 - 2. fáze

12:00Cadiz B - Cordoba -:-
13:00Tamaraceite - Murcia -:-
17:00Linense - Sevilla B -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 5 - Skupina o postup

12:00San Sebastian Reyes - Badajoz -:-
18:00Internacional de Madrid - Extremadura UD -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 5 - Skupina o udržení

12:00Atl. Madrid B - Melilla -:-
12:00Getafe B - Socuellamos -:-
12:00Las Rozas - Villarrubia -:-
12:00Poblense - Villarrobledo -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 5 - 2. fáze

12:00Baleares - Merida -:-
17:00Navalcarnero - Don Benito -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 1 - Skupina o postup

17:00Bergantinos - Arenteiro -:-
17:00Somozas - Arosa SC -:-
18:00Polvorín - Alondras -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 1 - Skupina o udržení

17:00Agrupacion Estudiantil - Ourense CF -:-
17:00Arzua - UD Ourense -:-
17:00Fisterra - Pontellas -:-
17:00Paiosaco - Atios -:-
17:30Pontes - Barco -:-
17:30Viveiro - Ribadumia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 1 - 2. fáze

12:30Silva SD - CD Choco -:-
16:15Dep. Fabril - Rapido de Bouzas -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 2 - Skupina o postup

12:00Real Aviles - Llanes -:-
12:00Union Club Ceares - L'Entregu -:-
17:30Llanera - EI San Martin -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 2 - Skupina o udržení

12:00Aviles Stadium - Valdesoto -:-
12:00SD Navarro CF - CD Colunga -:-
17:00Mosconia - Condal -:-
17:00Praviano - Club Siero -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 2 - 2. fáze

12:00Lenense - Real Titanico -:-
17:30Caudal Deportivo - Tuilla -:-
17:30Gijon Industrial - Basico Urraca -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 3 - Skupina o postup

11:45Siete Villas - Escobedo -:-
17:30Cayon - Torrelavega -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 3 - Skupina o udržení

11:30Revilla - Guarnizo -:-
17:00CD Barquereno - Castro -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 3 - 2. fáze

17:30Textil Escudo - Vimenor -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 4 - Skupina o udržení

12:00Ariznabarra - Tolosa FC -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 4 - 2. fáze

11:30Basconia - Santuxu -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 5 - Skupina o postup

12:00Cerdanyola - Vilafranca -:-
12:00Girona B - CE Europa -:-
12:30Granollers - Terrassa -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 5 - Skupina o udržení

12:00Horta - Pobla Mafumet -:-
16:30Peralada - Igualada -:-
17:00Banyoles - Montanesa -:-
18:00UE Figueres - Santfeliuenc -:-
19:00UE Sants - Valls -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 5 - 2. fáze

11:45Grama - Castelldefels -:-
12:00Vilassar de Mar - San Cristobal CP -:-
18:00Sant Andreu - CE Manresa -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 6 - Skupina o postup

18:00Alzira - Eldense -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 6 - Skupina o udržení

12:00Torrent - Hercules B -:-
17:00Benicarlo - Villajoyosa -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 6 - 2. fáze

11:30Recambios Colon - Beniganim -:-
12:00Silla CF - Jove -:-
18:00Villarreal C - Olimpic Xativa -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 7 - Skupina o postup

12:00Union Adarve - Leganes B -:-
12:00Vallecano B - CD Mostoles -:-
19:15Moratalaz - Alcorcon B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 7 - Skupina o udržení

11:30Complutense - Real Aranjuez -:-
11:30RSD Alcala - El Alamo -:-
11:30San Fernando - Atletico Pinto -:-
12:00Santa Ana - Mostoles -:-
16:00Paracuellos Antamira - Villaverde San Andres -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 7 - 2. fáze

11:30AD Torrejon - Trival Valderas -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - Parla -:-
17:00Flat Earth - Carabanchel -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 8 - Skupina o postup

17:00Cristo Atletico - G. Segoviana -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 8 - Skupina o udržení

16:30Santa Marta Tormes - Colegios Diocesanos -:-
17:00Becerril - Bupolsa -:-
17:30La Baneza - Real Burgos CF -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 8 - 2. fáze

17:00Bembibre - Mirandes B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 9 - Skupina o postup

18:00OdloženoAlmeria B - El Palo -:-
18:30Mancha - Velez -:-
18:30Torredonjimeno - Antequera -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 9 - Skupina o udržení

12:00CP Almeria - Motril -:-
12:00Maracena - CD Alhaurino -:-
18:00OdloženoLoja - Estepona -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 9 - 2. fáze

12:00Huetor Vega - Malaga B -:-
18:30Huetor Tajar - Alhaurin -:-
19:00CD Torreperogil - Juventud Torremolinos -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 10 - Skupina o postup

12:00Ceuta - Ciudad de Lucena -:-
18:30Xerez CD - Puente Genil -:-
18:30OdloženoXerez D.F.C. - San Roque -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 10 - Skupina o udržení

12:00Arcos CF - Sevilla C -:-
12:00Cabecense - CD Gerena -:-
17:30Lebrijana - La Palma -:-
18:30Conil - Castilleja CF -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 10 - 2. fáze

12:00Antoniano - CD Utrera -:-
12:00Rota - Pozoblanco -:-
18:00Los Barrios - Cordoba B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 11 - Skupina o postup

12:00Constancia - Platges de Calvia -:-
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Formentera -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 11 - Skupina o udržení

12:00Felanitx - Santa Catalina Atletico -:-
12:00Ferriolense - Alcudia -:-
17:00Cardassar - Binissalem -:-
17:00Soller - Esporles -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 12

13:00Arucas - La Cuadra -:-
13:00Atl. Paso - SD Tenisca -:-
13:00Lanzarote - Las Palmas C -:-
13:00Mensajero - Union Guimar -:-
13:00San Fernando - Panaderia -:-
13:00Santa Ursula - Tacoronte -:-
13:00Tenerife B - Atl. Victoria -:-
13:00UD Guia - Gran Tarajal -:-
13:00Union Viera - Villa Santa Brigida -:-
13:00Vera - CD Buzanada -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 13 - Skupina o postup

12:15Racing Murcia - Pulpileno -:-
17:00Mar Menor - Aguilas FC -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 13 - Skupina o udržení

12:30CAP Ciudad de Murcia - EG El Palmar CF -:-
17:00Deportiva Minera - EDMF Churra -:-
17:00Muleno - Olimpico de Totana -:-
17:30Huercal-Overa - Minerva -:-
18:00Lorca FC - Plus Ultra -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 13 - 2. fáze

11:30La Union - Bullense -:-
16:30Cartagena FC - UD Los Garres -:-
17:00Mazarron CF - UCAM Murcia B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 14 - Skupina o postup

12:00Montijo - Diocesano -:-
18:00CD Coria - Cacereno -:-
18:00Moralo - Jerez CF -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 14 - Skupina o udržení

12:00Fuente de Cantos - Chinato -:-
12:00Olivenza - CD Calamonte -:-
18:00Llerenense - Campanario -:-
18:00RCP Valverdeno - Lobon -:-
18:00Trujillo - Valdivia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 14 - 2. fáze

12:00Azuaga - Extremadura UD B -:-
12:00Miajadas - Aceuchal -:-
18:00Arroyo - UP Plasencia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 15 - Skupina o postup

17:00Cirbonero - AD San Juan -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 15 - Skupina o udržení

17:00Pena Azagresa - Subiza -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 15 - 2. fáze

16:30Murchante - Burlades -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 16 - Skupina o postup

12:00Varea - Logrones Promesas -:-
17:00Alfaro - Racing Rioja -:-
17:00Anguiano - Naxara -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 16 - Skupina o udržení

12:00Berceo - Pradejon -:-
12:00Vianes - Tedeon -:-
12:00Villegas - Calasancio -:-
18:30Agoncillo - River Ebro -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 16 - 2. fáze

17:00CDFC Calzada - Casalarreina -:-
17:00Oyonesa - Yague -:-
17:30Arnedo - Calahorra B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 17 - Skupina o postup

12:00Belchite 97 - Utebo FC -:-
12:00Huesca B - Brea -:-
17:00Teruel - Cuarte -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 17 - Skupina o udržení

12:00Sabinanigo - Tamarite -:-
17:00Epila - Atletico Monzon -:-
17:30Sarinena - Carinena -:-
17:30Villanueva CF - Valdefierro -:-
18:00Robres - San Juan Zaragoza 3:0

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 17 - 2. fáze

11:30Zaragoza B - Borja -:-
17:00CF Illueca - Barbastro -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 18 - Skupina o postup

18:00Albacete B - Marchamalo -:-
18:00Puertollano C.F. - Torrijos -:-
18:00Quintanar - Toledo -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 18 - Skupina o udržení

11:30Almansa - Illescas -:-
12:00Manzanares - Azuqueca -:-
17:00Atl. Ibanes - Conquense -:-
18:30La Solana - Pedroneras -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 18 - 2. fáze

12:00La Roda - Tarancon -:-
17:00Huracan de Balazote - Villacanas -:-

ŠPANĚLSKO: Primera Division ženy

11:30Sevilla Ž - Atl. Madrid Ž -:-
12:00Real Madrid Ž - Betis Ž -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Degerfors - Kalmar -:-
15:00Hacken - Malmo FF -:-
15:00Östersunds - Orebro -:-
17:30Djurgarden - Norrkoping -:-
17:30Sirius - Halmstad -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00Östers - Landskrona -:-
15:00Värnamo - Sundsvall -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

16:00Assyriska FF - Karlstad -:-
16:00Sylvia - Sollentuna -:-
16:15Pitea - Hammarby TFF -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:00Hammarby Ž - Hacken Ž -:-
14:00Vittsjo Ž - Pitea Ž -:-
15:00Eskilstuna United Ž - Kristianstads Ž -:-
17:00Linköpings Ž - Rosengard Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

12:00Moron Ž - Alingsas FC Ž -:-
15:00Mallbackens Ž - IF Brommapojkarna Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Super League

16:00Basilej - Servette -:-
16:00Lausanne - Vaduz -:-
16:00Young Boys - Lugano -:-

ŠVÝCARSKO: Promotion League

14:30Munsingen - Bavois -:-
16:00OdloženoCurych II - Bellinzona -:-
16:00OdloženoEtoile-Carouge - Basilej II -:-
16:00OdloženoNyonnais - Breitenrain -:-

ŠVÝCARSKO: Nationalliga A ženy

14:00Basilej Ž - Grasshoppers Ž -:-

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

13:30Eskhata - Ravshan -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00Polisi Tanzania - Tanzania Prisons -:-
15:00Dodoma Jiji - Namungo -:-
15:00Mwadui - Simba -:-

TCHAJ-WAN: Premier League

10:00CPC - NTUS -:-
10:00Hang Yuen - Taichung -:-
10:00Taipei Tatung - Taipower -:-
10:00Taiwan Steel - Red Lions -:-

TOGO: Championnat National

16:00OdloženoASC Kara - Semassi -:-
16:00OdloženoDynamic Togol. - AS Togo-Port -:-
16:00OdloženoEntente II - OTR -:-
16:00OdloženoGomido - Anges de Notse -:-
16:00OdloženoIfodje - Kara -:-
16:00OdloženoKoroki Metete - Unisport -:-
16:00OdloženoMaranatha - Gbohloe-Su -:-
17:00Anges de Notse - OTR -:-
17:00Dynamic Togol. - Maranatha -:-
17:00Entente II - Gbohloe-Su -:-
17:00Gomido - AS Togo-Port -:-
17:00Ifodje - Unisport -:-
17:00Sara Sport - Koroki Metete -:-
17:00Semassi - Kara -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

14:30Esperance Tunis - Kairouanaise -:-
14:30Sfaxien - Etoile Sahel -:-

TUNISKO: Ligue 2 - Skupina o postup

14:30Gabes - Hamam-Sousse -:-
14:30Zarzis - SS Sfaxien -:-

TURECKO: Superliga

15:00Gaziantep - Kasimpasa -:-
18:00Basaksehir - Fenerbahce -:-

TURECKO: 1. Lig

12:30Eskisehirspor - Balikesirspor -:-
15:00Akhisarspor - Altinordu -:-
18:00Istanbulspor - Menemenspor -:-

UGANDA: Premier League

15:00Kampala City - Villa -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Inhulets - Rukh Lviv -:-
16:00Mariupol - Olimpik Doněck -:-
18:30Kolos Kovalivka - Dnipro-1 -:-

UKRAJINA: Druha Liga

14:00Balkany - Nova Kakhovka -:-
14:00Kryvbas - Tavriya -:-
15:30Chernihiv - Obolon 2 -:-

USA: MLS

00:00Los Angeles FC - Austin FC -:-
02:00DC United - New York City -:-
02:00FC Dallas - Colorado Rapids -:-
02:00New York Red Bulls - Sporting Kansas City -:-
02:30Chicago Fire - New England Revolution -:-
02:30Nashville SC - FC Cincinnati -:-
21:00Inter Miami - Los Angeles Galaxy -:-
23:30Columbus Crew - Philadelphia Union -:-

USA: USL League One

23:00New England II - Richmond Kickers -:-
01:00Tormenta - Fort Lauderdale -:-

VENEZUELA: Primera Division - 1. fáze

00:15Lara - Yaracuyanos -:-
23:00Gran Valencia - Carabobo -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00Binh Duong - Da Nang -:-
12:00Gia Lai - Hanoj FC -:-
13:00Nam Dinh - Ho Chi Minh -:-

VIETNAM: V.League 2

11:00Hue - Khanh Hoa -:-
12:00Long An - Ba Ria Vung Tau -:-

ZAMBIE: Super League

15:00Lumwana Radiants - Nkana -:-
15:00Nkwazi - Red Arrows -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.