OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Včera » Všechny zápasy

ARGENTINA: Torneo Super 20

01:00San Martin - Instituto de Cordoba 80:78pp
16:30Instituto de Cordoba - Obras 71:76
19:00San Martin - Quimsa 66:72

AUSTRÁLIE: NBL

07:30Adelaide 36ers - NZ Breakers 62:106
10:00Melbourne United - Sydney Kings 83:80

BELGIE: Top Division ženy

18:15Kortrijk Ž - Braine Ž 59:111
20:00Waregem Ž - Lummen Ž 69:80
20:30Laarne Ž - Sint-Katelijne-Waver Ž 52:75
20:30Mechelen Ž - Lutych Ž 102:106pp

BĚLORUSKO: Premier League

12:00Tsmoki Minsk 2 - Borisfen 77:71

BĚLORUSKO: Premier League - Část poražených

11:00Brest - SDUSHOR Minsk 92:62
11:00Rguor Minsk - Gomel 68:67

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Bosna Royal - Zrinjski Mostar 103:94
17:00Kakanj - Čelik 58:93
20:00Čapljina - Leotar Trebinje 82:102

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH ženy

16:30Play Off Sarajevo Ž - Rudar Ž 86:46
18:00Konjic Ž - Igman Ž 87:43
20:00Jumper Ž - Mladi Krajisnik Ž 71:79

BRAZÍLIE: NBB

00:00Mogi - Cearense 84:94
13:00Bauru - Pato 101:55
16:00Campo Mourao - Paulistano 78:86
20:00Flamengo - Sao Paulo 93:74
23:00Franca - Minas 87:93

BULHARSKO: NBL

17:30Beroe - Spartak Pleven 87:72
18:00Balkan - Chernomorets 92:86

ČERNÁ HORA: Prva A Liga

18:00Danilovgrad - Sutjeska 86:95
18:30Lovcen Cetinje - Studentski Centar 81:75

ČESKO: NBL - Část poražených

17:00Svitavy - Ostrava 77:68
18:00Děčín - Ústí n. Labem 77:88
18:00OdloženoOlomoucko - Hradec Králové -:-

ČESKO: NBL - Část vítězů

17:00Nymburk - Pardubice 109:77
18:00Opava - Brno 99:101pp

ČESKO: ŽBL ženy

11:00Slovanka Ž - Chance U19 Ž 65:50
14:30Chomutov Ž - Slavia Praha Ž 56:61
14:30Ostrava Ž - Trutnov Ž 20:0

DÁNSKO: Basketligaen

14:00Bears Academy - Kodaň 129:99

DÁNSKO: Dameligaen ženy

14:30Amager Ž - Aabyhoj Ž 89:66

ESTONSKO: Korvpalli Meistriliiga

17:00OdloženoTallinna Kalev - Pärnu -:-

EVROPA: ABA Liga

17:00Zadar - Partizan 96:94pp
19:00Cedevita Olimpija - FMP Bělehrad 94:86

EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga

16:00Rapla - Rakvere Tarvas 65:73

EVROPA: WBBL ženy

13:00Latvijas Universitate Ž - Liepajas Papirs/LSSS Ž 75:48
16:00RSU Merks Ž - BJBS Riga Ž 54:62

FINSKO: Korisliiga

16:00BC Nokia - Karhu Basket 75:99
16:00Helsinki Seagulls - Kataja 80:62
16:00Kobrat - Pyrinto Tampere 83:96
16:00Ura Basket - UU-Korihait 109:105

FINSKO: I Divisioona A

11:00Oulu - Munk. Kisapojat 75:109
17:00ToPo - Korikouvot 84:93

FINSKO: Korisliiga ženy

14:00Torpan Pojat Helsinki Ž - Espoo Team Ž 71:97
16:00PeKa Ž - Lappeenranta Ž 113:69

FRANCIE: LFB ženy

20:00ESB Villeneuve Ž - Union Hainaut Ž 65:85
20:00La Roche Ž - Charnay Bourgogne Sud Ž 66:75
20:00Tarbes GB Ž - Nantes Ž 73:68
20:30Landerneau Bretagne Ž - Flammes Carolo Ž 57:67

GRUZIE: Superleague

10:00Mgzavrebi Tbilisi - Batumi RSU 64:75
12:30TSU Hyunda - Kutaisi 68:83
15:00Titebi - Vera Tbilisi 51:80

CHILE: LNB

18:00Catolica - Espanol de Talca 83:85
20:00CD Puerto Varas - Valdivia 91:82
21:00Leones Quilpue - U. De Concepcion 76:94
22:00Ancud - Puerto Montt 75:65
23:00Las Animas - Temuco 88:64
00:00Puente Alto - Quilicura 86:68

CHORVATSKO: Premijer liga

14:00Gorica - Furnir 91:73
17:00Osijek - Sonik Puntamika 92:86
17:30GKK Sibenka - Skrljevo 88:97
19:00Alkar - Hermes 95:71

CHORVATSKO: Prva Liga

16:30Bosco - KK Zaprudje 101:70
17:00Dubrovnik - Cedevita 83:114
17:00Kvarner - KK Samobor 81:64
17:00Omis - Pula 84:75

CHORVATSKO: Premijer Liga ženy - Část poražených

15:15Split Ž - Zadar Ž 91:78
17:45KAZL Split Ž - FSV Rijeka Ž 71:60

CHORVATSKO: Premijer Liga ženy - Část vítězů

17:00Rockwool Pula Ž - ZKK Medvescak Ž 76:79
17:45Tresnjevka 2009 Ž - Mursa Osijek Ž 94:47

ISLAND: Premier League ženy

20:00Valur Ž - KR Reykjavik Ž 73:46

ITÁLIE: Lega A

19:30Virtus Bologna - Varese 85:76
20:00Sassari - Venezia 96:88
20:30Brindisi - Trieste 81:74

ITÁLIE: Serie A1 ženy

15:00Virtus Bologna Ž - Campobasso Ž 80:68

IZRAEL: Super League

17:20Hapoel Eilat - Maccabi Tel Aviv 91:85

JAPONSKO: B.League

06:00Hiroshima D. - Chiba 88:110
06:00Shimane - Sun Rockers Shibuya 88:77
07:05Akita - Hokkaido 81:73
07:05Diamond Dolphins - Alvark 100:95pp
07:05Kyoto - Osaka 72:79
07:05Shinshu - Niigata 79:67
07:05Utsunomiya Brex - SeaHorses Mikawa 67:85
07:05Yokohama - Brave Thunders 65:92
09:05NeoPhoenix - Shiga 73:100
10:05Toyama - Ryukyu 85:67

JIŽNÍ KOREA: KBL

07:00Seoul Thunders - Wonju DB 77:72
07:00Sonic Boom - LG Sakers 100:95
09:00KCC Egis - Anyang 68:72

JIŽNÍ KOREA: WKBL ženy - Play Off

10:00Woori Wibee Ž - Samsung Blue Minx Ž 74:69

KOSOVO: Superliga

17:00Bashkimi - Z-Mobile Priština 88:99
19:00Trepca - Prizreni 116:114pp

LITVA: LKL

16:00Pieno Zvaigzdes - Lietkabelis 77:80
16:20CBet - Rytas 67:97

LITVA: NKL - Play Off

15:00Gargždu - Perlas 93:71
18:30Zalgiris Kaunas 2 - Ežerunas 85:71

LITVA: Moteru Lyga ženy

15:15Aistes LSU Kaunas Ž - Šiauliai-Universitetas Ž 56:60

LUCEMBURSKO: Total League

19:30Bertrange - Musel Pikes 73:83
19:30T71 Dudelange - Esch 89:74
19:30Walferdange - Larochette 98:82
20:00Contern - Racing Luxembourg 72:90
20:00Hesperange - Heffingen 82:93

LUCEMBURSKO: Total League ženy

17:30Bertrange Ž - Walferdange Ž 29:93
18:30Amicale Steesel Ž - Musel Pikes Ž 73:63
19:00Grengewald Hueschtert Ž - Esch Ž 90:75

MAĎARSKO: NB I. A

17:00KTE-Duna - Soproni KC 74:92
18:00Kaposvari - Szolnoki Olaj 61:82
18:00Kormend - Jaszberenyi 68:72
18:00Pecsi VSK - Atomeromu Paks 85:78
18:00Szombathely - OSE Lions 91:71
18:00Zalakeramia - Szedeak 87:95
20:00Alba Fehérvár - DEAC 95:102

NĚMECKO: BBL

18:00OdloženoGottingen - Chemnitz -:-
18:00Ulm - Syntainics MBC 102:73
20:30Bonn - Vechta 94:89
20:30Giessen - Bayreuth 97:92

NĚMECKO: Pro A

18:00Bremerhaven - Panthers Schwenningen 90:85
18:00Ehingen - Kirchheim 85:90
19:00Tubingen - Jena 64:77
19:30Artland - Leverkusen 69:77
19:30Heidelberg - Trier 80:68
19:30PS Karlsruhe - Nurnberger 90:83

NĚMECKO: Pro B

14:00Bayern 2 - Hanau 73:81
14:00OrangeAcademy - Drážďany 70:86
15:00Frankfurt 2 - Coburg 88:89
18:00Kolín nad Rýnem - Itzehoe 71:75
19:00Bernau - Wedel 76:87
19:00Bochum - Iserlohn 101:86
19:00Oberhaching - College Karlsruhe 81:97
19:30Koblenz - Lowen 90:71
19:30Schwelm - G. Düsseldorf 86:77

NĚMECKO: DBBL ženy

18:00Herner Ž - Flippo Ž 59:68
19:00Halle Ž - Heidelberg Ž 92:83
19:30Freiburg Ž - GiroLive Ž 83:90

NIZOZEMSKO: DBL

16:00Amsterdam - Den Bosch 67:95
18:30Groningen - Den Helder 84:78
20:00BAL Weert - Leeuwarden 81:58
20:00Leiden - Almere 124:79

POLSKO: Energa Basket Liga

17:35Dabrowa Gornicza - Ostrow Wielkopolski 93:100

POLSKO: 1. Liga

17:00Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw II 84:77
17:00Pelplin - Krosno 83:91
18:00Czarni Slupsk - Ksiezak Lowicz 93:63
18:00Dziki Warszawa - Pogon Prudnik 78:71
18:00Gornik Walbrzych - Nysa Klodzko 95:64
18:00WKK Wroclaw - Lancut 65:78

POLSKO: Energa Basket Liga ženy

17:00Artego Bydgoszcz Ž - Politech. Gdanska Ž 77:76
17:00GTK Gdynia Ž - Sosnowiec Ž 46:77
17:00Sleza Wroclaw Ž - Gorzow Ž 63:85
19:00Polkowice Ž - Arka Gdynia Ž 76:81

PORTUGALSKO: LPB

16:00Vitoria - Sporting CP 77:82
17:00CAB Madeira - Maia 95:72
17:00Imortal - Galitos 100:87
17:00Ovarense - Lusitania 87:97
19:00Barreirense - Esgueira 85:89
22:00Academica - Oliveirense 71:89

RAKOUSKO: Superliga - Část poražených

17:30OdloženoTraiskirchen - Vienna Timberwolves -:-

RAKOUSKO: Superliga - Část vítězů

17:30Oberwart - Kapfenberg 87:90
17:30Swans Gmunden - Klosterneuburg 81:79
20:00St. Polten - Wels 79:64

RAKOUSKO: Zweite Liga

18:00Furstenfeld - Raiders Tirol 84:55
18:00Mattersburg - BBC Nord 79:69
18:00Wagram - Dornbirn Lions 84:75
18:00ZrušenoWorthersee Piraten - Jennersdorf -:-
19:30Salzburg - Celovec 76:57

RAKOUSKO: Superliga ženy

14:00DBB LZ OO Ž - Celovec Ž 79:49
14:00Vienna Timberwolves Ž - Vienna United Ž 80:73
18:00UBSC-DBBC Graz Ž - UBI Graz Ž 47:90

RUMUNSKO: Liga National ženy - 1. fáze

15:00CSU Rookies Oradea Ž - Cluj Napoca Ž 29:96
15:00Phoenix Constanta Ž - Rapid Bucuresti Ž 78:43
15:00Sepsi S. Ž - Olimpia Brasov Ž 96:58
17:30Satu Mare Ž - FCC ICIM Arad Ž 64:43
18:00CSBT Alexandria Ž - Agronomia Bucuresti Ž 43:73
18:00Targu Secuiesc Ž - Municipal Targoviste Ž 71:67

RUSKO: VTB liga

13:00Unics Kazaň - Nizhny Novgorod 87:56
14:00Lokomotiv Kubaň - Enisey 100:98

RUSKO: Super League

08:15Vostok 65 - CSKA Moskva 2 77:70
09:10Irkutsk - Khimki-Podmoskovie 71:96
11:00Sibirtelek-Lokomotiv - MBA Moskva 84:69
13:00University-Ugra - Dome-Springs Izhevsk 71:77
13:15Ufimets Ufa - Temp Sumz Revda 70:99
16:00Samara - Uralmash Ekaterinburg 75:72

ŘECKO: Basket League

19:00Harilaos Trikoupis - Peristeri 63:70

ŘECKO: A2

16:00OdloženoAmyntas - Filippos Veroi -:-
16:00OdloženoAO Triton - Oiakas Nafpliou -:-
16:00OdloženoAS Karditsas - Apollon Patron -:-
16:00OdloženoDafni Dafniou - Agriniou -:-
16:00OdloženoKavala - Eleftheroupoli -:-
16:00OdloženoMarousi - Panerythraikos -:-
16:00OdloženoOlympiakos B - Pagrati -:-
16:00OdloženoPsychikou - Koroivos -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superleague

18:00FMP Akademija - Crn Drim 74:68
18:00Kumanovo - Gostivar 81:73

SEVERNÍ MAKEDONIE: Prva Liga ženy

16:00Struga Ž - Shkupi Ž 59:60
17:00ZrušenoBasket Kam Ž - Patriot Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga

16:00Levice - Lučenec 111:102pp
18:00Spišskí Rytieri - Svit 65:71
20:00Prievidza - Handlová 95:76

SLOVENSKO: Extraliga ženy - Část poražených

14:00Spišská Nová Ves Ž - SK UMB Banská Bystrica Ž 48:52
17:30Poprad Ž - BK SKP 08 Banská Bystrica Ž 36:79

SLOVENSKO: Extraliga ženy - Část vítězů

16:00OdloženoYoung Angels Košice Ž - Šamorín Ž -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM - Část poražených

18:00Tajfun Sentjur - Laško 62:72
19:00Hopsi Polzela - KK Triglav Kranj 84:73

SLOVINSKO: 1. SKL ženy

15:00Ilirija Ž - Triglav Ž 55:69
17:00Grosuplje Ž - Konjice Ž 67:72pp
17:00Maribor Ž - Ledita Ž 65:75
18:00Jezica Ž - Cinkarna Celje Ž 54:64

SRBSKO: První liga

18:00OdloženoKK Pirot - Tamiš -:-
18:00Sloboda - OKK Novi Pazar 76:81

SRBSKO: 1. ŽLS ženy

15:30Vrbas Ž - Partizan Ž 61:68
16:30Radnicki Kragujevac Ž - ZKK Kraljevo Ž 83:62
17:00Radivoj Korac Ž - Nis Ž 101:40

ŠPANĚLSKO: ACB

18:00Manresa - Murcia 85:84
18:00Unicaja - Estudiantes 91:77
20:45Gipuzkoa - Bilbao 74:97
20:45Real Madrid - San Pablo Burgos 96:81

ŠPANĚLSKO: LEB Oro

19:00Leyma Coruna - Caceres 68:46

ŠPANĚLSKO: LEB Plata

18:00Moron - Carbajosa 81:80pp
18:15Cornella - Benicarlo 70:73
18:30Estela - Ponferrada 84:61
18:30L'Hospitalet - Navarra 75:83
18:30Pardinyes - Jairis 78:75
18:30Taldea - Gijon 83:76
19:30Albacete - Tarragona 80:62
19:30Barcelona B - Villarrobledo 90:54
20:30Zentro - Marbella 100:82

ŠPANĚLSKO: Liga Femenina ženy

12:00Campus Promete Ž - Ensino Ž 78:72
12:00Estudiantes Ž - Zaragoza Ž 83:54
18:30Araski Ž - Bembibre Ž 72:54
19:15IDK Gipuzkoa Ž - Gran Canaria Ž 73:86
20:00Perfumerias Avenida Ž - Ciudad de La Laguna Ž 76:36

ŠVÉDSKO: Basketligan

19:04Borås - Nassjo 101:78

ŠVÉDSKO: Superettan

14:00OdloženoWetterbygden Stars - IK Eos -:-
15:00OdloženoTeam4Q - RIG Mark -:-
15:00OdloženoTrelleborg - Ockelbo -:-
16:30OdloženoHogsbo - Kalmar -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan ženy

13:30Hogsbo Ž - Visby Ž 84:76
14:00Uppsala Ž - Marbo Ž 89:71
14:30Lund Ž - Sodertalje Ž 73:84
15:00Alvik Ž - Umea Ž 76:74

ŠVÝCARSKO: SB League

17:30BBC Monthey - Fribourg Olympic 57:90
17:30Geneva Lions - Lugano 98:67
17:30SAM Massagno - BC Boncourt 101:91
18:00Neuchatel - Regio Basel 82:84

ŠVÝCARSKO: SB League ženy

16:00Geneve Ž - Nyon Ž 96:68
17:30Helios VS Ž - BBC Troistorrents Ž 81:83pp

TURECKO: Super Ligi

11:00Bahcesehir Kol. - Pinar Karsiyaka 83:96
13:15Petkim Spor - OGM Ormanspor 83:76
15:30Turk Telekom - Bursaspor 83:82
18:00Tofas - Galatasaray 98:89

TURECKO: TBL

12:00Akhisar Belediye - Yalova Bld. 90:97
13:45Balikesir - Istanbul Basket 85:79
15:30Samsun - Final Spor 85:75

TURECKO: TB2L - 1. fáze

11:00Cozum Ankara - Bati Ege 77:57
12:00Seyhan - Kadikoy Istanbul 68:80
13:00Istanbul BB - Corlu 69:76
14:00Asya Kartallari - Darica Genclerbirligi 82:76
14:00Ege Sportif - Altinel Spor 75:66
14:00Egospor - Beylikduzu 88:80
14:00Etimesgut - Gecit Spor 91:68
14:00Harem Spor - Kastamonu 65:99
14:00Mersin BSB - Kayserigaz 57:48

TURECKO: KBSL ženy

12:00Ormanspor Ž - Canik Belediye Ž 120:65
12:30Adana BK Ž - Cankaya Ž 53:97
13:00Botas Ž - Fenerbahce Ž 55:107
13:15Nesibe Aydin Ž - Besiktas Ž 67:58
14:00Bellona Kayseri Ž - Elazig Il Ozel Idare Ž 92:74

UKRAJINA: FBU Superliga

15:00Khimik Yuzhny - Budivelnik 80:91

UKRAJINA: Superliga ženy

13:00Berdyansk Ž - Odessa Ž 98:61
13:15Dynamo Kyiv Ž - Frankivsk Halichina Ž 64:79
15:00Kyiv Basket Ž - Prometey Ž 63:81
16:00Rivne Ž - Vinnytski Blyskavky Ž 89:57

URUGUAY: Liga Uruguaya - Play Off

01:15Aguada - Trouville 90:84

USA: NBA

01:30Boston Celtics - Indiana Pacers 118:112
01:30Toronto Raptors - Houston Rockets 122:111
02:00Detroit Pistons - Sacramento Kings 107:110
02:00Chicago Bulls - Phoenix Suns 97:106
02:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers 99:119
02:00Miami Heat - Utah Jazz 124:116
02:00Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks 118:109
04:00Golden State Warriors - Charlotte Hornets 130:121
04:00Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers 102:93

USA: NBA G League

01:00Canton Charge - Rio Grande Valley Vipers 102:120
01:30Greensboro Swarm - Raptors 905 117:126
17:00Agua Caliente Clippers - Erie BayHawks 89:94
17:30Delaware Blue Coats - Oklahoma City Blue 114:129
21:00Raptors 905 - Westchester 127:115
21:30Santa Cruz Warriors - Long Island Nets 108:88

USA: NCAA

23:00Cal Poly - UC Davis 61:69
23:00Siena - Manhattan 74:69
23:00Texas State - Louisiana Monroe 58:49
00:00Denver - Nebraska O. 76:80
00:00Georgia Southern - Appalachian State 78:84pp
00:00Kennesaw State - Florida Gulf Coast 80:63
00:00ZrušenoLiberty - Bellarmine -:-
00:00St. Bonaventure - George Washington 88:41
01:00Akron - Bowling Green 71:83
01:00Bradley - Drake 71:80
01:00Evansville - Missouri State 81:90
01:00Idaho - Montana State 74:69
01:00OdloženoJacksonville - Stetson -:-
01:00Marshall - North Texas 65:77
01:00Northern Arizona - Southern Utah 62:92
01:00OdloženoNorth Florida - Florida Gulf Coast -:-
01:00Old Dominion - Middle Tenn. St. 67:61
01:00Penn State - Purdue 52:73
01:00Sacred Heart - Fairleigh Dickinson 70:64
01:00St. Louis - Richmond 72:67
01:00Texas Arlington - Arkansas State 73:71
01:00Troy - Coastal Carolina 59:75
01:00UC Irvine - UC San Diego 80:55
01:00UTSA Roadrunners - UAB 57:64
01:00Valparaiso - Indiana State 43:58
01:30AR Little Rock - La Lafayette 61:66
01:30Louisiana Tech - Rice 101:57
02:00ZrušenoChicago St - Dixie State -:-
02:00Southern Miss - Florida Atlantic 60:69
02:00Tarleton - New Mexico State 51:78
02:00Utah Valley - UTRGV 78:74
02:30South Dakota St. - UMKC 67:49
03:00Illinois State - Northern Iowa 56:70
03:00Loyola (Ill). - Southern Illinois 60:52
03:00Seattle - Grand Canyon 63:57
03:00South Alabama - Georgia State 81:84
03:00Utah State - Nevada 75:72
04:00Cal St. Bakersfield - CS Northridge 84:58
05:00UC Riverside - UC Santa Barbara 68:72
05:00UNLV - Fresno State 68:67
05:59Hawaii - Long Beach State 78:76
18:00Auburn - Tennessee 77:72
18:00Bellarmine - Liberty 78:94
18:00Depaul - Georgetown 60:68
18:00Georgia Tech - Syracuse 84:77
18:00Indiana - Michigan 57:73
18:00Loyola MD - Navy 67:73
18:00Texas Tech - Texas 68:59
19:00Ball State - Central Michigan 97:91
19:00Eastern Michigan - Northern Illinois 91:57
19:00Georgia - South Carolina 70:91
19:00UMass Lowell - Stony Brook 64:62
19:00Western Carolina - Mercer 85:61
20:00Arizona - Washington 75:74
20:00Arkansas - LSU 83:75
20:00Boston College - Notre Dame 94:90
20:00Bucknell - American 71:78
20:00Clemson - Miami 66:58
20:00Davidson - VCU Rams 65:57
20:00Hampton - Presbyterian 67:65
20:00Hartford - Binghamton 77:60
20:00Idaho State - Montana 58:59
20:00Louisiana Tech - Rice 79:58
20:00Marshall - North Texas 73:72
20:00Northern Colorado - Portland State 65:73
20:00Ohio - Buffalo 66:86
20:00South Carolina St - Florida A&M 63:57
20:00Stetson - North Florida 85:68
20:00Wisconsin - Illinois 69:74
20:05Sacramento State - Weber State 70:72
20:30UConn - Marquette 80:62
21:00Army - Boston University 63:75
21:00Georgia Southern - Appalachian State 65:57
21:00North Alabama - Lipscomb 73:66
21:00Oklahoma - Oklahoma State 90:94pp
21:30Vanderbilt - Ole Miss 75:70
22:00California - Oregon 63:74
22:00California Baptist - Vanguard Lions 78:65
22:00Colorado State - Air Force 72:49
22:00East Tennessee St - NC Greensboro 74:85pp
22:00High Point - USC Upstate 65:60
22:00Kentucky - Florida 67:71
22:00Lafayette - Lehigh 75:69
22:00Morehead State - Belmont 89:82pp
22:00North Carolina - Florida State 78:70
22:00Northwestern St. - SE Louisiana 79:61
22:00San Diego State - Boise State 62:58
22:00San Diego Toreros - Pepperdine 84:90
22:00ZrušenoUCF Knights - Temple -:-
22:00UTSA Roadrunners - UAB 96:79
22:00Virginia Tech - Wake Forest 84:46
22:00West Virginia - Kansas State 65:43
22:00ZrušenoWyoming - San Jose State -:-
22:30George Mason - La Salle 89:54
22:30Miami (Ohio) - Kent State 51:64
22:30South Dakota Coyotes - North Dakota St. 80:71
23:00Albany - NJIT 76:66
23:00AR Little Rock - La Lafayette 69:59
23:00Cal Poly - UC Davis 66:68pp
23:00Eastern Illinois - Tenn. Martin 68:73
23:00Jacksonville St. - Austin Peay 75:67
23:00Oral Roberts - Western Illinois 85:81
23:00Southern Miss - Florida Atlantic 66:73
23:00Texas Arlington - Arkansas State 64:56
23:00Texas State - Louisiana Monroe 61:57
23:00Toledo - Western Michigan 91:44
23:00Troy - Coastal Carolina 71:76
23:00Xavier - Creighton 77:69
23:30Alabama A&M - Prairie View A&M 54:55
23:30Alabama State - Texas Southern 76:86
23:30Lamar - Stephen F. Austin 88:83pp
23:30Southern - Alcorn State 89:75
00:00Central Arkansas - Abilene Christian 84:82
00:00Denver - Nebraska O. 76:80
00:00Duke - Louisville 73:80pp
00:00Illinois State - Northern Iowa 87:94pp
00:00Iowa State - TCU 72:76
00:00ZrušenoKennesaw State - Florida Gulf Coast -:-
00:00Loyola (Ill). - Southern Illinois 65:58pp
00:00Mississippi St. - Alabama 59:64
00:00NC Wilmington - Elon 77:80
00:00Siu Edwardsville - SE Missouri State 63:69
00:00UTEP - Charlotte 70:47
00:00Valparaiso - Indiana State 70:58
00:30Stanford - Oregon State 62:73

VELKÁ BRITÁNIE: WBBL ženy

14:00Durham Palatinates Ž - Manchester Mystics Ž 57:75
14:30Cardiff Met Archers Ž - Newcastle Eagles Ž 59:78

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.