OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Zítra » Všechny zápasy

ARGENTINA: Liga A - 1. fáze

23:00Instituto de Cordoba - Platense 45:33

BRAZÍLIE: NBB

23:00Pinheiros - Cearense -:-
21:00Sao Paulo - Pato -:-
00:00Paulistano - Minas -:-

BULHARSKO: NBL

18:00Rilski Sportist - Lukoil Levski -:-

ČERNÁ HORA: Prva A Liga

15:00Zeta - Primorje -:-

ČÍNA: CBA

04:00Shandong - Šanghaj -:-
05:30Jiangsu Dragons - Sichuan -:-
08:00Qingdao - Zhejiang Guangsha -:-
12:35Fujian - Liaoning -:-
13:00Guangzhou - Guangdong -:-

EVROPA: ABA Liga 2

12:00Borac - Helios Domzale -:-
16:00Gorica - Mladost Zemun -:-
20:30Podgorica - Spars Sarajevo -:-

EVROPA: WABA liga ženy

17:00Buducnost Ž - Banovici Ž -:-

FINSKO: Korisliiga

17:30Lahti Basketball - KTP Basket -:-

CHILE: LNB

23:00Catolica - U. De Concepcion -:-

ISLAND: Premier League

19:15Thorl - Njardvik -:-
20:15Grindavik - Valur -:-
20:15Keflavik - Hottur -:-
21:15Stjarnan - Tindastoll -:-

ITÁLIE: A2 Green

20:45Assigeco Piacenza - Capo d'Orlando -:-

IZRAEL: Super League

20:00Ironi Nahariya - Hapoel Jeruzalém -:-

IZRAEL: Liga Leumit

18:00OdloženoElitzur Ashkelon - H. Afula -:-

JIŽNÍ KOREA: KBL

07:00Anyang - Incheon -:-
07:00Seoul Knights - LG Sakers -:-
09:00KCC Egis - Wonju DB -:-

JIŽNÍ KOREA: WKBL ženy - Play Off

06:25Samsung Blue Minx Ž - Woori Wibee Ž -:-

LITVA: Moteru Lyga ženy

16:00Aistes LSU Kaunas Ž - Kibirkstis Vilnius Ž -:-

POLSKO: Energa Basket Liga

18:00Polpharma Starogard - Torun -:-

RUMUNSKO: Divizia A - 1. fáze

15:00Municipal Galati - Miercurea Ciuc -:-

RUSKO: VTB liga

14:30Astana - BC Kalev/Cramo -:-

SLOVENSKO: Extraliga

18:00Levice - Svit -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan ženy

18:00Umea Ž - Helsingborg Ž -:-
19:35Wetterbygden Sparks Ž - Norrkoping Ž -:-

TURECKO: TBL

16:00Konyaspor - Sigortam.net ITU -:-

UKRAJINA: FBU Superliga

17:00Prometey - Dněpr -:-

USA: NBA

01:00Boston Celtics - Washington Wizards -:-
01:00OdloženoToronto Raptors - Chicago Bulls -:-
02:00Detroit Pistons - New York Knicks -:-
02:00Houston Rockets - Memphis Grizzlies -:-
02:00Los Angeles Lakers - Golden State Warriors -:-
02:00Miami Heat - Atlanta Hawks -:-
03:00Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns -:-
04:00Sacramento Kings - Charlotte Hornets -:-

USA: NBA G League

01:00Erie BayHawks - Greensboro Swarm -:-
01:30Westchester - Iowa Wolves -:-
17:00Long Island Nets - Oklahoma City Blue -:-
21:00Delaware Blue Coats - G League Ignite -:-
21:30Canton Charge - Raptors 905 -:-

USA: NCAA

23:00Delaware State - Coppin State -:-
23:00Oral Roberts - Western Illinois -:-
00:00Lehigh - Lafayette -:-
01:00Utah State - Nevada -:-
21:00Arizona State - Washington State -:-
22:00Central Arkansas - Stephen F. Austin -:-
22:00St. Bonaventure - Dayton -:-
00:00Radford - Hampton -:-
00:00Richmond - Saint Josephs -:-
00:00St. Louis - UMass -:-
00:00Virginia - Miami -:-
00:00Winthrop - High Point -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.