OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

SVĚT: Mistrovství světa - Play Off

16:00Maroko - Španělsko -:-
20:00Portugalsko - Švýcarsko -:-

ANGLIE: National League

20:45Boreham Wood - Oldham -:-
20:45Halifax - Dorking -:-

ANGLIE: National League North

20:45Blyth - Southport -:-
20:45Curzon Ashton - Darlington -:-
20:45Farsley - King’s Lynn -:-
20:45Hereford - Chorley -:-
20:45Kettering - Gloucester -:-
20:45Leamington - Brackley Town -:-
20:45Scarborough - Peterborough Sports -:-
20:45Spennymoor - Boston Utd -:-

ANGLIE: National League South

20:45Braintree - Oxford City -:-
20:45Dulwich Hamlet - Chelmsford -:-
20:45OdloženoHampton & Richmond - Taunton -:-
20:45Hemel Hempstead - Bath -:-
20:45Cheshunt - Dover -:-
20:45Slough - Concord -:-
20:45Tonbridge - Eastbourne Boro -:-
20:45Welling - Farnborough -:-
20:45Worthing - Ebbsfleet -:-

ANGLIE: NPL Premier Division

20:45Marske - Liversedge -:-
20:45Whitby - Hyde -:-

ANGLIE: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Tamworth -:-
20:45Alvechurch - Stratford -:-
20:45Basford - Kings Langley -:-
20:45Coalville - Nuneaton -:-
20:45Needham Market - Hednesford -:-
20:45Rushall - Leiston -:-

ANGLIE: Southern League South Division

20:45Bracknell - Plymouth Parkway -:-
20:45Yate Town - Chesham -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

20:45Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford -:-
20:45Hastings - Canvey Island -:-
20:45Herne Bay - Billericay -:-
20:45Hornchurch - Folkestone -:-

ANGLIE: Premier League Cup

14:00Peterborough U21 - Aston Villa U21 -:-
20:00Everton U21 - Colchester U21 -:-

ANGLIE: Premier League U18

14:30Nottingham U18 - Manchester City U18 -:-

ARMÉNIE: 1. liga

11:30Syunik - Ararat 2 -:-

ÁZERBÁJDŽÁN: Division 1

11:00Imisli FK - SumQayit 2 -:-
11:00Karabach 2 - Zira 2 -:-
11:00Shamakhi 2 - Kapaz 2 -:-

EGYPT: Premier League

13:45Al Masry - National Bank Egypt -:-

EGYPT: Division 2 - sk. C

13:30Baladiyat El Mahalla - Proxy -:-

ETIOPIE: Premier League

12:00Adama City - Legetafo Legedadi -:-
12:00Ethiopia Bunna - Hadiya Hossana -:-
15:00Bahir Dar Kenema - St. George -:-
15:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga 2 - Baráž o udržení

10:00Georgia - Dusheti -:-
10:00Khobi - Rustavi -:-

GUINEA: Ligue 1

17:00Ashanti GB - Wakriya -:-
17:00Satellite - Sangaredi -:-

INDIE: I-League

09:30Real Kashmir - Sreenidi Deccan -:-
14:30Churchill Brothers - Mohammedan -:-

INDONÉSIE: Liga 1

09:30Persebaya - Barito Putera -:-
12:30Persija Jakarta - Borneo -:-
12:30Persis Solo - RANS Nusantara -:-

INDONÉSIE: Liga 2 - 1. kolo

12:30OdloženoPadang - Karo United -:-

JAMAJKA: Premier League

23:00Chapelton - Portmore 0:1
01:30Arnett Gardens - Molynes 2:1

KONGO: Ligue 1

14:00Etoile du Congo - AS BNG -:-
14:00Nathalys - Inter Club -:-
15:00Otôho d'Oyo - Leopard -:-
16:00Cheminots - V. Club Mokanda -:-
16:00Juk - CARA Brazzaville -:-

LIBYE: Premier League

14:00Al Akhdar - Al-Suqoor -:-
14:30Asswehly - Al Ahly Tripoli -:-

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Podzimní sezona

18:45Zwolle U18 - Ajax U18 -:-

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

16:30OdloženoRacing d'Abidjan - Sporting Gagnoa -:-

PORTUGALSKO: Ligový pohár

21:45Estoril - Torreense -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

11:00Farense U23 - Estoril U23 -:-
12:00Portimonense U23 - Sporting U23 -:-
14:00Mafra U23 - Benfica U23 -:-
16:00Gil Vicente U23 - Braga U23 -:-
16:00Vizela U23 - Famalicao U23 -:-

RUMUNSKO: Pohár

18:00Petrolul - U Craiova 1948 -:-
18:00Sepsi - FC Voluntari -:-
18:00Unirea Slobozia - Din. Bukurešť -:-

RUMUNSKO: Pohár ženy

12:30Roma Florin Padurean Ž - Politehnica Temešvár Ž -:-

SEVERNÍ IRSKO: Ligový pohár

20:45Cliftonville - Coleraine -:-
20:45Glentoran - Linfield -:-

SEYCHELLY: First Division League

15:00Bazar Brothers - Anse Royale -:-

SKOTSKO: Lowland League

20:45Celtic B - Berwick -:-
20:45Rangers B - East Kilbride -:-
20:45Tranent Juniors - Cumbernauld Colts -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

14:00ND Gorica - Bravo -:-
18:00Maribor - Radomlje -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Presidents Cup

13:35Al-Taawon - Al Hamriyah -:-
13:40Fursan Hispania - Gulf Heroes -:-
13:50Al Dhafra - Baynounah -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

12:00Ath. Bilbao (Esp) - Valladolid (Esp) -:-
12:00Genk (Bel) - Heerenveen (Ned) -:-
14:00Atromitos (Gre) - Nottingham (Eng) -:-
14:00Panetolikos (Gre) - Anderlecht (Bel) -:-
14:00Ried (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
18:00Galatasaray (Tur) - Villarreal (Esp) -:-
20:00Cambridge Utd (Eng) - West Ham (Eng) -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

19:00Leganes - Mirandes -:-
19:00R. Oviedo - Las Palmas -:-
21:00Albacete - Zaragoza -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1

12:00Fuenlabrada - Merida -:-
12:00Rayo Majadahonda - Real Madrid B -:-
12:00Unionistas - Alcorcon -:-
20:00Badajoz - La Coruňa -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2

19:00UD Logrones - R. Sociedad B -:-
20:00La Nucia - CF Intercity -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

13:30Mensajero - Lanzarote -:-
17:30Tamaraceite - CD Marino -:-

TUNISKO: Ligue 2

13:30CO Medenine - ES Djerba -:-
13:30Espoir Rogba - Gabes -:-
13:30Jendouba Sport - Oued Ellil -:-
13:30Korba - Bembla -:-
13:30Marsa - AS Mohamdia -:-
13:30Rades - Kairouanaise -:-

TURKMENISTÁN: Yokary Liga

10:00FC Asgabat - Energetik -:-
11:00Merw - Nebitci -:-

UGANDA: Premier League

14:00Arua Hill - BUL -:-
14:00UPDF - URA SC -:-

UKRAJINA: Juniorská liga

11:00Rukh Lviv U19 - Ch. Oděsa U19 -:-

UKRAJINA: 1. Liga ženy

11:00Kolos Kovalivka Ž - Šachtar Ž -:-
11:00Vorskla Poltava Ž - Ateks Ž -:-

WALES: Cymru Jih

20:30Afan Lido - Ynyshir Albions -:-
20:30Ammanford - Pontardawe -:-
20:30Barry - Cwmbran Celtic -:-
20:30Briton Ferry - Abergavenny Town -:-
20:30Cambrian & Clydach - Swansea University -:-
20:30Carmarthen - Taffs Well -:-
20:30Goytre United - Llantwit Major -:-
20:30Llanelli - Trefelin -:-

WALES: Cymru Sever

20:30Guilsfield - Porthmadog -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.