OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Včera » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

21:00Crystal Palace - Brighton 1:1

ITÁLIE: Serie A

20:45Venezia - Turín FC 1:1

ŠPANĚLSKO: LaLiga

21:00Celta Vigo - Granada 1:0

ALBÁNIE: Superliga

13:45Egnatia - Skenderbeu 1:1
13:45Laci - Kukesi 2:2

ANGLIE: Southern League Central Division

20:45Redditch - Coalville 1:4
20:45Stourbridge - Rushall 1:1

ANGLIE: Premier League 2

14:30Birmingham U23 - Southampton U23 3:2
19:00Wolves U23 - Sunderland U23 1:3
20:00Burnley U23 - Reading U23 3:1
20:00Norwich U23 - West Brom U23 2:5
20:00Stoke U23 - Aston Villa U23 0:8
20:00Tottenham U23 - Derby U23 3:1

ANGLIE: Professional Development League

14:00Cardiff U23 - Millwall U23 2:0
14:00Coventry U23 - Sheffield Wed U23 1:1
14:00Ipswich U23 - Bristol City U23 1:2

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Independiente - Godoy Cruz 1:4
01:15Boca Juniors - Colon 1:0
23:00Argentinos Jrs - Racing Club 2:0

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:00Deportivo Espanol - Laferrere 2:0

ARGENTINA: Primera D - Clausura

20:00Yupanqui - CSR Espanol 0:0
20:30OdloženoArgentino de Rosario - Deportivo Paraguayo -:-
20:30OdloženoCentral Ballester - Deportivo Muniz -:-
20:30OdloženoCSR Espanol - Juventud Unida S. M. -:-
20:30OdloženoDef. de Cambaceres - Lugano -:-
20:30OdloženoLiniers - Puerto Nuevo -:-
20:30OdloženoYupanqui - Sportivo Barracas -:-

ARMÉNIE: Premier League

14:00Alashkert - BKMA 2:1
18:00Ararat - Pyunik 0:1

ASIE: Asijský pohár ženy - Kvalifikace - 1. fáze

15:00Indonésie Ž - Singapur Ž 1:0

BELGIE: Pro League U21

19:30Anderlecht U21 - St. Lutych U21 2:1
19:30Kortrijk U21 - Virton U21 1:4
19:30Mouscron U21 - Seraing U21 0:1
19:30St. Truiden U21 - Charleroi U21 0:0
19:30Waasland-Beveren U21 - Eupen U21 1:2
20:00Beerschot VA U21 - Royal Union SG U21 0:1
20:00Lierse K. U21 - Deinze U21 2:1
20:00Lommel SK U21 - Oostende U21 2:2
20:00Westerlo U21 - RWDM U21 0:0

BOLÍVIE: Division Profesional

23:15Tomayapo - Bolivar 1:3
01:30The Strongest - Always Ready 1:1
21:00Santa Cruz - Guabira 3:0
23:15Independiente Petroleros - Aurora 3:0

BOLÍVIE: Nacional B - 1. fáze

20:00Ciudad Nueva SC - Torre Fuerte 1:1
22:00Argentinos Juniors - Academia Santa Cruz 4:1

BRAZÍLIE: Série A

23:15Athletico-PR - Gremio 4:2
23:15Sport Recife - Fortaleza 0:1
01:30Atletico GO - Cuiaba 0:0

BRAZÍLIE: Série B

23:15Botafogo RJ - Sampaio Correa 2:0
23:15Ponte Preta - Brazil de Pelotas 1:0

BRAZÍLIE: Campeonato Acreano - 2. fáze

23:00Humaita - Galvez 2:1
01:00Acreano - Rio Branco 3:4

BRAZÍLIE: Campeonato Gaucho 2

00:00Avenida - Guarany de Bage 0:1

BRAZÍLIE: Brasileiro U20

20:00Sport Recife U20 - Ceara U20 2:1
21:15Atletico-MG U20 - Sao Paulo U20 0:1

BRAZÍLIE: Brasileiro ženy - Play Off

02:00Corinthians Ž - Palmeiras Ž 3:1

BULHARSKO: Parva liga

16:30Pirin Blagoevgrad - Černo More 2:2
18:45Lok. Sofie - Slavia Sofie 1:0

BULHARSKO: Vtora liga

16:00CSKA 1948 Sofia II - Ludogorec II 4:3
16:00OdloženoMaritsa Plovdiv - Levski Lom -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severozápad

19:30Botev Vratsa II - Vihar Slavyanovo 1:2

BURKINA FASO: Premier League

17:30Royal - Salitas 2:0

CURAÇAO: Promé Divishon

00:00Sithoc - Jong Holland 1:1
00:00UNDEBA - Victory Boys 0:1

DÁNSKO: Superliga

19:00Aarhus - Sonderjyske 1:0

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

23:30Macara - Delfin 2:3
02:00Emelec - U. Catolica 2:2

EVROPA: ME do 17 let ženy - Kvalifikace - 1. Kolo - Liga A

13:00Španělsko U17 Ž - Island U17 Ž 4:0
19:00Srbsko U17 Ž - Severní Irsko U17 Ž 4:0

EVROPA: ME do 17 let ženy - Kvalifikace - 1. Kolo - Liga B

15:00Ukrajina U17 Ž - Severní Makedonie U17 Ž 3:0
16:00Černá Hora U17 Ž - Ázerbájdžán U17 Ž 6:1
18:00Bělorusko U17 Ž - Kosovo U17 Ž 1:1
18:00Gruzie U17 Ž - Lucembursko U17 Ž 0:10
18:00Moldavsko U17 Ž - Estonsko U17 Ž 0:10

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:30TB Tvoroyri - HB Torshavn 1:6

FRANCIE: Ligue 2

20:45Toulouse - Caen 2:3

FRANCIE: National

18:45Chateauroux - Sedan 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00Platense - UPNFM 2:3
01:00Real Sociedad - Real Espana 0:4

CHILE: Primera B

01:00Rangers - S. Morning 0:1
17:00Magallanes - Deportes Iquique 2:2
23:00Barnechea - Dep. Temuco 2:0

CHILE: Segunda Division

20:30Iberia - Rodelindo 0:0

CHORVATSKO: 1. HNL

18:00Dragovoljac - Istra 1961 0:1

INDIE: Durand Cup - Play Off

14:30Mohammedan - Bengaluru Utd 4:2pp

INDONÉSIE: Liga 1

10:15PSM Makassar - Barito Putera 0:2
14:00Persikabo 1973 - Persib 0:0

INDONÉSIE: Liga 2 - 1. kolo

10:15Persekat - Badak Lampung 3:1
10:15Persijap Jepara - PS Hizbul Wathan 1:1
15:30Perserang Serang - PSKC Cimahi 2:1

IRSKO: Premier Division

20:45Dundalk - Bohemians 2:1

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

21:00Catanzaro - Catania 1:1

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

20:30Crema - Arconatese 1:2

ITÁLIE: Primavera 1

15:00Fiorentina U19 - Sassuolo U19 1:0
15:00Sampdoria U19 - Bologna U19 0:1
17:00Neapol U19 - Pescara U19 1:3

JIŽNÍ KOREA: K League 2

12:30Seoul E. - Busan 1:2

KANADA: U Sports

23:00Concordia - Sherbrooke 2:1

KATAR: QSL

15:45Al-Gharafa - Umm-Salal 1:0
18:30Al-Rayyan - Al Khor 2:2
18:30Al-Wakra - Al Ahli Doha 0:0

KAZACHSTÁN: Premier League

13:00FC Astana - Taraz 3:0
13:00FK Akzhayik - Kaisar 1:1
14:00Atyrau - Tobol 0:1
15:00Ordabasy - Kaspij Aktau 1:1

KAZACHSTÁN: 1. liga

12:00Aksu - Maqtaaral 1:1
12:00Ekibastuz - Shakhtar Bulat 3:1
13:00Akademiya Ontustik - Kyzylzhar Academy 3:0

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

23:00Jaguares de Cordoba - Millonarios 4:3
03:10Quindio - Ind. Medellin 1:0

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

23:00Cortulua - Bogota 0:0

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

01:00Saprissa - Zeledon 3:0

KUVAJT: Emir Cup

19:00Al Arabi - Al Qadisiya 0:1

KYPR: 1. liga

18:00AEK Larnaca - Ol. Nicosia 1:0
19:00APOEL - Paeek 1:0

KYRGYZSTÁN: Premier Liga

12:00Kochkor-Ata - Abdish-Ata 1:1

MALAJSIE: Malaysia Cup

15:00Johor DT - Kelantan 2:0
15:00Kedah - Kelantan United 3:0
15:00Melaka United - Negeri Sembilan 2:0
15:00Petaling Jaya CFC - Sabah 1:1

MAROKO: Botola Pro

20:15Jeunesse Sportive Soualem - Khouribga 2:1

MEXIKO: Liga MX - Apertura

02:06Santos Laguna - Monterrey 1:2

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

00:00Tapatio - Atlante 1:4

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:30Saltillo - Alacranes 1:1

MEXIKO: Liga Premier Serie B

23:00Huracanes Izcalli - Guerreros De Xico 2:0

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

00:00Santos Laguna Ž - Monterrey Ž 2:2

MONGOLSKO: Premier League

04:00Deren - FC Ulaanbaatar 1:3
07:00Mazaalainuud - BCH Lions 2:5
10:00Khoromkhon - Khaan Khuns-Erchim 0:2
13:00Falcons - Khangarid 3:1

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Viktoria Berlín - Havelse 3:4

NĚMECKO: DFB Pokal ženy

18:30Duisburg Ž - Wolfsburg Ž 1:3

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

01:30Ferretti - Managua FC 0:0
02:00Jalapa - Diriangen 2:1
04:00UNAN-Managua - Juventus Managua 1:1

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Jalapa U20 - Diriangen U20 0:1

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

20:00Jong Ajax - Maastricht 3:1

NIZOZEMSKO: Reserve League

14:30Jong FC Emmen - Jong FC Twente 3:0
15:00Jong Venlo - Jong Den Haag 2:0
18:30Jong Heerenveen - Jong Heracles 3:2

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

18:00Vålerenga 2 - Floro 3:2

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

15:00Rosenborg 2 - Fram 1:2
16:00Odd 2 - V. Haugesund 0:2

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

18:00Lillestrom 2 - Lørenskog 2:2

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

19:00Honefoss - Mjondalen 2 2:2
19:00Sarpsborg 08 2 - Halsen 3:1

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

17:00Vidar - Start 2 1:1
18:30Viking 2 - Hinna 3:2

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

18:00Brann 2 - Fana 2:6

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

16:30Rana FK - Stabaek 2 1:2

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Costa del Este - San Francisco 0:0

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:00River Plate - Olimpia Asuncion 1:2
02:15Guairena FC - Libertad 2:1

PARAGUAY: División Intermedia

16:00Tacuary - Diaz 1:0
20:45General Caballero JLM - Rubio Nu 4:1

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00Alianza Huanuco - Sporting Cristal 1:2
18:00Cusco - AD Cantolao 3:2
22:30Binacional - U. San Martin 1:0

PERU: Liga 2 - Clausura

20:15Chavelines - Juan Aurich 3:2

POLSKO: Ekstraklasa

18:00Piast - Cracovia 2:4

POLSKO: 1. liga

18:00Sosnowiec - Korona 0:0

PORTUGALSKO: Liga Portugal

20:00Ferreira - Belenenses 2:2
22:15Boavista - Estoril 1:1

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

16:00Braga U23 - Guimaraes U23 2:1
18:00Vizela U23 - Leixoes U23 0:2

RUMUNSKO: Liga 1

17:00Gaz Metan - Sepsi 0:0
20:00Univ. Craiova - Din. Bukurešť 5:0

RUSKO: Premier Liga

16:00Ural - Arsenal Tula 2:0
18:00Nižnij Novgorod - CSKA Moskva 0:2

RUSKO: FNL 2 - sk. 1

15:00FK Chayka - Anži 2:1
17:30Yessentuki - Dynamo Makhachkala 0:2

RUSKO: FNL 2 - sk. 4

13:00Lada Togliatti - Omsk 2:2
16:00Ulyanovsk - Barnaul 2:0

ŘECKO: Super League

16:15Giannina - OFI Kréta 1:1
18:30Atromitos - Aris 1:3
18:30Smyrnis - Ionikos 0:0

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:15Atletico Marte - FAS 0:1
21:00Municipal Limeno - Platense Municipal 0:1

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

17:10Al Jeel - Al Wehda 0:0
17:20Al-Kawkab - Al Khaleej 3:2

SLOVINSKO: Prva Liga

17:00Celje - Tabor Sežana 2:2

SRBSKO: Super Liga

16:00FK Vozdovac - Mladost 1:1
18:00Proleter - Napredak 1:0
20:00Cukaricki - Radnik 1:1

SRBSKO: Prva Liga

15:00Buducnost Dobanovci - Zeleznicar Pancevo 1:3
15:00IMT Novi Beograd - Loznica 2:0

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

21:00Fuenlabrada - Cartagena 2:1

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Degerfors - AIK Stockholm 2:1
19:00Göteborg - Kalmar 0:2
19:00Halmstad - Sirius 1:1

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

19:30Sylvia - Dalkurd 1:2

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00Mtibwa Sugar - Mbeya Kwanza 0:1
15:00Coastal Union - Azam 1:1
15:00Namungo - Geita Gold 2:0

TURECKO: Superliga

19:00Kasimpasa - Konyaspor 2:2
19:00Trabzonspor - Alanyaspor 1:1

TURECKO: 1. Lig

19:00Denizlispor - Samsunspor 2:3

UKRAJINA: Premier League

18:30Č. Oděsa - Inhulets 1:1

UKRAJINA: Persha Liga

14:15OdloženoKramatorsk - Volyn Lutsk -:-
15:15Kremin - Alliance 0:1
16:30Nyva Ternopil - Prykarpattya 0:2

UKRAJINA: Druha Liga

14:00Dunaivtsi - AFSC Kyiv 1:0
15:00LNZ Cherkasy - Bukovyna 0:2

UKRAJINA: 1. Liga ženy

12:00OdloženoKarpaty Lviv Ž - Panthers FC Uman Ž -:-

USA: MLS

01:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders 1:2
03:30Austin FC - Los Angeles Galaxy 2:0

USA: USL Championship

23:00Birmingham - Charlotte Independ. 2:1
23:00Sacramento Republic - LA Galaxy 2 0:2
00:00Oklahoma City Energy - Indy Eleven 2:0
03:00Real Monarchs - New York Red Bulls 2 0:0

USA: NISA - Podzimní sezona

01:00California Utd. - Maryland Bobcats 1:0

USA: NWSL ženy

23:00Washington Ž - Kansas City NWSL Ž 2:1
01:00Reign Ž - Orlando Pride Ž 3:0

UZBEKISTÁN: Super League

16:00Lok. Taškent - Mashal Muborak 2:1
16:00Nasaf Qarshi - Bunyodkor 5:0

VENEZUELA: Primera Division - 1. fáze

00:15La Guaira - Yaracuyanos 1:0
02:30Hermanos Colmenares - Zamora 1:1

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.