OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Dnes » Všechny zápasy

ČESKO: Extraliga

10:30Plzeň - Frýdek-Místek 31:26

FRANCIE: Starligue

17:00Nantes - Selestat 31:24

NĚMECKO: Bundesliga

14:00Wetzlar - Kiel 25:31
16:05Hamm-Westfalen - Hannover-Burgdorf 29:29
16:05Lipsko - Flensburg-H. 31:30
16:05Magdeburg - Lemgo 37:33
16:05Melsungen - Bergischer 22:22

ŠPANĚLSKO: Liga ASOBAL

2. poločasLa Rioja - Anaitasuna 16:13
19:00Atl. Valladolid - Ademar -:-

ASIE: Mistrovství Asie ženy - Play Off

06:00Čína Ž - Írán Ž 39:24
08:00Jižní Korea Ž - Japonsko Ž 34:29

BĚLORUSKO: Division 1

10:30BGUFK Minsk - Masheka 29:28
11:00Kronon - Meshkov Brest 26:38
13:00Aist Kitaya - Gomel 27:33

ČERNÁ HORA: Prva liga

18:00Sutjeska Nikšič - Brskovo -:-
19:00Partizan Tivat - Mornar -:-

DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen

16:00Lemvig - Aalborg 29:36

DÁNSKO: 1. Division

15:00Tonder - Ringsted 28:21

EVROPA: Liga mistryň

14:00Lublaň Ž - Odense Ž 23:29
16:00Bietigheim Ž - Brest Bretagne Ž 25:25
16:00CSM Bukurešť Ž - Ferencvaros Ž 30:24

EVROPA: Evropská liga ženy - Předkolo

11:00Železničar Ž (Srb) - BVB Dortmund Ž (Ger) 15:31
13:30Gran Canaria Ž (Esp) - Sola Ž (Nor) 29:32
14:00Bruhl Ž (Sui) - Vaci Ž (Hun) 29:38
16:00H 65 Hoor Ž (Swe) - Ramnicu Valcea Ž (Rou) 24:31
1. poločasMosonmagyarovar Ž (Hun) - Buzau Ž (Rou) 14:12
1. poločasZaglebie Ž (Pol) - Podravka Vegeta Ž (Cro) 11:8
20:30Savehof Ž (Swe) - Thuringer Ž (Ger) -:-

EVROPA: Evropský pohár

16:00AEK Athény (Gre) - Alingsås (Swe) 32:27
1. poločasGorenje (Slo) - Partizan Bělehrad (Srb) 12:9
1. poločasRunar (Nor) - Polva Serviti (Est) 2:2
19:00Anorthosis Famagusta (Cyp) - Differdange (Lux) -:-
19:00Sesvete (Cro) - KH Besa Famgas (Kos) -:-

EVROPA: Evropský pohár ženy

14:00Konyaalti Ž (Tur) - Galychanka Lviv Ž (Ukr) 30:28
14:30Sao Pedro Sul Ž (Por) - Izmir Ž (Tur) 27:29
16:00Michalovce Ž (Svk) - Lugi Ž (Swe) 33:25
17:00Borac Ž (Bih) - Benfica Ž (Por) 22:34
1. poločasCair Ž (Mkd) - Maccabi Arazim Ramat-gan Ž (Isr) 13:18
1. poločasMadeira SAD Ž (Por) - IBV Ž (Ice) 8:12
20:00Slavia Praha Ž (Cze) - H 71 Ž (Fai) -:-

CHORVATSKO: Premijer liga

1. poločasKastela - Rudar 9:13
1. poločasOsijek - Moslavina 13:10

CHORVATSKO: 1. HRL ženy

1. poločasZARK Split Ž - Split 2010 Ž 3:4
1. poločasDugo Selo Ž - Sesvete Ž 1:0

ISLAND: Olis Deildin

1. poločasKA - Grotta 13:14
19:00Stjarnan - Afturelding -:-

LOTYŠSKO: SynotTip Virsliga

13:00ASK/LSPA - Vainode 40:25

NĚMECKO: 2. Bundesliga

2. poločasElbflorenz - Lubeck-Schwartau 24:18

NORSKO: REMA 1000-ligaen

1. poločasHaslum HK - Kristiansand 9:20

NORSKO: REMA 1000-ligaen ženy

1. poločasAker Ž - Tertnes Ž 12:8
1. poločasRomerike Ravens Ž - Larvik Ž 11:13

NORSKO: 1. Division

15:00Melhus - Herulf 42:27
16:00Charlottenlund - Follo 22:32
16:00Notteroy - Oslo-Studentenes IK 35:30
2. poločasRos - Fyllingen 25:25
17:00Viking TIF - Nordstrand 38:27
1. poločasRyger Stavanger - Bergen 14:15

NORSKO: 1. Division ženy

16:00Levanger Ž - Fyllingen Ž -:-
16:00Oppsal Ž - Charlottenlund Ž -:-
16:00Storhamar 2 Ž - Junkeren Ž -:-
17:00Flint Ž - Follo Ž -:-
18:00Fjellhammer Ž - Haslum Ž -:-

POLSKO: I Liga

13:00Grunwald Poznan - Gorzyce Wielkie 33:24
17:00Jeziorak - Koscierzyna -:-

POLSKO: I Liga ženy

13:00Rzeszow Ž - San Jaroslaw Ž 26:18
13:00Varsovia Ž - Uniwersytet Warszawski Ž 30:20
15:00Brodnica Ž - AZS Poznan Ž 29:37

RAKOUSKO: OHB Cup

17:00Hohenems - Fuchse -:-

RAKOUSKO: WHA ženy

18:00OdloženoMGA Handball Ž - Atzgersdorf Ž -:-

RUMUNSKO: Liga nationala

11:00Din. Bukurešť - Buzau 36:30
1. poločasCSM Focsani - CSM Constanta 5:7

RUMUNSKO: Liga nationala ženy

10:00CSM Slatina Ž - Dunarea Braila Ž 21:28
16:00Mioveni Ž - Bistrita Ž 22:30

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superleague

14:00Prilep - Butel Skopje 25:33

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superliga ženy

11:30ZRK Skopje Ž - Spartak Ž 34:26
15:00Ovce Pole Ž - Kuzman Vardar Ž 32:12
16:00Astibo Ž - Gjorche Petrov Ž 23:39
18:00Despina Ž - Struzanka Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga

10:30Martin - Bojnice 21:34

SLOVINSKO: 1.Liga ženy

1. poločasCelje Ž - Aklimat Ptuj Ž 16:12

SRBSKO: ARKUS Liga ženy

1. poločasRK Bor Ž - Nis Ž 14:11

ŠPANĚLSKO: Division de Honor Plata

12:00Caserio Ciudad Real - Ciudad Real 25:20
12:30Antequera - Malaga 21:19

ŠVÉDSKO: Handbollsligan

2. poločasHallby - Hammarby 15:22

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00IFK Ystads - Skanela 19:25

ŠVÉDSKO: SHE ženy

15:00Hallby Ž - Kungalvs Ž 20:25

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

15:00Boden Ž - Örebro Ž 27:23
16:00Eskilstuna Ž - Ystads Ž 28:27

ŠVÝCARSKO: Pohár

16:00Appenzell - Geneve -:-

ŠVÝCARSKO: SPL ženy

19:30Nottwil Ž - Amicitia Zurich Ž -:-

TURECKO: Superlig ženy

11:00Adasokagi Ž - Gorele Ž 31:37
13:00Yalikavak Ž - Uskudar Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.