OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Všechny zápasy

ARGENTINA: Liga A - Play Off

23:00San Lorenzo - Quimsa -:-

AUSTRÁLIE: NBL

4. čtvrtinaIllawarra Hawks - Adelaide 36ers 70:66

BELGIE: EuroMillions Basketball League

20:30Spotter Leuven - Okapi Aalstar -:-

BRAZÍLIE: NBB - Play Off

23:00Minas - Sao Paulo 70:88
01:45Flamengo - Paulistano 92:69

BULHARSKO: NBL - Play Off

18:00Balkan - Lukoil Levski -:-

ČERNÁ HORA: Prva A Liga

17:20Zeta - Pljevlja -:-
19:00Tivat - All Stars -:-

ČESKO: NBL - Play Off

17:15Nymburk - Brno -:-

ESTONSKO: Korvpalli Meistriliiga - Play Off

18:00Rapla - Rakvere Tarvas -:-

EVROPA: ABA Liga - Play Off

18:30Crvena zvezda - Igokea -:-

FRANCIE: Pro B

19:00Evreux - Fos-sur-Mer -:-
19:00Paris - Nancy -:-
19:00Quimper - Antibes -:-
19:00Rouen - Nantes -:-
19:00Vichy-Clermont - Poitiers -:-
20:00Denain-Voltaire - Ada Blois -:-
20:00Gries Oberhoffen - Souffelweyersheim -:-
20:00Lille - Saint Quentin -:-
20:00St. Chamond - Aix-Maurienne -:-

CHORVATSKO: Premijer liga - Play Off

17:00Gorica - Sonik Puntamika -:-
19:00Zadar - GKK Sibenka -:-

ITÁLIE: Serie A1 ženy - Play Off

19:30Schio Ž - Venezia Ž -:-

IZRAEL: Liga Leumit - O udržení

18:30Elitzur Yavne - Hapoel Acre -:-
18:30Maccabi Raanana - Maccabi Kiryat Motzkin -:-
18:30M. Hod Hasharon - Ramat Hasharon -:-

IZRAEL: Liga Leumit - Play Off

18:00Elitzur Ashkelon - Maccabi Ramat Gan -:-
18:15Elitzur Kiryat Ata - Elitzor Netania -:-
18:15Maccabi Ashdod - H. Afula -:-
18:30Galil Elyon - H. Hevel Modiin -:-

KAZACHSTÁN: National League - Play Off

14:30Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau -:-

KOLUMBIE: LBP

03:00OdloženoCafeteros - Team Cali -:-
23:30Tigrillos de Antioqui - Sabios de Manizales -:-

KOSOVO: Superliga - Play Off

20:15Peja - Golden Eagle Ylli -:-

LOTYŠSKO: LBL - Play Off

18:00Ventspils - VEF Riga -:-

NĚMECKO: BBL

19:00Oldenburg - Gottingen -:-

NIZOZEMSKO: DBL - Play Off

19:30Groningen - Den Helder -:-
19:30Zwolle - Feyenoord -:-
20:00Den Bosch - Yoast Utd -:-
20:30Leiden - BAL Weert -:-

RUMUNSKO: Divizia A - 1. fáze

17:00Dinamo Bukurešť - CSU Sibiu -:-

RUMUNSKO: Liga National ženy - Play Off

18:00Satu Mare Ž - Sepsi S. Ž -:-

RUSKO: VTB liga - Play Off

16:00Lokomotiv Kubaň - Khimki M. -:-
18:30CSKA Moskva - Nizhny Novgorod -:-
19:00Zenit Petrohrad - Parma Perm -:-

ŘECKO: Basket League - Play Off

15:00Lavrio - Kolossos Rhodes -:-
19:00AEK Athény - PAOK -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superleague - O udržení

17:00Kozuv - Crn Drim -:-
19:15MZT Skopje 2 - Vardar -:-

SLOVINSKO: Pohár

19:00Helios Domzale - Tajfun Sentjur -:-
19:00Krka - Šenčur -:-
19:00Rogaska - Hopsi Polzela -:-
19:30Cedevita Olimpija - Podcetrtek -:-

ŠPANĚLSKO: ACB

18:30Baskonia - Joventut -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Plata - Postupové Play Off

20:00Menorca - Gijon -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan - Play Off

19:34Jamtland - Sodertalje -:-

TCHAJ-WAN: WSBL ženy

4. čtvrtinaTaiyuan Ž - Cathay Life Ž 45:54
13:40Chunghua Telecom Ž - Taipower Ž -:-

TURECKO: Süper Lig

16:00Pinar Karsiyaka - Besiktas -:-

TURECKO: KBSL ženy - Play Off

14:00Galatasaray Ž - Fenerbahce Ž -:-

USA: NBA

01:30Atlanta Hawks - Washington Wizards 125:124
01:30Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers 102:111
02:00Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans 115:110
02:30San Antonio Spurs - Milwaukee Bucks 146:125
04:00Golden State Warriors - Utah Jazz 119:116
04:00Portland Trail Blazers - Houston Rockets 140:129

VELKÁ BRITÁNIE: BBL - Play Off

18:00Leicester Riders - Newcastle Eagles -:-
20:30London Lions - Plymouth Raiders -:-

VENEZUELA: Superliga

02:05Cocodrilos - Brillantes 80:58

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.