OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

15:00Brentford - Everton -:-
15:00Burnley - Tottenham -:-
15:00Leicester - Watford -:-
15:00Manchester City - West Ham -:-
17:30Chelsea - Manchester Utd -:-

ČESKO: Fortuna liga

15:00Hradec Králové - Karviná -:-
15:00Jablonec - Mladá Boleslav -:-
15:00Slavia Praha - Teplice -:-
18:00Sparta Praha - Liberec -:-

ČESKO: FNL

10:15Žižkov - Varnsdorf 0:2

FRANCIE: Ligue 1

14'St. Étienne - PSG 0:0
15:00Bordeaux - Brest -:-
15:00Lorient - Rennes -:-
15:00Monako - Štrasburk -:-
15:00Reims - Clermont -:-
17:00Montpellier - Lyon -:-
20:45Marseille - Troyes -:-

ITÁLIE: Serie A

44'Udinese - FC Janov 0:0
15:00AC Milán - Sassuolo -:-
15:00Spezia - Bologna -:-
18:00AS Řím - Turín FC -:-
20:45Neapol - Lazio -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Frankfurt - Union Berlín -:-
17:30RB Lipsko - Leverkusen -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

PoločasSparta Rotterdam - Ajax 0:1
14:30Twente - Feyenoord -:-
14:30Utrecht - Heracles -:-
16:45Heerenveen - PSV -:-
20:00Vitesse - Alkmaar -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

14:00Betis - Levante -:-
16:15Espanyol - Real Sociedad -:-
18:30Cádiz - Atl. Madrid -:-
21:00Real Madrid - Sevilla -:-

AFRIKA: CAF Konfederační pohár - Kvalifikace

14'Tusker (Ken) - Sfaxien (Tun) 0:0
14:00APR (Rwa) - Berkane (Mar) -:-
14:00Royal Leopards (Esw) - Kabylie (Alg) -:-
14:00Simba (Tan) - Red Arrows (Zam) -:-
14:00Zanaco (Zam) - Binga (Mli) -:-
15:00Mazembe (Drc) - Marumo Gallants (Rsa) -:-
15:30Otoho d'Oyo (Con) - Gor Mahia (Ken) -:-
16:00Hearts Of Oak (Gha) - Saoura (Alg) -:-
16:00Maniema (Drc) - Pyramids (Egy) -:-
16:00Rivers Utd (Nga) - Al Masry (Egy) -:-
16:30US Gendarmerie (Nig) - Motema Pembe (Drc) -:-
17:00ASEC Mimosas (Ivo) - Interclube (Ang) -:-
17:00LPRC Oiler (Lbr) - Orlando (Rsa) -:-
17:00Nouadhibou (Mrt) - Cotonsport (Cmr) -:-
17:00Stade Malien (Mli) - Al Ahly Tripoli (Lby) -:-
19:00Al Ittihad (Lby) - Enyimba (Nga) -:-

ALBÁNIE: Superliga

13:45Din. Tirana - Kastrioti -:-
13:45Kukesi - Egnatia -:-

ALBÁNIE: 1. liga

13:30Besa - Tomori Berat -:-
13:30Beselidhja Lezha - Terbuni -:-
13:30Burreli - Lushnja -:-
13:30Butrinti Sarande - Erzeni -:-
13:30Bylis - Maliqi -:-
13:30Korabi Peshkopi - Vora -:-
13:30Pogradeci - Apolonia Fier -:-
13:30Turbina Cerrik - Shkumbini Peqin -:-

ANDORRA: Primera Divisió

11:00UE Santa Coloma - Sant Julia 1:1
13:30Ordino - Carroi -:-
16:00UE Engordany - FC Santa Coloma -:-
18:30Atletic Escaldes - Inter Escaldes -:-

ANGLIE: Championship

13:30Sheffield Utd - Bristol City -:-

ANGLIE: League One

16:00Ipswich - Crewe -:-

ANGLIE: FA Trophy

16:00Kingstonian - Farnborough -:-

ANGLIE: Premier League 2

15:00Liverpool U23 - Leicester U23 -:-
15:00Southampton U23 - West Brom U23 -:-

ANGLIE: FA Cup ženy

14:00AFC Fylde Ž - Burnley Ž -:-
14:00Ancients Ž - Leeds Ž -:-
14:00Gillingham Ž - Actonians Ž -:-
14:00Hashtag Ž - Wimbledon Ž -:-
14:00Hull Ž - Liverpool Feds Ž -:-
14:00Chichester City Ž - Bridgwater Ž -:-
14:00Chorley Ž - Bradford City Ž -:-
14:00Ilminster Ž - Southampton Women's Ž -:-
14:00Ipswich Ž - Crawley Wasps Ž -:-
14:00Leafield Athletic Ž - Lincoln Ž -:-
14:00Long Eaton Ž - Netherton Ž -:-
14:00Lye Ž - Northampton Ž -:-
14:00Plymouth Ž - St. Austell Ž -:-
14:00Salford Ž - Newcastle Ž -:-
14:00West Brom Ž - Lincoln Utd. Ž -:-
14:15QPR Ž - Billericay Ž -:-
15:00Brighouse Town Ž - Farsley Ž -:-
15:00Cambridge City Ž - Stourbridge Ž -:-
15:00Eastleigh Ž - Exeter Ž -:-
15:00Hounslow Ž - Clapton Community Ž -:-
15:00Cheltenham Ž - Southampton Ž -:-
15:00Portsmouth Ž - Bournemouth Ž -:-
15:00Sheffield Ž - Huddersfield Ž -:-
15:00Stevenage Ž - Loughborough Lightning Ž -:-
15:00Stoke City LFC Ž - Norwich Ž -:-
15:00Wolverhampton Ž - Nottingham Ž -:-
16:00Ashford Town Ž - Oxford Utd Ž -:-
16:00Kent Football Ž - Chesham Ž -:-

ANGOLA: Girabola League

15:30Desportivo Huila - Caala -:-
16:30Progresso - Petro -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:15Patronato - Godoy Cruz 0:3
01:30Estudiantes - Velez Sarsfield 1:0
21:00Rosario - River Plate -:-
23:15Argentinos Jrs - Gimnasia L.P. -:-
23:15Defensa y Justicia - Colon -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Postupové Play Off

23:10Quilmes - Deportivo Moron 2:1pen
00:00Almirante Brown - Ind. Rivadavia -:-

ARGENTINA: Torneo Federal - Zápasy o umístění

22:00Gimnasia y Tiro - Central Norte -:-
22:00Racing Cordoba - Chaco For Ever -:-

ARGENTINA: Primera B - Část poražených

21:00UAI Urquiza - Canuelas -:-

ARGENTINA: Primera C - Play Off

21:00Dock Sud - Berazategui -:-

ARGENTINA: Primera D - Postupové Play Off

21:00CSR Espanol - Def. de Cambaceres -:-

ARMÉNIE: Premier League

56'Ararat-Armenia - Van 0:0
12:00OdloženoBKMA - Sevan -:-
15:00Pyunik - Urartu -:-

ARUBA: Division di Honor

23:30La Fama - Deportivo Nacional 1:0
01:30Dakota - River Plate 3:1
23:00Racing Club Aruba - Estrella -:-

AUSTRÁLIE: A-League

06:05Melbourne Victory - Brisbane Roar 3:0
08:15WS Wanderers - Newcastle Jets 2:2

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

14'Sumqayit - Zira 0:0

BELGIE: Jupiler Pro League

13:30Genk - Club Bruggy -:-
16:00Waregem - Beerschot VA -:-
18:30Gent - St. Lutych -:-
21:00Antverpy - Oostende -:-

BELGIE: 1B Pro League

16:00Mouscron - Lierse K. -:-
20:00RWDM - Deinze -:-

BELGIE: National Division 1

15:00Boom - La Louviere -:-
15:00Knokke - Dessel -:-
15:00RFC Liege - Francs Borains -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Rebecquoise - Waremme -:-
14:30Solieres Sport - Hamoir -:-
14:30Warnant - Jette -:-
15:00Acren - Tubize -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Merelbeke - Dikkelvenne -:-
15:00Gullegem - Oudenaarde -:-
15:00Menen - Ronse -:-
15:00Petegem - Olsa Brakel -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Bocholter - Pepingen -:-
15:00Cappellen - Belisia Bilzen -:-
15:00Londerzeel - Diegem -:-
15:00Wijgmaal - City Pirates -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

11:00BATE - Vitebsk 4:0
11:00Isloch - Energetik-BGU 0:4
11:00Neman - Zhodino 3:1
11:00Rukh Brest - Dynamo Brest 3:2
11:00Slavia Mozyr - Din. Minsk 0:0
11:00Smorgon - FC Minsk 1:0
11:00Soligorsk - Gomel 0:1

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

12:00Sputnik 2 - Slutsk 2 0:3

BERMUDY: Premier League

20:00Dandy Town Hornets - SBRC -:-
20:00Devonshire Colts - Southampton -:-
20:00Devonshire Cougars - Somerset -:-
20:00X-Roads Warriors - PHC Zebras -:-

BOLÍVIE: Division Profesional

00:30Independiente Petroleros - Santa Cruz 2:1
20:00Royal Pari - Real Potosi -:-
22:15J. Wilstermann - Bolivar -:-

BOLÍVIE: Nacional B - Play Off

20:00U. Sucre - Garcia Agreda -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

14'Prijedor - Tuzla City 0:0
15:00Radnik Bijeljina - Borac Banja Luka -:-
15:00Siroki Brijeg - Sarajevo -:-

BOTSWANA: Premier League

14:30Mogoditshane - Security Systems -:-
15:00Extension Gunners - Morupule -:-

BRAZÍLIE: Série A

23:30Bragantino - America MG 1:1
01:30Sao Paulo - Sport Recife 2:0
20:00Atletico-MG - Fluminense -:-
20:00Corinthians - Athletico-PR -:-
23:00Internacional - Santos -:-

BRAZÍLIE: Série B

20:00Avai - Sampaio Correa -:-
20:00Botafogo RJ - Guarani -:-
20:00CSA - Brazil de Pelotas -:-
20:00Goias - Brusque -:-
20:00Londrina - Vasco -:-
20:00Operario - CRB -:-
20:00Remo - Confianca -:-
20:00Vitoria - Vila Nova -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Gaucho 2 - Play Off

19:30Frederiquense - Guarany de Bage -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro U20 - Play Off

15:00Sao Paulo U20 - Internacional U20 -:-

BULHARSKO: Parva liga

14:15Lok. Sofie - CSKA 1948 Sofia -:-

BULHARSKO: Vtora liga

90'Dobrudzha - Etar 0:3

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

13:30Gigant Saedinenie - Beroe II -:-
13:30Haskovo - Levski Krumovgrad -:-
13:30Rozova Dolina - Asenovets -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Bumamuru - Dynamik -:-
14:00Dynamik - Rukinzo -:-
14:00Flambeau de l'Est - Aigle Noir -:-
14:00Flambeau du Centre - New Oil -:-
14:00Le Messager - Bumamuru -:-
14:00New Oil - Vital O -:-

CURAÇAO: Promé Divishon - Část vítězů

23:00Jong Holland - Scherpenheuvel -:-
23:00Sithoc - Willemstad -:-
23:00Victory Boys - SUBT -:-

ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga

13:00OdloženoJezero - Zeta -:-
14'Rudar - FK Podgorica 0:0
14:00Iskra - Mornar -:-
15:00Decic - OFK Petrovac -:-
16:00Buducnost - Sutjeska -:-

ČERNÁ HORA: Druga Liga

13:00Arsenal Tivat - Grbalj -:-
14'Igalo - Bokelj 0:0
14'Kom Podgorica - FK Cetinje 0:0
14'Titograd - Jedinstvo 0:0

ČÍNA: Jia League

08:00Zibo Cuju - Jiangxi Beidamen 0:0
44'Heilongjiang Ice City - Nanjing City 0:0

ČÍNA: Yi League - Skupina o udržení

07:00OdloženoShaoxing Keqiao Yuejia - Quanzhou Yassin -:-
07:00Xian Wolves - Hebei Zhuoao 1:0
07:30Qingdao Red Lions - Yichun Grand Tiger 0:1
07:30Sichuan Minzu - Čína U20 0:3

DÁNSKO: Superliga

14:00Odense - Nordsjaelland -:-
14:00Viborg - Sonderjyske -:-
16:00Brondby - Randers -:-
18:00Aalborg - FC Kodaň -:-

DÁNSKO: 1. divize

14:00Esbjerg - Nykobing -:-
15:00Horsens - Hobro -:-

EGYPT: Premier League

14:00OdloženoAl Masry - Misr Elmaqasah -:-
14:00OdloženoEnppi - Pyramids -:-

EGYPT: Division 2 - sk. A

13:30Dayrout - El Madina El Monowara -:-
13:30El Badari - Qena -:-

EGYPT: Division 2 - sk. C

13:30Alaab Damanhour - Alexandria SC -:-
13:30El Olympi - Al Magd -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

02:00Delfin - Mushuc Runa 3:0
02:00Dep. Cuenca - Ind. del Valle 1:1
02:00Emelec - Manta 4:0
02:00Guayaquil City - Aucas 1:0
02:00Olmedo - Orense 0:2

ESTONSKO: Meistriliiga - Skupina o titul

57'Narva - Levadia 0:1
14:00Flora - Paide -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

11:30Tinyosi - Young Buffaloes -:-
11:30Vovovo - Manzini Sea Birds -:-

ETIOPIE: Premier League

14'Dire Dawa - Wolkite Kenema 0:0
16:00Adama City - Addis Ababa Ketema -:-

EVROPA: Premier League (Krym)

54'Alushta - Ocean Kerch 1:0
58'Gvardeyets - Rubin Yalta 1:2
57'Kyzyltash - Yevpatoriya 3:1
59'SKCHF Sevastopol - TSK Simferopol 0:1

FIDŽI: Premier League

02:00OdloženoLabasa - Navua -:-
04:00Nadroga - Rewa -:-
04:00Suva - Lautoka -:-

FRANCIE: Coupe de France

13:30Bas d'Avignon - Agde -:-
13:30Hauts Lyonnais - Bourgoin Jallieu -:-
13:30Chatou - Chartres -:-
13:30Reims Ste Anne - Magny -:-
13:30Versailles - Poissy -:-
13:45Trelissac - Toulouse -:-
14:00Panazol - Angouleme -:-
14:00Perros-Louannec - Vitre -:-
14:00Salouel - Wasquehal -:-
14:30US Tregunc - La Roche -:-
15:00Chauvigny - Le Havre -:-

GAMBIE: GFA League

23:00Banjul Utd - Elite United 1:2
17:00Samger - Brikama U. -:-
21:00Armed Forces - Ports Authority -:-

GHANA: Premier League

16:00Bechem United - Dreams -:-
16:00Bibiani Gold Stars - Accra Lions -:-
16:00Eleven Wonders - Elmina Sharks -:-
16:00Karela - Asante Kotoko -:-
16:00King Faisal - Medeama -:-
16:00Tamale - Ashanti Gold -:-

GIBRALTAR: National League

16:00College 1975 FC - Lynx -:-
18:30Europa Point - Europa FC -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga

10:30Samtredia - Din. Tbilisi 0:0
14:00Dila Gori - Telavi -:-
14:00Loco. Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

01:00Antigua - Santa Lucia 0:0
17:00Coban Imperial - Municipal -:-
17:00Nueva Concepcion - Solola -:-
19:00Deportivo Achuapa - Xelaju -:-

GUINEA: Ligue 1

17:00Ashanti GB - Horoya -:-
17:00Elephant Coleah - Kaloum Star -:-

HONGKONG: FA Cup

08:00Hong Kong Rangers - Hong Kong FC 4:0
10:30Kitchee - Southern District 2:1pp

CHILE: Primera División

16:00S. Wanderers - A. Italiano -:-
22:00Colo Colo - U. Espanola -:-
22:00Curico Unido - Palestino -:-
22:00U. Calera - La Serena -:-
22:00U. Catolica - Huachipato -:-

CHILE: Segunda Division

22:00Colchagua - Recoleta -:-
22:00Dep. Concepcion - Valdivia -:-
22:00Iberia - Deportes Colina -:-

CHORVATSKO: 1. HNL

15:00Šibenik - Din. Záhřeb -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Sever

13:30Koprivnica - Medjimurje -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Jih

13:30Neretvanac - Jadran LP -:-
13:30Sloga Mravince - Zagora -:-
13:30Urania Baska Voda - Uskok Klis -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Východ

13:00Gornja Vrba - NAŠK Našice -:-

CHORVATSKO: První liga ženy

13:00Agram Zagreb Ž - Osijek Ž -:-

INDIE: ISL

15:00Bengaluru FC - Kerala Blasters -:-

INDIE: Santosh Trophy

05:00Assam - Meghalaya -:-
05:00Daman & Diu - Dadra and Nagar Haveli 0:1
05:00Manipur - Nagaland 3:0
09:30Mizoram - Tripura 1:0
10:30Gujarat - Goa FT -:-

INDONÉSIE: Liga 1

09:15Persita - PSS Sleman 1:0
56'Barito Putera - Madura United 0:2
PoločasPersik Kediri - Persebaya 0:0
14:45Persib - Arema -:-

IRSKO: FAI Cup

17:00Bohemians - St. Patricks -:-

ITÁLIE: Serie B

20:30Como - Parma -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

17:30Fiorenzuola - Legnago Salus -:-
17:30Juventus U23 - Virtus Verona -:-
17:30Lecco - Sudtirol -:-
17:30Mantova - Renate -:-
17:30Padova - Pro Vercelli -:-
17:30Pro Sesto - Trento -:-
17:30Seregno - Giana Erminio -:-
17:30Triestina - Pro Patria -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

14:30Carrarese - Teramo -:-
14:30Entella - Cesena -:-
14:30Fermana - Imolese -:-
14:30Gubbio - Ancona-Matelica -:-
14:30Modena - Pistoiese -:-
14:30Montevarchi - Vis Pesaro -:-
14:30Pescara - Lucchese -:-
14:30Reggiana - Viterbese -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

14:30ACR Messina - Fidelis Andria -:-
14:30Foggia - Vibonese -:-
14:30Monterosi FC - Catanzaro -:-
14:30Picerno - Palermo -:-
14:30Turris - Avellino -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

14:30Asti - Caronnese -:-
14:30Borgosesia - Casale -:-
14:30Bra - Sestri Levante -:-
14:30Citta di Varese - Sanremese -:-
14:30Gozzano - Fossano -:-
14:30Chieri - PDHA -:-
14:30Lavagnese - HSL Derthona -:-
14:30Ligorna - Ticino -:-
14:30Novara - Saluzzo -:-
15:00Imperia - Vado -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

14:30Arconatese - Sona -:-
14:30Breno - Castellanzese -:-
14:30Caravaggese - Ciserano-Bergamo -:-
14:30Crema - Legnano -:-
14:30Desenzano Calvina - Brusaporto -:-
14:30Folgore Caratese - Vis Nova Giussano -:-
14:30Franciacorta - Villa Valle -:-
14:30Olginatese - SG City Nova -:-
14:30Real Calepina - Leon -:-
14:30USD Casatese - Ponte San Pietro -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

14:30Caldiero Terme - Cartigliano -:-
14:30Cattolica Calcio - ArzignanoChiampo -:-
14:30Cjarlins Muzane - Montebelluna -:-
14:30Dolomiti Bellunesi - Adriese -:-
14:30Levico Terme - San Martino Speme -:-
14:30Luparense - Este -:-
14:30Mestre - Campodarsego -:-
14:30Spinea - Union Clodiense -:-
15:00Delta Porto Tolle - Ambrosiana -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina D

14:30Ath. Carpi - Alcione Milano -:-
14:30Forli - SCD Progresso -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Aglianese Calcio -:-
14:30G.S. Bagnolese - Real Forte Querceta -:-
14:30Lentigione - Correggese -:-
14:30Prato - San Donnino -:-
14:30Rimini - Ravenna -:-
14:30Sasso Marconi - Mezzolara -:-
14:30Seravezza Pozzi - Fanfulla -:-
14:30Tritium - Sammaurese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina E

14:30Cannara - Follonica Gavorrano -:-
14:30Flaminia - Montespaccato -:-
14:30Lornano Badesse - Rieti -:-
14:30Pianese - Sangiovannese -:-
14:30Poggibonsi - Arezzo -:-
14:30Pro Livorno - San Donato -:-
14:30Scandicci - Foligno -:-
14:30Tiferno Lerchi - ASD Cascina -:-
14:30Unipomezia - Trestina -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina F

14:30Castelfidardo - US Tolentino -:-
14:30OdloženoCastelnuovo Vomano - Fiuggi -:-
14:30Fano - ASD Pineto Calcio -:-
14:30Chieti - S. N. Notaresco -:-
14:30Matese - Sambenedettese -:-
14:30Nereto - Trastevere Calcio -:-
14:30Porto D'Ascoli - Recanatese -:-
14:30OdloženoVastese - Montegiorgio -:-
14:30Vastogirardi - Alto Casertano -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

14:30Afragolese - Cassino -:-
14:30Aprilia - Ostia Mare -:-
14:30Atletico Uri - Calcio Giugliano -:-
14:30Gladiator - Torres -:-
14:30Insieme Formia - Lanusei Calcio -:-
14:30Latte Dolce - Cynthialbalonga -:-
14:30Muravera - R. Monterotondo -:-
14:30Vis Artena - Arzachena -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina H

14:30Bitonto - A.C.D. Nardo -:-
14:30Brindisi - Bisceglie -:-
14:30Francavilla - Gravina -:-
14:30Mariglianese - Casertana -:-
14:30Nocerina - Lavello -:-
14:30Rotonda - Casarano -:-
14:30San Giorgio - SS Nola 1925 -:-
14:30Sorrento - Altamura -:-
14:30Virtus Matino - Audace Cerignola -:-
15:00Molfetta Calcio - Citta di Fasano -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

14:30AS Acireale - Portici 1906 -:-
14:30Cavese - Real Aversa -:-
14:30Cittanovese - Gelbison Cilento -:-
14:30Paterno - FC Messina -:-
14:30Rende - Licata -:-
14:30Sancataldese - Biancavilla -:-
14:30Santa Maria Cilento - Castrovillari -:-
14:30Trapani - San Luca -:-
14:30Troina - Giarre -:-
15:00S. Agata - Lamezia Terme -:-

ITÁLIE: Primavera 1

10:45Inter U19 - Pescara U19 2:0
11:00Sampdoria U19 - Empoli U19 2:0
14'Cagliari U19 - AC Milán U19 0:0
15:00Fiorentina U19 - FC Janov U19 -:-

ITÁLIE: Primavera 2

11:00Cesena U19 - Cosenza U19 4:3

ITÁLIE: Serie B ženy

12:00Palermo Ž - Torres Ž -:-
14:30Bari Ž - Brescia Ž -:-
14:30Cesena Ž - Ravenna Ž -:-
14:30Cortefranca Ž - San Marino Academy Ž -:-
14:30Pro Sesto Ž - Cittadella Ž -:-
14:30Roma CF Ž - Chievo Verona Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:15H. Haifa - M. Tel Aviv -:-
19:45H. Tel Aviv - M. Haifa -:-

JAPONSKO: J2 League

05:00Blaublitz - Verdy 1:4
05:00Ryukyu - Albirex Niigata 1:1
05:00Sagamihara - Yamaga 1:1
06:00Chiba - Kyoto 0:0
06:00Kanazawa - Yamagata 2:1
06:00Kitakyushu - Tochigi 1:2
06:00Kusatsu - Iwata 0:0
06:00Machida - Omiya Ardija 0:0
06:00Mito - Ehime 2:1
06:00Renofa Yamaguchi - Kofu 0:1
06:00V-Varen Nagasaki - Okayama 0:1

JAPONSKO: J3 League

05:00Grulla Morioka - Toyama 1:0
05:00Imabari - Vanraure 3:0
05:00Kagoshima Utd - Nagano 0:2
05:00Tegevajaro Miyazaki - Kumamoto 1:0
05:00YSCC - Fukushima 0:2
06:00Gifu - Fujieda MYFC 0:0
06:00Kamatamare - Tottori 1:3

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

14:30Golden Arrows - Baroka -:-
14:30Royal AM - Stellenbosch -:-
14:30Swallows - Kaizer -:-
16:30Maritzburg Utd - AmaZulu -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: GladAfrica Championship

14:30Cape Town Spurs - JDR Stars -:-
14:30Venda - Pretoria U. -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 1 - Skupina o titul

06:00Daegu - Jeonbuk 0:2
06:40Suwon - Ulsan Hyundai 0:0

JIŽNÍ KOREA: K League 1 - Skupina o udržení

08:30Incheon - Pohang 0:0
08:30Seoul - Gangwon 0:0

KAZACHSTÁN: Pohár - Play Off

15:30K. Almaty - Šachtar K. -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00Dep. Cali - Pereira 2:1
02:05Atl. Nacional - Junior 1:1
00:00America De Cali - Millonarios -:-

KOLUMBIE: Primera B - Clausura - Quadrangular

19:30Leones - Real Cartagena -:-
21:30U. Magdalena - Fortaleza -:-

KOSOVO: Superliga

14'Feronikeli - FC Ballkani 0:0
14'Malisheva - Drenica 0:0
13:30KF Llapi - Gjilani -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

01:00San Carlos - Grecia 1:3
18:00Alajuelense - Zeledon -:-
22:00Cartagines - ADR Jicaral -:-
22:00Guadalupe - Santos DG -:-
22:00Guanacasteca - Saprissa -:-
22:00Sporting San Jose - Herediano -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Off

18:00Marineros - Barrio Mexico -:-

KUVAJT: Division 1

15:20Al Sulaibikhat - Al Jahra -:-
15:20Khaitan - Burgan -:-

KYPR: 1. liga

18:00AEL Limassol - AEK Larnaca -:-

KYPR: Division 2

13:30Achyronas Liopetriou - Paralimni -:-
13:30Olympias Lympion - Ayia Napa -:-
13:30Omonia 29th May - Anagennisi -:-

LITVA: A Lyga

14:00FK Panevezys - Hegelmann Litauen -:-
14:00Kauno Zalgiris - Banga -:-
14:00Nevezis Kedainiai - Riteriai -:-
14:00Suduva - Dainava Alytus -:-
14:00Zalgiris - Dziugas Telsiai -:-

LUCEMBURSKO: National Division

16:00Differdange - Union Titus Petange -:-
16:00Ettelbruck - Mondorf -:-
16:00Fola - Hostert -:-
16:00Hesperange - Dudelange -:-
16:00Rodange - Wiltz -:-
16:00UNA Strassen - Jeunesse Esch -:-
16:00Victoria Rosport - Racing Luxembourg -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

13:30Debrecen - Paks -:-
15:45Puskas Akademie - Zalaegerszeg -:-
18:00Mezokovesd - Ferencváros -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

14'Győr - Szeged 0:0
14'Nyiregyhaza - III. Keruleti TVE 0:0
14'Szolnoki - Tiszakecske 0:0
17:00Bekescsaba - Budafoki -:-
17:00Csakvari - Soroksar -:-
17:00DVTK - Ajka -:-
17:00Pecsi - Dorogi -:-
17:00Siofok - Szentlorinc -:-
17:00Vasas - Budaorsi -:-

MAĎARSKO: NB III - Východ

11:00Bekescsaba II - Kazincbarcika 3:3
11:00DVTK II - Jaszberenyi -:-
Čekáme na
aktualizaci
Ujpest II - Eger SE 3:2
13:00Fuzesgyarmati SK - Hidasnemeti VSC -:-
13:00SBTC - Debreceni EAC -:-
13:00Senyo Carnifex - Elore -:-
14'Tallya - Kisvarda II 0:0
14'Tiszafuredi - Hajduszoboszloi SE 0:0
13:00Tiszaujvaros - Debrecen II -:-
13:00Torokszentmiklos - Putnok -:-

MAĎARSKO: NB III - Střed

11:00Paks II - ESMTK Budapest 1:0
13:00Dabas-Gyon - Ferencvaros II -:-
13:00Hodmezovasarhely FC - Mohacsi -:-
13:00Ivancsa - Honved II -:-
13:00Makoi - Balassagyarmat -:-
13:00Monori - Kozarmisleny -:-
13:00Rakosmenti KSK - Dunaújváros PASE -:-
13:00Szekszardi UFC - Cegledi -:-
13:00Vác - Gerjeni -:-
14:00MTK II - FC Dabas -:-

MAĎARSKO: NB III - Západ

11:00Gyirmot II - Balatonfuredi 4:0
11:00Győr II - Papai Perutz 0:2
11:00Puskas Akademie II - Nagykanizsa 0:1
13:00Gardony Varosi - Kaposvar -:-
13:00Kelen - Tatabanya -:-
13:00Komaromi VSE - SC Šoproň -:-
14'Mosonmagyarovari TE - Andrashida 0:0
13:00Veszprem - Erdi -:-
13:00Zalaegerszegi II - BVSC-Zugló -:-
16:00Bicskei - MOL Fehérvár II -:-

MALI: Premiere Division

16:45Bougouba - CO Bamako -:-
17:00OdloženoStade Malien - ASOM -:-

MALTA: Premier League

14:00Gzira - Gudja -:-
16:00Hamrun - Santa Lucia -:-
18:00Balzan - Hibernians -:-

MALTA: Challenge League

14:00St. Andrews - Luqa -:-
15:00Qrendi - Tarxien -:-
18:00Vittoriosa - Melita FC -:-
19:00Mqabba FC - Zejtun Corinthians -:-

MAROKO: Botola 2

15:30Dcheira - Sale -:-
15:30Chabab Benguerir - Moghreb Tetouan -:-
15:30Jeunesse - Chabab Atlas Khenifra -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura - Play Off

02:00Club América - U.N.A.M. 1:3
04:05Atlas - Monterrey 1:1

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Catedraticos Elite - Leones Negros 2 3:2
23:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC 3:1
23:00Leviatan - Lobos ULMX 1:4
23:00Saltillo - Mineros de Fresnillo 4:2
23:15Canamy - Yalmakan 0:3
19:00Montaneses - La Piedad -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B

22:00Huracanes Izcalli - Cuautla -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura - Play Off

18:00Santos Laguna U20 - Atlas U20 -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

55'Milsami - Floresti 3:0
16:00Š. Tiraspol - Dinamo-Auto -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Hamburk - Ingolstadt -:-
13:30Norimberk - St. Pauli -:-
13:30Paderborn - Rostock -:-

NĚMECKO: 3. Liga

14'Osnabrück - Freiburg II 0:0
14:00Viktoria Kolín n. R. - Hallescher -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

14'Hannover II - Oberneuland 0:0
14:00OdloženoAltona - Heider SV -:-
14:00Hannoverscher SC - Jeddeloh -:-
14:00Hildesheim - Brémy II -:-
14:00St. Pauli II - Drochtersen/Assel -:-
14:00VfB Oldenburg - Luneburger Hansa -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

14'Auerbach - TB Berlín 0:0
14'Hertha II - Eilenburg 2:0
14'Jena - Furstenwalde 0:0
14'Lichtenberg - Halberstadt 0:0
14'Tasmania Berlin - Chemnitzer 0:0

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

14:00Homburg - Offenbach -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

13:00OdloženoCFC Hertha - Brandenburger -:-
13:00OdloženoSeelow - Rostocker FC -:-
13:00OdloženoStern - Pampow -:-
13:30OdloženoMahlsdorf - Blau Weiss Berlin -:-
14:00OdloženoStaaken - Neustrelitz -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

13:00OdloženoBautzen - FC Merseburg -:-
13:00OdloženoEinheit Rudolstadt - Krieschow -:-
13:00OdloženoErfurt - Einheit Wernigerode -:-
13:00OdloženoNordhausen - Halle -:-

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

14:00OdloženoEckernforder SV - Bordesholm -:-
14:00OdloženoPreussen Reinfeld - Dornbreite Lubeck -:-
14:00Todesfelde - Eutin -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

10:45HEBC Hamburg - Suderelbe 3:3
14:00Niendorfer TSV - TuS Osdorf -:-
15:00Sasel - Curslack-Neuengamme -:-

NĚMECKO: Oberliga Brémy

11:00Geestemunde - Schwachhausen 3:1
14:00Hemelingen - Komet Arsten -:-
14:00Leher - Brémy III -:-
14:00Vatan Bremen - Bremer -:-
15:00Borgfeld - OSC Bremerhaven -:-
15:00Hastedt - SFL Bremerhaven -:-
15:30Habenhauser - BTS Neustadt -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

14:00Arminia Hannover - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
14:00Egestorf-Langreder - Eintracht Northeim -:-
14:00Gifhorn - Ramlingen-Ehlershausen -:-
14:00Lohne - Heeslinger -:-
14:00Spelle-Venhaus - Eintracht Celle -:-
14:00SVG Gottingen - Tundern -:-

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

14:00Clarholz - FC Gutersloh -:-
14:30ASC 09 Dortmund - Munster 2 -:-
14:30OdloženoEintracht Rheine - Sprockhovel -:-
14:30Finnentrop/Bamenohl - Erndtebruck -:-
14:30Kaan-Marienborn - Haltern -:-
14:30Schermbeck 2020 - Siegen -:-
14:30Wattenscheid - Hammer SpVgg. -:-
14:30Westfalia Rhynern - RSV Meinerzhagen -:-
14:45Ennepetal - Vreden -:-

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

14:30Ginsheim - Waldgirmes -:-
14:30Zeilsheim - Hessen Dreieich -:-
15:00Eddersheim - Friedberg -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

15:00Rochling - Eppelborn -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

14:00OdloženoSchwabmunchen - Mnichov 1860 II -:-

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

14:30Rielasingen-Arlen - Freiburger -:-

NĚMECKO: Oberliga Střední Porýní

14:30Alfter - FC Viktoria 08 -:-
14:30Duren - Bergisch Gladbach -:-
15:00Deutz - Eilendorf -:-
15:00Glesch-Paffendorf - Wesseling-Urfeld -:-
15:00Hennef - Freialdenhoven -:-
15:00Hurth - Frechen -:-
15:00Pesch - Siegburger -:-
15:30Friesdorf - Fortuna Kolín n. R. II -:-
15:30VfL Vichttal - Breinig -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

15:00FC Monheim - SSVg Velbert -:-
15:00Germania Ratingen - TVD Velbert -:-
15:00Jahn Hiesfeld - Union Nettetal -:-
15:00Niederwenigern - Dusseldorf-West -:-
15:00Schonnebeck - Cronenberger -:-
15:30DJK Teutonia St.Tonis - SW Essen -:-
15:30Duisburg - Meerbusch -:-
15:30Hilden - Kleve -:-
15:30TuRU Dusseldorf - SpVgg Sterkrade-Nord -:-
15:301.FC Monchengladbach - Bocholt -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

15:00VfL Osnabruck U19 - Werder Bremen U19 -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

11:00Kassel U19 - Saarbrucken U19 0:2
11:00Mohuč U19 - Ulm U19 3:2
57'Walldorf U19 - Offenbach U19 2:0
14'Fürth U19 - Bayern U19 0:0

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

11:00B. Monchengladbach U19 - Schalke U19 1:1
11:00Dortmund U19 - Dusseldorf U19 9:1
11:00RW Essen U19 - Fortuna Koln U19 2:1
11:00Viktoria Kolín U19 - Kolín nad Rýnem U19 1:5
11:00Wuppertaler U19 - Aachen U19 2:1
12:00Preussen Munster U19 - Duisburg U19 -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura - Vítězové

02:00Managua FC - Diriangen 1:2

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play Off

23:00Managua FC U20 - Ferretti U20 1:2pen

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

12:30OdloženoHVV Hollandia - Heemskerk -:-
14:00DEM - Blauw Geel -:-
14:00Dongen - GVV Unitas -:-
14:00Hoogland - USV Hercules -:-
14:00OdloženoWatergraafsmeer - Westlandia -:-
14:30OdloženoEVV - UNA -:-
14:30OdloženoGroene Ster - HV & CV Quick -:-
14:30Haaksbergen - Oss -:-
14:30OdloženoOostzaan - Gemert -:-

NORSKO: Eliteserien

17:00Haugesund - Sandefjord -:-
17:00Kristiansund - Viking -:-
17:00Mjondalen - Sarpsborg 08 -:-
17:00Rosenborg - Bodo/Glimt -:-
17:00Tromso - Stabaek -:-
19:00Brann - Molde -:-

PANAMA: LPF - Clausura - Play Off

01:00Veraguas - Herrera 1:1

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Cerro Porteno - 12 de Octubre -:-
23:00Guairena FC - Guarani -:-

PERU: Liga 1 - Play Off

21:00Sporting Cristal - A. Lima -:-

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

16:30San Pedro - ES Bafing -:-

POLSKO: Ekstraklasa

44'Plock - Cracovia 2:0
15:00Lech - Warta -:-
17:30Legia - Jagiellonia -:-

POLSKO: 1. liga

34'Tychy - R. Rzeszow 0:0
15:00Sandecja - Polkowice -:-
18:00Widzew Lodž - Sosnowiec -:-

POLSKO: 2. liga

14'Slask 2 - Pogon Siedlce 0:0
16:00Wisla Pulawy - Lech 2 -:-

POLSKO: III Liga - Skupina I

59'T. Mazowiecki - Mamry Gizycko 0:0
13:30Jagiellonia II - Legionowo -:-

POLSKO: III Liga - Skupina III

14'Zaglebie 2 - Piast Zmigrod 0:0

POLSKO: Juniorská liga

11:00Jagiellonia U18 - S. Rzeszow U18 5:0
11:00Lech U18 - Gwarek Zabrze U18 7:0

PORTUGALSKO: Liga Portugal

16:30Maritimo - Ferreira -:-
19:00Sporting - Tondela -:-
21:30FC Porto - Guimaraes -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

54'Feirense - FC Porto B 2:0
15:00Rio Ave - Nacional -:-
16:30Leixoes - Trofense -:-
20:30Academica - Covilha -:-

PORTUGALSKO: Liga 3

51'Oliveira Hospital - Sporting B 1:1
16:00Amora - Real SC -:-
16:00Cova De Piedade - Torreense -:-
16:00Fafe - CDC Montalegre -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

13:00SC Praiense - Idanhense -:-
14:00Gondomar - Salgueiros -:-
16:00Alvarenga - Gouveia -:-
16:00Amarante - Paredes -:-
16:00Berco - Mirandela -:-
16:00Castro Daire - Valadares Gaia -:-
16:00Condeixa - Vitoria Sernache -:-
16:00Coruchense - Sacavenense -:-
16:00Esperanca de Lagos - Uniao Montemor -:-
16:00FC Barreirense - Moncarapachense -:-
16:00Forjaes - Maritimo B -:-
16:00Imortal - Olhanense -:-
16:00Leca - Ferreira de Aves -:-
16:00Limianos - Vilaverdense -:-
16:00Louletano - Pinhalnovense -:-
16:00Macedo Cavaleiros - Sao Martinho -:-
16:00Maria de Fonte - SC Vianense -:-
16:00Merelinense - Camacha -:-
16:00Oleiros - Marinhense -:-
16:00Peniche - Sertanense -:-
16:00Pero Pinheiro - O Elvas CAD -:-
16:00Santa Marta Penaguiao - Tirsense -:-
16:00SB Castelo Branco - Fontinhas -:-
16:00SC Vila Real - Vila Mea -:-
16:00Serpa - Juv. Evora -:-
16:00Sintrense - OS Belenenses -:-
16:00Sp. Espinho - Uniao de Coimbra -:-
17:00CD Rabo Peixe - Sporting Ideal -:-
17:00Operario - Loures -:-
17:00U. Madeira - Pedras Salgadas -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00OdloženoBelenenses U23 - Maritimo U23 -:-

RAKOUSKO: Bundesliga

14:30Austria Vídeň - Sturm Graz -:-
14:30Hartberg - LASK -:-
17:00Ried - Rapid Vídeň -:-

RAKOUSKO: 2. Liga

10:30OdloženoVorwarts Steyr - Horn -:-

RUMUNSKO: Liga 1

16:30Botosani - FC Voluntari -:-
19:15Univ. Craiova - FCSB -:-

RUMUNSKO: Liga 2

11:00Politehnica Timisoara - Steaua Bucuresti 2:1

RUMUNSKO: Pohár ženy

13:00Alba Iulia Ž - Olimpia Gherla Ž -:-

RUSKO: Premier Liga

52'Nižnij Novgorod - Samara 0:0
14:30Kazaň - Dyn. Moskva -:-
18:00CSKA Moskva - Zenit -:-

RWANDA: Premier League

14:00Espoir - Etincelles -:-
14:00Marines - Rutsiro -:-

ŘECKO: Super League

14:00OFI Kréta - Ionikos -:-
14:00Olympiakos - Volos -:-
18:30Panathinaikos - Panetolikos -:-
18:30PAOK - Aris -:-

ŘECKO: Super League 2

13:45OdloženoAEK B - Asteras Vlachioti -:-
13:45Apollon Pontou - PAOK B -:-
13:45Episkopi - PAE Chania -:-
13:45Iraklis 1908 - AEL Larissa -:-
13:45Irodotos - Kallithea -:-
13:45Karditsa - O. Volos -:-
13:45Levadiakos - O.F. Ierapetra -:-
13:45Pierikos - Niki Volos -:-
13:45Thesprotos - Kavala -:-
13:45Veria - AO Trikala -:-
13:45Xanthi - Almopos -:-
14:00ZrušenoRodos - Zakynthos -:-
16:00Kifisias - Diagoras -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 1

14:00Alexandroupoli - F.C. Pandramaikos -:-
14:00Aris Avatou - Thermaikos FC -:-
14:00Doxa Dramas - A. Asteras -:-
14:00Chrisoupolis - Ethnikos Sochos -:-
14:00M. Alexandros Orfaniou - Apollon Paralimniou -:-
14:00Plagia - Orfeas Xanthi -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 2

14:00Agios Matthaios - Kozani -:-
14:00Giannitsa - M. Alexandros Trikala -:-
14:00Iraklis Ampelokipi - Asteras Kalirachis -:-
14:00Kozani - Lefkimmi -:-
14:00Poseidonas Michanionas - Thyella Sarakinoi -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 3

14:00Aetos Makrychoriou - Nea Artaki -:-
14:00Atalanti - Dimitra Efxeinoupolis -:-
14:00Atromitos Palamas - Ethnikos Neou -:-
14:00Elassona - Ipato -:-
14:00Iraklis Larissa - Fikis -:-
14:00Thiseas Agria - Amvrysseas -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 4

14:00Diavolitsi - Anagennisi Arta -:-
14:00Ethnikos Skoulikadou - Amvrakikos Loutrou -:-
14:00Panachaiki - Nafpaktiakos A. -:-
14:00Panegialios - Diagoras Vrachneikon -:-
14:00PAO Varda - Acheron Kanalaki -:-
14:00Tilikratis L. - Panagriniakos -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 5

14:00Foinikas N. Epidavrou - Aris Skalas -:-
14:00Charavgiakos - Agios Ierotheos -:-
14:00Mykonos - Fostiras -:-
14:00Panarkadikos - Ermis Meligous -:-
14:00Santorini - Ilioupoli -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 6

14:00Karavas - E. Piraeus -:-
14:00Panelefsiniakos - Kyanos A. V. -:-
14:00Thyella D. - Pyliou -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 7

14:00Almyros Gaziou - Panionios -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Fiorentino - Libertas -:-
15:00Juvenes/Dogana - Virtus -:-
15:00San Giovanni - Cosmos -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

13:30Abha - Al-Hilal -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:30ASEC Ndiambour - US Goree -:-
17:30Excellence - Generation F. -:-
17:30Guediawaye - Douanes -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

14'Bregalnica - Borec 0:1
14'Makedonija GP - Shkendija 0:1
14'Pelister - FK Skopje 0:0
14'Shkupi - Struga 0:0
14'Tikves - Rabotnicki 0:0

SKOTSKO: Premiership

14'Livingston - Rangers 0:1
16:00Celtic - Aberdeen -:-

SKOTSKO: SWPL 1 ženy

15:00Hearts Ž - Spartans Ž -:-
17:00Glasgow City Ž - Celtic Ž -:-
17:00Hibernian Ž - Motherwell Ž -:-
17:00Rangers Ž - Hamilton Ž -:-
17:10Aberdeen Ž - Partick Thistle Ž -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

17:00Trnava - Ružomberok -:-

SLOVENSKO: 2. liga

14'B. Bystrica - Rohožník 1:0

SLOVINSKO: Prva Liga

14'Bravo - Koper 0:0
20:15Mura - Maribor -:-

SLOVINSKO: 2. SNL

13:30Krsko - Dob -:-
13:30NK Krka - Bilje -:-

SLOVINSKO: 1. SŽNL ženy

14:00Primorje Ž - MSM Ptuj Ž -:-

SRBSKO: Super Liga

14'Kolubara - TSC Backa Topola 0:0
14'Radnički Niš - Radnik 0:0
14:25CZ Bělehrad - Sp. Subotica -:-
16:30FK Vozdovac - Partizan -:-

SRBSKO: Prva Liga

14'Zeleznicar Pancevo - FK Zlatibor 0:0
15:00Javor - Zarkovo -:-

SRÍ LANKA: Super League

12:00OdloženoColombo - Sea Hawks -:-
16:00OdloženoBlue Star - Blue Eagles -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

23:00Paraguay Ž - Peru Ž 1:1
15:00Tunisko Ž - Alžírsko Ž -:-
16:35Kolumbie Ž - Uruguay Ž -:-
22:00Indie Ž - Chile Ž -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

14:00Leganes - Las Palmas -:-
16:00Amorebieta - Zaragoza -:-
16:00UD Ibiza - Ponferradina -:-
18:15Tenerife - R. Sociedad B -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - Skupina 1

55'Calahorra - Leonesa 0:0
57'Celta Vigo B - Extremadura UD 0:1
56'Internacional de Madrid - Tudelano 1:0
17:00CF Talavera - Rayo Majadahonda -:-
17:00La Coruňa - Ath. Bilbao B -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - Skupina 2

58'Linares - Real Madrid B 0:0
16:00Gimnastic - Baleares -:-
17:00Sevilla B - Costa Brava -:-
17:00UCAM Murcia - Algeciras -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1

57'CD Mostoles - Navalcarnero 0:0
16:00Arenteiro - Gimnastica Segoviana -:-
17:00Marino de Luanco - Llanera -:-
17:00Pontevedra - Arosa SC -:-
17:00Salamanca - Langreo -:-
18:15Leganes B - Union Adarve -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2

17:00Tropezon - CD Ardoi -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3

87'Numancia - Ibiza Islas Pitiusas 1:1
58'Prat - Andratx 1:0
55'Santa Eulalia - Lleida 0:1
PoločasFormentera - Cerdanyola 1:1
17:00Badalona - CE Europa -:-
17:00Terrassa - Espanyol B -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 4

11:00San Roque - Las Palmas B 1:1
54'Antequera - Panaderia 1:1
14'Mensajero - Ceuta 0:0
14'San Fernando - Velez 0:0
14'Tamaraceite - Xerez D.F.C. 0:0

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5

88'CF Intercity - Socuellamos 1:0
58'Mar Menor - Alzira 0:0
58'Melilla - Hercules 0:2
17:00Puertollano C.F. - Murcia -:-
18:00Toledo - Ejido -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1

12:30Silva SD - CD Choco -:-
16:00Racing Club Villalbes - Noia -:-
16:30Alondras - Ponteareas -:-
16:30Arzua - Dep. Fabril -:-
17:00Estradense - Polvorín -:-
17:00Somozas - Sofan -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2

11:45Praviano - Lenense -:-
12:00Covadonga - R. Oviedo B -:-
12:00Gijon B - Real Titanico -:-
12:00Langreo B - Luarca -:-
12:00Llanes - Mosconia -:-
15:45CD Colunga - Gijon Industrial -:-
16:00Tuilla - Lealtad -:-
17:00L'Entregu - SD Navarro CF -:-
17:30Caudal Deportivo - EI San Martin -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3

11:45Guarnizo - Atletico Albericia -:-
11:45Siete Villas - Naval Reinosa -:-
17:00CD Colindres - Selaya -:-
17:00Textil Escudo - UD Samano -:-
17:00Vimenor - Noja -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4

11:00Santuxu - Durango 1:1
12:00Alavés B - Beti Gazte -:-
17:00Barakaldo - Uritarra -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5

12:00Castelldefels - Peralada -:-
12:00CE Manresa - Asco -:-
12:00Girona B - Grama -:-
12:00Pobla Mafumet - San Cristobal CP -:-
12:30UE Figueres - Guineueta -:-
16:30Olot - L'Hospitalet -:-
18:00Vilassar de Mar - Sant Andreu -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6

12:00Castellon B - Hercules B -:-
12:00Valencia B - Torrellano -:-
16:30Ilicitano - Silla CF -:-
16:30Villajoyosa - Callosa -:-
17:00Olimpic Xativa - Torrent -:-
17:00Orihuela - Acero -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7

11:00CDE Madrid - RSD Alcala 1:1
11:30AD Torrejon - Atl. Madrid B -:-
11:30Alcorcon B - Carabanchel -:-
11:30Getafe B - Pozuelo de Alarcon -:-
11:30Parla - Complutense -:-
11:30Trival Valderas - Villaviciosa -:-
12:00Las Rozas - Colonia M. -:-
12:00Tres Cantos - Paracuellos Antamira -:-
12:00Ursaria - Moratalaz -:-
16:30Galapagar - Vallecano B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8

16:15Atl. Tordesillas - Palencia CF -:-
16:30Ciudad Rodrigo CF - Leonesa B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9

12:00Almeria B - Jaen -:-
12:00Huetor Vega - Malaga B -:-
12:00Marbella - Huetor Tajar -:-
17:00Alhaurin - Atletico de Porcuna -:-
17:00El Palo - UD San Pedro -:-
17:30CD Torreperogil - Motril -:-
17:30Torredonjimeno - Torre del Mar -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10

12:00Cabecense - Xerez CD -:-
12:00Conil - Antoniano -:-
12:00Los Barrios - CD Utrera -:-
12:00Sevilla C - Ciudad de Lucena -:-
16:30Cartaya - Huelva -:-
16:30Puente Genil - Ceuta B -:-
17:00Pozoblanco - Tomares UD -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

12:00Campos - Portmany -:-
12:00Mercadal - Santanyi -:-
12:00Sant Rafel - Poblense -:-
16:00Murense - Llosetense -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

13:00CD Buzanada - SD Tenisca -:-
13:00Herbania - Villa Santa Brigida -:-
13:00Las Zocas - La Cuadra -:-
13:00Tenerife B - CD Marino -:-
13:00Vera - Lanzarote -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13

11:30Huercal-Overa - Yeclano -:-
12:00EG El Palmar CF - Cartagena B -:-
12:00Real Murcia B - Racing Murcia -:-
12:00UCAM Murcia B - CAP Ciudad de Murcia -:-
16:00Cartagena FC - Lorca Deportiva -:-
16:15Caravaca - Bala Azul -:-
16:15Deportiva Minera - La Union -:-
16:30Archena - Bullense -:-
16:30Mazarron CF - UD Los Garres -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 14

11:45UP Plasencia - Olivenza -:-
12:00Azuaga - Villafranca -:-
12:00CD Calamonte - Llerenense -:-
12:00Trujillo - Diocesano -:-
16:30Don Alvaro - Moralo -:-
17:00Aceuchal - Miajadas -:-
17:00Arroyo - Extremadura UD B -:-
17:00Jerez CF - Badajoz B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15

12:00Subiza - Cirbonero -:-
16:00Murchante - Beti Onak -:-
16:30CD Cantolagua - Burlades -:-
18:00Azkoyen - CD Corellano -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16

11:30Berceo - Haro Deportivo -:-
12:00Varea - Yague -:-
16:30Arnedo - Oyonesa -:-
16:30Cenicero - CF Rapid -:-
16:45Casalarreina - Anguiano -:-
17:00Alfaro - Calahorra B -:-
17:00Vianes - River Ebro -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17

11:00Zaragoza B - Utebo FC 3:1
11:30Giner Torrero - Carinena -:-
12:00Binefar - Belchite 97 -:-
15:30Biescas - Calamocha -:-
15:30Robres - Santa Anastasia -:-
16:00Borja - Atletico Monzon -:-
16:00Epila - Barbastro -:-
16:30Caspe - CF Illueca -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18

12:00Azuqueca - Guadalajara -:-
12:00Huracan de Balazote - Illescas -:-
12:00Villarrobledo - Ciudad Real -:-
16:00San Clemente - Villarrubia -:-
16:30Quintanar - Miguelturreno -:-
18:00Torrijos - La Roda 3:0

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Degerfors - Norrkoping -:-
15:00Djurgarden - Varbergs -:-
15:00Göteborg - Östersunds -:-
17:30Halmstad - Hammarby -:-
17:30Kalmar - Malmö FF -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

14:00Gottne IF - Notvikens IK -:-
16:00Bergnasets AIK - Storfors AIK -:-
16:00Taftea IK - Umeå -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

14:00Angelholms - Dalstorps IF -:-
14:00BK Astrio - Vinbergs -:-
14:00Eskilsminne - Torslanda -:-
14:00Frölunda - Varbergs GIF -:-
14:00Husqvarna - Onsala BK -:-
14:00Savedalens - Hoganas -:-
14:00Ullareds IK - Assyriska BK -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

13:00Arameisk-Syrianska - Karlslunds -:-
13:00Huddinge - Smedby -:-
13:00Mjolby AI FF - Varmbols -:-
13:00Motala - IFK Eskilstuna -:-
13:00Rynninge - Tyreso -:-
13:00Syrianska - Nykopings -:-
13:00Trosa-Vagnharads - United Nordic -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

13:00Ahlafors - Angered -:-
13:00Forward - Vanersborgs FK -:-
13:00Nordvarmland - Gauthiod -:-
13:00Oddevold - Karlstad II -:-
13:00Stenungsunds - Kumla -:-
13:00Tidaholm IFK - Lidkopings FK -:-
13:00Yxhults IK - Grebbestads -:-

ŠVÝCARSKO: Super League

14:15Curych - Young Boys -:-
16:30Lausanne - Servette -:-
16:30Lucern - Basilej -:-

ŠVÝCARSKO: Promotion League

14:30Bellinzona - Chiasso -:-
15:00Nyonnais - Biel -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1

14:30Monthey - Martigny -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2

15:00Delemont - Kosova -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

15:00Lugano II - Tuggen -:-
15:00St. Gallen II - Gossau -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

17:00Dodoma Jiji - Coastal Union -:-

THAJSKO: Thai League 1

51'Chonburi - Ratchaburi 1:0
52'Prachuap - Pathum United 0:0
44'Suphanburi - Bangkok Utd 1:0
14'Chiangrai - Buriram 0:0

THAJSKO: Thai League 2

50'Khonkaen FC - Ayutthaya Utd 0:0
52'Phrae - Lampang 1:0
14'Chiangmai FC - Nakhon Pathom 0:0
14'Sukhothai - Kasetsart 0:0

TCHAJ-WAN: Premier League

09:00Hang Yuen - Taichung 0:1
09:00NTUS - CPC 0:3
09:00Taipower - Taipei Tatung 3:1
09:00Zhanyi Skywalkers - Taiwan Steel 0:5

TOGO: Championnat National

16:00Anges de Notse - Gomido -:-
16:00AS Togo-Port - Dynamic Togol. -:-
16:00Entente II - Gbohloe-Su -:-
16:00Kara - Ifodje -:-
16:00Kotoko - OTR -:-
16:00Semassi - ASC Kara -:-

TUNISKO: Ligue 2

14:00EM Mahdia - Oued Ellil -:-
14:00Gabes - Msaken -:-
14:00Korba - Stade Gabesien -:-
14:00Sidi Bouzid - AS Mohamdia -:-
14:00Sporting Ben Arous - Gafsa -:-
14:00Tabarka - Sfax Railways -:-

TURECKO: Superliga

83'Gaziantep - Konyaspor 2:2
14:00Karagumruk - Trabzonspor -:-
14:00Sivasspor - Hatayspor -:-
17:00Yeni Malatyaspor - Galatasaray -:-

TURECKO: 1. Lig

81'Keciorengucu - Umraniyespor 2:2
17:00Altinordu - Ankaragucu -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1

10:30Hendek - Batman Petrolspor 1:2
11:00Kahta - Bursa 0:1
11:00Karaman Bld. - Hopaspor 0:1
11:00Kelkit - Mamak 0:0
11:00Nevsehirspor - Arnavutkoy Bl. 2:1
11:00Osmaniyespor - Erbaaspor 1:1
11:00Sancaktepe - Fatsa Belediyespor 1:3

TURECKO: 3. Lig Group 2

10:00Iskenderun - Duzcespor 3:1
11:00Bayrampasa - Darica Genclerbirligi 0:1
11:00Elazig Karakocan - Sile Yildizspor 0:1
11:00Igdir FK - Beyoglu Yeni Carsi 2:1
11:00Kizilcaboluk Spor Kulubu - Hacettepe 3:0
11:00Siirt Ozel - Kusadasispor 1:0
11:0052 Orduspor - Malatya 3:0

TURECKO: 3. Lig Group 3

11:00Belediye Derince - Modafenspor 0:3
11:00Fethiyespor - Agri 1970 1:0
11:00Karabukspor - Orduspor 1967 0:4
11:00Karsiyaka - Edirnespor 4:2
11:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Cankaya FK 1:0
11:00Ofspor - Gumushanespor 1:2

UGANDA: Premier League

14'BUL - Gadaffi 0:0

UKRAJINA: Premier League

14'Inhulets - Šachtar 0:0
16:00Rukh Lviv - Metalist 1925 -:-
18:30Kolos Kovalivka - Veres-Rivne -:-

UKRAJINA: Persha Liga

13:15VPK-Agro - Uzhhorod -:-
14:30Kryvbas - Ahrobiznes Volochysk -:-

UKRAJINA: Druha Liga

52'AFSC Kyiv - FC Chernihiv 1:2

UKRAJINA: Juniorská liga

86'Minaj U19 - Dyn. Kyjev U19 0:2
54'Oleksandrija U19 - Zorya U19 0:2

UKRAJINA: 1. Liga ženy

58'Voshod Ž - Panthers FC Uman Ž 2:0

USA: MLS - Play Off

21:00Sporting Kansas City - Real Salt Lake -:-
23:30Philadelphia Union - Nashville SC -:-

VENEZUELA: Primera Division - 2. fáze

23:15ZrušenoPortuguesa - Atl. Venezuela -:-
00:30Metropolitanos - Puerto Cabello 1:2
20:00Dep. Tachira - Caracas -:-
22:30La Guaira - Lara -:-
00:50Monagas - Estudiantes Merida -:-

WALES: Premier ženy

15:00Aberystwyth Ž - TNS Ž -:-
15:00Cardiff City Ž - Barry Ž -:-
15:00Pontypridd Ž - Cardiff Met. Ž -:-

ZAMBIE: Super League

14:00Buildcon - Zesco Utd -:-
14:00Green Eagles - Green Buffaloes FC -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00CAPS Utd - Harare City -:-
14:00Highlanders - Ngezi Platinum -:-
14:00Triangle - Dynamos -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.