OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Kurzy

ITÁLIE: Serie A

18:30Salernitana - Verona 1:2 [ 5.21 | 3.98 | 1.70 ]
PoločasBologna - Juventus 2:0 [ 2.85 | 3.10 | 2.84 ]

ANGLIE: Premier League 2 - Play Off

71'Reading U21 - Sunderland U21 1:2 [ 1.93 | 4.03 | 2.93 ]

ANGLIE: Professional Development League - Play Off

73'Sheffield Utd U21 - Swansea U21 4:1

ANGOLA: Girabola League

09:00Sao Salvador - Bravos do Maquis 1:0

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Central Cordoba - Boca Juniors 2:4 [ 5.78 | 3.81 | 1.58 ]
00:00Estudiantes - Dep. Riestra -:- [ 1.49 | 3.85 | 7.62 ]
00:00San Lorenzo - Lanus -:- [ 2.50 | 2.68 | 3.37 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

23:00Estudiantes Rio Cuarto - Def. de Belgrano 1:1 [ 2.15 | 2.70 | 4.00 ]
PoločasAlmirante Brown - San Telmo 0:0 [ 2.84 | 2.67 | 2.79 ]

ARGENTINA: Primera C - Apertura

PoločasClub Lujan - Leandro N. Alem 0:1

ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura

18:30Barrancas - Provincial 2:1
PoločasDeportivo Metalurgico - Nautico Hacoaj 0:0

ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura

19:00Ferro Ž - Racing Club Ž 0:0
70'River Plate Ž - Huracan Ž 1:0

ARMÉNIE: Premier League

15:00Van - Urartu 1:1 [ 2.79 | 3.22 | 2.28 ]
17:00Ararat - Alashkert 1:3 [ 2.75 | 2.92 | 2.51 ]

ARMÉNIE: 1. liga

15:00BKMA 2 - Noah 2 2:0
15:00FC Gandzasar - Pyunik 2 5:4
15:00Lernayin Artsakh - Ararat-Armenia 2 3:0

BAHRAJN: Premier League

18:00Al-Rifaa - Manama Club 1:2 [ 1.69 | 3.80 | 4.34 ]

BARBADOS: Premier League

00:00Paradise SC - UWI Blackbirds -:-
02:30Wotton - Weymouth Wales 1:3

BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o titul

18:30Genk - Antverpy 1:0 [ 1.75 | 4.12 | 4.35 ]

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

23:30Bolivar - Tomayapo 4:1 [ 1.11 | 8.16 | 15.00 ]
01:30Wilstermann - The Strongest 0:0 [ 2.98 | 2.94 | 2.31 ]

BOSNA A HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH

17:00Borac Banja Luka - Igman K. 4:3 [ 1.16 | 6.59 | 13.20 ]
17:00Sarajevo - Posusje 1:1 [ 1.32 | 4.51 | 7.42 ]
17:00Sloga Doboj - Siroki Brijeg 2:3 [ 1.67 | 3.37 | 4.56 ]
17:00Velež Mostar - GOSK Gabela 3:3 [ 1.31 | 4.61 | 7.65 ]
17:00Zrinjski - Tuzla City 4:0 [ 1.05 | 12.30 | 20.40 ]
17:00Zvijezda 09 - Željezničar 0:5 [ 3.61 | 3.23 | 1.90 ]

BRAZÍLIE: Série A

23:30OdloženoCuiaba - Internacional -:-
23:30OdloženoGremio - Bragantino -:-

BRAZÍLIE: Série B

00:00OdloženoChapecoense - Ponte Preta -:- [ 2.31 | 2.75 | 3.46 ]

BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze

00:00Ferroviario - ABC 0:4 [ 2.17 | 2.79 | 3.42 ]
00:00OdloženoYpiranga FC - SER Caxias -:-

BRAZÍLIE: Série D

23:00America-RN - Potiguar de Mossoró 2:0

BRAZÍLIE: Carioca C

67'Uniao Central - Riostrense 1:0

BRAZÍLIE: Goiano 2

00:00Gremio Anapolis - Inhumas -:-

BRAZÍLIE: Tocantinense U20 - Play Off

02:00Gurupi U20 - Araguacema U20 2:2
02:00Interporto U20 - Guarai SC U20 6:1
02:00SD Sparta U20 - Batalhao U20 1:2

BRAZÍLIE: Brasileiro ženy

23:30Ferroviaria Ž - America Mineiro Ž 2:0
23:30OdloženoInternacional Ž - Bragantino Ž -:-
22:30Fluminense Ž - Palmeiras Ž -:-

BULHARSKO: Parva liga - Skupina o Konferenční ligu

16:45Arda - CSKA 1948 Sofia 0:0 [ 2.17 | 3.03 | 3.37 ]
19:15Slavia Sofia - Botev Plovdiv 3:1 [ 1.43 | 4.06 | 7.08 ]

BULHARSKO: Vtora liga

14:00Montana - Septemvri Sofia 0:2
14:00Strumska Slava - Dobrudzha 2:0
14:00Yantra Gabrovo - Marek 1:2

DÁNSKO: Superliga - Skupina o titul

16:00Silkeborg - Brondby 0:2 [ 3.71 | 3.79 | 1.89 ]
18:00Nordsjaelland - Midtjylland 3:3 [ 1.77 | 4.22 | 3.83 ]

DÁNSKO: Superliga - Skupina o udržení

14:00Lyngby - Viborg 3:1 [ 2.89 | 3.48 | 2.32 ]
14:00Vejle - Hvidovre IF 2:0 [ 1.54 | 4.29 | 5.42 ]

DÁNSKO: 1. divize - Skupina o udržení

13:00Naestved - Hillerod 1:3 [ 2.79 | 3.31 | 2.23 ]
15:00Koge - Helsingor 3:1 [ 2.03 | 3.58 | 2.96 ]

EGYPT: Premier League

15:00Al Masry - Enppi 0:0 [ 2.26 | 2.77 | 3.55 ]
18:00Arab Contractors - Pharco 1:1 [ 2.74 | 2.53 | 3.06 ]
18:00ZED - Al Ittihad 0:0 [ 2.35 | 2.71 | 3.42 ]

EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze

01:00Cumbaya - Barcelona SC 0:1 [ 4.27 | 3.37 | 1.72 ]

EVROPA: ME do 17 let

17:00Dánsko U17 - Wales U17 2:0
17:00Srbsko U17 - Ukrajina U17 1:0
19:30Chorvatsko U17 - Rakousko U17 0:0
19:30Kypr U17 - Česko U17 0:5

EVROPA: Pohár regionů UEFA - Kvalifikace - Předkolo

17:45Vayk (Arm) - Albánie (Am) (Eur) 0:4

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Fuglafjordur - Toftir 2:2 [ 3.89 | 3.47 | 1.76 ]
16:0007 Vestur Sorvagur - Streymur 2:0 [ 1.97 | 3.43 | 3.19 ]
18:00HB Torshavn - B36 Torshavn 2:1 [ 1.80 | 3.48 | 3.70 ]
18:00Vikingur - Runavik 2:0 [ 1.29 | 5.06 | 7.00 ]

GAMBIE: GFA League

18:30Armed Forces - Fortune 1:2
18:30Bombada - Steve Biko 0:1
18:30TMT - Greater Tomorrow 1:1
18:30WAA Banjul - Falcons 0:1

GHANA: Division One League

17:00Rospak - Sefwi All Stars 1:0
17:00Still Believe - Home Stars 0:0

GRENADA: Premier Division

00:00St. John's - Hurricanes 1:1

GUINEA: Ligue 1

18:00Milo FC - Flamme Olympique 1:0

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2. Fáze

14:30America des Cayes - Baltimore 1:0

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Off

02:00Olimpia - Marathon 3:1 [ 1.54 | 3.65 | 5.11 ]

CHILE: Primera División

23:30Colo Colo - Palestino 2:0 [ 1.48 | 3.96 | 6.36 ]
00:00Cobresal - Coquimbo -:- [ 2.45 | 3.36 | 2.65 ]
00:00U. Espanola - U. Calera -:- [ 1.84 | 3.58 | 3.82 ]

CHILE: Primera B

02:30Rangers - U. De Concepcion 1:2
21:30OdloženoS. Morning - Recoleta -:-

CHILE: Segunda Division

00:00Lautaro - Concon National 1:0

IRÁK: Stars League

15:00Al-Hudod - Newroz 2:1
17:15Al Naft - Al-Qassim 3:2

ÍRÁN: Division 1

17:45OdloženoMes Kerman - Chadormalu -:-

IRSKO: Premier Division

45+'St. Patricks - Shelbourne 0:1 [ 2.70 | 2.81 | 2.80 ]
34'Shamrock Rovers - Derry City 1:0 [ 1.94 | 3.19 | 3.93 ]

IRSKO: Division 1

PoločasWexford - Cobh Ramblers 1:0 [ 1.82 | 3.50 | 4.02 ]

ISLAND: Besta deild karla

16:00Vestri - Vikingur Reykjavik 1:4 [ 9.09 | 5.69 | 1.25 ]
18:15Akureyri - Fylkir 4:2 [ 1.57 | 4.22 | 4.73 ]
19:00Hafnarfjordur - KR Reykjavik 1:2 [ 2.15 | 3.66 | 2.89 ]

ISLAND: Division 1

16:00Grindavik - Grotta 2:2 [ 1.87 | 3.70 | 3.27 ]
16:00Vestmannaeyjar - Thor Akureyri 1:1 [ 2.04 | 3.77 | 2.83 ]

ITÁLIE: Serie B - Play Off

PoločasPalermo - Venezia 0:0 [ 2.58 | 3.07 | 2.83 ]

IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o udržení

19:00B. Jeruzalém - M. Petah Tikva 1:1 [ 2.00 | 3.44 | 3.41 ]

IZRAEL: Liga Alef - Postupové Play Off

18:00MS Tira - M. Kiryat Ata-Bialik 4:2
18:00SC Dimona - Shimshon Tel Aviv 3:2pen

JAMAJKA: Premier League - Play Off

01:30Mount Pleasant - Cavalier 1:2pen

JIŽNÍ KOREA: WK League ženy

12:00Gyeongju Ž - Changnyeong Ž 2:0
12:00Incheon Hyundai Steel Ž - Hwacheon Ž 2:2
12:00Soul Ž - Sejong Sportstoto Ž 2:2
12:00Suwon FC Ž - Boeun Sangmu Ž 1:0

JORDÁNSKO: Premier League

18:00Al Hussein - Al-Faisaly Amman 0:1 [ 2.55 | 3.01 | 2.62 ]
18:00Al Salt - Al Jalil 2:1 [ 1.36 | 4.34 | 6.80 ]

KANADA: Canadian Premier League

34'HFX Wanderers - Valour 0:0 [ 1.75 | 3.23 | 4.27 ]

KEŇA: Premier League

14:00Talanta FC - KCB 0:2
14:00Ulinzi Stars - Muranga 1:1

KOLUMBIE: Primera A - Apertura - Quadrangular

00:30Junior - Pereira 2:3 [ 1.55 | 3.30 | 5.74 ]
03:00Millonarios - Bucaramanga 0:1 [ 1.67 | 3.06 | 5.11 ]

KOLUMBIE: Primera B - Apertura - Quadrangular

22:00Orsomarso - Real Cartagena -:-

KOLUMBIE: Liga ženy

22:30Alianza Ž - Inter Palmira Ž -:-
23:00Millonarios Ž - La Equidad Ž -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura - Play Off

01:00Saprissa - San Carlos 4:0 [ 1.51 | 4.21 | 5.37 ]

KYRGYZSTÁN: Premier Liga

13:30Ilbirs - Kyrgyzaltyn 2:1

LIBANON: Premier League - Část vítězů

15:00Al Ahed - Al Ansar 0:3
15:00Bourj FC - Nejmeh SC 0:1
15:00Racing - Safa 1:1

LIBYE: Premier League

17:00Al Akhdar - Al Tahaddi 2:2
17:00Al-Nasr - Al Hilal Benghazi 6:3

LITVA: I Lyga

18:00Kauno Zalgiris 2 - FK Panevezys 2 2:0

LOTYŠSKO: Virsliga

16:30Grobina - Valmiera 0:2 [ 6.44 | 4.50 | 1.35 ]
18:00RFS - BFC Daugavpils 5:0 [ 1.11 | 7.75 | 17.00 ]

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

76'Győr - Vasas 3:2 [ 2.61 | 3.07 | 2.51 ]

MAĎARSKO: NB I ženy - Play Off

15:45Ferencvaros Ž - Győr Ž 0:1

MALI: Premiere Division

18:30Bougouba - Black Stars 4:3
18:30Djoliba - CO Bamako 3:1
18:30Koro - Bakaridjan 0:0
18:30USC Kita - US Bougouni 0:0

MAROKO: Botola 2

18:00Dcheira - Ittifaq Marrakech 1:0
18:00Fes - Difaa El Jadidi 3:4
18:00Jeunesse - Chabab Atlas Khenifra 1:1
18:00Khouribga - Rapide Oued Zem 0:1
18:00Marrákéš - Meknes 1:2
18:00RAC Casablanca - Stade Marocain 4:0
18:00Raja Beni Mellal - USM Oujda 2:0
18:00Sale - Chabab Benguerir 2:1

MAURITÁNIE: Ligue 1

19:30Nouadhibou - Kaedi 2:0

MEXIKO: Liga MX - Clausura - Play Off

02:00Cruz Azul - Monterrey 1:2 [ 2.31 | 3.28 | 3.04 ]

MONGOLSKO: Premier League

13:15Khovd - Bavarians 3:1

MOSAMBIK: Mocambola

15:00Costa do Sol - Textafrica 4:1

MYANMAR: MNL Ligový pohár

11:30Kachin United - Glory Goal 1:1
11:30Shan Utd - Rakhine United 1:0

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

12:00Eilvese - Eintracht Celle 2:4
16:00Bersenbruck - Egestorf-Langreder 1:0
16:00Bornreihe - VfL Oldenburg 1:3
16:00Emden - Ramlingen-Ehlershausen 4:2
16:00Hildesheim - Delmenhorst 3:0
16:00Lupo-Martini Wolfsburg - Arminia Hannover 1:0
16:00Rotenburger - Vorsfelde 1:1

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

15:00Clarholz - Siegen 2:2
15:00Eintracht Rheine - Erkenschwick 1:5
15:00Vreden - Bovinghausen 1:2
15:00Westfalia Rhynern - Sprockhovel 4:2
15:30Ennepetal - Munster 2 0:1
15:30Finnentrop/Bamenohl - ASC 09 Dortmund 2:4
15:30Schermbeck 2020 - Lotte 1:2

NĚMECKO: Oberliga Střední Porýní

15:00Bergisch Gladbach - Hurth 2:0
15:00Freialdenhoven - Hennef 4:1
15:00Siegburger - Porz 3:1
15:15Frechen - Germania Teveren 9:0
15:15Schafhausen - Konigsdorf 2:3
15:30VfL Vichttal - Fortuna Kolín n. R. II 4:0

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga - Play Off

11:00Hertha U19 - Dortmund U19 3:4pen

NĚMECKO: Bundesliga ženy

15:30Freiburg Ž - RB Lipsko Ž 2:1 [ 1.97 | 3.54 | 3.11 ]
15:30Hoffenheim Ž - Bayern Ž 1:4 [ 5.22 | 4.37 | 1.44 ]
15:30Kolín n. R. Ž - Eintracht Frankfurt Ž 0:1 [ 6.12 | 4.78 | 1.34 ]
15:30Leverkusen Ž - Brémy Ž 2:3 [ 1.84 | 3.20 | 3.88 ]
15:30Norimberk Ž - Duisburg Ž 2:1 [ 1.96 | 3.36 | 3.28 ]
15:30Wolfsburg Ž - Essen Ž 6:0 [ 1.15 | 7.03 | 12.60 ]

NIGER: Super Ligue

17:30ASFAN - Urana 2:0
17:30ASGNN - Akokana -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Off

02:00Esteli U20 - Managua FC U20 3:0

NIZOZEMSKO: KNVB Beker ženy

14:30Ajax Ž - Sittard Ž 3:1

NORSKO: Eliteserien

17:00HamKam - Bodo/Glimt 1:0 [ 4.94 | 4.32 | 1.59 ]
17:00KFUM Oslo - Odd 0:0 [ 1.67 | 3.89 | 4.83 ]
17:00Kristiansund - Brann 2:2 [ 6.66 | 4.99 | 1.40 ]
17:00Lilleström - Fredrikstad 0:3 [ 1.98 | 3.48 | 3.68 ]
17:00Molde - Sarpsborg 08 2:4 [ 1.38 | 5.11 | 6.83 ]
17:00Sandefjord - Viking 0:3 [ 2.66 | 3.95 | 2.30 ]
17:00Strömsgodset - Haugesund 2:0 [ 1.97 | 3.59 | 3.61 ]
19:15Tromso - Rosenborg 3:2 [ 2.00 | 3.62 | 3.47 ]

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

16:00Flekkeroy - Sotra 0:3 [ 2.22 | 3.17 | 2.91 ]
16:00Halden - Notodden 2:3 [ 2.18 | 3.42 | 2.80 ]
18:00Brattvag - Hodd 0:2 [ 2.74 | 3.54 | 2.17 ]

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

14:00Alta - Junkeren 5:0 [ 1.42 | 4.56 | 5.20 ]
14:00SK Gjovik-Lyn - Ull/Kisa 1:4 [ 4.78 | 4.34 | 1.48 ]
15:00Follo - Eidsvold 0:2 [ 2.25 | 3.77 | 2.51 ]
16:00Stjordals Blink - Grorud 2:2 [ 1.56 | 4.02 | 4.45 ]
19:00Skeid - Strømmen 2:1 [ 2.04 | 3.45 | 3.02 ]

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

15:00Åsane 2 - Haugesund 2 1:1
15:00Loddefjord - Askoy 1:3

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

15:00Mandalskameratene - Brodd 1:2
16:00Vindbjart - Sola 1:0

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

18:00Flint - Frigg 1:2
19:00Baerum - Asker 1:4

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

15:00Melhus - Byåsen 2:2
16:00Tiller - Trygg/Lade 0:2
18:00Orkla - Surnadal 1:3

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

14:00Skedsmo - Gjellerasen 1:2
14:00Skjetten - Ready 5:1
15:00Lokomotiv Oslo - Traeff 2:0
16:00Spjelkavik - Lørenskog 2:2

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

13:00Skjervoy - Mjolner 5:0
13:30Ulfstind - Bodo/Glimt 2 7:1
16:00Harstad - Floya 2:4
18:00Honefoss - Elverum 2:0

NORSKO: Toppserien ženy

14:30Kolbotn Ž - Brann Ž 2:6 [ 15.50 | 8.54 | 1.10 ]
15:00Arna-Bjørnar Ž - Vålerenga Ž 1:3 [ 33.00 | 20.40 | - ]
15:00RØA Ž - Lyn Ž 1:2 [ 1.67 | 3.34 | 4.57 ]
15:00Stabaek Ž - Asane Ž 3:2 [ 1.33 | 4.46 | 7.07 ]
19:05Rosenborg Ž - LSK Kvinner Ž 3:2 [ 1.88 | 3.16 | 3.79 ]

NORSKO: 1. divisjon ženy

14:00Aalesund Ž - Avaldsnes Ž 1:1

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:30General Caballero JLM - Sp. Luqueno 1:2 [ 3.94 | 3.15 | 1.85 ]

PARAGUAY: División Intermedia

23:00Resistencia - Rubio Nu -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00Carlos Mannucci - Cesar Vallejo 0:0 [ 3.74 | 3.21 | 1.98 ]
03:00A. Lima - Deportivo Garcilaso 3:2 [ 1.22 | 5.42 | 12.10 ]
22:00Cajamarca - Sport Boys -:- [ 1.68 | 3.42 | 5.01 ]

PERU: Liga 2

77'AD Cantolao - Moquegua 1:0
22:15Binacional - Comerciantes -:-

POLSKO: Ekstraklasa

19:00Zaglebie - LKS Lodž 2:1 [ 1.40 | 4.61 | 6.36 ]

POLSKO: 1. liga

18:00Podbeskidzie - Chrobry Glogow 0:1 [ 2.39 | 3.05 | 2.77 ]

RAKOUSKO: 2. Liga

16:00Admira - First Vienna 0:3 [ 2.14 | 3.31 | 2.94 ]
16:00Amstetten - Horn 1:1 [ 1.77 | 3.76 | 3.55 ]
16:00Dornbirn - Leoben 2:1 [ 2.88 | 3.48 | 2.11 ]
16:00FAC Vídeň - Grazer AK 0:0 [ 2.54 | 3.31 | 2.42 ]
16:00Kapfenberg - Liefering 1:3 [ 2.76 | 3.70 | 2.11 ]
16:00Lafnitz - Ried 0:4 [ 6.74 | 4.92 | 1.31 ]
16:00St. Polten - Bregenz 2:2 [ 1.67 | 3.66 | 4.13 ]
16:00Sturm Graz (Am) - Stripfing 2:0 [ 3.42 | 4.04 | 1.75 ]

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

17:00Kremser - Wiener Viktoria 0:3

RAKOUSKO: Vídeň

16:00Dinamo Helfort - A XIII-Auhof Center 3:0

RUMUNSKO: Liga 1 - Baráž o udržení

19:00Din. Bukurešť - Csikszereda M. Ciuc 2:0 [ 1.22 | 5.40 | 12.10 ]

RUSKO: Premier Liga

19:00Pari NN - CSKA Moskva 2:6

RUSKO: FNL

11:00SKA Khabarovsk - Alania Vladikavkaz 0:1
16:00Tyumen - Kamaz 2:0
16:45Arsenal Tula - Akron Togliatti 1:0
17:00Kuban - Chimki 0:1
17:00Neftekhimik - Leningradets 1:2
17:00Saratov - Volgar-Astrakhan 1:0
18:30Torpedo Moskva - Jaroslavl 1:1

RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 2

17:30Luki-Energiya - Tver 0:1

SOMÁLSKO: National league

14:30Raadsan - Jeenyo 0:0

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

16:10Al-Jazira - Emirates Club 2:0 [ 1.27 | 5.47 | 7.05 ]
16:10Khorfakkan - Al Sharjah 1:3 [ 3.63 | 3.86 | 1.73 ]
19:00Al Bataeh - Hatta 1:1 [ 1.59 | 4.05 | 4.24 ]
19:00Al-Wahda - Al-Ain 0:2 [ 1.33 | 4.75 | 6.54 ]

SURINAM: SML

01:00SV Transvaal - Broki 6:0

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

11:00Turecko U16 - Česko U16 4:3pen
13:00Polsko U16 - Wales U16 3:0

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

11:00Slovensko U16 Ž - Itálie U16 Ž 1:1
11:00Srbsko U16 Ž - Finsko U16 Ž 1:2

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

PoločasEspanyol - R. Oviedo 1:1 [ 2.13 | 3.09 | 3.65 ]
PoločasVillarreal B - Albacete 1:2 [ 2.60 | 3.59 | 2.48 ]

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Djurgarden - Halmstad 2:0 [ 1.32 | 5.19 | 8.79 ]
19:00Sirius - Västerås SK 0:0 [ 2.35 | 3.57 | 2.78 ]
19:10Häcken - Malmö FF 2:2 [ 3.44 | 4.10 | 1.90 ]

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

19:00IFK Trelleborg - Högaborgs 3:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

89'Sylvia - IFK Eskilstuna 6:0

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

19:00Hammarby Ž - Rosengard Ž 0:1 [ 3.04 | 3.26 | 2.10 ]
19:00Vaxjo DFF Ž - Kristianstad Ž 0:2 [ 3.77 | 3.68 | 1.74 ]

ŠVÝCARSKO: Super League - Skupina o titul

18:00Curych - Lugano 2:1 [ 2.34 | 3.54 | 2.81 ]
18:00Servette - Young Boys 0:1 [ 1.94 | 3.97 | 3.39 ]
18:00Winterthur - St. Gallen 1:3 [ 3.17 | 4.25 | 1.96 ]

ŠVÝCARSKO: Challenge League

14:15Baden - Xamax 2:2 [ 4.25 | 4.30 | 1.62 ]
14:15Nyonnais - Aarau 4:3 [ 2.07 | 3.97 | 2.87 ]
14:15Sion - Schaffhausen 3:0 [ 1.29 | 5.13 | 8.67 ]
14:15Vaduz - Bellinzona 2:2 [ 1.75 | 4.02 | 3.77 ]
14:15Wil - Thun 0:3 [ 2.13 | 3.83 | 2.82 ]

ŠVÝCARSKO: Super League ženy - Baráž o udržení

17:00Wil Ž - Thun Ž 0:7

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00Mtibwa Sugar - Namungo 0:0
15:00Tanzania Prisons - Mashujaa 1:2

TURECKO: 1. Lig - Play Off

19:00Corum - Bodrumspor 1:1 [ 2.58 | 2.77 | 2.81 ]

TURECKO: TFF 3. Liga Play Off

15:00Aliaga - 52 Orduspor 1:1pen
15:00Erbaaspor - Kutahyaspor 2:0pen
15:00Sebat Genclikspor - Musspor 0:3
19:00Elazigspor - Efeler 09 4:0

URUGUAY: Primera Division - Apertura

74'Liverpool M. - Miramar 0:1 [ 1.84 | 3.38 | 4.10 ]

USA: MLS Next Pro

23:00New York Red Bulls 2 - Cincinnati 2 1:4
01:00Inter Miami II - Carolina Core 1:2pen
02:00Colorado Rapids 2 - Vancouver 2 3:2
02:00Town FC - Los Angeles FC II 1:0pen
02:00Ventura County - Real Monarchs 2:0

USA: USL League One

00:00Spokane Velocity - Forward Madison 0:3

USA: USL League Two

23:00Lane United - Midlakes United 3:1
23:00Tacoma Stars - Ballard 2:2
23:00West Seattle Junction - Portland U23 2:2
00:00Long Island - New Jersey Copa 2:1
00:00Miami - Sarasota Paradise 2:1
00:30Weston - Swan City 0:0
01:00Boston City - Vermont Green 0:3
01:00Buffalo - Toledo Villa 4:1
01:00Cedar - Manhattan 3:0
02:00St. Charles - Chicago City 5:1
04:00Davis Legacy - Marin 3:1
04:00Monterey Bay 2 - Glens SC 1:2

USA: NWSL ženy

23:00Gotham Ž - Chicago Ž 2:1 [ 1.47 | 3.98 | 6.42 ]
00:00Seattle Reign Ž - Orlando Pride Ž 2:3 [ 3.33 | 2.93 | 2.25 ]

UZBEKISTÁN: Super League

16:00Din. Samarkand - Pakhtakor 1:1 [ 3.56 | 3.24 | 1.91 ]
16:00Termez Surkhon - Nasaf Qarshi 0:1 [ 4.15 | 3.10 | 1.82 ]

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular

23:30Carabobo - Angostura 3:0 [ 1.34 | 4.15 | 7.74 ]
02:00Puerto Cabello - Portuguesa 1:0

VIETNAM: V.League 2

11:00Dong Thap - Ba Ria Vung Tau 2:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.