OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Dnes » Všechny zápasy

ČESKO: Tipsport Extraliga

15:00Litvínov - Karlovy Vary 4:3
16:00Sparta Praha - Kladno 3:4pen
16:00Vítkovice - Liberec 1:0pp
17:00České Budějovice - Mountfield HK 4:3
17:00Kometa Brno - Olomouc 4:1
17:00Třinec - Mladá Boleslav 5:0

NĚMECKO: DEL

14:00Bremerhaven - Kolín n. R. 2:3pen
14:00Eisbären Berlín - Ingolstadt 6:3
16:30Mannheim - Bietigheim/Bissingen 6:2
16:30Straubing - Schwenninger 1:2
17:00OdloženoMnichov - Norimberk -:-
2. třetinaIserlohn - Düsseldorf 1:0
2. třetinaKrefeld - Augsburg 1:0

RUSKO: KHL

14:00Magnitogorsk - Ufa 2:5
14:00Traktor Čeljabinsk - Dyn. Moskva 5:3
16:00Jaroslavl - Kunlun 4:3
16:10Dyn. Minsk - Vladivostok 3:2
16:30Kazaň - Chabarovsk 3:2pp
16:30Petrohrad - Barys Nur-Sultan 3:4pen

SLOVENSKO: Extraliga

16:00Michalovce - B. Bystrica 1:0pp
16:00Nové Zámky - Zvolen 1:4
16:00Trenčín - Košice 5:2
17:00L. Mikuláš - Spišská Nová Ves 3:1
17:00Prešov - Slovan Bratislava 2:4
3. třetinaPoprad - Nitra 2:3

USA: NHL

00:00Florida Panthers - New York Islanders 5:1
01:00Boston Bruins - Dallas Stars 3:1
01:00Columbus Blue Jackets - Seattle Kraken 2:1pp
01:00Detroit Red Wings - Vancouver Canucks 3:1
01:00Montreal Canadiens - New York Rangers 1:3
01:00Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks 5:2
01:00Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 3:1
01:00Washington Capitals - Tampa Bay Lightning 1:2pp
02:00Nashville Predators - Carolina Hurricanes 2:3
03:00Colorado Avalanche - St. Louis Blues 3:5
04:00Edmonton Oilers - Calgary Flames 5:2
04:00San Jose Sharks - Winnipeg Jets 4:3
04:30Los Angeles Kings - Minnesota Wild 2:3
23:00Ottawa Senators - Dallas Stars -:-

BĚLORUSKO: Extraleague

13:00Neman Grodno - Mogilev 4:2
16:00Brest - Zhlobin 3:4pp
16:00Lida - Gomel 0:1

DÁNSKO: Metal Ligaen

15:00Frederikshavn - Sonderjyske 4:0

ESTONSKO: Hokiliiga

12:00Narva PSK - Kurbads 4:7
16:00Valk 494 - Everest 8:5

EVROPA: Alps Hockey League

3. třetinaFeldkirch - Vipiteno 3:0
PřestávkaGherdeina - Jesenice 0:1

EVROPA: BeNe League

2. třetinaLiege Bulldogs - Mechelen 1:1
2. třetinaLimburg - Den Haag 2:1
20:00Herentals - Leuven -:-

FINSKO: Suomi-sarja

15:00RaaheK - D-Kiekko 1:5
16:00Titaanit - S-Kiekko 4:2
16:30Riemu - HCIK 5:1

FINSKO: Naisten Liiga

11:00Ilves Ž - Kuortane Ž 6:3
13:00Hämeenlinna Ž - Kärpät Ž 2:1
13:30TPS Turku Ž - RoKi Ž 4:3

ITÁLIE: IHL

3. třetinaVarese - Alleghe 0:3
2. třetinaComo - Bressanone 4:2

JAPONSKO: Japan Cup

08:00Tohoku F. Blades - Oji Eagles 2:5

KANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Hamilton Bulldogs 0:4
01:05Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 1:3
01:05Saginaw Spirit - Erie Otters 2:4
01:05Sarnia Sting - London Knights 4:5pp
01:30Barrie Colts - Mississauga Steelheads 2:0
01:30Owen Sound Attack - Soo Greyhounds 5:3
20:00North Bay Battalion - Barrie Colts -:-
20:00Ottawa 67s - Sudbury Wolves -:-
23:30Saginaw Spirit - Erie Otters -:-
00:05Oshawa Generals - Peterborough Petes -:-

KANADA: WHL

02:00Brandon Wheat Kings - Swift Current Broncos 4:3pp
03:00Moose Jaw Warriors - Saskatoon Blades 3:4
03:00Portland Winterhawks - Tri-City Americans 4:3
03:00Prince Albert Raiders - Medicine Hat Tigers 3:2pen
03:00Winnipeg Ice - Regina Pats 6:3
03:05Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds 3:0
04:00Prince George Cougars - Victoria Royals 3:1
04:00Vancouver Giants - Kamloops Blazers 0:5
04:05OdloženoSpokane Chiefs - Kamloops Blazers -:-
23:00Prince George Cougars - Victoria Royals -:-
00:00Edmonton Oil Kings - Red Deer Rebels -:-
00:00Winnipeg Ice - Swift Current Broncos -:-

KANADA: QMJHL

00:00Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes 0:4
00:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Eagles 4:3pp
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Quebec Remparts 0:1pen
20:00Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders -:-
21:00Blainville-Boisbriand Armada - Rimouski Oceanic -:-
21:00Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques -:-
21:00Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads -:-
21:00Val-d'Or Foreurs - Quebec Remparts -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens -:-

KANADA: LNAH

01:30Riviere-du-Loup 3L - Saint-Georges 9:4
20:30Petroliers du Nord - Assurancia de Thetford Mines -:-

KANADA: U Sports

23:00Regina - MacEwan 2:5
00:00Dalhousie - UPEI 4:3
00:00Moncton - Saint Marys 2:3pp
00:00UBC - Trinity Western 4:0
02:00Mount Royal - Alberta 2:7

KAZACHSTÁN: Championship

13:00Altay Torpedo - Pavlodar 7:2

MAĎARSKO: Erste Liga

16:30Brašov - Ferencváros 0:4
17:30Csíkszereda - DEAC 6:3
17:30Gyergyoi - DVTK 2:1
3. třetinaÚjpest - MAC Ujbuda 1:1

NĚMECKO: DEL2

16:00Bayreuth - Landshut 2:5
17:00Crimmitschau - Kassel 4:1
17:00Dresdner Eislowen - Freiburg 3:4pen
17:00Kaufbeuren - Lausitzer Fuchse 7:2
17:00Selber - Frankfurt Lowen 2:5
PřestávkaBad Nauheim - Heilbronner 2:1
PřestávkaRavensburg - Tolzer Lowen 3:2

NĚMECKO: Oberliga Sever

15:00Trappers - EC Hannover 4:2
16:00Erfurt - Crocodiles Hamburg 2:5
17:15Krefelder EV - Halle 3:4
18:30Hammer Eisbaren - Lipsko -:-
18:30Herner - Essen -:-
19:00Hannover - Diez-Limburg -:-
19:00Roztok - Herford -:-

NĚMECKO: Oberliga Jih

18:00Fussen - Memmingen -:-
18:00Hochstadter EC - Regensburg -:-
18:00Lindau - Weiden -:-
18:00Peiting - Rosenheim -:-
18:00Riessersee - Landsberg -:-
18:30Deggendorfer - Passau -:-

NORSKO: Fjordkraft-ligaen

17:00Lillehammer - Gruner 2:3pp

NORSKO: Division 1

14:00Hasle/Loren - Narvik 3:7
14:00Lorenskog - Haugesund 7:4
14:45Comet - Nidaros 6:3

POLSKO: Polská hokejová liga

17:00Katowice - Jastrzebie 5:2
17:00Torun - Zaglebie 5:4
17:00Tychy - Krakow 1:2pp
17:00Unia Oswiecim - Sanok 2:1

RAKOUSKO: ICE Hockey League

16:30Salcburk - Klagenfurt 2:3pen
17:30Dornbirn - Innsbruck 4:5pp
17:30Vídeň - Bratislava 5:1
17:30Villach - Graz 8:3
3. třetinaHK Olimpija - Znojmo 5:4

RUSKO: VHL

11:00Angarsk - Gornyak 3:6
12:00HC Rostov - Bars 2:1
12:00Krasnojarsk - Kurhan 3:2pen
13:00Omskie Krylia - Mechel Čeljabinsk 2:4
16:00AKM - CSK VVS 5:3
16:00Tambov - Lada 6:3

RUSKO: VHL-B

08:00Krasnoyarskie Rysi - Kristall Saratov 3:6
16:00Chelny - Cheboksary 5:1

RUSKO: MHL

10:00Tyumensky Legion - Avto 2:4
12:00Chaika - Ladya 2:6
12:00Loko-76 - Sarmaty 2:1
12:00Reaktor - Belye Medvedi 1:3
12:00Sputnik Almeťjevsk - Stalnye Lisy 1:2
14:00Mamonty Yugry - Omskie Yastreby 5:2

RUSKO: NMHL

16:00Dinamo 576 - Arktika 5:2
16:00Sokol Novocheboksarsk - GUOR 3:2pp

RUSKO: WHL ženy

10:00Beliye Medvedi Ž - Nizhny Novgorod Ž 1:5
12:00Sverdlovsk Region Ž - Ufa Ž 1:8

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

15:00Tingsryds - Mora 5:4

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra

15:00Kiruna - Sundsvall 5:2
15:00Vännäs - Kiruna AIF 0:3
16:00Kalix - Ostersund 5:4
16:00Ornskoldsvik - Tegs 3:4pp

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra

16:00Dalen - Kalmar 3:2pen
16:00Halmstad - KRIF hockey 1:2
16:00OdloženoKarlskrona - Vimmerby -:-
16:00Nybro - Hanhals 3:1
16:00Tranås - Morrums GoIS 1:3

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Vastra

16:00Eskilstuna Linden - Skövde 4:3
16:00Kumla - Koping 0:3
16:00Nykopings SK - Lindlovens 4:3pp
16:00Surahammar - Forshaga 4:1
16:20Borlange - Mariestad 4:1

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Ostra

16:00Hudiksvalls - Huddinge 5:1
16:00Segeltorps IF - Enkopings 2:4
16:00Stromsbro IF - Arlanda 6:5pp
16:00Väsby - Vallentuna 5:2
3. třetinaVisby-Roma - Tyreso Hanviken 2:3

ŠVÉDSKO: SuperElit U20

12:00AIK U20 - Modo U20 2:6
12:00Djurgården U20 - Timra U20 4:1
12:00HV 71 U20 - Rögle U20 2:3pp
12:00Karlskrona U20 - Linköpings U20 1:4
12:00Leksands U20 - Brynäs U20 2:1
12:00Malmo U20 - Sodertalje U20 5:3
12:00Oskarshamn U20 - Färjestad U20 5:1
12:00Växjö U20 - Örebro U20 3:1
13:00Mora U20 - Västerås U20 1:4

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

15:30AIK Ž - Modo Ž 2:3pp
16:00Leksands Ž - Göteborg Ž 4:2
16:10SDE HF Ž - Luleå Ž 3:2pen

UKRAJINA: UHL

12:30Donbass - Kremenchuk 0:1pen
16:00HC Mariupol - Dnipro Kherson 8:1

USA: AHL

00:05Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms 2:1
01:00Belleville Senators - Laval Rocket 5:2
01:00Cleveland Monsters - Syracuse Crunch 5:4pp
01:00Hershey Bears - Charlotte Checkers 5:2
01:00Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins 7:3
01:05Providence Bruins - Bridgeport Islanders 2:1pen
01:05Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack 2:1
02:00Chicago Wolves - Rockford IceHogs 3:5
02:00Texas Stars - Iowa Wild 0:2
03:00Ontario Reign - San Diego Gulls 5:2
03:00Stockton Heat - Tucson Roadrunners 3:2
04:00Bakersfield Condors - Abbotsford Canucks 5:3
21:00Hartford Wolf Pack - Providence Bruins -:-
21:00Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms -:-
21:00Utica Comets - Rochester Americans -:-
21:05Springfield Thunderbirds - Bridgeport Islanders -:-
21:05Wilkes-Barre/Scranton - Charlotte Checkers -:-
22:00Toronto Marlies - Manitoba Moose -:-
00:00Texas Stars - Iowa Wild -:-

USA: SPHL

02:00OdloženoVermilion County Bobcats - Peoria Rivermen -:-
02:05Pensacola Ice Flyers - Birmingham Bulls 2:1
02:10Quad City Storm - Evansville Thunderbolts 2:3pen

USA: USHL

01:05Fargo Force - Lincoln Stars 5:4
01:05Omaha Lancers - Sioux City 2:3
01:05USA U18 - Madison Capitols 0:6
01:05Waterloo Black Hawks - Dubuque Fighting Saints 4:3pp
01:10Muskegon Lumberjacks - Chicago Steel 1:4
02:05Cedar Rapids - Des Moines Buccaneers 4:6

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

17:00Nottingham - Cardiff 5:2
3. třetinaDundee - Sheffield 1:2
2. třetinaCoventry - Belfast 1:1
2. třetinaFife - Manchester 4:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.