OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Všechny zápasy

ATP - DVOUHRY: S-Hertogenbosch (Nizozemsko), tráva

11:00Korda S. (Usa) - Paul T. (Usa) -:-
12:30Griekspoor T. (Ned) - Vukic A. (Aus) -:-
14:30De Minaur A. (Aus) - Raonic M. (Can) -:-
16:00Humbert U. (Fra) - Brouwer G. (Ned) -:-

ATP - DVOUHRY: Stuttgart (Německo), tráva

11:00Tiafoe F. (Usa) - Draper J. (Gbr) -:-
12:30Nakashima B. (Usa) - Struff J-L. (Ger) -:-
14:30Berrettini M. (Ita) - Duckworth J. (Aus) -:-
16:30Musetti L. (Ita) - Bublik A. (Kaz) -:-

WTA - DVOUHRY: Nottingham (Velká Británie), tráva

12:00Jabeur O. (Tun) - Fruhvirtová L. (Cze) -:-
12:00PřerušenoJones F. (Gbr) - Krueger A. (Usa) 1:1
12:30Frech M. (Pol) - Boulter K. (Gbr) -:-
17:00Parry D. (Fra) - Birrell K. (Aus) -:-

WTA - DVOUHRY: S-Hertogenbosch (Nizozemsko), tráva

11:00Krunič A. (Srb) - Galfi D. (Hun) -:-
12:30Minnen G. (Bel) - Samsonova L. (Wrl) -:-
15:00Osaka N. (Jpn) - Andreescu B. (Can) -:-
16:30Montgomery R. (Usa) - Alexandrova E. (Wrl) -:-

ATP - ČTYŘHRY: S-Hertogenbosch (Nizozemsko), tráva

10:00Koolhof W./Mektič N. WO - Purcell M./Thompson J. -:-
16:00Mies A./Smith J-P. - Lammons N./Withrow J. -:-

ATP - ČTYŘHRY: Stuttgart (Německo), tráva

14:00Cash J./Galloway R. - Bhambri Y./Olivetti A. -:-
16:00Frantzen C./Jebens H. - Matos R./Melo M. -:-

WTA - ČTYŘHRY: Nottingham (Velká Británie), tráva

13:30Krueger A./Zhang S. - Frech M./Kawa K. -:-
15:00Burel C./Osorio C. - Dart H./Parry D. -:-
15:00PřerušenoDabrowski G./Routliffe E. - Bains N./Lumsden M. 0:0

WTA - ČTYŘHRY: S-Hertogenbosch (Nizozemsko), tráva

13:00Mihalíková T./Nicholls O. - Lamens S./Vedder E. -:-
14:30Neel I./Schoofs B. - Samsonova L./Shnaider D. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Bratislava (Slovensko), antuka

12:30Gombos N. (Svk) - Rocha H. (Por) -:-
14:30Popko D. (Kaz) - Majchrzak K. (Pol) -:-
15:00Landaluce M. (Esp) - Kovalík J. (Svk) -:-
16:30Cachin P. (Arg) - Kym J. (Sui) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Lima (Peru), antuka

2. setBarreto Sanchez D. A. (Esp) - Rodriguez Taverna S. (Arg) 1:0 (7:6,3:3)
20:00Boscardin Dias P. (Bra) - Sell K. (Bra) -:-
00:00Cerundolo J. M. (Arg) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Lyon (Francie), antuka

11:00Jianu F. C. (Rou) - Muller A. (Fra) -:-
12:30Collignon R. (Bel) - van Assche L. (Fra) -:-
14:00Jacquet K. (Fra) - Halys Q. (Fra) -:-
17:30Gaston H. (Fra) - Basilashvili N. (Geo) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Nottingham (Velká Británie), tráva

12:00Fonseca J. (Bra) - Harris B. (Gbr) -:-
12:00Pinnington Jones J. (Gbr) - Bellucci M. (Ita) -:-
13:30Broom C. (Gbr) - Evans D. (Gbr) -:-
13:30Shang J. (Chn) - Fearnley J. (Gbr) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Perugia (Itálie), antuka

13:00Nagal S. (Ind) - Kasnikowski M. (Pol) -:-
15:00Zapata Miralles B. (Esp) - Djere L. (Srb) -:-
18:00Altmaier D. (Ger) - Passaro F. (Ita) -:-
20:30Darderi L. (Ita) - Fognini F. (Ita) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOUHRY: Valencia (Španělsko), antuka

11:00Tomova V. (Bul) - Semenistaja D. (Lat) -:-
15:30Kalieva E. (Usa) - Li A. (Usa) -:-
17:00Pigossi L. (Bra) - Shymanovich I. (Wrl) -:-
18:30Bassols M. (Esp) - Bouzas Maneiro J. (Esp) -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Bratislava (Slovensko), antuka

11:00Schnaitter J./Wallner M. - Nam J. S./Niklas-Salminen P. -:-
13:00Molchanov D./Oswald P. - Karol M./Lanik T. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Lima (Peru), antuka

23:30Boscardin Dias P./Sakamoto P. - Gomez E./Nakamine L. J. 2:0
22:30Britto L./Villanueva G. - Boscardin Dias P./Sakamoto P. -:-
00:00Pucinelli de Almeida M./Zanellato N. - Habib H./Hilderbrand T. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Lyon (Francie), antuka

13:00Jorda Sanchis D./Vega Hernandez D. - Kalovelonis M./Orlov V. -:-
16:00Bergevi F./Veldheer M. - Guinard M./Jacq G. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Nottingham (Velká Británie), tráva

13:30Mayot H./Saville L. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. -:-
15:00Diallo G./Nava E. - Ajdukovič D./Džumhur D. -:-
16:30Peers J./Willis M. - McHugh A./Pinnington Jones J. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Perugia (Itálie), antuka

13:00Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. - Romboli F./Zormann Da Silva M. -:-
14:30Balaji N. S./Begemann A. - Cina F./Maestrelli F. -:-

CHALLENGER ŽENY - ČTYŘHRY: Valencia (Španělsko), antuka

13:00Moratelli A./Zarazua R. - Cavalle-Reimers Y./Romero Gormaz L. -:-
20:00Pigossi L./Santamaria S. - Esquiva Banuls C./Fita Boluda A. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Anseong (Jižní Korea), antuka

03:00Ozolins K. (Lat) - Imamura M. (Jpn) -:-
03:00Shin S. (Kor) - Miyoshi K. (Jpn) -:-
04:30Jang Y. (Kor) - Isomura K. (Jpn) -:-
04:30Shin W. (Kor) - Ferguson C. (Aus) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Hong Kong (Hongkong), tvrdý povrch

05:00Dev S D P. (Ind) - Tanuma R. (Jpn) -:-
05:00Jansen W. (Gbr) - Yamanaka T. (Jpn) -:-
05:00Rai A. (Nzl) - Masabayashi T. (Jpn) -:-
05:00Tiurnev E. (Wrl) - Taguchi R. (Jpn) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Chieti (Itálie), antuka

10:00Marmousez L. (Fra) - Noce G. M. (Ita) -:-
10:00Ribecai M. (Ita) - Ovcharenko O. (Ukr) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Koszalin (Polsko), antuka

10:00Cias P. (Pol) - Genier T. (Sui) -:-
10:00De Jonge D. (Ned) - Sorger S. (Aut) -:-
10:00Rapagnetta D. (Ita) - Bielinskyi V. (Ukr) -:-
10:00Zahraj P. (Ger) - Tkemaladze Z. (Geo) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Kursumlijska Banja 7 (Srbsko), antuka

09:00Dinev D. (Bul) - Pavlovič L. (Fra) -:-
09:00Polukhin S. (Wrl) - Jovanovic P. (Mne) -:-
10:30Sanchez Martinez B. (Ger) - Sharipov M. (Wrl) -:-
12:00Gueymard Wayenburg S. (Fra) - Obradovič D. (Srb) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Monastir 24 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Donnet E. (Fra) - Rodrigues N. (Bra) -:-
10:30Alam P. (Gbr) - Agafonov E. (Wrl) -:-
10:30Sureshkumar M. (Ind) - Reco A. (Fra) -:-
10:30van Wyk K. (Rsa) - Saraiva Dos Santos P. A. (Bra) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Nyiregyhaza (Maďarsko), antuka

09:30Aubriot A. (Fra) - Bosio G. (Ita) -:-
09:30Makk P. (Hun) - Cadenasso G. (Ita) -:-
09:30Nad P. (Svk) - Vasa E. (Fin) -:-
09:30Roncadelli F. (Uru) - Meszaros P. (Hun) -:-
11:00Bodmer A. (Sui) - Kellovský D. (Cze) -:-
11:00Djurič B. (Srb) - Estevez J. (Arg) -:-
11:00Ferrari F. (Ita) - Chayka A. (Wrl) -:-
11:00Loof T. (Ned) - Fajta P. (Hun) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Oradea (Rumunsko), antuka

10:00De Krom M. (Ned) - Boitan G. A. (Rou) -:-
10:00Tomescu D. A. (Rou) - Ionel N. D. (Rou) -:-
11:30Cretu C. (Rou) - Steiner M. (Ger) -:-
11:30Dancu V. A. (Rou) - Palosi S. (Rou) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 San Diego, CA 3 (USA), tvrdý povrch

23:00Tarvet O. (Gbr) - Filin N. (Usa) 2:0
19:00Altamirano C. (Usa) - Kirchheimer S. (Usa) -:-
19:00Ayeni A. (Usa) - Maloney P. (Usa) -:-
19:00Pham D. (Aus) - Ponwith N. (Usa) -:-
19:00Tarvet O. (Gbr) - Hara Friend J. D. (Jpn) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Santo Domingo 2 (Dominikánská republika), tvrdý povrch

15:30Claverie L. (Ita) - Aguilar J. C. M. (Can) -:-
15:30Pannu K. (Nzl) - Nordquist A. (Swe) -:-
15:30Sinha A. (Usa) - Nidunjianzan F. (Chn) -:-
16:30Rodriguez J. A. (Col) - Bertran P. (Dom) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Aarhus (Dánsko), antuka

11:00Fiorentini A. (Ita) - Oetzbach A. (Ger) -:-
11:00Heinonen A. (Swe) - Holmgren A. (Den) -:-
11:00Michalski D. (Pol) - Martin T. (Gbr) -:-
11:00Moeller E. (Den) - Vanshelboim E. (Ukr) -:-
11:30Gadamauri B. (Bel) - Gerch L. (Ger) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Elvas (Portugalsko), tvrdý povrch

11:00Celikbilek A. (Tur) - Pereira T. (Por) -:-
11:00Gengel M. (Cze) - Marie J. (Fra) -:-
12:30Escoffier A. (Fra) - Kimhi O. (Isr) -:-
12:30Vale D. (Por) - Ferreira Silva F. (Por) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Martos (Španělsko), tvrdý povrch

16:30Bertrand R. (Fra) - Bouquier A. (Fra) -:-
17:30Guerrieri A. (Ita) - Geerts M. (Bel) -:-
17:30Vives Marcos P. (Esp) - Sanchez Quilez A. (Esp) -:-
18:00Barroso Campos A. (Esp) - Damas M. (Esp) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Rabat (Maroko), antuka

15:30Alcala Gurri M. (Esp) - Bittoun C. (Fra) -:-
15:30Colson T. (Bel) - Butvilas E. (Ltu) -:-
15:30Lopez Montagud C. (Esp) - Bertimon M. (Fra) -:-
15:30Marti Pujolras A. (Esp) - Benchetrit E. (Mar) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Villeneuve-Loubet+H (Francie), antuka

12:30Denolly C. (Fra) - Bertola R. (Sui) -:-
15:00Vatutin A. (Wrl) - Oliel Y. (Isr) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Wichita, KS (USA), tvrdý povrch

02:35Tomic B. (Aus) - Gorzny S. (Usa) 0:2
17:00Draxl L. (Can) - Braswell M. (Usa) -:-
17:00Gorzny S. (Usa) - Maxted L. (Gbr) -:-
17:00Kotzen A. (Usa) - Quinn E. (Usa) -:-
17:00Peliwo F. (Pol) - Spizzirri E. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W100 Biarritz (Francie), antuka

12:00Rouvroy M. (Fra) - You X. (Chn) -:-
13:00Mitu A. (Rou) - Saito S. (Jpn) -:-
14:00Hesse A. (Fra) - Jacquemot E. (Fra) -:-
16:00Jimenez Kasintseva V. (And) - Papamichail D. (Gre) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Kursumlijska Banja 7 (Srbsko), antuka

09:00Lazarenko K. (Ukr) - Laskutova K. (Wrl) -:-
10:30McPhee K. (Aus) - Bartashevich Y. (Fra) -:-
12:00Ozgen P. (Tur) - Hennemann C. W. (Swe) -:-
15:00Shubladze A. (Wrl) - Stankovič A. (Srb) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Madrid 2 (Španělsko), antuka

11:00Kuhl C. (Ger) - Inisan E. (Fra) -:-
11:30Raggi A. (Ita) - Bouzo Zanotti N. (Esp) -:-
11:30Ramos Sierra C. (Esp) - Pace F. (Ita) -:-
13:30Nguyen Tan L. (Fra) - Quevedo K. (Esp) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Monastir 22 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Kužmová K. (Svk) - Dean E. (Gbr) -:-
10:30Paukstyte P. (Ltu) - Kubareva A. (Wrl) -:-
10:30Tkacheva M. (Wrl) - Tjen J. (Ina) -:-
12:00Mansfield K. (Usa) - Mansouri Y. (Fra) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Norges-la-Ville (Francie), tvrdý povrch

11:00Passola B. (Esp) - Granwehr A. (Sui) -:-
11:00Tholey L. (Fra) - Hutchinson H. (Gbr) -:-
12:30Girelli C. (Ita) - Szostak M. (Fra) -:-
12:30Ovcharenko E. (Wrl) - Ganz F. (Sui) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Santo Domingo 2 (Dominikánská republika), tvrdý povrch

15:30Lincer O. (Pol) - Zamburek A. C. (Dom) -:-
15:30McNeil C. (Usa) - Wiersholm K. (Usa) -:-
15:30Viďmanová D. (Cze) - Garcia J. (Mex) -:-
15:30Vyrlan E. (Usa) - Allen K. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Tokyo 2 (Japonsko), tvrdý povrch

03:00Akita S. (Jpn) - Sato H. (Jpn) -:-
03:00Rioux L. (Jpn) - Yoshioka K. (Jpn) -:-
04:30Omae A. (Jpn) - Mushika Mio (Jpn) -:-
04:30Saigo R. (Jpn) - Muramatsu C. (Jpn) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W35 Gdansk (Polsko), antuka

10:30Rinaldo Persson K. (Swe) - Cengiz B. (Tur) -:-
10:30Vandewinkel H. (Bel) - Duerst J. (Sui) -:-
11:00Palicová B. (Cze) - Tubello A. (Fra) -:-
12:00Podlinska M. (Pol) - Naito Y. (Jpn) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W50 Taizhou (Čína), tvrdý povrch

05:00Lu J. (Chn) - Liu F. (Chn) -:-
05:00Park S. (Kor) - Yang Y. (Chn) -:-
06:30Shi H. (Chn) - Liang E. S. (Tpe) -:-
06:30Wang Q. (Chn) - Guo M. (Chn) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W75 Guimaraes (Portugalsko), tvrdý povrch

12:00Jorge M. (Por) - Jorge F. (Por) -:-
12:00Knutson G. (Cze) - Sebov K. (Can) -:-
13:30Bolkvadze M. (Geo) - Andrianjafitrimo T. (Fra) -:-
13:30Hartono A. (Ned) - Hovde L. (Usa) -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Anseong (Jižní Korea), antuka

06:30Cook E./Tajima N. - Clark E./Ozolins K. -:-
06:30Miyoshi K./Winter E. - Kim S. J./Park M. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Hong Kong (Hongkong), tvrdý povrch

08:00Dev S D P./Kalyanpur A. - Rai A./Reddy R. -:-
08:00Sueoka Y./Sumizawa D. - Masabayashi T./Suksumrarn T. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Chieti (Itálie), antuka

12:00Ricca G./Virgili A. - Rottoli L./Sorrentino L. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Koszalin (Polsko), antuka

11:30Kosinski F./Lis M. - Sorger S./Wiskandt M. -:-
11:30Homola P./Zahraj P. - Cias P./Toman P. E. -:-
12:00Majchrzak A./Matuszewski G. - Staeheli L./Stepanov T. -:-
13:30De Jonge D./Hartenstein J. P. - Almazan Valiente I./Kokot B. -:-
13:30Baum Š./Pátý D. - Freire Da Silva A./Genier T. -:-
13:30Kielan S./Pieczonka F. - Molder M./Rapagnetta D. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Kursumlijska Banja 7 (Srbsko), antuka

12:00Donev G./Ivanov S. A. - Latinovič S./Pavlovič L. -:-
13:30Ivanov S./Polukhin S. - Juhas K./Sharipov M. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Monastir 24 (Tunisko), tvrdý povrch

14:30De Pellegrin V./Sklenka - Agafonov E./Lomakin G. -:-
14:30Saraiva Dos Santos P. A./van Wyk K. - Elsayed A./Ouakaa A. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Nyiregyhaza (Maďarsko), antuka

16:00Bodmer A./Kellovský D. - Cadenasso G./Romano F. -:-
16:00Forger A./Loof T. - Chayka A./Mugelli P. -:-
16:00Bruna N./Roncadelli F. - Bermejo F./Bieldiugin T. -:-
16:00Vasa E./Vasa I. - Boros A./Kisantal B. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Oradea (Rumunsko), antuka

13:00Bass F./Pavel B. - Ducariu D./Verdes E. D. -:-
13:00Alvarez Sarmiento M. L./Rocens M. - Coman M. A./Grzegorzewski O. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 San Diego, CA 3 (USA), tvrdý povrch

23:30Anthrop J./Nakashima B. N. WO - Aguiard E./Pham D. -:-
00:30Seeman J./Thayne W. - Bulus C./Thompkins J. 2:0
01:30Klaassen S./Tarvet O. - Jones A./Summers M. 0:2
02:40Kirchheimer S./Maloney P. - Ponwith N./Tracy J. 0:2
19:00Seeman J./Thayne W. - Jones A./Summers M. -:-
19:00Ponwith N./Tracy J. - Anthrop J./Nakashima B. N. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Santo Domingo 2 (Dominikánská republika), tvrdý povrch

19:00Gonzalez Fitzmaurice E./Hernandez A. - Aguilar J. C. M./Muamba N. -:-
19:00Chopra K./Neff A. - Heredia S./Rodriguez J. A. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Aarhus (Dánsko), antuka

12:30Grevelius E./Heinonen A. - Simonsson J./Sonesson L. O. -:-
12:30Hammond L./Hornung M. - Durasovic V./Vanshelboim E. -:-
12:30Davis J./Whitehouse M. - Overbeck C. E./Poulsen O. B. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Elvas (Portugalsko), tvrdý povrch

14:00Pereira T./Schoen P. - Araujo P./Domingues J. -:-
14:00Graca J./Stoliar I. - Ferreira Silva F./Gengel M. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Martos (Španělsko), tvrdý povrch

19:30Alvarado P./Marrero Curbelo I. - Bertrand R./Bouquier A. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Rabat (Maroko), antuka

18:00Benchakroun M./Dlimi Y. - Ahouda W./El Amine H. -:-
18:00Missoum A./Smiej Y. - Bertimon M./Lalami Laaroussi Y. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Villeneuve-Loubet+H (Francie), antuka

11:00Merino A./Negritu Ch. - Added D./Reymond A. -:-
16:30Bertola R./Paul J. - Genov A./Pujol Navarro B. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Wichita, KS (USA), tvrdý povrch

02:10Ganesan A./Kozlov B. - Hulme M./Peliwo F. 2:0
2. setHorve L./Okonkwo O. - Kumar P./Sheehy J. 0:1 (6:7,0:1)
1. set
Tiebreak
Andrade A./Zink T. - Kuzuhara B./Novikov D. 0:0 (6:6)
1. setHarper C./Spizzirri E. - Banerjee S./Ribeiro Lago E. 0:0 (4:2)

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W100 Biarritz (Francie), antuka

14:30Dartron E./Rakotomanga Rajaonah T. - Cascino E./Monnet C. -:-
16:00Bara I./Mitu A. - Aney J./Rosca C. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Kursumlijska Banja 7 (Srbsko), antuka

13:30Bulatova A./Gynina V. - Laskutova K./Shubladze A. -:-
13:30McPhee K./Pawlikowska Z. - Šmejkalová A./Waligora A. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Madrid 2 (Španělsko), antuka

16:00Cherubini D./Kuhl C. - Herazo Gonzalez M./Pace F. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Monastir 22 (Tunisko), tvrdý povrch

14:30Kužmová K./Tkacheva M. - Kenzhibayeva S./Rustemova Z. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 San Diego, CA 3 (USA), tvrdý povrch

23:30Campana A./Campana C. - Deming E./Wang T. 2:0
00:00McGiffin T./Yang V. - Bernales J./Center O. 2:0
01:00Noel C./Tse E. - Crawley F./Giavara H. 0:2

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Santo Domingo 2 (Dominikánská republika), tvrdý povrch

19:00Allen K./Leon S. - Balu S./Bhatia R. -:-
19:00Ansari C./Lincer O. - Lacasse R./Zamburek A. C. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Tokyo 2 (Japonsko), tvrdý povrch

06:00Arai A./Kikawada R. - Inoue A./Ozeki M. -:-
06:00Miyamoto A./Nagata A. - Sato H./Yoshioka K. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W35 Gdansk (Polsko), antuka

10:30Malygina E./Samir S. - Kubáňová K./Voráčová R. -:-
13:30Falkowska W./Kučmová A. - Kuczer D./Tubello A. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W50 Taizhou (Čína), tvrdý povrch

08:00Liang E. S./Xun F. Y. - Cho I-H./Cho T. -:-
08:00Wang M./Yao X. - Imamura S./Liu F. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W75 Guimaraes (Portugalsko), tvrdý povrch

15:00Brooks M./Chong E. - Chang S./McAdoo R. -:-
15:00Jorge F./Jorge M. - Bhosale R./Lansere S. -:-

TÝMY - MUŽI: Davis Cup - Skupina III (Svět)

13:00Írán - Pacific Oceania -:-
13:00Jordánsko - Sýrie -:-
13:00Saúdská Arábie - Singapur -:-
13:00Vietnam - Malajsie -:-

TÝMY - MUŽI: Davis Cup - Skupina IV (Svět)

11:00Andorra - Lichtenštejnsko -:-
11:00Malta - Albánie -:-
11:00San Marino - Island -:-

TÝMY - ŽENY: Billie Jean King Cup - Skupina III (Svět)

09:00Tunisko Ž - Ghana Ž -:-
09:00Tunisko Ž - Madagaskar Ž -:-
09:00Zimbabwe Ž - Botswana Ž -:-
09:00Zimbabwe Ž - Burundi Ž -:-

TÝMY - ŽENY: Billie Jean King Cup - Skupina III (Svět) - O postup

09:00Jihoafrická republika Ž - Nigérie Ž -:-
09:00Jihoafrická republika Ž - Keňa Ž -:-

TÝMY - ŽENY: Billie Jean King Cup - Skupina III (Svět) - O udržení

09:00Mauricius Ž - Namibie Ž -:-
09:00Mauricius Ž - Uganda Ž -:-

TÝMY - ŽENY: Billie Jean King Cup - Skupina IV (Svět)

10:30Alžírsko Ž - DR Kongo Ž -:-
10:30Etiopie Ž - Lesotho Ž -:-
10:30Kamerun Ž - Rwanda Ž -:-
10:30Tanzánie Ž - Angola Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.