OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Všechny zápasy

ATP - DVOUHRY: Australian Open (Austrálie), tvrdý povrch

01:00ZrušenoIvashka I. (Blr) - Andujar P. (Esp) -:-
01:10Bautista R. (Esp) - Travaglia S. (Ita) 3:1
01:10Gomez E. (Ecu) - Čilić M. (Cro) 0:3
01:10Humbert U. (Fra) - Gasquet R. (Fra) 1:3
01:10Kohlschreiber P. (Ger) - Cecchinato M. (Ita) 3:0
01:10O'Connell C. (Aus) - Gaston H. (Fra) 3:1
01:10Schwartzman D. (Arg) - Krajinović F. (Srb) 3:0
01:10Skatov T. (Kaz) - Gombos N. (Svk) 1:3
01:10Van De Zandschulp B. (Ned) - Struff J-L. (Ger) 3:0
02:55Carballes Baena R. (Esp) - Berankis R. (Ltu) 2:3
02:55Rublev A. (Rus) - Mager G. (Ita) 3:0
03:15Dimitrov G. (Bul) - Lehečka J. (Cze) 3:1
03:20Johnson S. (Usa) - Thompson J. (Aus) 3:2
04:00Sousa J. (Por) - Sinner J. (Ita) 0:3
5. setPaire B. (Fra) - Monteiro T. (Bra) 2:2 (6:4,3:6,7:5,2:6,5:5)
4. setCressy M. (Usa) - Isner J. (Usa) 2:1 (7:6,7:5,6:7,4:3)
04:35Laaksonen H. (Sui) - Medveděv D. (Rus) 0:3
4. setBasilashvili N. (Geo) - Murray A. (Gbr) 1:2 (1:6,6:3,4:6,2:1)
3. setMacháč T. (Cze) - Cerundolo J. M. (Arg) 1:1 (6:3,2:6,4:3)
3. setRuusuvuori E. (Fin) - Auger-Aliassime F. (Can) 1:1 (4:6,6:0,4:3)
3. setDaniel T. (Jpn) - Barrios T. (Chi) 2:0 (7:6,6:1,1:0)
06:00ZrušenoRuud C. (Nor) - Molčan A. (Svk) -:-
2. setSafiullin R. (Rus) - Molčan A. (Svk) 0:1 (3:6,5:4)
2. setDžumhur D. (Bih) - Andujar P. (Esp) 0:1 (1:6,0:1)
07:45Evans D. (Gbr) - Goffin D. (Bel) -:-
07:55Davidovich Fokina A. (Esp) - Bolt A. (Aus) -:-
08:00Marterer M. (Ger) - Fritz T. (Usa) -:-
08:00Seppi A. (Ita) - Majchrzak K. (Pol) -:-
08:00Tiafoe F. (Usa) - Trungelliti M. (Arg) -:-
09:00Broady L. (Gbr) - Kyrgios N. (Aus) -:-
09:00Musetti L. (Ita) - De Minaur A. (Aus) -:-
09:00Popyrin Al. (Aus) - Rinderknech A. (Fra) -:-
09:10Baez S. (Arg) - Ramos A. (Esp) -:-
10:30Ymer M. (Swe) - Tsitsipas S. (Gre) -:-

WTA - DVOUHRY: Australian Open (Austrálie), tvrdý povrch

01:10Anderson R. (Usa) - Stosur S. (Aus) 1:2
01:10Cornet A. (Fra) - Tomova V. (Bul) 2:0
01:10Dodin O. (Fra) - Begu I. (Rou) 1:2
01:10Doi M. (Jpn) - Kučová K. (Svk) 0:2
01:10Kvitová P. (Cze) - Cirstea S. (Rou) 0:2
01:10Mertens E. (Bel) - Zvonareva V. (Rus) 2:0
01:10Saville D. (Aus) - Peterson R. (Swe) 0:2
01:15Burel C. (Fra) - Muguruza G. (Esp) 0:2
02:40Kontaveit A. (Est) - Siniaková K. (Cze) 2:0
02:55Vondroušová M. (Cze) - Hon P. (Aus) 2:0
03:00Swiatek I. (Pol) - Dart H. (Gbr) 2:0
03:20Baptiste H. (Usa) - Garcia C. (Fra) 2:1
03:35Linette M. (Pol) - Sevastova A. (Lat) 2:0
03:55Inglis M. (Aus) - Fernandez L. A. (Can) 2:0
04:00Voegele S. (Sui) - Kasatkina D. (Rus) 0:2
04:20Bektas E. (Usa) - Samsonova L. (Rus) 0:2
04:20Bondar A. (Hun) - Pavlyuchenkova A. (Rus) 0:2
04:40Halep S. (Rou) - Frech M. (Pol) 2:0
04:50Diyas Z. (Kaz) - Rybakina E. (Kaz) 1:2
3. setWatson H. (Gbr) - Sherif M. (Egy) 1:1 (6:3,5:7,5:2)
3. setKonjuh A. (Cro) - Rogers S. (Usa) 1:1 (4:6,6:3,4:2)
3. setZidanšek T. (Slo) - Rus A. (Ned) 1:1 (3:6,6:3,4:3)
2. setGolubic V. (Sui) - Zhang S. (Chn) 0:1 (3:6,4:5)
1. setTauson C. (Den) - Sharma A. (Aus) 0:0 (2:1)
07:55Li A. (Usa) - Wang Xin. (Chn) -:-
08:00Dolehide C. (Usa) - Collins D. R. (Usa) -:-
08:00Volynets K. (Usa) - Haddad Maia B. (Bra) -:-
08:25Kerber A. (Ger) - Kanepi K. (Est) -:-
09:00Jang S. J. (Kor) - Kovinič D. (Mne) -:-
09:00Sanders S. (Aus) - Sabalenka A. (Blr) -:-
09:30Bouzková M. (Cze) - Marino R. (Can) -:-
11:00Stephens S. (Usa) - Raducanu E. (Gbr) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Concepción (Chile), antuka

16:00Burruchaga R. A. (Arg) - Rodriguez C. (Col) -:-
16:00Dutra Da Silva D. (Bra) - Cerundolo F. (Arg) -:-
16:00Reyes-Varela M. (Mex) - Moreno De Alboran N. (Usa) -:-
17:30Alvarez N. (Per) - Hidalgo D. (Ecu) -:-
17:30Dellien H. (Bol) - Castro C. (Chi) -:-
19:00Rodriguez Taverna S. (Arg) - Leite W. (Bra) -:-
19:00Sakamoto P. (Bra) - Olivo R. (Arg) -:-
20:30Torres Fernandez B. I. (Chi) - Folliot Q. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Forli 3 (Itálie), tvrdý povrch (hala)

10:00Escoffier A. (Fra) - Stebe C-M. (Ger) -:-
10:00Uchida K. (Jpn) - Celikbilek A. (Tur) -:-
11:30Arnaboldi A. (Ita) - Masur D. (Ger) -:-
13:00Barrere G. (Fra) - Clarke J. (Gbr) -:-
13:00Pospisil V. (Can) - Furness E. (Fra) -:-
14:30Ilkel C. (Tur) - Rosol L. (Cze) -:-
14:30Pellegrino A. (Ita) - Lacko L. (Svk) -:-
16:00Agamenone F. (Ita) - Copil M. (Rou) -:-
18:30Hoang A. (Fra) - Moroni M. (Ita) -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Concepción (Chile), antuka

17:30Achondo G./Nunez V. - Galdos S./Merino A. -:-
19:00Martin A./Weissborn T-S. - Lama G./Moreno De Alboran N. -:-
21:00Cerundolo F./Ugo Carabelli C. - Becerra Otarola I. A./Iraira N. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Forli 3 (Itálie), tvrdý povrch (hala)

11:00ZrušenoCornea V. V./Fallert F. - Baldi F./Fatic N. -:-
11:30Galloway R./Schnur M. J. - Halys Q./Olivetti A. -:-
17:00Margaroli L./Zuk K. - Angelini L./Ercolani R. -:-
17:30Caniato C. A./Capacci C. - Forejtek J./Sels J. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Antalya 2 (Turecko), antuka

08:00Ozdemir S. M. (Tur) - Patael B. (Isr) -:-
08:00Rajski M. (Pol) - Lopez Montagud C. (Esp) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Cancún (Mexiko), tvrdý povrch

17:30Clark E. (Usa) - Trapeznikov Z. (Rus) -:-
17:30Holt B. (Usa) - Bittoun C. (Fra) -:-
17:30Pannu K. (Nzl) - Kopp S. (Aut) -:-
17:30Seelig K. (Usa) - Ruzgas M. (Swe) -:-
17:30Zhu E. (Usa) - Erhard M. (Fra) -:-
19:00Kuhar M. (Usa) - Bangoura S. (Usa) -:-
19:00Markes C. (Usa) - Benzal Alia I. (Esp) -:-
20:30Roberts J. (Bhs) - Strode I. (Usa) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Kazaň (Rusko), tvrdý povrch (hala)

12:30Agafonov E. (Rus) - Minin M. (Rus) -:-
12:30Glinka D. (Est) - Kachmazov A. (Rus) -:-
12:30Haliak M. (Blr) - Sabanin Y. (Rus) -:-
12:30Vasilenko A. (Rus) - Dominko S. (Slo) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Monastir 2 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Bellucci M. (Ita) - Li H. (Chn) -:-
10:00Capecchi D. (Ita) - Brugnerotto M. (Ita) -:-
10:00Jurajda A. (Cze) - Tajima N. (Jpn) -:-
10:00Yunchaokete B. (Chn) - Bertrand R. (Fra) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Vilnius (Litva), tvrdý povrch

09:00Bellier A. (Sui) - Vrbenský M. (Cze) -:-
09:00Gerch L. (Ger) - Catarina L. (Mon) -:-
09:00Vanneste J. (Bel) - Yevseyev D. (Kaz) -:-
10:30Fajta P. (Hun) - Gengel M. (Cze) -:-
10:30Kirkin E. (Tur) - Cukierman D. (Isr) -:-
10:30Marozsan F. (Hun) - Den Ouden G. (Ned) -:-
12:00Tamm K. (Est) - Liutarevich I. (Blr) -:-
12:00Vaitiekunas P. (Ltu) - Niklas-Salminen P. (Fin) -:-
12:00Virtanen O. (Fin) - Dembek M. (Pol) -:-
14:00Babelis T. (Ltu) - Nejedlý P. (Cze) -:-
14:00Poljak D. (Cze) - Kočevar-Dešman T. (Slo) -:-
14:00Rincon D. (Esp) - Temirhanov A. (Swe) -:-
15:30Decamps G. (Bra) - Colson T. (Bel) -:-
15:30Friberg K. (Swe) - Sabaliauskas A. (Ltu) -:-
15:30Strombachs R. (Lat) - Bulitski A. (Blr) -:-
17:00Squire H. (Ger) - Tverijonas J. (Ltu) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Antalya 2 (Turecko), antuka

08:00Karpovich Y. (Rus) - Keller N. (Sui) -:-
08:00Stamatova J. (Bul) - Rinaldo Persson K. (Swe) -:-
09:30Kardava Z. (Geo) - Wildgruber A. (Ger) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Kazaň (Rusko), tvrdý povrch (hala)

11:00Korneeva A. (Rus) - Zyryanova A. (Rus) -:-
11:00Kruzhkova D. (Rus) - Shakirova D. (Rus) -:-
12:30Pavlova P. (Rus) - Sholokhova M. (Rus) -:-
12:30Zelinskaya D. (Rus) - Nikitina I. (Rus) -:-
14:00Fedorova A. (Rus) - Ukolova A. (Rus) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Florianopolis (Brazílie), tvrdý povrch

13:00Lovrič P. (Slo) - Sukhotina A. (Rus) -:-
13:00Munhoz . J. (Bra) - Uchijima M. (Jpn) -:-
13:00Vedder E. (Ned) - Sewing S. (Usa) -:-
16:00Gleason Q. (Usa) - Riera J. (Arg) -:-
18:30Gamiz A. (Ven) - Kolodynska J. (Blr) -:-
18:30Laboutková A. (Cze) - Zlochová Z. (Svk) -:-
18:30Mandlik E. (Usa) - Verdial B. (Bra) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Manacor (Španělsko), tvrdý povrch

13:00Cortez Llorca L. (Esp) - Mikulskyte J. (Ltu) -:-
13:00Garcia C. M. (Esp) - Contreras Gomez F. (Mex) -:-
13:00Oz I. (Tur) - Lemoine Q. (Ned) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Monastir 3 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Lamens S. (Ned) - Pigato L. (Ita) -:-
10:00Talbi S. (Blr) - Han N. (Kor) -:-
11:30Ghioroaie I. G. (Rou) - Khromacheva I. (Rus) -:-
11:30Kung L. (Sui) - Prisacariu A. (Rou) -:-
11:30Monnet C. (Fra) - Milovanovic E. (Srb) -:-
11:30Okamura K. (Jpn) - Bejlek S. (Cze) -:-
11:30Tikhonova A. (Rus) - Bartone K. (Lat) -:-
13:00Brancaccio N. (Ita) - Sebov K. (Can) -:-
13:00Jeanjean L. (Fra) - Anshba A. (Rus) -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Antalya 2 (Turecko), antuka

12:00Ilkel B./Ozdemir S. M. - Hong S. C./Nam J. S. -:-
13:00Fonio G./Galoppini D. - Hua R./Kim C. -:-
13:00Cretu C./Jecan A. - Lopez Montagud C./Winter Lopez B. -:-
13:00Akkoyun U./Manda C. - Agabigun S./Heller P. -:-
13:00Pereira F./Vankan M. - Ilhan M./Kirci K. -:-
13:00Apostol B. I./Woerner P. - Golubev D./Lomakin G. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Cairo 3 (Egypt), antuka

11:30Benitez Chavarriaga J. M./Ho R. - Madarasz G./Nagy P. -:-
11:30Chepelev A./Klok D. - Bosio G./Serafini M. -:-
11:30Dragomirov D./Krainer L. - Jones M./Uzhylovskyi V. -:-
11:30Khotkov O./Litvinov D. - Hsu Yu H./Huang T. -:-
11:30Ibrahim K./Makhlouf S. - Filatov N./Lobanov A. -:-
11:30De Rosa M./Perfetti N. - Binda A./Nesterov P. -:-
11:30Bonadio R./Pichler D. - Beauge M./Bouquet L. -:-
11:30Sakellaridis M./Sakellaridis S. - Mostardi N./Zakaryia F. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Cancún (Mexiko), tvrdý povrch

20:30Martinez Mora Esdras W./Ortega J. V. - Kissell C./Sheehy J. -:-
20:30Meagher W./Ryan Ziegann S. - Alimli M./Sadaoui M. -:-
22:00Bittoun C./Kopp S. - Frances T. E./Moheno Y. E. -:-
22:00Markes C./Moceanu N. - Chahoud K./Ruzgas M. -:-
22:00Marrero Curbelo I./Trapeznikov Z. - Clark E./Zhu E. -:-
22:00Bergevi F./Veldheer M. - Brown P./Seelig K. -:-
23:30Nemani P. S./Sysoev N. - Ansari A./Kuhar M. -:-
23:30Buitrago N./Urrea A. - Bangoura S./Holt B. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Kazaň (Rusko), tvrdý povrch (hala)

14:00Fufygin M./Ratniuk M. - Lutkovskii R./Safonov A. -:-
14:00Spasibo D./Verbin P. - Denisov I./Novikov E. -:-
15:00Borisiouk M./Noskin E. - Kiyamov T./Sharipov M. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Monastir 2 (Tunisko), tvrdý povrch

11:15Cloes L./Deviatiarov M. - Marino P./Piraino G. -:-
11:15Lock B./Lock C. - Collignon R./Mikula M. -:-
11:15Kielan S./Naw H. - Bax F./Lapalu V. -:-
12:30Bertrand R./Garcian A. - Frunza N./Gima S. -:-
12:30De Carvalho V./Ghorbel A. - Capecchi D./Weis A. -:-
12:30Bellucci M./Iannaccone F. - Giacalone O./Musialek A. -:-
12:30Battaglino S./Ingarao A. - Tajima N./Uesugi K. -:-
12:30Brugnerotto M./Pozzi D. - Mishkin K./Shvets V. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Antalya 2 (Turecko), antuka

12:00Anane S./Chlpac A. - Petrova K./Zolotukhina M. -:-
12:00Black H. T./Isaacs A. N. - Hosoki Y./Potočnik N. -:-
12:00Gagoshidze T./Natsvlishvili N. - Burdina E./Senli M. -:-
12:00Shalamanova D./Spasova B. - Turkmen D./Uyar M. A. -:-
12:00Mihaylova G./Vojčináková I. - Amariei I. D./Olyanovskaya V. -:-
12:00Karpovich Y./Yao X. - Atay S./Cirpanli . D. -:-
12:00Palicová B./Zvonaru I. - Lazar S./Tsoneva M. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Cairo 3 (Egypt), antuka

13:00Charl M./Domova D. - Ibrahim M./Khalil F. -:-
13:00Bokova V./Hageman M. - Modesti V./Rocchetti S. -:-
13:00Klaffner M./Kraus S. - Nefedova A./Sawayanagi R. -:-
13:00Brugnone F./Moga C. - Meyer Auf Der Heide L./Nagy A. -:-
13:00Bergen M./Sakellaridi S. - Iordache A./Sherif J. -:-
13:00Tran D./Tran L. - Tkacheva M./Zolotareva A. -:-
13:00Simion O. G./Ureke A. - Fouad H./Refaat M. -:-
13:00Malesevic T./Vishnevskaya E. - Ezzat Y./Kobayashi H. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Kazaň (Rusko), tvrdý povrch (hala)

14:00Mamedova E./Mozgaleva A. - Apalikhina A./Kummel A. -:-
14:00Krupenina M./Ovcharenko E. - Iatcenko P./Kudashova D. -:-
14:00Kratyuk P./Rozhkova A. - Matasova V./Shauha D. -:-
15:00Kruzhkova D./Zyryanova A. - Rudiukova N./Zhuravleva A. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Florianopolis (Brazílie), tvrdý povrch

16:00Robbe A./Vedder E. - Aney J./Gamarra Martins I. -:-
16:00Fossa N./Zeballos N. - Bondarenko M./Falkner Ž. -:-
17:30Lovrič P./Ortenzi J. - Lee P.-C./Papadakis L. -:-
17:30Ng K. Y./Uchijima M. - Bia B. B. M. B./Eduarda L. M. -:-
17:30Da Silva Chang E./Verdial B. - Gatica B./Pereira R. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Manacor (Španělsko), tvrdý povrch

13:00Benoit M./Minella M. - Di Giuseppe M./Gjorcheska L. -:-
14:30Hennemann C. W./Ostlund F. - Naito Y./Sato H. -:-
14:30Parres Azcoitia O./Rosca I. L. - Bouzas Maneiro J./Romero Gormaz L. -:-
14:30Pieri T./Rossi F. - Alogo Piqueras G./Costa I. -:-
14:30Detiuc A./Sizikova Y. - Basiletti N./Paradisi A. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Monastir 3 (Tunisko), tvrdý povrch

14:30Bahri F./Plaza Araujo L. - Han N./Kobori M. -:-
14:30Shinikova I./Sisková A. - Dascalu N-C./Lamens S. -:-
14:30Abduraimova N./Talbi S. - Paszek T./Reyngold E. -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.