OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Všechny zápasy

ATP - DVOUHRY: Córdoba (Argentina), antuka

00:00Dellien H. (Bol) - Cachin P. (Arg) 2:0
01:40Baez S. (Arg) - Darderi L. (Ita) 2:0
18:00Garin C. (Chi) - Sousa J. (Por) -:-
18:30Coria F. (Arg) - Cecchinato M. (Ita) -:-
19:30Lajovič D. (Srb) - Ramos A. (Esp) -:-
20:00Pella G. (Arg) - Dellien H. (Bol) -:-
22:30Delbonis F. (Arg) - Cerundolo F. (Arg) -:-
00:00Schwartzman D. (Arg) - Cerundolo J. M. (Arg) -:-

ATP - DVOUHRY: Dallas (USA), tvrdý povrch (hala)

00:10Wolf J.J. (Usa) - Albot R. (Mda) 2:0
02:20McDonald M. (Usa) - Tiafoe F. (Usa) 0:2
03:30Shapovalov D. (Can) - Wu Y. (Chn) 0:2
19:00Gomez E. (Ecu) - Kecmanovič M. (Srb) -:-
20:30Thompson J. (Aus) - Mannarino A. (Fra) -:-
22:00Isner J. (Usa) - Altmaier D. (Ger) -:-

ATP - DVOUHRY: Montpellier (Francie), tvrdý povrch (hala)

14:00Cressy M. (Usa) - Ruusuvuori E. (Fin) -:-
14:30Davidovich Fokina A. (Esp) - Halys Q. (Fra) -:-
15:30Sonego L. (Ita) - Krajinovič F. (Srb) -:-
16:00Čorič B. (Cro) - Rinderknech A. (Fra) -:-
19:00Rune H. (Den) - Huesler M. (Sui) -:-
20:30Basilashvili N. (Geo) - Barrere G. (Fra) -:-

WTA - DVOUHRY: Abú Dhabí (Spojené arabské emiráty), tvrdý povrch

12:00Krejčíková B. (Cze) - Samsonova L. (Rus) -:-
13:30Kasatkina D. (Rus) - Teichmann J. (Sui) -:-
15:00Plíšková Ka. (Cze) - Rybakina E. (Kaz) -:-
16:30Haddad Maia B. (Bra) - Putintseva Y. (Kaz) -:-

WTA - DVOUHRY: Linec (Rakousko), tvrdý povrch (hala)

14:00Friedsam A-L. (Ger) - Kalinina A. (Ukr) -:-
14:00Galfi D. (Hun) - Lys E. (Ger) -:-
16:00Brengle M. (Usa) - Vekič D. (Cro) -:-
18:30Tauson C. (Den) - Giorgi C. (Ita) -:-
20:00Van Uytvanck A. (Bel) - Martič P. (Cro) -:-

ATP - ČTYŘHRY: Córdoba (Argentina), antuka

23:20Matos R./Vega Hernandez D. - Demoliner M./Vavassori A. 2:1
00:55ZrušenoRamos A./Zapata Miralles B. - Gonzalez M./Molteni A. -:-
00:55Casanova H./Collarini A. - Gonzalez M./Molteni A. 1:2
21:00Melo M./Sousa J. - Golubev A./Nedovyesov A. -:-
22:30Barrientos N./Behar A. - Dellien H./Pella G. -:-
00:00Doumbia S./Reboul F. - Carballes Baena R./Martinez P. -:-

ATP - ČTYŘHRY: Dallas (USA), tvrdý povrch (hala)

01:20Huey T. C./Reyes-Varela M. A. - Hidalgo D./Reese H. 2:0
03:30Goransson A./McLachlan B. - Albot R./Thompson J. 2:1
19:00Bhambri Y./Myneni S. - Cash J./Patten H. -:-
20:30Huey T. C./Reyes-Varela M. A. - Lammons N./Withrow J. -:-
22:00Murray J./Venus M. - Blumberg W./Kecmanovič M. -:-
23:30Goransson A./McLachlan B. - Sabanov I./Sabanov M. -:-

ATP - ČTYŘHRY: Montpellier (Francie), tvrdý povrch (hala)

12:30Haase R./Middelkoop M. - Arribage T./Sanchez L. -:-
12:30Krawietz K./Puetz T. - Guinard M./Martin F. -:-
17:00Cressy M./Olivetti A. - Gonzalez S./Roger-Vasselin E. -:-
18:30Arends S./Pel D. - Mies A./Peers J. -:-

WTA - ČTYŘHRY: Abú Dhabí (Spojené arabské emiráty), tvrdý povrch

13:00Aoyama S./Chan H-C. - Bencic B./Mertens E. -:-
14:30Flipkens K./Siegemund L. - Stefani L./Zhang S. -:-
16:00Krawczyk D./Olmos G. - Babos T./Mladenovic K. -:-

WTA - ČTYŘHRY: Linec (Rakousko), tvrdý povrch (hala)

15:30Dzalamidze N./Kužmová V. - Gamiz A./Garcia-Perez G. -:-
17:00Friedsam A-L./Kichenok N. - Han X.Y./Marozava L. -:-
18:30Panova A./Parks A. - Schoofs B./Zimmermann K. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Tenerife 3 (Španělsko), tvrdý povrch

12:00Fonio G. (Ita) - Yunchaokete B. (Chn) -:-
13:30Peniston R. (Gbr) - Shelbayh A. (Jor) -:-
13:30Travaglia S. (Ita) - Gutierrez Oscar J. (Bra) -:-
16:00Giannessi A. (Ita) - Brancaccio R. (Ita) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Vilnius (Litva), tvrdý povrch (hala)

1. setDe Loore J. (Bel) - Yevseyev D. (Kaz) 0:0 (4:2)
1. setIlkel C. (Tur) - Lokoli L. (Fra) 0:0 (3:2)
11:30Escoffier A. (Fra) - Virtanen O. (Fin) -:-
11:30Rodionov J. (Aut) - Kolář Z. (Cze) -:-
13:00Gerasimov E. (Blr) - Džumhur D. (Bih) -:-
14:30Furness E. (Fra) - Kirkin E. (Tur) -:-
16:30Berankis R. (Ltu) - Novak D. (Aut) -:-
18:00Broady L. (Gbr) - Ymer E. (Swe) -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Tenerife 3 (Španělsko), tvrdý povrch

12:00Moroni M./Rosol L. - Gonzales R./Romboli F. -:-
12:00Bondarevskiy Y./Shevchenko A. - Harris A./Harrison C. -:-
17:30Bortolotti M./Martos Gornes S. - Libietis M./Margaroli L. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Vilnius (Litva), tvrdý povrch (hala)

11:00Liutarevich I./Manafov V. WO - Ritschard A./Stricker D. -:-
13:00Raja P./Sharan D. - Arneodo R./Weissborn S. -:-
14:30Eysseric J./Molchanov D. - Butvilas E./Ferrari G. -:-
16:00Kadhe A./Masur D. - Drzewiecki K./Walkow S. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Grenoble (Francie), tvrdý povrch (hala)

10:00Lamasine T. (Fra) - Beauge M. (Fra) -:-
11:00Cayre P. (Fra) - Dussin L. (Fra) -:-
11:00Kivattsev K. (Rus) - Voisin E. (Fra) -:-
12:00Vylegzhanin N. (Rus) - Faucon R. (Bel) -:-
12:30Colson T. (Bel) - Gautier A. (Fra) -:-
12:30Paris T. (Fra) - Legout T. (Fra) -:-
14:00Massard L. (Fra) - Schnaitter J. (Ger) -:-
15:00Guerrieri A. (Ita) - Ghibaudo A. (Fra) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Monastir 6 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Andaloro F. (Ita) - Freund S. (Swe) -:-
10:30Ichikawa T. (Jpn) - Lofman A. (Fin) -:-
10:30Marmousez L. (Fra) - Tabacco G. (Ita) -:-
10:30Pieczkowski O. (Pol) - Blanch D. (Usa) -:-
10:30van Wyk K. (Rsa) - Nijboer R. (Ned) -:-
12:00Alimli M. (Fra) - Mu T. (Chn) -:-
12:00Bax F. (Fra) - Chessari R. (Ita) -:-
12:00Ros Mesas M. (Esp) - Picchione A. (Ita) -:-
12:00Zhou Y. (Chn) - Tepmahc N. (Fra) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Palm Coast, FL (USA), antuka

16:00Boitan G. A. (Rou) - Gomez F. A. (Arg) -:-
16:00Comesana F. (Arg) - Roberts J. (Bhs) -:-
16:00Monzon I. (Arg) - Brumm J. (Usa) -:-
16:00Mora M. (Fra) - Kiger M. (Usa) -:-
17:30Kodat T. A. (Usa) - Sakamoto R. (Jpn) -:-
17:30Kuzuhara B. (Usa) - Lilov V. (Usa) -:-
17:30Lyeons J. (Usa) - Strode I. (Usa) -:-
17:30Segura M. (Usa) - Bueno G. (Per) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Sharm ElSheikh 2 (Egypt), tvrdý povrch

09:00Den Ouden G. (Ned) - Barnát J. (Cze) 2:0
09:00Jeong Y. (Kor) - Kirci K. (Tur) 2:0
09:00Pawelski M. (Pol) - Kielan S. (Pol) 2:0
09:00Son J. H. (Kor) - Capecchi D. (Ita) -:-
10:30Butulija B. (Srb) - Rossi L. (Ita) -:-
10:30Fantini L. (Ita) - Lukman M. (Slo) -:-
10:30Petr V. (Cze) - Fajta P. (Hun) -:-
10:30Roncalli S. (Ita) - Pokotilov B. (Rus) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Bath (Velká Británie), tvrdý povrch (hala)

11:00Jianu F. C. (Rou) - Little D. (Gbr) -:-
11:00Squire H. (Ger) - Murphy B. (Gbr) -:-
12:30Brady P. (Gbr) - Stewart H. (Gbr) -:-
12:30Kijametović A. (Bih) - Crawford O. (Usa) -:-
12:30Marie J. (Fra) - Wendelken H. (Gbr) -:-
12:30McHugh A. (Gbr) - Loffhagen G. (Gbr) -:-
14:00Hodkin S. (Gbr) - Martineau M. (Fra) -:-
14:00Houghton G. (Gbr) - Cox D. (Gbr) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Burnie (Austrálie), tvrdý povrch

00:00Delaney Ja. (Aus) - Hazawa S. (Jpn) 1:2
00:00Winter E. (Aus) - Shimizu Y. (Jpn) 0:2
01:00Fancutt T. J. (Aus) - Jin J. (Aus) 2:1
01:00Saville L. (Aus) - Schoolkate T. (Aus) 1:2
01:00Walton A. (Aus) - Sekiguchi S. (Jpn) 2:1
02:30Bolt A. (Aus) - Romios M. C. (Aus) 2:0
02:30Ellis B. (Aus) - Nakagawa N. (Jpn) 0:2
05:30Chazal M. (Fra) - Sekulic P. (Aus) 2:0

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Monastir 2 (Tunisko), tvrdý povrch

09:30Casanova A. (Sui) - Arutiunian E. (Blr) -:-
09:30Forti F. (Ita) - Tabur C. (Fra) -:-
09:30Mansouri S. (Tun) - Mikrut L. (Cro) -:-
09:30Ostapenkov D. (Blr) - Dong B. (Chn) -:-
11:00Elsayed A. (Egy) - Marino P. (Ita) -:-
11:00Naw H. (Syr) - Dougaz A. (Tun) -:-
11:00Oberleitner N. (Aut) - Gonzalez Fernandez M. (Esp) -:-
11:00Ovcharenko O. (Ukr) - Castagnola L. (Ita) -:-
12:00Echargui M. (Tun) - Bertrand R. (Fra) -:-
12:00Kumar O. (Usa) - Habib H. (Leb) -:-
12:00Ouakaa A. (Tun) - Vincent Ruggeri S. (Ita) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Vila Real de Santo Antonio (Portugalsko), tvrdý povrch

10:00Matsumura R. (Jpn) - Beaupain S. (Bel) -:-
10:00Otegui J. B. (Arg) - Vocel M. (Cze) -:-
10:00Piraino G. (Ita) - Peiro Serrano A. (Esp) -:-
10:00Redondo Pereira S. (Esp) - Fanselow S. (Ger) -:-
11:30Barroso Campos A. (Esp) - Kravchenko G. (Ukr) -:-
11:30Lopez Morillo I. (Esp) - Coelho F. (Por) -:-
11:30Mansilla Diez M. (Esp) - Gabriel N. (Ned) -:-
11:30Oliveira G. (Por) - Gaio F. (Ita) -:-
11:30Sousa P. (Por) - Elicha Navas G. (Esp) -:-
11:30Vacherot V. (Mon) - Perez Contri S. (Esp) -:-
11:30Vrbenský M. (Cze) - Holmgren A. (Den) -:-
13:00Araujo P. (Por) - Falcao G. (Por) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Jhajjar (Indie), antuka

10:30Desai Z. (Ind) - Simunyu C. (Irl) 2:0
10:30Chaudhari V. (Ind) - Majgaine K. (Ind) 2:0
10:30Lieberman S. (Isr) - Ersoz V. (Swe) 0:2
10:30Rathi A. (Ind) - Baharmus H. (Ind) 0:2
12:00Aleen Qamar F. (Ind) - Čurovič T. (Srb) 0:2
12:00Lovqvist J. (Swe) - Iordache A. (Rou) 1:2
12:00Mettraux M. (Sui) - Yadav M. (Ind) 1:2
12:00Ostlund F. (Swe) - Yuldasheva S. (Uzb) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Monastir 2 (Tunisko), tvrdý povrch

09:30Kashyap T. (Ind) - Karamoko N. (Sui) -:-
09:30Kuramochi M. (Jpn) - Jamshidi E. (Den) -:-
09:30Lee Y. (Tpe) - Soriano Santiago M. (Esp) -:-
09:30Sauvant C. (Ger) - Wildgruber A. (Ger) -:-
09:30Yang Y. (Chn) - Kung L. (Sui) -:-
11:00Bechri C. (Tun) - Parravicini G. (Ita) -:-
11:00Gemovič E. (Srb) - Raggi A. (Ita) -:-
11:00Karner E. (Aut) - Nishimura K. (Jpn) -:-
11:00Sijbesma M. (Ned) - Vrancken Peeters A. (Ned) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Sharm ElSheikh 2 (Egypt), tvrdý povrch

08:30Drugdova S. (Svk) - Wu Ho C. (Hkg) 0:2
08:30Kužmová K. (Svk) - Milanese S. (Ita) 2:0
08:30Refaat M. (Egy) - Todoni A. A. (Rou) 0:2
08:30Zelníčková R. (Svk) - Visnevscaia E. (Mda) -:-
10:00Klimovičová L. (Cze) - Burdina E. (Rus) -:-
10:00Ozeki M. (Jpn) - Suvirdjonkova D. (Srb) -:-
10:00Pedone G. (Ita) - Méri E. (Svk) -:-
11:30Dal S. (Ger) - Falkner Ž. (Slo) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Bath (Velká Británie), tvrdý povrch (hala)

10:00Kartal S. (Gbr) - Šramková R. (Svk) -:-
11:00Banks A. (Gbr) - Pattinama Kerkhove L. (Ned) -:-
11:00Duerst J. (Sui) - Šalková D. (Cze) -:-
11:00Helmi O. (Den) - Robbe A. (Fra) -:-
11:00Smitková T. (Cze) - Šinikova I. (Bul) -:-
12:00Benoit M. (Bel) - Morvayová V. (Svk) -:-
13:30Ozgen P. (Tur) - Vandewinkel H. (Bel) -:-
13:30Silva E. (Gbr) - Lumsden M. (Gbr) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Burnie (Austrálie), tvrdý povrch

00:00Gadecki O. (Aus) - Sawayanagi R. (Jpn) 2:1
00:00Gibson T. (Aus) - Cabrera L. (Aus) 1:2
00:00Hon P. (Aus) - Sema E. (Jpn) 0:2
00:00Matsuda M. (Jpn) - Bolton E. (Aus) 2:1
01:00Hourigan P. M. (Nzl) - Sakatsume H. (Jpn) 0:2
01:00Hozumi E. (Jpn) - Fourlis J. (Aus) 1:2
01:00Rodionova Ar. (Aus) - Aiava D. (Aus) 2:1
02:30Bozovic A. (Aus) - Kaji H. (Jpn) 2:0

ITF ŽENY - DVOUHRY: W40 Mexico City 2 (Mexiko), tvrdý povrch

17:30Kolodynska J. (Blr) - Papamichail D. (Gre) -:-
17:30Saigo R. (Jpn) - Semenistaja D. (Lat) -:-
19:00Glushko L. (Isr) - Mikulskyte J. (Ltu) -:-
19:00Podoroska N. (Arg) - Serban R. (Cyp) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W40 Porto 2 (Portugalsko), tvrdý povrch (hala)

11:00Kulikova A. (Fin) - Cervino Ruiz C. (Esp) -:-
11:00Würth T. (Cro) - Radwanska U. (Pol) -:-
12:30In-Albon Y. (Sui) - Gasanova A. (Rus) -:-
12:30Romero Gormaz L. (Esp) - Zaytseva K. (Rus) -:-
13:30Grammatikopoulou V. (Gre) - Tan H. (Fra) -:-
13:30Naef C. (Sui) - Miyazaki L. (Gbr) -:-
15:00Rushiti A. (Sui) - Minnen G. (Bel) -:-
16:00Nagy A. (Hun) - Bondarenko M. (Rus) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W60 Grenoble (Francie), tvrdý povrch (hala)

12:00Deichmann K. (Lie) - Maloney E. (Gbr) -:-
12:30Burel C. (Fra) - Timofeeva M. (Rus) -:-
13:30Lansere S. (Rus) - Selekhmeteva O. (Rus) -:-
14:00Ponchet J. (Fra) - Desperrier G. (Fra) -:-
15:00Lene E. (Fra) - Rouvroy M. (Fra) -:-
15:30Bara I. (Rou) - Albie A. (Fra) -:-
18:30Gatto-Monticone G. (Ita) - Dodin O. (Fra) -:-
19:00Waltert S. (Sui) - Dartron E. (Fra) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W60 Orlando, FL (USA), tvrdý povrch

16:30Birrell K. (Aus) - Zacarias M. (Mex) -:-
16:30Di Lorenzo F. (Usa) - Carle M. L. (Arg) -:-
16:30Krueger A. (Usa) - Baptiste H. (Usa) -:-
16:30Udvardy P. (Hun) - Hartono A. (Ned) -:-
18:00Lisicki S. (Ger) - Li A. (Usa) -:-
18:00Marčinko P. (Cro) - Dolehide C. (Usa) -:-
18:00Peterson R. (Swe) - Hovde L. (Usa) -:-
18:00Vickery S. (Usa) - Mandlik E. (Usa) -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Grenoble (Francie), tvrdý povrch (hala)

11:30Reveniau S./Reymond A. - Beauge M./Voisin E. -:-
17:30Debru G./Inchauspe P. - Ghibaudo A./Gueymard Wayenburg S. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Monastir 6 (Tunisko), tvrdý povrch

12:00Sakellaridis S./van Wyk K. - Blanch D./Nijboer R. -:-
12:30Dembek M./Pieczkowski O. - Doherty C./Galvanin D. -:-
12:30Ichikawa T./Tajima N. - Andaloro F./Roncadelli F. -:-
12:30Carou I./Vidal Azorin J. F. - Lofman A./Singh K. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Palm Coast, FL (USA), antuka

23:20Comesana F./Monzon I. - Casso A./Gomez F. A. 2:0
20:00Comesana F./Monzon I. - Bangoura S./Stepanov R. -:-
20:00Jeníček J./Pátý D. - Goldhoff G./Kiger M. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Sharm ElSheikh 2 (Egypt), tvrdý povrch

10:30Fantini L./Manda C. - Jeong Y./Son J. H. -:-
10:30Petr V./Pichler D. - Bassem Sobhy M./Zakaryia F. -:-
12:30Ianin N./Philippov E. - Barnát J./Duda F. -:-
12:30Kielan S./Uzhylovskyi V. - Caldes J./Miceli M. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Bath (Velká Británie), tvrdý povrch (hala)

15:30Oetzbach A./Squire H. - Paris J./Summers M. -:-
15:30Duncan S./Willis M. - Martin T./Shaw M. -:-
17:00Rodriguez D./Stewart H. - Jones B./Little D. -:-
17:00Tyler J./Wendelken H. - Haerteis J./Schell N. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Burnie (Austrálie), tvrdý povrch

05:30Noguchi R./Sumizawa D. - Hazawa S./Shimizu Y. 1:2
06:15Puttergill C./Walton A. - Taylor A./Taylor J. 2:1
06:30Saville L./Schoolkate T. - Gaal C./Searant R. 2:0
08:00Fancutt T. J./Walkin B. - Bayldon B./Bouzige M. 2:0

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Monastir 2 (Tunisko), tvrdý povrch

12:00Merino A./Paul J. - Genov A./Sakellaridis D. -:-
13:00Bobrov B./Somani P. - Arutiunian E./Ostapenkov D. -:-
13:30Bouquier A./Potenza L. - Liaonenka A./Zgirovsky A. -:-
15:00Dalla Valle E./Forti F. - Oberleitner N./Ovcharenko O. -:-
15:00Kiyamov T./Simakin I. - Dougaz A./Mansouri S. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Vila Real de Santo Antonio (Portugalsko), tvrdý povrch

16:00Coelho F./Falcao G. - Frances Tessari E./Piraino G. -:-
16:00Berrettini J./Gaio F. - Marincas D./Pereira T. -:-
16:00Gabriel N./Kleiboer Q. - Dabryian A./Oliveira G. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Jhajjar (Indie), antuka

13:30Rao S. S./Tamhankar B. - Chaudhari V./Desai Z. -:-
14:30Ersoz V./Ostlund F. - Baharmus H./Nitture A. D. -:-
14:30Čurovič T./Simunyu C. - Grewal J. K./Mane S. -:-
14:30Iordache A./Yuldasheva S. - Lieberman S./Sposetti I. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Monastir 2 (Tunisko), tvrdý povrch

12:00Bornay J./Lew Y. F. A. - Budwal I./Pirtac B. L. -:-
12:00Lanciaprima A./Tambelli A. - Di Girolami T./Paukstyte P. -:-
13:00Kashyap T./Schmidt L. - Kuramochi M./Lee Y. -:-
14:30Liu F./Raggi A. - Scilipoti S./Yang Y. -:-
14:30Kung L./Sauvant C. - Soriano Santiago M./Stevic H. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Bath (Velká Británie), tvrdý povrch (hala)

13:30Appleton E./Haverlag I. - Chiesa D./Pigato L. -:-
14:30Malygina E./Šinikova I. - John-Baptiste L./Strešnáková K. -:-
15:00Lukosiute A./Sato N. - Papadakis L./Robbe A. -:-
15:00Morvayová V./Sisková A. - Šalková D./Smitková T. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Burnie (Austrálie), tvrdý povrch

04:00Fairclough L./Gadecki O. WO - Gibson T./Hule P. -:-
05:20Bains R./Smith A. - Hayashi E./Sema E. 0:2
06:15Kuwata H./Ma Y. - Hourigan P. M./Osborne A. 0:2
06:30Aiava D./Bains N. - Matsuda M./Shimizu E. 2:0

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W40 Mexico City 2 (Mexiko), tvrdý povrch

19:00Lizarazo Y./Perez Garcia M. P. - Herazo Gonzalez M./Sewing S. -:-
20:30Lamens S./Semenistaja D. - Falkowska W./Loeb J. -:-
22:00Mikulskyte J./Perrin C. - Aney J./Failla J. -:-
22:00Papamichail D./Serban R. - Behúlová B./Zhu A. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W40 Porto 2 (Portugalsko), tvrdý povrch (hala)

15:00Szabanin N./Vismane D. - Jorge M./Würth T. -:-
16:30Miyazaki L./Thombare P. - Murta I./Shinde V. -:-
17:00Bhatia R./Cervino Ruiz C. - Gasanova A./Grammatikopoulou V. -:-
17:00Gorgodze E./Romero Gormaz L. - Boškovič L./Ružič A. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W60 Grenoble (Francie), tvrdý povrch (hala)

16:30Lansere S./Timofeeva M. - Astakhova D./Selekhmeteva O. -:-
18:00Christie F./Collins A. - Kempen M./Knoll X. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W60 Orlando, FL (USA), tvrdý povrch

23:20Arakawa H./Arakawa N. - Daniel J./Jones M. 2:0
19:30Birrell K./Contreras Gomez F. - Di Lorenzo F./Zacarias M. -:-
19:30Krueger A./Montgomery R. - Crawford S./Falconi I. -:-
19:30Lechemia E./Partaud M. - Hartono A./Vedder E. -:-
19:30Rogers A. S./Tjandramulia O. - Arakawa H./Arakawa N. -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.