OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Dohrané

ATP - DVOUHRY: Córdoba (Argentina), antuka

00:00Dellien H. (Bol) - Cachin P. (Arg) 2:0
01:40Baez S. (Arg) - Darderi L. (Ita) 2:0

ATP - DVOUHRY: Dallas (USA), tvrdý povrch (hala)

00:10Wolf J.J. (Usa) - Albot R. (Mda) 2:0
02:20McDonald M. (Usa) - Tiafoe F. (Usa) 0:2
03:30Shapovalov D. (Can) - Wu Y. (Chn) 0:2

ATP - ČTYŘHRY: Córdoba (Argentina), antuka

23:20Matos R./Vega Hernandez D. - Demoliner M./Vavassori A. 2:1
00:55ZrušenoRamos A./Zapata Miralles B. - Gonzalez M./Molteni A. -:-
00:55Casanova H./Collarini A. - Gonzalez M./Molteni A. 1:2

ATP - ČTYŘHRY: Dallas (USA), tvrdý povrch (hala)

01:20Huey T. C./Reyes-Varela M. A. - Hidalgo D./Reese H. 2:0
03:30Goransson A./McLachlan B. - Albot R./Thompson J. 2:1

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Vilnius (Litva), tvrdý povrch (hala)

11:00Liutarevich I./Manafov V. WO - Ritschard A./Stricker D. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Sharm ElSheikh 2 (Egypt), tvrdý povrch

09:00Den Ouden G. (Ned) - Barnát J. (Cze) 2:0
09:00Jeong Y. (Kor) - Kirci K. (Tur) 2:0
09:00Pawelski M. (Pol) - Kielan S. (Pol) 2:0

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Burnie (Austrálie), tvrdý povrch

00:00Delaney Ja. (Aus) - Hazawa S. (Jpn) 1:2
00:00Winter E. (Aus) - Shimizu Y. (Jpn) 0:2
01:00Fancutt T. J. (Aus) - Jin J. (Aus) 2:1
01:00Saville L. (Aus) - Schoolkate T. (Aus) 1:2
01:00Walton A. (Aus) - Sekiguchi S. (Jpn) 2:1
02:30Bolt A. (Aus) - Romios M. C. (Aus) 2:0
02:30Ellis B. (Aus) - Nakagawa N. (Jpn) 0:2
05:30Chazal M. (Fra) - Sekulic P. (Aus) 2:0

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Monastir 2 (Tunisko), tvrdý povrch

09:30Casanova A. (Sui) - Arutiunian E. (Blr) 0:2

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Jhajjar (Indie), antuka

10:30Desai Z. (Ind) - Simunyu C. (Irl) 2:0
10:30Chaudhari V. (Ind) - Majgaine K. (Ind) 2:0
10:30Lieberman S. (Isr) - Ersoz V. (Swe) 0:2
10:30Rathi A. (Ind) - Baharmus H. (Ind) 0:2
12:00Aleen Qamar F. (Ind) - Čurovič T. (Srb) 0:2
12:00Lovqvist J. (Swe) - Iordache A. (Rou) 1:2
12:00Mettraux M. (Sui) - Yadav M. (Ind) 1:2

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Monastir 2 (Tunisko), tvrdý povrch

09:30Lee Y. (Tpe) - Soriano Santiago M. (Esp) 2:0

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Sharm ElSheikh 2 (Egypt), tvrdý povrch

08:30Drugdova S. (Svk) - Wu Ho C. (Hkg) 0:2
08:30Kužmová K. (Svk) - Milanese S. (Ita) 2:0
08:30Refaat M. (Egy) - Todoni A. A. (Rou) 0:2
08:30Zelníčková R. (Svk) - Visnevscaia E. (Mda) 0:2

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Burnie (Austrálie), tvrdý povrch

00:00Gadecki O. (Aus) - Sawayanagi R. (Jpn) 2:1
00:00Gibson T. (Aus) - Cabrera L. (Aus) 1:2
00:00Hon P. (Aus) - Sema E. (Jpn) 0:2
00:00Matsuda M. (Jpn) - Bolton E. (Aus) 2:1
01:00Hourigan P. M. (Nzl) - Sakatsume H. (Jpn) 0:2
01:00Hozumi E. (Jpn) - Fourlis J. (Aus) 1:2
01:00Rodionova Ar. (Aus) - Aiava D. (Aus) 2:1
02:30Bozovic A. (Aus) - Kaji H. (Jpn) 2:0

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Palm Coast, FL (USA), antuka

23:20Comesana F./Monzon I. - Casso A./Gomez F. A. 2:0

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Burnie (Austrálie), tvrdý povrch

05:30Noguchi R./Sumizawa D. - Hazawa S./Shimizu Y. 1:2
06:15Puttergill C./Walton A. - Taylor A./Taylor J. 2:1
06:30Saville L./Schoolkate T. - Gaal C./Searant R. 2:0
08:00Fancutt T. J./Walkin B. - Bayldon B./Bouzige M. 2:0

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Burnie (Austrálie), tvrdý povrch

04:00Fairclough L./Gadecki O. WO - Gibson T./Hule P. -:-
05:20Bains R./Smith A. - Hayashi E./Sema E. 0:2
06:15Kuwata H./Ma Y. - Hourigan P. M./Osborne A. 0:2
06:30Aiava D./Bains N. - Matsuda M./Shimizu E. 2:0

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W60 Orlando, FL (USA), tvrdý povrch

23:20Arakawa H./Arakawa N. - Daniel J./Jones M. 2:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.