OBNOVIT STRÁNKU

Volejbal » Dnes » Všechny zápasy

ITÁLIE: SuperLega

4. setMonza - Modena 1:2
20:30Piacenza - Cisterna -:-
20:30Verona - Siena -:-

POLSKO: PlusLiga

14:45Kedzierzyn-Kozle - Czarni Radom 3:2
17:30Barkom - Zawiercie 0:3

ANGLIE: Super League

14:00Sunderland - Malory Eagles -:-
14:30Sheffield - Polonia Londýn 0:3

ANGLIE: Super League Women

12:30Londýn Orcas Ž - London Inter Crocs Ž -:-
13:30Leeds Ž - Polonia Londýn Ž 0:3

ARGENTINA: LVA

00:00Once Unidos - Obras Pocito 3:1
02:00Banfield - AMUVOCA Voley 3:1
15:00UPCN - Monteros 3:1
17:00Paracao - UVT San Juan 3:1
1. setPolicial Voley - River Plate 0:0
22:00Ciudad Voley - Obras Pocito -:-
00:00Once Unidos - San Lorenzo de Almagro -:-

AUSTRÁLIE: AVL - Play Off

01:00Queensland Pirates - Volleyball WA 1:3
03:30Canberra Heat - Adelaide Storm 3:2

AUSTRÁLIE: AVL ženy - Play Off

23:00Melbourne Ž - Adelaide Storm Ž 3:1
03:30WA Pearls Ž - Queensland Pirates Ž 2:3

BRAZÍLIE: Superliga ženy

23:00SESC-RJ Ž - Pinheiros Ž 3:0
01:30Praia Clube Ž - Osasco Ž 3:0
21:00Barueri Ž - Maringá Ž -:-

BULHARSKO: SuperLiga

17:00Dobrudja - Dea Sport Burgas 1:3
17:30Beroe - Montana 2:3
17:30Cherno More - Levski Sofia 3:0

ČERNÁ HORA: Superliga

20:15Sutjeska - Mornar -:-

ČÍNA: CVL

07:30Sichuan - Zhejiang 2:3
10:00Fujian - Liaoning 3:0
12:30Shenzhen - Peking 1:3

DÁNSKO: Volleyligaen

3. setMiddelfart - Nordenskov UIF 0:2

DÁNSKO: Division 1 Západ

10:00Aalborg Volley - Skovbakken 3:0

DÁNSKO: Division 1 Východ

13:00Grondal - VLI 3:1
14:00OdloženoKSV - Holte -:-

DÁNSKO: Division 1 Západ ženy

12:00Aalborg Volley Ž - Skovbakken Ž 3:1

DÁNSKO: Division 1 Východ ženy

09:45KSV Ž - Lynge Ž 3:2

EVROPA: Baltic League

16:00RTU - Daugavpils 0:3
16:00Valio Voru - TTU 0:3

EVROPA: Balti Liiga ženy

12:00Noortekoondis Ž - Famila/Voru VK Ž 3:2
13:00Jelgava Ž - RSU-MVS Ž 3:0
13:00TTU Ž - Tartu Ulikool Ž 3:0
16:00SUFA klubs Ž - Riga VS Ž 1:3

FINSKO: Mestaruusliiga ženy

16:00LiigaPloki Ž - Kangasala Ž 2:3
16:00LP-Vampula Ž - Puijo Ž 3:2
16:00Nurmon Jymy Ž - Hämeenlinna Ž 3:1

CHORVATSKO: Prva Liga ženy

16:30Pula Ž - Sinj Ž 0:3

ISLAND: Mizunodeild

15:00Afturelding - Vestri 3:1
16:00Stal-Ulfur - Akureyri 1:3

ISLAND: Mizunodeild ženy

13:00Alftanes Ž - Akureyri Ž 0:3

ITÁLIE: Serie A2

18:00Lupi Santa Croce - HRK Motta di Livenza 3:0
18:00Porto Viro - Grottazzolina 0:3

ITÁLIE: Serie A1 ženy

15:30Bergamo Ž - Pinerolo Ž 3:1
17:00Cuneo Ž - Vero Volley Ž 0:3
17:00Firenze Ž - Casalmaggiore Ž 1:3
17:00Chieri '76 Ž - Vallefoglia Ž 3:0
17:00UYBA Busto Arsizio Ž - Macerata Ž 3:0
1. setConegliano Ž - Scandicci Ž 0:0

ITÁLIE: Serie A2 ženy

16:00Olbia Ž - Mondovi Ž 3:2
17:00Albese Ž - Brescia Ž 3:0
17:00Anthea Vicenza Ž - Soverato Ž 1:3
17:00Martignacco Ž - San Giovanni Ž 2:3
17:00Messina Ž - Talmassons Ž 0:3
17:00Offanengo Ž - Picco Lecco Ž 3:2
17:00Pallavolo Perugia Ž - Marsala Ž 0:3
17:00Roma Ž - Montecchio Ž 3:0
17:00Sassuolo Ž - Club Italia Ž 3:1
17:00Trentino Ž - Montale Ž 3:0

JAPONSKO: V.League

05:00JTEKT - Nagano 3:0
06:05Panasonic Panthers - Nagoya 2:3
07:00Suntory Sunbirds - Oita Miyoshi 3:0
07:00Tokyo Great Bears - JT Thunders 3:2
07:00Toray Arrows - Osaka Sakai 1:3

JAPONSKO: V.League ženy

04:00Toray Arrows Ž - Ageo Ž 3:1
05:00Denso Airybees Ž - Body Queenseis Ž 2:3
05:00NEC Red Rockets Ž - Kurobe Aqua Fairies Ž 3:1
05:05Himeji Victorina Ž - JT Marvelous Ž 0:3
06:00Hitachi Ž - Okayama Seagulls Ž 3:1
06:00PFU Blue Cats Ž - Hisamitsu Springs Ž 3:1

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League

06:00KB Stars - KAL Jumbos 0:3

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League ženy

08:00Expressway Co Ž - Hyundai Ž 2:3

LOTYŠSKO: Nacionala Liga

12:00RTU 2 - Augsdaugava 1:3
13:00Vecumnieki - Jekabpils 3:2

MAĎARSKO: Extraliga

16:00Dagi - Miskolc 2:3
16:00Kecskemeti RC - Kaposvár SE 3:1
18:00OdloženoMAFC - Debrecen -:-
3. setVegyesz - Penzugyor 2:0

NĚMECKO: 1. Bundesliga

17:30Netzhoppers - Unterhaching 3:2

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever

16:00Schuttorf - Lindow/Gransee 0:3

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih

16:00Drážďany - Muhldorf 3:0
16:00VC Gotha - Friedrichshafen 2 3:0

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever ženy

15:00Berlín Ž - Emlichheim Ž 3:2
16:00Essen-Borbeck Ž - Leverkusen Ž 0:3
16:00Ostbevern Ž - Oythe Ž 0:3

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih ženy

15:00Vilsbiburg II Ž - VCO Drážďany Ž 3:1
16:00Altdorf Ž - Planegg-Krailling Ž 3:2
16:00SV Lohhof Ž - Grimma Ž 0:3
16:00Waldgirmes Ž - Unterhaching Ž 0:3

NIZOZEMSKO: Eredivisie

16:00Papendal/Arnhem - VCN 3:2
16:30Limburg - Advisie/SSS 3:0

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

14:30Eurosped Ž - Summa Peelpush Ž 3:1
15:30FAST Ž - VV Utrecht Ž 0:3

POLSKO: I. Liga

19:00Gwardia Wroclaw - Astra Nowa Sol -:-

POLSKO: TAURON Liga ženy

3. setRadom Ž - Tarnow Ž 2:0
20:30Legionowo Ž - Wroclaw Ž -:-

PORTUGALSKO: Campeonato Nacional

17:00Leixoes SC - Esmoriz GC 3:2
17:00Santo Tirso - SC Caldas 1:3
18:00Academica de Espinho - A. J. F. Bastardo 1:3
18:00Mamede - Castelo Maia GC 0:3
3. setGondomar - Sporting de Espinho 2:0
19:00Vitoria - Viana 3:0
2. setSporting CP - Benfica 0:1

PORTUGALSKO: 1. Divisao ženy

16:00Braga Ž - Boavista Ž 3:0
16:00Famalicao Ž - Leixoes Ž 0:3
16:00Vilacondense Ž - Sporting Ž 0:3
16:00Vitoria Guimaraes Ž - AJM/FC Porto Ž 1:3
17:00Madeira Ž - SC Espinho Ž 3:2

RAKOUSKO: 2. Bundesliga

16:00Roadrunners/Perchtoldsdorf - Waidhofen 2:3
17:00Steyr - hotVolleys 3:1
5. setDobling - Bisamberg 2:2

RAKOUSKO: 2. Bundesliga ženy

11:00Hochst Ž - Villach Ž 3:1
11:30Dornbirn Ž - Wildcats 2 Ž 3:0
14:30Liebenau Ž - Roadrunners Ž 2:3
16:30Wolfsberg Ž - Akad. Graz Ž 3:0

RAKOUSKO: Pohár ženy

10:00UVC Graz Ž - Purgstall Ž 3:0

RUMUNSKO: Divizia A1

14:00Zalau - Craiova 0:3

RUSKO: Superliga ženy

15:30Dynamo Moskva Ž - Krasnodar Ž 3:0

SLOVENSKO: Extraliga ženy

16:00ŠVK Pezinok Ž - Slávia Bratislava Ž 0:3

SRBSKO: Liga ženy

18:00Omladinac Ž - Novi Sad Ž 3:0

ŠPANĚLSKO: SuperLiga

17:00Melilla - Emeve Lugo 3:0

ŠPANĚLSKO: Superliga - ženy

12:00Heidelberg Ž - Las Palmas Ž 0:3

ŠVÉDSKO: Elitserien ženy

15:30Sollentuna Ž - Lunds VK Ž 3:0

ŠVÝCARSKO: NLA

17:00Lucern - Chenois 3:2

ŠVÝCARSKO: NLA ženy

17:00Aesch Pfeffingen Ž - Toggenburg Ž 3:0
17:30NUC Volleyball Ž - Cheseaux Ž 3:0

TURECKO: Efeler Ligi

11:00Tursad - Arkasspor 0:3
15:30Altekma - Ziraat Bankasi 0:3

TURECKO: 1. liga

11:00Anadolu Voleybol - Corum Bld 0:3
11:00Gaziantep Genclik - Akkus Bld 1:3
11:00Gumushane - Yenisehir 3:0
12:00Alanya Bld - Aydin Buyuksehir Belediye Spor 3:1
12:00Bigadic Bld. - HGTC Bursa 2 3:0
12:00Kagitspor - Milas Bld 0:3
12:00Niksar - Hakkari Genclik Merkezi 3:1
12:00Urgup Spor - Istanbul BB 3:1
12:00Yesilkent Spor - TVF Spor Lisesi 3:0
13:00Saint Joseph - Tarim Kredi Genclik 3:0
13:30Kolejliler - Okyanus Koleji 3:0

TURECKO: Sultanlar Ligi ženy

13:00Nilufer Bld. Ž - Aydin B.Sehir Bld. Ž 3:2
15:00THY Ž - Sigorta Shop Ž 3:2
16:30Eczacibasi Ž - Kuzey Boru Genclik Ž 3:0

TURECKO: 1. liga ženy

15:30Besiktas Ž - Eregli Bld. Ž 3:0

UKRAJINA: Super Liga ženy

11:00Balta Ž - Ternopil Ž 3:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - volejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.