OBNOVIT STRÁNKU

Volejbal » Dnes » Všechny zápasy

ITÁLIE: SuperLega

15:30Perugia - Vibo Valentia 3:0
18:00Cisterna - Modena 2:3
18:00Milano - Padova 3:1

POLSKO: PlusLiga

14:45Rzeszow - Gdansk 0:3
17:30Luk Lublin - Czarni Radom 3:1
20:30Stal Nysa - Cuprum 1:3

ANGLIE: Super League

14:00Sunderland - Richmond Docklands 0:3

ANGLIE: Super League Women

15:45Polonia Londýn Ž - Durham Ž 3:2

BELGIE: EuroMillions League

15:00OdloženoRoeselare - Menen -:-

BELGIE: Pohár ženy

18:00Antverpy Ž - Gent Ž 0:3

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer liga

16:00Bosna - Mladost Brcko 2:3

BRAZÍLIE: Superliga

23:00Sao Jose dos Campos - America Volei 3:2
23:00Volei Renata - Goias 3:2
01:30Guarulhos - Funvic 3:1
2. setUberlandia/Gabarito - Sesi 0:1
00:00Blumenau - Brasilia Volei -:-

DÁNSKO: Division 1 Západ

13:00Bedsted - Aalborg Volley 0:3

DÁNSKO: Division 1 Východ

12:00Amager 2 - Koge 1:3
12:00Frederiksberg - Gentofte 2 3:1
13:30VLI - Holte 3:0
16:00Ishoj - Hvidovre VK 2 3:0

DÁNSKO: Division 1 Západ ženy

11:00Bedsted Ž - Aalborg Volley Ž 3:2

DÁNSKO: Division 1 Východ ženy

10:00Amager 2 Ž - Koge 2 Ž 3:1
11:30VLI Ž - Holte 2 Ž 3:1

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

14:00TBD-Biodiscovery Tartu Ž - Viljandi Metal Ž 3:0
15:00Rae SK Ž - Tartu Ulikool Ž 0:3

EVROPA: MEVZA

16:00UVC Graz (Aut) - Calcit Kamnik (Slo) 0:3
17:00VKP Bratislava (Svk) - Myjava (Svk) 0:3

EVROPA: MEVZA ženy

17:45Vasas Ž (Hun) - Marina Kastela Ž (Cro) 3:0

EVROPA: Baltic League

15:00Jekabpils - Biolars/Olaine 3:1
16:00Parnu - Amber-Arlanga 3:1
17:00Daugavpils - RTU 3:1

EVROPA: Balti Liiga ženy

10:00RSU-MVS Ž - Kaunas Ž 1:3
12:00Noortekoondis Ž - Latvijas Universitate Ž 3:2
12:00Tallinna Ž - Ausrine KKSC Ž 3:0

FINSKO: Mestaruusliiga

16:00Akaa - Tiikerit 3:1
16:00TUTO - Vantaa Ducks 3:0

FINSKO: Mestaruusliiga ženy

14:00Puijo Ž - OrPo Ž 3:0
16:00Polkky Kuusamo Ž - WoVo Ž 3:0

CHORVATSKO: Prva Liga ženy

14:30Olimpik Ž - Nebo Ž 0:3
15:00Umag Ž - Sinj Ž 2:3
17:00Nova Gradiska Ž - Drenova Ž 2:3

ÍRÁN: Super League

12:30OdloženoShahrdari Urmia - Amol -:-
13:30OdloženoGorgan - Javaheri Gonbad -:-
13:30OdloženoPaykan - Hoorsun Ramsar -:-
13:30OdloženoRafsanjan - Shahdab Yazd -:-
13:30OdloženoRah Yab Marivan - Matin Varamin -:-
13:30OdloženoSepahan - Sirjan -:-
15:30OdloženoAzar Battery Urmia - Saipa Tehran -:-

ISLAND: Mizunodeild

14:00Throttur Nes - HK Kopavogur 1:3

ISLAND: Mizunodeild ženy

16:00Throttur Nes Ž - HK Kopavogur Ž 3:0
16:00Throttur Ž - Husavik Ž 3:2

ITÁLIE: Serie A2

18:00Bergamo - Ortona 3:0
18:00Mondovi - Cantu 2:3
18:00Reggio Emilia - Cuneo Volley 3:1
18:00Siena - Castellana 0:3
19:00HRK Motta di Livenza - Lupi Santa Croce 3:2

ITÁLIE: Serie A1 ženy

17:00Casalmaggiore Ž - Cuneo Ž 1:3
17:00Monza Ž - Firenze Ž 3:0
17:00Roma Ž - Scandicci Ž 1:3
19:30Trentino Ž - UYBA Busto Arsizio Ž 2:3

ITÁLIE: Serie A2 ženy

15:00Olbia Ž - Macerata Ž 3:0
15:30Albese Ž - Pallavolo Sicilia Ž 3:0
15:30Pinerolo Ž - PVT Modica Ž 3:0
16:00Soverato Ž - Martignacco Ž 3:0
17:00Brescia Ž - Sassuolo Ž 1:3
17:00Marsala Ž - Marignano Ž 3:2
17:00Ravenna Ž - Altino Ž 3:0
17:00Sant'Elia Ž - Futura Volley Giovani Ž 0:3
17:00Talmassons Ž - Mondovi Ž 1:3

JAPONSKO: V.League

04:00Toray Arrows - Panasonic Panthers 3:1
05:00JTEKT - Nagoya 2:3
05:00JT Thunders - Nagano 3:0
05:00Suntory Sunbirds - Oita Miyoshi 3:1
06:00FC Tokyo - Osaka Sakai 1:3

JAPONSKO: V.League ženy

04:00Kurobe Aqua Fairies Ž - Body Queenseis Ž 3:2
05:00Hisamitsu Springs Ž - Himeji Victorina Ž 3:1
05:00NEC Red Rockets Ž - PFU Blue Cats Ž 3:0
06:00Hitachi Ž - Ageo Ž 3:2
06:30JT Marvelous Ž - Okayama Seagulls Ž 3:1
07:00Toray Arrows Ž - Denso Airybees Ž 3:0

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League

08:00Ansan OK - Samsung Blue Fangs 3:2

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League ženy

05:40IBK Ž - Pepper Savings Bank Ž 3:0

KATAR: Volleyball League

14:00Police Club - Qatar Sports 3:0
16:30Al-Rayyan - Al Arabi 3:0

LOTYŠSKO: Nacionala Liga

12:00Daugavpils - Riga 3:0

LOTYŠSKO: Nacionala Liga ženy

10:00OdloženoVK miLATss Ž - Latvijas Universitate Ž -:-
12:00OdloženoMurjani Ž - VK miLATss Ž -:-

NĚMECKO: 1. Bundesliga

17:30Duren - UV Frankfurt 3:2

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever

16:00Baden - Bocholt 0:3
16:00Bitterfeld - VCO Berlin 3:0
16:00Schuttorf - Kiel 3:0
16:00Warnemunde - Neustrelitz 1:3

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih

16:00Friedrichshafen 2 - L. E. Volleys 3:2
16:00Mimmenhausen - Delitzsch 3:1

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever ženy

15:00Stralsund Ž - Berlín Ž 3:1
16:00Bonn Ž - Koln Ž 0:3
16:00VCO Munster II Ž - Sorpesee Ž 3:2

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih ženy

14:00VCO Drážďany Ž - Planegg-Krailling Ž 3:2
15:00Dingolfing Ž - Holz Ž 3:0
15:00Vilsbiburg II Ž - Allianz Stuttgart II Ž 3:2
16:00Bad Soden Ž - Altdorf Ž 1:3
16:00SV Lohhof Ž - Wiesbaden II Ž 1:3

POLSKO: I. Liga

18:00Gwardia Wroclaw - Lechia Tomaszow Mazowiecki 1:3

POLSKO: TAURON Liga ženy

12:30Wroclaw Ž - Radom Ž 1:3

POLSKO: I. Liga ženy

17:00Karpaty Mosir Krosno Ž - Mielec Ž 1:3

PORTUGALSKO: 1. Divisao ženy

17:00Castelo Maia Ž - Boavista Ž 3:2
17:00CD Aves Ž - Vitoria Guimaraes Ž 3:2
17:00Famalicao Ž - Clube Kairos Ž 3:0
17:00SC Espinho Ž - Benfica Ž 0:3
17:00Sporting Ž - Leixoes Ž 3:0
17:00Vilacondense Ž - Porto Volei Ž 3:1
18:00AJM/FC Porto Ž - Lusofona Ž 3:0

RAKOUSKO: AVL

16:00OdloženoTSV Hartberg - Tirol Innsbruck -:-

RAKOUSKO: AVL Ženy

15:00Sokol/Post SV Ž - Hartberg Ž 3:1

RAKOUSKO: 2. Bundesliga ženy - 1. fáze

12:00Villach Ž - Jennersdorf Ž 2:3
16:30Wolfsberg Ž - UVC Graz 2 Ž 0:3

RUMUNSKO: Divizia A1

16:00Steaua Bukurešť - U. Kluž 3:0

RUSKO: Superliga

11:00Kemerovo - Zenit Kazaň 0:3
13:00Novosibirsk - Novyi Urengoy 3:0

RUSKO: Vysshaya Liga А

12:00Ťumeň - Kama 3:2

RUSKO: Superliga ženy

15:30Lipetsk Ž - Kaliningrad Ž 0:3
15:30Tulitsa Ž - Nizhniy Novgorod Ž 3:1

SLOVINSKO: 1. DOL

20:00Salonit Anhovo - Pomgrad 3:0

SRBSKO: Liga

16:00Nis - Spartak Ljig 1:3

SRBSKO: Liga ženy

18:00Stara Pazova Ž - Sremska M. Ž 3:0

ŠPANĚLSKO: Superliga - ženy

16:00OdloženoBarca Ž - Las Palmas Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitserien ženy

15:00Lindesberg Ž - Falkoping Ž 3:0

ŠVÝCARSKO: NLA

18:00OdloženoTSV Jona - Amriswil -:-

ŠVÝCARSKO: NLA ženy

16:30Dudingen Ž - Schaffhausen Ž 3:1
17:00Val-de-Travers Ž - NUC Volleyball Ž 0:3

TURECKO: Efeler Ligi

11:00Arkasspor - Fenerbahce 1:3
12:00Spor Toto - Altekma 3:2
13:00Bursa - Afyon Bld. Yuntas 1:3
14:00Sorgun - Halkbank 1:3
14:30Ziraat Bankasi - Belediye Plevne 3:1

TURECKO: 1. liga ženy

11:00Cukurova Bld Ž - Kolejliler Ž 3:0
11:00Gaziantep Merinos Ž - Turkuaz Seramik OSB Ž 2:3
11:00Mersin B Sehir Ž - Numune Genclik Ž 3:0
11:00Vakifbank 2 Ž - Bahcelievler Ž 2:3
12:00Adam Voleybol Ž - Buyukcekmece Akademisi Ž 3:0
12:00Canakkale Ž - Sigorta Sakarya Ž 0:3
12:00Muratpasa Ž - Istanbul BB Ž 3:1
12:00Sivrihisar Ž - Bahcesehir Universitesi Ž 3:0
14:00Karsiyaka Ž - Goztepe Ž 3:0
14:00Mihaliccik Ž - Edremit Bld. Ž 1:3
15:00Besiktas Ž - Fenerbahce 2 Ž 3:0
16:00Ilbank Ž - Mert Kaan Sigorta Ž 3:0

UKRAJINA: Super Liga

10:00Dněpr - Burevisnyk 3:0
12:30Yurakademiya - Reshetylivka 3:1

UKRAJINA: Super Liga ženy

10:00Khimik Ž - Ternopil Ž 3:0
13:00Dobrodiy Meduniversitet Ž - Polesie Zhytomyr Ž 2:3

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - volejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.