OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Včera » Všechny zápasy

ČESKO: Tipsport Extraliga

17:30Karlovy Vary - Sparta Praha 4:5pp
17:30Vítkovice - České Budějovice 4:2
17:30Zlín - Plzeň 1:2
18:00Kladno - Mladá Boleslav 2:1
18:00Mountfield HK - Litvínov 3:2
18:00Olomouc - Pardubice 1:4

NĚMECKO: DEL

19:30Ingolstadt - Mnichov 3:4
19:30Norimberk - Düsseldorf 1:4

RUSKO: KHL

10:30Vladivostok - Ufa 0:2
17:30CSKA Moskva - Magnitogorsk 6:4
17:30Dyn. Moskva - Kazaň 4:1
17:30Omsk - Nižněkamsk 6:1
17:30Sp. Moskva - Jaroslavl 1:2pen

SLOVENSKO: Extraliga

18:00Spišská Nová Ves - Nitra 6:5pen

ŠVÉDSKO: SHL

19:00Brynäs - Örebro 2:1pp
19:00Djurgården - Malmö 3:0
19:00Frölunda - Oskarshamn 3:4pen
19:00Leksands - Färjestad 5:4
19:00Skellefteå - Linköpings 2:0
19:00Timra - Rögle 4:3pen
19:00Växjö - Luleå 2:3pp

USA: NHL

01:00Buffalo Sabres - Seattle Kraken 4:7
01:30Montreal Canadiens - Vancouver Canucks 1:2
01:30Winnipeg Jets - Arizona Coyotes 0:1
03:00Calgary Flames - Pittsburgh Penguins 2:1pen

ČESKO: ELJ

14:00Olomouc U20 - Mountfield HK U20 5:4
16:00Vítkovice U20 - Salcburk U20 6:1

DÁNSKO: Metal Ligaen

19:00Aalborg - Herning 5:3
19:00Rungsted - Frederikshavn 4:1

FINSKO: Mestis

17:30SaPKo - Kiekko-Pojat 4:2

FRANCIE: Ligue Magnus

20:30Anglet - Rouen 2:1

FRANCIE: Pohár

20:00Chamonix Mont-Blanc - Briancon 2:3

KANADA: QMJHL

00:00Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 4:3pp

KAZACHSTÁN: Championship

14:00Karaganda - Snezhnye Barsy 5:2
14:00Nomad Nur-Sultan - Gornyak Rudny 9:0

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

18:00Riga Prizma - HK Dinaburga 9:2

MAĎARSKO: Pohár

18:00DVTK - MAC Ujbuda 1:2
18:30Ferencváros - Újpest 5:0

NĚMECKO: DEL2

19:30Freiburg - Crimmitschau 3:1
19:30Selber - Bayreuth 4:6

NORSKO: Fjordkraft-ligaen

19:00Ringerike - Frisk Asker 2:7

RAKOUSKO: ICE Hockey League

19:45HK Olimpija - Graz 7:2

RUSKO: VHL

15:00Perm - CSK VVS 8:0
15:00Toros Něftěkamsk - Penza 3:0
16:00Iževsk - Lada 1:5
16:30Almeťjevsk - Bars 6:1
16:30Chimik - Gornyak 1:3
17:00Din. Petrohrad - Kurhan 6:1
17:00Rjazaň - Mechel Čeljabinsk 1:2
17:00SKA Neva Petrohrad - Orsk 7:6

RUSKO: VHL-B

07:00Krasnoyarskie Rysi - Cheboksary 3:6
16:30Chelny - Dyn. Altay 6:4

RUSKO: MHL

04:00Tayfun - SKA-Varyagi 4:2
09:00Sakhalinskie Akuly - Din. Petrohrad 3:4
10:00Amurskie Tigry - Krylya Sovetov 1:3
11:00Kuznetskie Medvedi - Loko-76 1:4
12:30Sibirskie Snaipery - Chaika 3:4
12:30Stalnye Lisy - Reaktor 5:4
14:00Belye Medvedi - Sputnik Almeťjevsk 6:1
15:00MHC Spartak - Almaz 0:5
17:00Dyn. Moskva - SKA-1946 2:4
17:00Kapitan - Atlant 1:3
17:00Mikhaylov Academy U20 - Loko 4:3

RUSKO: NMHL

17:00Polot - Kristall BDK 3:0
17:30GUOR - Lipetsk 5:2

RUSKO: WHL ženy

12:00MSMO 7.62 Ž - Nizhny Novgorod Ž 0:3
13:00Ledyanyye Krylya Ž - Ufa Ž 1:18
15:00Tornado Ž - Beliye Medvedi Ž 10:2

SLOVENSKO: 1. liga

17:00Slovan Bratislava B - Slovensko U18 3:2

SLOVINSKO: Hokejska liga

19:00Jesenice - Hidria Jesenice 7:0

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

19:00BIK Karlskoga - IF Bjorkloven 2:3
19:00Vasterviks IK - Sodertalje 10:0

ŠVÉDSKO: SuperElit U20

19:00HV 71 U20 - Karlskrona U20 4:2
19:00Örebro U20 - Linköpings U20 4:5pp

ŠVÝCARSKO: National League

19:45Curych - Fribourg 5:4pen
19:45Davos - Langnau 1:6
19:45Lausanne - Ajoie 2:0
19:45Lugano - Servette 3:0
19:45Zug - Ambri-Piotta 3:4

ŠVÝCARSKO: Swiss League

19:00Academy Zug - Lions 3:1
19:45Chaux-de-Fonds - Kloten 3:6
20:00Sierre - Winterthur 4:1
20:00Thurgau - Ticino Rockets 4:3pp

ŠVÝCARSKO: MySports League

20:15Basilej - Arosa 4:3pp
20:15Wiki-Munsingen - Thun 3:2pp

USA: ECHL

01:00Orlando Solar Bears - Norfolk Admirals 4:1

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

20:00Glasgow - Fife 4:1

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.