Hokej » Zítra » Všechny zápasy
Sázejte na Hokej přímo z mobilu s Tipsport!
ČESKO: Tipsport Extraliga - Play Off
17:00Liberec - Sparta Praha -:-18:00Mountfield HK - Pardubice -:-
ČESKO: Chance Liga - Play Off
17:30Litoměřice - Zlín -:-17:30Vsetín - Jihlava -:-
FINSKO: Liiga - Play Off
17:30Kärpät - Jukurit -:-17:30Pelicans - IFK Helsinki -:-
17:30Tappara - TPS Turku -:-
NĚMECKO: DEL - Play Off
19:00Ingolstadt - Bremerhaven -:-19:30Mannheim - Eisbären Berlín -:-
SLOVENSKO: Extraliga - Play Off
18:00Michalovce - Zvolen -:-18:00Poprad - Nitra -:-
ŠVÉDSKO: SHL - O udržení
19:30Oskarshamn - HV 71 -:-USA: NHL
00:00Boston Bruins - Ottawa Senators -:-00:00Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets -:-
00:00New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins -:-
00:00New York Rangers - Winnipeg Jets -:-
00:00Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs -:-
00:30New York Islanders - Carolina Hurricanes -:-
01:00Nashville Predators - San Jose Sharks -:-
01:00St. Louis Blues - Colorado Avalanche -:-
02:00Edmonton Oilers - Montreal Canadiens -:-
03:00Anaheim Ducks - Minnesota Wild -:-
03:00Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks -:-
03:00Vancouver Canucks - Buffalo Sabres -:-
03:00Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning -:-
00:30Washington Capitals - Toronto Maple Leafs -:-
BĚLORUSKO: Extraleague - Play Off
17:00Brest - Vitebsk -:-ČESKO: 2. Liga - Play Off
18:00SHKM Hodonín - Nový Jičín -:-FINSKO: Mestis - Baráž o udržení
17:30FPS - Hokki -:-FINSKO: Mestis - Play Off
17:30Kiekko-Pojat - Kettera -:-17:30RoKi - IPK -:-
17:30TUTO - Kiekko-Espoo -:-
FINSKO: Suomi-sarja - Play Off
17:30LeKi - Pyry -:-FRANCIE: Ligue Magnus - Play Off
20:00Bordeaux - Marseille -:-FRANCIE: D1 - O udržení
20:30Morzine-Avoriaz - Brest -:-FRANCIE: D1 - Play Off
20:00Chambery - Caen -:-20:00Cholet - Nantes -:-
20:00Štrasburk - Dunkerque Corsaires -:-
20:00Tours - Epinal -:-
KANADA: OHL
00:00Barrie Colts - Niagara IceDogs -:-00:00Kitchener Rangers - Guelph Storm -:-
00:00Brantford Bulldogs - Niagara IceDogs -:-
00:00Flint Firebirds - Erie Otters -:-
00:00North Bay Battalion - Barrie Colts -:-
00:07Soo Greyhounds - Sarnia Sting -:-
KANADA: WHL
03:05Seattle Thunderbirds - Kamloops Blazers -:-KANADA: QMJHL
00:00Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix -:-00:00Victoriaville Tigres - Chicoutimi Sagueneens -:-
23:00Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan -:-
23:00Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats -:-
00:00Quebec Remparts - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes -:-
KAZACHSTÁN: Championship - Play Off
15:00Aktobe - Nomad Astana -:-15:00Karaganda - Kokshetau -:-
MAĎARSKO: Erste Liga - Play Off
18:00Budapešť Akadémia - Csíkszereda -:-NORSKO: EHL - Baráž o udržení
19:00Comet - Ringerike -:-19:00Narvik - Gruner -:-
RUSKO: KHL - Play Off
15:00Traktor Čeljabinsk - Dyn. Moskva -:-17:30Jaroslavl - Omsk -:-
RUSKO: VHL - Play Off
14:30Kurgan - Almeťjevsk -:-15:00Jugra - Chimik -:-
RUSKO: MHL - Play Off
16:30Loko - Almaz -:-17:00SKA-1946 - MHC Spartak -:-
RUSKO: WHL ženy - Play Off
11:00Torpedo Nizhny Novgorod Ž - Krasnoyarsk Ž -:-14:00Ufa Ž - Dynamo Neva Ž -:-
SLOVENSKO: 1. liga - Play Off
18:00Slovan Bratislava B - Prešov -:-18:00Žiar n. Hronom - Žilina -:-
SLOVENSKO: 2. Liga - Play Off
17:30Púchov - Senica -:-SVĚT: Mistrovství světa U18 IIB
13:00Tchaj-wan U18 - Bulharsko U18 -:-16:30Čína U18 - Israel U18 -:-
20:00Španělsko U18 - Austrálie U18 -:-
ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan - Play Off
19:00Djurgården - IF Bjorkloven -:-19:00Sodertalje - BIK Karlskoga -:-
ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra - Baráž o udržení
19:00Kovlands - KB 65 -:-19:00Vännäs - Rosvik IK -:-
ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra - Baráž o udržení
19:00Backen - Pantern -:-19:00Eskilstuna Linden - Grastorps -:-
ŠVÉDSKO: HockeyEttan Vastra - Baráž o udržení
19:00Arboga - Surahammar -:-19:00Valbo - Malungs -:-
ŠVÉDSKO: HockeyEttan Ostra - Baráž o udržení
19:00Segeltorps IF - Sollentuna -:-19:00Tumba - Varmdo -:-
ŠVÉDSKO: AllEttan Play Off
19:00Boden - Piteå -:-19:00Brödernas/Väsby - Lindloven -:-
19:00Karlskrona - Halmstad -:-
19:00Sundsvall - Kristianstad -:-
19:00Tranås - Hudiksvall -:-
19:00Troja/Ljungby - Vimmerby -:-
ŠVÉDSKO: SuperElit U20 - Play Off
19:00AIK U20 - Skellefteå U20 -:-19:00Färjestad U20 - Leksand U20 -:-
19:00Linköping U20 - Växjö U20 -:-
19:00Modo U20 - Luleå U20 -:-
19:00Mora U20 - Djurgården U20 -:-
19:00Örebro U20 - Brynäs U20 -:-
19:00Rögle U20 - Frölunda U20 -:-
19:00Sodertalje U20 - HV 71 U20 -:-
ŠVÝCARSKO: National League - Play Off
20:00Curych - Biel -:-20:00Fribourg - Lugano -:-
TURECKO: Süper Lig - Play Off
18:30Buzadam - Istanbul BB -:-USA: AHL
02:00Calgary Wranglers - Bakersfield Condors -:-02:05Colorado Eagles - Milwaukee Admirals -:-
18:30San Jose Barracuda - San Diego Gulls -:-
00:05Lehigh Valley Phantoms - Springfield Thunderbirds -:-
00:05Rochester Americans - Hartford Wolf Pack -:-
USA: ECHL
16:00Allen Americans - Kansas City -:-00:00Adirondack Thunder - Worcester Railers -:-
00:00Jacksonville IceMen - Trois-Rivieres Lions -:-
00:30Florida Everblades - Savannah Ghost Pirates -:-
00:30Fort Wayne Komets - Kalamazoo Wings -:-
00:35Cincinnati Cyclones - Toledo Walleye -:-
USA: FPHL
00:30Wytheville - Carolina Thunderbirds -:-USA: PWHL ženy
00:00New York Ž - Ottawa Ž -:-00:00Toronto Ž - Boston Ž -:-
VELKÁ BRITÁNIE: Elite League
20:30Cardiff - Sheffield -:-20:30Dundee - Guildford -:-
Sázejte na Hokej přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.