OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Zítra » Všechny zápasy

ČESKO: Chance Liga

17:00Litoměřice - Kolín -:-
17:00Poruba - Jihlava -:-
17:00Přerov - Kadaň -:-
17:00Slavia Praha - Benátky n. J. -:-
17:00Sokolov - Havířov -:-
17:00Vrchlabí - Šumperk -:-
17:30Třebíč - Frýdek-Místek -:-
18:00Prostějov - Ústí nad Labem -:-

FINSKO: Liiga

16:00Ässät - Kärpät -:-
16:00IFK Helsinki - Sport -:-
16:00JYP - KooKoo -:-
16:00SaiPa - Hämeenlinna -:-
17:30KalPa - Pelicans -:-
17:30TPS Turku - Lukko -:-

RUSKO: KHL

09:00Chabarovsk - Magnitogorsk -:-
13:30Ufa - Dyn. Minsk -:-
14:00Traktor Čeljabinsk - Kunlun -:-
15:00Jokerit - Barys Nur-Sultan -:-
16:00Jaroslavl - Nižnij Novgorod -:-
16:00Nižněkamsk - Viťaz -:-
16:30Kazaň - Soči -:-

ŠVÉDSKO: SHL

15:15Djurgården - Brynäs -:-
15:15Malmö - Färjestad -:-
15:15Timra - Växjö -:-
18:00Frölunda - Luleå -:-
18:00Skellefteå - Leksands -:-

BĚLORUSKO: Extraleague

13:00Molodechno - Vitebsk -:-
16:00Soligorsk - Novopolotsk -:-
16:00Yunost Minsk - Lokomotiv Orsha -:-

ČESKO: 2. Liga - Sever

17:00Dvůr Králové - Letňany -:-
17:00Nová Paka - Děčín -:-
17:30Bílina - Jablonec -:-
17:30Mostečtí Lvi - Hronov -:-

ČESKO: 2. Liga - Jih

17:00Havl. Brod - Řisuty -:-
17:00Cheb - Písek -:-
17:00Příbram - Klatovy -:-
18:00Kobra Praha - Tábor -:-

ČESKO: 2. Liga - Východ

17:30Opava - Kometa Brno B -:-
17:30Velké Meziříčí - Kopřivnice -:-
18:00Nový Jičín - Žďár nad Sázavou -:-

ČESKO: ELJ

12:00České Budějovice U20 - Karlovy Vary U20 -:-
12:00Kladno U20 - Zlín U20 -:-
12:00Olomouc U20 - Salcburk U20 -:-
12:15Mountfield HK U20 - Litvínov U20 -:-
13:00Pardubice U20 - Chomutov U20 -:-
14:45Sparta Praha U20 - Kometa Brno U20 -:-
16:00Mladá Boleslav U20 - Jihlava U20 -:-
16:30Liberec U20 - Slavia Praha U20 -:-

DÁNSKO: Metal Ligaen

18:00Frederikshavn - Herning -:-

EVROPA: Alps Hockey League

18:00Jesenice - Fassa -:-
18:30Gherdeina - Zeller Eisbaren -:-
19:15Salzburg 2 - Lustenau -:-
19:25Vienna II - Vipiteno -:-
19:30Kitzbuhel - Ritten -:-
19:30Merano - Steinbach BW II -:-
20:30Asiago - Bregenzerwald -:-
20:30Cortina - Klagenfurt II -:-

FINSKO: Suomi-sarja

15:00Muik Hockey - JHT -:-
16:00HC Giants - Jarvenpaa -:-
16:00HCIK - Karhu HT -:-
16:00Pyry - S-Kiekko -:-
16:00Titaanit - Hunters -:-

FINSKO: SM-sarja U20 - 1. fáze

11:00Ässät U20 - Jyväskylä U20 -:-
11:30SaiPa U20 - Hämeenlinna U20 -:-
11:30Tappara U20 - Kärpät U20 -:-
11:45KooKoo U20 - Ilves U20 -:-
13:00TPS U20 - KalPa U20 -:-
15:00Jukurit U20 - Koovee U20 -:-
15:00Lukko U20 - RoKi U20 -:-
15:00Sport U20 - Jokerit U20 -:-
16:45Kiekko-Espoo U20 - Pelicans U20 -:-

FINSKO: Naisten Liiga

13:35Kiekko-Espoo Ž - Hämeenlinna Ž -:-

ITÁLIE: IHL

19:30Alleghe - Unterland -:-
19:30Valdifiemme - Como -:-
20:00Bressanone - Eppan -:-
20:00Toblach - Kaltern -:-

JAPONSKO: Japan Cup

07:00Nikko Icebucks - East Hokkaido Cranes -:-
09:00Yokohama Grits - Tohoku F. Blades -:-

KANADA: OHL - Příprava

01:00Saginaw Spirit - Flint Firebirds -:-
01:05Sarnia Sting - Windsor Spitfires -:-
01:05Sudbury Wolves - Peterborough Petes -:-
01:35Oshawa Generals - Niagara IceDogs -:-
20:00North Bay Battalion - Owen Sound Attack -:-

KANADA: WHL - Příprava

00:00Spokane Chiefs - Portland Winterhawks -:-
03:00Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers -:-
03:00Prince Albert Raiders - Regina Pats -:-
03:00Red Deer Rebels - Calgary Hitmen -:-
03:00Saskatoon Blades - Edmonton Oil Kings -:-
03:00Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors -:-
04:00Kamloops Blazers - Prince George Cougars -:-
04:05Kelowna Rockets - Victoria Royals -:-
04:05Tri-City Americans - Everett Silvertips -:-
23:00Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips -:-
00:00Saskatoon Blades - Edmonton Oil Kings -:-

KANADA: QMJHL - Příprava

00:00Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar -:-
01:00Rimouski Oceanic - Shawinigan Cataractes -:-
01:30Chicoutimi Sagueneens - Quebec Remparts -:-
21:00Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles -:-
22:00Blainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs -:-
22:00Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan -:-

KAZACHSTÁN: Championship

13:00Almaty - Kokshetau -:-
13:00Altay Torpedo - Karaganda -:-
13:00Gornyak Rudny - Kulager -:-
13:00Snezhnye Barsy - Temirtau -:-
14:00Aktobe - Nomad Nur-Sultan -:-
14:00Beibarys Atyrau - Kazzinc-Torpedo -:-

LITVA: Lietuvos čempionatas

12:00Kaunas City - LTeam Select -:-

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

12:00HS Riga - HK Olimp -:-
14:00HK Dinaburga - Riga Prizma -:-
14:00Zemgale - Liepaja -:-

MAĎARSKO: Erste Liga

17:30Brašov - DAB -:-
17:30Csíkszereda - Újpest -:-
17:30Gyergyoi - Fehervari Titanok -:-

NORSKO: Fjordkraft-ligaen

16:00Frisk Asker - Manglerud -:-
16:00Gruner - Lillehammer -:-
16:00Stjernen - Ringerike -:-
16:00Storhamar - Stavanger -:-
16:00Vålerenga - Sarpsborg -:-

RAKOUSKO: ICE Hockey League

17:00Bratislava - Dornbirn -:-
17:30Fehervar AV19 - Valpusteria -:-
19:15Klagenfurt - Innsbruck -:-

RUSKO: VHL

12:00HC Rostov - Rjazaň -:-
12:00Krasnojarsk - Iževsk -:-
12:00Novokuzněck - Toros Něftěkamsk -:-
13:00Omskie Krylia - Perm -:-
14:00Jugra - Zvezda Moskva -:-
16:00Tambov - Chimik -:-
16:00Voroněž - Din. Petrohrad -:-

RUSKO: VHL-B

13:00Krasnoyarskie Rysi - Dyn. Altay -:-
13:00Kristall Saratov - Cheboksary -:-

RUSKO: MHL

04:00Amurskie Tigry - MHC Spartak -:-
10:00Tolpar - Molot Perm -:-
12:00Kapitan - Russkie Vityazi -:-
14:00HC Riga - Sakhalinskie Akuly -:-
14:00Sarmaty - Sibirskie Snaipery -:-

RUSKO: NMHL

12:00Belgorod - Din. Petrohrad -:-
12:00Bryansk - Yamal -:-
12:00Rossosh - Arktika -:-
12:00Tverichi - Polot -:-

SLOVINSKO: Hokejska liga

18:00Celje - Slavija -:-
18:00HK Olimpija - Hidria Jesenice -:-
18:00MK Bled - Triglav Kranj -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

14:30BO Ostrava (Cze) - Cavaliers Brno (Cze) -:-
17:45North Wings Ustí nad Labem (Cze) - UK Praha (Cze) -:-
18:00Nottingham (Gbr) - Sheffield (Gbr) -:-

ŠPANĚLSKO: LNHH

15:15Majadahonda - Jaca -:-
18:00Huarte - Milenio Lograno -:-
21:00Urdin - Puigcerda -:-

ŠVÉDSKO: SuperElit U20

12:00AIK U20 - Skellefteå U20 -:-
12:00Rögle U20 - Färjestad U20 -:-
12:00Sodertalje U20 - HV 71 U20 -:-
12:30Karlskrona U20 - Oskarshamn U20 -:-
13:00Brynäs U20 - Mora U20 -:-
13:00Djurgården U20 - Luleå U20 -:-
13:15Malmo U20 - Växjö U20 -:-
15:00Frölunda U20 - Örebro U20 -:-
15:00Västerås U20 - Leksands U20 -:-

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

12:00HV 71 Ž - Leksands Ž -:-
15:30Luleå Ž - SDE HF Ž -:-
15:30Modo Ž - AIK Ž -:-
16:00Göteborg Ž - Brynäs Ž -:-

ŠVÝCARSKO: National League

19:45Ajoie - Ambri-Piotta -:-
19:45Biel - Davos -:-
19:45Langnau - Curych -:-
19:45Rapperswil - Lausanne -:-
19:45Servette - Lugano -:-
19:45Zug - Fribourg -:-

ŠVÝCARSKO: Swiss League

17:00Lions - Academy Zug -:-
17:30Olten - Chaux-de-Fonds -:-
17:45Visp - Ticino Rockets -:-
19:45Kloten - Thurgau -:-
20:00Winterthur - Sierre-Anniviers -:-

ŠVÝCARSKO: MySports League

17:00Lyss - Chur -:-
17:00Seewen - Martigny -:-
17:15Dubendorf - Huttwil -:-
17:30Basilej - Thun -:-
20:00Arosa - Wiki-Munsingen -:-
20:00Bulach - Dudingen -:-

UKRAJINA: UHL

15:00HC Mariupol - Bilyj Bars -:-

VELKÁ BRITÁNIE: Challenge Cup

19:00Guildford - Coventry -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.