OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Zítra » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

13:30Wolves - Brentford -:-
16:00Burnley - Arsenal -:-
16:00Liverpool - Crystal Palace -:-
16:00Manchester City - Southampton -:-
16:00Norwich - Watford -:-
18:30Aston Villa - Everton -:-

ČESKO: Fortuna liga

16:00Liberec - Mladá Boleslav -:-
16:00Slovácko - Zlín -:-
19:00Plzeň - České Budějovice -:-

ČESKO: FNL

10:15Chrudim - Líšeň -:-
10:15Třinec - Jihlava -:-
10:15Vyškov - Sparta Praha B -:-
15:00Opava - Táborsko -:-

FRANCIE: Ligue 1

17:00Lens - Lille -:-
21:00St. Etienne - Bordeaux -:-

ITÁLIE: Serie A

15:00FC Janov - Fiorentina -:-
18:00Inter - Bologna -:-
20:45Salernitana - Atalanta -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Augsburg - Mönchengladbach -:-
15:30Bayern - Bochum -:-
15:30Bielefeld - Hoffenheim -:-
15:30Mohuč - Freiburg -:-
18:30Kolín n. R. - RB Lipsko -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

16:30Heerenveen - Sittard -:-
18:45Willem II - Groningen -:-
20:00Ajax - Cambuur -:-
21:00Utrecht - Waalwijk -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

14:00Vallecano - Getafe -:-
16:15Atl. Madrid - Ath. Bilbao -:-
18:30Elche - Levante -:-
21:00Alaves - Osasuna -:-

AFRIKA: CAF Liga mistrů - Kvalifikace

15:00ZrušenoHearts Of Oak (Gha) - Kamsar (Gui) -:-
15:00Platinum (Zim) - Sagrada (Ang) -:-
15:00Tusker (Ken) - AS Arta (Dji) -:-
15:00Zanaco (Zam) - Akonangui (Gnq) -:-
15:00Zesco Utd (Zam) - Royal Leopards (Esw) -:-
16:00Big Bullets (Mal) - AmaZulu (Rsa) -:-
17:00Petro (Ang) - Fovu Baham (Cmr) -:-
19:00Nouadhibou (Mrt) - FC Loto (Ben) -:-

AFRIKA: CAF Konfederační pohár - Kvalifikace

15:00AS Kigali (Rwa) - Missiri (Com) -:-
15:00ZrušenoBayelsa (Nga) - Ashanti GB (Gui) -:-
15:00Biashara Mara United (Tan) - Dikhil (Dji) -:-
15:00Buffles du Borgou (Ben) - FAR Rabat (Mar) -:-
15:00Horseed (Som) - Azam (Tan) -:-
15:00Young Buffaloes (Esw) - Red Arrows (Zam) -:-
16:00Interclube (Ang) - Mafunzo (Tan) -:-
16:00Orapa United (Bot) - Mangasport (Gab) -:-
16:30Diables Noirs (Con) - Bumamuru (Bur) -:-
17:30Police (Nig) - Ben Guerdane (Tun) -:-

ALBÁNIE: Superliga

16:45Skenderbeu - Partizani -:-
19:45Vllaznia - Teuta -:-

ALBÁNIE: 1. liga

16:00Apolonia Fier - Shkumbini Peqin -:-
16:00Burreli - Tomori Berat -:-
16:00Erzeni - Bylis -:-
16:00Korabi Peshkopi - Butrinti Sarande -:-
16:00Lushnja - Terbuni -:-
16:00Pogradeci - Besa -:-
16:00Turbina Cerrik - Beselidhja Lezha -:-
16:00Vora - Maliqi -:-

ANGLIE: Championship

13:30Hull - Sheffield Utd -:-
16:00Barnsley - Blackburn -:-
16:00Cardiff - Bournemouth -:-
16:00Derby - Stoke -:-
16:00Fulham - Reading -:-
16:00Huddersfield - Nottingham -:-
16:00Luton - Swansea -:-
16:00Middlesbrough - Blackpool -:-
16:00Millwall - Coventry -:-
16:00Peterborough - Birmingham -:-
16:00Preston - West Brom -:-
16:00QPR - Bristol City -:-

ANGLIE: League One

16:00Accrington - Wigan -:-
16:00Bolton - Rotherham -:-
16:00Crewe - Burton -:-
16:00Doncaster - Morecambe -:-
16:00Fleetwood - Sunderland -:-
16:00Gillingham - Milton Keynes -:-
16:00Cheltenham - Oxford Utd -:-
16:00Lincoln - Ipswich -:-
16:00Portsmouth - Cambridge Utd -:-
16:00Sheffield Wed - Shrewsbury -:-
16:00Wimbledon - Plymouth -:-
16:00Wycombe - Charlton -:-

ANGLIE: League Two

15:00Northampton - Swindon -:-
16:00Bradford City - Barrow -:-
16:00Bristol Rovers - Leyton Orient -:-
16:00Carlisle - Scunthorpe -:-
16:00Colchester - Crawley -:-
16:00Exeter - Sutton -:-
16:00Mansfield - Rochdale -:-
16:00Newport - Walsall -:-
16:00Oldham - Hartlepool -:-
16:00Port Vale - Harrogate -:-
16:00Stevenage - Forest Green -:-
16:00Tranmere - Salford -:-

ANGLIE: National League

16:00Bromley - Barnet -:-
16:00Grimsby - Eastleigh -:-
16:00Halifax - Stockport County -:-
16:00Notts County - Maidenhead -:-
16:00Solihull Moors - Boreham Wood -:-
16:00Torquay - Southend -:-
16:00Wealdstone - Aldershot -:-
16:00Wrexham - Dagenham & Red. -:-
16:00OdloženoYeovil - Altrincham -:-
16:00Yeovil - Chesterfield -:-
18:20Weymouth - Dover -:-

ANGLIE: NPL Premier Division

16:00Gainsborough - Stalybridge -:-
16:00Stafford - Matlock -:-

ANGLIE: Southern League Central Division

16:00Redditch - Barwell -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

16:00Brightlingsea - Lewes -:-
16:00Potters Bar - Bognor Regis -:-

ANGLIE: FA Cup - Kvalifikace

13:30Sutton Common Rovers - Jersey Bulls -:-
16:00Abbey Rangers - Marlow -:-
16:00AFC Fylde - Spennymoor -:-
16:00Ashford Town - Folkestone -:-
16:00Atherton - Witton Albion -:-
16:00Aylesbury Utd - Bishops Cleeve -:-
16:00Barking - Dunstable -:-
16:00Basingstoke - Wimborne -:-
16:00Beaconsfield Town - Havant & W -:-
16:00Bedford - Welwyn Garden -:-
16:00Bedworth United - Long Eaton -:-
16:00Belper Town - Tamworth -:-
16:00Bishop's Stortford - Bowers & Pitsea -:-
16:00Blyth - FC United -:-
16:00Boston Utd - Corby -:-
16:00Brackley Town - Coalville -:-
16:00Braintree - Billericay -:-
16:00Broadfields United - Hastings -:-
16:00Bromsgrove - Worksop -:-
16:00Burgess Hill - Dorking -:-
16:00Buxton - Rushall -:-
16:00Carshalton - Ebbsfleet -:-
16:00Cirencester - Hamworthy -:-
16:00City Of Liverpool - Farsley -:-
16:00Cleethorpes - Alfreton -:-
16:00Colne - Guiseley -:-
16:00Concord - St. Albans -:-
16:00Curzon Ashton - Stockton -:-
16:00Darlington - Chester -:-
16:00Dartford - Hythe Town -:-
16:00Dulwich Hamlet - Bedfont Sports -:-
16:00East Thurrock - Needham Market -:-
16:00Enfield Town - Hadley -:-
16:00Frome - Oxford City -:-
16:00Gateshead - Bradford PA -:-
16:00Great Wakering - Peterborough Sports -:-
16:00Halesowen - Handsworth -:-
16:00Hanley Town - Chasetown -:-
16:00Hanwell Town - Eastbourne Boro -:-
16:00Hayes & Yeading - Tonbridge -:-
16:00Hitchin - Cheshunt -:-
16:00Hornchurch - Walthamstow -:-
16:00Hungerford - Truro -:-
16:00Chelmsford - Little Oakley -:-
16:00Chertsey - Chesham -:-
16:00Chichester - Maidstone -:-
16:00Chorley - Southport -:-
16:00Kings Langley - Leiston -:-
16:00Kingstonian - Horsham FC -:-
16:00Leamington - Stone Old Alleynians -:-
16:00Leatherhead - Corinthian-Casuals -:-
16:00Lymington - Hereford -:-
16:00Marine - Warrington -:-
16:00Marske - South Shields -:-
16:00Merstham - Margate -:-
16:00Met. Police - Farnborough -:-
16:00Mickleover - Basford -:-
16:00Morpeth - Lancaster -:-
16:00Mossley - Radcliffe -:-
16:00Nantwich - Banbury -:-
16:00Norwich Utd - Mildenhall -:-
16:00Phoenix - Redhill -:-
16:00Poole - Chippenham -:-
16:00Prescot - Whitby -:-
16:00Runcorn Linnets - Bamber Bridge -:-
16:00Shaftesbury Town - Bath -:-
16:00Slough - Whitehawk -:-
16:00Spalding United - Kettering -:-
16:00Sporting Khalsa - Kidderminster -:-
16:00Squires Gate - Pontefract -:-
16:00Stratford - Nuneaton -:-
16:00Sudbury - Stowmarket Town -:-
16:00Telford - Stamford -:-
16:00Tiverton - Sholing -:-
16:00Walton Casuals - Hampton & Richmond -:-
16:00Ware - Hemel Hempstead -:-
16:00Welling - Harrow -:-
16:00Weston-super-Mare - Taunton -:-
16:00Wingate & Finchley - Baldock -:-
16:00Yate Town - Gosport -:-
16:00York - Hebburn Town -:-

ANGLIE: Premier League 2

13:00Manchester Utd U23 - Brighton U23 -:-
16:00Manchester City U23 - Crystal Palace U23 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

18:30Godoy Cruz - Sarmiento Junin -:-
20:45Velez Sarsfield - Aldosivi -:-
23:00Racing Club - Talleres Cordoba -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:00CA Mitre - Deportivo Maipu -:-
20:00Barracas Central - Gimnasia Jujuy -:-
20:00CA Estudiantes - Agropecuario -:-
20:00Villa Dalmine - Santamarina -:-
20:30Guillermo Brown - Deportivo Moron -:-
21:10Chacarita Juniors - Estudiantes Rio Cuarto -:-
23:10Almirante Brown - Dep. Riestra -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

20:30Olimpo - Camioneros Buenos Aires -:-
21:00Gimnasia E.R. - Sportivo Belgrano -:-
23:00Chaco For Ever - Defensores Belgrano VR -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

18:00Flandria - Sacachispas -:-
20:00Canuelas - Acassuso -:-
20:00Comunicaciones - Fenix -:-
20:00Deportivo Armenio - Defensores Unidos -:-
20:00Deportivo Merlo - Justo Jose de Urquiza -:-
20:00San Miguel - Argentino de Quilmes -:-
20:00UAI Urquiza - Colegiales -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:00Dock Sud - Deportivo Espanol -:-

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

11:00Magpies Crusaders - Queensland Lions -:-

AUSTRÁLIE: NPL South Australian

12:00Adelaide Comets - Adelaide Olympic -:-
12:00Campbelltown City - Blue Eagles -:-
12:00Croydon - Adelaide City -:-
12:00Cumberland Utd. - Adelaide U21 -:-
12:00NE Metrostars - Adelaide Raiders -:-
12:00South Adelaide - Sturt Lions -:-

AUSTRÁLIE: NPL Western Australia - Play Off

13:00Perth SC - Floreat Athena -:-

AUSTRÁLIE: Brisbane Premier League

09:00The Gap - Acacia Ridge -:-
10:00Western Spirit - Bayside -:-
11:00Toowong - Brisbane K. -:-
11:00Univ. of Queensland - St. George Willawong -:-

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

15:00Gabala - Sabail -:-
17:15Zira - Sabah Baku -:-

BELGIE: Jupiler Pro League

16:15Oostende - Beerschot VA -:-
18:30KV Mechelen - Leuven -:-
18:30Royale Union SG - Waregem -:-
20:45Charleroi - Club Bruggy -:-

BELGIE: 1B Pro League

20:45Mouscron - Virton -:-

BELGIE: National Division 1

19:30Dessel - Saint Eloois -:-
20:00Dender - Knokke -:-
20:00Mandel United - URSL Vise -:-
20:00Patro Eisden - Thes Sport -:-
20:00Tienen - OC Charleroi -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

19:30Entente Durbuy - Acren -:-
20:00Couvin-Mariembourg - Meux -:-
20:00Ganshoren - Rebecquoise -:-
20:00Waremme - Verlaine -:-
20:30Jette - Givry -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

16:00KRC Harelbeke - Menen -:-
19:30Ninove - KRC Gent -:-
19:30Ronse - Westhoek -:-
20:00Wetteren - Lokeren-Temse -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B

20:00Bocholter - Tongeren -:-
20:00Hades - Houtvenne -:-
20:00Hoogstraten - Londerzeel -:-
20:00K. Berchem Sport - Cappellen -:-
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Wijgmaal -:-

BELGIE: 1. národní liga ženy

15:00Gent II Ž - Zwevezele Ž -:-
15:00Moldavo Ž - Genk II Ž -:-
15:00Wuustwezel Ž - Chastre Ž -:-
15:30Tienen Ž - RSC Anderlecht II Ž -:-
16:00Famkes Merkem Ž - RFC Liege Ž -:-
17:00Mechelen Ž - St. Lutych II Ž -:-
17:00Mons Ž - Leuven II Ž -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

14:00Slutsk - Gomel -:-
16:00Dynamo Brest - Slavia Mozyr -:-
18:00BATE - Soligorsk -:-

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

12:00Dnepr Mogilev - Lida -:-
14:00Krumkachy - Lokomotiv Gomel -:-
16:00FC Slonim - Orsha -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

12:00Din. Minsk 2 - Isloch 2 -:-
12:00Vitebsk 2 - Minsk 2 -:-
13:00Neman 2 - Smorgon 2 -:-

BOLÍVIE: Division Profesional

01:30Tomayapo - Guabira -:-
21:00Santa Cruz - Royal Pari -:-
23:15Aurora - Blooming -:-

BOLÍVIE: Nacional B - 1. fáze

00:00ABB - Fatic -:-
00:00Maestranza - Municipal Achocalla -:-
21:00U. Sucre - Fancesa -:-
21:30Ferrocarril Palmeiras - Rosario Central -:-
22:00Libertad - CD Kivon -:-
23:00Mariscal Sucre - Moto Club -:-
00:00Deportivo Shalon - Caracollo -:-
00:00Em Huanuni - Sur-Car -:-
00:00Nueva Cliza - Universitario de Vinto -:-
00:00SA Bulo Bulo - Cochabamba -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

16:30Posusje - Radnik Bijeljina -:-
17:00Željezničar - Velež Mostar -:-
18:55Tuzla City - Sloboda -:-
21:10Zrinjski - Prijedor -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:00Banovici - Jedinstvo Bihac -:-
16:00Bratstvo Gracanica - Tomislav -:-
16:00Gorazde - Gradina Srebrenik -:-
16:00Gradacac - Mladost DK -:-
16:00Kakanj - Igman K. -:-
16:00Travnik - TOSK Tesanj -:-
16:00Vis Simm-Bau - HNK Orasje -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

16:00Drina Zvornik - Krupa -:-
16:00Ljubic Prnjavor - Podrinje Janja -:-
16:00Novi Grad - Slavija -:-
16:00Sloga Doboj - Kozarska Dubica -:-
16:00Tekstilac - Kozara -:-
16:00Zvijezda 09 - Buducnost Pilica -:-

BRAZÍLIE: Série A

22:00Chapecoense - Palmeiras -:-
23:45Athletico-PR - Juventude -:-
00:00Atletico-MG - Sport Recife -:-

BRAZÍLIE: Série B

00:00Coritiba - Vila Nova -:-
01:30Confianca - Sampaio Correa -:-
02:30Ponte Preta - Guarani -:-
21:30Botafogo RJ - Nautico -:-
21:30Londrina - CSA -:-
00:00Goias - Brazil de Pelotas -:-

BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze

16:00Oeste - EC Sao Jose -:-
20:00Floresta EC - Volta Redonda -:-
22:00AE Altos - Paysandu -:-
22:00Botafogo SP - Figueirense -:-
22:00Criciuma - Mirassol -:-
00:00Novorizontino - Parana -:-

BRAZÍLIE: Série D - Play Off

20:00Campinense - Sergipe -:-
20:00Joinville - Bangu -:-
20:00Santo Andre - Esportivo -:-
21:00Cascavel - Cianorte -:-
21:00Juazeirense - Atletico-CE -:-
21:00Julho Esporte - Penarol -:-
21:00Portuguesa - SER Caxias -:-
22:00Boa - Uniao Rondonopolis -:-
22:00Ferroviaria - Brasiliense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Amapaense - Play Off

01:00Independente AP - Santos AP -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Gaucho 2

20:00EC Guarani - Avenida -:-
20:00Inter Santa Maria - SC Sao Paulo -:-
20:00Tupi RS - Passo Fundo -:-
21:00Igrejinha - EC Cruzeiro -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro U20

20:00Atletico GO U20 - Internacional U20 -:-
20:00Gremio U20 - Sport Recife U20 -:-

BULHARSKO: Parva liga

16:30Černo More - Lok. Sofie -:-
18:45Levski - CSKA 1948 Sofia -:-

BULHARSKO: Vtora liga

14:00Minyor Pernik - Montana -:-
16:00Hebar - Septemvri Sofie -:-
16:00Ludogorec II - Spartak -:-
16:00Yantra Gabrovo - Neftochimic Burgas -:-
17:00Sozopol - Botev II -:-

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

16:00Atletik Kuklen - Asenovets -:-
16:00Beroe II - Levski Karlovo -:-
16:00Borislav Parvomay - Rozova Dolina -:-
16:00Dimitrovgrad - Yambol 1915 -:-
16:00Gigant Saedinenie - Chernomorets 1919 -:-
16:00Levski Krumovgrad - Sokol Markovo -:-
16:00Rodopa Smolyan - Nesebar -:-
16:00Zagorets - Lok. Plovdiv II -:-

BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad

16:00Bansko - Vihren -:-
16:00Chavdar Etropole - Vladaya -:-
16:00Chepintsi - Balkan Botevgrad -:-
16:00Kostinbrod - Septemvri Sofie 2 -:-
16:00Nadezhda Dobroslavci - Gotse Delchev -:-
16:00Oborishte - Vitosha Bistritsa -:-
16:00Pirin Blagoevgrad 2 - Botev Ihtiman -:-
16:00Rilski Sportist - Kyustendil -:-
16:00Slivnishki Geroy - Razlog -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severozápad

16:00Akademik Svishtov - Lok. Gorna -:-
16:00Drenovets - Lok. Dryanovo -:-
16:00Mezdra - Spartak Pleven -:-
16:00Partizan Cerven Brjag - Juventus Malchika -:-
16:00Pavlikeni - Etar II -:-
16:00Peshtera Galata - OFK Levski -:-
16:00Vihar Slavyanovo - Bdin Vidin -:-
16:00Yantra Polski Trambesh - Botev Vratsa II -:-

BURUNDI: Primus League

15:00OdloženoAigle Noir - Flambeau du Centre -:-
15:00Dynamik - New Oil -:-
15:00OdloženoDynamik - Musongati -:-
15:00Kayanza - TOP Junior -:-
15:00OdloženoKayanza - Vital O -:-
15:00OdloženoLe Messager - TOP Junior -:-

ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga

18:00Rudar - Zeta -:-
19:00Iskra - FK Podgorica -:-

ČERNÁ HORA: Druga Liga

17:30Arsenal Tivat - Kom Podgorica -:-
17:30Bokelj - Grbalj -:-
17:30Igalo - FK Cetinje -:-
17:30Mladost DG - Jedinstvo -:-
17:30Titograd - Berane -:-

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15Písek - Motorlet Praha -:-
10:15SK Rakovník - Karlovy Vary -:-
10:15Vltavín - Benešov -:-
10:15Vyšehrad - Králův Dvůr -:-
16:30Domažlice - Příbram B -:-

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:15Zbuzany - Mladá Boleslav B -:-
10:30Přepeře - Hradec Králové B -:-
11:00Teplice B - Jablonec B -:-
15:30Živanice - Velvary -:-

ČESKO: MSFL

10:15FK Frýdek-Místek - Kroměříž -:-
10:15Otrokovice - Blansko -:-
10:15Sigma Olomouc B - Velké Meziříčí -:-
15:30Rosice - Vratimov -:-
15:30Uherský Brod - Uničov -:-

ČESKO: Divize A

10:15Mariánské Lázně - Sedlčany -:-
10:30České Budějovice B - Jindřichův Hradec -:-
15:30Katovice - Hvězda Cheb -:-
15:30Klatovy - Petřín Plzeň -:-
15:30Přeštice - Doubravka -:-
15:30Rokycany - Beroun -:-

ČESKO: Divize B

10:15Aritma Praha - Meteor Praha -:-
10:15Brandýs n. L. - Ostrov -:-
10:15Česká Lípa - Český Brod -:-
10:15Kladno - Baník Most - Souš -:-
10:15Neratovice - Louny -:-
10:30Chomutov - Štětí -:-
15:30Dobříš - Tatran Rakovník -:-
16:00Březová - Slaný -:-

ČESKO: Divize C

10:15Libiš - Velké Hamry -:-
10:30Kosmonosy - Poříčany -:-
15:30Letohrad - Kutná Hora -:-
15:30Trutnov - Tochovice -:-

ČESKO: Divize D

10:30Břeclav - Polná -:-
10:30Havlíčkův Brod - Bystřice n. Pern. -:-

ČESKO: Divize E

15:30Bzenec - Nové Sady -:-
15:30Holešov - Všechovice -:-
15:30Hranice - Vsetín -:-
15:30Skaštice - Slavičín -:-
15:30Valašské Meziříčí - Přerov -:-

ČESKO: Divize F

15:30Heřmanice - Polanka nad Odrou -:-
15:30Rýmařov - Vítkovice -:-

ČESKO: Moravskoslezský KP

10:15Háj ve Slezsku - Krnov -:-
15:30Čeladná - Kobeřice -:-
15:30Fulnek - Český Těšín -:-
15:30Hlubina - Břidličná -:-
15:30Lok.Petrovice - Jakubčovice -:-
15:30Orlová - Brušperk -:-
15:30Petřvald na Moravě - Pustá Polom -:-

ČESKO: Zlínský KP

10:15Luhačovice - Nedašov -:-
15:30Bystřice p. Host. - Kvasice -:-
15:30Napajedla - Nevšová -:-
15:30Valašská Polanka - Morkovice -:-

ČESKO: Jihomoravský KP

10:15Kuřim - Rousínov -:-
10:30Boskovice - Mutěnice -:-
16:00Bystrc - Líšeň B -:-
16:00Krumvíř - Bosonohy -:-
16:00M. Krumlov - Ratíškovice -:-
16:00Moravská Slavia - Sparta Brno -:-

ČESKO: Vysočina KP

15:30Bedřichov - Přibyslav -:-
15:30Chotěboř - Žirovnice -:-
15:30Speřice - HFK Třebíč -:-
15:30Vrchovina B - Pelhřimov -:-

ČESKO: Královéhradecký KP

13:00Jičín - Hořice -:-
16:00Černilov - Dobruška -:-
16:00Třebeš - Vysoká n. L. -:-

ČESKO: Liberecký KP

10:30Frýdlant - Skalice u Č. Lípy -:-
16:30Hrádek n. Nisou - Višňová -:-
16:30Lomnice n. Popelkou - Hejnice -:-
16:30Rovensko p. Tr. - Nový Bor -:-
16:30Železný Brod - Sedmihorky -:-

ČESKO: Ústecký KP

10:30Horní Jiřetín - Srbice -:-
14:30Modlany - Lovosice -:-
17:00Brná - Baník Most - Souš B -:-
17:00Domoušice - Litoměřicko -:-
17:00Jílové - Oldřichov -:-
17:00Perštejn - Kadaň -:-
17:00Vilémov - Krupka -:-
17:00Žatec - Modrá -:-

ČESKO: Plzeňský KP

16:30Horní Bříza - Staňkov -:-
16:30Lhota Plzeň - Domažlice B -:-
16:30Nýrsko - Bolevec -:-
16:30Rapid Plzeň - Zruč -:-
16:30Tlumačov - Vejprnice -:-

ČESKO: Jihočeský KP

10:00Olešník - Prachatice -:-
10:15Protivín - Osek -:-
16:30Český Krumlov - Třeboň -:-
16:30Čimelice - Týn nad Vltavou -:-
16:30Dražice - Milevsko -:-

ČESKO: Pražský přebor

10:15Kolovraty - Královice -:-
10:15Podolí Praha - Přední Kopanina -:-
10:15Žižkov B - Uhelné sklady -:-
13:30Vyšehrad B - Újezd Praha -:-

ČESKO: Středočeský KP

10:15Hřebeč - Nespeky -:-
10:30Komárov - Vlašim B -:-
16:30Poděbrady - Český Brod B -:-
16:30Povltavská FA B - Kosoř -:-
16:30Tuchlovice - Dobrovice -:-
17:30Poříčí n. S. - Klíčany -:-

ČESKO: Karlovarský KP

10:15Loko K. Vary - Nejdek -:-
13:00Vintířov - Královské Poříčí -:-
15:00Lomnice - Karlovy Vary B -:-
16:30Hroznětín - Nové Sedlo -:-
16:30Chodov - Nová Role -:-
16:30Žlutice - FC Cheb -:-

ČESKO: Olomoucký KP

10:30Mohelnice - Litovel -:-
15:30Jeseník - Lutín -:-
15:30Rapotín - Velké Losiny -:-
15:30Šternberk - Dolany -:-
15:30Želatovice - Sokol Ústí -:-

ČESKO: Pardubický KP

15:30Česká Třebová - Litomyšl -:-
15:30Choceň - Heřmanův Městec -:-
15:30Rohovládova Bělá - Chrudim B -:-

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

10:30Plzeň U19 - Slovácko U19 -:-
11:00Brno U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
11:00Meteor Praha U19 - Opava U19 -:-
11:00Slavia Praha U19 - České Budějovice U19 -:-
11:00Sparta Praha U19 - Mladá Boleslav U19 -:-
13:00Příbram U19 - Ostrava U19 -:-
13:30Pardubice U19 - Karviná U19 -:-
13:30Zlín U19 - Hradec Králové U19 -:-

ČESKO: 2. liga ženy

13:00Hradec Králové Ž - Teplice Ž -:-
14:30Braník Ž - Sparta Praha B Ž -:-
15:30Olomouc Ž - Líšeň Ž -:-

ČÍNA: Jia League

10:30Xinjiang Tianshan - Nantong Zhiyun -:-
13:35Sichuan Jiuniu - Kunshan -:-
13:35Wuhan Three Towns - Zibo Cuju -:-

DÁNSKO: 1. divize

13:00Esbjerg - F. Amager -:-
14:00Hobro - Horsens -:-

DÁNSKO: 2. divize

14:00Aarhus Fremad - Thisted -:-
14:00Brabrand - Kolding -:-
14:00Hillerod - FA 2000 -:-
14:00Skive IK - AB Kodaň -:-

DÁNSKO: 3. divize

13:00Dalum IF - Slagelse -:-
13:15Lyseng - Vanløse -:-
14:00BK Frem - VSK Aarhus -:-
14:00Næsby - Roskilde KFUM's -:-
14:00Young Boys FD - Herlev -:-

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF - Skupina o titul

22:00Jarabacoa - Moca -:-
00:00Atletico Pantoja - Vega Real -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:30AC Kuya - Tshinkunku -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

02:00Aucas - Barcelona SC -:-
22:00Mushuc Runa - Orense -:-
00:30Guayaquil City - Nueve de Octubre -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

12:00Legion - Tulevik -:-
15:00Kuressaare - Parnu JK Vaprus -:-
18:00Levadia - Narva -:-

ESTONSKO: Esiliiga

12:00Maardu - Tartu Welco -:-
12:00Nomme Utd - Paide Linnameeskond U21 -:-
12:00Parnu - Flora U21 -:-
12:00Tammeka U21 - Tallinna Kalev -:-

EVROPA: ME do 19 let ženy - Kvalifikace - 1. Kolo - Liga A

11:00Německo U19 Ž - Rusko U19 Ž -:-
13:00Francie U19 Ž - Island U19 Ž -:-
17:00Belgie U19 Ž - Slovinsko U19 Ž -:-
19:00Švédsko U19 Ž - Srbsko U19 Ž -:-

EVROPA: Mistrovství světa ženy - Kvalifikace

16:07Německo Ž - Bulharsko Ž -:-

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

13:00Argir - Runavik 2 -:-
16:00Vikingur 2 - Sandur -:-
16:30Klaksvik 2 - FC Suduroy -:-

FIDŽI: Premier League

03:30OdloženoLabasa - Suva -:-

FINSKO: Veikkausliiga

14:00HIFK - Mariehamn -:-
16:00Haka - Ilves -:-
16:00KTP - KuPS -:-
16:00Lahti - Oulu -:-
16:00SJK - Inter Turku -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina A

15:00Atlantis - KaPa -:-
16:00MiPK - Lahden Reipas -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

14:00Jazz Pori - Ilves 2 -:-
14:00KaaPo - VJS -:-
14:00SalPa - GrIFK -:-
16:00TPV - PIF Pargas -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

13:00JJK Jyvaskyla - Rovaniemi 2 -:-
15:00Kemi City - Hercules -:-
15:00VIFK - OLS Oulu -:-
17:00OdloženoOTP - GBK Kokkola -:-

FRANCIE: Ligue 2

15:00Sochaux - Paris FC -:-
15:00Toulouse - Grenoble -:-
19:00Bastia - Caen -:-
19:00Dijon - Dunkerque -:-
19:00Nancy - Le Havre -:-
19:00Nimes - Amiens -:-
19:00Niort - Guingamp -:-
19:00Pau - Valenciennes -:-
19:00Quevilly Rouen - Auxerre -:-
19:00Rodez - AC Ajaccio -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina A

18:00Granville - Vitre -:-
18:00Guingamp II - Blois -:-
18:00Chartres - Plabennec -:-
18:00Chateaubriant - Saint-Malo -:-
18:00Poissy - Saint-Pryve -:-
18:00Romorantin - Rouen -:-
18:30Vannes - Versailles -:-
19:00Lorient II - Caen II -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina B

16:00Lens II - ASM Belfort -:-
18:00FC 93 - Reims II -:-
18:00Fleury-Merogis - Epinal -:-
18:00Haguenau - Beauvais -:-
18:00Lusitanos - Sannois -:-
18:00Méty II - Schiltigheim -:-
18:00Paris 13 Atl. - Auxerre II -:-
18:00St Quentin - Sainte-Genevieve -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina C

16:00Lyon II - Aubagne -:-
18:00Grasse - GOAL FC -:-
18:00Hyeres - Saint Priest -:-
18:00Lyon - La Duchere - GFA74 -:-
18:00Marignane - Jura Sud -:-
18:00Marseille II - Toulon -:-
18:00Monako II - Martigues -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina D

16:00Nantes II - Andrezieux -:-
18:00Beziers - Le Puy -:-
18:00Canet Roussillon - Chamalieres -:-
18:00Colomiers - Bergerac -:-
18:00Stade Montois - Bourges 18 -:-
18:00Trelissac - Les Herbiers -:-
18:30Moulins-Yzeure - Angers II -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

18:00Santa Lucia - Antigua -:-
21:00Iztapa - Comunicaciones -:-
23:00Municipal - Coban Imperial -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00Real Espana - Marathon -:-

CHORVATSKO: 1. HNL

17:00Slaven Belupo - Istra 1961 -:-
19:05Šibenik - Lok. Záhřeb -:-

CHORVATSKO: 2. HNL

16:30Dubrava - Orijent -:-
16:30Dugopolje - Cibalia -:-
16:30Jarun - Kustosija -:-
16:30Opatija - Solin -:-
16:30Rudes - Bijelo Brdo -:-
16:30Sesvete - Zaprešić -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Střed

17:00HAŠK - Dugo Selo -:-
17:00Lučko - Mladost Petrinja -:-
17:00Lukavec - Maksimir -:-
17:00Ravnice - Karlovac -:-
17:00Segesta - Gaj Mače -:-
17:00Vrapče - Kurilovec -:-
17:00Zagorec Krapina - Ponikve -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Sever

16:00Bjelovar - NK Polet -:-
16:00Koprivnica - Podravina Ludbreg -:-
16:00Podravac Virje - Medjimurje -:-
16:00Radnik Križevci - Papuk Orahovica -:-
16:00Rudar Mursko Središče - Varteks Varaždin -:-
16:00Virovitica - Zdralovi -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Jih

16:30GOŠK Dubrovnik - Neretva -:-
16:30HNK Zadar - HV Posedarje -:-
16:30Jadran LP - Vodice -:-
16:30Junak Sinj - Zmaj Makarska -:-
16:30Kamen Ivanbegovina - RNK Split -:-
16:30OSK Otok - Hrvace -:-
18:00Uskok Klis - Sloga Mravince -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Východ

16:30Darda - Gornja Vrba -:-
16:30Graničar Županja - Vuteks Sloga -:-
16:30Marsonia - Croatia Dakovo -:-
16:30NAŠK Našice - Kutjevo -:-
16:30Oriolik - Slavonija Požega -:-
16:30Sloga NG - Pleternica -:-
16:30Vukovar 1991 - Belišče -:-
16:30Zrinski Jurjevac - Čepin -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Západ

16:30Buje - Krk -:-
16:30Cres - Novigrad -:-
16:30Jadran Poreč - Pomorac -:-
16:30Pazinka - Grobničan -:-
16:30Uljanik Pula - Crikvenica -:-
16:30Vinodol - Rudar Labin -:-

INDIE: Calcutta Football League

11:00Bhawanipore - Mohammedan -:-

INDIE: Durand Cup

11:30Delhi FC - Bengaluru FC -:-

INDONÉSIE: Liga 1

10:15Bhayangkara Solo - Madura United -:-
10:15PSIS Semarang - Persiraja Aceh -:-
13:15PSM Makassar - Persebaya -:-
15:30Bali United - Persib -:-

IRSKO: Premier Division

20:45Sligo Rovers - Shamrock Rovers -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

16:00Fram - Afturelding -:-
16:00Grindavik - Olafsvik -:-
16:00Selfoss - Fjolnir -:-
16:00Throttur - Thor Akureyri -:-
16:00Vestmannaeyjar - Vestri -:-

ISLAND: Division 2

16:00Fjardabyggd - Leiknir F. -:-
16:00Haukar - Fjallabyggd -:-
16:00IR Reykjavik - Reynir -:-
16:00KV Reykjavik - Throttur Vogar -:-
16:00Magni - Kari -:-
16:00Njardvik - Volsungur -:-

ITÁLIE: Serie B

14:00Ascoli - Benevento -:-
14:00Lecce - Alessandria -:-
14:00Monza - Ternana -:-
14:00Perugia - Cosenza -:-
14:00Reggina - Spal -:-
16:15L.R. Vicenza - Pisa -:-
18:30Cittadella - Pordenone -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

17:30Pro Sesto - Fiorenzuola -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

17:30Gubbio - Entella -:-
17:30Pistoiese - Reggiana -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

17:30Juve Stabia - Campobasso -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

16:00Cjarlins Muzane - Mestre -:-

ITÁLIE: Primavera 1

11:00AC Milán U19 - AS Řím U19 -:-
11:00Verona U19 - Lecce U19 -:-
13:00Juventus U19 - Neapol U19 -:-
13:00Pescara U19 - Torino U19 -:-
15:00Empoli U19 - Spal U19 -:-

ITÁLIE: Primavera 2

11:00Alessandria U19 - Pordenone U19 -:-
11:00Cesena U19 - Salernitana U19 -:-
11:00Lazio U19 - Crotone U19 -:-
14:00Pisa U19 - Frosinone U19 -:-
14:30Ascoli U19 - Ternana U19 -:-
15:00Cittadella U19 - Udinese U19 -:-
15:00Como U19 - Vicenza U19 -:-
15:00Cremonese U19 - Reggiana U19 -:-
15:00Entella U19 - Venezia U19 -:-
15:00Monza U19 - Brescia U19 -:-
15:00Reggina U19 - Cosenza U19 -:-
15:00Spezia U19 - Benevento U19 -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

16:45Sakhnin - H. Beer Sheva -:-
18:00Nof Hagalil - Ashdod -:-
19:00M. Petah Tikva - H. Tel Aviv -:-
19:30M. Tel Aviv - M. Haifa -:-

IZRAEL: Liga Alef Sever

15:00Hapoel Bnei Zalfa - Ironi Baka -:-
19:30Maccabi Tamra - Tzeirei Kafr Kanna -:-

JAPONSKO: J1 League

11:00Kashima - G-Osaka -:-
11:00Kashiwa - Hirošima -:-
11:00Kobe - Sapporo -:-
11:00Shonan - Avispa Fukuoka -:-
11:30Tokushima - Kawasaki -:-
12:00Nagoya - Yokohama M. -:-
12:00Shimizu - Vegalta Sendai -:-
12:00Tokyo - Yokohama -:-
12:00Urawa - C-Osaka -:-

JAPONSKO: J2 League

11:00Chiba - Ehime -:-
11:00Kofu - Omiya Ardija -:-
11:00Tochigi - Mito -:-
12:00Iwata - Okayama -:-
12:00Machida - V-Varen Nagasaki -:-
12:00Ryukyu - Kusatsu -:-
12:00Yamagata - Kyoto -:-

JAPONSKO: J3 League

06:00YSCC - Imabari -:-
12:00Tottori - Kagoshima Utd -:-
12:00Vanraure - Toyama -:-

JAPONSKO: 1. liga ženy

10:00Parceiro Nagano Ž - Beleza Ž -:-
11:00Hirošima Ž - Mynavi Sendai Ž -:-

JAPONSKO: 2. liga ženy

06:00FC Takatsuki Speranza Ž - Yokohama FC Seagulls Ž -:-
06:00Yamato Sylphid Ž - NGU Nagoya Ž -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

15:00Chippa United - Orlando -:-
17:00Baroka - Sekhukhune -:-
17:00Cape Town City - Stellenbosch -:-
17:00Kaizer - Royal AM -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: GladAfrica Championship

15:00Hungry Lions - Jomo Cosmos -:-
15:00JDR Stars - Cape Town All Stars -:-
15:00Tshakhuma - Platinum City -:-
15:00TS Sporting - Pretoria U. -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge

10:00Golden Arrows U23 - Kaizer U23 -:-
12:00Mamelodi U23 - Amazulu U23 -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 1

07:20Jeonbuk - Suwon -:-
09:30Gwangju - Jeju -:-
12:00Daegu - Ulsan Hyundai -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 2

06:30Jeonnam - Bucheon -:-
09:00Gyeongnam - Gimcheon Sangmu -:-
11:30Busan - Anyang -:-

JORDÁNSKO: Premier League

19:30Maan - Shabab Al Ordon -:-

KANADA: Canadian Premier League

20:00York Utd - HFX Wanderers -:-
22:00Valour - Cavalry -:-

KANADA: CSL

21:00AS Toronto - BGHC -:-
23:00Serbian W. E. - St. Catharines Hrvat -:-

KANADA: U Sports

00:15Mount Allison - Acadia -:-
02:15Concordia - Laval -:-
02:15Sherbrooke - Montreal -:-
04:15UNBC - Trinity Western -:-
05:00UFV - Victoria -:-
20:15Dalhousie - Memorial -:-
20:15Moncton - StFX -:-
20:15UNB - Cape Breton -:-
22:15Lethbridge - Mount Royal -:-
00:15UPEI - Acadia -:-
00:30UBC Okanagan - Thompson Rivers -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

11:00Zhetysu - FK Akzhayik -:-
13:00FC Astana - Aktobe -:-
14:00Kaspij Aktau - Atyrau -:-
16:00Turan - Ordabasy -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

03:00Ind. Medellin - Once Caldas -:-
21:00Envigado - Quindio -:-
23:00America De Cali - Jaguares de Cordoba -:-

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

18:00Bogota - Real Santander -:-
22:00Llaneros - Boca Juniors -:-
00:00Barranquilla - Cortulua -:-

KOSOVO: Superliga

16:00FC Ballkani - KF Llapi -:-
16:00Malisheva - Feronikeli -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

04:00Alajuelense - San Carlos -:-
22:00ADR Jicaral - Zeledon -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Marineros - Municipal Garabito -:-
03:00Cofutpa - Carmelita -:-
19:00Liberia - Escorpiones -:-
22:00Cariari Pococi - Municipal Turrialba -:-
22:00San Jose FC - Puntarenas FC -:-

KUVAJT: Emir Cup

19:00Burgan - Al Qadisiya -:-

KYPR: 1. liga

17:00Paphos - AEK Larnaca -:-
19:00Ol. Nicosia - AEL Limassol -:-

KYPR: Division 2

18:00Ayia Napa - Anagennisi -:-
18:00Othellos Athienou - Alki Oroklini -:-
18:00Xylotympou - Omonia Aradippou -:-

LIBANON: Premier League

14:30Al Sahel - Safa -:-
15:00Al Hikma - Al Ansar -:-

LITVA: A Lyga

14:00Dziugas Telsiai - Zalgiris -:-
16:00Banga - Kauno Zalgiris -:-

LITVA: I Lyga

13:00Babrungas - Silas -:-
13:00FK Minija - Siauliai FA -:-
14:00BFA Vilnius - Neptunas -:-
14:00Suduva 2 - Atmosfera -:-

LOTYŠSKO: 1. Liga

14:00Auda - Tukums 2000 -:-
14:00OdloženoDinamo Riga - Albatroz -:-
16:00Saldus SS/Leevon - FK Smiltene -:-

LUCEMBURSKO: National Division

17:00Benfica - Ettelbruck -:-
18:00Dudelange - Union Titus Petange -:-
18:00Jeunesse Esch - Racing Luxembourg -:-
18:00Wiltz - Mondorf -:-
19:30Hesperange - Victoria Rosport -:-

MAĎARSKO: Pohár

13:00Senyo Carnifex - MTK Budapešť -:-
14:30FC Dabas - Haladas -:-
15:00Budaorsi - Vasas -:-
15:00BVSC-Zugló - Ivancsa -:-
15:00Cegledi - Kaposvar -:-
15:00Csepel - Szegedi -:-
15:00Debreceni EAC - Kisvarda -:-
15:00Gyomro - Paks -:-
15:00Jaszberenyi - Balassagyarmat -:-
15:00Kelen - Szeged -:-
15:00Komaromi VSE - Mezokovesd -:-
15:00Monori - Csakvari -:-
15:00Mosonmagyarovari TE - Győr -:-
15:00Tokol - Teskand -:-
15:00Vác - Zalaegerszeg -:-
15:00VLS Veszprem - Debrecen -:-
16:00Papai Perutz - Budafoki -:-
18:00DVTK - Szentlorinc -:-
18:00Kazincbarcika - Szolnoki -:-
18:00SC Šoproň - MOL Fehérvár -:-
18:00Tiszakecske - Újpest -:-
19:00Bekescsaba - Dorogi -:-
19:00Tatabanya - Soroksar -:-

MALAWI: Super League

14:30Civo Utd - Blue Eagles -:-
14:30Chitipa United - Red Lions -:-

MALTA: Premier League

17:00Santa Lucia - Sirens -:-
19:00Valletta - Gzira -:-
21:00Hibernians - Mosta -:-

MALTA: Challenge League

17:00Mgarr - Senglea Athletics -:-
17:00Tarxien - Swieqi -:-
21:00Lija Athletic - San Gwann -:-
21:00Rabat Ajax - Zejtun Corinthians -:-

MAROKO: Botola Pro

18:00Difaa El Jadidi - Agadir -:-
20:15Tanger - Chabab Mohammedia -:-
22:30Salmi - Maghreb Fez -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Khemisset - RAC Casablanca -:-
18:00Raja Beni Mellal - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00USM Oujda - Dcheira -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

04:00Necaxa - Atlas -:-
00:00Leon - Juarez -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Inter Playa Del Carmen - Yalmakan -:-
03:00Alacranes - Cimarrones de Sonora 2 -:-
03:30Coras - Catedraticos Elite -:-
18:00Leones Negros 2 - Gavilanes de Matamoros -:-
19:00Canoneros Marina - Inter de Queretaro -:-
23:00Escorpiones - Cafetaleros de Chiapas 2 -:-
23:00Tamaulipas - Tecos FC -:-
23:00UA Zacatecas - Saltillo -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Tritones Vallarta -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B

23:00Ciervos - Huracanes Izcalli -:-
23:00Guerreros De Xico - Uruapan -:-
23:00Lobos Huerta - Calor De San Pedro -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Guadalajara U20 - Pachuca U20 -:-
16:00Leon U20 - Juarez U20 -:-
16:00Mazatlan U20 - U.N.A.M. U20 -:-
16:00Toluca U20 - Club America U20 -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

16:00Dinamo-Auto - Floresti -:-

MONGOLSKO: Premier League

07:00FC Ulaanbaatar - Khangarid -:-
10:00Ulaanbaatar City - Khoromkhon -:-
13:00Athletic 220 - Khaan Khuns-Erchim -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Düsseldorf - Regensburg -:-
13:30Kiel - Hannover -:-
13:30Sandhausen - Heidenheim -:-
20:30Brémy - Hamburk -:-

NĚMECKO: 3. Liga

14:00Duisburg - Braunschweig -:-
14:00Magdeburg - Wurzburger Kickers -:-
14:00Mannheim - Hallescher -:-
14:00Mnichov 1860 - Zwickau -:-
14:00Osnabrück - Meppen -:-
14:00Saarbrucken - Türkgücü Mnichov -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

13:00OdloženoHannover II - Brémy II -:-
13:30St. Pauli II - Kiel II -:-
14:00Hamburk II - Norderstedt -:-
14:00Lubeck - Teutonia Ottensen -:-
15:00Jeddeloh - BSV Rehden -:-
15:00Oberneuland - Luneburger Hansa -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00Hertha II - Jena -:-
13:00Chemie Lipsko - Rathenow -:-
13:00OdloženoChemnitzer - Chotěbuz -:-
13:00Luckenwalde - BFC Dynamo -:-

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Ahlen - Lippstadt -:-
14:00Monchengladbach II - Kolín n. R. II -:-
14:00Oberhausen - Rodinghausen -:-
14:00Straelen - Munster -:-
14:00Wegberg-Beeck - Uerdingen -:-
14:00Wuppertaler - Homberg -:-

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

14:00Elversberg - Mohuč II -:-
14:00FSV Frankfurt - Pirmasens -:-
14:00Homburg - Schott Mainz -:-
14:00RW Koblenz - Hoffenheim II -:-
14:00Steinbach Haiger - Aalen -:-
15:30Stuttgart II - Bahlinger -:-

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

14:00Aubstadt - Eltersdorf -:-
14:00Fürth II - Eichstatt -:-
14:00Norimberk II - Augsburg II -:-
14:00Rain/Lech - Memmingen -:-
14:00Schweinfurt - Schalding -:-
14:00SpVgg Bayreuth - Unterhaching -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

14:00Ludwigsfelder - Staaken -:-
14:00MSV Neuruppin - Greifswald -:-
14:00RSV Eintracht - Schwerin -:-
15:00Pampow - Neustrelitz -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

14:00Einheit Wernigerode - Oberlausitz -:-
14:00Krieschow - FC Merseburg -:-
14:00Plauen - Halle -:-
14:00Sandersdorf - Bischofswerdaer -:-
15:00Martinroda - Blau-Weiss Zorbau -:-

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

14:00Neumunster - Dornbreite Lubeck -:-
15:00Eckernforder SV - SC Weiche-08 II -:-
15:00Kronshagen - Bordesholm -:-
16:00Oldenburger - Pansdorf -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

13:00Dassendorf - Wandsbeker Concordia -:-
15:00Curslack-Neuengamme - Sasel -:-
18:00Suderelbe - HEBC Hamburg -:-

NĚMECKO: Oberliga Brémy

13:00Bremer - OSC Bremerhaven -:-
14:00Brinkumer - Geestemunde -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

14:00Emden - Uphusen -:-
16:00Arminia Hannover - FT Braunschweig -:-
16:00Tundern - Eintracht Northeim -:-
17:00Wolfenbuttel - Ramlingen-Ehlershausen -:-

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

14:00Fulda-Lehnerz - SV Steinbach -:-
15:00Alzenau - Neuhof -:-
15:00Flieden - Fernwald -:-
15:00Hadamar - Bad Vilbel -:-
15:00Hanau - Stadtallendorf -:-
15:00Hunfelder - Baunatal -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

15:00Rochling - Elversberg II -:-
15:30Dudenhofen - Diefflen -:-
15:30Hassia Bingen - Engers -:-
15:30Kaiserslautern II - Karbach -:-
15:30Mechtersheim - Worms -:-
15:30Pfeddersheim - Hertha Wiesbach -:-
15:30Speyer - Jagersburg -:-
16:00Eisbachtal - Koblenz -:-
16:00Eppelborn - Arminia Ludwigshafen -:-
18:30Trier - SG 2000 Mulheim-Karlich -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

14:00Bamberg - Vatan Spor A'burg -:-
14:30Neumarkt - Vilzing -:-
15:00Bayern Hof - Gebenbach -:-
16:00Abtswind - Wurzburger FV -:-
16:00Sand - ATSV -:-
17:00Grossbardorf - Cham -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

13:00VfB Hallbergmoos-Goldach - Schwaben Augsburg -:-
14:00Dachau - Regensburg II -:-
14:00Pullach - Mnichov 1860 II -:-
14:00TSV 1880 Wasserburg - Ismaning -:-
15:00Donaustauf - Deisenhofen -:-
15:00Gundelfingen - Landsberg -:-
15:00Turkspor Augsburg - Ingolstadt II -:-
16:00Hankofen-Hailing - Kirchanschoring -:-
16:00Kottern-St. Mang - Garching -:-

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

14:00Backnang - Ravensburg -:-
14:00Dorfmerkingen - Bietigheim-Bissingen -:-
14:00Freiberg - Linx -:-
14:00Goppinger SV - Bruchsal -:-
15:30Nottingen - Freiburger -:-
15:30Oberachern - Pforzheim -:-
15:30Reutlingen - Villingen -:-
18:00Stuttgarter Kickers - SU Neckarsulm -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

16:00SC Velbert - Duisburg -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Drážďany U19 - Hamburk U19 -:-
11:00Chemnitzer FC U19 - Jena U19 -:-
12:00Viktoria Berlín U19 - Cottbus U19 -:-
13:00Wolfsburg U19 - Hannover U19 -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

11:00Ingolstadt U19 - Karlsruher U19 -:-
11:00Offenbach U19 - Frankfurt U19 -:-
11:00Ulm U19 - Saarbrucken U19 -:-
14:00Heidenheim U19 - Hoffenheim U19 -:-
15:00Darmstadt U19 - Kassel U19 -:-
15:30Freiburg U19 - Stuttgart U19 -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

11:00Leverkusen U19 - Duisburg U19 -:-
14:00Aachen U19 - Bielefeld U19 -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - Export Sebaco U20 -:-

NIZOZEMSKO: Tweede Divisie

14:30Noordwijk - De Treffers -:-
15:00ASWH - Jong Volendam -:-
15:00Excelsior Maassluis - Quick Boys -:-
15:00Spakenburg - GVVV -:-
15:30HFC - IJsselmeervogels -:-
15:30HHC - Rijnsburgse Boys -:-
15:30Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys -:-
15:30Katwijk - Scheveningen -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:30Ajax (Am) - Ter Leede -:-
14:30GOES - DVS '33 Ermelo -:-
14:30Harkemase Boys - ODIN '59 -:-
14:30Lisse - Hoek -:-
14:30Staphorst - Excelsior 31 -:-
14:30VVOG - SteDoCo -:-
15:00Nijkerk - VVSB -:-
15:00Sportlust - Barendrecht -:-
15:00VV DOVO - ACV Assen -:-

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U21 - Podzimní sezona

15:00Jong Den Haag - Jong Nijmegen -:-
15:00Jong Groningen - Jong Feyenoord -:-
15:15Jong FC Twente/Heracles - Jong NAC Breda -:-
16:00Jong Almere City - Jong Heerenveen -:-

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Podzimní sezona

12:00Sparta Rotterdam U18 - Heerenveen U18 -:-
14:30Ajax U18 - Utrecht U18 -:-
14:30PSV U18 - Feyenoord U18 -:-
15:00Alkmaar U18 - Zwolle U18 -:-

NORSKO: Eliteserien

18:00Kristiansund - Haugesund -:-
18:00Odd - Lilleström -:-

NORSKO: OBOS-ligaen

15:00Åsane - Aalesund -:-
15:00Bryne - Start -:-
15:00Grorud - Sogndal -:-
15:00Jerv - Sandnes -:-
15:00Raufoss - KFUM Oslo -:-
15:00Strømmen - Ham-Kam -:-
18:00Ranheim - Stjordals Blink -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

15:30Brattvag - Baerum -:-
16:00Eidsvold - Moss -:-
16:00Floro - Alta -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

15:00V. Haugesund - Oygarden -:-
16:00Fram - Notodden -:-
16:00Skeid - Sotra -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

16:00Gjovik-Lyn - Gjellerasen -:-
16:00Nybergsund - Stovner -:-
16:00Toten - Elverum -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

14:00Assiden - Tonsberg -:-
14:00Halsen - Honefoss -:-
14:00Krakeroy - Flint -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

13:00IL Express - Viking 2 -:-
14:00Staal Jorpeland - Vidar -:-
15:00Brodd - Djerv 1919 -:-
15:00Mandalskameratene - Donn -:-
16:00Hinna - Sola -:-
16:00Start 2 - Madla IL -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

14:00Sandviken - Lysekloster -:-
14:30OS - Frigg -:-
16:00Stord - Fyllingsdalen -:-
17:00Fana - Ardal -:-
17:00Fjora - Lyn -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

13:00Spjelkavik - Melhus -:-
13:00Tiller - Volda TI -:-
16:00Byåsen - Orkla -:-
16:00Ntnui - Molde 2 -:-
16:00Strindheim - Traeff -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

15:00Bodo/Glimt 2 - Nordstrand -:-
15:00Tromsø 2 - Finnsnes -:-
17:00Ullern - Rana FK -:-

NORSKO: Juniorská liga U19

18:00Ull/Kisa U19 - Mjondalen U19 -:-

PANAMA: LPF - Clausura

02:00Herrera - Costa del Este -:-
23:00Arabe Unido - Veraguas -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

02:15River Plate - Libertad -:-

PARAGUAY: División Intermedia

16:00Diaz - Ameliano -:-
16:00Rubio Nu - Sportivo Iteno -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00Melgar - Ayacucho -:-
18:00Carlos Mannucci - Alianza Huanuco -:-
20:15Cesar Vallejo - AD Cantolao -:-
22:30Binacional - Sport Boys -:-

POLSKO: Ekstraklasa

12:30Plock - Jagiellonia -:-
15:00Pogon Štětín - Cracovia -:-
17:30Radomiak Radom - Slask -:-
20:00Lechia - Piast -:-

POLSKO: 1. liga

12:40LKS Lodž - Podbeskidzie -:-
20:30Korona - Sandecja -:-

POLSKO: 2. liga

12:30Belchatow - Lech 2 -:-
16:00Pruszkow - Ostroda -:-
16:00Wisla Pulawy - S. Rzeszow -:-
17:00Lublin - Garbarnia -:-
18:00Ruch - Suwalki -:-

POLSKO: III Liga - Skupina I

15:00Skierniewice - Biala Piska -:-
16:00Legionowo - Pilica Bialobrzegi -:-
16:00LKS Lodž II - Bron Radom -:-
16:00Szczuczyn - Legia II -:-
19:11Polonia V. - T. Mazowiecki -:-

POLSKO: III Liga - Skupina II

14:00Kluczevia Stargard - Sroda -:-
15:00Kotwica Kolobrzeg - Przodkowo -:-
15:00Ol. Grudziadz - Pogon Štětín II -:-
16:00Jarocin - Elana Torun -:-
16:00Kleczew - Blekitni Stargard -:-
16:00Swit Skolwin - Starogard Gdanski -:-
17:00Zawisza - Nowe Skalmierzyce -:-
17:30Stolem Gniewino - Unia Janikowo -:-

POLSKO: III Liga - Skupina III

12:00Brzeg - Legnica 2 -:-
12:00Gornik Z. 2 - Goczalkowice Zdroj -:-
13:00Zaglebie 2 - Odra W. -:-
14:00Bielsko-Biala - Polonia B. -:-
15:00Gwarek Tarnowskie Gory - Sleza Wroclaw -:-
16:30Pawlowice - Kluczbork -:-
16:30Z. Gora - Foto-Higiena Gac -:-
17:00Jelenia Gora - Warta Gorzow -:-

POLSKO: III Liga - Skupina IV

14:00Korona Rzeszow - Sokol Sieniawa -:-
15:00Ostrowiec - Wisloka Debica -:-
16:00Avia Swidnik - Siarka Tarnobrzeg -:-
16:00S. Wola - Orleta Radzyn -:-
16:00Unia Tarnow - Tomasovia T. L. -:-
16:00Wolka Pelkinska - Czarni Polaniec -:-
16:30Podhale Nowy Targ - Chelmianka Chelm -:-

POLSKO: Juniorská liga

11:00Legia U18 - Pogon Štětín U18 -:-
11:15Wisla U18 - Zaglebie U18 -:-
12:00Jagiellonia U18 - Warta U18 -:-
12:00Lech U18 - Cracovia U18 -:-
14:00Rakow Czestochowa U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

16:30Famalicao - Maritimo -:-
19:00Belenenses - Gil Vicente -:-
21:30Arouca - Guimaraes -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:00Rio Ave - Feirense -:-
16:30Mafra - Trofense -:-

PORTUGALSKO: Liga 3

18:00Lusitania FC - Anadia -:-
18:00Oliveira Hospital - Cova De Piedade -:-
18:00Oliveirense - Sanjoanense -:-
18:00Pevidem - S. Joao Ver -:-
20:30Felgueiras - Fafe -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

18:00CD Rabo Peixe - Operario -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Academica U23 - Vizela U23 -:-
12:00Maritimo U23 - Belenenses U23 -:-
12:00Sporting U23 - Estoril U23 -:-

RAKOUSKO: Admiral Bundesliga

17:00Admira - Hartberg -:-
17:00Austria Vídeň - Altach -:-
17:00Ried - Wolfsberger AC -:-

RAKOUSKO: 2. Liga

14:30Dornbirn - FAC Vídeň -:-
20:00Vorwarts Steyr - A. Lustenau -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

16:30Leobendorf - Neusiedl -:-
17:00Wiener Viktoria - Stripfing -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

16:00Stadl Paura - Vocklamarkt -:-
17:00Union Gurten - Wels -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Tyrolsko

14:30Innsbruck (Am) - Kufstein -:-
16:30SC Imst - Telfs -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Salcburk

16:00A. Salcburk - Bischofshofen -:-
18:00Kuchl - Seekirchen -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

16:00Bregenz - Hohenems -:-
16:00Wolfurt - Admira Dornbirn -:-

RUMUNSKO: Liga 1

13:30Chindia Targoviste - Farul Constanta -:-
19:00U Craiova 1948 - FCSB -:-

RUMUNSKO: Liga 2

10:00Astra - Unirea Dej -:-
10:00FC Brašov - Calarasi -:-
10:00FC Buzau - Metaloglobus Bucharest -:-
10:00FC Hermannstadt - Braila -:-
10:00Unirea Constanta - Poli Iasi -:-
16:00Politehnica Timisoara - Csikszereda M. Ciuc -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1

16:00Bucovina Radauti - Somuz Falticeni -:-
16:00Ceahlaul - Dante Botosani -:-
16:00CSM Bacau - Husana Husi -:-
16:00Sporting Vaslui - Foresta Suceava -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2

16:00CS Faurei - Aerostar -:-
16:00Dinamo Bacau - CSM Focsani -:-
16:00Metalul Buzau - Sportul Chiscani -:-
16:00Otelul - Viitorul Ianca -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3

16:00Recolta Gh. Doja - Agricola Borcea -:-
16:00Voluntari 2 - Fetesti -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4

16:00Bradu - FC Arges 2 -:-
16:00Progresul Spartac - Unirea Bascov -:-
16:00Tunari - FCSB 2 -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5

16:00Cetate Rasnov - FC Hermannstadt 2 -:-
16:00CS Blejoi - SR Brasov -:-
16:00FC Pucioasa - Targu Secuiesc -:-
16:00Kids Tampa Brasov - CSO Plopeni -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6

16:00CSO Filiasi - Horezu -:-
16:00Petrolul Potcoava - CS U Craiova 2 -:-
16:00Sporting Rosiori - Minerul Costesti -:-
16:00Viitorul Daesti - Vedita Colonesti -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7

16:00Gilortul Tg. Carbunesti - Pandurii -:-
16:00Lupac - Aurul Brad -:-
16:00Progresul Ezeris - Viitorul Simian -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8

16:00Crisul Chisineu Cris - Progresul Pecica -:-
16:00OdloženoPoli Temešvár - CSC Dumbravita -:-
16:00Teuz Cermei - Frontiera Curtici -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9

16:00Gloria 2018 Bistrita - Viitorul Cluj -:-
16:00Ocna Mures - Metalurgistul Cugir -:-
16:00Unirea Alba-Iulia - CS Hunedoara -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10

16:00Baia Mare - CSM Zalau -:-
16:00Baile Felix - Progresul Somcuta Mare -:-
16:00CA Oradea - Luceafarul Oradea -:-
16:00FC Olimpia Satu Mare - Simleul Silvaniei -:-

RUSKO: Premier Liga

13:00Ufa - Chimki -:-
15:30Samara - FK Rostov -:-
18:00Akhmat - Krasnodar -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 1

14:00Alania 2 - Legion Dynamo -:-
14:30Anži - Nalčik -:-
15:00Dynamo Makhachkala - Černomorec -:-
15:00Forte Taganrog - Yessentuki -:-
15:00Kholding - Biolog -:-
16:30Maykop - Mashuk -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 2

08:00Chita - Krasava -:-
12:00Zenit 2 - Baltika 2 -:-
13:00Znamya Truda - Olimp-Dolgoprudny 2 -:-
15:00Kairat Moscow - Tver -:-
15:00Murom - Lokomotiv-Kazanka -:-
15:00Volna Nizhegorodskaya - Vladimir -:-
18:00Dynamo Petersburg - Leningradets -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 3

09:00SKA Khabarovsk 2 - Str. Moskva -:-
12:00Chimki 2 - Znamya Noginsk -:-
12:00Vidnoe - Kvant -:-
13:00Ryazan - Voronezh 2 -:-
15:00Penza - Kaluga -:-
15:00Saratov - Salyut-Belgorod -:-
15:00Saturn Ramenskoje - FK Saransk -:-
16:00Bryansk - Kursk -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 4

11:00Ural 2 - Lada Togliatti -:-
13:00Čeljabinsk - Ulyanovsk -:-
13:00Orenburg 2 - Zvezda Perm -:-
14:00Nosta - Tyumen -:-

ŘECKO: Super League

19:30Giannina - Panathinaikos -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - Fiorentino -:-
15:00Folgore - Domagnano -:-
15:00La Fiorita - Libertas -:-
15:00Tre Fiori - Murata -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

17:30Al-Hilal - Al-Ettifaq -:-
17:45Al-Hazem - Abha -:-
19:30Al-Nassr Rijád - Al-Ittihad FC -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Glenavon -:-
16:00Carrick Rangers - Portadown -:-
16:00Crusaders - Larne -:-
16:00Dungannon - Cliftonville -:-
16:00Linfield - Coleraine -:-
16:00Warrenpoint - Glentoran -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

16:00Ballinamallard - Knockbreda -:-
16:00Ballyclare - Newry City -:-
16:00Dergview - Queens Univ. -:-
16:00Dundela - Annagh -:-
16:00Institute - Ards -:-
16:00Loughgall - H&W Welders -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL

15:00Besa 1976 - FK Korab -:-
15:00Bratstvo 07 - Kit Go Pehchevo -:-
15:00Kadino Skopje - KF Gostivar -:-
15:00Kozuv Gevgelija - Belasica -:-
15:00Ohrid - Teteks -:-
15:00Osogovo - Lok. Gradsko -:-
15:00Sasa - Detonit Junior -:-
15:00Sileks - Voska Sport -:-
15:00Sloga Vinica - Pobeda -:-
15:00Veleshta - Vardar -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:00Bai Bureh Warriors - Freetown City -:-
18:00Central Parade - SLIFA -:-
18:00Sierra Leone Police - Diamond Stars -:-
20:00Mighty Blackpool - Old Edwardians -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Tampines - Young Lions -:-
11:30Tanjong Pagar - Hougang -:-

SKOTSKO: Premiership

16:00Aberdeen - St. Johnstone -:-
16:00Hibernian - St. Mirren -:-
16:00Ross County - Hearts -:-

SKOTSKO: Championship

16:00Dunfermline - Inverness -:-
16:00Hamilton - Ayr -:-
16:00Morton - Raith -:-
16:00Partick Thistle - Kilmarnock -:-
16:00Queen of South - Arbroath -:-

SKOTSKO: League One

16:00Airdrieonians - East Fife -:-
16:00Clyde - Queen's Park -:-
16:00Falkirk - Dumbarton -:-
16:00Montrose - Alloa -:-
16:00Peterhead - Cove Rangers -:-

SKOTSKO: League Two

16:00Albion Rovers - Kelty Hearts -:-
16:00Cowdenbeath - Forfar -:-
16:00Elgin - Annan -:-
16:00Stranraer - Stenhousemuir -:-

SKOTSKO: Pohár

15:30Penicuik - Tranent Juniors -:-
16:00Banks O' Dee - Turriff Utd -:-
16:00Blackburn United - Rothes -:-
16:00Brechin - Vale Of Leithen -:-
16:00Broomhill - Glasgow University -:-
16:00Caledonian Braves - Stirling University -:-
16:00Clachnacuddin - Dunipace -:-
16:00Clydebank - Dalkeith Thistle -:-
16:00Coldstream - East Kilbride -:-
16:00Deveronvale - Haddington Athletic -:-
16:00Dunbar United - Camelon Juniors -:-
16:00Formartine Utd - Cumnock Juniors -:-
16:00Forres Mechanics - Bonnyrigg Rose -:-
16:00Fraserburgh - Sauchie -:-
16:00Golspie Sutherland - Civil Service Strollers -:-
16:00Huntly - Hill Of Beath -:-
16:00Inverurie Loco Works - Jeanfield Swifts -:-
16:00Irvine Meadow - Auchinleck Talbot -:-
16:00Keith - Darvel -:-
16:00Lossiemouth - Preston Athletic -:-
16:00Nairn County - Strathspey Thistle -:-
16:00Newtongrange Star - Dalbeattie Star -:-
16:00Spartans - Gala Fairydean -:-
16:00Tynecastle - Brora Rangers -:-
16:00Wick Academy - Bo'ness United -:-
16:00Wigtown & Bladnoch - St. Cuthbert Wand. -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

18:00L. Mikuláš - Pohronie -:-
18:00Michalovce - Z. Moravce -:-
18:00Ružomberok - Dun. Streda -:-
18:00Trenčín - Senica -:-

SLOVENSKO: 2. liga

15:00Slovan Bratislava B - Bardejov -:-
15:30B. Bystrica - Trebišov -:-
15:30Humenné - Žilina B -:-
15:30Námestovo - Šamorín -:-
15:30Púchov - Košice -:-
18:00Skalica - Petržalka -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Západ

15:00Nitra - Levice -:-
15:00Nové Zámky - Imeľ -:-
15:00Partizánske - Lednické Rovne -:-
15:00Pov. Bystrica - Z. Moravce B -:-
15:00Šaľa - Kalná n. Hronom -:-
19:00Myjava - Galanta -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Východ

15:00Giraltovce - Sobrance-Sob. -:-
15:00Spišská Nová Ves - Lipany -:-
15:00Vranov n. T. - Rudnany -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Centrální

15:00Čadca - L. Hrádok -:-
15:00Martin - Fiľakovo -:-
15:00Rim. Sobota - MŠK Lučenec -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Bratislava

10:30Rača - Kalinkovo -:-
16:00Bernolákovo - Rovinka -:-
16:00Pezinok - Nová Dedinka -:-
16:00Vrakuňa B. - Devínska N. Ves -:-

SLOVENSKO: 1. liga ženy

14:30Myjava Ž - Trnava Ž -:-
16:00Nové Zámky Ž - Ružomberok Ž -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

17:00Domžale - Radomlje -:-
20:15O. Ljubljana - Celje -:-

SLOVINSKO: 2. SNL

14:45Primorje - Rudar -:-
16:00Beltinci - Ilirija -:-
16:00Dob - Bilje -:-
16:00Jadran Dekani - Fuzinar -:-
16:00Nafta - Brezice -:-

SLOVINSKO: 3. SNL - Východ

16:00Dravinja - Dobrovce -:-
16:00Dravograd - Sampion Celje -:-
16:00Smartno - NK Bistrica -:-
16:00Zavrc - Videm -:-
16:00Zrece - Posavje Krško -:-
18:00Korotan - Cirkulane -:-

SLOVINSKO: 3. SNL - Západ

16:00NK Adria - Sava Kranj -:-
16:00Sobec Lesce - Izola -:-
16:00Škofja Loka - Ljubljana Svoboda -:-
16:00Ziri - Brda -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

16:45Al Wasl - Al-Wahda -:-
19:00Al-Ahli Dubai - Al Sharjah -:-

SRBSKO: Super Liga

16:00Cukaricki - Sp. Subotica -:-
16:00Proleter - Mladost -:-
18:30FK Vozdovac - Radnicki 1923 -:-

SRBSKO: Prva Liga

16:00Backa - Rad -:-
16:00FK Zlatibor - Loznica -:-
16:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-
16:00Mladost GAT - Buducnost Dobanovci -:-
16:00Zarkovo - Sremska Mitrovica -:-
19:00Mačva - Indjija -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad

11:00Prva Iskra Baric - Zemun -:-
11:00Teleoptik - Borac Lazarevac -:-
16:00Leštane - Radnički Obrenovac -:-
16:00Radnički Bělehrad - BSK Borča -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

16:00Bečej - Vršac -:-
16:00Dinamo Pančevo - Radnicki 1912 -:-
16:00Jedinstvo SP - Hajduk 1912 -:-
16:00Radnički Zrenjanin - Feniks 1995 -:-
16:00Stari Grad - 1. Maj Ruma -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Východ

16:00Meševo - Vlasina -:-
16:00Pcinja - Din. Vranje -:-
16:00Sloga Leskovac - Brzi Brod -:-
16:00Trayal Krusevac - Jagodina -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Západ

16:00Borac 1926 - Sloboda -:-
16:00Mladi Radnik - Buducnost Arilje -:-
16:00Real Podunavci - Radevac -:-
16:00Sloga Kraljevo - Jedinstvo U. -:-
16:00Sloga Pozega - Macva Bogatic -:-
16:00Sloga 1940 - Susica -:-
16:00Smederevo - RSK Rabrovo -:-
16:00Trepca - Takovo -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

16:00Estonsko U19 Ž - Faerské ostrovy U19 Ž -:-

SÝRIE: Premier League

15:00Harjaleh - Jableh -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

16:00UD Ibiza - R. Oviedo -:-
18:15Leganes - Amorebieta -:-
18:15Zaragoza - R. Sociedad B -:-
20:30Girona - Valladolid -:-
21:00Cartagena - Lugo -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - Skupina 1

17:00Tudelano - Zamora -:-
17:00Valladolid Promesas - San Sebastian Reyes -:-
19:00La Coruňa - Badajoz -:-
21:00Rayo Majadahonda - SD Logrones -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - Skupina 2

17:00Andorra - Baleares -:-
19:00Betis B - San Fernando -:-
19:00Linares - UCAM Murcia -:-
21:00Villarreal B - Albacete -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1

18:00Langreo - Marino de Luanco -:-
18:00Union Club Ceares - Arenteiro -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2

16:30Logrones Promesas - Tropezon -:-
17:00Mutilvera - Izarra -:-
17:30Racing Santander B - Arenas Club -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 4

18:00Cádiz B - Cacereno -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5

20:00Hercules - Mar Menor -:-
20:00Melilla - Granada B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2

16:00Praviano - Basico Urraca -:-
18:30Lenense - Caudal Deportivo -:-
18:30L'Entregu - CD Colunga -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3

17:30UD Samano - Castro -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4

17:00Beasain - Pasaia -:-
17:00Lagun Onak - Barakaldo -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6

17:30Atzeneta - Recambios Colon -:-
17:45Villajoyosa - Hercules B -:-
18:00Valencia B - Olimpic Xativa -:-
19:00Saguntino - Torrellano -:-
19:30Beniganim - Orihuela -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7

19:30Complutense - Paracuellos Antamira -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8

18:00Atl. Astorga - Bembibre -:-
18:00Leonesa B - Ribert -:-
18:00Mirandes B - Palencia CF -:-
18:30Santa Marta Tormes - Atl. Tordesillas -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9

18:00Torredonjimeno - Intergym Melilla -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10

19:00Sevilla C - Cabecense -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

17:00Murense - Son Veri -:-
17:00Platges de Calvia - Mercadal -:-
18:00Llosetense - Collerense -:-
18:00Poblense - Constancia -:-
18:00Sant Jordi - Campos -:-
18:30Rotlet Molinar - Felanitx -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

12:00Arucas - Tenerife B -:-
12:00Union Viera - Yaiza -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13

18:00EG El Palmar CF - UD Caravaca -:-
18:30Archena - UCAM Murcia B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15

15:45Ezcabarte - Valle Egues -:-
16:30Beti Kozkor - Cortes -:-
17:30Burlades - Murchante -:-
17:30CD Gares - CD Corellano -:-
17:30Pamplona - Beti Onak -:-
18:00CD Cantolagua - Huarte -:-
18:00Subiza - Txantrea -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18

17:00Villacanas - Conquense -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Degerfors - Sirius -:-
15:00Malmö FF - Djurgarden -:-
17:30Hacken - Mjallby -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00Norrby - Trelleborgs -:-
15:00AFC Eskilstuna - Vasalunds -:-
15:00Brage - GAIS -:-
17:00Sundsvall - Landskrona -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

13:00Brommapojkarna - Gefle -:-
14:00Haninge - Sylvia -:-
16:00Karlstad - Taby -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

13:00Lindome - Tvaakers -:-
13:00Qviding - Atvidabergs -:-
14:00Assyriska IK - Torns -:-
15:00Lunds - Ljungskile -:-
15:00Oskarshamns - IFK Malmö -:-
16:00Osterlen FF - Skövde -:-
16:00Vanersborgs IF - Linkoping City -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

12:00IFK Ostersund - Notvikens IK -:-
14:00Bergnasets AIK - Bodens -:-
14:00Friska Viljor FC - Storfors AIK -:-
14:00Gottne IF - Umeå -:-
14:00Sandviks - Skelleftea -:-
15:00Taftea IK - Stode -:-
15:00Team TG FF - Froso IF -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

14:00Enskede - Sandvikens -:-
14:00Karlbergs - Enkoping -:-
15:00IFK Stocksund - Kvarnsvedens -:-
15:00Upsala - Skiljebo -:-
16:00FC Arlanda - Stockholm Internazionale -:-
16:30Lidingo IFK - Kungsangens -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

13:00Hoganas - Savedalens -:-
14:00Torslanda - Eskilsminne -:-
14:00Varbergs GIF - Frölunda -:-
15:00Dalstorps IF - Angelholms -:-
16:00Onsala BK - Husqvarna -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

14:00Asarums - Kristianstads -:-
14:00Nosaby IF - Rappe GOIF -:-
14:00Olympic - Karlskrona -:-
14:00Rosengard - IFK Karlshamn -:-
15:00IFK Hassleholm - Balkan -:-
15:00Solvesborgs - Hassleholms IF -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

13:30Tyreso - Rynninge -:-
14:00Smedby - Huddinge -:-
14:00United Nordic - Trosa-Vagnharads -:-
15:00Varmbols - Mjolby AI FF -:-
16:00Karlslunds - Arameisk-Syrianska -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

13:00Vanersborgs FK - Forward -:-
14:00Angered - Ahlafors -:-
14:00Gauthiod - Nordvarmland -:-
14:00Grebbestads - Yxhults IK -:-
14:00Kumla - Stenungsunds -:-
16:00Lidkopings FK - Tidaholm IFK -:-

ŠVÝCARSKO: Promotion League

16:00Bavois - Bruhl -:-
17:45Bellinzona - Curych II -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1

17:00Echallens - Monthey -:-
17:00Oberwallis Naters - Thun II -:-
17:00Terre Sainte - Vevey -:-
17:30La Chaux-De-Fonds - Sarraz-Ecleplens -:-
19:00Lancy - Lausanne II -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2

16:00Hongg - Schotz -:-
16:00Koniz - Solothurn -:-
16:00Kosova - Langenthal -:-
16:00Lucern II - Zug -:-
16:00Wohlen - Bassecourt -:-
19:00Delemont - Munsingen -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

16:00Baden - Balzers -:-
16:00Eschen - Lugano II -:-
16:00Gossau - Tuggen -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Uzwil -:-
17:00Freienbach - St. Gallen II -:-
17:30Thalwil - Linth -:-

ŠVÝCARSKO: Pohár

15:00Black Stars - Biel -:-
17:00Lausanne Ouchy - Sion -:-
18:00Buochs - Lucern -:-
18:00Etoile-Carouge - Winterthur -:-
18:00Paradiso - Aarau -:-
19:00Bosporus - Schaffhausen -:-
20:15Thun - Grasshoppers -:-

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

13:00Khatlon - Kuktosh -:-
13:00Khujand - Dushanbe 83 -:-
15:00Istiqlol Dushanbe - Ravshan -:-

THAJSKO: Thai League 1

12:30Port MTI FC - Khonkaen Utd. -:-
13:00Chiangrai - Ratchaburi -:-
13:00Chonburi - Nong Bua Pitchaya -:-
13:30Buriram - Chiangmai Utd -:-

THAJSKO: Thai League 2

12:00Kasetsart - Lampang -:-
12:30Raj Pracha - Trat FC -:-
13:00Sukhothai - Lamphun Warrior -:-
14:00Udon Thani - Muangkan Utd -:-

TUNISKO: Superpohár

17:00Esperance Tunis - Monastir -:-

TURECKO: Superliga

12:30Sivasspor - Gaziantep -:-
15:00Kasimpasa - Trabzonspor -:-
18:00Adana Demirspor - Rizespor -:-
18:00Antalyaspor - Besiktas -:-

TURECKO: 1. Lig

15:00Eyupspor - Erzurum BB -:-
18:00Manisa FK - Bandirmaspor -:-

TURECKO: 2. Lig Red Group

14:00H.Trabzon - Nigde Anadolu -:-
15:00Sariyer - Turgutluspor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1

15:00Sancaktepe - Kelkit -:-

TURECKO: 3. Lig Group 2

15:00Beyoglu Yeni Carsi - Carsambaspor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 3

15:00Erokspor - Belediye Derince -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Inhulets - Kolos Kovalivka -:-
16:00Dnipro-1 - Veres-Rivne -:-
16:00Mariupol - Šachtar -:-
18:30Dyn. Kyjev - Oleksandrija -:-

UKRAJINA: Persha Liga

12:15Prykarpattya - Kryvbas -:-
14:30Volyn Lutsk - VPK-Agro -:-
16:45Obolon - Kramatorsk -:-

UKRAJINA: Druha Liga

14:00Dinaz Vyshgorod - Nyva Vinnytsya -:-
15:00Balkany - Peremoga Dnipro -:-
15:00FC Chernihiv - Bukovyna -:-
15:00FC Vovchansk - Yarud Mariupol -:-
15:00Nikopol - SC Poltava -:-
15:00Nova Kakhovka - Skoruk Tomakovka -:-
15:00Real Pharma - Tavriya -:-
15:00Trostyanets - Mykolaivka -:-
16:00Karpaty Lviv - Karpaty Halych -:-

UKRAJINA: Juniorská liga

10:00Mariupol U19 - Šachtar U19 -:-
10:00Zorya U19 - Ch. Oděsa U19 -:-
11:00Vorskla U19 - Minaj U19 -:-
12:00Dyn. Kyjev U19 - Oleksandrija U19 -:-
15:00Lvov U19 - Metalist 1925 U19 -:-

UKRAJINA: 1. Liga ženy

09:00Mariupol Ž - EMC Podolie Ž -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:00Penarol - Fenix -:-
18:15Cerrito - Cerro Largo -:-
20:30Villa Espanola - Sud America -:-

USA: MLS

01:00Inter Miami - New York Red Bulls -:-
21:30Atlanta Utd - DC United -:-

USA: USL League One

01:00New England II - Richmond Kickers -:-

VENEZUELA: Primera Division - 1. fáze

01:00Zamora - Trujillanos -:-
22:00La Guaira - Puerto Cabello -:-
00:15Gran Valencia - Aragua -:-

VENEZUELA: Segunda Division

21:00Dynamo Puerto - Atletico La Cruz -:-
21:00Petare - Libertador -:-
21:00Urena - Llaneros -:-
21:30Bolivar - Minerven -:-
21:30Fundacion AIFI - Angostura -:-
21:30Yaracuy - Titanes -:-

WALES: Cymru Premier

15:30Caernarfon - Cardiff Metropolitan -:-
15:30Connah's Q. - Bala Town -:-
15:30Druids - Penybont -:-
15:30Haverfordwest - Flint -:-
18:15TNS - Barry -:-

WALES: Cymru Jih

15:30Carmarthen - Cambrian & Clydach -:-
15:30Risca - Swansea University -:-
15:30Trefelin - Cwmbran Celtic -:-

WALES: Cymru Sever

15:30Airbus - Colwyn Bay -:-
15:30Conwy Borough - Holyhead -:-
15:30Guilsfield - Penrhyncoch -:-
15:30Holywell - Bangor City -:-
15:30Llandudno - Llanidloes -:-
15:30Prestatyn - Buckley -:-
15:30Ruthin - Llanrhaeadr -:-

ZAMBIE: Super League

13:00Buildcon - Prison Leopards -:-
15:00Forest Rangers - Kafue Celtic -:-
15:00Chambishi - Indeni -:-
15:00OdloženoKabwe - Zesco Utd -:-
15:00Lusaka Dynamos - Konkola -:-
15:00Nkwazi - Green Buffaloes FC -:-
15:00OdloženoRed Arrows - Kansanshi -:-
15:00OdloženoZanaco - Nkana -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.