Fotbal » Zítra » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
ANGLIE: Premier League
16:00Luton - Brentford -:-16:00Sheffield Utd - Burnley -:-
20:30Wolves - Arsenal -:-
ANGLIE: FA Cup
18:15Manchester City - Chelsea -:-ČESKO: FORTUNA:LIGA
15:00Jablonec - Zlín -:-15:00Karviná - Bohemians -:-
15:00Sparta Praha - Baník Ostrava -:-
18:00Teplice - České Budějovice -:-
ČESKO: FNL
10:15Vyškov - Zbrojovka Brno -:-17:00Líšeň - Sigma Olomouc B -:-
17:00Příbram - Táborsko -:-
FRANCIE: Ligue 1
17:00Nantes - Rennes -:-21:00Lens - Clermont -:-
ITÁLIE: Serie A
18:00Empoli - Neapol -:-20:45Verona - Udinese -:-
NĚMECKO: Bundesliga
15:30Heidenheim - RB Lipsko -:-15:30Hoffenheim - Mönchengladbach -:-
15:30Kolín n. R. - Darmstadt -:-
15:30Wolfsburg - Bochum -:-
18:30Union Berlín - Bayern -:-
ŠPANĚLSKO: LaLiga
14:00Celta Vigo - Las Palmas -:-16:15Vallecano - Osasuna -:-
18:30Valencia - Betis -:-
21:00Girona - Cádiz -:-
AFRIKA: CAF Liga mistrů - Play Off
15:00Mazembe - Al Ahly -:-21:00Esperance Tunis - Mamelodi -:-
ALBÁNIE: Superliga
15:00Laci - Egnatia -:-18:00Partizani - Din. Tirana -:-
18:00Teuta - Vllaznia -:-
ALBÁNIE: 1. liga
15:00Korabi Peshkopi - Luzi -:-ALŽÍRSKO: 1. liga
17:00Paradou - El Bayadh -:-ALŽÍRSKO: 2. liga
16:00El Khemis - Mostaganem -:-16:00Guir Abadla - ASM Oran -:-
16:00Hussein Dey - Arba -:-
16:00JSM Tiaret - Widad Adabi de Boufarik -:-
16:00Kolea - SC Mecheria -:-
16:00Medea - RC Kouba -:-
16:00Temouchent - Oued Sly -:-
16:00WA Mostaganem - GC Mascara -:-
ANDORRA: Primera Divisió
20:30Carroi - Atletic America -:-ANGLIE: Championship
13:30Leicester - West Brom -:-16:00Cardiff - Southampton -:-
16:00Huddersfield - Swansea -:-
16:00Norwich - Bristol City -:-
16:00Rotherham - Birmingham -:-
16:00Stoke - Plymouth -:-
16:00Sunderland - Millwall -:-
16:00Watford - Hull -:-
18:15QPR - Preston -:-
ANGLIE: League One
15:00Northampton - Exeter -:-16:00Blackpool - Barnsley -:-
16:00Bolton - Port Vale -:-
16:00Bristol Rovers - Peterborough -:-
16:00Burton - Reading -:-
16:00Cambridge Utd - Derby -:-
16:00Carlisle - Wycombe -:-
16:00Charlton - Shrewsbury -:-
16:00Cheltenham - Lincoln -:-
16:00Leyton Orient - Fleetwood -:-
16:00Portsmouth - Wigan -:-
ANGLIE: League Two
13:30Crewe - Wrexham -:-16:00Doncaster - Barrow -:-
16:00Grimsby - Swindon -:-
16:00Harrogate - Milton Keynes -:-
16:00Mansfield - Gillingham -:-
16:00Morecambe - Forest Green -:-
16:00Newport - Salford -:-
16:00Notts County - Colchester -:-
16:00Stockport County - Accrington -:-
16:00Sutton - Crawley -:-
16:00Tranmere - Wimbledon -:-
16:00Walsall - Bradford City -:-
ANGLIE: National League
13:15Altrincham - Oxford City -:-13:15Barnet - Kidderminster -:-
13:15Boreham Wood - Ebbsfleet -:-
13:15Dagenham & Red. - Aldershot -:-
13:15Dorking - Hartlepool -:-
13:15Eastleigh - Halifax -:-
13:15Gateshead - Bromley -:-
13:15Chesterfield - Maidenhead -:-
13:15Oldham - Wealdstone -:-
13:15Solihull Moors - York -:-
13:15Southend - Rochdale -:-
13:15Woking - AFC Fylde -:-
ANGLIE: National League North
16:00Banbury - Tamworth -:-16:00Bishop's Stortford - Curzon Ashton -:-
16:00Blyth - Brackley Town -:-
16:00Farsley - Buxton -:-
16:00Gloucester - Scunthorpe -:-
16:00Hereford - Boston Utd -:-
16:00Chester - Darlington -:-
16:00Peterborough Sports - Chorley -:-
16:00Rushall - Warrington -:-
16:00Scarborough - Alfreton -:-
16:00South Shields - Southport -:-
16:00Spennymoor - King’s Lynn -:-
ANGLIE: National League South
16:00Aveley - Bath -:-16:00Braintree - Eastbourne Boro -:-
16:00Dartford - Truro -:-
16:00Dover - Yeovil -:-
16:00Chippenham - Chelmsford -:-
16:00Maidstone - Hampton & Richmond -:-
16:00Slough - Welling -:-
16:00Taunton - Hemel Hempstead -:-
16:00Tonbridge - St. Albans -:-
16:00Torquay - Havant & W -:-
16:00Weymouth - Farnborough -:-
16:00Worthing - Weston-super-Mare -:-
ANGLIE: NPL Premier Division
16:00Bamber Bridge - Whitby -:-16:00Bradford PA - Gainsborough -:-
16:00Guiseley - FC United -:-
16:00Hyde - Matlock -:-
16:00Ilkeston - Morpeth -:-
16:00Macclesfield - Workington -:-
16:00Marine - Atherton -:-
16:00Radcliffe - Basford -:-
16:00Stafford - Ashton Utd -:-
16:00Worksop - Warrington Rylands -:-
ANGLIE: Southern League Central Division
16:00Barwell - Redditch -:-16:00Halesowen - St. Ives -:-
16:00Kettering - Coalville -:-
16:00Leiston - Leamington -:-
16:00Needham Market - Mickleover -:-
16:00Stamford - Hitchin -:-
16:00Stourbridge - Royston -:-
16:00Stratford - Bromsgrove -:-
16:00Sudbury - Long Eaton -:-
16:00Telford - Berkhamsted -:-
ANGLIE: Southern League South Division
16:00AFC Totton - Merthyr Town -:-16:00Basingstoke - Dorchester -:-
16:00Hanwell Town - Hungerford -:-
16:00Harrow - Tiverton -:-
16:00Hayes & Yeading - Salisbury -:-
16:00Hendon - Gosport -:-
16:00Chesham - Bracknell -:-
16:00Plymouth Parkway - Walton & Hersham -:-
16:00Poole - Didcot -:-
16:00Sholing - Swindon S -:-
16:00Winchester - Beaconsfield Town -:-
ANGLIE: Isthmian League Premier Division
16:00Carshalton - Billericay -:-16:00Concord - Whitehawk -:-
16:00Cray Wanderers - Bognor Regis -:-
16:00Folkestone - Dulwich Hamlet -:-
16:00Hastings - Enfield Town -:-
16:00Chatham - Horsham FC -:-
16:00Cheshunt - Canvey Island -:-
16:00Kingstonian - Haringey -:-
16:00Lewes - Hashtag -:-
16:00Margate - Wingate & Finchley -:-
16:00Potters Bar - Hornchurch -:-
ANGLIE: Premier League 2
13:00Tottenham U21 - Manchester Utd U21 -:-ANGLIE: Professional Development League
14:00Swansea U21 - Bristol City U21 -:-ANGLIE: Premier League U18
12:00Crystal Palace U18 - Tottenham U18 -:-12:00Fulham U18 - Chelsea U18 -:-
12:00Reading U18 - Southampton U18 -:-
12:00Sunderland U18 - Liverpool U18 -:-
12:00Wolverhampton U18 - Newcastle U18 -:-
13:00Arsenal U18 - Aston Villa U18 -:-
13:00Blackburn U18 - Leeds U18 -:-
13:00Derby U18 - Everton U18 -:-
13:00Leicester U18 - West Ham U18 -:-
13:00Manchester City U18 - Middlesbrough U18 -:-
14:00West Brom U18 - Norwich U18 -:-
15:00Nottingham U18 - Stoke U18 -:-
ANGLIE: Super League ženy
13:30Bristol City Ž - Liverpool Ž -:-ANGLIE: Championship ženy
15:00Blackburn Ž - Watford Ž -:-ANGOLA: Girabola League
16:00Bravos do Maquis - Kabuscorp -:-16:00Uniao de Malanje - Libolo -:-
16:30Academica - Petro -:-
17:00Sagrada - CD Lunda Sul -:-
ANTIGUA A BARBUDA: ABFA Premier League
22:00All Saints Utd. - Pigotts Bullets -:-00:00Garden Stars - SAP -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Play Off
20:30Argentinos Jrs - Defensa y Justicia -:-23:30Estudiantes - Barracas Central -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
01:10San Martin Tucuman - Guillermo Brown -:-18:00Deportivo Madryn - Chaco For Ever -:-
18:35Atletico Atlanta - Almagro -:-
20:00CA Estudiantes - All Boys -:-
20:30Defensores Unidos - Def. de Belgrano -:-
00:05Colon Santa Fe - Temperley -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
21:00Boca Unidos - Sol de America -:-21:00Ferro Gen. Pico - Gutierrez Mendoza -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Canuelas - UAI Urquiza -:-20:30Deportivo Armenio - Sportivo Italiano -:-
20:30Deportivo Merlo - Acassuso -:-
22:05Comunicaciones - Argentino de Merlo -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Def. de Cambaceres - Atlas -:-20:30Yupanqui - Central Ballester -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
16:00Ezeiza - Nautico Hacoaj -:-20:00Social Atletico Television - Provincial -:-
20:30Defensores de Glew - Juventud de Bernal -:-
ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
16:00Boca Juniors Ž - Newells Old Boys Ž -:-16:00Ferro Ž - Platense Ž -:-
20:00Gimnasia L.P. Ž - Huracan Ž -:-
20:00Rosario Central Ž - Independiente Ž -:-
ARMÉNIE: 1. liga
14:00Ararat 2 - Urartu 2 -:-14:00Shirak 2 - Mika Jerevan -:-
ARUBA: Division di Honor - Část vítězů
02:00Britannia - Racing Club Aruba -:-00:30River Plate - Dakota -:-
ASIE: AFC Asijský pohár do 23 let
15:00Malajsie U23 - Vietnam U23 -:-17:30Kuvajt U23 - Uzbekistán U23 -:-
AUSTRÁLIE: A-League
07:30WS Wanderers - Melbourne City -:-09:30Melbourne Victory - Brisbane Roar -:-
11:45Macarthur FC - Sydney FC -:-
AUSTRÁLIE: NPL ACT
07:00O'Connor Knights - Tuggeranong Utd -:-07:00Tigers FC - Canberra Croatia -:-
AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW
07:30Edgeworth E. - Adamstown Rosebud -:-08:30Cooks Hill United - Lake Macquarie -:-
09:30Valentine - Newcastle Olympic -:-
AUSTRÁLIE: NPL NSW
08:30Sutherland - Manly Utd -:-11:00St George Saints - Hills Brumbies -:-
11:15St. George City - Central Coast Mariners U23 -:-
AUSTRÁLIE: NPL Queensland
10:00Redlands - Queensland Lions -:-10:15Wynnum Wolves - Moreton City Excelsior -:-
10:30Peninsula - Sunshine Coast Wanderers -:-
AUSTRÁLIE: NPL South Australia
07:30Campbelltown City - Adelaide Comets -:-09:30Adelaide Croatia Raiders - FK Beograd -:-
AUSTRÁLIE: NPL Tasmania
06:30Devonport - South Hobart -:-08:45Launceston - Clarence Zebras -:-
AUSTRÁLIE: NPL Victoria
05:00Green Gully - Port Melbourne Sharks -:-07:00Manningham United Blues - Hume City -:-
10:15Altona Magic - Melbourne Knights -:-
11:00Dandenong - Avondale FC -:-
AUSTRÁLIE: NPL Western Australia
09:00Armadale - Perth SC -:-09:00Balcatta - Inglewood -:-
09:00Bayswater City - Perth Glory U23 -:-
09:00Floreat Athena - Stirling Macedonia -:-
09:00Perth RedStar - Fremantle City -:-
09:00Western Knights - Olympic Kingsway -:-
AUSTRÁLIE: Capital Premier League
07:00Belconnen Utd. - West Canberra Wanderers -:-07:00Canberra Juventus - Brindabella -:-
07:00Queanbeyan City - Canberra White Eagles -:-
07:15ANU - Wagga City Wanderers -:-
AUSTRÁLIE: Northern NSW State League
06:30Singleton Strikers - West Wallsend -:-06:30Thornton Redbacks - Toronto Awaba Stags -:-
08:00Cessnock City Hornets - Belmont Swansea Utd. -:-
AUSTRÁLIE: NSW League One
08:30Hakoah Sydney - Bankstown City Lions -:-09:00Canterbury Bankstown - UNSW -:-
11:00Bonnyrigg - Dulwich Hill -:-
11:00Dunbar Rovers - Macarthur Rams -:-
11:00Mt Druitt Town - Inter Lions -:-
11:00SD Raiders - Bulls Academy -:-
AUSTRÁLIE: Queensland Premier League
08:15Capalaba - Caboolture -:-09:30Eastern Suburbs - Broadbeach Utd. -:-
10:00Brisbane Strikers - Logan Lightning -:-
10:00Ipswich - Mitchelton -:-
11:00Moreton City Excelsior U21 - Southside Eagles -:-
AUSTRÁLIE: SA State League
07:30Adelaide Eagles - West Torrens -:-07:30Adelaide Victory - Fulham Utd. -:-
07:30Cumberland Utd. - Salisbury Utd. -:-
07:30Playford Patriots - Adelaide Vipers -:-
07:30Sturt Lions - West Adelaide -:-
11:30Adelaide Cobras - Western Strikers -:-
AUSTRÁLIE: Tasmania Northern Championship
04:15Launceston U21 - Burnie Utd. -:-06:30Northern Rangers - Ulverstone -:-
08:30Devonport U21 - Somerset -:-
08:30Riverside Olympic U21 - Launceston United U21 -:-
AUSTRÁLIE: Tasmania Southern Championship
06:15New Town - South East Utd. -:-06:30Glenorchy Knights U21 - Taroona -:-
06:30Hobart City - Olympia Warriors -:-
06:30University of Tasmania - Clarence Zebras U21 -:-
AUSTRÁLIE: Victoria Premier League
07:00Langwarrin - Melbourne Victory U21 -:-07:00North Geelong - Eastern Lions -:-
09:30George Cross - Bentleigh -:-
AUSTRÁLIE: WA State League
09:00Gosnells City - Mandurah City -:-09:00Gwelup Croatia - Nedlands -:-
09:00Rockingham City - Joondalup Utd. -:-
09:00Subiaco - Cockburn City -:-
11:00Dianella White Eagle - Murdoch Melville -:-
ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League
14:30Karabach - Gabala -:-17:00Zira - Neftci Baku -:-
BANGLADÉŠ: Premier League
11:00Fortis - Bashundara Kings -:-11:45Chittagong Abahani - Rahmatgonj MFS -:-
11:45Mohammedan - Brothers U. -:-
BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o Konferenční ligu
16:00Leuven - St. Truiden -:-18:15Westerlo - St. Lutych -:-
20:00Gent - KV Mechelen -:-
BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o titul
20:45Genk - Anderlecht -:-BELGIE: Challenger Pro League
15:00Anderlecht U23 - Club Bruggy U23 -:-BELGIE: National Division 1
20:00Antverpy B - Knokke -:-20:00Heist - URSL Vise -:-
20:00Hoogstraten - Saint Eloois -:-
20:00Charleroi B - OC Charleroi -:-
20:00Lokeren-Temse - Virton -:-
20:00RAAL La Louviere - Gent B -:-
BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF
19:30Jette - Hamoir -:-19:30La Calamine - Rebecquoise -:-
19:30Tournai - Renaissance Mons -:-
20:00Meux - Acren -:-
20:00Tubize - Stade Vervietois -:-
20:00Verlaine - Warnant -:-
BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A
18:30Waregem 2 - Voorde Appelterre -:-19:30Dikkelvenne - Mandel United -:-
19:30Oudenaarde - Torhout -:-
20:00KRC Gent - Gullegem -:-
20:00Merelbeke - Oostkamp -:-
BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B
20:00Bocholter - Londerzeel -:-20:00City Pirates - Wezel Sport -:-
20:00Hasselt - Houtvenne -:-
20:00K. Berchem Sport - Hades -:-
20:00KRC Mechelen - Lille -:-
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Belisia Bilzen -:-
20:00Tongeren - Overijse -:-
BELGIE: Pro League U21
14:00Beveren U21 - Westerlo U21 -:-20:00Patro Eisden U21 - St. Truiden U21 -:-
BELGIE: Super League ženy - Část vítězů
13:30Genk Ž - Club Brugge Ž -:-19:00St. Lutych Ž - Leuven Ž -:-
BELGIE: 1. národní liga ženy
14:00Club Bruggy II Ž - Genk II Ž -:-15:00Waregem II Ž - RFC Liege Ž -:-
15:30Gent II Ž - Aalst Ž -:-
16:00Famkes Merkem Ž - Alken Ž -:-
18:00Tienen Ž - Chastre Ž -:-
BĚLORUSKO: Vysshaya Liga
13:10FC Minsk - Naftan -:-15:00Arsenal Dzyarzhynsk - Soligorsk -:-
17:00Slavia Mozyr - Dynamo Brest -:-
BĚLORUSKO: Pershaya Liga
12:00BATE 2 - Ostrovets -:-14:00BumProm Gomel - Belshina -:-
16:00FC Slonim - Volna Pinsk -:-
18:00Din. Minsk 2 - Baranovici -:-
BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy
12:30Smorgon Ž - Zorka-BDU Ž -:-14:30Dynamo Brest Ž - Din. Minsk Ž -:-
16:30Dnepr Mogilev Ž - FC Gomel Ž -:-
BENIN: Ligue 1 - Skupina o udržení
17:00Abeilles - Dynamo Parakou -:-17:00Ainonvi - Djeffa -:-
17:00Dynamique Djougou - Soleil -:-
17:00Police - ASVO -:-
BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura - Play Off
23:30Universitario de Vinto - The Strongest -:-BOSNA A HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
13:30Siroki Brijeg - Igman K. -:-16:00Sloga Doboj - Zrinjski -:-
20:45Sarajevo - Borac Banja Luka -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH
17:00BFK Simm Bau - Mladost DK -:-17:00Bratstvo Gracanica - Gornji Rahic -:-
17:00Kakanj - Gradina Srebrenik -:-
17:00Sloboda - Hadzici -:-
17:00Tomislav - Celik Zenica -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
16:30BSK Banja Luka - Ljubic Prnjavor -:-16:30Drina Zvornik - Prijedor -:-
16:30Famos Vojkovici - Radnik Bijeljina -:-
16:30Kozarska Dubica - Slavija -:-
16:30Laktasi - Nevesinje -:-
16:30Leotar - Romanija Pale -:-
16:30Mrkonjic Grad - Sutjeska Foca -:-
BOTSWANA: Premier League
15:30Gaborone Utd - Township Rollers -:-15:30Jwaneng Galaxy - Morupule -:-
15:30Orapa United - Eleven Angels -:-
15:30Sua Flamingoes - Matebele -:-
15:30VTM FC - Police XI -:-
BRAZÍLIE: Série A
21:00Fluminense - Vasco -:-22:00OdloženoCriciuma - Fortaleza -:-
23:30Bragantino - Corinthians -:-
23:30Gremio - Cuiaba -:-
BRAZÍLIE: Série B
00:00Botafogo SP - America MG -:-00:00Novorizontino - CRB -:-
02:00Operario - Avai -:-
20:30Chapecoense - Ituano -:-
21:30Santos - Paysandu -:-
22:00Amazonas - Sport Recife -:-
23:00Ceara - Goias -:-
BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze
22:00Remo - Volta Redonda -:-22:00Tombense - EC Sao Jose -:-
00:30SER Caxias - Athletic Club -:-
00:30Ypiranga FC - CSA -:-
BRAZÍLIE: Amapaense - Play Off
21:00Trem - Santos AP -:-BRAZÍLIE: Cearense 2 - Play Off
21:00Tirol - Itapipoca -:-BRAZÍLIE: Gaucho 2
16:00Monsoon - Pelotas -:-20:00Sao Gabriel - Aimore -:-
00:00GE Gloria - Frederiquense -:-
BRAZÍLIE: Maranhense - Play Off
21:30Maranhao - Sampaio Correa -:-BRAZÍLIE: Paulista A3 - Play Off
23:00Votuporanguense - Desportivo -:-BRAZÍLIE: Paulista A4 - Play Off
20:00Rio Branco SP - XV de Jaú -:-00:30SKA Brasil - Francana -:-
BRAZÍLIE: Rondoniense
21:30Barcelona RO - Vilhena EC -:-BRAZÍLIE: Roraimense - 2. fáze
22:30GAS - Rio Negro -:-00:30Nautico FC - Monte Roraima -:-
BRAZÍLIE: Copa Rio U20 - Play Off
20:00Flamengo U20 - Vasco U20 -:-BRAZÍLIE: Baiano U20
13:00Vitoria U20 - Estrela De Marco U20 -:-15:00SSA U20 - Jacobina U20 -:-
20:00Alagoinhas U20 - Bahia de Feira U20 -:-
20:00Barcelona U20 - Conquista FC U20 -:-
20:00Grapiuna U20 - Jequie U20 -:-
20:00Ypiranga U20 - Bahia U20 -:-
BRAZÍLIE: Capixaba U20 - Play Off
20:00Estrela do Norte U20 - Porto Vitoria U20 -:-20:00Real Noroeste U20 - Vitoria ES U20 -:-
BRAZÍLIE: Catarinense U20
16:00Nacao U20 - Avai U20 -:-20:00Inter de Lages U20 - Joinville U20 -:-
BRAZÍLIE: Goiano U20
20:30Jataiense U20 - Goias U20 -:-BRAZÍLIE: Paranaense U20 - 1. fáze
15:30Iraty U20 - Batel U20 -:-15:30Operario U20 - Rio Branco PR U20 -:-
20:30Andraus Brasil U20 - Parana U20 -:-
20:30Apucarana SC U20 - Prudentopolis U20 -:-
20:30Arapongas U20 - Sao Joseense U20 -:-
20:30Coritiba U20 - Patriotas U20 -:-
20:30Gremio Maringa U20 - AA Iguacu U20 -:-
20:30Hope Internacional U20 - Londrina U20 -:-
BRAZÍLIE: Paulista U20 - 1. fáze
20:00Botafogo SP U20 - Francana U20 -:-20:00Corinthians U20 - Sao Caetano U20 -:-
20:00Novorizontino U20 - Gremio Prudente U20 -:-
20:00Palmeiras U20 - Ibrachina U20 -:-
20:00RB Bragantino U20 - Capivariano U20 -:-
20:00Santos U20 - Maua U20 -:-
20:00Sao Paulo U20 - Osasco Audax U20 -:-
BRAZÍLIE: Pernambucano U20 - 1. fáze
15:00Centro Limoeirense U20 - Ipojuca U20 -:-15:00Ibis Sport Club U20 - Serrano PE U20 -:-
20:00Atletico Torres U20 - Sport Recife U20 -:-
20:00CA Porto U20 - Nautico U20 -:-
20:00Central SC U20 - Petrolina U20 -:-
20:00Santa Fe U20 - Jaguar U20 -:-
20:00Sete de Setembro U20 - Aguia FC U20 -:-
BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
01:00Palmeiras Ž - America Mineiro Ž -:-20:00Avai Kindermann Ž - Santos Ž -:-
20:00Fluminense Ž - Botafogo RJ Ž -:-
20:00Real Brasilia Ž - Sao Paulo Ž -:-
BRAZÍLIE: Brasileiro A2 ženy
20:00Juventude Ž - Taubate Ž -:-20:00Sport Recife Ž - Fortaleza Ž -:-
00:00Doce Mel Ž - Sao Jose Ž -:-
BULHARSKO: Parva liga
14:15Pirin Blagoevgrad - Černo More -:-16:45Hebar - Ludogorec -:-
19:15Levski - Beroe -:-
BULHARSKO: Vtora liga
16:00Dobrudzha - Maritsa Plovdiv -:-16:00Chernomorets Balchik - Bdin Vidin -:-
16:00Litex Loveč - Chernomorets 1919 -:-
16:00Montana - Belasitsa -:-
16:00Spartak Pleven - Svoge -:-
16:00Strumska Slava - Spartak -:-
BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod
16:00Atletik Kuklen - Sliven -:-16:00Beroe II - Sozopol -:-
16:00Botev II - Sekirovo Rakovski -:-
16:00Haskovo - Yambol 1915 -:-
16:00Karnobat - Dimitrovgrad -:-
16:00Nesebar - Spartak Plovdiv -:-
16:00Rodopa Smolyan - Gigant Saedinenie -:-
16:00Rozova Dolina - Lok. Plovdiv II -:-
16:00Sokol Markovo - Asenovets -:-
16:00Zagorets - Levski Karlovo -:-
BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad
14:00Levski II - Kostinbrod -:-15:00Balkan Botevgrad - Vitosha Bistritsa -:-
15:00Bansko - Rilski Sportist -:-
15:00CSKA 1948 Sofia III - CSKA Sofia II -:-
15:00Septemvri Simitli - Hebar 2 -:-
15:00Septemvri Sofia 2 - Oborishte -:-
15:00Slivnishki Geroy - Slavia Sofia 2 -:-
15:00Vihren - Botev Ihtiman -:-
17:00Minyor Pernik - Razlog -:-
BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod
15:00Fratria - Černo More II -:-15:00Chernolomets - Svetkavitsa -:-
15:00Riltzi - Benkovski -:-
15:00Septemvri Tervel - Dunav Ruse II -:-
16:00Ludogorec III - Lokomotiv Ruse -:-
BULHARSKO: 3. liga - Severozápad
16:00Boruna - Etar II -:-16:00Drenovets - Akademik Svishtov -:-
16:00Partizan Cerven Brjag - Vihar Slavyanovo -:-
16:00Pavlikeni - Lok. Gorna -:-
16:00Yantra Polski Trambesh - Mezdra -:-
BURUNDI: Primus League
13:00Magara Young Boys - Dynamik -:-15:00Aigle Noir - Amasipiri -:-
15:00Le Messager - Musongati -:-
15:00Olympic S. - Flambeau du Centre -:-
15:00Telaviv - Kayanza -:-
15:30Bumamuru - Tigre Noir -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Gazelle - Agri - Tchad -:-ČERNÁ HORA: Druga Liga
16:30Grbalj - Otrant -:-16:30Igalo - Kom Podgorica -:-
16:30Lovcen - Berane -:-
17:00Internacional - FK Podgorica -:-
18:00Iskra - Bokelj -:-
ČESKO: ČFL - Skupina A
10:15Motorlet Praha - Domažlice -:-14:30FK Robstav - Králův Dvůr -:-
18:00Karlovy Vary - Hostouň -:-
ČESKO: ČFL - Skupina B
10:30Přepeře - Kolín -:-17:00Česká Lípa - Pardubice B -:-
17:00Velvary - Zápy -:-
ČESKO: MSFL
10:15Bohunice - Uherský Brod -:-16:00Rosice - FK Frýdek-Místek -:-
ČESKO: Divize A
10:15Petřín Plzeň - Český Krumlov -:-17:00Hořovice - Mariánské Lázně -:-
17:00Rokycany - Katovice -:-
17:00Soběslav - Komárov -:-
17:00Tachov - Doubravka -:-
ČESKO: Divize B
10:15Hřebeč - Louny -:-10:15Chomutov - Admira B -:-
10:15Štětí - Březová -:-
10:15Újezd Praha - Brandýs n. L. -:-
16:00Hvězda Cheb - Neratovice -:-
17:00Nespeky - Český Brod -:-
17:00Ostrov - Meteor Praha -:-
ČESKO: Divize C
10:15Benešov - Velké Hamry -:-10:15Chrudim B - Letohrad -:-
17:00Ústí nad Orlicí - Spoje Praha -:-
17:00Vysoké Mýto - Slavia HK -:-
ČESKO: Divize D
16:00Nové Město na Moravě - Speřice -:-16:00Stará Říše - Lanžhot -:-
16:00Velká Bíteš - Líšeň B -:-
ČESKO: Divize E
16:00Bzenec - Slavičín -:-16:00HFK Olomouc - Holešov -:-
16:00Kostelec na Hané - Šternberk -:-
16:00Nový Jičín - Skaštice -:-
16:00Rýmařov - Nové Sady -:-
16:00Vsetín - Přerov -:-
ČESKO: Divize F
14:30Břidličná - Polanka nad Odrou -:-16:00Hlubina - Vítkovice -:-
16:00Řepiště - Bruntál -:-
16:00Valašské Meziříčí - Opava B -:-
ČESKO: Jihočeský KP
10:15Mirovice - Olešník -:-10:30Osek - Týn nad Vltavou -:-
17:00Dražice - Protivín -:-
17:00Milevsko - Malše Roudné -:-
ČESKO: Jihomoravský KP
16:30Bosonohy - Pohořelice -:-16:30Krumvíř - Kunštát -:-
16:30Lednice - Svratka Brno -:-
16:30Ratíškovice - Boskovice - Letovice -:-
16:30Rousínov - Bystrc -:-
ČESKO: Karlovarský KP
10:30Dvory - Lomnice -:-10:30Trstěnice - Loko K. Vary -:-
17:00Hroznětín - Toužim -:-
17:00Chodov - Mariánské Lázně B -:-
17:00Nové Sedlo - Vintířov -:-
ČESKO: Královéhradecký KP
10:15Dobruška - Jičín -:-10:15Dvůr Králové - Lázně Bělohrad -:-
17:00Náchod - Solnice -:-
ČESKO: Liberecký KP
10:30Skalice u Č. Lípy - Frýdlant -:-17:00Chrastava - Nový Bor -:-
17:00Rapid Liberec - Pěnčín -:-
17:00Sedmihorky - Lomnice n. Popelkou -:-
17:00Železný Brod - Stráž p. Ralskem -:-
ČESKO: Moravskoslezský KP
10:15Český Těšín - Heřmanice -:-16:00Brušperk - Jakubčovice -:-
16:00Háj ve Slezsku - Kobeřice -:-
16:00Krásné Pole - Dolní Datyně -:-
16:00Petřvald na Moravě - Dolní Benešov -:-
ČESKO: Olomoucký KP
10:30Litovel - Brodek u Přerova -:-16:00Želatovice - Dolany -:-
ČESKO: Pardubický KP
10:15Třemošnice - Lázně Bohdaneč -:-17:00Česká Třebová - Prosetín -:-
17:00Holice - Moravany -:-
17:00Choceň - Pardubičky -:-
17:00Libišany - Horní Ředice -:-
17:00Litomyšl - Lanškroun -:-
17:00Přelouč - Svitavy -:-
ČESKO: Plzeňský KP
10:15Horní Bříza - Lhota Plzeň -:-13:00Rapid Plzeň - Nýrsko -:-
17:00Chotíkov - Nepomuk -:-
17:00Mýto - Kaznějov -:-
17:00Vejprnice - Stříbro -:-
ČESKO: Pražský přebor
10:15Braník - Vyšehrad -:-10:30Dukla JM - Uhříněves -:-
10:30Královice - Kolovraty -:-
10:30Zličín - Motorlet B -:-
10:45Třeboradice - Tempo Praha -:-
17:00Dolní Chabry - Žižkov B -:-
17:00Přední Kopanina - ČAFC Praha -:-
17:00Střešovice - Podolí Praha -:-
ČESKO: Středočeský KP
10:15Kutná Hora - Poříčí n. S. -:-10:15Libiš - Milín -:-
10:30Chlumec - Sokoleč -:-
17:00Dobříš - Mnichovohradišťský SK -:-
17:00Povltavská FA B - Tuchlovice -:-
17:00Tochovice - Průhonice -:-
ČESKO: Ústecký KP
10:30Kadaň - Modlany -:-10:30Krupka - Neštěmice -:-
10:30Oldřichov - Srbice -:-
15:00Ledvice - Proboštov -:-
16:30Ústí n. L. B - Litoměřicko -:-
17:00Brná - Baník Most - Souš B -:-
17:00Jílové - Černovice -:-
17:00Vilémov - Žatec -:-
ČESKO: Vysočina KP
16:00Bystřice n. Pern. - Nové Město na Moravě B -:-16:00Kamenice nad Lipou - Pacov -:-
16:00Okříšky - Velké Meziříčí B -:-
16:00Žirovnice - Rapotice -:-
ČESKO: Zlínský KP
16:00Bystřice p. Host. - Nevšová -:-16:00Kvasice - Osvětimany -:-
16:00Morkovice - Hluk -:-
16:00Napajedla - Francova Lhota -:-
ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga
10:00Mladá Boleslav U19 - Sparta Praha U19 -:-10:00Slovácko U19 - Viktoria Plzeň U19 -:-
10:15Dukla Praha U19 - Slovan Liberec U19 -:-
10:30České Budějovice U19 - Slavia Praha U19 -:-
11:00Jihlava U19 - Zbrojovka Brno U19 -:-
11:00Sigma Olomouc U19 - Karviná U19 -:-
11:00Zlín U19 - Frýdek-Místek U19 -:-
12:00Pardubice U19 - Baník Ostrava U19 -:-
ČESKO: 1. liga ženy - Skupina o titul
13:00Sparta Praha Ž - Slovácko Ž -:-14:00Slavia Praha Ž - Slovan Liberec Ž -:-
ČESKO: 1. liga ženy - Skupina o udržení
11:00Lok. Brno Ž - Baník Ostrava Ž -:-14:00Viktoria Plzeň Ž - Pardubice Ž -:-
ČESKO: 2. liga ženy
11:00Líšeň Ž - Sparta Praha B Ž -:-ČÍNA: Superliga
09:30Shandong Taishan - Cangzhou -:-13:00Chengdu Rongcheng - Shenzhen Xinpengcheng -:-
13:35Wuhan Three Towns - Changchun Yatai -:-
14:00Nantong Zhiyun - Shanghai Shenhua -:-
ČÍNA: Jia League
09:00Liaoning Tieren - Jiangxi Lushan -:-09:00Shijiazhuang Gongfu - Heilongjiang Ice City -:-
09:30Shanghai Jiading Huilong - Qingdao Red Lions -:-
ČÍNA: FA Cup
08:00Jiangsu Nan Dongsheng - Langfang Glory City -:-08:00Shanghai Changning - Jiangxi Dark Horse -:-
08:00Shanghai Segenda - Ganzhou Ruishi -:-
08:30Shanxi Xiangyu - Beijing Technology -:-
09:00Dalian Kuncheng - Quanzhou Yassin -:-
09:00Dezhou Haishan - Taian Tiankuang -:-
09:00Changchun Xidu - Shaanxi Union -:-
09:00Qianxinan Xu Fengtang - Shenzhen Juniors -:-
09:30Shenzhen Jixiang - Guangxi Lanhang -:-
09:30Xian Ronghai - Guangdong GZ-Power -:-
13:30Guangxi Bushan - Rizhao Yuqi -:-
ČÍNA: Superliga ženy
09:00Guangdong Meizhou Ž - Beijing Beikong Ž -:-09:00Henan Songshan Longmen Ž - Shanghai RCB Ž -:-
09:00Shandong SL Ž - Wuhan Jiangda Ž -:-
DÁNSKO: 1. divize - Skupina o postup
14:00Hobro - Fredericia -:-DÁNSKO: 2. divize - Skupina o postup
14:00Aarhus Fremad - Nykobing -:-DÁNSKO: 2. divize - Skupina o udržení
14:00Hellerup - Thisted -:-14:00Skive - Brabrand -:-
DÁNSKO: 3. divize - Skupina o titul
13:30VSK Aarhus - Næsby -:-14:00BK Frem - Avarta -:-
DÁNSKO: 3. divize - Skupina o udržení
14:00SfB-Oure - Vejgaard -:-14:00Young Boys - Holstebro -:-
DÁNSKO: Elitedivisionen ženy - Baráž o udržení
14:00Naestved Ž - Aalborg Ž -:-14:00Thisted Ž - Odense Q Ž -:-
14:30Osterbro Ž - B93 Ž -:-
DÁNSKO: Elitedivisionen ženy - Skupina o titul
13:00Brondby Ž - Koge Ž -:-DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
22:00Delfines Del Este - Moca -:-00:00San Cristobal - Cibao -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o udržení
13:30Tshinkunku - Blessing -:-15:30Sanga Balende - US Panda -:-
DŽIBUTSKO: Division 1
14:00OdloženoCDC Q7 - Dikhil -:-16:30OdloženoPort - Hopital -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
23:30Orense - LDU Quito -:-02:00Aucas - Emelec -:-
ESTONSKO: Meistriliiga
11:30Nomme Utd - Tallinna Kalev -:-13:30Paide - Tammeka -:-
16:00Levadia - Parnu JK Vaprus -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
13:00Denver - Ezulwini -:-15:00Green Mamba - Royal Leopards -:-
15:00Illovo - Mbabane Swallows -:-
15:00Moneni Pirates - Madlenya -:-
15:00Rangers FC - Nsingizini Hotspurs -:-
15:00Young Buffaloes - Mbabane Highlanders -:-
ETIOPIE: Premier League
15:00Dire Dawa - Shashemene Kenema -:-18:00Welayta Dicha - St. George -:-
EVROPA: Premier League (Krym)
14:00GFK Yalta - Inkomport -:-14:30TSK Simferopol - Ocean Kerch -:-
EVROPA: Liga mistryň - Play Off
13:30Barcelona Ž - Chelsea Ž -:-19:00Lyon Ž - PSG Ž -:-
EVROPA: All-Island Cup ženy
15:00Shelbourne Ž - Cork City Ž -:-16:00Linfield Ž - Bohemians WFC Ž -:-
17:00Shamrock Rovers Ž - DLR Waves Ž -:-
18:00Galway United Ž - Glentoran Ž -:-
19:00Wexford Ž - Cliftonville Ž -:-
20:30Athlone WFC Ž - Sligo Rovers Ž -:-
FAERSKÉ OSTROVY: Premier League
19:30Klaksvik - Toftir -:-FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild
14:00FC Suduroy - Sandur -:-16:00Argir - B36 Torshavn 2 -:-
17:00Runavik 2 - TB Tvoroyri -:-
FIDŽI: Premier League
09:00Lautoka - Rewa -:-FILIPÍNY: PFL
09:00Don Bosco Garelli - Mendiola FC 1991 -:-11:30Tuloy - Cebu FC -:-
14:00Philippine Army - Taguig -:-
FINSKO: Veikkausliiga
14:00HJK - Mariehamn -:-15:15Lahti - Haka -:-
17:30VPS - Gnistan -:-
FINSKO: Ykkosliiga
15:00JaPS - PK-35 -:-15:00JIPPO - KTP -:-
15:00SJK Akatemia - Jaro -:-
15:00TPS Turku - Mikkeli -:-
FINSKO: Ykkonen
15:00EPS - VIFK -:-15:00KPV - Vaajakoski -:-
15:00Rovaniemi - JJK Jyvaskyla -:-
FINSKO: Kakkonen - Skupina A
14:00MyPa - PPJ -:-15:00Futura - PEPO -:-
15:00NJS - Lahden Reipas -:-
16:30Kiffen - Atlantis 2 -:-
FINSKO: Kakkonen - Skupina B
12:00Ilves-Kissat - Poxyt -:-15:00HJS - TPV -:-
16:00EBK - Inter Turku 2 -:-
16:00VJS - Honka -:-
18:30Tampere Utd - Ilves 2 -:-
FINSKO: Kakkonen - Skupina C
13:00OTP - Kuopion Elo -:-15:00JBK - Hercules -:-
16:00JPS Jyvaskyla - GBK Kokkola -:-
17:00OPS - Narpes Kraft -:-
18:00SJK Akatemia 2 - TP-47 -:-
FINSKO: Pohár
13:30KaPa 1924 - KePS -:-19:00Edustus IPS - MiPK -:-
FINSKO: Kansallinen Liiga ženy
15:00Honka Ž - HJK Ž -:-15:00HPS Ž - KuPS Ž -:-
16:00Åland Utd Ž - Ilves Ž -:-
19:00PKKU Ž - JyPK Ž -:-
FINSKO: Ykkonen ženy
13:00EBK Ž - TPS Ž -:-13:00VJS Ž - ONS Oulu Ž -:-
17:00P-Iirot Rauma Ž - Lahti Ž -:-
FRANCIE: Ligue 2
15:00Rodez - Auxerre -:-19:00AC Ajaccio - Caen -:-
19:00Amiens - Dunkerque -:-
19:00Angers - Troyes -:-
19:00Annecy - Grenoble -:-
19:00Concarneau - Quevilly Rouen -:-
19:00Guingamp - Bastia -:-
19:00Paris FC - Valenciennes -:-
19:00Pau - Laval -:-
19:00St. Étienne - Bordeaux -:-
FRANCIE: National 2 - Skupina A
18:00Ales - Frejus -:-18:00Hyeres - Grasse -:-
18:00Jura Sud - Chamalieres -:-
18:00Le Puy-en-Velay - Aubagne -:-
19:00Cannes - Toulon -:-
FRANCIE: National 2 - Skupina B
15:00Paris 13 Atl. - Libourne -:-18:00Angers II - Trelissac -:-
18:00Bourges 18 - Saumur -:-
18:00La Roche - Blois -:-
18:00Romorantin - Avoine -:-
18:00Saint-Pryve - Angouleme -:-
FRANCIE: National 2 - Skupina C
18:00Beauvais - Guingamp II -:-18:00Racing CFF - Dinan Lehon -:-
18:00Saint-Malo - Chateaubriant -:-
18:00Virois - Boulogne -:-
18:30Lorient II - Granville -:-
19:00Stade Briochin - Aubervilliers -:-
FRANCIE: National 2 - Skupina D
16:00Haguenau - Creteil -:-17:00Feignies-Aulnoye - Colmar -:-
18:00Auxerre II - St Quentin -:-
18:00Biesheim - Bourg en Bresse -:-
18:00FC 93 - Fleury-Merogis -:-
18:00Macon - Besancon -:-
FRANCIE: Division 2 ženy
18:00Nantes Ž - Orleans Ž -:-GABON: Championnat D1
15:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-15:30CF Mounana - FC Libreville -:-
15:30Lozo - Centre Sportif Bendje -:-
15:30Missile - Dikaki -:-
15:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
15:30Vautour - Mberi Sportif -:-
GHANA: Premier League
17:00Karela - Accra Lions -:-17:00Legon Cities - Hearts Of Oak -:-
GHANA: Division One League
12:00Steadfast - Techiman Heroes -:-17:00Berekum City - Brong Ahafo -:-
17:00Golden Kick - Susubiribi -:-
17:00Nania - Uncle T United -:-
17:00New Edubiase - Elmina Sharks -:-
17:00Young Redbull - Asekem -:-
GIBRALTAR: National League - Skupina o titul
19:30Mons Calpe - St Josephs -:-GRUZIE: Erovnuli Liga
13:00Samtredia - Torpedo Kutaisi -:-14:00Samgurali - Din. Tbilisi -:-
19:00Kolkheti 1913 - Dinamo Batumi -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Tempete -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
03:00Victoria - UPNFM -:-23:00Marathon - Real Espana -:-
HONGKONG: Premier League
09:00Southern District - Sham Shui Po -:-09:00Tai Po - Kitchee -:-
12:00Lee Man Warriors - Hong Kong FC -:-
CHILE: Primera División
02:30U. Calera - Everton -:-21:00Cobresal - Nublense -:-
23:30U. Catolica - Colo Colo -:-
CHILE: Primera B
18:30Magallanes - Arica -:-21:00Dep. Temuco - San Luis -:-
CHILE: Segunda Division
01:00Arturo Fernandez Vial - Real San Joaquin -:-18:30Dep. Linares - General Velasquez -:-
21:00Melipilla - D. Puerto Montt -:-
23:30Trasandino - San Antonio Unido -:-
CHORVATSKO: HNL
17:00Osijek - Istra 1961 -:-19:10Slaven Belupo - Hajduk Split -:-
CHORVATSKO: Prva NL
14:50Dubrava - Croatia Zmijavci -:-17:00Šibenik - Solin -:-
17:00Vukovar 1991 - Dugopolje -:-
CHORVATSKO: Druga NL
15:00Zdralovi - Radnik Križevci -:-17:00Dugo Selo - Bjelovar -:-
17:00Grobničan - Belišče -:-
17:00Hrvace - Kustosija -:-
17:00Jadran LP - Marsonia -:-
17:00Krk - Opatija -:-
17:00Trnje - Dragovoljac -:-
INDIE: ISL - Play Off
16:00Goa - Chennaiyin -:-INDIE: I-League 2
12:30Sudeva Delhi - Bengaluru Utd -:-12:30United SC - Maharashtra Oranje -:-
INDONÉSIE: Liga 1
10:00Persib - Persebaya -:-10:00Persik Kediri - Persita -:-
14:00Bali United - FC Bhayangkara -:-
14:00PSS Sleman - Dewa United -:-
IRÁK: Stars League
17:00OdloženoAl Naft - Al Shorta -:-17:00OdloženoAl Wasat - Naft Missan -:-
IRSKO: Division 1
20:30Longford - Cork City -:-ISLAND: Besta deild karla
16:00Kopavogur - Hafnarfjordur -:-18:15KR Reykjavik - Fram -:-
ISLAND: Pohár ženy
16:00Dalvik/Reynir Ž - Einherji Ž -:-16:00Haukar Ž - IR Reykjavik Ž -:-
ITÁLIE: Serie B
14:00Ascoli - Modena -:-14:00Bari - Pisa -:-
14:00Brescia - Ternana -:-
14:00FeralpiSalo - Como -:-
16:15Catanzaro - Cremonese -:-
16:15Lecco - Venezia -:-
16:15Spezia - Sampdoria -:-
16:15Sudtirol - Cittadella -:-
ITÁLIE: Serie C - Skupina A
18:30Atalanta U23 - Pro Sesto -:-18:30Fiorenzuola - Padova -:-
18:30Legnago Salus - Alessandria -:-
18:30L.R. Vicenza - Trento -:-
18:30Lumezzane - Mantova -:-
18:30Pergolettese - AlbinoLeffe -:-
18:30Pro Patria - Virtus Verona -:-
18:30Pro Vercelli - Arzignano -:-
18:30Renate - Giana Erminio -:-
18:30Triestina - Novara -:-
ITÁLIE: Serie D - Skupina G
20:45Cavese - Cynthialbalonga -:-ITÁLIE: Serie D - Skupina I
20:30Trapani - Licata -:-ITÁLIE: Primavera 1
11:00Inter U19 - Cagliari U19 -:-13:00Atalanta U19 - Juventus U19 -:-
15:00AS Řím U19 - Sassuolo U19 -:-
15:00FC Janov U19 - Fiorentina U19 -:-
ITÁLIE: Primavera 2
11:00Pisa U19 - Ascoli U19 -:-11:00Ternana U19 - Crotone U19 -:-
11:00Udinese U19 - Renate U19 -:-
11:15Cesena U19 - Bari U19 -:-
11:15Spezia U19 - Benevento U19 -:-
14:00Cosenza U19 - Palermo U19 -:-
14:30Como U19 - Alessandria U19 -:-
15:00AlbinoLeffe U19 - Venezia U19 -:-
15:00Brescia U19 - Padova U19 -:-
15:00Cittadella U19 - Parma U19 -:-
15:00Cremonese U19 - FeralpiSalo U19 -:-
15:00Monopoli U19 - Entella U19 -:-
15:00Neapol U19 - Salernitana U19 -:-
15:00Pescara U19 - Perugia U19 -:-
15:00Reggiana U19 - Vicenza U19 -:-
15:30Sudtirol U19 - Spal U19 -:-
ITÁLIE: Serie A ženy - Skupina o titul
14:30Juventus Ž - Sassuolo Ž -:-16:15Fiorentina Ž - AS Řím Ž -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o titul
16:00M. Tel Aviv - H. Haifa -:-17:00Sakhnin - Maccabi Bnei Raina -:-
19:00M. Haifa - H. Beer Sheva -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o udržení
17:00Netanya - Hapoel Jerusalem -:-19:00M. Petah Tikva - H. Tel Aviv -:-
JAPONSKO: J1 League
07:00Kyoto - Albirex Niigata -:-07:00Sagan Tosu - Kashima -:-
07:00Sapporo - Hirošima -:-
08:00Avispa Fukuoka - Iwata -:-
08:00Shonan - Kobe -:-
09:00Kawasaki - Verdy -:-
09:00Urawa - G-Osaka -:-
JAPONSKO: J2 League
07:00Fujieda MYFC - Tokushima -:-07:00Kofu - Kusatsu -:-
07:00Okayama - Kumamoto -:-
07:00Shimizu - Vegalta Sendai -:-
07:00Yamagata - Ehime -:-
JAPONSKO: J3 League
07:00Grulla Morioka - Ryukyu -:-07:00Yamaga - Kamatamare -:-
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League
15:00Golden Arrows - Royal AM -:-17:00Sekhukhune - Cape Town Spurs -:-
17:30Orlando - AmaZulu -:-
20:00Supersport - Chippa United -:-
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Baroka - Casric Stars -:-15:00JDR Stars - Venda -:-
15:00Platinum City - Milford FC -:-
15:00Pretoria U. - Magesi -:-
15:00Upington City - Black Leopards -:-
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge
10:00Polokwane U23 - TS Galaxy U23 -:-10:00Supersport U23 - Royal AM U23 -:-
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let ženy
23:00Argentina U20 Ž - Paraguay U20 Ž -:-01:30Ekvádor U20 Ž - Uruguay U20 Ž -:-
23:00Venezuela U20 Ž - Chile U20 Ž -:-
JIŽNÍ KOREA: K League 1
07:00Suwon FC - Jeju -:-09:30Pohang - Gimcheon Sangmu -:-
09:30Seoul - Jeonbuk -:-
JIŽNÍ KOREA: K League 2
07:00Bucheon - Busan -:-09:30Seongnam - Cheongju Jikji -:-
JIŽNÍ KOREA: K3 League
07:00Busan Kyotong - Gimhae -:-07:00Daegu 2 - Siheung Citizen -:-
07:00Chuncheon - Ulsan Citizen -:-
KAMBODŽA: CPL
11:00Kirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown -:-13:00Boeung Ket - Svay Rieng -:-
KAMERUN: Elite One - Skupina o udržení
15:00Fovu Baham - APEJES Academy -:-17:00Aigle Royal - Fortuna Mfou -:-
KANADA: Canadian Premier League
04:00Pacific FC - Valour -:-20:00Atl. Ottawa - Cavalry -:-
KATAR: 2. liga
17:30Al Mesaimeer - Al-Waab -:-17:30Al Sailiya - Al Khor -:-
17:30Al-Shahaniya - Al-Kharitiyath -:-
17:30Lusail - Al Bidda -:-
KAZACHSTÁN: Premier League
11:00Kaisar - Atyrau -:-11:00Zhenis - Turan -:-
13:30Ordabasy - Kyzylzhar -:-
16:00Kairat Almaty - Aktobe -:-
KEŇA: Premier League
12:00Bidco United - Posta Rangers -:-12:00Kariobangi Sharks - Nzoia Sugar -:-
14:00Bandari - KCB -:-
14:00Shabana - Kakamega Homeboyz -:-
14:00Talanta FC - Nairobi City -:-
15:00Police FC - Sofapaka -:-
KEŇA: Super League
12:00Luanda Villa - Gusii -:-12:00Naivas FC - Kibera -:-
14:00Assad - Mombasa Elite -:-
14:00Darajani Gogo - Mara Sugar -:-
14:00Kajiado - Migori -:-
KOLUMBIE: Primera A - Apertura
03:10Bucaramanga - Chico -:-23:00Pereira - Millonarios -:-
KOLUMBIE: Primera B - Apertura
23:00Inter Palmira - U. Magdalena -:-23:00Tigres - Cucuta -:-
01:05Llaneros - Orsomarso -:-
21:00Real Cundinamarca - Bogota -:-
22:00Leones - Real Cartagena -:-
22:30Atletico F.C. - Quindio -:-
22:30Huila - Barranquilla -:-
KOLUMBIE: Liga ženy
22:30Dep. Cali Ž - Santa Fe Ž -:-23:00Real Santander Ž - La Equidad Ž -:-
KONGO: Ligue 1
16:00Etoile du Congo - Nathalys -:-19:00Kondzo - Cheminots -:-
KOSOVO: Superliga
15:00FC Ballkani - Drita -:-15:00Gjilani - Feronikeli -:-
15:00Liria - Dukagjini -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
00:00Zeledon - Grecia -:-KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Off
04:00Escorpiones - Marineros PFC -:-22:00AD Sarchi - CS Uruguay -:-
KYPR: Cyta Championship - Skupina o udržení
18:00Zakakiou - Karmiotissa -:-18:30Apollon - AEL Limassol -:-
KYPR: Division 2 - Skupina o titul
15:30ASIL Lysi - Ayia Napa -:-15:30Omonia 29th May - Omonia Aradippou -:-
15:30Peyia 2014 FC - Paralimni -:-
15:30Ypsonas - Ol. Nicosia -:-
KYPR: Division 2 - Skupina o udržení
15:30ENAD - Ermis -:-15:30Chloraka - Achyronas-Onisilos -:-
15:30PAEEK - Digenis Akritas -:-
15:30Xylotymbou - M.E.A.P. Nisou -:-
LESOTHO: Premier League
15:00Defence Force - LCS -:-15:00Lijabatho - Bantu -:-
LIBANON: Pohár
15:00Al Ahli Nabatiya - Tripoli -:-LIBYE: Premier League
16:00Al-Anwar - Al-Suqoor -:-16:00Al Sadaqa - Al Murooj -:-
19:00Al Madina - Al Ahly Tripoli -:-
LITVA: A Lyga
14:00Kauno Zalgiris - Suduva -:-17:00Siauliai FA - Dainava Alytus -:-
LOTYŠSKO: 1. Liga
11:00Ogre United - Alberts JDFS -:-14:00Riga FC 2 - Rezekne -:-
15:00Leevon PPK - Marupe -:-
18:00Skanste - Super Nova -:-
LOTYŠSKO: 1. liga ženy
13:00Auda Ž - FK Liepaja Ž -:-13:00FK Olaine Ž - Iecava Ž -:-
18:30SFK Riga Ž - Riga FC Ž -:-
LUCEMBURSKO: BGL Ligue
18:00Differdange - Hesperange -:-18:00Jeunesse Esch - Marisca Mersch -:-
18:00Mondercange - Niedercorn -:-
18:00Mondorf - Union Titus Petange -:-
MACAO: Elite League
13:00Benfica - Lun Lok -:-15:00Gala L. - Monte Carlo -:-
MAĎARSKO: OTP Bank Liga
14:30Puskas Akademie - Paks -:-17:00Ferencváros - Kisvarda -:-
19:30DVTK - Debrecen -:-
MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga
12:30Nyiregyhaza - Vasas -:-MAĎARSKO: NB I ženy
15:00DVTK Ž - Astra Hungary Ž -:-15:00Győr Ž - Haladas Ž -:-
16:00Szekszardi UFC Ž - Fehérvár FC Ž -:-
17:00Soroksar Ž - Szent Mihály Ž -:-
19:00Budaorsi Ž - MTK Hungaria Ž -:-
MALAWI: Super League
14:30Bangwe All Stars - Karonga United -:-14:30Chitipa United - Big Bullets -:-
14:30Mighty Tigers - Mzuzu City -:-
14:30Moyale Barracks - Civo Utd -:-
MALI: Premiere Division
18:30Bakaridjan - Bougouba -:-18:30Foot Elite - Onze Createurs -:-
18:30US Bougouni - Real Bamako -:-
20:30CO Bamako - USFAS Bamako -:-
MALTA: Premier League
14:00Gzira - Birkirkara -:-14:00Hamrun - Santa Lucia -:-
16:15Marsaxlokk - Floriana -:-
16:15Sliema - Naxxar -:-
MALTA: Challenge League - Skupina o postup
13:30Melita - Marsa -:-19:00Pieta - Senglea -:-
MALTA: Challenge League - Skupina o udržení
14:00Attard - Tarxien -:-16:30Lija - Zebbug -:-
MAROKO: Botola Pro
18:00Tanger - FUS Rabat -:-20:00Mouloudia Oujda - Chabab Mohammedia -:-
22:00Wydad - Agadir -:-
MAROKO: Botola 2
18:00Fes - RAC Casablanca -:-18:00Chabab Benguerir - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00Sale - Rapide Oued Zem -:-
20:00Khouribga - Stade Marocain -:-
MEXIKO: Liga MX - Clausura
03:00Mazatlan FC - Juarez -:-05:00Atl. San Luis - Toluca -:-
05:10Tijuana - Puebla -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie A
01:00Canamy - Tampico Madero -:-01:00Inter Playa Del Carmen - Lobos ULMX -:-
02:45Orgullo Reynosa - Gavilanes de Matamoros -:-
03:00Cimarrones de Sonora 2 - Leones Negros 2 -:-
03:00Petroleros Salamanca - Cafetaleros -:-
03:30Calor De San Pedro - Colima FC -:-
04:00Alacranes - Mineros de Fresnillo -:-
19:00Deportiva Venados - Montaneses -:-
00:00Aguacateros de Periban - Porto Palmeiras -:-
00:00Pioneros - San Juan de Aragon -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie B
00:00Chilangos - CDM -:-03:00Santiago - Artesanos Metepec -:-
18:00Canoneros - Chilpancingo -:-
00:00Ciervos - Pachuca 2 -:-
00:00Uruapan - Huracanes Izcalli -:-
MEXIKO: Liga MX U23 - Clausura
00:45Tijuana U23 - Puebla U23 -:-17:00Guadalajara U23 - Queretaro U23 -:-
17:00Leon U23 - Monterrey U23 -:-
17:00Tigres U23 - Necaxa U23 -:-
17:00U.N.A.M. U23 - Club America U23 -:-
MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura
01:00Queretaro Ž - Leon Ž -:-03:00Atlas Ž - Tigres Ž -:-
MOLDAVSKO: Super Liga - Skupina o titul
17:00Balti - Petrocub -:-MOLDAVSKO: Super Liga - Skupina o udržení
15:00Drochia - Floresti -:-15:00Sparta Selemet - Victoria -:-
15:00Univer-Oguzsport - Saxan Gagauz Yeri -:-
MONGOLSKO: Premier League
10:15Brera Ilch - Khaan Khuns-Erchim -:-13:15Khovd - Tuv Azarganuud -:-
MOSAMBIK: Mocambola
14:45Baia de Pemba - ENH Vilankulo -:-15:15Brera Tchumene - Nacala -:-
NAMIBIE: Premiership
16:00Julinho Sporting - Okahandja -:-16:00Okakarara - Blue Waters -:-
16:00Young Brazilians - Civics -:-
NĚMECKO: 2. Bundesliga
13:00Düsseldorf - Fürth -:-13:00Kaiserslautern - Wehen -:-
13:00Osnabrück - Braunschweig -:-
20:30Hamburk - Kiel -:-
NĚMECKO: 3. Liga
14:00Aue - Unterhaching -:-14:00Drážďany - Viktoria Kolín n. R. -:-
14:00Hallescher - Verl -:-
14:00Lubeck - Dortmund II -:-
14:00Mnichov 1860 - Saarbrücken -:-
16:30Ingolstadt - Duisburg -:-
NĚMECKO: Regionální liga Sever
13:00Phonix Lubeck - Norderstedt -:-14:00Havelse - SC Weiche-08 -:-
17:00Kilia Kiel - Hamburk II -:-
NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod
13:00Eilenburg - Zwickau -:-13:30Meuselwitz - Altglienicke -:-
16:00Greifswald - Chemie Lipsko -:-
NĚMECKO: Regionální liga Západ
14:00Bocholt - Ahlen -:-14:00Duren - Fortuna Kolín n. R. -:-
14:00Kolín n. R. II - SSVg Velbert -:-
14:00Monchengladbach II - FC Gutersloh -:-
14:00Paderborn II - Aachen -:-
14:00Wegberg-Beeck - Wiedenbruck -:-
14:00Wuppertaler - Dusseldorf II -:-
NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad
14:00Bahlinger - Aalen -:-14:00Freiberg - Kassel -:-
14:00Fulda-Lehnerz - Hoffenheim II -:-
14:00Homburg - Koblenz -:-
14:00Offenbach - Balingen -:-
14:00Walldorf - Mohuč II -:-
NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko
14:00Ansbach - Bayern II -:-14:00Aubstadt - Illertissen -:-
14:00Bamberg - Schalding -:-
14:00Fürth II - Vilzing -:-
14:00Türkgücü Mnichov - Norimberk II -:-
NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever
13:00Lichtenberg - RSV Eintracht -:-13:00Wismar - Rostocker FC -:-
NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih
14:00Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer -:-14:00Krieschow - Halberstadt -:-
14:00Ludwigsfelde - Grimma -:-
14:00Magdeburg II - Sandersdorf -:-
14:00Motor Marienberg - Auerbach -:-
14:00Plauen - Einheit Wernigerode -:-
NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko
13:30SC Weiche-08 II - Eckernforder SV -:-14:00Flensburg - Oldenburger -:-
14:00Heider SV - Bordesholm -:-
14:00Neumunster - Todesfelde -:-
14:30Preussen Reinfeld - Nordmark Satrup -:-
15:00Hohenwestedt - Dornbreite Lubeck -:-
NĚMECKO: Oberliga Hamburk
13:00Duneberg - Harksheide -:-14:00Turkiye Wilhelmsburg - Paloma -:-
NĚMECKO: Oberliga Brémy
13:00OSC Bremerhaven - Brinkumer -:-13:00Woltmershausen - Hemelingen -:-
14:00Brémy II - Leher -:-
14:00TURA Bremen - Blockdiek -:-
14:30Aumund-Vegesack - Vatan Bremen -:-
NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
14:00BSV Rehden - Vorsfelde -:-14:00Meppen II - Eintracht Celle -:-
14:00Schoningen - Bornreihe -:-
15:00Eilvese - Egestorf-Langreder -:-
17:00Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen -:-
18:00Emden - Rotenburger -:-
NĚMECKO: Oberliga Hesensko
14:00Giessen - Weidenhausen -:-14:00Stadtallendorf - Viktoria Griesheim -:-
14:00VfB Marburg - Erlensee -:-
14:30Baunatal - Waldgirmes -:-
15:00Hanau - TUS Dietkirchen -:-
16:00Friedberg - RW Walldorf -:-
NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko
15:30Baumholder - Gonsenheim -:-15:30Engers - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30Mechtersheim - Bitburg -:-
15:30RW Koblenz - Auersmacher -:-
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
14:00Eichstatt - Bayern Hof -:-14:00Gebenbach - Fortuna Regensburg -:-
15:00Donaustauf - Neumarkt -:-
15:00Wurzburger FV - Eltersdorf -:-
16:00Hankofen-Hailing - Ammerthal -:-
16:00Cham - Abtswind -:-
16:00Regensburg II - Feucht -:-
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
14:00Rain/Lech - Deisenhofen -:-14:00Schwaben Augsburg - Mnichov 1860 II -:-
14:30Ismaning - Dachau -:-
15:00Kirchanschoring - Nordlingen -:-
15:30Sonthofen - Turkspor Augsburg -:-
16:00Pipinsried - Kottern-St. Mang -:-
NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko
14:00FC Holzhausen - Hollenbach -:-14:00Normannia Gmund - Oberachern -:-
14:00Ravensburg - Mutschelbach -:-
14:30Offenburger - Goppinger -:-
15:30Bietigheim-Bissingen - Denzlingen -:-
15:30Essingen - Backnang -:-
15:30Villingen - Reutlingen -:-
NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever
12:00Hertha U19 - Wolfsburg U19 -:-12:00Meppen U19 - Jena U19 -:-
12:00Rostock U19 - RB Lipsko U19 -:-
15:00St. Pauli U19 - Brémy U19 -:-
NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih
10:30Mnichov 1860 U19 - Kaiserslautern U19 -:-11:00Eintracht Frankfurt U19 - Augsburg U19 -:-
11:00Fürth U19 - Norimberk U19 -:-
11:00Hoffenheim U19 - Sandhausen U19 -:-
13:00Karlsruher U19 - Stuttgart U19 -:-
NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ
11:00B. Monchengladbach U19 - Aachen U19 -:-11:00Dortmund U19 - Duisburg U19 -:-
11:00Viktoria Kolín U19 - Schalke U19 -:-
18:00Kolín nad Rýnem U19 - Verl U19 -:-
NĚMECKO: Bundesliga ženy
12:00Essen Ž - Hoffenheim Ž -:-14:00Eintracht Frankfurt Ž - Norimberk Ž -:-
NIGÉRIE: NPFL
15:00Kwara - Akwa United -:-17:30Abia Warriors - Bayelsa United -:-
NIGÉRIE: NNL
16:00Beyond Limits FC - Stormers -:-16:00Crown - Tradesafe -:-
16:00Giant Brillars - Gateway Utd. -:-
16:00Ijebu - Warri Wolves -:-
16:00Ikorodu City - Inter Lagos -:-
16:00Nasarawa - EFCC -:-
16:00Yobe Stars - El Kanemi -:-
NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
00:00Masachapa - Ferretti -:-NIZOZEMSKO: Eerste Divisie
16:30Den Haag - Eindhoven -:-18:45Maastricht - Willem II -:-
21:00Groningen - Cambuur -:-
NIZOZEMSKO: Tweede Divisie
14:30GVVV - Noordwijk -:-14:30HFC - Excelsior Maassluis -:-
14:30Scheveningen - Hardenberg -:-
15:00AFC - Katwijk -:-
15:00Quick Boys - Kozakken Boys -:-
15:00Rijnsburgse Boys - ACV Assen -:-
15:30Jong Sparta Rotterdam - Spakenburg -:-
18:00De Treffers - Lisse -:-
NIZOZEMSKO: Derde Divisie
14:30Eemdijk - Urk -:-14:30Genemuiden - VVSB -:-
14:30Harkemase Boys - DEM -:-
14:30Hoek - Gemert -:-
15:00DVS '33 Ermelo - VV DOVO -:-
15:00IJsselmeervogels - Rijnvogels -:-
15:00Kloetinge - Sportlust -:-
15:30Kampong - Nijkerk -:-
15:30TEC - SteDoCo -:-
15:30USV Hercules - Staphorst -:-
18:00GVV Unitas - Barendrecht -:-
18:00Haaksbergen - RKAV Volendam -:-
18:00Hoogeveen - ODIN '59 -:-
19:30Groene Ster - Meerssen -:-
NIZOZEMSKO: Divisie 1 U21 - Jarní sezona
13:30G.A. Eagles U21 - Nijmegen U21 -:-14:00Groningen U21 - Feyenoord U21 -:-
15:00FC Twente/Heracles U21 - Graafschap U21 -:-
NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Jarní sezona
12:30Groningen U18 - PSV U18 -:-14:30Ajax U18 - Vitesse U18 -:-
15:00Alkmaar U18 - Utrecht U18 -:-
NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy
14:00Ajax Ž - Alkmaar Ž -:-14:00PEC Zwolle Ž - Telstar Ž -:-
16:30PSV Ž - Heerenveen Ž -:-
NORSKO: OBOS-ligaen
16:00Egersund - Aalesund -:-16:00Levanger - Kongsvinger -:-
16:00Ranheim - Åsane -:-
16:00Raufoss - Bryne -:-
16:00Sogndal - Moss -:-
16:00Start - Sandnes -:-
18:00Lyn - Vålerenga -:-
NORSKO: Division 2 - Skupina 1
13:00Lysekloster - Arendal -:-14:00Brattvag - Notodden -:-
14:00V. Haugesund - Sotra -:-
16:00Flekkeroy - Halden -:-
NORSKO: Division 2 - Skupina 2
14:00SK Gjovik-Lyn - Strindheim -:-15:00Stjordals Blink - Follo -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 1
13:00Djerv 1919 - Floro -:-14:00Askoy - Stord -:-
14:00Bjarg - Ardal -:-
14:00Froya - Forde -:-
15:00Loddefjord - Fana -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 2
13:00Odd 2 - Staal Jorpeland -:-14:00Vigor - Vindbjart -:-
15:00Mandalskameratene - Sola -:-
16:00Fram - Vidar -:-
16:00Madla IL - Pors -:-
16:00Sandefjord 2 - Brodd -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 3
14:00Gamle Oslo - Nordstrand -:-14:00Skeid 2 - Flint -:-
15:00Asker - Frigg -:-
15:00Baerum - Askollen -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 4
15:00Byåsen - Rana FK -:-15:00Nardo - Orkla -:-
15:00Tiller - Verdal -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 5
14:00Skjetten - Skedsmo -:-15:00Ready - Bjorkelangen -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 6
12:30Sprint-Jeloy - Skjervoy -:-16:00Ham-Kam 2 - Innstrandens -:-
18:00Fyllingsdalen - Mjolner -:-
NORSKO: Toppserien ženy
13:00RØA Ž - Vålerenga Ž -:-14:00Arna-Bjørnar Ž - Stabaek Ž -:-
14:00Asane Ž - Brann Ž -:-
16:45Kolbotn Ž - Rosenborg Ž -:-
NORSKO: 1. divisjon ženy
14:00Fyllingsdalen Ž - Bodo/Glimt Ž -:-15:00Honefoss Ž - Viking Ž -:-
PANAMA: LPF - Apertura
03:00Arabe Unido - Alianza -:-23:00Herrera - San Francisco -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Sol De America - Sp. Luqueno -:-02:302 de Mayo - Cerro Porteno -:-
23:30Ameliano - General Caballero JLM -:-
PARAGUAY: División Intermedia
23:15Rubio Nu - Recoleta -:-01:303 De Febrero - Martin Ledesma -:-
15:30Colegiales - Guairena -:-
15:30Resistencia - Atl. Tembetary -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
03:00Cienciano - Deportivo Garcilaso -:-20:00Los Chankas - Huancayo -:-
22:30ADT Tarma - Cesar Vallejo -:-
22:30Carlos Mannucci - Cajamarca -:-
PERU: Liga 2
20:00Santos - Moquegua -:-22:00OdloženoAD Cantolao - Binacional -:-
22:00OdloženoComerciantes - Dep. Municipal -:-
22:00OdloženoDeportivo Coopsol - Santos -:-
22:00OdloženoJuan Pablo II - Alianza Huanuco -:-
22:00OdloženoMoquegua - U. San Martin -:-
22:00OdloženoPirata - ADA Jaen -:-
22:00OdloženoSan Marcos - Carlos Stein -:-
22:00OdloženoUnion Huaral - Juan Aurich -:-
PERU: Liga ženy
17:30Melgar Ž - A. Lima Ž -:-22:00Killas Ž - Dep. Municipal Ž -:-
POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1
17:30Academie de FAD - Lys Sassandra -:-17:30Mouna - Stella Adjame -:-
17:30San Pedro - Zoman -:-
19:45AS Denguele - Racing d'Abidjan -:-
POLSKO: Ekstraklasa
15:00Pogon Štětín - Piast -:-17:30Ruch - Widzew Lodž -:-
20:00Zaglebie - Jagiellonia -:-
POLSKO: 1. liga
15:00Tychy - R. Rzeszow -:-17:30Leczna - Lechia -:-
20:00Odra Opole - Chrobry Glogow -:-
POLSKO: 2. liga
12:30Ol. Grudziadz - Wisla Pulawy -:-17:30Sandecja - Hutnik Krakow -:-
POLSKO: III Liga - Skupina I
15:00Grodzisk M. - Zambrow -:-16:00LKS Lomza - Belchatow -:-
16:00Mlawa - Concordia Elblag -:-
16:00Pilica Bialobrzegi - Pelikan -:-
17:00Skierniewice - Legia II -:-
17:00Swit - Bron Radom -:-
17:00T. Mazowiecki - Wikielec -:-
17:00Warta Sieradz - Legionowo -:-
18:00Sulejowek - Jagiellonia II -:-
POLSKO: III Liga - Skupina II
12:00Gedania Gdansk - Unia Swarzedz -:-12:00Luzino - Solec Kujawski -:-
14:00Vineta W. - Starogard Gdanski -:-
15:00Blekitni Stargard - Stolem Gniewino -:-
15:00Notec Czarnkow - Swinoujscie -:-
15:00Zawisza - Nowe Skalmierzyce -:-
16:00Kleczew - Elana Torun -:-
17:00Sroda - Pogon Štětín II -:-
17:00Swit Skolwin - Cartusia Kartuzy -:-
POLSKO: III Liga - Skupina III
12:00Slask II - Górnik Zabrze II -:-12:30Rakow II - Bytom Odrzanski -:-
14:00Bielsko-Biala - Sleza Wroclaw -:-
14:00Pawlowice - Warta Gorzow -:-
15:00Polkowice - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
16:00Stilon Gorzow - Starowice Dolne -:-
17:00Jelenia Gora - Unia Turza Slaska -:-
17:00Z. Gora - Goczalkowice Zdroj -:-
POLSKO: III Liga - Skupina IV
12:00KS Wieczysta Krakow - Ostrowiec -:-13:00Podhale Nowy Targ - Orleta Radzyn -:-
13:00Swidniczanka Swidnik - Biala Podlaska -:-
15:00Czarni Polaniec - Avia Swidnik -:-
16:00Siarka Tarnobrzeg - Wiazownica -:-
16:00Sokol Sieniawa - Wislanie Jaskowice -:-
16:30Star Starachowice - Chelmianka Chelm -:-
17:00Wisloka Debica - Unia Tarnow -:-
POLSKO: Juniorská liga
12:00Warta P. U19 - Sandecja U19 -:-14:00Korona U19 - Polonia V. U19 -:-
14:00Widzew Lodž U19 - Wisla U19 -:-
POLSKO: Ekstraliga ženy
12:00Slask Ž - Rekord Bielsko-Biala Ž -:-13:00Katowice Ž - Tczew Ž -:-
13:00UJ Krakow Ž - Gdaňsk Ž -:-
14:30Czarni Sosnowiec Ž - Medyk Konin Ž -:-
PORTUGALSKO: Liga Portugal
16:30Moreirense - Gil Vicente -:-19:00Boavista - Estrela -:-
21:30Braga - Vizela -:-
PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
12:00Penafiel - Paços Ferreira -:-15:00Torreense - Leiria -:-
16:30Santa Clara - Tondela -:-
PORTUGALSKO: Liga 3 - Skupina o postup
12:00Covilha - Braga B -:-16:00Academica - Lusitania FC -:-
18:00Alverca - Felgueiras -:-
20:00Varzim - Atletico -:-
PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - Skupina o titul
12:00Braga U19 - Famalicao U19 -:-17:00Benfica U19 - Guimaraes U19 -:-
17:00Farense U19 - Sporting U19 -:-
PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - Skupina o udržení
13:00SC Lusitania U19 - Beira Mar U19 -:-17:00Academica U19 - Estoril U19 -:-
17:00Belenenses U19 - Alverca U19 -:-
17:00Gil Vicente U19 - Rio Ave U19 -:-
17:00Chaves U19 - Paços Ferreira U19 -:-
17:00Maritimo U19 - Lusitania FC U19 -:-
17:00Setubal U19 - Torreense U19 -:-
17:00Vizela U19 - Boavista U19 -:-
RAKOUSKO: Bundesliga - Skupina o udržení
17:00Altach - BW Linz -:-17:00Austria Vídeň - Tirol -:-
17:00Wolfsberg - A. Lustenau -:-
RAKOUSKO: 2. Liga
14:30Stripfing - Dornbirn -:-RAKOUSKO: Regionální liga - Východ
16:00Mauerwerk - Wiener Viktoria -:-RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální
16:00Union Gurten - Weiz -:-19:00Weindorf St. Anna - LASK (Am) -:-
RAKOUSKO: Regionální liga - Západ
12:45Altach U21 - Saalfelden -:-15:00Wolfurt - Bischofshofen -:-
16:00A. Salzburg - Rothis -:-
17:00Dornbirner SV - Motz/Silz -:-
17:00Hohenems - RW Rankweil -:-
17:00SC Imst - Wals-Grunau -:-
17:00TSV St. Johann - Kufstein -:-
RAKOUSKO: Burgenland
17:00Halbturn - Pinkafeld -:-17:00Margarethen - Marz -:-
18:00Schattendorf - USVS Rudersdorf -:-
RAKOUSKO: Korutany
15:30St. Jakob/Ros - Volkermarkt -:-16:00A. Klagenfurt (Am) - Kottmannsdorf -:-
16:00Bleiburg - SV Kraig -:-
16:00Donau Klagenfurt - SC Landskron -:-
16:30Atus Ferlach - ATSV Wolfsberger -:-
RAKOUSKO: Dolní Rakousy
16:00Warth - SCU Kilb -:-16:30Retz - Rohrbach -:-
RAKOUSKO: Horní Rakousy
13:30ASK St.Valentin - Dietach -:-16:30Bad Ischl - Oedt -:-
16:30St. Martin im Muhlreis - Schallerbach -:-
RAKOUSKO: Salcbursko
14:00UFC Siezenheim - Union Henndorf -:-15:00Strasswalchen - Grodig -:-
15:00USK Anif - Eugendorf -:-
16:00Burmoos - Kuchl -:-
17:30SAK 1914 - Golling -:-
RAKOUSKO: Štýrsko
16:00Heiligenkreuz - UFC Fehring -:-RAKOUSKO: Tyrolsko - Skupina o postup
14:30Tirol (Am) - Fugen -:-RAKOUSKO: Tyrolsko - Skupina o udržení
14:30Innsbrucker AC - Vols -:-RAKOUSKO: Vorarlbersko
15:00Gofis - A. Lustenau (Am) -:-16:00FC Lustenau - Andelsbuch -:-
16:00Lochau - Nenzing -:-
17:00Hard - Admira Dornbirn -:-
17:00Horbranz - Alberschwende -:-
18:00Rotenberg - Brauerei Egg -:-
RAKOUSKO: Vídeň
12:00Dinamo Helfort - Stadlau -:-14:00Sportunion Mauer - Red Star-Penzing -:-
15:30Simmeringer - 1980 Wien -:-
16:00ASV 13 Wien - Mannsworth -:-
16:00A XIII-Auhof Center - Slovan HAC -:-
RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o titul
19:30FCSB - Rapid Bukurešť -:-RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o udržení
14:00Poli Iasi - FC Voluntari -:-16:30U Craiova 1948 - Din. Bukurešť -:-
RUMUNSKO: Liga 2 - Skupina o titul
11:30Hunedoara - Mioveni -:-RUMUNSKO: Liga 2 - Skupina o udržení
10:00Ceahlaul - Alexandria -:-10:00CSM Slatina - Viitorul Tg. Jiu -:-
10:00FC Arges - CSM Resita -:-
10:00Chindia Targoviste - Steaua Bucuresti -:-
10:00Metaloglobus Bucharest - Unirea Dej -:-
10:00Tunari - Concordia -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - Skupina o postup
16:00Stiinta Miroslava - CSM Bacau -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - Skupina o udržení
16:00CSM Vaslui - Brodoc -:-16:00Somuz Falticeni - Aerostar -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - Skupina o postup
16:00Sporting Liesti - CSM Focsani -:-16:00Unirea Branistea - Metalul Buzau -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - Skupina o udržení
16:00Braila - Hamangia Baia -:-16:00Sutesti - Viitorul Ianca -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - Skupina o postup
16:00Agricola Borcea - Calarasi -:-16:00LPS HD Clinceni - Afumati -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - Skupina o udržení
16:00Gloria Baneasa - Axiopolis Cernavoda -:-16:00Recolta Gh. Doja - Inainte Modelu -:-
16:00Voluntari 2 - Progresul Fundulea -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - Skupina o postup
16:00CS Blejoi - Popesti Leordeni -:-16:00Dunarea Giurgiu - CS Din. Bucuresti -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - Skupina o udržení
16:00FC Pucioasa - Muscel -:-16:00Moreni - CSO Plopeni -:-
16:00Paulesti - Tricolorul Breaza -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - Skupina o postup
16:00Cetate Rasnov - Olimpic Zarnesti -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - Skupina o udržení
16:00SR Brasov - Tarlungeni -:-16:00Targu Secuiesc - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - Skupina o udržení
16:00Calimanesti - Petrolul Potcoava -:-16:00Horezu - Curtisoara -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - Skupina o postup
16:00Viitorul Simian - CSO Filiasi -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - Skupina o udržení
16:00Turceni - U Craiova 1948 2 -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - Skupina o postup
16:00Peciu Nou - Politehnica Timisoara -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - Skupina o udržení
16:00Progresul Pecica - Teuz Cermei -:-16:00Soimii Lipova - Avantul Periam -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - Skupina o postup
16:00Unirea Ungheni - ACS Medias -:-16:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - Skupina o udržení
16:00Unirea Alba-Iulia - Avantul Reghin -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - Skupina o postup
16:00Santandrei - FC Olimpia Satu Mare -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - Skupina o udržení
16:00Baia Mare - Minerul Ocna Dej -:-16:00Victoria Carei - Sanatatea Cluj -:-
RUMUNSKO: Liga 1 ženy - Skupina o titul
12:00Csikszereda M. Ciuc Ž - Ol. Kluž Ž -:-RUSKO: Premier Liga
13:00Kazaň - Lok. Moskva -:-15:30Baltika - Samara -:-
18:30CSKA Moskva - Akhmat -:-
RUSKO: FNL
06:00SKA Khabarovsk - Yenisey -:-10:30Tyumen - Neftekhimik -:-
15:00Akron Togliatti - Kuban -:-
15:00Leningradets - Saratov -:-
16:00Alania Vladikavkaz - Volgar-Astrakhan -:-
16:00Jaroslavl - Dynamo Makhachkala -:-
16:00Kamaz - Černomorec -:-
17:00Torpedo Moskva - Arsenal Tula -:-
RUSKO: FNL 2 - Division A Gold - Jarní sezona
11:00Ufa - Krasnodar 2 -:-12:00FK Novosibirsk - R. Volgograd -:-
13:00Veles Moscow - Lipetsk -:-
14:00Rodina Moskva 2 - FK Chayka -:-
16:00Murom - Čeljabinsk -:-
RUSKO: FNL 2 - Division A Silver - Jarní sezona
13:00Kaluga - Omsk -:-13:00Ulyanovsk - Tekstilshtik -:-
13:30S. Kostroma - Mashuk -:-
15:00Bryansk - Miass -:-
15:00Kursk - Khimik -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 1
13:00Astrakhan - Alania 2 -:-14:00Dynamo Makhachkala 2 - Kamensk-Shakhtinsky -:-
14:00Dynamo Stavropol - Maykop -:-
14:30FK Pobeda - Nart Cherkessk -:-
15:00Biolog - Nalčik -:-
15:00FC Sevastopol - Legion Makhachkala -:-
15:00Kholding - Nazran -:-
16:00Rostov 2 - Rubin Yalta -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 2
14:00Luki-Energiya - Vladimir -:-14:00Zvezda St. Peterburg - Chertanovo M. -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 4
10:00Ural 2 - Akron Togliatti 2 -:-12:00Samara 2 - Volna Nizhegorodskaya -:-
13:00Kirov - Orenburg 2 -:-
13:00Pari NN 2 - Nosta -:-
14:00Kazaň 2 - Lada Togliatti -:-
RUSKO: 1. liga ženy
09:00FK Yenisey Ž - FK Rostov Ž -:-14:00Rjazaň Ž - Kazaň Ž -:-
16:00Din. Moskva Ž - Samara Ž -:-
RWANDA: Premier League
15:00Amagaju - Etoile de L'Est -:-15:00APR - Kiyovu -:-
15:00Bugesera - Rayon Sport -:-
15:00Marines - Police -:-
ŘECKO: Super League - Skupina o udržení
17:30OFI Kréta - Volos -:-18:30Asteras T. - Panetolikos -:-
18:30Atromitos - Kifisia -:-
ŘECKO: Super League 2 - Skupina o postup
15:00AEL Larissa - Niki Volos -:-15:00Levadiakos - Makedonikos -:-
ŘECKO: Super League 2 - Skupina o udržení
14:00Olympiakos B - Diagoras -:-ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 1
15:00Aetos Varvaras - Panthrakikos -:-15:00Apollon Paralimniou - Orestis Orestiadas -:-
15:00Aris Petinos - PAOK Kristonis -:-
15:00Chrisoupolis - Aris Avatou -:-
15:00Niki Efkarpias - Chaniotis -:-
15:00Poseidonas Michanionas - Epanomi -:-
16:30Kavala - Thermaikos FC -:-
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 2
14:30Zakynthos - Eordaikos -:-15:00Anagennisi Arta - AO Trikala -:-
15:00Asteras Stavrou - Kileler -:-
15:00Ethnikos Neou - Thesprotos -:-
15:00Kastoria - Asteras Petriti -:-
15:00Pierikos - Nea Artaki -:-
15:00Thyella Katsikas - Vataniakos -:-
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 3
12:00Kyanos A. V. - Mykonos -:-15:00Filiatron - Mesolongi AE -:-
15:00Korinthos - Ermionidas-Ermis -:-
15:00Panargiakos - Pyliou -:-
15:00Panelefsiniakos - Marko -:-
15:00PAO Varda - Vyzas -:-
15:00Thyella D. - Panegialios -:-
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 4
13:00Ermis Z. - Ipato -:-15:00Almyros Gaziou - Fostiras -:-
15:00Atsalenios - Episkopi -:-
15:00Chaidari - E. Piraeus -:-
15:00Panionios - Atromitos Piraeus -:-
15:00Paraskevi - Aris Petroupolis -:-
15:00Peramaikos - Agios Nikolaos -:-
15:00Proodeftiki - AO Ilisiakos -:-
15:00Smyrnis - Ellopiakos -:-
ŘECKO: Division A ženy
12:45Seirines Grevenon Ž - Kastoria Ž -:-SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:30Jocoro - Aguila -:-SAN MARINO: Campionato Sammarinese
15:00Cailungo - La Fiorita -:-15:00Domagnano - Tre Fiori -:-
15:00Faetano - Cosmos -:-
15:00Murata - Fiorentino -:-
15:00Tre Penne - Virtus -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League
17:00Al Akhdoud - Damac -:-20:00Al Ettifaq - Al Wehda -:-
20:00Al Hazem - Al Ittihad -:-
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership - Skupina o titul
16:00Cliftonville - Glentoran -:-16:00Coleraine - Crusaders -:-
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership - Skupina o udržení
16:00Ballymena - Newry City -:-16:00Carrick Rangers - Loughgall -:-
16:00Dungannon - Glenavon -:-
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship - Skupina o postup
16:00H&W Welders - Annagh -:-16:00Institute - Bangor FC -:-
16:00Portadown - Dundela -:-
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship - Skupina o udržení
15:00Newington - Ballyclare -:-16:00Ballinamallard - Ards -:-
16:00Dergview - Knockbreda -:-
SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL
16:00Bregalnica - Rabotnicki -:-SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL
16:00Arsimi - Besa 1976 -:-16:00Detonit Plackovica - Belasica -:-
16:00FK Skopje - Teteks -:-
16:00Karaorman - Pobeda -:-
16:00Kožuf Gevgelija - Osogovo -:-
16:00Pelister - Ohrid -:-
16:00Sasa - Novaci -:-
16:00Vardar Negotino - Bashkimi -:-
SEYCHELY: Premier League
13:00Cote d'Or - Northern Dynamo -:-14:00St Michel Utd - Anse Reunion -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15OdloženoKholifa Stars - Lamboi -:-18:15OdloženoLuawa - Kahunla -:-
18:15OdloženoMighty Blackpool - Real Republicans -:-
18:15OdloženoPorts Authority - Bhantal -:-
18:15Wusum Stars - SLIFA -:-
SKOTSKO: Championship
16:00Arbroath - Morton -:-16:00Dundee Utd - Ayr -:-
16:00Dunfermline - Queen's Park -:-
16:00Partick Thistle - Airdrieonians -:-
SKOTSKO: League One
16:00Edinburgh City - Annan -:-16:00Falkirk - Kelty Hearts -:-
16:00Montrose - Hamilton -:-
16:00Stirling - Queen of South -:-
18:30Cove Rangers - Alloa -:-
SKOTSKO: League Two
16:00Bonnyrigg Rose - Spartans -:-16:00Clyde - Stenhousemuir -:-
16:00Elgin - Peterhead -:-
16:00Forfar - East Fife -:-
16:00Stranraer - Dumbarton -:-
SKOTSKO: Highland League
15:00Clachnacuddin - Lossiemouth -:-16:00Brora Rangers - Brechin -:-
16:00Buckie Thistle - Keith -:-
16:00Deveronvale - Formartine Utd -:-
16:00Forres Mechanics - Turriff Utd -:-
16:00Fraserburgh - Strathspey Thistle -:-
16:00Wick Academy - Banks O' Dee -:-
SKOTSKO: Lowland League
16:00Berwick - Albion Rovers -:-16:00Bo'ness United - Stirling University -:-
16:00Broomhill - East Stirlingshire -:-
16:00Caledonian Braves - Cowdenbeath -:-
16:00Civil Service Strollers - Linlithgow Rose -:-
16:00Cumbernauld Colts - Gala Fairydean -:-
16:00Gretna 2008 - Edinburgh University -:-
16:00Tranent - East Kilbride -:-
SKOTSKO: Pohár
13:30Aberdeen - Celtic -:-SLOVENSKO: Niké liga - Skupina o titul
15:30Podbrezová - Žilina -:-18:00Dun. Streda - Ružomberok -:-
SLOVENSKO: Niké liga - Skupina o udržení
18:00Michalovce - Skalica -:-18:00Z. Moravce-Vráble - B. Bystrica -:-
SLOVENSKO: 2. liga
14:00Spišská N. Ves - Trebišov -:-15:00Komárno - Šamorín -:-
16:30Humenné - Petržalka -:-
16:30Lip. Mikuláš - Púchov -:-
16:30Malženice - Dolný Kubín -:-
16:30Prešov - Pov. Bystrica -:-
SLOVENSKO: 3. Liga - Východ
16:30Bardejov - Or. Veselé -:-16:30Námestovo - Vranov n. T. -:-
SLOVENSKO: 3. Liga - Západ
16:30Častkovce - Beluša -:-16:30HA Banská Bystrica - Lehota p. V. -:-
16:30Jednota Bánová - Rača -:-
16:30Martin - Zvolen -:-
16:30Nové Mesto n. V. - Galanta -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava
17:00Domino - Nová Dedinka -:-SLOVENSKO: 4. liga - Centrální
16:00Kysucké N. Mesto - Badín -:-16:00Príbelce - Kováčová -:-
16:00Stráňavy - Staškov -:-
16:00Tvrdošín - Makov -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Východ
16:00Kežmarok - Sabinov -:-16:00Poprad - Ľubotice -:-
16:00Sobrance-Sob. - Medzilaborce -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Západ
16:00Boleráz - Hurbanovo -:-16:00Prievidza - Nové Zámky -:-
SLOVENSKO: 1. liga ženy - Skupina o titul
11:00B. Bystrica Ž - Myjava Ž -:-11:00Slovan Bratislava Ž - Ružomberok Ž -:-
SLOVENSKO: 1. liga ženy - Skupina o udržení
12:00Žilina Ž - Prešov Ž -:-17:00Petržalka Ž - Trenčín Ž -:-
SLOVINSKO: Prva Liga
15:00Radomlje - Mura -:-17:30O. Ljubljana - Aluminij -:-
SLOVINSKO: 2. SNL
17:00Bilje - Nafta -:-17:00Fuzinar - ND Gorica -:-
SLOVINSKO: 3. SNL - Východ
16:30Dravograd - Zavrc -:-16:30Hajdina - Drava -:-
16:30Podvinci - Sampion Celje -:-
18:00Dobrovce - Ljutomer -:-
18:30Brezice - Korotan -:-
SLOVINSKO: 3. SNL - Západ
17:00Dob - Ljubljana Svoboda -:-17:00Dren Vrhnika - Ziri -:-
17:00NK Jesenice - Izola -:-
17:00Slovan Ljubljana - NK Adria -:-
17:00Sobec Lesce - Fama Vipava -:-
17:00Škofja Loka - Sencur -:-
SOMÁLSKO: National league
14:30Raadsan - Mogadishu City -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League
16:00Hatta - Emirates Club -:-18:30Al-Wahda - Ajman -:-
SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1
15:55Gulf United - Al-Taawon -:-15:55Masafi - Masfut -:-
16:05Al Dhafra - Dubai City -:-
SRBSKO: Super Liga - Skupina o titul
14:00Radnicki 1923 - Čukarički -:-15:00TSC - Vojvodina -:-
18:00CZ Bělehrad - Partizan -:-
SRBSKO: Prva Liga - Skupina o titul
16:00Indjija - Tekstilac Odzaci -:-16:00Smederevo - Radnički S. Mitrovica -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad
11:00Prva Iskra - Brodarac -:-12:30Torlak - Zvezdara -:-
16:00Usce - Polet Dorcol -:-
16:30Buducnost Dobanovci - Rad -:-
16:30Zemun - Studentski Grad -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina
16:30Bečej - 1. Maj Ruma -:-16:30Hajduk 1912 - Backa -:-
16:30Jedinstvo SP - Radnički Zrenjanin -:-
16:30Kikinda - Dinamo Pančevo -:-
16:30Naftagas - Tisa Adorjan -:-
16:30Sloven Ruma - Kabel Novi Sad -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Východ
16:30Dunav Prahovo - Buducnost Popovac -:-16:30Jagodina - Pcinja -:-
16:30Radnicki Pirot - Paracin -:-
16:30Radnicki Svilajnac - Meševo -:-
16:30Sindjelič - Jedinstvo Krusevac -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Západ
16:00Borac 1926 - FAP -:-16:00Loznica - FK Zlatibor -:-
16:00Omladinac Zablace - Sloga Pozega -:-
16:00Real Podunavci - Josanica -:-
16:00Sloga Petrovac - Polet Ljubic -:-
16:00Takovo - Mihajlovac -:-
16:00Tutin - Buducnost Krusik -:-
SURINAM: SML
01:00PVV - Voorwaarts -:-22:30Inter Moengotapoe - Flora -:-
SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
16:00Tunisko U17 - Maroko U17 -:-19:00Egypt U17 - Libye U17 -:-
SVĚT: Přátelské zápasy klubů
12:00Albirex Niigata (Sgp) - Geylang (Sgp) -:-SÝRIE: Premier League
15:00Al-Ittihad Aleppo - Al Taliya -:-15:00Al-Sahel - Al Jaish -:-
15:00Al Wahda - Horriya -:-
ŠPANĚLSKO: LaLiga2
14:00Amorebieta - Valladolid -:-16:15Racing Santander - Levante -:-
16:15Villarreal B - Ferrol -:-
18:30Elche - Gijon -:-
21:00Huesca - Zaragoza -:-
ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1
16:00R. Sociedad B - Fuenlabrada -:-17:00Sabadell - Cornella -:-
18:00Teruel - Sestao -:-
19:00La Coruňa - Cultural Leonesa -:-
20:00Rayo Majadahonda - Tarazona -:-
ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2
18:00Algeciras - Antequera -:-20:00Real Madrid B - Alcoyano -:-
20:00Sanluqueno - Huelva -:-
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1
16:00R. Oviedo B - Compostela -:-17:00Coruxo - Dep. Fabril -:-
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2
17:00AD San Juan - Mutilvera -:-19:00Real Sociedad C - Ath. Bilbao B -:-
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3
15:30Andratx - Formentera -:-18:00La Nucia - Manresa -:-
20:00Alzira - Valencia B -:-
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5
18:00Guadalajara - Villanovense -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1
16:00Pontevedra B - Bergantinos -:-17:30Gran Pena - Barbadas-Bentraces -:-
19:30Rapido de Bouzas - Polvorín -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2
16:30Condal - Caudal Deportivo -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3
17:00Atletico Albericia - Revilla -:-17:00UD Samano - Atletico Mineros -:-
19:00Solares - Escobedo -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4
15:30CD Vitoria - Beasain -:-16:00Alavés C - Basconia -:-
16:30Pasaia - San Ignacio -:-
17:00Durango - Derio -:-
17:00Lagun Onak - Portugalete -:-
17:00Padura - Touring KE -:-
17:15Leioa - Anaitasuna FT -:-
18:00SD Deusto - Aurrera Ondarroa -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5
17:30Rapitenca - Vilassar de Mar -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6
16:00Castellon B - Burriana -:-16:00Roda - Utiel -:-
17:00Gandia - Torrellano -:-
17:00Jove - Castellonense -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8
16:00Colegios Diocesanos - Real Avila -:-16:30La Virgen - Becerril -:-
16:30Santa Marta Tormes - Laguna -:-
16:45Ponferradina B - Bembibre -:-
17:30Atl. Astorga - Villaralbo -:-
17:30Burgos CF B - Leonesa B -:-
17:30Mirandes B - Palencia CA -:-
18:00Palencia CF - Almazan -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9
18:00Ejido - Huetor Tajar -:-18:00Torre del Mar - Malaga City -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10
17:00La Palma - Ceuta B -:-18:00Puente Genil - Conil -:-
19:00Bollullos - Cartaya -:-
19:00Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11
16:00Santanyi - Binissalem -:-16:30Platges de Calvia - Ibiza Islas Pitiusas -:-
17:00Llosetense - Felanitx -:-
17:00Manacor - Arenal -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12
13:00Panaderia - La Cuadra -:-13:15Villa Santa Brigida - Santa Ursula -:-
18:30San Bartolome - Yaiza -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15
16:00Bidezarra - Beti Onak -:-16:30Huarte - Subiza -:-
16:30Txantrea - Oberena -:-
17:00CD Ardoi - Pamplona -:-
17:00Cortes - Ezcabarte -:-
18:00Lerines - Pena -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16
16:00Pena Balsamaiso - Calahorra B -:-17:00Varea - Berceo -:-
18:00Vianes - River Ebro -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17
17:15Ebro - Huesca B -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18
17:30Tarancon - Toledo -:-18:00Azuqueca - Villarrubia -:-
ŠPANĚLSKO: Liga F ženy
12:00Levante Ž - Real Madrid Ž -:-14:00Granada Ž - Costa Adeje Tenerife Ž -:-
16:00Huelva Ž - Eibar Ž -:-
18:00Madrid C. Ž - Athletic Bilbao Ž -:-
ŠVÉDSKO: Allsvenskan
15:00Göteborg - Norrkoping -:-15:00Sirius - Värnamo -:-
17:30Malmö FF - Västerås SK -:-
ŠVÉDSKO: Superettan
13:00Sandviken - Öster -:-13:00Skövde - Trelleborg -:-
15:00Östersund - Orgryte -:-
15:00Utsikten - Sundsvall -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
12:00Friska Viljor - United Nordic -:-13:00AFC Eskilstuna - Assyriska FF -:-
16:00Karlstad - Stockholm Internazionale -:-
16:00Sollentuna - FBK Karlstad -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
13:00Rosengard - Onsala -:-16:00Eskilsminne - Jonkoping -:-
16:00Lunds - Trollhättan -:-
16:00Oskarshamn - Torslanda -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland
12:00Kiruna - Umeå -:-13:00Froso - Boden -:-
14:00Bergnasets - Team TG -:-
14:00Lucksta - Taftea IK -:-
14:00Skelleftea - Algarna-Harnosand -:-
14:00Ytterhogdal - Gottne -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
13:00Stenungsunds - Ahlafors -:-13:00Vanersborgs FK - Vanersborgs IF -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
13:00Osteraker IFK - Dalkurd -:-16:00Farsta - Falu -:-
16:00IK Franke - Kungsangen -:-
17:00Gute - Viggbyholms -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
14:00IFK Trelleborg - Kristianstad -:-14:00Rappe GOIF - Karlskrona -:-
14:00Simrishamn - Osterlen -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
16:00Nykopings - Haninge -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
13:00Bergdalens IK - Jonsereds -:-14:00Husqvarna - Laholms -:-
ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy
15:00Vaxjo DFF Ž - Örebro Ž -:-15:00Vittsjo Ž - AIK Ž -:-
ŠVÉDSKO: Elitettan ženy
15:00Alingsas Ž - Orebro Ž -:-15:00Gamla Upsala Ž - Mallbacken Ž -:-
15:00Jitex Ž - Bollstanas Ž -:-
ŠVÝCARSKO: Super League
18:00Servette - Grasshoppers -:-18:00Yverdon - Lausanne Ouchy -:-
20:30Lugano - Lausanne -:-
ŠVÝCARSKO: Challenge League
18:00Vaduz - Wil -:-ŠVÝCARSKO: Promotion League
15:30Basilej II - Delemont -:-15:30Young Boys II - Bulle -:-
16:00Breitenrain - Etoile-Carouge -:-
16:00Curych II - Bavois -:-
16:00Lucern II - Cham -:-
16:00Rapperswil - Paradiso -:-
17:00St. Gallen II - Kriens -:-
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1
15:00Lausanne II - Portalban -:-17:00Echallens - Chenois -:-
17:00Monthey - Sarraz-Ecleplens -:-
17:00Oberwallis Naters - Grand-Saconnex -:-
17:30Pully - Sion II -:-
17:30Vevey - Meyrin -:-
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2
16:00Bassecourt - Thun II -:-16:00Dietikon - Munsingen -:-
16:00Koniz - Black Stars -:-
16:00Schotz - Rotkreuz -:-
16:00Solothurn - Concordia -:-
16:00Wohlen - Courtetelle -:-
18:00Emmenbrucke - Muri -:-
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3
16:00Balzers - Taverne -:-16:00Hongg - Wettswil-Bonstetten -:-
16:00Linth - YF Juventus -:-
17:00Freienbach - Uzwil -:-
17:00Winterthur II - Mendrisio -:-
18:00Grasshopper II - Eschen -:-
18:00Kosova - Tuggen -:-
TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga
15:00Barkchi Hisor - Vakhsh -:-15:00CSKA Pomir Dushanbe - Ravshan -:-
TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara
16:00Young Africans - Simba -:-THAJSKO: Thai League 1
13:00Pathum United - Chonburi -:-13:30Police Tero - Uthai Thani -:-
14:00Khonkaen Utd. - Trat FC -:-
15:00Ratchaburi - Buriram -:-
THAJSKO: Thai League 2
12:30Phrae - Ayutthaya Utd -:-13:00Pattaya United - Chanthaburi -:-
13:30Nakhon Ratchasima FC - Nong Bua Pitchaya -:-
14:00Nakhon Si - Kasetsart -:-
TOGO: Championnat National
17:30ASC Kara - Gbikinti Bassar -:-TUNISKO: Pohár
15:30Ahly Sfaxien - Union Ksibet Mediouni -:-15:30Progres Sakiet - Tazarka -:-
15:30Zarzis - Stade Tunisien -:-
TURECKO: Superliga
12:30Istanbulspor - Karagumruk -:-15:00Konyaspor - Alanyaspor -:-
18:00Kayserispor - Trabzonspor -:-
18:00Samsunspor - Adana Demirspor -:-
TURECKO: 1. Lig
12:30Bandirmaspor - Tuzlaspor -:-15:00Giresunspor - Goztepe -:-
18:00Eyupspor - Boluspor -:-
TURKMENISTÁN: Yokary Liga
13:00Kopetdag Asgabat - Ahal -:-13:00Merw - Altyn Asyr -:-
13:15Energetik - Nebitci -:-
14:00Sagadam - Arkadag -:-
UGANDA: Premier League
15:00BUL - Express -:-UKRAJINA: Premier League
14:30Č. Oděsa - Kryvbas -:-17:00Vorskla - Kolos Kovalivka -:-
UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o postup
13:30Ahrobiznes Volochysk - FSC Mariupol -:-UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o udržení
11:00MFC Metalurh - Bukovyna -:-11:45Dinaz Vyshgorod - Khust -:-
12:30Hirnyk-Sport - Podillya Khmelnytskyi -:-
UKRAJINA: Druha Liga
12:00Lokomotyv Kyiv - Nyva Vinnytsya -:-UKRAJINA: Liga U19
11:00Veres Rivne U19 - Dnipro-1 U19 -:-12:00Dyn. Kyjev U19 - Zhytomyr U19 -:-
13:00Oleksandrija U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
15:00Danubio - Cerro Largo -:-20:00Boston River - Penarol -:-
23:00Nacional - Rampla Juniors -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
00:00Plaza Colonia - Rentistas -:-USA: USL Championship
22:00Detroit - Oakland Roots -:-22:00Loudoun - Louisville City -:-
23:00Hartford Athletic - San Antonio -:-
00:00FC Tulsa - Charleston -:-
USA: MLS Next Pro
01:00Toronto FC II - New England Revolution II -:-01:30Crown Legacy - Orlando City B -:-
02:00St. Louis City 2 - Real Monarchs -:-
22:00Ventura County - Sporting Kansas City II -:-
USA: USL League One
21:00Union Omaha - Charlotte Independ. -:-00:00Richmond Kickers - Spokane Velocity -:-
USA: NISA
01:00Michigan Stars - Georgia Lions -:-USA: NWSL ženy
02:00Orlando Pride Ž - San Diego Wave Ž -:-19:00Washington Ž - Gotham Ž -:-
23:00Racing Louisville Ž - Utah Royals Ž -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:00Carabobo - Caracas -:-01:00Metropolitanos - Angostura -:-
01:00Zamora - Portuguesa -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Maritimo - Atletico La Cruz -:-WALES: Cymru Jih
15:30Abergavenny Town - Caerau Ely -:-15:30Abertillery Bluebirds - Afan Lido -:-
15:30Baglan Dragons - Pontardawe -:-
15:30Cambrian & Clydach - Trefelin -:-
15:30Carmarthen - Llantwit Major -:-
15:30Cwmbran Celtic - Goytre Utd -:-
15:30Taffs Well - Ammanford -:-
WALES: Cymru Sever
15:00Llanidloes - Bangor 1876 -:-ZAMBIE: Super League
15:00OdloženoForest Rangers - Konkola -:-15:00OdloženoMufulira - Prison Leopards -:-
15:00OdloženoMutondo Stars - Green Buffaloes -:-
15:00OdloženoMUZA - Power Dynamos -:-
15:00OdloženoNAPSA Stars - Green Eagles -:-
15:00OdloženoNkana - Zesco Utd -:-
15:00Nkwazi - Forest Rangers -:-
15:00Power Dynamos - Nkana -:-
15:00OdloženoRed Arrows - Kansanshi -:-
15:00OdloženoTrident - Nkwazi -:-
15:00OdloženoZanaco - Kabwe -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00GreenFuel - Herentals -:-15:00Platinum - Bikita Minerals -:-
15:00Yadah - Chegutu Pirates -:-
15:00ZPC Kariba - Arenel Movers -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.