OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

17:30Arsenal - Wolves -:-
17:30Aston Villa - Brighton -:-
17:30Brentford - Manchester City -:-
17:30Crystal Palace - Nottingham -:-
17:30Everton - Bournemouth -:-
17:30Chelsea - Newcastle -:-
17:30Leeds - Tottenham -:-
17:30Leicester - West Ham -:-
17:30Manchester Utd - Fulham -:-
17:30Southampton - Liverpool -:-

ČESKO: Fortuna liga - Skupina o udržení

17:00Baník Ostrava - Pardubice -:-
17:00Jablonec - Teplice -:-
17:00Zbrojovka Brno - Zlín -:-

ČESKO: FNL

17:00Chrudim - Vyškov -:-
17:00Jihlava - Vlašim -:-
17:00Karviná - Třinec -:-
17:00Líšeň - Dukla Praha -:-
17:00Opava - Varnsdorf -:-
17:00Prostějov - Slavia Praha B -:-
17:00Sparta Praha B - Sigma Olomouc B -:-
17:00Táborsko - Příbram -:-

ITÁLIE: Serie A

12:30Verona - Empoli -:-
15:00Bologna - Neapol -:-
15:00Monza - Lecce -:-
18:00Lazio - Cremonese -:-
20:45Juventus - AC Milán -:-

SVĚT: Mistrovství světa U20

23:00Japonsko U20 - Izrael U20 1:2
23:00Kolumbie U20 - Senegal U20 1:1
20:00Irák U20 - Anglie U20 -:-
20:00Tunisko U20 - Uruguay U20 -:-
23:00Honduras U20 - Francie U20 -:-
23:00Jižní Korea U20 - Gambie U20 -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

19:00Almería - Valladolid -:-
19:00Ath. Bilbao - Elche -:-
19:00Atl. Madrid - Real Sociedad -:-
19:00Barcelona - Mallorca -:-
19:00Cádiz - Celta Vigo -:-
19:00Getafe - Osasuna -:-
19:00Girona - Betis -:-
19:00Valencia - Espanyol -:-
19:00Vallecano - Villarreal -:-

AFRIKA: CAF Konfederační pohár - Play Off

15:00Young Africans - USM Alger -:-

ALBÁNIE: Superliga - Baráž o udržení

17:00Flamurtari - Korabi Peshkopi -:-

ANDORRA: Pohár

17:00FC Santa Coloma - Inter Escaldes -:-

ANGLIE: League Two - Play Off

14:30Carlisle - Stockport County -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Platense - Belgrano 1:0
01:30Independiente - Lanus 1:1
19:00Barracas Central - San Lorenzo -:-
21:30Defensa y Justicia - Racing Club -:-
21:30Talleres Cordoba - Argentinos Jrs -:-
00:00Boca Juniors - Tigre -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

00:10Deportivo Moron - Temperley 2:0
02:15Quilmes - Atletico Atlanta 1:2
17:00Brown Adrogue - Tristan Suarez -:-
20:30Deportivo Maipu - Aldosivi -:-
20:30Flandria - Defensores Unidos -:-
21:00Patronato - Almagro -:-
21:30Alvarado - Guillermo Brown -:-
22:00Gimnasia Jujuy - Racing Cordoba -:-
22:05CA Estudiantes - Chacarita Juniors -:-
00:30Atl. Rafaela - CA Mitre -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

16:00Sol de Mayo - Sansinena -:-
20:00Ciudad Bolivar - Club Sportivo Penarol -:-
20:00Def. Pronunciamiento - El Linqueno -:-
20:00Germinal - CA Liniers -:-
20:00Olimpo - Circulo Deportivo -:-
20:00Sportivo Belgrano - Independiente Chivilcoy -:-
20:30Boca Unidos - Crucero del Norte -:-
20:30Defensores Belgrano VR - Sportivo Las Parejas -:-
20:30Union Sunchales - Gimnasia E.R. -:-
20:309 de Julio Rafaela - San Martin Formosa -:-
21:00Argentino MM - Juventud Unida Universitario -:-
21:00Cipolletti - Villa Mitre -:-
21:00Sportivo Estudiantes - San Martin Mendoza -:-
21:30Ferro Gen. Pico - Huracan Las Heras -:-
22:00Formosa - Gimnasia y Tiro -:-

ARGENTINA: Primera B - Apertura

20:30Dock Sud - Ituzaingo -:-
20:30San Miguel - Villa San Carlos -:-
20:30Talleres (R.E) - Deportivo Merlo -:-
22:00Argentino de Merlo - Los Andes -:-

ARGENTINA: Primera C

20:30Puerto Nuevo - Deportivo Espanol -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

20:30El Porvenir - Central Ballester -:-
20:30Juventud Unida S. M. - Def. de Cambaceres -:-
20:30Mercedes - Deportivo Muniz -:-
20:30Sportivo Barracas - Lugano -:-

ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura

16:00Defensores de Belgrano Ž - El Porvenir Ž -:-
18:00Gimnasia L.P. Ž - Ferro Ž -:-
19:10UAI Urquiza Ž - Independiente Ž -:-

ARMÉNIE: 1. liga

15:00Alashkert 2 - Urartu 2 -:-
15:00FC Gandzasar - Ararat 2 -:-
15:00Shirak 2 - Ararat-Armenia 2 -:-

AUSTRÁLIE: NPL ACT

07:00Canberra Croatia - O'Connor Knights 0:1
07:00Gungahlin - Tuggeranong Utd 3:0

AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW

06:30Weston Workers - Lambton J. 3:3
08:00Broadmeadow - Edgeworth E. 5:3

AUSTRÁLIE: NPL NSW

07:00Blacktown - WS Wanderers U21 0:0
07:00Central Coast U21 - Bulls Academy 4:2
07:00Rockdale Ilinden - APIA Leichhardt 1:2

AUSTRÁLIE: NPL Victoria

08:00South Melbourne - Green Gully 1:0

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

15:00Neftci Baku - Sabah Baku -:-
17:30Karabach - Turan -:-

BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o titul

13:30Antverpy - Royale Union SG -:-
18:30Club Bruggy - Genk -:-

BELGIE: National Division 1 - Baráž o udržení

15:00Sp. Hasselt - Cercle Bruggy 2 -:-

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

13:00Arsenal Dzyarzhynsk - Dnepr Mogilev -:-
15:00Lokomotiv Gomel - Niva Dolbizno -:-
16:00Molodechno - Orsha -:-
17:30Petrikov - Osipovichi -:-

BĚLORUSKO: Pohár

18:00BATE - Zhodino -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

13:00Minsk 2 - Din. Minsk 2 -:-
13:00Naftan 2 - Isloch 2 -:-
18:00Energetik-BGU 2 - Brest 2 -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy

12:00Dnepr Mogilev Ž - Smorgon Ž -:-
14:00Dyussh-Polesgu Ž - FC Gomel Ž -:-
16:00Vitebsk Ž - Din. Minsk Ž -:-

BENIN: Ligue 1 - Skupina o titul

17:00ASPAC - FC Loto -:-
17:00ASVO - Cavaliers -:-
17:00Dynamo Abomey - Coton FC -:-

BOLÍVIE: Division Profesional

23:30Wilstermann - Royal Pari 0:0
02:00Independiente Petrolero - Tomayapo 0:3
23:30Nacional Potosi - Guabira -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

17:00Leotar - Siroki Brijeg -:-
17:00Posusje - Velež Mostar -:-
17:00Sarajevo - Igman K. -:-
17:00Sloboda - Željezničar -:-
17:00Sloga Doboj - Borac Banja Luka -:-
17:00Tuzla City - Zrinjski -:-

BRAZÍLIE: Série A

23:30Cuiaba - Coritiba 1:1
23:30Flamengo - Cruzeiro 1:1
02:00Sao Paulo - Goias 2:1
21:00Corinthians - Fluminense -:-
21:00Internacional - Bahia -:-
23:30Atletico-MG - Palmeiras -:-
23:30Bragantino - Santos -:-
00:00Botafogo RJ - America MG -:-

BRAZÍLIE: Série B

23:00Atletico GO - Botafogo SP 1:1
16:00Ponte Preta - Vila Nova -:-
20:30Ceara - Novorizontino -:-
20:30Mirassol - Criciuma -:-
23:00Sport Recife - ABC -:-
23:15Tombense - Guarani -:-

BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze

00:00Nautico - America-RN 0:0
21:30CSA - Sao Bernardo -:-
21:30Figueirense - Botafogo PB -:-
00:00Operario - Pouso Alegre -:-
00:00Volta Redonda - Paysandu -:-

BRAZÍLIE: Série D

23:00CRAC - Inter de Limeira 2:2
23:00Humaita - Tuna Luso 1:1
23:00Patrocinense - Cascavel 1:0
00:00Maringa FC - Operario MS 2:0
00:00Pacajus - Globo 3:0
20:00Concordia - Sao Joseense -:-
20:30Fluminense-PI - Cordino EC -:-
20:30Ipora - Uniao Rondonopolis -:-
21:00Aimore - Novo Hamburgo -:-
21:00Cruzeiro Arapiraca - Falcon -:-
21:00Nacional de Patos - Santa Cruz -:-
21:00Real Ariquemes - Brasiliense -:-
21:00Sousa - Campinense -:-
21:00Tocantinopolis - Atletico-CE -:-
22:00Ferroviario - Caucaia -:-
22:00Potiguar - Iguatu -:-
22:00Princesa do Solimoes - Sao Raimundo RR -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Baiano 2

20:00Leonico - Galicia -:-
21:00Grapiuna - Jacobina -:-
21:00Jequie - Colo C. -:-
21:00Juazeiro - Vitoria da Conquista -:-
21:00UNIRB - Fluminense de Feira -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Carioca 2

20:00Marica - Sampaio Correa FE -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Catarinense 2

16:00Nacao - Carlos Renaux -:-
20:00Inter de Lages - Gremio Juventus -:-
20:00Santa Catarina - Cacador -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Gaucho 2

00:00Frederiquense - Brasil Farroupilha 0:1
20:00GE Bage - Guarany de Bage -:-
20:00Passo Fundo - Gaucho -:-
20:00Pelotas - EC Guarani -:-
20:00Santa Cruz RS - Lajeadense -:-
20:00Sao Gabriel - Inter Santa Maria -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Mineiro 2

00:00Luziense - Tupi-MG 1:5
15:00Uberlandia - Varginha -:-
15:30Boa - Nacional de Muriae -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paranaense 2

23:30Patriotas - Araucaria 4:1
16:00Gremio Maringa - Parana S.T.C. -:-
20:30Andraus - AA Iguacu -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro ženy

16:00Corinthians Ž - Atletico-MG Ž -:-
20:00Real Brasilia Ž - Ariquemes Ž -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro A2 ženy

20:00Botafogo RJ Ž - America Mineiro Ž -:-
20:00Bragantino Ž - Minas ICESP Ž -:-
20:00Cresspom Ž - Taubate Ž -:-
20:00ESMAC Ž - Botafogo PB Ž -:-
20:00Fortaleza Ž - Vila Nova Ž -:-
20:00JC Ž - Sport Recife Ž -:-
20:00Sao Jose Ž - Fluminense Ž -:-
20:00UD Alagoana Ž - 3B da Amazonia Ž -:-

BULHARSKO: Parva liga - Skupina o titul

20:00CSKA 1948 Sofia - Ludogorec -:-

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

17:00Sliven - Spartak Plovdiv -:-

BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad - Skupina o postup

16:00CSKA Sofia II - Balkan Botevgrad -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod

16:00Dunav Ruse II - Spartak II -:-
17:00Botev Novi Pazar - Chernolomets -:-
17:00Dorostol - Sportist Toshevo -:-
17:00Lokomotiv Ruse - Chernomorets Balchik -:-
17:00Ludogorec III - Septemvri Tervel -:-
17:00Svetkavitsa - Černo More II -:-
17:00Ustrem Donchevo - Riltzi -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severozápad

17:00Botev Vratsa II - Mezdra -:-

BURUNDI: Coupe du President

15:00Bumamuru - Musongati -:-
15:00Vital O - Aigle Noir -:-

ČESKO: ČFL - Skupina A

84'Admira Praha - Písek 0:2
85'Dukla Praha B - Domažlice 1:1
71'Viktoria Plzeň B - Přeštice 0:0
17:00Povltavská FA - Motorlet Praha -:-

ČESKO: ČFL - Skupina B

86'Hradec Králové B - Baník Most - Souš 0:2
87'Pardubice B - Ústí n. L. 5:0
17:00Zápy - Mladá Boleslav B -:-

ČESKO: MSFL

85'Slovácko B - Baník Ostrava B 5:1
86'Uničov - Znojmo 3:0
69'Zlín B - Kvítkovice 0:0

ČESKO: Divize B

14:00Admira B - Hvězda Cheb -:-
17:00Louny - Chomutov -:-

ČESKO: Divize C

17:00Benátky n. Jiz. - Vysoké Mýto -:-
17:00Dvůr Králové - Čáslav -:-
17:00Hlinsko - Trutnov -:-
17:00Nový Bydžov - Letohrad -:-
17:00Turnov - Chrudim B -:-

ČESKO: Divize D

17:00Speřice - Lanžhot -:-
17:00Stará Říše - Bohunice -:-
17:00Velká Bíteš - Jihlava B -:-
17:00Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod -:-

ČESKO: Divize E

17:00Šumperk - Přerov -:-
17:00Všechovice - Nové Sady -:-

ČESKO: Divize F

81'Karviná B - Břidličná 2:0
10:15Opava B - Bohumín -:-
16:00Krnov - Polanka nad Odrou -:-
17:00Bílovec - Hlubina -:-
17:00Frenštát p. R. - Bruntál -:-

ČESKO: Jihočeský KP

16:00Jindřichův Hradec - Trhové Sviny -:-
17:00Jankov - Semice -:-
17:00Milevsko - Týn nad Vltavou -:-

ČESKO: Jihomoravský KP

68'Svratka Brno - Líšeň B 2:1
17:00Ratíškovice - Bosonohy -:-
17:30Kunštát - Moravská Slavia -:-
17:30Mutěnice - Ivančice -:-

ČESKO: Karlovarský KP

90+'Loko K. Vary - Karlovy Vary B 3:6

ČESKO: Královéhradecký KP

14:00Rychnov n. Kn. - Týniště n. O. -:-
17:00Červený Kostelec - Vrchlabí -:-
17:00Chlumec n. Cidlinou B - Solnice -:-
17:00Třebeš - Vysoká n. L. -:-

ČESKO: Liberecký KP

17:00Studenec - Skalice u Č. Lípy -:-

ČESKO: Moravskoslezský KP

17:00Bolatice - Háj ve Slezsku -:-
17:00Oldřišov - Vřesina -:-

ČESKO: Olomoucký KP

17:00Bohuňovice - Brodek u Přerova -:-
17:00Čechovice - Medlov -:-
17:00Konice - Zábřeh -:-
17:00Lipová - Litovel -:-

ČESKO: Pardubický KP

84'Moravany - Přelouč 1:3
17:00Horní Ředice - Heřmanův Městec -:-
17:00Lanškroun - Choceň -:-
17:00Lázně Bohdaneč - Svitavy -:-
17:00Moravská Třebová - Holice -:-
17:00Pardubičky - Libišany -:-

ČESKO: Plzeňský KP

18:00Holýšov - Vejprnice -:-

ČESKO: Středočeský KP

17:00Průhonice - Mnichovohradišťský SK -:-
17:00Sedlčany - Nespeky -:-
17:00Sokoleč - Doksy -:-
17:00Velim - Dobříš -:-

ČESKO: Ústecký KP

15:00Baník Most - Souš B - Horní Jiřetín -:-
17:00Domoušice - Kadaň -:-

ČESKO: Vysočina KP

14:00Velké Meziříčí B - Ledeč n. Sáz. -:-
16:30Nová Ves - Chotěboř -:-
16:30Slavoj Polná - Sapeli Polná -:-

ČESKO: Zlínský KP

15:00Nevšová - Luhačovice -:-
17:00Francova Lhota - Osvětimany -:-
17:00Nedašov - Kvasice -:-
17:00Štítná n. Vláří - Brumov -:-

ČESKO: 2. liga ženy - Skupina o postup

Čekáme na
aktualizaci
Líšeň Ž - Pardubice Ž 0:0

ČESKO: 2. liga ženy - Skupina o udržení

13:00Olomouc Ž - Teplice Ž -:-
14:00Zlín Ž - FC Praha Ž -:-

ČÍNA: Superliga

30'Qingdao Hainiu - Shandong Taishan 0:0
30'Zhejiang Professional - Beijing Guoan 1:1
13:35Dalian Pro - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:35Shanghai Shenhua - Henan Songshan Longmen -:-
13:35Shenzhen - Meizhou Hakka -:-

ČÍNA: Jia League

09:30Nanjing City - Guangzhou FC 3:2
09:30Sichuan Jiuniu - Suzhou Dongwu 2:1
13:30Jiangxi Beidamen - Dandong Tengyue -:-
13:30Shijiazhuang Gongfu - Wuxi Wugou -:-

DÁNSKO: 1. divize - Skupina o postup

13:00Helsingor - Vejle -:-
13:00Naestved - Sonderjyske -:-

DÁNSKO: 3. divize - Skupina o udržení

13:00Holstebro - SfB-Oure -:-

DÁNSKO: Elitedivisionen ženy - Skupina o titul

15:00Nordsjaelland Ž - Fortuna Hjorring Ž -:-

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF

00:00Cibao - Universidad O&M 0:1
22:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-

EGYPT: Pohár

18:00Haras El Hodood - Ghazl El Mahallah -:-
20:30Enppi - Future FC -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze

01:00Delfin - Gualaceo 1:0
20:00Aucas - Dep. Cuenca -:-
22:30Ind. del Valle - LDU Quito -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

13:30Levadia - Kalju -:-
16:00Parnu JK Vaprus - Harju JK Laagri -:-
18:00Paide - Narva -:-

ESTONSKO: Esiliiga

30'Tabasalu - Legion 1:0
18:00Flora U21 - Viimsi JK -:-

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

PoločasFlora Ž - Tallina Kalev Ž 2:0

ETIOPIE: Premier League

14:00Dire Dawa - Fasil Kenema -:-
17:00Sidama Bunna - Welayta Dicha -:-

FILIPÍNY: PFL

10:00Maharlika - Mendiola FC 1991 -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina A

16:00Klubi 04 - TiPS -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

17:00GrIFK - PIF Pargas -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

17:00KuPS Akatemia - JBK -:-

FINSKO: Kansallinen Liiga ženy

15:30Åland Utd Ž - KuPS Ž -:-

FRANCIE: Division 2 ženy

13:00Clermont Ž - Marseille Ž -:-
15:00CA Paris Ž - Lens Ž -:-
15:00La Roche Ž - Orleans Ž -:-
15:00Le Mans Ž - Nantes Ž -:-
15:00Le Puy Ž - Grenoble Ž -:-
15:00Lille Ž - Brest Ž -:-
15:00Montauban Ž - Nice Ž -:-
15:00Nimes Ž - Thonon Evian Ž -:-
15:00Saint-Malo Ž - Méty Ž -:-
15:00St Étienne Ž - Albi-Marssac Ž -:-
15:00Yzeure Allier Ž - Toulouse Ž -:-

GAMBIE: GFA League

18:00OdloženoHawks - Armed Forces -:-
18:30Real Banjul - Steve Biko -:-
18:30Samger - Gamtel -:-
18:30WAA Banjul - Wellingara -:-

GHANA: Premier League

17:00Berekum Chelsea - Nsoatreman -:-
17:00Bibiani Gold Stars - Kotoku Royals -:-
17:00Great Olympics - Accra Lions -:-
17:00Legon Cities - Hearts Of Oak -:-
17:00Tamale - Bechem United -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga

13:00Gagra - Samtredia -:-
14:00Samgurali - Dila Gori -:-
14:30Torpedo Kutaisi - Shukura -:-
17:00Telavi - Saburtalo Tbilisi -:-
19:00Din. Tbilisi - Dinamo Batumi -:-

GRUZIE: Pohár

13:30Georgia 2 - Skuri Tsalenjikha -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Off

04:00Xelaju - Antigua 3:0

GUINEA: Ligue 1

17:00Ashanti GB - Sangaredi -:-
17:00Hafia - Kamsar -:-
17:00Horoya - SOAR -:-

CHILE: Primera B

23:30Dep. Temuco - S. Wanderers 2:1
02:00San Luis - Cobreloa 2:1
18:30Deportes Iquique - CD Santa Cruz -:-
23:30Antofagasta - Arica -:-

CHILE: Segunda Division

01:30Iberia - Linares Unido 2:3
21:00Arturo Fernandez Vial - Limache -:-
21:30Osorno - San Antonio Unido -:-

CHORVATSKO: HNL

17:00Hajduk Split - Šibenik -:-
19:15Din. Záhřeb - Gorica -:-

CHORVATSKO: Prva NL

15:00Cibalia - Rudes -:-
17:30Solin - Jarun -:-

CHORVATSKO: Druga NL

15:00Zdralovi - Hrvace -:-

IRÁK: Super Liga

16:00Al-Qassim - Naft Missan -:-

ISLAND: Besta-deild karla

19:00Fylkir - Vestmannaeyjar -:-
21:15Hafnarfjordur - Kopavogur -:-
21:15KR Reykjavik - Stjarnan -:-

ISLAND: Division 2

15:00Hottur / Huginn - Haukar -:-

ISLAND: Pohár ženy

16:00IBV Vestmannaeyjar Ž - Grindavik Ž -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina H - Play Off

16:00Cavese - A.C.D. Nardo -:-

ITÁLIE: Serie D - Část vítězů - Play Off

14:30Lumezzane - Sorrento -:-

ITÁLIE: Coppa Italia Serie D

16:00ASD Pineto Calcio - Giana Erminio -:-

ITÁLIE: Serie B ženy

13:00FC Janov Ž - Apulia Trani Ž -:-
14:00Cittadella Ž - Torres Ž -:-
15:00Chievo Verona Ž - Cesena Ž -:-
15:00Lazio Ž - Arezzo Ž -:-
15:00Ravenna Ž - Verona Ž -:-
15:00Tavagnacco Ž - Neapol Ž -:-
15:00Ternana Ž - San Marino Academy Ž -:-

JAPONSKO: J1 League

07:00Albirex Niigata - G-Osaka 1:3
07:00C-Osaka - Yokohama 2:0
07:00Yokohama M. - Avispa Fukuoka 2:0
10:00Kawasaki - Kashiwa 2:0

JAPONSKO: J2 League

07:00Blaublitz - Oita 0:0
07:00Kumamoto - Yamagata 0:3
07:00Kusatsu - Fujieda MYFC 0:0
07:00Shimizu - Kanazawa 3:0
07:00Tochigi - Okayama 2:1
07:00Tokushima - Machida 2:1
07:00Vegalta Sendai - Chiba 2:1
07:00Verdy - Iwaki 0:0
08:00Mito - Renofa Yamaguchi 0:1

JAPONSKO: J3 League

05:00Yamaga - Kagoshima Utd 2:4
06:00Imabari - Tottori 3:0
06:00Tegevajaro Miyazaki - Grulla Morioka 1:0
07:00Azul Claro Numazu - Nagano 1:0
07:00Sagamihara - Ryukyu 0:0
12:00Gifu - Toyama -:-

JAPONSKO: 1. liga ženy

06:00Inac Kobe Leonesa Ž - Beleza Ž 2:2

JAPONSKO: 2. liga ženy

06:00Kunoichi Ž - Setagaya Sfida FC Ž 0:0
06:00Nittaidai Ž - Yokohama FC Seagulls Ž 1:3
06:00Orca Kamogawa Ž - Ehime Ž 1:1
06:00Yamato Sylphid Ž - NGU Nagoya Ž 0:1

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship - Skupina o postup

15:00Casric Stars - Cape Town Spurs -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 1

09:30Seoul - Gangwon 1:0
PoločasSuwon FC - Gwangju 0:0
12:00Ulsan Hyundai - Daejeon -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 2

09:00Busan - Asan 2:0
30'Ansan Greeners - Seoul E. 0:0

JIŽNÍ KOREA: K3 League

12:00Paju Citizen - Yangpyeong -:-

KANADA: Canadian Premier League

04:00Pacific FC - HFX Wanderers 1:1
23:00York Utd - Cavalry -:-

KANADA: CSL

20:00Hamilton City - Scarborough B. -:-
22:00Serbian W. E. - Ooty Black Pearl -:-
00:00Dynamo Toronto - Weston United -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

10:00Okzhetpes - Tobol 1:2
12:00Kyzylzhar - Ordabasy -:-
14:00Atyrau - FC Astana -:-
16:00Kaisar - Aktobe -:-

KEŇA: Premier League

12:00Bidco United - Vihiga -:-
14:00Bandari - Wazito -:-
14:00Tusker - Gor Mahia -:-
14:15Talanta FC - Kakamega Homeboyz -:-

KEŇA: Super League

12:00Mara Sugar - Murang'a -:-
14:00Mwatate United - MCF -:-

KOLUMBIE: Primera A - Apertura - Quadrangular

03:15Millonarios - Chico 1:0
17:00Aguilas - Pasto -:-

KOLUMBIE: Primera B - Apertura - Quadrangular

23:00Fortaleza - Quindio 3:0
23:00Real Cartagena - Llaneros 2:1
23:00Cucuta - Patriotas -:-

KOSOVO: Superliga

15:00Drenica - Drita -:-
15:00Ferizaj - Dukagjini -:-
15:00Gjilani - FC Ballkani -:-
15:00Malisheva - KF Llapi -:-
15:00Trepca 89 - Priština -:-

KUVAJT: Premier League - Skupina o titul

18:20Al-Fahaheel - Al Qadisiya -:-
18:20Al Kuwait - Kazma SC -:-
18:20Al Salmiya - Al Arabi -:-

KYPR: 1. liga - Skupina o titul

18:00Omonia - AEK Larnaca -:-
18:00Paphos - Apollon -:-

LAOS: Lao League

70'Namtha United - Viengchanh 0:1
PoločasLuangprabang United - Master 7 1:2

LITVA: A Lyga

15:00Kauno Zalgiris - Banga -:-
16:55Zalgiris - FK Panevezys -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

15:00Auda - Metta/LU -:-

LOTYŠSKO: 1. Liga

12:00Beitar - FK Smiltene -:-
14:00Grobina - Alberts JDFS -:-
16:00Valmiera 2 - RFS 2 -:-
18:00JFK Ventspils - Tukums 2000 2 -:-

LOTYŠSKO: Pohár

12:00Union - Dobele Allegro -:-
13:00Valka - Marupe -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

17:30Mezokovesd - Ferencváros -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga - Baráž - Play off

17:30BVSC-Zugló - Szentlorinc -:-
17:30Kozarmisleny - Ivancsa -:-
17:30VLS Veszprem - Nyiregyhaza -:-

MALAJSIE: FA Cup

15'Sabah - Kuala Lumpur City 1:0
14:15Johor DT - Penang -:-

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Red Lions -:-
14:30Civo Utd - Kamuzu Barracks -:-
14:30Dedza Dynamos - Mighty Tigers -:-
14:30Moyale Barracks - Blue Eagles -:-
14:30Silver Strikers - Bangwe All Stars -:-

MALI: Premiere Division

18:15AS Police - Bakaridjan -:-
18:15Binga - Korofina -:-
18:15USC Kita - Stade Malien -:-
18:15Yeelen - Onze Createurs -:-

MAURITÁNIE: Ligue 1

19:00ASAC Concorde - Garde Nationale -:-
21:40Nouadhibou - Douane -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Superfinále

03:00Tapatio - Atlante 3:1

MOLDAVSKO: Pohár

19:00Balti - Š. Tiraspol -:-

MONGOLSKO: Premier League

10:00Ulaanbaatar City - Falcons 1:0
13:00FC Ulaanbaatar - Deren -:-

MOSAMBIK: Mocambola

14:00Ferroviario Nampula - Ferroviario Quelimane -:-
15:00Ferroviario Lichinga - Matchejde De Maputo -:-
15:00Ferroviario Maputo - Costa do Sol -:-
15:00UD Songo - Baia de Pemba -:-

MYANMAR: National League

30'Rakhine United - Ispe FC 0:1

NĚMECKO: 2. Bundesliga

15:30Fürth - Darmstadt -:-
15:30Hannover - Kiel -:-
15:30Kaiserslautern - Düsseldorf -:-
15:30Magdeburg - Bielefeld -:-
15:30Paderborn - Norimberk -:-
15:30Regensburg - Heidenheim -:-
15:30Rostock - Braunschweig -:-
15:30Sandhausen - Hamburk -:-
15:30St. Pauli - Karlsruhe -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00Altglienicke - Erfurt -:-
13:00Babelsberg - Lok. Lipsko -:-
13:00Berlín AK 07 - TB Berlín -:-
13:00Chemie Lipsko - Chotěbuz -:-
13:00Chemnitzer - Viktoria Berlín -:-
13:00Jena - Hertha II -:-
13:00Lichtenberg - BFC Dynamo -:-
13:00Luckenwalde - Halberstadt -:-
13:00Meuselwitz - Greifswald -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko - Skupina o titul

15:00Koblenz - Diefflen -:-
15:00Schott Mainz - Pirmasens -:-

NĚMECKO: Oberliga Střední Porýní

15:00Konigsdorf - Bonner -:-

NĚMECKO: Bundesliga ženy

14:00Bayern Ž - Potsdam Ž -:-
14:00Brémy Ž - Leverkusen Ž -:-
14:00Duisburg Ž - Hoffenheim Ž -:-
14:00Eintracht Frankfurt Ž - Meppen Ž -:-
14:00Kolín nad Rýnem Ž - Essen Ž -:-
14:00Wolfsburg Ž - Freiburg Ž -:-

NIGER: Ligue 1

17:30ASFAN - ASGNN -:-
17:30Police - Olympic Niamey -:-
17:30Tahoua - Nigelec -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

14:30Alkmaar - PSV -:-
14:30Cambuur - Waalwijk -:-
14:30FC Volendam - Excelsior -:-
14:30Feyenoord - Vitesse -:-
14:30Groningen - Sparta Rotterdam -:-
14:30Heerenveen - G.A. Eagles -:-
14:30Sittard - Nijmegen -:-
14:30Twente - Ajax -:-
14:30Utrecht - FC Emmen -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:00DEM - Baronie -:-
14:00Groene Ster - USV Hercules -:-
14:00GVV Unitas - Dongen -:-
14:00Haaksbergen - Gemert -:-
14:00HV & CV Quick - TOGB -:-
14:00Oss - Blauw Geel -:-
14:00UDI'19/CSU - Rosmalen -:-
14:00UNA - Heemskerk -:-
14:00Watergraafsmeer - VVSB -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

15:00Kjelsås - Notodden -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

14:30Baerum - Junkeren -:-
15:00Ull/Kisa - Halden -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

14:00Ullern 2 - Lillestrom 2 -:-
15:00Fana - Skjetten -:-
17:00Lysekloster - Sandviken -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

14:00Sogndal 2 - Ham-Kam 2 -:-
16:00Funnefoss/Vormsund - Honefoss -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

15:00Bodo/Glimt 2 - Rana FK -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

15:00Follo - Lørenskog -:-
15:00Tromsø 2 - Oppsal -:-
16:00K. Oslo 2 - Floya -:-

NORSKO: 1. divisjon ženy

14:00Aalesund Ž - Grand Bodo Ž -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play Off

02:00Tauro - Independiente 1:3

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Sportivo Trinidense - Resistencia 2:0
22:00General Caballero JLM - Libertad -:-
00:30Nacional Asuncion - Cerro Porteno -:-

PARAGUAY: División Intermedia

16:00Atyra - 2 de Mayo -:-
16:00Recoleta - Sp. Carapegua -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

20:00Union Comercio - ADT Tarma -:-
22:30Cajamarca - U. de Deportes -:-

PERU: Liga 2

22:30Comerciantes Unidos - Los Chankas -:-

PERU: Liga ženy

03:00Sporting Victoria Ž - Sporting Cristal Ž 2:2
17:30U. de Deportes Ž - Ayacucho Ž -:-

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

18:00AS Denguele - ASEC Mimosas -:-

POLSKO: 1. liga

12:40Wisla - Sosnowiec -:-
15:00Odra Opole - Chojniczanka -:-
18:00Tychy - S. Rzeszow -:-

POLSKO: 2. liga

12:00Slask 2 - Hutnik Krakow -:-
13:00Lech 2 - GKS Jastrzebie -:-
15:00Stomil Olsztyn - Siarka Tarnobrzeg -:-
17:00KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg -:-

POLSKO: III Liga - Skupina I

12:00Grodzisk M. - Ursus Warszawa -:-
12:00Jagiellonia II - Bron Radom -:-
12:00Pelikan - Ostroda -:-
16:00Zambrow - Pilica Bialobrzegi -:-
17:00T. Mazowiecki - Blonianka Blonie -:-

POLSKO: III Liga - Skupina II

12:00Cartusia Kartuzy - Ol. Grudziadz -:-
12:00Pogon Štětín II - Swit Skolwin -:-
14:00Starogard Gdanski - Solec Kujawski -:-
18:00Sroda - Blekitni Stargard -:-

POLSKO: III Liga - Skupina III

18:00Chrobry Glogow 2 - Kluczbork -:-

POLSKO: III Liga - Skupina IV

17:00Korona 2 - Wisloka Debica -:-
17:00Sokol Sieniawa - S. Wola -:-

POLSKO: Juniorská liga

15:30Pogon Štětín U19 - Korona U19 -:-

POLSKO: Ekstraliga ženy

17:00Czarni Sosnowiec Ž - UJ Krakow Ž -:-
17:00Czworka Radom Ž - Bydgoszcz Ž -:-
17:00Medyk Konin Ž - Katowice Ž -:-
17:00Pogon Tczew Ž - Gdaňsk Ž -:-
17:00Slask Ž - Pogon Štětín Ž -:-
17:00UKS SMS Lodz Ž - Leczna Ž -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:00Oliveirense - Leixoes -:-
16:30Nacional - Academico Viseu -:-
16:30Trofense - Mafra -:-
16:30Vilafranquense - BSAD -:-
19:00Farense - Tondela -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal - Skupina o postup

16:00Atletico - Lusitano GC -:-
16:001º Dezembro - Pero Pinheiro -:-
18:00Salgueiros - Amarante -:-
18:00SC Vianense - Lusitania FC -:-

RAKOUSKO: Bundesliga - Skupina o titul

17:00LASK - Austria Vídeň -:-
17:00Rapid Vídeň - Sturm Graz -:-
17:00Salzburg - A. Klagenfurt -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko - Skupina o udržení

16:30Wolfurt - Rotenberg -:-

RAKOUSKO: Bundesliga ženy

PoločasInnsbruck Ž - St. Polten Ž 0:1
12:00Neulengbach Ž - Altach/Vorderland Ž -:-

RÉUNION: Regionale 1

13:30Capricorne - St. Louis -:-
13:30Excelsior - Jeanne d'Arc -:-
13:30OCSA Leopards - Saint-Pierroise -:-
13:30Piton - SC Chaudron -:-
13:30Saint-Denis - Tamponnaise -:-
13:30St Marienne - Saint-Pauloise -:-
13:30Trois Bassins - Sainte-Suzanne -:-

RUMUNSKO: Liga 1 - Baráž o udržení

13:00Gloria Buzau - UTA Arad -:-

RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o titul

20:00CFR Kluž - Farul Constanta -:-
20:00Univ. Craiova - Sepsi -:-

RUMUNSKO: Liga 1 ženy - Skupina o titul

10:00Banat Ž - Csikszereda M. Ciuc Ž 2:2
12:00Politehnica Temešvár Ž - Ol. Kluž Ž -:-

RUMUNSKO: Liga 1 ženy - Skupina o udržení

10:00Universitatea Galati Ž - CSM Alexandria Ž -:-
13:00Targu Mures Ž - Piros Security Ž -:-

RUSKO: Premier Liga

13:00Sp. Moskva - Nižnij Novgorod -:-
15:30Dyn. Moskva - Lok. Moskva -:-
15:30Fakel Voronezh - Samara -:-
18:00FK Rostov - Akhmat -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 1 - Skupina o postup

16:00Kholding - Forte Taganrog -:-
17:00Černomorec - Biolog -:-
17:00FK Chayka - R. Volgograd -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 1 - Skupina o udržení

13:00Dynamo Stavropol - Maykop -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 2 - Skupina o postup

PoločasDynamo Vologda - Baltika 2 0:0
13:00Chertanovo M. - Luki-Energiya -:-
13:00S. Kostroma - Yenisey 2 -:-
16:00Murom - Krasnogorsk -:-
16:00Tekstilshtik - Zvezda St. Peterburg -:-
17:00Vladimir - Leningradets -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 2 - Skupina o udržení

14:00Yadro - Znamya Truda -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 3 - Skupina o postup

13:00Kaluga - Sakhalinets -:-
13:00Kosmos - Bryansk -:-
13:00Saratov - Ryazan -:-
13:00Saturn Ramenskoje - Kursk -:-
17:00Salyut-Belgorod - Lipetsk -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 3 - Skupina o udržení

05:00SKA Khabarovsk 2 - Peresvet 4:1
07:00Sakhalin - Balašicha 3:1
13:00Znamya Noginsk - Arsenal Tula 2 -:-
15:00Penza - Spartak Tambov -:-
16:00Kolomna - Str. Moskva -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 4 - Skupina o postup

PoločasMiass - FK Novosibirsk 1:0
13:00Omsk - Amkar -:-
15:30Tyumen - Čeljabinsk -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 4 - Skupina o udržení

PoločasZenit-Izhevsk - Orenburg 2 1:0
12:00Barnaul - Khimik Avgust -:-
13:00Nosta - Ural 2 -:-

RUSKO: 1. liga ženy

12:30CSKA Moskva Ž - Zenit Ž -:-
18:00Din. Moskva Ž - Lok. Moskva Ž -:-

RWANDA: Premier League

15:00Bugesera FC - AS Kigali -:-
15:00Etincelles - Rwamagana City -:-
15:00Gorilla - APR -:-
15:00Kiyovu - Rutsiro -:-
15:00Police - Marines -:-
15:00Sunrise - Rayon Sport -:-

ŘECKO: Super League 2

15:00AEK B - Panachaiki -:-
15:00Iraklis Larissa - Panserraikos -:-
15:00Karditsa - Makedonikos -:-
15:00Niki Volos - Almopos -:-
15:00O.F. Ierapetra - Episkopi -:-
15:00Proodeftiki - Kalamata -:-
15:00Rouf Pao - Ilioupoli -:-
16:00Apollon Larissa - Thesprotos 0:3

ŘECKO: Gamma Ethniki - Postupové Play-off

16:00Giouchtas - Tilikratis L. -:-
16:00Kozani - Aiolikos -:-

SEV. A STŘ. AMERIKA: Mistrovství CONCACAF do 20 let ženy

00:00Portoriko U20 Ž - Mexiko U20 Ž 0:4
21:00Panama U20 Ž - Kanada U20 Ž -:-
00:00Jamajka U20 Ž - USA U20 Ž -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL - Baráž o udržení

17:00Teteks - Osogovo -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Kamboi Eagles - East End Tigers -:-
18:15Mighty Blackpool - Luawa -:-
18:15SLIFA - Ports Authority -:-
18:15Wusum Stars - Diamond Stars -:-

SINGAPUR: Premier League

12:00DPMM - Tampines -:-
12:00Tanjong Pagar - Hougang -:-

SKOTSKO: Premiership - Skupina o udržení

16:00Kilmarnock - Ross County -:-
16:00Motherwell - Dundee Utd -:-
16:00St. Johnstone - Livingston -:-

SKOTSKO: Pohár ženy

14:30Celtic Ž - Rangers Ž -:-

SLOVENSKO: 3. Liga - Východ

15:00Or. Veselé - Slávia Košice -:-
17:00Fiľakovo - Poprad -:-
17:00Stropkov - Kalinovo -:-
17:00Svidník - Giraltovce -:-

SLOVENSKO: 3. Liga - Západ

17:00Galanta - Nové Zámky -:-
17:00Podkonice - Martin -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava

17:00Domino - Senec -:-
17:00Jarovce - Bernolákovo -:-
17:00Kalinkovo - Ivanka p. Dunaji -:-
17:00Most - Nová Dedinka -:-
17:00Rohožník - Pezinok -:-
17:00Rusovce - Malacky -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Centrální

10:00Žarnovica - Makov -:-
17:30Kováčová - Staškov -:-
17:30Lip. Hrádok - Krásno n. Kysucou -:-
17:30Lip. Štiavnica - Kysucké N. Mesto -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Východ

17:00Čaňa - Stará Ľubovňa -:-
17:00Kalša - Gerlachov -:-
17:00Kechnec - Sobrance-Sob. -:-
17:00Medzev - Medzilaborce -:-
17:00Pavlovce n. Uhom - Rudnany -:-
17:00Sabinov - Raslavice -:-
17:00Sokolany - Veľký Šariš -:-
17:00Spišské Podhradie - Ľubotice -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Západ

17:00Gabčíkovo - Imeľ -:-
17:00Gbely - Z. Moravce B -:-
17:00Jaslovské Bohunice - Marcelová -:-
17:00Levice - LR Crystal -:-
17:00Trebatice - Nitra -:-

SLOVINSKO: Prva Liga - Baráž o udržení

17:30ND Gorica - Aluminij -:-

SRBSKO: Super Liga - Skupina o titul

17:00Cukaricki - Radnicki 1923 -:-
17:00TSC - Vojvodina -:-
19:00CZ Bělehrad - Novi Pazar -:-

SRBSKO: Prva Liga - Skupina o titul

17:30IMT Novi Beograd - RFK Novi Sad -:-

SRBSKO: Prva Liga - Skupina o udržení

17:30Trayal Krusevac - Rad -:-
17:30Vršac - Metalac -:-
19:00Loznica - FK Zlatibor -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

10:00Kabel Novi Sad - Bečej -:-
17:00Borac Šajkaš - Hajduk 1912 -:-
17:00Podunavac Belegis - Dinamo Pančevo -:-
17:00Stanisic - 1. Maj Ruma -:-
17:00Tisa Adorjan - Radnički Zrenjanin -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Východ

11:00Car Konstantin - Timocanin -:-
17:30Radnicki Pirot - Pcinja -:-
17:30Vlasina - SFS Borac -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Západ

11:00Polet Ljubic - Real Podunavci -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

11:00Německo U16 - Francie U16 -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

12:00Finsko U16 Ž - Španělsko U16 Ž -:-
16:30Belgie U16 Ž - Turecko U16 Ž -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

16:15Gijon - Ponferradina -:-
16:15Racing Santander - Cartagena -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - Postupové Play Off

12:00Atl. Madrid B - Espanyol B -:-
12:00Santa Eulalia - UCAM Murcia -:-
12:00Valladolid Promesas - Sanluqueno -:-
17:00Alavés B - Zamora -:-
18:00Granada B - Utebo FC -:-
20:00Huelva - Gimnastica Segoviana -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - Postupové Play Off

12:00El Palo - Subiza -:-
12:00Leioa - San Fernando -:-
17:00La Union - L'Entregu -:-
18:00Cordoba B - Getafe B -:-
18:00Sant Andreu - Salamanca -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Djurgarden - AIK Stockholm -:-
15:00Kalmar - Norrkoping -:-
17:30Elfsborg - Malmö FF -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00Östersund - Utsikten -:-
15:00Orebro - Helsingborg -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

14:00Umeå - Taby -:-
15:00Motala - Hammarby TFF -:-
16:00Sollentuna - Pitea -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

16:00Eskilsminne - Ljungskile -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

13:00Forward - FBK Karlstad -:-
14:00Gauthiod - Yxhults IK -:-
14:00Saffle SK - Torslanda -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

14:00Sandvikens AIK - Viggbyholms -:-
16:00FC Arlanda - Kungsangen -:-
16:00Jarfalla - Skiljebo -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

16:00Nosaby IF - IFK Berga -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Nacka Iliria - Karlslund -:-
16:00IFK Eskilstuna - Ragsved -:-
18:00Assyriska FF - Syrianska -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

13:30Savedalen - Hittarp -:-
14:00Laholms - Landvetter -:-
16:00Nassjo - Varbergs GIF -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

13:00Norrkoping Ž - IF Brommapojkarna Ž -:-
15:00Linköping Ž - Kalmar Ž -:-
15:00Rosengard Ž - Örebro Ž -:-
15:00Vaxjo DFF Ž - Uppsala Ž -:-

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

14:30Khatlon - CSKA Pomir Dushanbe -:-
14:30Khujand - Kuktosh -:-
16:00Istiqlol Dushanbe - Ravshan -:-

THAJSKO: Thai FA Cup

13:00Bangkok Utd - Buriram -:-

TCHAJ-WAN: Premier League

10:00AC Taipei - Hang Yuen 1:0
10:00Taichung - Taipei Deva Dragons 6:2
10:00Taipower - Ming Chuan University 5:0
10:00Taiwan Steel - Taiwan Shihu 2:0

TOGO: Championnat National

17:00Anges de Notse - Entente II -:-
17:00ASC Kara - Tambo -:-
17:00AS Togo-Port - Kakadl -:-
17:00Dynamic Togol. - Binah -:-
17:00Espoir - Gomido -:-
17:00OTR - Kara -:-
17:00Sara Sport - Semassi -:-
17:00Unisport - Gbohloe-Su -:-

TRINIDAD A TOBAGO: TT Premier League

01:15La Horquetta - Prison Service -:-
22:00Police - Sando -:-
22:00Port Of Spain - Cunupia -:-
22:00San Juan Jabloteh - Morvant Caledonia Utd -:-
22:00W Connection - Defence Force -:-
00:00Point Fortin - Central FC -:-

TUNISKO: Pohár

17:00Olympique Beja - Esperance Tunis -:-

UKRAJINA: Premier League

14:00Oleksandrija - Zorya -:-
14:00Šachtar - Dnipro-1 -:-

UKRAJINA: Druha Liga

13:00VAST Mykolaiv - Real Pharma -:-
16:00Nyva Buzova - Khust -:-
16:00Zvyagel - Chaika -:-

UKRAJINA: Juniorská liga

PoločasLvov U19 - Inhulets U19 0:0
PoločasVorskla U19 - Kolos Kovalivka U19 0:1
12:00Dyn. Kyjev U19 - Veres Rivne U19 -:-
12:00Ch. Oděsa U19 - Rukh Lviv U19 -:-
12:00Metalist Charkov U19 - Minaj U19 -:-
12:00Šachtar U19 - Dnipro-1 U19 -:-

URUGUAY: Segunda Division

01:00Cerrito - Albion 2:1
17:15Bella Vista - Progreso -:-
22:15Tacuarembo - Atenas -:-

USA: MLS

01:30CF Montreal - Inter Miami 1:0
01:30New England Revolution - Chicago Fire 3:3
01:30New York City - Philadelphia Union 1:3
01:30Orlando City - Atlanta Utd 1:1
01:30Toronto FC - DC United 2:1
02:30Houston Dynamo - Austin FC 2:1
02:30Minnesota Utd - Real Salt Lake 1:1
02:30St. Louis City - Vancouver Whitecaps 3:1
03:30Colorado Rapids - FC Cincinnati 0:1
04:30Los Angeles Galaxy - Charlotte 0:1
04:30San Jose Earthquakes - FC Dallas 1:1
04:30Seattle Sounders - New York Red Bulls 1:0
21:00Sporting Kansas City - Portland Timbers -:-

USA: USL Championship

01:00Indy Eleven - Louisville City 0:1
01:00Miami FC - Orange County SC 0:0
01:30Tampa Bay - Colorado Springs 2:1
02:00Rio Grande - Charleston 0:2
02:30San Antonio - New Mexico 2:1
04:00Oakland Roots - San Diego Loyal 2:0
00:00Loudoun - Pittsburgh -:-

USA: MLS Next Pro

23:00San Jose Earthquakes II - Portland Timbers 2 -:-
00:00Atlanta United 2 - Toronto FC II -:-
00:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II -:-
00:00Chicago Fire II - Crown Legacy -:-
00:00Minnesota 2 - Colorado Rapids 2 -:-
00:00New England Revolution II - Inter Miami II -:-
00:00St. Louis City 2 - North Texas -:-

USA: USL League One

00:00Northern Colorado - Central Valley Fuego 4:1
01:00Charlotte Independ. - Chattanooga Red Wolves 3:0
01:00Lexington - One Knoxville 1:1
01:30Tormenta - Richmond Kickers 1:1
02:00Union Omaha - Forward Madison 1:2

USA: USL League Two

00:00New Jersey Copa - Ironbound SC -:-
01:00Cleveland Force - Dayton 5:0
01:00FC Carolinas - Tobacco Road 2:0
01:00Hudson Valley - Long Island 0:3
01:00Charlotte Eagles - North Carolina Fusion U23 3:4
01:00Lehigh Valley - RC New Jersey 0:1
01:00Nona - Swan City 4:1
01:00Reading - West Chester Utd 2:2
01:00South Bend Lions - Oakland County 0:3
01:00Tampa Bay U23 - The Villages 0:1
01:00Toledo Villa - Fort Wayne 1:2
01:00Virginia Beach - Patuxent 2:0
01:30Dalton - Southern Soccer Academy 0:1
01:30East Atlanta - Bantams 0:1
01:30Flint City - Midwest United 3:1
01:30Northern Virginia - Christos 1:1
01:30Westchester - Morris Elite 1:2
02:00Blue Goose - Little Rock Rangers 1:5
02:00Louisiana - Texas United 0:2
02:00Manitoba - Thunder Bay Chill 0:0
02:00Mississippi Brilla - LA Parish 3:2
02:00Rochester FC - Minneapolis City 1:1
02:30Tennessee - Asheville City 1:2
03:00New Mexico U23 - Flatirons Rush 0:2
04:00Capo - Redlands FC 2:5
00:00Miami - St. Petersburg FC -:-

USA: NISA

00:00Flower City Union - LA Force 1:3
01:00Savannah Clovers - Albion San Diego 1:4
01:30Chattanooga - Maryland Bobcats 1:0

USA: NWSL ženy

02:00Chicago Ž - Orlando Pride Ž 1:0
02:00Racing Louisville Ž - North Carolina Courage Ž 1:2
23:00Washington Ž - Gotham Ž -:-

UZBEKISTÁN: Super League

17:00Navbahor Namangan - Olympic -:-
17:00Sogdiana - Nasaf Qarshi -:-

VIETNAM: V.League 1

13:00Thanh Hoa - Viettel -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00CAPS Utd - Simba Bhora -:-
15:00Highlanders - GreenFuel -:-
15:00Ngezi Platinum - Dynamos -:-
15:00Triangle - Sheasham -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.