OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Všechny zápasy

FRANCIE: LNB

17:00Le Mans - Lyon-Villeurbanne -:-

ITÁLIE: Lega A

12:00Pesaro - Milán -:-
12:00Sassari - Trento -:-
18:00Basket Neapol - Fortitudo Bologna -:-
20:00Brescia - Brindisi -:-
20:45Trieste - Reggiana -:-

ŠPANĚLSKO: ACB

12:30Breogan - Joventut -:-
12:30OdloženoValencia - Barcelona -:-
13:00OdloženoTenerife - Real Betis -:-
17:00Manresa - Gran Canaria -:-
17:00Real Madrid - Zaragoza -:-
17:30MoraBanc Andorra - Baskonia -:-

TURECKO: Süper Lig

2. čtvrtinaTurk Telekom - Afyon Belediye 52:34
13:30Gaziantep - Yalovaspor -:-
16:00Petkim Spor - Fenerbahce -:-
18:15Anadolu Efes - Besiktas -:-

USA: NBA

00:30Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 96:103
01:00Washington Wizards - Portland Trail Blazers 110:115
01:30Atlanta Hawks - New York Knicks 108:117
01:30Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans 120:105
02:00Miami Heat - Philadelphia 76ers 98:109
02:00Oklahoma City Thunder - Cleveland Cavaliers 102:107
02:30Boston Celtics - Chicago Bulls 114:112
02:30San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers 101:94
03:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers 133:96
03:30Dallas Mavericks - Orlando Magic 108:92
19:00Detroit Pistons - Phoenix Suns -:-
00:00Sacramento Kings - Houston Rockets -:-

ARGENTINA: Liga A

01:00Gimnasia - Penarol 87:100
01:30Riachuelo - Obras 67:76
00:00Boca Juniors - San Martin -:-

AUSTRÁLIE: NBL

03:00Illawarra Hawks - Melbourne United 84:88
05:00Sydney Kings - NZ Breakers 75:82

AUSTRÁLIE: WNBL ženy

08:00OdloženoPerth Lynx Ž - Townsville Ž -:-

BELGIE: Top Division ženy

13:45Kortrijk Ž - Braine Ž -:-

BĚLORUSKO: Premier League ženy

2. čtvrtinaOlimpia Grodno Ž - Tsmoki Minsk Ž 19:30
12:00Horizont Minsk 2 Ž - Horizont Minsk Ž -:-
13:00BDU-Tsmoki Ž - Gomel Ž -:-
14:00Victoria Grodno Ž - Brest Ž -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Bratunac - Zrinjski Mostar -:-
19:00Leotar Trebinje - Radnik Bijeljina -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH ženy

17:00Lavovi Ž - Banovici Ž -:-
20:00OdloženoIgman Ž - Mladi Krajisnik Ž -:-

BRAZÍLIE: Super 8

00:00Minas - Unifacisa 88:84
16:00Franca - Caxias do Sul -:-
00:00Sao Paulo - Bauru -:-

BULHARSKO: NBL

17:00Beroe - Cherno More -:-

ČERNÁ HORA: Prva A Liga

18:00OdloženoMilenijum - Ibar Rozaje -:-

ČESKO: 1. Liga

16:00SA Brno - Prostějov -:-
17:00Snakes Ostrava - Svitavy -:-
18:00Pelhřimov - Slavia Praha -:-

ČESKO: ŽBL ženy

16:00OdloženoŽabiny Brno Ž - Strakonice U19 Ž -:-

ČÍNA: CBA

04:00Nanjing Tongxi - Shenzhen 102:122
04:00Shandong - Zhejiang Chouzhou 94:100
08:00Qingdao - Ningbo Rockets 119:78
08:30Shanxi Zhongyu - Beijing 90:115
12:35Xinjiang - Sichuan -:-
13:00Jilin - Tianjin -:-

DÁNSKO: Basketligaen

15:00Horsens - Værløse -:-

DÁNSKO: Pohár ženy

18:30Sisu Ž - Amager Ž -:-

EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga

14:30OdloženoTallinna Kalev - Rapla -:-
16:00OdloženoBK Ogre - Latvijas Universitate -:-

EVROPA: WBBL ženy

13:00Daugavpils Ž - BJBS Riga Ž -:-
17:00RSU Merks 2 Ž - Ogres Kolibri Ž -:-

FILIPÍNY: Governors Cup

09:00OdloženoTNT KaTropa - Terrafirma Dyip -:-
11:30OdloženoGinebra Kings - San Miguel Beermen -:-

FINSKO: I Divisioona A

14:15Munk. Kisapojat - HBA-Marsky Helsinki -:-
17:00Oulu - Helsingin NMKY -:-

FRANCIE: LFB ženy

15:30Landerneau Bretagne Ž - Lyon Ž -:-
15:30Landes Ž - Tarbes GB Ž -:-
15:30OdloženoLa Roche Ž - Bourges Ž -:-
17:00ESB Villeneuve Ž - Charnay Bourgogne Sud Ž -:-
17:00Flammes Carolo Ž - Lattes Montpellier Ž -:-

CHILE: LNB

23:00Catolica - Puente Alto 74:87
23:00Valdivia - U. De Concepcion 74:76
01:00Ancud - CD Puerto Varas 83:64
01:00OdloženoDeportes Castro - Las Animas -:-
01:00Tinguiririca - Leones Quilpue 66:85
22:00Puerto Montt - U. De Concepcion -:-
23:00Valdivia - Espanol de Talca -:-
00:00Tinguiririca - Puente Alto -:-

CHORVATSKO: Premijer liga

16:00Gorica - Zabok -:-
18:00Cibona - Skrljevo -:-

CHORVATSKO: Prva Liga

14:00Dinamo Záhřeb - Hermes -:-
17:00Medveščak - Dubrovnik -:-

INDONÉSIE: IBL

07:00Satya Wacana - Hangtuah 68:75
09:00Indonesia Patriots - Bali United 55:62
11:00ZpožděnoBumi Borneo - Pelita Jaya -:-
13:00Satria Muda - NSH Jakarta -:-

ÍRÁN: Super League - 2. fáze

12:30Mahram Tehran - Khuzestan -:-
15:00Mes Kerman - Avije Sanat Parsa -:-

ITÁLIE: Serie A2

18:00Assigeco Piacenza - Bakery Piacenza -:-
18:00Eurobasket Roma - Stella Azzurra -:-
18:00Chieti Basket - Fabriano -:-
18:00Mantova - Pistoia -:-
18:00Monferrato - Basket Torino -:-
18:00Orzinuovi - Udine -:-
18:00Pallacanestro Nardo - San Severo -:-
18:00Ravenna - Forli -:-
18:00Trapani - Capo d'Orlando -:-
18:00Treviglio - Cantu -:-
18:00Urania Milano - Biella -:-
18:00Verona - Ferrara -:-

ITÁLIE: Serie A1 ženy

15:15Costa Masnaga Ž - Ragusa Ž -:-
18:00OdloženoCampobasso Ž - Virtus Bologna Ž -:-
18:00Libertas Moncalieri Ž - Lucca Ž -:-
18:00OdloženoSan Martino Ž - Venezia Ž -:-

ITÁLIE: Serie A2 ženy - Sever

18:00OdloženoBrixia Ž - Carugate Ž -:-
18:00OdloženoVicenza Ž - Scrivia Ž -:-

ITÁLIE: Serie A2 ženy - Jih

18:00Firenze Ž - Vigarano Ž -:-
18:00Patti Ž - Battipaglia Ž -:-
18:00Spezia Ž - Civitanova Marche Ž -:-

IZRAEL: Pohár

20:00Hapoel Holon - H. Haifa -:-

JAPONSKO: W League ženy

05:00Aranmare Akita Ž - Haneda Vickies Ž 61:71
05:00Hitachi Cougars Ž - Toyota Antelopes Ž 67:87
05:00Niigata Ž - Chanson V-Magic Ž 58:89
05:30OdloženoYamanashi Queenbees Ž - Aisin Wings Ž -:-
06:00OdloženoFujitsu Ž - Denso Iris Ž -:-
07:30OdloženoMitsubishi Koalas Ž - Eneos Sunflowers Ž -:-

JIŽNÍ KOREA: WKBL ženy

4. čtvrtinaS-Birds Ž - KB Stars Ž 45:63

KANADA: U Sports

23:00OdloženoCarleton - Toronto -:-
23:00ZrušenoLaurentian - York -:-
23:00OdloženoNipissing - Queens -:-
23:00OdloženoUniversity of Ottawa - Ryerson -:-
00:00OdloženoGuelph - Algoma -:-
00:30ZrušenoMemorial - Acadia -:-
01:00ZrušenoDalhousie - StFX -:-
01:00ZrušenoUPEI - Saint Marys -:-
02:00OdloženoBishop's - Concordia -:-
02:00Brandon - Regina 88:96pp
02:00OdloženoBrock - Waterloo -:-
02:00OdloženoLaval - McGill -:-
02:00Trinity Western - Thompson Rivers 94:78
02:00ZrušenoWest. Ontario Univ. - Laurier -:-
02:00OdloženoWindsor - McMaster -:-
03:00Calgary - Mount Royal 99:90
03:00MacEwan - Alberta 69:96
19:30ZrušenoMemorial - Acadia -:-
23:00UBC Okanagan - Victoria -:-
00:00UNBC - UBC -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Sigal Prishtina - Peja -:-
19:00Trepca - Prizreni -:-

LITVA: King Mindaugas Cup - Play Off

15:00Juventus - Siauliai -:-
17:00Jonava - Žalgiris Kaunas -:-

LUCEMBURSKO: Total League

17:00Heffingen - Esch -:-
17:00Racing Luxembourg - Amicale Steesel -:-
17:15Ettelbruck - Musel Pikes -:-
17:30Larochette - T71 Dudelange -:-
17:30Walferdange - Contern -:-
18:00Bertrange - Hesperange -:-

LUCEMBURSKO: Total League ženy

15:00Esch Ž - Amicale Steesel Ž -:-
15:15Ettelbruck Ž - Dudelange Ž -:-
16:00Bertrange Ž - Contern Ž -:-
16:00Les Sangliers Wooltz Ž - Walferdange Ž -:-
16:30Musel Pikes Ž - Grengewald Hueschtert Ž -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

15:15TFSE-MTK Ž - Miskolc Ž -:-
17:00Szekszárd Ž - UNI Gyor Ž -:-
18:30Szigetszentmiklos Ž - PEAC-Pecs Ž -:-

NĚMECKO: BBL

15:00Bayern - Bonn -:-
15:00Ulm - Bayreuth -:-
18:00OdloženoBamberg - Crailsheim Merlins -:-
20:30OdloženoAlba Berlín - Giessen -:-

NĚMECKO: Pro A

16:30Jena - Itzehoe -:-
16:30Rostock - Bremerhaven -:-
17:00OdloženoArtland - Tubingen -:-
17:00Kirchheim - PS Karlsruhe -:-
17:00Panthers Schwenningen - Paderborn -:-
17:00Phoenix Hagen - Ehingen -:-
17:00Vechta - Trier -:-

NĚMECKO: Pro B

16:00Lowen - Frankfurt 2 -:-
16:00Munster - RSV Eintracht -:-
17:00ETV Hamburg - G. Düsseldorf -:-
17:00Wedel - Kolín nad Rýnem -:-

NĚMECKO: DBBL ženy

15:00Saarlouis Ž - Marburg Ž -:-
16:00Gottingen Ž - Eigner Angels Nordlingen Ž -:-
16:00Keltern Ž - Freiburg Ž -:-
16:00OdloženoOsnabruck Ž - TK Hannover Ž -:-

NIZOZEMSKO: DBL Cup

14:00Zwolle - Groningen -:-
16:00Leeuwarden - Feyenoord -:-
20:00Hague - Leiden -:-

NORSKO: BLNO

14:00Tromso - Fyllingen -:-
16:00Kongsberg Miners - Gimle -:-
17:00Ammerud - Nidaros Jets -:-
17:00Froya - Bærum -:-

NORSKO: Kvinneliga ženy

15:00Bergen Ž - Midtbyen Ž -:-
15:00Hoybraten Ž - Bærum Ž -:-

POLSKO: Energa Basket Liga

15:45OdloženoBydgoszcz - Anwil Wloclawek -:-
17:35Ostrow Wielkopolski - Czarni Slupsk -:-
20:00OdloženoSpojnia Stargard - Legia -:-

POLSKO: 1. Liga

17:00Pelplin - Slask Wroclaw II -:-

POLSKO: Energa Basket Liga ženy

17:00OdloženoAZS Poznan Ž - GTK Gdynia Ž -:-
19:00Polkowice Ž - Sleza Wroclaw Ž -:-

PORTUGALSKO: LPB

17:00Illiabum - Sporting CP -:-

PORTUGALSKO: Proliga

17:00Sampaense - Galomar -:-

PORTUGALSKO: LFB ženy

12:00OdloženoVitoria Ž - CDEFF Ž -:-
12:45Guifoes Ž - Esgueira Ž -:-
16:00Galitos Ž - Uniao Sportiva Ž -:-
16:00Quinta Dos Lombos Ž - CAB Madeira Ž -:-
19:00Olivais Ž - Gdessa Barreiro Ž -:-

RAKOUSKO: Superliga

17:30Swans Gmunden - St. Polten -:-

RAKOUSKO: Zweite Liga

17:00Furstenfeld - Kufstein -:-
17:00Steiermark - Jennersdorf -:-

RAKOUSKO: Superliga ženy

16:30Duches Klosterneuburg Ž - UBSC-DBBC Graz Ž -:-

RUMUNSKO: Divizia A - 1. fáze

19:00CSM Ploiesti - CSU Sibiu -:-

RUSKO: VTB liga

13:30OdloženoParma Perm - Saratov -:-
16:00Unics Kazaň - Nizhny Novgorod -:-

RUSKO: Premier Liga ženy

09:00UMMC Jekatěrinburg Ž - Dynamo Moskva Ž 111:56
14:00MBA Moskva Ž - Novosibirsk Ž -:-
15:00Dynamo Kursk Ž - Enisey Krasnoyarsk Ž -:-
15:00Samara Ž - Spartak Moskva Ž -:-
16:30Nika Siktivkar Ž - Nadezhda Ž -:-

ŘECKO: Basket League

16:00Iraklis - Promitheas -:-
19:00Peristeri - AEK Athény -:-

ŘECKO: A1 ženy

13:30OdloženoPanathinaikos Ž - Eleftheria Ž -:-
15:45OdloženoDafni Ž - Lefkadas Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga ženy - Část vítězů

16:00BK SKP 08 B. Bystrica Ž - Young Angels Košice Ž -:-

SRBSKO: 1. ŽLS ženy

12:00Proleter Zrenjanin Ž - Crvena zvezda Ž -:-
15:00Art Basket Ž - Duga Ž -:-
19:00Partizan Ž - Vojvodina Ž -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Oro

12:00Estudiantes - Basquet Girona -:-
12:15Prat Joventut - Gipuzkoa -:-
12:30Melilla - Oviedo -:-
18:00OdloženoMallorca Palma - Lleida -:-
19:30Iraurgi SB - Huesca -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Plata

13:00Gran Canaria B - Alginet -:-
18:00Benicarlo - Valencia B -:-
18:00Zamora - Carbajosa -:-
19:00Clavijo - Tizona Burgos -:-

ŠPANĚLSKO: Liga Femenina ženy

12:15Zaragoza Ž - Cadi La Seu Ž -:-
16:00Valencia Ž - Uni Girona Ž -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

14:30Helsingborg - AIK Basket -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan ženy

15:00Alvik Ž - Visby Ž -:-
16:00Marbo Ž - Sodertalje Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketettan ženy

12:00IK Eos Utveckling Ž - Wetterbygden Sparks 2 Ž -:-
13:00Lulea Stars Ž - Umeå Ž -:-
13:00Norrkoping 2 Ž - Hammarby Ž -:-

TCHAJ-WAN: SBL - 1. fáze

08:00Jeoutai - Bank of Taiwan 67:74
4. čtvrtinaTaiwan Beer - Yulon Luxgen Dinos 70:60

TURECKO: TBL

12:00Kocaeli - Sigortam.net ITU -:-

TURECKO: TB2L - 1. fáze

13:00Harem Spor - Gaziantep GG -:-

TURECKO: KBSL ženy

13:00Antalya 07 Ž - Bursa Ž -:-
15:30Izmit Belediyespor Ž - Ormanspor Ž -:-

UKRAJINA: FBU Superliga

12:00Kharkivski Sokoly - Budivelnik -:-
13:00Dněpr - Cherkaski Mavpy -:-
13:00Záporoží - Mykolajiv -:-
15:00OdloženoPrometey - Kryvbas -:-

UKRAJINA: Superliga ženy

PoločasOdessa Ž - Dynamo Kyiv Ž 26:47
11:30Frankivsk Halichina Ž - Rivne Ž -:-
13:00Kyiv Basket Ž - Budivelnik Ž -:-
17:00Prometey Ž - Berdyansk Ž -:-

USA: NBA G League

01:00Fort Wayne Mad Ants - Westchester 132:104
01:00Greensboro Swarm - Capital City Go-Go 109:116
02:00Sioux Falls Skyforce - Memphis Hustle 105:113
02:30Texas Legends - Santa Cruz Warriors 136:132pp
04:00Agua Caliente Clippers - Rio Grande Valley Vipers 117:115pp
21:00Birmingham Squadron - Salt Lake City Stars -:-
21:00Delaware Blue Coats - Grand Rapids Gold -:-
21:00Motor City Cruise - College Park Skyhawks -:-
22:00Sioux Falls Skyforce - Memphis Hustle -:-
00:00Windy City Bulls - Wisconsin Herd -:-

USA: NCAA

23:00Air Force - Nevada 68:75
23:00ZrušenoAR Little Rock - Arkansas State -:-
23:00Baylor - Oklahoma State 54:61
23:00Belmont - Murray State 60:82
23:00Bowling Green - Toledo 78:91
23:00Lipscomb - Bellarmine 71:77
23:00Mcneese State - Houston Baptist 78:75
23:00Miss. Valley St. - Bethune Cookman 60:62
23:00New Orleans - Nicholls State 78:66
23:00North Florida - Jacksonville 51:54
23:00Sacramento State - Portland State 62:67
23:00SE Louisiana - Northwestern St. 79:74
23:00South Alabama - Georgia Southern 73:67
23:00South Dakota Coyotes - Nebraska O. 105:70
23:00Texas State - La Lafayette 72:68
23:00ZrušenoTroy - Georgia State -:-
23:00Valparaiso - Missouri State 57:74
23:30Alabama State - Alabama A&M 59:55
23:30OdloženoHampton - Presbyterian -:-
23:30Charleston Southern - Winthrop 65:70
23:30New Mexico - Boise State 63:71
00:00Georgia - Vanderbilt 66:73
00:00Middle Tenn. St. - Florida Intl 50:39
00:00Mississippi St. - Alabama 78:76
00:00OdloženoMontana State - Southern Utah -:-
00:00New Mexico State - Abilene Christian 77:63
00:00San Jose State - Colorado State 42:78
00:00Virginia Tech - Notre Dame 79:73
00:00Washington - Stanford 67:64
00:30Arkansas-Pine Bluff - Florida A&M 66:71pp
00:30Clemson - Boston College 68:70
00:30Grambling St. - Southern 83:77
00:30Jackson State - Prairie View A&M 75:64
01:00Eastern Kentucky - Jacksonville St. 65:76
01:00Florida Gulf Coast - Liberty 75:78
01:00High Point - N. Carolina A&T 78:71
01:00Indiana State - Loyola (Ill). 56:64
01:00Long Beach State - CS Northridge 71:55
01:00Marshall - Rice 77:87
01:00Old Dominion - UTEP 70:78pp
01:00Robert Morris - Northern Kentucky 74:64
01:00South Florida - UCF Knights 75:51
01:00Wisc. Green Bay - Illinois (Chi.) 63:80
01:00Youngstown State - Wright State 90:87
01:30OdloženoSt. Marys (CA) - Pacific -:-
02:00Arizona - Utah Utes 82:64
02:00Idaho State - Idaho 81:74
02:00North Carolina - Georgia Tech 88:65
02:00Pepperdine - Portland 63:82
02:00Southern Illinois - Northern Iowa 68:69
02:00Tulsa - Houston 64:66
02:00UMKC - Oral Roberts 72:84
02:30Ole Miss - Auburn 71:80
03:00CS Fullerton - UC Santa Barbara 79:73
03:00Grand Canyon - Tarleton 80:59
03:00OdloženoNew Mexico - San Diego State -:-
03:00San Diego Toreros - Loyola Marymount 70:65
03:00Utah State - Wyoming 69:71
04:00Arizona State - Colorado 57:75
04:00California Baptist - Utah Valley 75:73
04:00Cal Poly - UC Davis 82:74
04:30UCLA - Oregon State 81:65
05:00San Francisco - Brigham Young 69:71
05:00USC - Oregon 69:79
05:59Hawaii - UC San Diego 79:56
18:00Ohio State - Penn State -:-
18:00Villanova - Butler -:-
19:00Boston University - Navy -:-
19:00Iona - Niagara -:-
19:00Maine - Binghamton -:-
19:00Wichita State - Cincinnati -:-
20:00American - Bucknell -:-
20:00Lafayette - Army -:-
20:00Manhattan - Canisius -:-
20:00Marist - Monmouth (N.J.) -:-
20:00Minnesota - Iowa -:-
20:00Quinnipiac - Fairfield -:-
20:00Rider - St. Peters -:-
21:00Southern Miss - Louisiana Tech -:-
22:30St. Johns - Georgetown -:-
00:00Colgate - Holy Cross -:-
00:00Lehigh - Loyola MD -:-

VELKÁ BRITÁNIE: BBL

18:00Manchester Giants - Plymouth City Patriots -:-
18:30Cheshire Phoenix - Glasgow Rocks -:-

VELKÁ BRITÁNIE: WBBL ženy

15:45Oaklands Wolves Ž - Caledonia Pride Ž -:-
18:00Leicester Riders Ž - Cardiff Met Archers Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.