OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Včera » Všechny zápasy

ČESKO: Extraliga - Play Off

18:00Dukla Praha - Zubří 34:28
18:00Plzeň - Karviná 32:25

EVROPA: Liga mistrů - Play Off

18:45Aalborg - Telekom Veszprém 37:35
20:45Vive Kielce - Montpellier 30:22

EVROPA: MOL Liga ženy - Play Off

18:00Dunajská Streda Ž - Michalovce Ž 19:31

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer Liga

18:00Bosna Visoko - Izvidač 23:41
18:00Gračanica - MRK Sloga 42:32
18:00Gradacac - Iskra 33:26
18:00Konjuh - Borac 25:27
18:00Maglaj - Vogosca 25:28
18:00Sloboda Tuzla - Leotar 36:30
18:00Sloga Doboj - Bosna S. 32:24

DÁNSKO: Bambusa Kvindeligaen ženy - Play Off

18:30Herning-Ikast Ž - Odense Ž 24:30
20:30Viborg Ž - Esbjerg Ž 28:29

ESTONSKO: Meistriliiga

18:00Raasiku/Mistra - Viljandi 23:28

FINSKO: SM Liiga - Play Off

18:00Dicken - BK-46 19:33

FRANCIE: Division 1 ženy

20:00Chambray Touraine Ž - Dijon Ž 25:23
20:00Merignac Ž - Fleury Loiret Ž 23:27
20:00Méty Ž - Nantes Ž 36:22
20:00Toulon Ž - Bourg De Peage Ž 26:30
20:30Brest Bretagne Ž - Paříž 92 Ž 26:19
20:30Celles Ž - Nice Ž 26:27
20:30Plan de Cuques Ž - Besancon Ž 28:28

ITÁLIE: Serie A - O udržení

18:00Albatro - Eppan 26:26
20:30Secchia Rubiera - Carpi 23:24

ITÁLIE: Serie A - Play Off

19:15Sassari - Conversano 27:32
19:30Brixen - Fasano 27:27

LITVA: Lietuvos Lyga - Play Off

18:00Granitas Kaunas - Dragunas Klaipeda 29:21

LITVA: Lietuvos Lyga - 5.-8. místo

18:30Grifas - Amber 33:36
18:30Kauno Azuolas - Vilnius 33:34

LOTYŠSKO: SynotTip Virsliga - Play Off

18:30HK Ogre/Miandum - MSG/LAT 36:32

NĚMECKO: 2. Bundesliga

18:00Huttenberg - Ludwigshafen 28:24
19:00Bietigheim-Metterzimmern - Coburg 2000 29:29
19:30Großwallstadt - Emsdetten 35:26

NĚMECKO: 1. Bundesliga ženy

19:30Leverkusen Ž - Zwickau Ž 25:24
19:30Metzingen Ž - Buxtehuder SV Ž 31:27

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

20:00Mainz Ž - Göppingen Ž 28:35

NIZOZEMSKO: Eredivisie

19:00Aalsmeer 2 - EHC 34:20

NORSKO: REMA 1000-ligaen - Play Off

18:15Elverum - Naerbo 40:28

NORSKO: REMA 1000-ligaen ženy - Play Off

20:15Sola Ž - Storhamar Ž 30:35

POLSKO: Pohár

18:00Wisla Plock - Azoty-Pulawy 34:15

PORTUGALSKO: Andebol 1

20:00Benfica - Maia-Ismai 37:22

RUMUNSKO: Liga nationala

14:30CSM Bukurešť - Alexandria 30:31
15:00Buzau - Vaslui 31:26
15:00Kluž - CSM Focsani 23:26
15:00Potaissa Turda - Bacau 36:29
15:00Steaua Bukurešť - Minaur Baia Mare 27:29
15:00Suceava - Din. Bukurešť 27:34
15:00Temešvár - Dobrogea Sud 19:26

RUMUNSKO: Liga nationala ženy

12:00CSM Bukurešť Ž - Mioveni Ž 30:24
17:00Rapid Bucuresti Ž - Bistrita Ž 29:27
17:30Craiova Ž - Dunarea Braila Ž 27:27

SLOVENSKO: Extraliga - Play Off

19:00HK Košice - Prešov 19:33
19:00Hlohovec - Pov. Bystrica 28:31

SLOVINSKO: 1.Liga ženy - 5.-8. místo

19:00Aklimat Ptuj Ž - Zagorje Ž 23:19

ŠPANĚLSKO: División de Honor ženy

18:00Malaga Ž - Zuazo Barakaldo Ž 29:29
20:30Gran Canaria Ž - La Calzada Ž 26:22

ŠVÝCARSKO: SPL ženy - Play Off

19:30Nottwil Ž - Zug Ž 37:28

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.