OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Zítra » Všechny zápasy

ČESKO: Extraliga

17:00Lovosice - Hranice -:-
18:00Karviná - Brno -:-

EVROPA: MOL Liga ženy

15:00Plzeň Ž - Poruba Ž -:-
17:00Slavia Praha Ž - Lázně Kynžvart Ž -:-
17:30Olomouc Ž - Šaľa Ž -:-
18:00Dunajská Streda Ž - Most Ž -:-
18:00Zlín Ž - Hodonin Ž -:-

FRANCIE: Starligue

20:00Dunkerque - Nantes -:-
20:00Istres - Montpellier -:-

NĚMECKO: Bundesliga

20:30Erlangen - Minden -:-

ŠPANĚLSKO: Liga ASOBAL

17:00Barcelona - Nava -:-
18:00OdloženoBenidorm - Granollers -:-
18:30Antequera - La Rioja -:-
19:00Anaitasuna - Cuenca -:-
19:00Atl. Valladolid - Puente Genil -:-
20:00Huesca - Torrelavega -:-

ASIE: Mistrovství Asie ženy

10:00Írán Ž - Palestina Ž -:-
12:00Sýrie Ž - Japonsko Ž -:-
14:00Singapur Ž - Hong Kong Ž -:-
16:00Jordánsko Ž - Kuvajt Ž -:-
18:00ZrušenoHong Kong Ž - Katar Ž -:-
18:00Uzbekistán Ž - Kazachstán Ž -:-

BELGIE: Division 1

20:15Gent - Eupen -:-
20:15Izegem - Houthalen -:-
20:15Sasja KV - Tournai -:-

BĚLORUSKO: Division 1

13:30BGUFK Minsk - Kronon -:-
13:30Masheka - Gomel -:-
16:00SKA Minsk - Meshkov Brest -:-

BULHARSKO: A RHG

14:00Osam Lovech - Dobrudja -:-

DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen

13:00Skive - Ringsted -:-
16:10Aalborg - Kolding -:-

DÁNSKO: 1. Division

14:00Ajax Kobenhavn - Grindsted -:-
14:00HOJ - Midtjylland -:-
14:00Tonder - FIF -:-
15:30Odder - Vendsyssel -:-
19:00Skovbakken - Odense -:-

DÁNSKO: Bambusa Kvindeligaen ženy

14:00Viborg Ž - Aarhus United Ž -:-
16:30Ajax København Ž - Silkeborg-Voel Ž -:-

DÁNSKO: 1.Division ženy

13:30EH Aalborg Ž - Hadsten Ž -:-
14:00Bjerringbro Ž - Rodovre Ž -:-
14:00DHG Ž - Roskilde Ž -:-
15:00Sønderjyske Ž - Ringsted Ž -:-

EVROPA: Liga mistryň

16:00CSM Bukurešť Ž - Rostov Ž -:-
16:00Ferencvaros Ž - Podravka Vegeta Ž -:-
16:00Odense Ž - Méty Ž -:-
18:00Brest Bretagne Ž - Esbjerg Ž -:-
18:00Kristiansand Ž - Savehof Ž -:-
18:00Lublaň Ž - Győr Ž -:-

EVROPA: Evropský pohár

15:00Kopřivnice (Cze) - Selfoss (Ice) -:-
17:00Drama (Gre) - Sloboda Tuzla (Bih) -:-
17:00Lokomotiv Gorna (Bul) - Minaur Baia Mare (Rou) -:-
18:00Baekkelaget (Nor) - Motor-Polytechnic-ZAS (Ukr) -:-
18:00Handball Tirol (Aut) WO - Prishtina (Kos) -:-
18:00Sloga Doboj (Bih) - Viljandi (Est) -:-
18:00Zubří (Cze) - Apoel (Cyp) -:-
19:00Metaloplastika (Srb) - Alingsås (Swe) -:-
19:00Trepca (Kos) - MK Holon (Isr) -:-
19:30Pylaias (Gre) - Dukla Praha (Cze) -:-
19:30Sassari (Ita) - Dudelange (Lux) -:-
20:00Hurry-Up (Ned) - Beykoz Bld. (Tur) -:-

EVROPA: BENE-League

20:00Bevo HC - Vise -:-
20:00Limburg Lions - KRAS/Volendam -:-
20:15Quintus - Bocholt -:-
20:15Tongeren - Sporting Pelt -:-

FINSKO: SM Liiga

15:15Dicken - ÅIFK -:-
16:00HIFK - BK-46 -:-
16:00SIF - GrIFK -:-

FINSKO: SM Liiga ženy

18:15SIF Ž - GrIFK Ž -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

20:00Besancon Ž - Plan de Cuques Ž -:-
20:00Dijon Ž - Toulon Ž -:-
20:00Nantes Ž - Celles Ž -:-
20:30Nice Ž - Bourg De Peage Ž -:-

CHORVATSKO: Premijer liga

13:00Trogir - Sesvete -:-
17:30PPD Záhřeb - Gorica -:-
19:00Poreč - Dubrava -:-
19:00Vinkovci - Karlovac -:-

CHORVATSKO: 1. HRL ženy

15:00Bjelovar Ž - Dugo Selo Ž -:-
15:00Tresnjevka Ž - Koka Ž -:-
17:30Sesvete Ž - Zelina Ž -:-
18:00Lok. Záhřeb Ž - Dalmatinka Ž -:-
18:00Split 2010 Ž - Trogir Ž -:-
19:00Osijek Ž - Umag Ž -:-

ISLAND: Olis Deildin

20:00Haukar - Fram -:-

ISLAND: Olis Deild ženy

16:00Ka Thor Ž - IBV Ž -:-
18:00Afturelding Ž - Valur Ž -:-
18:00Haukar Ž - Kopavogs Ž -:-

ITÁLIE: Serie A

17:00Fasano - Carpi -:-
18:00Bozen - Trieste -:-
18:30Albatro - Conversano -:-
18:30Cassano - Brixen -:-
19:00Eppan - Pressano -:-
19:00Meran - Secchia Rubiera -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

17:00Pontinia Ž - Jomi Salerno Ž -:-
18:00Erice Ž - Padova Ž -:-
18:30Casalgrande Padana Ž - Ferrara Ž -:-
18:30Mestrino Ž - Cassano Ž -:-
19:00Brixen Ž - Leno Ž -:-
19:00Mezzocorona Ž - Malo Ž -:-

JAPONSKO: JHL

06:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Zeekstar Tokyo -:-
06:00Ryukyu Corazon - Fukuoka -:-
06:00Toyota Motor East Japan - Daido -:-
06:00Wakunaga - Toyoda Gosei -:-
08:30Osaki Electric - Toyota Boshoku Kyushu -:-

LOTYŠSKO: SynotTip Virsliga

12:00Vainode - Salaspils -:-
16:00Jurmalas - Lotyšsko U20 -:-
17:00Skriveri - Ulbrokas -:-

LUCEMBURSKO: AXA League

18:00Berchem - Schifflange -:-
18:00Kaerjeng - Rumelange -:-
20:15Standard - Diekirch -:-

MAĎARSKO: NB I

16:00NEKA - Eger -:-
16:00Tatabanya - Szeged -:-
18:00Balatonfuredi - Veszpremi KKFT -:-
18:00Dabas - Budakalasz -:-
18:00Ferencvaros - Veszprém -:-
18:00Komloi - Kecskemeti TE -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

16:00Szombathelyi Ž - DVSC Schaeffler Ž -:-
17:00Budaors Ž - Dunaujvarosi Ž -:-
18:00Kisvardai KC Ž - Siofok KC Ž -:-
18:00Vaci Ž - MTK Budapest Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

16:00Rostock - Coburg 2000 -:-
19:00Emsdetten - Nordhorn-Lingen -:-
19:00Lubeck-Schwartau - Aue -:-
19:30Großwallstadt - Elbflorenz -:-
19:30Huttenberg - Ferndorf -:-

NĚMECKO: 1. Bundesliga ženy

18:00Neckarsulmer Ž - Leverkusen Ž -:-
18:00Oldenburg Ž - Bensheim-Auerbach Ž -:-
19:00Bad Wildungen Ž - Blomberg-Lippe Ž -:-
19:00Rosengarten Ž - Bietigheim Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

17:30Nord Harrislee Ž - Nurtingen Ž -:-
17:30TuS Lintfort Ž - Heide Ž -:-
18:30Brémy Ž - Waiblingen Ž -:-
18:45Wuppertal Ž - Kurpfalz Baren Ketsch Ž -:-
19:00Göppingen Ž - Regensburg Ž -:-
19:30Mainz Ž - Fuchse Berlin Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

19:00Houten - Waalwijk -:-
20:00Havas - Aalsmeer 2 -:-
20:40Hercules - GHV -:-
20:45BFC - EHC -:-
21:00Dynamico - Arnhem -:-
21:00Feyenoord - Emmen -:-
21:00Hellas - Vlug en Lenig -:-
21:00KRAS/Volendam 2 - Bevo HC 2 -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

19:00Amsterdam Ž - BFC Ž -:-
19:00KRAS/Volendam Ž - Kwiek Ž -:-
19:00Westfriesland SEW Ž - Quintus Ž -:-
20:00JuRo Unirek Ž - Vlug en Lenig Ž -:-

NORSKO: REMA 1000-ligaen

17:00Bergen - Arendal -:-
17:00Notteroy - Halden -:-

POLSKO: Superliga

13:15Zabrze - Vive Kielce -:-
19:30Szczecin - Wybrzeze Gdansk -:-

POLSKO: I Liga

12:30SMS Kwidzyn - SMS Kwidzyn II -:-
15:00Azoty-Pulawy II - Warszawianka -:-
16:00Krakow - Chrzanow -:-
16:00SMS ZPRP Plock II - Gryfino -:-
16:00Wisla Plock II - SMS ZPRP Plock -:-
17:00Gorzów Wlkp. - Legionowo -:-
17:00Grunwald Poznan - Koscian -:-
17:00Koscierzyna - Mazur Sierpc -:-
17:00Olsztyn - Zamosc -:-
17:00Ruda Slaska - Wisla Sandomierz -:-
17:00USAR Kwidzyn - Oborniki -:-
17:30Konstantynow Lodzki - Radzymin -:-
18:00Biala Podlaska - Grudziadz -:-
18:00Gorzyce Wielkie - Zielona Gora -:-
18:00Konskie - Zawadzkie -:-
18:00Legnica - Nielba Wagrowiec -:-
18:00Oborniki Slaskie - Real Astromal Leszno -:-
18:00Ol.Grodkow - SKPR Swidnica -:-
18:00Ostrowiec - AZS UJK Kielce -:-
18:00Viret Zawiercie - Olimpia Piekary -:-
18:00Wejherowo - Gwardia Koszalin -:-
18:00Wielun - Slask -:-
18:00Zaglebie Sosnowiec - GKS Zukowo -:-
19:00Katy Wroclawskie - Nowa Sol -:-
19:00Przemysl - Ostrow Wielkopolski -:-
19:00Varšava AZS - Zwolen -:-

POLSKO: Superliga ženy

15:00Kielce Ž - Kobierzyce Ž -:-
18:00Start Elblag Ž - Zaglebie Ž -:-

PORTUGALSKO: Andebol 1

16:00ABC Braga - Maia-Ismai -:-
17:30Aguas Santas - Madeira -:-
17:30Boa Hora - Vitoria -:-
19:00Gaia - Belenenses -:-
19:00Sanjoanense - Povoa -:-
19:00Sporting - Xico Andebol -:-

RAKOUSKO: HLA

17:30Voslauer - Linec -:-
18:00Handball Tirol - West Wien -:-

RAKOUSKO: WHA ženy

18:00Feldkirch Ž - Ferlach/Feldkirchen Ž -:-
19:00Atzgersdorf Ž - Dornbirn/Schoren Ž -:-
19:00Fuchse Ž - Eggenburg Ž -:-
19:00Graz Ž - Hypo NÖ Ž -:-
19:00MGA Handball Ž - Stockerau Ž -:-

RUMUNSKO: Liga nationala

16:00Steaua Bukurešť - Alexandria -:-

RUSKO: Superleague

12:30Petrohrad - Saratov -:-

ŘECKO: A1

16:00A.S.E. Douka - Aris -:-
17:00Faiakas Corfu - PAOK -:-
17:00Filippos Veria - Zafeirakis -:-
18:00AEK Athény - Salaminas -:-
19:30Olympiakos - Diomidis Argous -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superleague

16:00Eurofarm Pelister - Struga -:-
18:00Tinex Prolet Skopje - Prilep -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superliga ženy

12:00Metalurg Skopje Ž - Spartak Ž -:-
14:00ZRK Feniks Ž - Cair Ž -:-
17:30Shampion Ž - Kumanovo Ž -:-
19:30Kometal GP Ž - Vardar SCJS Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga

18:00HK Košice - Pov. Bystrica -:-
18:00Nové Zámky - Prešov -:-
18:00SKP Bratislava - Bojnice -:-
18:30Záhoráci - Hlohovec -:-

SLOVINSKO: 1. NLB Liga

18:00Loka - Gorenje -:-
19:00Dobova - Trebnje -:-
19:00Jeruzalem Ormoz - Slovan -:-
19:00Smartno - Celje -:-

SLOVINSKO: 1.Liga ženy

18:00Branik Ž - Vrhnika Ž -:-
18:00Celje Ž - Ajdovscina Ž -:-
18:00Olimpija Ž - Naklo-Trzic Ž -:-
19:00Celeia Zalec Ž - ZRD Litija Ž -:-
19:00Velenje Ž - Zagorje Ž -:-
20:00Logatec Ž - Koper Ž -:-

SRBSKO: Superliga

18:00Dubocica - Spartak Vojput -:-
18:00Pančevo - Obilic Beograd -:-
18:00Radnički - Novi Pazar -:-
18:00Vojvodina - Jugovic -:-
19:00Rudar Kostolac - Samot -:-

ŠPANĚLSKO: División de Honor ženy

18:00Bera Bera Ž - Malaga Ž -:-
19:00La Calzada Ž - Aula Valladolid Ž -:-
19:00Lanzarote Zonzamas Ž - Tenerife Ž -:-
19:00Zuazo Barakaldo Ž - Elche Mustang Ž -:-
19:30Gran Canaria Ž - Sant Quirze Ž -:-
20:00Guardes Ž - Porrino Ž -:-

ŠVÉDSKO: Handbollsligan

16:00Lugi - Hallby -:-
16:30Guif - Hammarby -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

14:00Vinslovs - Rimbo -:-
16:00Karlskrona - Anderstorps -:-
16:00Skanela - Varberg -:-
16:00Torslanda - Lindesberg -:-
16:15Tyreso - Vasteras Irsta HF -:-
17:15Kungalvs HK - Helsingborg -:-

ŠVÉDSKO: Pohár - Play Off

15:00Ystads IF - Savehof -:-

ŠVÉDSKO: SHE ženy

14:30Skovde Ž - H 65 Hoor Ž -:-
15:00Kungalvs Ž - Heid Ž -:-

ŠVÝCARSKO: NLA

18:00Kriens - Basilej -:-

ŠVÝCARSKO: SPL ženy

17:00Thun Ž - Zug Ž -:-
17:00Winterthur Ž - Amicitia Zürich Ž -:-
19:00Kreuzlingen Ž - Herzogenbuchsee Ž -:-

TURECKO: Superlig

13:00Koycegiz Belediye - Spor Toto -:-
13:00Nilufer Bld. - Trabzon -:-
13:00Tokat - Eskisehir -:-
15:00Mamak - MYK -:-

UKRAJINA: Superleague

17:00CSKA Kyjev - Karpaty Uzhgorod -:-
17:00Odessa - Handball Academy -:-
17:00Portovik - Motor-Polytechnic-ZAS -:-
17:00SKA Lviv - Donbas Mariupol -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.