OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Dnes » Všechny zápasy

ČESKO: Extraliga

17:00Lovosice - Maloměřice -:-
18:00Jičín - Hranice -:-

FRANCIE: Starligue

20:30Nimes - Nantes -:-

NĚMECKO: Bundesliga

18:30Bergischer - Flensburg-H. -:-
20:30Rhein-Neckar - Fuchse Berlin -:-

SVĚT: Mistrovství světa ženy - Předkolo

18:00Jižní Korea Ž - Tunisko Ž -:-
18:00Paraguay Ž - Chorvatsko Ž -:-
18:00Rakousko Ž - Argentina Ž -:-
18:00Slovensko Ž - Německo Ž -:-
20:30Čína Ž - Španělsko Ž -:-
20:30Japonsko Ž - Brazílie Ž -:-
20:30Kongo Ž - Dánsko Ž -:-
20:30Maďarsko Ž - Česko Ž -:-

ŠPANĚLSKO: Liga ASOBAL

12:00OdloženoCD Bidasoa Irun - Huesca -:-
18:30Nava - Benidorm -:-
19:00La Rioja - Anaitasuna -:-
19:00Puente Genil - Antequera -:-
19:30Ademar - Morrazo Cangas -:-

BELGIE: Division 1

20:15Eynatten-Raeren - Eupen -:-
20:15Gent - Tournai -:-
20:15Izegem - Merksem -:-
20:15Kortrijk - Houthalen -:-

BĚLORUSKO: Division 1

12:30Masheka - Gomel -:-
14:00Meshkov Brest - BGUFK Minsk -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer Liga

17:30Bosna Visoko - Vogosca -:-
18:00Gračanica - Borac -:-
18:00Izvidač - Krivaja -:-
18:00Konjuh - Leotar -:-
18:00Sloboda Tuzla - Iskra -:-
19:00Maglaj - MRK Sloga -:-
20:00Gradacac - Bosna S. -:-

BULHARSKO: A RHG

14:00HK Levski - Osam Lovech -:-

ČERNÁ HORA: Prva liga

17:00Lovcen - Jedinstvo -:-
18:00Partizan Tivat - Berane -:-
19:30Buducnost - Danilovgrad -:-

ČESKO: Pohár ženy

15:00Hodonin Ž - Olomouc Ž -:-

DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen

15:30Mors - Aalborg -:-
16:00GOG - Skjern -:-
16:00Ribe-Esbjerg - Skive -:-

DÁNSKO: 1. Division

15:00Roskilde - Ajax Kobenhavn -:-
15:00Skovbakken - Odder -:-
15:00Vendsyssel - HOJ -:-
15:30FIF - Grindsted -:-

EVROPA: Evropský pohár

13:00Alingsås (Swe) - HC Tallinn (Est) -:-
13:00Stavropol (Rus) - Drama (Gre) -:-
16:00Karviná (Cze) - Anorthosis Famagusta (Cyp) -:-
16:30Naerbo (Nor) - Conversano (Ita) -:-
17:00Haukar (Ice) - CSM Focsani (Rou) -:-
17:00Krasnodar (Rus) - Pov. Bystrica (Svk) -:-
17:00Minaur Baia Mare (Rou) - Partizan Bělehrad (Srb) -:-
18:00Jeruzalem Ormoz (Slo) - Suhr (Sui) -:-
18:00Zubří (Cze) - Plzeň (Cze) -:-

EVROPA: BENE-League

19:15Aalsmeer - Hasselt -:-
20:00Bevo HC - KRAS/Volendam -:-
20:00Limburg Lions - Sporting Pelt -:-
20:15Tongeren - Hurry-Up -:-
20:15Vise - Bocholt -:-

FINSKO: SM Liiga

15:00GrIFK - Dicken -:-
16:00HIFK - ÅIFK -:-
16:00SIF - Riihimäen Cocks -:-

FINSKO: SM Liiga ženy

15:15Dicken Ž - HIFK Ž -:-

FRANCIE: Proligue

20:30Sarrebourg - Besancon -:-

CHORVATSKO: Premijer liga

16:00Dubrovnik - Zamet -:-
18:00Varazdin - Sesvete -:-
18:30Moslavina - Nexe -:-
18:30Trogir - Bjelovar -:-
19:00Umag - Dubrava -:-
19:00Vinkovci - Poreč -:-

ISLAND: Olis Deildin

17:00IBV Vestmannaeyjar - Kopavogur -:-
17:00Valur - Selfoss -:-
21:00Fram - Afturelding -:-

ISLAND: Olis Deild ženy

15:00Afturelding Ž - IBV Ž -:-
15:00Valur Ž - Kopavogs Ž -:-
17:00Stjarnan Ž - Ka Thor Ž -:-
19:00Fram Ž - Haukar Ž -:-

ITÁLIE: Serie A

15:30Bozen - Sassari -:-
16:30Fasano - Cassano -:-
19:00Meran - Brixen -:-
19:00Trieste - Carpi -:-
20:00Pressano - Secchia Rubiera -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

17:00Erice Ž - Ferrara Ž -:-
17:00Pontinia Ž - Brixen Ž -:-
18:00Malo Ž - Cassano Ž -:-
18:30Casalgrande Padana Ž - Mestrino Ž -:-
18:30Jomi Salerno Ž - Padova Ž -:-
19:00Mezzocorona Ž - Leno Ž -:-

LOTYŠSKO: SynotTip Virsliga

12:00HK Ogre/Miandum - ASK/LSPA -:-
13:30RPI - Skriveri -:-
16:00Dobele-Tervete - Vainode -:-

LUCEMBURSKO: AXA League - Část vítězů

18:00OdloženoDudelange - Berchem -:-
18:00OdloženoEsch - Mersch -:-
20:15Differdange - Kaerjeng -:-

LUCEMBURSKO: AXA League - Skupina o udržení

18:30Redange - Bieles -:-
20:15Diekirch - Bartreng -:-
20:15Standard - Schifflange -:-

MAĎARSKO: NB I

16:00NEKA - Kecskemeti TE -:-
17:00Budakalasz - Gyongyosi -:-
18:00Balatonfuredi - Ferencvaros -:-
18:00Csurgoi - Komloi -:-
18:00Dabas - Veszprém -:-
18:00Szeged - Eger -:-
18:00Tatabanya - Veszpremi KKFT -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

17:00Aue - Hagen -:-
19:00Bietigheim-Metterzimmern - Rimpar -:-
19:15Hamm-Westfalen - Dessauer -:-
19:30Coburg 2000 - Lubeck-Schwartau -:-
19:30Huttenberg - Großwallstadt -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

17:00Heide Ž - Regensburg Ž -:-
17:30Nord Harrislee Ž - Fuchse Berlin Ž -:-
18:00Waiblingen Ž - Kurpfalz Baren Ketsch Ž -:-
18:15Solingen Ž - Nurtingen Ž -:-
19:00Göppingen Ž - Herrenberg Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

19:00Waalwijk - Bevo HC 2 -:-
20:00EHC - Vlug en Lenig -:-
20:00GHV - Emmen -:-
20:00Havas - Houten -:-
20:40Arnhem - Feyenoord -:-
21:00Dynamico - Hercules -:-
21:00Hellas - BFC -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

19:00Amsterdam Ž - Borhave Ž -:-
19:00BFC Ž - Vlug en Lenig Ž -:-
19:00Deurningen Ž - KRAS/Volendam Ž -:-
19:00HandbaL Venlo Ž - Westfriesland SEW Ž -:-
19:00Quintus Ž - Fortissimo Ž -:-
19:30Kwiek Ž - JuRo Unirek Ž -:-

NORSKO: 1. Division ženy

12:30Charlottenlund Ž - Grane Arendal Ž -:-

POLSKO: Superliga

13:20Unia Tarnow - Wybrzeze Gdansk -:-
17:00Szczecin - Kalisz -:-
19:00Piotrkowianin Piotrków - Vive Kielce -:-

POLSKO: Central League

16:00Slask - Legnica -:-
17:00Legionowo - Biala Podlaska -:-
17:00Olsztyn - Przemysl -:-
18:00Nielba Wagrowiec - Zaglebie Sosnowiec -:-
18:00Ostrow Wielkopolski - Grudziadz -:-
18:00Zamosc - GKS Zukowo -:-
19:00Wielun - Gorzów Wlkp. -:-

POLSKO: I Liga

13:00Koscian - Dziewiatka Legnica -:-
14:00Wisla Plock II - Varšava AZS -:-
15:00SMS ZPRP Plock II - Oborniki -:-
16:00Azoty-Pulawy II - Radzymin -:-
16:00SMS Kwidzyn - Mazur Sierpc -:-
16:00USAR Kwidzyn - Gwardia Koszalin -:-
17:00Koscierzyna - KPR Elblag -:-
17:00Warszawianka - Lodz -:-
17:30Konstantynow Lodzki - SMS ZPRP Plock -:-
18:00Grunwald Poznan - Nowa Sol -:-
18:00Konskie - Viret Zawiercie -:-
18:00Krakow - Olimpia Piekary -:-
18:00Ol.Grodkow - Gorzyce Wielkie -:-
18:00Swiebodzin - Real Astromal Leszno -:-
18:30Oborniki Slaskie - Zielona Gora -:-
19:30Ruda Slaska - Chrzanow -:-

POLSKO: I Liga ženy

14:00UMCS Lublin Ž - San Jaroslaw Ž -:-
15:30AZS Poznan Ž - Arka Gdynia Ž -:-
16:00Sambor Tczew Ž - Jutrzenka Plock Ž -:-
17:00Legnica Ž - Wroclaw Ž -:-
17:00Olkusz Ž - Zory Ž -:-
17:30SMS ZPRP Plock II Ž - Koscierzyna Ž -:-
17:30Sosnica Gliwice Ž - Ruda Slaska Ž -:-
18:00Krapkowice Ž - Ruch Chorzów Ž -:-
19:00Gniezno Ž - Pogon Szczecin Ž -:-
19:00Karczew Ž - SMS ZPRP Plock Ž -:-

PORTUGALSKO: Andebol 1

16:00Maia-Ismai - Vitoria -:-
17:30Boa Hora - Madeira -:-
18:00Avanca - Xico Andebol -:-
18:30ABC Braga - Povoa -:-
19:00Gaia - SC Horta -:-
22:15Sporting - Aguas Santas -:-

RAKOUSKO: HLA

18:00West Wien - Bregenz -:-
19:00Barnbach/K. - Handball Tirol -:-
19:00Fuchse - Krems -:-
19:00SC Ferlach/T. - Voslauer -:-

RAKOUSKO: OHB Cup

13:00Alpla HC Hard 2 - HSG Graz -:-

RAKOUSKO: WHA ženy

16:30Graz Ž - Feldkirch Ž -:-
19:00Stockerau Ž - Wr. Neustadt Ž -:-

RUMUNSKO: Liga nationala

10:00Dobrogea Sud - CSM Bukurešť -:-

RUSKO: Superleague

11:00Dinamo Astrakhan - CSKA Moscow -:-
13:00Petrohrad - Chekhovskiye Medvedi -:-

ŘECKO: A1

11:30Ionikos - A.S.E. Douka -:-
15:00Zafeirakis - Faiakas Corfu -:-
17:00Aeropos Edessas - Pylaias -:-
17:00Drama - PAOK -:-
17:30Salaminas - Olympiakos -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superleague

18:00Radovis - Vardar 1961 -:-
18:00Tinex Prolet Skopje - Skopje 2020 -:-
19:00Butel Skopje - Eurofarm Pelister 2 -:-
19:00Ohrid - Struga -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superliga ženy

12:00Astibo Ž - Vardar SCJS Ž -:-
16:30Metalurg Skopje Ž - Gjorche Petrov Ž -:-
19:00Ovce Pole Ž - Struzanka Ž -:-
19:30Gevgelija Ž - Cair Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga

18:00Hlohovec - Záhoráci -:-
18:00Modra - Topolčany -:-
18:00Prešov - Nové Zámky -:-

SLOVINSKO: 1. NLB Liga

19:00Dobova - Ribnica -:-
19:00Gradec - Loka -:-
19:00Ivancna Gorica - Slovan -:-
19:00Smartno - Koper -:-
20:00Gorenje - Celje -:-

SRBSKO: Superliga

17:00Mokra Gora - Dubocica -:-
18:00Jugovic - Pančevo -:-
18:00Proleter - Spartak Vojput -:-
19:00Metaloplastika - Radnički -:-

ŠPANĚLSKO: Division de Honor Plata

17:00Novas - Zamora -:-
17:00Sant Quirze - Eivissa -:-
17:30Cordoba - Esplugues -:-
18:30OdloženoCiudad Real - Sarria -:-
19:00Balonmano Soria - Alcobendas -:-
19:00Malaga - Horneo Alicante -:-
19:00Villa de Aranda - Amenabar -:-
20:00OdloženoTeucro - Guadalajara -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Kungalvs HK - Rimbo -:-
16:00Torslanda - Kärra -:-
16:00Vinslovs - Varberg -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:00Helsingborg Ž - Hallby Ž -:-
15:00Eslov Ž - Aranas Ž -:-
15:00Skanela Ž - Kroppskultur Dam Ž -:-

ŠVÝCARSKO: NLA

17:00Thun - Geneve -:-
18:00Kriens - Curych -:-

ŠVÝCARSKO: SHV Cup ženy

20:00Koniz Ž - Nottwil Ž -:-

TURECKO: Superlig

12:00Koycegiz Belediye - Nilufer Bld. -:-
13:00Izmir BB - Spor Toto -:-
14:00Mamak - Trabzon -:-
15:00Antalyaspor - Eskisehir -:-

UKRAJINA: Superleague

11:00Handball Academy - Odessa -:-
11:30Motor-Polytechnic-ZAS - Motor Záporoží -:-
16:00CSKA Kyjev - Donbas Mariupol -:-
16:00SKA Lviv - Karpaty Uzhgorod -:-
17:00OdloženoDonbas Mariupol - SKA Lviv -:-
17:00OdloženoKarpaty Uzhgorod - CSKA Kyjev -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.