Fotbal » Včera » Kurzy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Kurzy dodávané Tipsport - Vsaďte si!!
ČESKO: FNL
16:30Prostějov - Vyškov 0:1 [ 2.88 | 3.57 | 2.28 ]17:00Dukla Praha - Opava 2:0 [ 1.57 | 3.97 | 5.68 ]
17:00Chrudim - Varnsdorf 1:1 [ 1.92 | 3.69 | 3.69 ]
17:00Sigma Olomouc B - Kroměříž 4:2 [ 1.58 | 3.96 | 5.60 ]
17:00Sparta Praha B - Příbram 5:1 [ 2.31 | 3.59 | 2.83 ]
17:00Táborsko - Žižkov 5:0 [ 1.69 | 3.88 | 4.67 ]
18:00Vlašim - Líšeň 4:5 [ 2.13 | 3.13 | 3.58 ]
18:00Zbrojovka Brno - Jihlava 1:0 [ 1.63 | 4.11 | 4.81 ]
EVROPA: Liga mistrů - Play Off
21:00Bayern - Arsenal 1:0 [ 2.70 | 3.46 | 2.73 ]21:00Manchester City - Real Madrid 1:2pen [ 1.60 | 4.69 | 5.23 ]
ANGLIE: National League
20:45Gateshead - Aldershot 0:1 [ 2.20 | 3.79 | 2.73 ]ANGLIE: Premier League U18
14:00Reading U18 - Chelsea U18 1:4ANGLIE: Super League ženy
20:00Chelsea Ž - Aston Villa Ž 3:0 [ 1.14 | 7.27 | 14.00 ]ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
00:30Belgrano - Racing Club 0:4 [ 4.09 | 3.23 | 1.89 ]00:30Boca Juniors - Godoy Cruz 1:0 [ 1.54 | 3.65 | 6.08 ]
00:30Defensa y Justicia - Newells Old Boys 1:0 [ 2.41 | 3.09 | 2.89 ]
00:30Lanus - Estudiantes 1:2 [ 2.72 | 2.78 | 2.81 ]
00:30Rosario - Dep. Riestra 1:1 [ 1.78 | 3.02 | 5.17 ]
ARGENTINA: Primera Nacional
21:40Almirante Brown - Estudiantes Rio Cuarto 0:3 [ 2.65 | 2.55 | 3.15 ]ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Justo Jose de Urquiza 2:420:30Claypole - Yupanqui 2:0
20:30CSR Espanol - Argentino de Rosario 2:0
20:30Deportivo Muniz - General Lamadrid 2:3
20:30Puerto Nuevo - Club Lujan 1:3
20:30Victoriano A. - Real Pilar 0:0
ARGENTINA: Copa Argentina
20:40Tigre - Chacarita Juniors 1:2pen [ 2.60 | 2.55 | 3.02 ]ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze
20:00Banfield 2 - Velez Sarsfield 2 1:020:00Belgrano 2 - Gimnasia L.P. 2 6:2
20:00Huracan 2 - Godoy Cruz 2 2:0
20:00Rosario Central 2 - Barracas Central 2 6:0
00:00Boca Juniors 2 - Platense 2 2:1
ARMÉNIE: Premier League
15:00Ararat - Pyunik 0:1 [ 5.62 | 3.94 | 1.46 ]17:00Ararat-Armenia - Urartu 2:0 [ 1.64 | 3.48 | 4.58 ]
ARMÉNIE: 1. liga
14:00FC Gandzasar - Syunik 2:0ARUBA: Division di Honor - Baráž o udržení
02:00Caiquetio - Unistars 3:1ASIE: AFC Liga mistrů - Play Off
12:00Ulsan HD (Kor) - Yokohama M. (Jpn) 1:0 [ 1.87 | 3.71 | 3.58 ]18:00Al-Ain (Uae) - Al Hilal (Sau) 4:2 [ 5.00 | 4.27 | 1.54 ]
ASIE: Pohár AFC - Play Off
14:00Abdish-Ata (Kgz) - Central Coast Mariners (Aus) 1:1 [ 4.74 | 3.89 | 1.54 ]ASIE: AFC Asijský pohár do 23 let
15:00Uzbekistán U23 - Malajsie U23 2:0 [ 1.19 | 5.80 | 12.40 ]17:30Vietnam U23 - Kuvajt U23 3:1 [ 2.04 | 2.76 | 3.85 ]
AUSTRÁLIE: NPL Queensland
12:30Gold Coast Utd - Rochedale 2:2 [ 1.39 | 4.37 | 5.85 ]AUSTRÁLIE: Queensland Premier League
12:15Brisbane Strikers - Moreton City Excelsior U21 4:1ÁZERBÁJDŽÁN: I Liqa
13:00Iravan - Shamakhi 2:613:30Moik Baku - Mingachevir 3:1
BARBADOS: Premier League
01:00Empire - Barbados Soccer Academy -:-03:00Wotton - Paradise SC -:-
BELGIE: National Division 1
20:00Thes Sport - Gent B 2:1BELGIE: 1. národní liga ženy
20:45Alken Ž - Moldavo Ž 5:4BĚLORUSKO: Pohár
17:00Isloch - Zhodino 1:019:00Din. Minsk - Neman 1:0
BENIN: Ligue 1 - Skupina o udržení
17:00Abeilles - Buffles du Borgou 1:217:00Adjidja - JAK 2:1
17:00Ainonvi - Ouidah 1:0
17:00ASVO - Aziza 3:1
17:00Avrankou Omnisport - Police 0:0
17:00Bembereke - Real Sport 2:0
17:00Djeffa - Etoiles Filantes 0:2
17:00Dynamo Parakou - Tonnerre 1:0
17:00Hodio - Dynamique Djougou 2:0
17:00Pantheres - Soleil 2:1
BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura - Play Off
21:00Universitario de Vinto - Nacional Potosi 3:1 [ 1.81 | 3.40 | 3.72 ]BOSNA A HERCEGOVINA: Pohár
18:00Zrinjski - Sloga Doboj 3:0 [ 1.18 | 5.78 | 13.70 ]BOTSWANA: Premier League
15:30BDF XI - Jwaneng Galaxy 1:2BRAZÍLIE: Série A
02:30Bahia - Fluminense 2:1 [ 2.10 | 3.38 | 3.40 ]22:00OdloženoCuiaba - Vitoria -:-
00:00Bragantino - Vasco 2:1 [ 1.96 | 3.36 | 3.88 ]
00:00Gremio - Athletico-PR 2:0 [ 2.58 | 3.10 | 2.80 ]
BRAZÍLIE: Acreano - 2. fáze
22:30Galvez - Independencia 1:1BRAZÍLIE: Maranhense - Play Off
00:30Sampaio Correa - Maranhao 3:3BRAZÍLIE: Roraimense - 1. fáze - Play Off
01:30Sao Raimundo RR - GAS 2:1BRAZÍLIE: Brasileiro U20
20:00Athletico-PR U20 - Santos U20 1:120:00Fluminense U20 - Goias U20 1:0
20:00RB Bragantino U20 - Ceara U20 0:0
20:15Flamengo U20 - Palmeiras U20 1:2
21:00Corinthians U20 - Internacional U20 2:1
21:30Sao Paulo U20 - Botafogo U20 1:3
BRAZÍLIE: Baiano U20
14:00Bahia de Feira U20 - Jacuipense U20 1:220:00Bahia U20 - Catuense U20 2:1
20:00Juazeirense U20 - Ypiranga U20 0:1
BRAZÍLIE: Catarinense U20
20:00OdloženoBrusque U20 - Nacao U20 -:-20:00Criciuma U20 - Joinville U20 3:1
20:00Figueirense U20 - Barra FC U20 2:3
22:30Hercilio Luz U20 - Inter de Lages U20 7:0
00:30Marcilio Dias U20 - Avai U20 2:0
BRAZÍLIE: Brasileiro A3 ženy
01:00Vila Nova ES Ž - Vasco Ž 1:3BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod
16:00Asenovets - Nesebar 2:316:00Dimitrovgrad - Atletik Kuklen 2:1
16:00Gigant Saedinenie - Sokol Markovo 1:0
16:00Levski Karlovo - Sozopol 2:1
16:00Lok. Plovdiv II - Karnobat 3:0
16:00Sekirovo Rakovski - Rodopa Smolyan 1:2
16:00Sliven - Botev II 1:2
16:00Spartak Plovdiv - Haskovo 2:1
16:00Yambol 1915 - Beroe II 4:0
16:00Zagorets - Rozova Dolina 1:2
BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod
15:00Spartak II - Ludogorec III 2:1BULHARSKO: Pohár
18:00CSKA Sofia - Botev Plovdiv 0:1 [ 1.58 | 3.49 | 5.00 ]BURKINA FASO: Premier League
18:00ASEC Koudougou - Majestic 0:118:00Kozaf - ASF Dioulasso 0:0
18:00Royal - Sporting Cascades 2:2
18:00Sonabel Ouagadougou - USFA 1:1
ČERNÁ HORA: Druga Liga
16:00Iskra - FK Podgorica 1:2ČERNÁ HORA: Pohár
18:00Buducnost - Rudar 4:118:00Decic - Jezero 0:0
ČESKO: Divize E
17:00Kozlovice - Strání 1:1 [ 2.21 | 3.31 | 2.43 ]ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga
11:00Slavia Praha U19 - Sparta Praha U19 0:212:00České Budějovice U19 - Dukla Praha U19 1:0
DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
01:00Cibao - Atlantico 4:100:00Atletico Pantoja - Delfines Del Este 1:2
00:00Moca - San Cristobal 5:1
00:00Vega Real - Universidad O&M 0:1
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o titul
16:00OdloženoLubumbashi Sport - Mazembe -:-16:00OdloženoSt Eloi Lupopo - Mazembe -:-
16:30Aigles du Congo - AS Vita Club 1:1
EGYPT: Premier League
16:00El Gounah - Smouha 1:0 [ 2.97 | 2.71 | 2.64 ]19:00Enppi - El Daklyeh 0:0 [ 1.74 | 2.72 | 7.06 ]
19:00National Bank Egypt - El Gaish 0:1 [ 2.43 | 2.65 | 3.36 ]
EGYPT: Division 2 A - Skupina o udržení
15:30Abu Qir Semad - Nasr Taadeen 3:115:30Aswan SC - Nogoom FC 3:0
15:30Dekernes - Makadi 3:1
15:30Misr Elmaqasah - Gomhoriat Shebin 1:3
15:30Telecom Egypt - Asyut Petroleum 0:0
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
23:30Cumbaya - Libertad 0:0 [ 2.53 | 2.72 | 2.91 ]EKVÁDOR: Serie B
23:30Cuniburo - Vargas Torres 2:102:00Guayaquil City - Manta 1:1
21:00San Antonio - Nueve de Octubre 1:0
22:00Gualaceo - Leones del Norte 2:1
22:00Chacaritas - Ind. Juniors 1:5
ESTONSKO: Meistriliiga
18:00Flora - Paide 1:3 [ 2.50 | 3.25 | 2.50 ]ESTONSKO: Meistriliiga ženy
18:00Tallina Kalev Ž - Tabasalu Ž 2:1ESWATINI: Swazi MTN Premier League
15:00Manzini Sea Birds - Manzini Wanderers 1:3FINSKO: Pohár
17:30VG-62 - Jazz Pori 1:318:00Hercules - OLS Oulu 0:4
18:00Tampere Utd - Inter Turku 2 0:1pen
GAMBIE: GFA League
18:30Armed Forces - Steve Biko 1:018:30Greater Tomorrow - Bombada 1:0
18:30Wallidan - WAA Banjul 0:1
GHANA: Division One League
17:00Brong Ahafo - Debibi 2:3GIBRALTAR: Pohár
20:00Lincoln - Europa FC 3:0GRUZIE: Erovnuli Liga 2
14:00Bolnisi - Spaeri 5:114:00Khobi - Loco. Tbilisi 2:2
14:00Rustavi - FC Gareji Sagarejo 2:3
16:00Din. Tbilisi 2 - Dusheti 3:1
18:00Shturmi - Georgia 2:1
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:30Marathon - Olimpia 2:1 [ 3.01 | 3.09 | 2.20 ]HONGKONG: Premier League
14:00Hong Kong Rangers - Lee Man Warriors 0:3CHILE: Primera División
21:30Palestino - Huachipato 2:0 [ 2.15 | 3.19 | 3.25 ]CHORVATSKO: HNL
17:00Din. Záhřeb - Varaždin 2:1 [ 1.15 | 6.87 | 14.80 ]INDONÉSIE: Liga 1
10:00Borneo - Madura United 0:4 [ 2.08 | 3.77 | 2.95 ]14:00Persija Jakarta - Persis Solo 1:0 [ 2.03 | 3.61 | 3.17 ]
14:00RANS Nusantara - Barito Putera 1:1 [ 2.31 | 3.31 | 2.86 ]
ÍRÁN: Persian Gulf Pro League
15:00Sepahan - Zob Ahan 1:0 [ 1.47 | 3.32 | 7.32 ]JAPONSKO: YBC Levain Cup
11:00Grulla Morioka - C-Osaka 0:1 [ 5.99 | 4.31 | 1.46 ]11:30Vanraure - Kashima 1:2pp [ 7.35 | 4.04 | 1.43 ]
12:00Azul Claro Numazu - Sapporo 1:3 [ 2.40 | 3.22 | 2.79 ]
12:00Imabari - Kobe 1:2pp [ 4.62 | 3.69 | 1.67 ]
12:00Iwaki - Albirex Niigata 0:2 [ 2.85 | 3.01 | 2.48 ]
12:00Kagoshima Utd - Verdy 0:1 [ 3.03 | 3.07 | 2.32 ]
12:00Kitakyushu - Machida 1:2 [ 5.84 | 3.76 | 1.54 ]
12:00Omiya Ardija - Nagoya 0:2 [ 4.16 | 3.12 | 1.91 ]
12:00V-Varen Nagasaki - Iwata 1:0 [ 2.46 | 3.34 | 2.64 ]
12:00Yamaga - Avispa Fukuoka 1:2pen [ 3.34 | 2.92 | 2.25 ]
12:00YSCC - Tokyo 0:4 [ 5.62 | 4.06 | 1.51 ]
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League
19:30Sekhukhune - Stellenbosch 1:1 [ 3.03 | 2.66 | 2.64 ]19:30Supersport - Polokwane 1:1 [ 2.29 | 2.81 | 3.42 ]
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Orbit College - Pretoria Callies 0:315:00Upington City - Platinum City 1:1
15:00Venda - Casric Stars 0:1
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let ženy
23:00Chile U20 Ž - Bolívie U20 Ž 1:0 [ 1.17 | 6.22 | 14.00 ]01:30Kolumbie U20 Ž - Venezuela U20 Ž 4:1 [ 1.76 | 3.01 | 4.65 ]
23:00Uruguay U20 Ž - Peru U20 Ž 1:2 [ 1.45 | 3.96 | 5.61 ]
JIŽNÍ KOREA: Pohár
12:00Daegu - Cheongju Jikji 1:2pp [ 1.36 | 4.18 | 7.21 ]12:00Gangwon - Hwaseong 3:1pp [ 1.48 | 3.84 | 5.46 ]
12:00Gimcheon Sangmu - Busan 3:2pp [ 1.36 | 4.28 | 6.86 ]
12:00Gimpo FC - Anyang 1:0pp [ 4.72 | 3.41 | 1.63 ]
12:00Gyeongnam - Jeonnam 1:0 [ 2.23 | 3.14 | 2.92 ]
12:00Incheon - Gimhae 1:0 [ 1.27 | 4.89 | 8.29 ]
12:00Jeju - Cheonan City 3:2pen [ 1.37 | 4.29 | 6.58 ]
12:00Jinju Citizen - Daejeon 0:2 [ 9.93 | 6.01 | 1.20 ]
12:00Mokpo - Bucheon 1:2 [ 2.74 | 2.98 | 2.46 ]
12:00Seongnam - Suwon FC 1:0 [ 3.01 | 3.15 | 2.17 ]
12:30Ansan Greeners - Suwon Bluewings 0:1 [ 6.17 | 4.08 | 1.41 ]
12:30Seoul E-Land - Seoul 0:1 [ 5.42 | 3.85 | 1.48 ]
KAMERUN: Elite One - Skupina o udržení
16:00OdloženoAigle Royal - Fortuna Mfou -:-16:00OdloženoAvion Academy - Fauve Azur Elite -:-
16:00OdloženoBamenda - Bamboutos FC -:-
16:00OdloženoFovu Baham - APEJES Academy -:-
16:00OdloženoLes Astres - UMS de Loum -:-
KATAR: QSL
17:30Muaither SC - Al-Duhail 2:5 [ 3.91 | 4.03 | 1.72 ]17:30Umm-Salal - Al Arabi 2:1 [ 4.24 | 4.08 | 1.66 ]
19:30Al Ahli Doha - Al-Sadd 1:9 [ 10.70 | 7.08 | 1.17 ]
19:30Qatar SC - Al-Rayyan 0:3 [ 4.53 | 4.21 | 1.60 ]
KOLUMBIE: Primera A - Apertura
23:00Envigado - Tolima 0:2 [ 3.17 | 2.97 | 2.18 ]01:10Jaguares de Cordoba - Dep. Cali 1:1 [ 2.59 | 2.73 | 2.84 ]
03:20Once Caldas - Santa Fe 0:1 [ 3.01 | 2.67 | 2.49 ]
23:00Aguilas - Alianza 4:0 [ 1.73 | 3.07 | 4.70 ]
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
04:00Saprissa - Liberia 2:2 [ 1.29 | 5.05 | 8.78 ]23:00Guanacasteca - San Carlos 0:1 [ 2.91 | 3.17 | 2.35 ]
23:00Puntarenas FC - Zeledon 0:0 [ 1.74 | 3.41 | 4.61 ]
KYPR: Pohár
18:00Omonia - Aris Limassol 0:0 [ 2.67 | 3.02 | 2.50 ]19:00Apollon - Paphos 1:1 [ 3.02 | 2.90 | 2.30 ]
LOTYŠSKO: Virsliga
16:30Auda - BFC Daugavpils 1:0 [ 1.55 | 3.41 | 5.48 ]18:30RFS - Metta/LU 2:0 [ 1.07 | 10.10 | 21.90 ]
MAĎARSKO: NB I ženy
16:00Haladas Ž - Szent Mihály Ž 2:3MALI: Premiere Division
18:15Stade Malien - Binga 3:218:15USC Kita - Korofina 0:1
MAURITÁNIE: Ligue 1
19:30Douane - Nouadhibou 6:0MOLDAVSKO: Super Liga - Skupina o udržení
15:00Sparta Selemet - Univer-Oguzsport 2:1MONGOLSKO: Premier League
10:15Khangarid - Falcons 3:113:15Khoromkhon - Khovd 4:1
NĚMECKO: Regionální liga Sever
19:15Eimsbutteler - Kilia Kiel 5:1 [ 2.25 | 3.33 | 2.76 ]NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad
19:00Steinbach Haiger - Hoffenheim II 1:0 [ 3.75 | 3.78 | 1.72 ]NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko
18:30Eckernforder SV - Neumunster 3:118:30Eichede - Dornbreite Lubeck 3:0
19:00Hohenwestedt - Todesfelde 0:5
NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
18:00Bornreihe - Emden 0:118:15Hildesheim - Egestorf-Langreder 5:3
18:30Ramlingen-Ehlershausen - Eilvese 1:4
19:30BSV Rehden - Heeslinger 2:2
NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko
20:00Wattenscheid - Vreden 1:0NĚMECKO: Oberliga Hesensko
19:30Weidenhausen - RW Walldorf 0:0NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko
19:30Villingen - Grossaspach 1:1NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní
19:30Kleve - Sonsbeck 0:2NIGÉRIE: NPFL
17:00Doma United - Remo Stars 1:1NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Ocotal 2:1NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
20:00Matagalpa U20 - Ocotal U20 1:100:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 7:2
00:00Masachapa U20 - Jalapa U20 2:2
NIZOZEMSKO: KNVB Beker ženy
19:30Excelsior Ž - Sittard Ž 0:5NORSKO: Eliteserien
18:00Brann - HamKam 1:0 [ 1.31 | 5.35 | 8.47 ]18:00Molde - Odd 1:2 [ 1.26 | 5.82 | 9.52 ]
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Tauro - Arabe Unido 2:0 [ 1.59 | 3.36 | 5.19 ]01:15Plaza Amador - Miguelito 1:2 [ 1.78 | 3.03 | 4.48 ]
03:30Deportivo Universitario - San Francisco 0:1 [ 3.67 | 2.79 | 2.08 ]
23:00Alianza - Potros del Este 0:0 [ 2.38 | 2.79 | 3.03 ]
PERU: Liga 2
22:00Pirata - San Marcos 0:2POLSKO: Juniorská liga
12:00Warta P. U19 - Górnik Zabrze U19 0:0PORTUGALSKO: Taça de Portugal
21:15FC Porto - Guimaraes 3:1 [ 1.33 | 4.80 | 7.96 ]PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o titul
19:00Estoril U23 - Sporting U23 1:1PORTUGALSKO: Liga BPI ženy
12:00Famalicao Ž - Racing Power Ž 1:2RUMUNSKO: Pohár - Play Off
18:00Hunedoara - FC Voluntari 3:1 [ 1.85 | 3.10 | 4.02 ]RUMUNSKO: Pohár ženy
14:00Gloria 2018 Bistrita Ž - Farul Constanta Ž 8:014:00Ol. Kluž Ž - Politehnica Temešvár Ž 0:1
16:00Csikszereda M. Ciuc Ž - Banat Ž 6:0
16:00CSM Alexandria Ž - Targu Mures Ž 5:0
16:00Vasas Odorhei Ž - Bihor Ž 10:0
RUSKO: FNL 2 - Division A Gold - Jarní sezona
17:00Lipetsk - Krasnodar 2 0:2RUSKO: Pohár - Play Off
18:30Zenit - Sp. Moskva 0:0RUSKO: Pohár - Regionální část - Play off
16:00Orenburg - Dyn. Moskva 2:416:00Ural - FK Rostov 1:3
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1
17:45Al-Qaisumah - Al-Faysaly 1:218:05Al Najma - Al Orubah 0:0
18:25Al Jandal - Al Jabalain 1:0
SEVERNÍ MAKEDONIE: Pohár
15:00Makedonija GP - Voska Sport 2:115:00Tikves - Shkupi 1:0pen
SKOTSKO: Premiership
21:00Dundee FC - Rangers 0:0 [ 9.70 | 6.29 | 1.24 ]SKOTSKO: Highland League
21:00Formartine Utd - Inverurie 1:121:00Forres Mechanics - Wick Academy 3:1
21:00Fraserburgh - Brora Rangers 2:0
21:00Strathspey Thistle - Buckie Thistle 0:7
SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o titul
20:45Celtic Ž - Hibernian Ž 1:020:45Hearts Ž - Rangers Ž 1:0
21:00Glasgow City Ž - Partick Thistle Ž 4:1
SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o udržení
20:30Montrose Ž - Aberdeen Ž 2:320:45Spartans Ž - Motherwell Ž 2:2
21:00Hamilton Ž - Dundee Utd Ž 5:2
SLOVENSKO: Slovnaft Cup
18:00Podbrezová - Trnava 0:0 [ 2.88 | 2.98 | 2.35 ]SLOVINSKO: Prva Liga
18:30O. Ljubljana - Maribor 1:2 [ 2.04 | 3.55 | 2.95 ]SOMÁLSKO: National league
14:30Kigs - Elman 1:3SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League
16:00OdloženoBani Yas - Al Sharjah -:- [ 4.34 | 4.07 | 1.57 ]18:30Al Nasr - Al-Ahli Dubai 3:2 [ 3.82 | 3.75 | 1.71 ]
SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad
14:00Studentski Grad - Padinska Skela 1:016:30Brodarac - Buducnost Dobanovci 2:0
16:30Polet Dorcol - Prva Iskra 1:1
16:30Rad - Torlak 1:0
16:30Radnički Obrenovac - Zemun 0:1
16:30Sindjelič Bělehrad - BASK 1:1
16:30Teleoptik - Usce 1:0
16:30Zvezdara - Jedinstvo Surčin 4:1
SRBSKO: Srpska Liga - Západ
16:00Tutin - Mladi Radnik 1:1SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
11:00Itálie U16 - Belgie U16 3:113:00ZrušenoNigérie U16 - Anglie U16 -:-
16:00Maďarsko U18 - Řecko U18 1:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12
18:00Ibarra - Arucas 1:119:00Yaiza - Tamaraceite 5:0
21:00Lanzarote - Las Palmas B 1:0
ŠVÝCARSKO: Promotion League
18:00Paradiso - Young Boys II 0:019:30Bavois - Lucern II 5:2
19:30Cham - Breitenrain 3:2
19:30Kriens - Bruhl 1:1
19:30St. Gallen II - Rapperswil 3:4
19:45Delemont - Biel 1:0
20:00Bulle - Curych II 1:0
20:00Etoile-Carouge - Basilej II 2:2
20:30Servette U21 - Lugano II 2:2
TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara
13:00Geita Gold - Tanzania Prisons 0:015:00Tabora United - Kagera Sugar 0:3
17:15Namungo - Coastal Union 1:0
19:30Azam - Mashujaa 0:0
TOGO: Championnat National
17:30Binah - Tambo 0:017:30Dynamic Togol. - Gbohloe-Su 1:1
17:30Gomido - Semassi 1:1
17:30OTR - Gbikinti Bassar 5:0
17:30Unisport - ASC Kara 2:2
TURECKO: 2. Lig White Group
14:00Vanspor FK - Ankaraspor 2:1TURKMENISTÁN: Yokary Liga
13:00Nebitci - Kopetdag Asgabat 1:013:30Ahal - FC Asgabat 4:0
13:30Altyn Asyr - Energetik 4:2
14:00Arkadag - Merw 9:0
UKRAJINA: Premier League
14:30Minaj - Dyn. Kyjev 1:3 [ 12.60 | 6.52 | 1.17 ]17:00Oleksandrija - Obolon 2:2 [ 1.88 | 2.85 | 4.35 ]
UKRAJINA: Druha Liga
11:00Ruch Lvov 2 - Chaika 0:311:30Kudrivka - UCSA 1:7
12:00Karpaty Lviv 2 - Trostyanets 1:0
12:30Druzhba Myrivka - Real Pharma 2:0
13:00Skala 1911 - Kremin 2 4:0
URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Wanderers - Liverpool M. 2:3 [ 3.37 | 3.15 | 2.12 ]01:30Miramar - Nacional 1:2 [ 5.98 | 3.76 | 1.53 ]
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
15:00Cooper - Colon 0:1 [ 2.45 | 2.78 | 2.95 ]19:00Oriental - Albion 2:0 [ 2.48 | 2.79 | 2.90 ]
USA: Pohár US Open
01:00Detroit - Michigan Stars 1:0 [ 1.32 | 4.44 | 7.47 ]01:00Charlotte Independ. - Rhode Island 5:4pen [ 2.85 | 3.21 | 2.24 ]
01:00Louisville City - Greenville 3:1 [ 1.43 | 4.16 | 5.60 ]
03:00New Mexico - Lubbock Matadors 3:1
04:30Oakland Roots - El Farolito 2:1pp
WALES: Cymru Jih
19:30Pontardawe - Cambrian & Clydach 0:320:30Cwmbran Celtic - Trefelin 4:1
ZAMBIE: Super League
15:00Forest Rangers - Prison Leopards 1:115:00Kabwe - Kansanshi 2:1
15:00Mutondo Stars - Power Dynamos 0:1
15:00Nkana - Konkola 2:1
15:00Trident - NAPSA Stars 1:1
15:00Zanaco - Green Buffaloes 1:1
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.