OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Kurzy

ANGLIE: Premier League

13:30Watford - Liverpool 0:5 [ 8.59 | 5.42 | 1.37 ]
45+'Aston Villa - Wolves 0:0 [ 2.19 | 3.24 | 3.85 ]
45+'Leicester - Manchester Utd 1:1 [ 3.77 | 3.79 | 2.02 ]
45+'Manchester City - Burnley 1:0 [ 1.14 | 9.68 | 21.10 ]
45+'Norwich - Brighton 0:0 [ 4.17 | 3.54 | 1.99 ]
45+'Southampton - Leeds 0:0 [ 2.16 | 3.63 | 3.48 ]
18:30Brentford - Chelsea -:- [ 6.30 | 4.00 | 1.62 ]

ČESKO: Fortuna liga

45+'Jablonec - České Budějovice 1:2 [ 1.60 | 4.08 | 5.85 ]
45+'Mladá Boleslav - Bohemians 0:0 [ 1.65 | 4.25 | 5.04 ]
45+'Ostrava - Slovácko 1:1 [ 2.23 | 3.40 | 3.33 ]
19:00Slavia Praha - Liberec -:- [ 1.25 | 6.28 | 12.60 ]

ČESKO: FNL

54'Prostějov - Jihlava 1:1 [ 2.23 | 3.30 | 3.02 ]
56'Příbram - Opava 1:0 [ 2.14 | 3.38 | 3.34 ]

FRANCIE: Ligue 1

17:00Clermont - Lille -:- [ 3.18 | 3.30 | 2.46 ]
21:00Lyon - Monako -:- [ 2.15 | 3.61 | 3.52 ]

ITÁLIE: Serie A

81'Spezia - Salernitana 2:1 [ 2.13 | 3.40 | 3.81 ]
18:00Lazio - Inter -:- [ 3.24 | 3.54 | 2.31 ]
20:45AC Milán - Verona -:- [ 1.61 | 4.10 | 5.71 ]

NĚMECKO: Bundesliga

53'Dortmund - Mohuč 1:0 [ 1.40 | 5.26 | 7.90 ]
58'Frankfurt - Hertha 0:1 [ 1.78 | 3.87 | 4.86 ]
56'Freiburg - RB Lipsko 0:1 [ 3.83 | 3.66 | 2.04 ]
58'Fürth - Bochum 0:0 [ 2.34 | 3.48 | 3.22 ]
56'Union Berlín - Wolfsburg 1:0 [ 2.41 | 3.23 | 3.32 ]
18:30Mönchengladbach - Stuttgart -:- [ 1.54 | 4.64 | 6.21 ]

NIZOZEMSKO: Eredivisie

16'Feyenoord - Waalwijk 0:0 [ 1.14 | 8.69 | 20.70 ]
18:45G.A. Eagles - Heracles -:- [ 3.21 | 3.44 | 2.27 ]
18:45Heerenveen - Ajax -:- [ 12.90 | 7.09 | 1.22 ]
21:00PSV - Zwolle -:- [ 1.12 | 9.21 | 25.20 ]
21:00Sittard - Cambuur -:- [ 2.81 | 3.53 | 2.48 ]

ŠPANĚLSKO: LaLiga

18:30Levante - Getafe -:- [ 2.53 | 2.91 | 3.49 ]
21:00Real Sociedad - Mallorca -:- [ 1.51 | 4.23 | 7.78 ]

AFRIKA: CAF Liga mistrů - Kvalifikace

14:00Tusker (Ken) - Zamalek (Egy) 0:1
87'APR (Rwa) - Etoile Sahel (Tun) 1:1
45+'Sagrada (Ang) - Royal Leopards (Esw) 1:0
17:00ASEC Mimosas (Ivo) - Belouizdad (Alg) -:-
17:30US Gendarmerie (Nig) - Al Ahly (Egy) -:-
19:00Al-Merreikh (Sud) - Zanaco (Zam) -:-
19:00Stade Malien (Mli) - Horoya (Gui) -:-

AFRIKA: CAF Konfederační pohár - Kvalifikace

14:00Azam (Tan) - Pyramids (Egy) 0:0
83'Orapa United (Bot) - Cotonsport (Cmr) 2:1
88'Red Arrows (Zam) - Primeiro de Agosto (Ang) 1:0
83'URA SC (Uga) - Al Masry (Egy) 0:0
17:30Ben Guerdane (Tun) - Berkane (Mar) -:-
18:00ASAC Concorde (Mrt) - Saoura (Alg) -:-
19:00Diambars (Sen) - Enyimba (Nga) -:-
20:00FAR Rabat (Mar) - Kabylie (Alg) -:-

ALBÁNIE: Superliga

13:45Kastrioti - Skenderbeu 2:0
13:45Laci - Egnatia 0:1

ANGLIE: Championship

13:30Fulham - QPR 4:1 [ 1.67 | 4.11 | 5.03 ]
45+'Blackburn - Coventry 1:0 [ 2.57 | 3.20 | 2.92 ]
45+'Bristol City - Bournemouth 0:1 [ 4.35 | 3.50 | 1.91 ]
45+'Huddersfield - Hull 1:0 [ 2.07 | 3.26 | 3.97 ]
45+'Middlesbrough - Peterborough 0:0 [ 1.80 | 3.68 | 4.71 ]
45+'Millwall - Luton 0:1 [ 2.59 | 3.06 | 3.02 ]
45+'Nottingham - Blackpool 1:0 [ 1.96 | 3.43 | 4.20 ]
45+'Preston - Derby 0:0 [ 1.99 | 3.26 | 4.32 ]
45+'Reading - Barnsley 0:0 [ 2.33 | 3.23 | 3.28 ]
45+'Sheffield Utd - Stoke 0:0 [ 2.21 | 3.29 | 3.50 ]

ANGLIE: League One

45+'Bolton - Wigan 0:1 [ 2.95 | 3.07 | 2.39 ]
45+'Cambridge Utd - Ipswich 1:2 [ 3.55 | 3.17 | 2.06 ]
45+'Doncaster - Wycombe 0:2 [ 3.80 | 3.21 | 1.97 ]
45+'Fleetwood - Crewe 0:0 [ 2.01 | 3.33 | 3.53 ]
45+'Gillingham - Sunderland 1:0 [ 4.45 | 3.54 | 1.74 ]
45+'Cheltenham - Accrington 0:0 [ 2.22 | 3.24 | 3.09 ]
45+'Lincoln - Charlton 0:0 [ 2.40 | 3.19 | 2.84 ]
45+'Oxford Utd - Plymouth 1:2 [ 1.90 | 3.43 | 3.78 ]
45+'Rotherham - Portsmouth 1:0 [ 1.76 | 3.46 | 4.43 ]
45+'Shrewsbury - Milton Keynes 0:0 [ 3.24 | 3.30 | 2.13 ]
45+'Wimbledon - Sheffield Wed 0:1 [ 2.86 | 3.10 | 2.44 ]

ANGLIE: League Two

45+'Bradford City - Bristol Rovers 0:0 [ 1.83 | 3.46 | 4.08 ]
45+'Carlisle - Tranmere 0:0 [ 2.70 | 3.05 | 2.60 ]
45+'Colchester - Harrogate 0:0 [ 3.15 | 3.14 | 2.24 ]
45+'Crawley - Sutton 0:0 [ 3.13 | 3.16 | 2.24 ]
45+'Exeter - Newport 1:2 [ 2.19 | 3.14 | 3.25 ]
45+'Leyton Orient - Walsall 0:0 [ 1.85 | 3.31 | 4.17 ]
45+'Northampton - Mansfield 1:0 [ 2.22 | 3.11 | 3.24 ]
45+'Oldham - Stevenage 2:0 [ 2.67 | 3.03 | 2.64 ]
45+'Port Vale - Barrow 0:1 [ 1.97 | 3.28 | 3.72 ]
45+'Salford - Hartlepool 1:0 [ 2.00 | 3.08 | 3.87 ]
45+'Scunthorpe - Forest Green 0:0 [ 5.56 | 3.83 | 1.56 ]
45+'Swindon - Rochdale 1:0 [ 2.05 | 3.24 | 3.50 ]

ANGLIE: National League North

45+'AFC Fylde - Gloucester 0:0 [ 1.34 | 4.70 | 6.53 ]
16:00OdloženoBrackley Town - Spennymoor -:-
16:00OdloženoBradford PA - Gateshead -:-
16:00OdloženoChorley - Kettering -:-
45+'Chorley - Darlington 1:0 [ 1.77 | 3.51 | 3.93 ]
45+'Telford - Farsley 0:0 [ 2.14 | 3.32 | 2.98 ]

ANGLIE: National League South

16:00OdloženoBath - Hampton & Richmond -:-
45+'Billericay - Slough 1:1 [ 2.89 | 3.34 | 2.19 ]
45+'Eastbourne Boro - Chippenham 1:1 [ 1.91 | 3.54 | 3.36 ]
16:00OdloženoHungerford - Hemel Hempstead -:-
16:00OdloženoTonbridge - Havant & W -:-
45+'Welling - Braintree 1:0 [ 2.57 | 3.44 | 2.37 ]

ANGLIE: NPL Premier Division

45+'Ashton Utd - Nantwich 1:1
45+'Atherton - Mickleover 0:0
45+'Basford - Hyde 1:0
45+'FC United - Grantham 0:1
45+'Matlock - South Shields 0:0
16:00OdloženoMorpeth - Basford -:-
45+'Radcliffe - Lancaster 2:0
45+'Scarborough - Witton Albion 1:1
45+'Stafford - Gainsborough 0:0
45+'Stalybridge - Bamber Bridge 1:0
45+'Warrington - Whitby 0:0

ANGLIE: Southern League Central Division

45+'AFC Rushden & Diamonds - Alvechurch 0:1
45+'Biggleswade Town - Rushall 0:1
45+'Hednesford - Redditch 0:0
45+'Hitchin - Needham Market 0:1
45+'Leiston - Barwell 0:0
45+'Nuneaton - Lowestoft 0:0
16:00OdloženoPeterborough Sports - Hednesford -:-
45+'Royston - Stourbridge 0:0

ANGLIE: Southern League South Division

45+'Farnborough - Kings Langley 1:0
45+'Chesham - Dorchester 0:0
45+'Met. Police - Merthyr Town 0:0
45+'Poole - Hendon 0:1
45+'Taunton - Beaconsfield Town 1:0
45+'Tiverton - Wimborne 0:0
45+'Walton Casuals - Swindon S 0:0
45+'Weston-super-Mare - Salisbury 1:1

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

45+'Bishop's Stortford - Margate 0:0
45+'Brightlingsea - Wingate & Finchley 0:1
45+'Carshalton - East Thurrock 1:1
45+'Enfield Town - Worthing 0:1
45+'Hornchurch - Leatherhead 0:1
45+'Merstham - Haringey 5:0
16:00OdloženoPotters Bar - Bowers & Pitsea -:-

ANGLIE: FA Cup - Kvalifikace

13:30Bromsgrove - Grimsby 0:5
45+'Banbury - Bath 0:0
45+'Barnet - Boreham Wood 0:0
45+'Bedfont Sports - Kidderminster 0:0
45+'Boston Utd - Stratford 1:1
45+'Bowers & Pitsea - Aldershot 0:0
45+'Brackley Town - Guiseley 1:0
45+'Corinthian-Casuals - St. Albans 0:0
45+'Curzon Ashton - Chesterfield 0:1
45+'Dorking - Hayes & Yeading 1:0
45+'Dover - Yate Town 0:1
45+'Eastleigh - Folkestone 0:3
45+'Ebbsfleet - Hampton & Richmond 1:0
45+'Harrow - Chelmsford 1:0
45+'Hereford - Solihull Moors 0:0
45+'Horsham FC - Woking 0:0
45+'Hungerford - Bromley 1:0
45+'Kettering - Buxton 1:0
45+'King’s Lynn - Peterborough Sports 0:1
45+'Maidenhead - Hastings 2:1
45+'Marine - Wrexham 0:0
45+'Marske - Gateshead 0:0
45+'Pontefract - Halifax 0:0
45+'Southend - Chertsey 2:1
45+'Southport - Altrincham 1:0
45+'Stockport County - Stamford 1:0
45+'Sudbury - Dartford 0:0
45+'Tamworth - Notts County 0:0
45+'Torquay - Havant & W 0:0
45+'Wealdstone - Dagenham & Red. 1:0
45+'Yeovil - Weymouth 1:0
45+'York - Morpeth 1:0

ANGLIE: Premier League 2

13:00Birmingham U23 - Aston Villa U23 1:2 [ 2.74 | 3.64 | 2.16 ]
13:00Manchester Utd U23 - Blackburn U23 3:0 [ 1.69 | 3.83 | 3.95 ]
14:00Chelsea U23 - Derby U23 2:0 [ 1.74 | 3.85 | 3.70 ]
17:00Liverpool U23 - Arsenal U23 -:- [ 2.36 | 3.66 | 2.47 ]
18:00Brighton U23 - Crystal Palace U23 -:- [ 1.83 | 3.68 | 3.47 ]
20:30Manchester City U23 - Leicester U23 -:- [ 1.30 | 5.12 | 6.90 ]

ANGOLA: Girabola League

16:00Bravos do Maquis - Sporting de Cabinda -:-
16:00Libolo - Cuando Cubango -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Racing Club - Platense 0:1 [ 2.05 | 3.02 | 4.09 ]
02:15Defensa y Justicia - Estudiantes 2:1 [ 2.26 | 2.98 | 3.49 ]
02:15Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 0:0 [ 1.52 | 4.09 | 6.26 ]
18:30Sarmiento Junin - Union Santa Fe -:- [ 2.63 | 2.92 | 2.90 ]
20:45Gimnasia L.P. - Newells Old Boys -:- [ 2.18 | 3.25 | 3.37 ]
23:00Lanus - Banfield -:- [ 2.41 | 3.09 | 3.06 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

00:10Def. de Belgrano - Club A. Guemes 1:0 [ 3.01 | 2.43 | 2.95 ]
02:10Atl. Rafaela - Barracas Central 0:2 [ 2.36 | 2.73 | 3.41 ]
20:00Brown Adrogue - Gimnasia Jujuy -:- [ 2.10 | 2.87 | 3.89 ]
21:00Santamarina - Almagro -:- [ 3.12 | 2.71 | 2.55 ]

ARGENTINA: Torneo Federal

20:00Camioneros Buenos Aires - Circulo Deportivo -:-
20:00Crucero del Norte - Douglas Haig -:-
20:30Deportivo Madryn - Sportivo Estudiantes -:-
20:30Sol de Mayo - Independiente Chivilcoy -:-
21:00Defensores Belgrano VR - Boca Unidos -:-
21:00Huracan Las Heras - Cipolletti -:-
23:30Union Sunchales - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

18:05Sacachispas - Justo Jose de Urquiza -:- [ 1.72 | 3.18 | 4.75 ]
20:00Acassuso - Argentino de Quilmes -:- [ 1.65 | 3.21 | 5.25 ]
20:00Deportivo Merlo - Fenix -:- [ 1.92 | 2.93 | 4.10 ]
20:00San Miguel - Defensores Unidos -:- [ 2.51 | 2.69 | 3.00 ]
20:00UAI Urquiza - Deportivo Armenio -:- [ 2.13 | 2.77 | 3.62 ]
20:45Flandria - Colegiales -:- [ 2.52 | 2.73 | 2.94 ]

ARGENTINA: Primera A ženy - Clausura

PoločasRiver Plate Ž - UAI Urquiza Ž 2:1
20:00Rosario Central Ž - Excursionistas Ž -:-

ARMÉNIE: Premier League

13:00Van - Urartu 1:1 [ 3.36 | 3.21 | 2.02 ]

ARMÉNIE: 1. liga

13:00Alashkert 2 - Lernayin Artsakh -:-
13:00Shirak - Gandzasar -:-

ASIE: AFC Liga mistrů - Play Off

17:00Al-Wahda (Uae) - Al-Nassr Rijád (Sau) -:- [ 5.46 | 3.81 | 1.57 ]
20:00Persepolis (Irn) - Al-Hilal (Sau) -:- [ 4.05 | 3.22 | 1.91 ]

ASIE: Mistrovství Jižní Asie - Play Off

17:00Indie - Nepál -:- [ 1.75 | 3.50 | 3.94 ]

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

10:00Peninsula - Gold Coast 3:5 [ 1.23 | 5.86 | 9.00 ]
11:00Sunshine Coast Wanderers - Magpies Crusaders 5:0 [ 1.02 | 17.90 | 32.00 ]

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

13:00Sabail - Keshla 1:2
84'Gabala - Zira 1:1

BAHRAJN: Premier League

16:45OdloženoAl-Muharraq - Al-Ahli Manama -:- [ 1.43 | 4.21 | 6.83 ]
16:45East Riffa - Al-Hidd -:- [ 2.05 | 3.15 | 3.63 ]
19:20Al-Najma - Al-Budaiya -:- [ 2.00 | 3.24 | 3.66 ]

BELGIE: Jupiler Pro League

31'Royale Union SG - Seraing 0:0 [ 1.33 | 5.55 | 9.39 ]
18:30Oostende - Cercle Bruggy -:- [ 2.59 | 3.35 | 2.78 ]
18:30Waregem - Antverpy -:- [ 3.72 | 4.26 | 1.86 ]
20:45St. Lutych - Leuven -:- [ 1.85 | 3.98 | 4.02 ]

BELGIE: 1B Pro League

20:45Virton - Lierse K. -:- [ 3.34 | 3.62 | 1.89 ]

BELGIE: National Division 1

19:30Dessel - OC Charleroi -:-
20:00Dender - RFC Liege -:-
20:00Heist - URSL Vise -:-
20:00La Louviere - Patro Eisden -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Meux - Givry -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

18:00KRC Harelbeke - Olsa Brakel -:-
19:30Dikkelvenne - Westhoek -:-
19:30Ninove - Oudenaarde -:-
20:00Lokeren-Temse - KRC Gent -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B

18:30Hades - Belisia Bilzen -:-
19:30Londerzeel - Wijgmaal -:-
20:00Bocholter - Diegem -:-
20:00Hoogstraten - Houtvenne -:-
20:00K. Berchem Sport - Aalst -:-
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Tongeren -:-

BELGIE: Super League ženy

14:00Leuven Ž - Genk Ž 2:0
45+'St. Lutych Ž - Zulte Waregem Ž 1:0
31'Aalst Ž - Club Brugge Ž 0:1

BELGIE: 1. národní liga ženy

15:30GBA Kontich Ž - Gent II Ž -:-
17:00Chastre Ž - Zwevezele Ž -:-
17:00Mons Ž - Famkes Merkem Ž -:-
17:00St. Lutych II Ž - Genk II Ž -:-
17:30RFC Liege Ž - Mechelen Ž -:-
18:30RSC Anderlecht II Ž - Moldavo Ž -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

12:00Isloch - Slutsk 2:0 [ 2.07 | 3.31 | 3.37 ]
14:00Smorgon - Vitebsk 2:0 [ 7.11 | 4.61 | 1.38 ]
45+'Slavia Mozyr - BATE 0:0 [ 7.94 | 4.94 | 1.33 ]

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

12:00Krumkachy - Belshina 1:3
14:00FC Slonim - Naftan 1:2
45+'Arsenal Dzyarzhynsk - Baranovici 0:0

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

12:00Shakhter Soligorsk 2 - Zhodino 2 -:-
13:00Minsk 2 - Gomel 2 1:2
14:00Rukh Brest 2 - Din. Minsk 2 2:3
72'Energetik-BGU 2 - Brest 2 1:2

BOLÍVIE: Nacional B - 2. fáze

21:00Fatic - Universitario de Vinto -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

14:00Leotar - Borac Banja Luka 1:1 [ 23.60 | 7.73 | 1.10 ]
17:00Sloboda - Radnik Bijeljina -:- [ 1.55 | 3.29 | 6.16 ]
17:00Željezničar - Tuzla City -:- [ 2.56 | 2.92 | 2.71 ]

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

84'Banovici - Gradina Srebrenik 2:2
84'Bratstvo Gracanica - Mladost DK 1:1
83'Gradacac - Travnik 1:0
83'HNK Orasje - Jedinstvo Bihac 1:0
84'Igman K. - Tomislav 2:0
84'Kakanj - Hadzici 0:2
84'Vis Simm-Bau - TOSK Tesanj 1:3

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

Čekáme na
aktualizaci
Drina Zvornik - Novi Grad 1:1
14:30Ljubic Prnjavor - Buducnost Pilica 3:2
14:30Podrinje Janja - Modrica 1:1
14:30Sloga Doboj - Kozara 3:0
14:30Zvijezda 09 - Tekstilac 2:0
17:30Sutjeska Foca - Slavija -:-

BRAZÍLIE: Série A

00:00Chapecoense - Fortaleza -:- [ 4.18 | 3.40 | 1.89 ]

BRAZÍLIE: Série B

00:00CRB - Guarani 2:2 [ 2.41 | 2.75 | 3.28 ]
02:30Goias - CSA 3:1 [ 1.85 | 3.16 | 4.41 ]
20:00Brazil de Pelotas - Vila Nova 1:2 [ 3.64 | 2.79 | 2.23 ]
21:00Ponte Preta - Nautico -:- [ 2.19 | 3.04 | 3.37 ]
21:30Vasco - Coritiba -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.67 ]
23:30Operario - Londrina -:- [ 2.09 | 2.90 | 3.87 ]

BRAZÍLIE: Série C - 2. fáze

22:00Ituano - Paysandu -:- [ 1.98 | 2.99 | 3.75 ]
00:00Criciuma - Botafogo PB -:- [ 1.77 | 3.05 | 4.67 ]

BRAZÍLIE: Série D - Play Off

20:00Aparecidense - Uberlandia -:-
22:30Campinense - America-RN -:-

BRAZÍLIE: Copa do Nordeste - Kvalifikace

21:00River-PI - Lagarto -:-

BULHARSKO: Parva liga

16'Ludogorec - Tsarsko Selo 0:0 [ 1.12 | 7.00 | 19.50 ]
19:00Lok. Sofie - Levski -:- [ 3.75 | 3.36 | 1.94 ]

BULHARSKO: Vtora liga

14:00Maritsa Plovdiv - Hebar 3:1
88'Dobrudzha - Levski Lom 3:0
89'Neftochimic Burgas - Sozopol 1:1
87'Spartak - Yantra Gabrovo 0:1
90'Strumska Slava - Etar 1:4
90'Svoge - Marek 2:0

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

15:00Atletik Kuklen - Yambol 1915 -:-
15:00Beroe II - Dimitrovgrad -:-
15:00Borislav Parvomay - Lok. Plovdiv II -:-
15:00Gigant Saedinenie - Asenovets -:-
15:00Karnobat - Chernomorets 1919 -:-
15:00Levski Krumovgrad - Zagorets -:-
15:00Nesebar - Rozova Dolina -:-
15:00Rodopa Smolyan - Levski Karlovo -:-

BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad

15:00Balkan Botevgrad - Pirin Blagoevgrad 2 -:-
15:00Bansko - Nadezhda Dobroslavci -:-
15:00Gotse Delchev - Hebar 2 -:-
15:00Kyustendil - Oborishte -:-
15:00Razlog - Vladaya -:-
15:00Rilski Sportist - Kostinbrod -:-
15:00OdloženoSeptemvri Sofie 2 - Chavdar Etropole -:-
15:00Vihren - Chepintsi -:-
15:00Vitosha Bistritsa - Belasitsa -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod

15:00Dunav Ruse - Shumen 2007 -:-
15:00Lokomotiv Ruse - Chernomorets Balchik -:-
15:00Ludogorec III - Svetkavitsa -:-
15:00Riltzi - Septemvri Tervel -:-
15:00Spartak II - Dorostol -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severozápad

15:00Akademik Svishtov - Sevlievo -:-
15:00Bdin Vidin - Botev Vratsa II -:-
15:00Mezdra - Lok. Gorna -:-
15:00Pavlikeni - Drenovets -:-
15:00Peshtera Galata - Lok. Dryanovo -:-
15:00Vihar Slavyanovo - Etar II -:-
15:00Yantra Polski Trambesh - Juventus Malchika -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30Etoile Filante - ASEC Koudougou -:-
17:30Koupela - Sonabel Ouagadougou -:-
17:30Royal - Kiko -:-
19:45OdloženoAS Douanes - ASFA Yennega -:-

BURUNDI: Primus League

90+'Bumamuru - Musongati 1:2
PoločasDynamik - Flambeau du Centre 1:0

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00SUBT - CSD Barber 2:0

ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga

45+'Sutjeska - Zeta 1:0
17:00Decic - Jezero -:-

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15Benešov - Sokolov 3:0 [ 1.55 | 4.10 | 3.84 ]
10:15SK Rakovník - Povltavská FA 3:1 [ 2.30 | 3.60 | 2.29 ]
10:15Vltavín - Motorlet Praha 2:1 [ 1.65 | 4.20 | 3.28 ]
54'Domažlice - Hostouň 1:1 [ 1.25 | 5.25 | 6.29 ]

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:15Zbuzany - Brozany 3:3 [ 2.00 | 3.60 | 2.69 ]
10:30Přepeře - Liberec B 3:1 [ 1.50 | 4.20 | 4.09 ]
14:30Živanice - Mladá Boleslav B 3:1 [ 1.88 | 3.80 | 2.82 ]

ČESKO: MSFL

10:15FK Frýdek-Místek - Zlín B 1:0 [ 2.34 | 3.60 | 2.25 ]
10:15Hlučín - Rosice 0:0 [ 1.90 | 3.60 | 2.90 ]
10:15Otrokovice - FKM Jihlava 2:0 [ 1.45 | 4.25 | 4.45 ]
10:15Velké Meziříčí - Uničov 0:2 [ 2.61 | 3.60 | 2.05 ]
14:30Uherský Brod - Vratimov 0:0 [ 2.00 | 2.80 | 3.42 ]

ČESKO: Divize A

10:15Mariánské Lázně - Doubravka 1:4 [ 2.10 | 3.40 | 2.64 ]
10:30České Budějovice B - Přeštice 0:1 [ 1.90 | 3.40 | 3.04 ]
14:30Katovice - Lom 1:4 [ 4.10 | 3.90 | 1.55 ]
14:30Klatovy - Jindřichův Hradec 6:2 [ 1.45 | 4.10 | 4.70 ]
14:30Rokycany - Hvězda Cheb 2:1 [ 1.40 | 4.15 | 5.15 ]

ČESKO: Divize B

10:15Aritma Praha - Březová 3:2 [ 2.00 | 3.40 | 2.82 ]
10:15Brandýs n. L. - Štětí 1:4 [ 1.55 | 3.90 | 4.10 ]
10:15Česká Lípa - Slaný 2:1 [ 1.25 | 4.80 | 7.09 ]
10:15Kladno - Meteor Praha 0:2 [ 1.45 | 4.10 | 4.70 ]
10:15Tatran Rakovník - Český Brod 0:3 [ 10.26 | 7.00 | 1.10 ]
14:30Baník Most - Souš - Ostrov 0:1 [ 1.07 | 7.90 | 11.50 ]
14:30Dobříš - Louny 1:3 [ 2.56 | 3.40 | 2.15 ]

ČESKO: Divize C

10:15Libiš - Kutná Hora 5:1 [ 1.50 | 4.00 | 4.30 ]
10:30Kosmonosy - Horky n. J. 2:1 [ 1.75 | 3.70 | 3.25 ]
14:30Velké Hamry - Náchod 5:0 [ 1.37 | 4.30 | 5.50 ]

ČESKO: Divize D

10:30Břeclav - Tasovice 2:2 [ 1.80 | 3.60 | 3.16 ]
10:30Havlíčkův Brod - Humpolec 1:2 [ 1.60 | 3.80 | 3.83 ]

ČESKO: Divize E

14:30Bzenec - Vsetín 0:2 [ 2.35 | 3.35 | 2.35 ]
14:30HFK Olomouc - Všechovice 0:2 [ 1.80 | 3.60 | 3.20 ]
14:30Holešov - Skaštice 0:3 [ 2.35 | 3.35 | 2.35 ]
14:30Hranice - Valašské Meziříčí 2:2 [ 1.32 | 4.50 | 6.00 ]

ČESKO: Divize F

14:30Heřmanice - Dětmarovice 0:1 [ 3.54 | 5.00 | 1.50 ]
14:30Rýmařov - Havířov 4:0 [ 1.25 | 5.50 | 5.97 ]

ČESKO: Moravskoslezský KP

14:30Čeladná - Lok.Petrovice 0:1
14:30Český Těšín - Břidličná 1:2
14:30Fulnek - Brušperk 5:0
14:30Háj ve Slezsku - Dolní Datyně 5:0
14:30Hlubina - Kobeřice 1:1
14:30Orlová - Oldřišov 4:2
82'Petřvald na Moravě - Jakubčovice 4:1

ČESKO: Zlínský KP

10:15Luhačovice - Nevšová 1:1
14:30Bystřice p. Host. - Velké Karlovice 5:0
14:30Kvasice - Slušovice 2:3
14:30Valašská Polanka - Baťov 0:6

ČESKO: Jihomoravský KP

10:15Kuřim - Ratíškovice 2:1
10:30Svratka Brno - Rousínov 1:2
11:45M. Krumlov - Bystrc 0:0
Čekáme na
aktualizaci
Krumvíř - Boskovice 1:0
Čekáme na
aktualizaci
Sparta Brno - Bohunice 1:2

ČESKO: Vysočina KP

14:30Bedřichov - Nová Ves 0:1
14:30HFK Třebíč - Pelhřimov 0:5
14:30Chotěboř - Přibyslav 0:1
14:30Vrchovina B - Polná 3:1

ČESKO: Královéhradecký KP

11:30Jičín - Dobruška 4:0
14:30Černilov - Jaroměř 0:2

ČESKO: Liberecký KP

10:30Frýdlant - Stráž p. Ralskem 9:2
50'Lomnice n. Popelkou - Hrádek n. Nisou 0:1
50'Nový Bor - Hejnice 2:1
50'Rovensko p. Tr. - Desná 0:0
Čekáme na
aktualizaci
Sedmihorky - Skalice u Č. Lípy 0:0

ČESKO: Ústecký KP

10:15Lovosice - Baník Most - Souš B 1:3
10:30Horní Jiřetín - Perštejn 3:1
14:30Modlany - Srbice 2:1pen
Čekáme na
aktualizaci
Brná - Krupka -:-
45+'Jílové - Kadaň 2:0
45+'Vilémov - Žatec 1:0

ČESKO: Plzeňský KP

13:30Tlumačov - Domažlice B 1:3
50'Holýšov - Bolevec 4:0
50'Chotíkov - Zruč 3:0
55'Lhota Plzeň - Horní Bříza 1:1
50'Nepomuk - Staňkov 1:1
50'Nýrsko - Radnice 0:0
Čekáme na
aktualizaci
Rapid Plzeň - Plzeň - Černice 0:2
Čekáme na
aktualizaci
Stříbro - Vejprnice 0:0

ČESKO: Jihočeský KP

Čekáme na
aktualizaci
Protivín - Sezimovo Ústí 2:1
57'Český Krumlov - Prachatice 0:0
57'Čimelice - Blatná 1:0
52'Dražice - Týn nad Vltavou 4:0
50'Olešník - Junior Strakonice 2:0
59'Osek - Rudolfov 1:0

ČESKO: Pražský přebor

10:15Kolovraty - Zličín 7:4
10:15Královice - Hostivař 1:1
10:15Podolí Praha - Dukla JM 3:4
10:30Vyšehrad B - Motorlet B 0:5
50'Přední Kopanina - Radotín 0:0

ČESKO: Středočeský KP

10:15Hřebeč - Kosoř 2:1
57'Dobrovice - Český Brod B 3:2
52'Poděbrady - Nymburk 1:0
57'Povltavská FA B - Komárov 1:4
55'Tuchlovice - Vlašim B 1:0

ČESKO: Karlovarský KP

10:15Loko K. Vary - Nová Role 6:2
Čekáme na
aktualizaci
Lomnice - Žlutice 1:0
50'Fr. Lázně - Karlovy Vary B 0:0
Čekáme na
aktualizaci
Chodov - Hroznětín 0:0
50'Královské Poříčí - Nejdek 2:1
58'Vintířov - FC Cheb 3:1

ČESKO: Olomoucký KP

10:30Mohelnice - Lipová 2:1
Čekáme na
aktualizaci
Jeseník - Kralice n. H. 2:1
14:30Litovel - Sokol Ústí 1:3
14:30Rapotín - Dolany 3:0
14:30Želatovice - Bohuňovice 4:0

ČESKO: Pardubický KP

14:30Holice - Choceň 3:1
Čekáme na
aktualizaci
Lanškroun - Moravská Třebová 0:0
14:30Rohovládova Bělá - Litomyšl 0:3
Čekáme na
aktualizaci
Třemošnice - Chrudim B 0:0

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

10:00Ostrava U19 - Opava U19 3:1
10:15Pardubice U19 - Mladá Boleslav U19 1:0
11:00Slavia Praha U19 - Plzeň U19 2:0
12:00Meteor Praha U19 - Slovácko U19 2:1
13:00Sparta Praha U19 - Brno U19 1:1
13:30Hradec Králové U19 - Karviná U19 0:4
13:30Zlín U19 - České Budějovice U19 4:5

ČESKO: 1. liga ženy

10:30Pardubice Ž - Sparta Praha Ž 0:16 [ 30.00 | 22.00 | - ]

ČESKO: 2. liga ženy

10:30Líšeň Ž - Teplice Ž 5:3

DÁNSKO: 1. divize

13:30Koge - Nykobing 1:0 [ 2.83 | 3.34 | 2.22 ]
14:00Jammerbugt - Hvidovre IF 0:2 [ 3.66 | 3.33 | 1.88 ]

DÁNSKO: 2. divize

13:45FA 2000 - Hillerod 3:5
14:00Brabrand - Thisted 0:3
87'Kolding - Hellerup 1:1

DÁNSKO: 3. divize

13:00Vanløse - Slagelse 3:2
14:00BK Frem - Roskilde KFUM's 3:2
14:00Næsby - Karlslunde 4:0
14:00Roskilde - Dalum IF 3:0
14:00VSK Aarhus - Herlev 1:0

DÁNSKO: Elitedivisionen ženy

13:45Nordsjaelland Ž - Fortuna Hjorring Ž 2:2
14:30Aarhus Ž - Thisted Ž 2:3
74'Brondby Ž - Aalborg Ž 4:1

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF - Play Off

00:00Cibao - Atletico Pantoja -:-

EGYPT: Division 2 - sk. A

14:30Aswan SC - El Badari 4:1
14:30Asyut Petroleum - El Alameen 2:0
14:30Beni Suef - Sohag -:-
14:30Dayrout - Hammadi 1:1
14:30Fayoum - El Madina El Monowara 1:1
14:30Mallawi - Kima Aswan 1:2
14:30Qena - Telephonaat Beni Suef 0:0
14:30Tamya - El Minya -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

02:00Emelec - Orense 1:0 [ 1.40 | 4.09 | 6.48 ]
22:00Guayaquil City - Olmedo -:- [ 1.31 | 4.87 | 6.95 ]
00:30Aucas - U. Catolica -:- [ 2.51 | 3.12 | 2.61 ]

ESTONSKO: Meistriliiga

12:00ZrušenoLegion - Tammeka -:-
12:00Parnu JK Vaprus - Kalju 1:4 [ 12.50 | 7.30 | 1.16 ]
12:00ZrušenoTulevik - Paide -:-
15:00ZrušenoNarva - Flora -:-
88'Tulevik - Levadia 2:1 [ 11.40 | 6.72 | 1.17 ]
18:00Tammeka - Narva -:- [ 3.10 | 3.51 | 2.02 ]

ESTONSKO: Esiliiga

12:00Tallinna Kalev - Flora U21 1:0

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

13:00Ajax Tallinna Ž - Polva Lootos Ž -:-
14:00Flora Ž - Parnu JK Vaprus Ž 4:0

EVROPA: ME do 17 let - Kvalifikace - 1. fáze

14:00Anglie U17 - Arménie U17 7:0
45+'Bělorusko U17 - Slovensko U17 0:0

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

45+'Streymur - TB Tvoroyri 2:1
17:00HB Torshavn - Toftir -:- [ 1.06 | 11.60 | 22.20 ]
19:00Klaksvik - B36 Torshavn -:- [ 1.42 | 4.47 | 5.46 ]

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

14:00B36 Torshavn 2 - Argir 1:1
14:00FC Suduroy - Vikingur 2 1:2
90'Sandur - Runavik 2 1:1
17:00Skala Itrottarfelag - Klaksvik 2 -:-

FINSKO: Veikkausliiga - Skupina o titul

14:00Ilves - HJK 2:3 [ 5.46 | 3.75 | 1.63 ]
45+'HIFK - SJK 1:0 [ 2.67 | 3.20 | 2.50 ]
45+'Inter Turku - KuPS 0:0 [ 2.56 | 3.20 | 2.76 ]

FINSKO: Veikkausliiga - Skupina o udržení

45+'Haka - Lahti 1:1 [ 1.81 | 3.59 | 4.33 ]
45+'KTP - Honka 0:0 [ 6.87 | 4.52 | 1.44 ]
45+'Oulu - Mariehamn 0:1 [ 3.09 | 3.19 | 2.34 ]

FINSKO: Ykkonen - Skupina o titul

14:00Jaro - Rovaniemi 3:6 [ 2.29 | 3.41 | 2.69 ]
87'Gnistan - VPS 1:4 [ 4.67 | 4.04 | 1.55 ]

FINSKO: Ykkonen - Skupina o udržení

14:00KPV - MuSa 4:1 [ 1.67 | 3.86 | 4.05 ]
17:00JIPPO - PK-35 -:- [ 2.73 | 3.18 | 2.37 ]

FINSKO: Kakkonen - Skupina A

14:00MiPK - KaPa 3:2 [ 6.18 | 4.95 | 1.34 ]
14:00MyPa - PeKa 2:3 [ 2.03 | 3.58 | 3.01 ]
14:00NJS - Kiffen 1:0 [ 2.10 | 3.32 | 3.06 ]
88'Keski-Uusimaa - JaPS 0:4 [ 4.52 | 4.28 | 1.53 ]

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

14:00EPS - KaaPo 0:3 [ 2.67 | 3.47 | 2.27 ]
14:00PIF Pargas - Jazz Pori 0:3 [ 1.66 | 4.01 | 3.96 ]
14:00VJS - SalPa 0:1 [ 2.10 | 3.55 | 2.90 ]
45+'GrIFK - TPV 0:2 [ 1.10 | 9.17 | 15.50 ]

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

13:00Narpes Kraft - JJK Jyvaskyla 1:2 [ 4.08 | 4.02 | 1.63 ]
13:00Vaajakoski - VIFK 1:0 [ 1.34 | 5.53 | 5.54 ]

FINSKO: Kakkosen Cup

85'PEPO - SJK Akatemia 3:1 [ 2.52 | 3.50 | 2.40 ]

FINSKO: Pohár ženy - Play Off

12:00PK-35 Vantaa Ž - Åland Utd Ž 1:2pen

FRANCIE: Ligue 2

90+'Toulouse - Auxerre 6:0 [ 2.03 | 3.49 | 3.55 ]
19:00Bastia - Grenoble -:- [ 2.05 | 3.04 | 4.05 ]
19:00Caen - Le Havre -:- [ 2.33 | 2.98 | 3.34 ]
19:00Dijon - Amiens -:- [ 2.19 | 3.06 | 3.55 ]
19:00Nancy - Guingamp -:- [ 2.86 | 3.05 | 2.58 ]
19:00Pau - Paris FC -:- [ 2.74 | 3.16 | 2.60 ]
19:00Quevilly Rouen - Niort -:- [ 2.41 | 3.00 | 3.15 ]
19:00Rodez - Sochaux -:- [ 2.73 | 2.80 | 2.90 ]
19:00Valenciennes - Dunkerque -:- [ 2.20 | 3.08 | 3.52 ]

FRANCIE: Division 1 ženy

13:00Reims Ž - Bordeaux Ž 5:2
14:30Fleury 91 Ž - Dijon Ž 0:1
14:30Guingamp Ž - Issy Ž 1:1
14:30Paris FC Ž - Soyaux Ž 4:0

GIBRALTAR: National League

45+'St Josephs - Lynx 1:0
18:30Manchester 62 - College 1975 FC -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga

12:30Shukura - Dinamo Batumi 0:2 [ 11.40 | 5.50 | 1.22 ]
14:30Telavi - Loco. Tbilisi 2:1 [ 4.11 | 3.28 | 1.79 ]
56'Saburtalo Tbilisi - Samgurali 1:1 [ 1.55 | 3.70 | 5.22 ]
16'Dila Gori - Samtredia 1:0 [ 1.29 | 4.66 | 8.57 ]
18:30Din. Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:- [ 1.27 | 4.82 | 9.11 ]

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

18:00Santa Lucia - Iztapa -:- [ 1.87 | 3.10 | 4.01 ]

CHILE: Primera División

23:30U. De Chile - A. Italiano 0:1 [ 2.49 | 2.99 | 2.88 ]
02:00Nublense - U. Calera 0:2 [ 2.07 | 3.35 | 3.33 ]
45+'Cobresal - U. Catolica 1:1 [ 2.76 | 3.35 | 2.38 ]
20:00S. Wanderers - Everton -:- [ 3.45 | 3.01 | 2.17 ]
22:30U. Espanola - Curico Unido -:- [ 2.44 | 3.35 | 2.68 ]

CHILE: Primera B

20:00Cobreloa - Copiapo -:-
00:00Arturo Fernandez Vial - Magallanes -:-

CHILE: Segunda Division

17:30Recoleta - Valdivia -:-
22:00Limache - General Velasquez -:-
22:00Rodelindo - Dep. Concepcion -:-
00:00Colchagua - Iberia -:-

CHORVATSKO: 1. HNL

86'Gorica - Istra 1961 1:1 [ 1.64 | 3.76 | 4.89 ]
17:05Rijeka - Din. Záhřeb -:- [ 3.74 | 3.60 | 1.87 ]

CHORVATSKO: 2. HNL

13:00Solin - Jarun 1:1
90+'Cibalia - Osijek 2 1:0
90+'Kustosija - Dubrava 0:0
15:00Opatija - Varaždin -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Střed

15:30HAŠK - Ravnice -:-
15:30Lučko - Kurilovec -:-
15:30Lukavec - Karlovac -:-
15:30Maksimir - Trešnjevka -:-
15:30Mladost Petrinja - Vrbovec -:-
15:30Ponikve - Dugo Selo -:-
15:30Zagorec Krapina - Segesta -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Sever

15:00Bjelovar - Koprivnica -:-
15:00Medjimurje - NK Polet -:-
15:00Papuk Orahovica - Varteks Varaždin -:-
15:00Podravac Virje - Virovitica -:-
15:00Radnik Križevci - Podravina Ludbreg -:-
15:00Rudar Mursko Središče - Zdralovi -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Jih

15:00GOŠK Dubrovnik - HNK Zadar -:-
15:00HV Posedarje - Zmaj Makarska -:-
15:00Neretva - RNK Split -:-
15:00OSK Otok - Jadran LP -:-
15:00Primorac Biograd - Uskok Klis -:-
15:00Vodice - Urania Baska Voda -:-
15:00Zagora - Kamen Ivanbegovina -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Východ

15:30Belišče - Slavonija Požega -:-
15:30Darda - Pleternica -:-
15:30Graničar Županja - Slavonac Bukovlje -:-
15:30Marsonia - Kutjevo -:-
15:30Oriolik - Vuteks Sloga -:-
15:30Sloga NG - Bedem Ivankovo -:-
15:30Vukovar 1991 - Čepin -:-
15:30Zrinski Jurjevac - NAŠK Našice -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Západ

15:30Crikvenica - Grobničan -:-
15:30Naprijed Hreljin - Jadran Poreč -:-
15:30Novigrad - Nehaj Senj -:-
15:30Pazinka - Vinodol -:-
15:30Pomorac - Buje -:-
16:00Cres - Rudar Labin -:-

INDONÉSIE: Liga 1

10:15Persela - Madura United 2:2 [ 3.81 | 3.27 | 1.86 ]
10:15Persita - Persiraja Aceh 1:1 [ 1.72 | 3.37 | 4.38 ]
13:15Persipura - Persebaya 1:3 [ 3.02 | 3.03 | 2.26 ]
PoločasBhayangkara Solo - Persib 0:2 [ 2.49 | 2.98 | 2.74 ]

IRÁK: Super Liga

14:00Al Kahraba - Al Diwaniya 2:0
14:00Al-Qassim - Samarra 1:1
14:00Zakho - Baghdad 2:1
31'Al Minaa - Al Naft 0:0
18:30Al Talaba - Al Zawraa -:-

ÍRÁN: Division 1

13:45Malavan - Arman Gohar 2:0
13:45OdloženoMes Shahr Babak - Pars Janoobi Jam -:-
13:45Saipa - Esteghlal Khuzestan 1:1
14:00Kheybar Khorramabad - Astara 1:0

IRSKO: Národní liga ženy

88'Cork City Ž - Wexford Ž 0:1
89'Dublin Waves Ž - Bohemians WFC Ž 1:0
19:00Peamount Ž - Athlone WFC Ž -:-

ISLAND: Pohár

17:00Akranes - Vikingur Reykjavik -:- [ 5.00 | 4.06 | 1.51 ]

ITÁLIE: Serie B

14:00Ascoli - Lecce 1:1 [ 3.43 | 3.51 | 2.06 ]
14:00Crotone - Pisa 2:1 [ 2.34 | 3.24 | 3.04 ]
14:00L.R. Vicenza - Reggina 0:1 [ 2.65 | 2.83 | 2.97 ]
14:00Pordenone - Ternana 1:3 [ 2.84 | 3.21 | 2.49 ]
31'Cosenza - Frosinone 1:0 [ 3.85 | 3.21 | 2.03 ]
31'Perugia - Brescia 1:0 [ 2.33 | 3.31 | 3.00 ]
18:30Como - Alessandria -:- [ 2.19 | 3.15 | 3.44 ]

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

14:00Vis Pesaro - Cesena 1:1 [ 3.24 | 2.95 | 2.19 ]
14:30Carrarese - Pistoiese 1:0 [ 2.00 | 3.15 | 3.49 ]
14:30Grosseto - Reggiana 0:0 [ 4.58 | 3.23 | 1.73 ]
14:30Modena - Viterbese 2:0 [ 1.71 | 3.28 | 4.61 ]
14:30Olbia - Imolese 0:2 [ 2.06 | 3.19 | 3.27 ]
14:30Pontedera - Lucchese 2:3 [ 2.32 | 2.84 | 3.11 ]
17:30Ancona-Matelica - Montevarchi -:- [ 1.56 | 3.75 | 5.04 ]
17:30Pescara - Fermana -:- [ 1.47 | 3.80 | 5.98 ]
17:30Siena - Entella -:- [ 2.22 | 2.96 | 3.17 ]
17:30Teramo - Gubbio -:- [ 2.70 | 2.91 | 2.57 ]

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

86'Bra - Gozzano 0:2
84'HSL Derthona - Asti 1:0
80'Imperia - Borgosesia 0:3
84'Sestri Levante - Lavagnese 1:1
90'Ticino - Fossano 0:0
90+'Vado - PDHA 4:4
45+'Sanremese - Saluzzo 2:0

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

84'Desenzano Calvina - SG City Nova 1:2
83'Olginatese - Legnano 2:3
84'Real Calepina - Franciacorta 0:0
83'USD Casatese - Castellanzese 2:1
20:00Arconatese - Leon -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

90+'Dolomiti Bellunesi - Este 1:2

ITÁLIE: Serie D - Skupina D

86'Forli - Ghivizzano Borgo 2:0
84'G.S. Bagnolese - Lentigione 0:1
85'Mezzolara - Correggese 1:2
86'Ravenna - Sasso Marconi 2:2
80'Sammaurese - Rimini 1:2
86'San Donnino - Aglianese Calcio 1:1
84'SCD Progresso - Alcione Milano 1:1
54'Real Forte Querceta - Fanfulla 0:0

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

84'Torres - R. Monterotondo 4:1

ITÁLIE: Serie D - Skupina H

85'Molfetta Calcio - Brindisi 3:1

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

84'Biancavilla - Lamezia Terme 1:3

ITÁLIE: Primavera 1

11:00Atalanta U19 - Lecce U19 2:2
11:00FC Janov U19 - Torino U19 2:2
13:00Bologna U19 - Spal U19 1:2
13:00Juventus U19 - Sampdoria U19 1:0
86'Empoli U19 - Inter U19 1:0

ITÁLIE: Primavera 2

11:00Benevento U19 - Crotone U19 1:2
11:00Cosenza U19 - Frosinone U19 1:5
11:00Reggina U19 - Lazio U19 0:3
11:00Salernitana U19 - Perugia U19 2:3
14:00Ternana U19 - Spezia U19 -:-
14:30Cesena U19 - Pisa U19 -:-
14:30Como U19 - Monza U19 -:-
14:30Cremonese U19 - Entella U19 -:-
15:00Brescia U19 - Pordenone U19 -:-
15:00Reggiana U19 - Parma U19 -:-
15:00Udinese U19 - Venezia U19 -:-
16:00Vicenza U19 - Alessandria U19 -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

14:30Inter Ž - AS Řím Ž 1:0

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00Hapoel Jerusalem - M. Haifa -:- [ 13.50 | 5.29 | 1.22 ]
17:45Ashdod - Sakhnin -:- [ 2.47 | 2.94 | 2.96 ]
18:00H. Haifa - Nof Hagalil -:- [ 2.06 | 3.08 | 3.66 ]
19:30Netanya - M. Tel Aviv -:- [ 4.55 | 3.39 | 1.76 ]

JAPONSKO: J1 League

07:00Sagan Tosu - Shonan 1:1 [ 2.38 | 2.99 | 3.23 ]
08:00Shimizu - Kashiwa 0:1 [ 2.63 | 3.09 | 2.77 ]
08:00Urawa - G-Osaka 1:1 [ 1.54 | 4.06 | 5.96 ]
09:00Kobe - Avispa Fukuoka 1:0 [ 1.94 | 3.22 | 4.20 ]
09:00Yokohama - Tokushima 5:3 [ 3.00 | 2.88 | 2.59 ]
12:00Yokohama M. - Sapporo 2:1 [ 1.64 | 4.30 | 4.56 ]

JAPONSKO: J2 League

06:00Blaublitz - Machida 0:2 [ 3.61 | 2.92 | 2.16 ]
07:00Kitakyushu - Verdy 2:2 [ 3.17 | 3.26 | 2.18 ]
07:00Sagamihara - Yamagata 0:1 [ 6.05 | 3.74 | 1.54 ]
07:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata 1:1 [ 2.24 | 3.09 | 3.21 ]
11:30Ryukyu - Ehime 0:1 [ 2.16 | 3.11 | 3.36 ]

JAPONSKO: J3 League

06:00Azul Claro Numazu - Kumamoto 1:3

JAPONSKO: 1. liga ženy

04:00Urawa Ž - Hirošima Ž 1:2
06:00Parceiro Nagano Ž - JEF United Ž 0:2
07:00Beleza Ž - Saitama Ž 4:1

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

56'Sekhukhune - Cape Town City 1:0 [ 3.51 | 2.81 | 2.26 ]
17:00Supersport - Baroka -:- [ 1.77 | 3.21 | 4.86 ]
17:30Kaizer - Chippa United -:- [ 1.96 | 2.96 | 4.24 ]

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: GladAfrica Championship

54'Black Leopards - JDR Stars 0:1
50'Cape Town All Stars - Richards Bay 0:0
54'Free State Stars - Pretoria U. 0:0
PoločasPlatinum City - Jomo Cosmos 0:0

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge

09:00Golden Arrows U23 - Stellenbosch U23 1:2
10:00Chippa United U23 - Swallows U23 2:0
10:00Marumo Gallants U23 - Maritzburg Utd U23 0:1
12:00Orlando U23 - Baroka U23 2:0
12:00Royal AM U23 - Sekhukhune U23 0:3

JIŽNÍ KOREA: K League 2

09:00Asan - Daejeon 3:4 [ 3.09 | 3.03 | 2.22 ]
11:30Gyeongnam - Ansan Greeners 0:2 [ 1.67 | 3.34 | 4.80 ]

JIŽNÍ KOREA: K3 League

08:00Hwaseong - Yangju Citizen 3:2

JORDÁNSKO: Premier League

17:00Al Wehdat - Al Jazeera Amman -:- [ 1.41 | 4.11 | 6.37 ]
19:30Maan - Al Ramtha -:- [ 5.91 | 3.49 | 1.53 ]
19:30Shabab Al Ordon - Aqaba -:- [ 2.55 | 2.75 | 2.87 ]

KANADA: Canadian Premier League

21:30Forge - Atl. Ottawa -:- [ 1.64 | 3.76 | 4.84 ]
00:00Pacific FC - Valour -:- [ 1.73 | 3.55 | 4.49 ]

KANADA: U Sports

23:15UNB - Saint Marys 1:1
01:15Windsor - Waterloo 0:5
01:30Laurentian - Toronto 0:1
02:00York - Trent 4:0
02:15Concordia - UQTR 0:1
02:15Montreal - Sherbrooke 3:0
02:15UOIT - Carleton 1:7
02:15UQAM - McGill 0:1
04:30UBC - Trinity Western 2:2
05:00UFV - UNBC 2:2
20:15Moncton - Saint Marys -:-
20:15Mount Allison - UPEI -:-
20:15StFX - Acadia -:-
20:30Algoma - Ryerson -:-
21:00Mount Royal - Saskatchewan -:-
21:15RMC - Queens -:-
22:15Alberta - Calgary -:-
22:30MacEwan - Lethbridge -:-
22:30UBC Okanagan - Victoria -:-

KATAR: QSL

16'Al Sailiya - Al-Wakra 0:0 [ 2.79 | 3.17 | 2.45 ]
16'Shamal - Al Arabi 0:1 [ 5.58 | 3.94 | 1.54 ]
18:45Qatar SC - Umm-Salal -:- [ 1.82 | 3.33 | 4.30 ]

KAZACHSTÁN: Premier League

11:00FK Akzhayik - Turan 1:1 [ 1.77 | 3.03 | 4.68 ]
13:00Šachtar K. - Kaspij Aktau 1:0 [ 1.99 | 3.05 | 3.64 ]
88'Aktobe - K. Almaty 1:2 [ 5.16 | 3.88 | 1.52 ]
87'Ordabasy - Atyrau 2:1 [ 1.58 | 3.68 | 4.95 ]

KAZACHSTÁN: 1. liga

11:00Igilik - Aksu 0:4
12:00Akademiya Ontustik - Kairat Academy -:-

KEŇA: Premier League

12:00KCB - Leopards 0:0 [ 1.87 | 2.99 | 4.21 ]
14:00Police FC - Nairobi City 0:2 [ 2.40 | 2.95 | 2.88 ]
14:00OdloženoTusker - Talanta FC -:-
14:15Mathare Utd. - Ulinzi Stars 0:1 [ 2.92 | 2.80 | 2.48 ]

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

02:40Tolima - Huila 1:0 [ 1.43 | 3.80 | 6.73 ]
21:00La Equidad - Patriotas -:- [ 1.67 | 3.18 | 5.17 ]
23:00America De Cali - Dep. Cali -:- [ 2.42 | 2.83 | 2.97 ]

KOSOVO: Superliga

13:00Dukagjini - Malisheva 2:0
13:00Gjilani - FC Ballkani 1:1
13:00Priština - KF Llapi 1:2

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

22:00ADR Jicaral - San Carlos -:- [ 2.36 | 3.07 | 2.83 ]

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:15Ad Aserri - Barrio Mexico 0:0
19:00Puerto Golfito FC - Municipal Turrialba -:-
21:00Marineros - Cofutpa -:-
22:00Liberia - Puntarenas FC -:-

KYPR: 1. liga

45+'AEK Larnaca - Paeek 2:0 [ 1.36 | 4.58 | 7.80 ]
18:00Paphos - Ol. Nicosia -:- [ 1.97 | 3.30 | 3.69 ]

KYPR: Division 2

14:30Alki Oroklini - Chloraka 1:2
14:30Anagennisi - Othellos Athienou 3:0
14:30Omonia 29th May - Xylotympou 0:0
14:30Paralimni - Olympias Lympion 0:1

KYRGYZSTÁN: Premier Liga

11:30Dordoi Bishkek - Ilbirs 3:0

LIBANON: Premier League

15:00Al Hikma - Al Ahed -:-

LITVA: A Lyga

12:00Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris 1:2 [ 2.71 | 3.15 | 2.50 ]
14:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 1:1 [ 2.67 | 3.24 | 2.51 ]

LITVA: I Lyga

13:00Silas - Atmosfera 4:1
13:00Suduva 2 - Zalgiris 2 2:1
14:00BFA Vilnius - Riteriai 2 0:1
17:00Neptunas - FK Minija -:-
17:00Siauliai FA - Babrungas -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

13:00Valmiera - FK Liepaja 1:0 [ 2.45 | 3.08 | 2.70 ]
88'RFS - Spartaks 1:1 [ 1.34 | 4.65 | 6.60 ]

LOTYŠSKO: 1. Liga

13:00Auda - Albatroz 2:0
13:00Dinamo Riga - Alberts JDFS 0:0
14:00FK Smiltene - Tukums 2000 1:6
15:00OdloženoGrobina - Rezekne -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

14:45Gyirmot - Paks 2:1 [ 3.48 | 3.87 | 1.87 ]
17:00Ferencváros - Zalaegerszeg -:- [ 1.27 | 5.52 | 8.97 ]
19:30MOL Fehérvár - Honved -:- [ 1.84 | 3.51 | 3.95 ]

MAĎARSKO: NB III - Východ

14:00Kisvarda II - Tiszaujvaros 4:3

MAĎARSKO: NB III - Střed

11:00Rakosmenti KSK - MTK II 1:2

MAĎARSKO: NB III - Západ

13:00Tatabanya - Veszprem 1:2

MAĎARSKO: NB I ženy

12:00Győr Ž - Haladas Ž 4:0
14:00MTK Hungaria Ž - Ferencvaros Ž -:-

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Karonga United 3:2
14:30Mighty Wanderers - Moyale Barracks -:-

MALTA: Premier League

87'Balzan - Floriana 1:2 [ 2.73 | 3.14 | 2.40 ]
17:00Hamrun - Gzira -:- [ 2.26 | 3.33 | 2.77 ]
19:00Birkirkara - Gudja -:- [ 1.39 | 4.44 | 6.01 ]

MALTA: Challenge League

15:00Qrendi - Senglea Athletics -:-
15:00Swieqi - Zebbug -:-
19:00Marsaxlokk - Zejtun Corinthians -:-
19:00San Gwann - Naxxar Lions -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00Rapide Oued Zem - Maghreb Fez -:- [ 2.25 | 2.76 | 3.37 ]
19:15Difaa El Jadidi - Jeunesse Sportive Soualem -:- [ 1.81 | 3.02 | 4.47 ]

MAROKO: Botola 2

17:00Jeunesse - Raja Beni Mellal -:-
17:30Chabab Atlas Khenifra - Union Touarga -:-
17:30TAS Casablanca - USM Oujda -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

02:00Necaxa - Puebla 0:1 [ 2.04 | 3.23 | 3.82 ]
04:00Mazatlan FC - Atlas 1:0 [ 3.91 | 3.01 | 2.10 ]
00:00Monterrey - Leon -:- [ 2.32 | 3.26 | 3.06 ]

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

04:05Dorados - Raya 2 4:1

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

18:00Leones Negros 2 - Coras -:-
23:00Inter de Queretaro - Inter Playa Del Carmen -:-
23:00Leviatan - Cafetaleros de Chiapas 2 -:-
23:15Catedraticos Elite - Saltillo -:-
23:15Tritones Vallarta - Correcaminos 2 -:-
00:00Canamy - Escorpiones -:-
00:00Gavilanes de Matamoros - Cimarrones de Sonora 2 -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B

22:45Guerreros De Xico - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-
23:00Lobos Huerta - Ciervos -:-
23:15Uruapan - Calor De San Pedro -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - Club America U20 -:-
16:00Cruz Azul U20 - Tigres U20 -:-
16:00Monterrey U20 - Leon U20 -:-
19:00Pachuca U20 - Santos Laguna U20 -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

00:00Queretaro Ž - Toluca Ž 0:1
04:05Guadalajara Ž - Tigres Ž 1:1
19:00Cruz Azul Ž - Mazatlan FC Ž -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

14:00Floresti - Balti 1:3 [ 6.32 | 4.94 | 1.33 ]
17:00Š. Tiraspol - Sf.Gheorghe -:- [ 1.16 | 6.60 | 13.70 ]

MOSAMBIK: Mocambola

15:00UD Songo - Incomati Xinavane -:-
15:30Desportivo Maputo - Ferroviario Beira -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Heidenheim - St. Pauli 2:4 [ 2.60 | 3.32 | 2.79 ]
13:30Ingolstadt - Kiel 1:1 [ 2.90 | 3.32 | 2.51 ]
13:30Karlsruhe - Aue 2:1 [ 1.69 | 3.90 | 5.22 ]
20:30Hamburk - Düsseldorf -:- [ 1.92 | 3.75 | 3.94 ]

NĚMECKO: 3. Liga

14:00Braunschweig - Dortmund II 4:2 [ 2.71 | 3.04 | 2.60 ]
14:00Hallescher - Saarbrucken 2:3 [ 3.56 | 3.60 | 1.92 ]
14:00Kaiserslautern - Freiburg II 3:0 [ 1.71 | 3.56 | 4.59 ]
14:00Meppen - Magdeburg 2:3 [ 3.69 | 3.46 | 1.92 ]
14:00OdloženoMnichov 1860 - Mannheim -:- [ 1.80 | 3.48 | 4.19 ]
14:00Zwickau - Duisburg 3:2 [ 2.19 | 3.18 | 3.23 ]

NĚMECKO: Regionální liga Sever

13:00Phonix Lubeck - Norderstedt 1:1 [ 2.92 | 3.52 | 2.10 ]
14:00Brémy II - Oldenburg 0:0 [ 2.13 | 3.43 | 2.92 ]
14:00Heider SV - Teutonia Ottensen 1:1 [ 6.87 | 4.96 | 1.31 ]
14:00St. Pauli II - Lubeck 1:0 [ 2.87 | 3.37 | 2.19 ]
86'Delmenhorst - Oberneuland 3:0 [ 1.45 | 4.24 | 5.40 ]

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00Altglienicke - Babelsberg 1:1 [ 1.61 | 3.76 | 4.52 ]
13:00Auerbach - Luckenwalde 1:0 [ 3.50 | 3.39 | 1.91 ]
13:00Chotěbuz - Meuselwitz 3:0 [ 1.37 | 4.56 | 6.18 ]
13:00Lok. Lipsko - Tasmania Berlin 5:0 [ 1.15 | 6.94 | 13.10 ]
13:00Rathenow - Chemnitzer 1:2 [ 3.75 | 3.16 | 1.92 ]

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Fortuna Kolín n. R. - Lippstadt 4:2 [ 1.43 | 4.19 | 5.83 ]
14:00Homberg - Munster 2:2 [ 7.27 | 4.69 | 1.32 ]
14:00Lotte - Bonner 0:2 [ 2.34 | 3.29 | 2.69 ]
14:00Rodinghausen - Aachen 1:1 [ 1.65 | 3.59 | 4.51 ]
14:00RW Essen - Wiedenbruck 0:0 [ 1.26 | 4.98 | 9.36 ]
14:00Straelen - Uerdingen 2:0 [ 1.30 | 4.85 | 7.45 ]
14:00Wuppertaler - Oberhausen 1:1 [ 2.36 | 3.30 | 2.67 ]

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

14:00Bahlinger - Ulm 0:2 [ 3.71 | 3.47 | 1.83 ]
14:00Giessen - Homburg 0:2 [ 3.22 | 3.15 | 2.10 ]
14:00Mohuč II - Kassel 1:3 [ 1.42 | 4.31 | 5.73 ]
14:00Pirmasens - RW Koblenz 0:0 [ 2.16 | 3.18 | 3.07 ]
14:00Schott Mainz - Hoffenheim II 1:1 [ 3.88 | 3.71 | 1.73 ]
14:00Steinbach Haiger - FSV Frankfurt 3:1 [ 1.70 | 3.68 | 4.05 ]

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

14:00Aubstadt - Pipinsried 4:1 [ 1.46 | 4.15 | 5.47 ]
14:00Augsburg II - Eichstatt 2:0 [ 1.70 | 3.64 | 4.09 ]
14:00Fürth II - Schalding 2:2 [ 2.04 | 3.14 | 3.40 ]
14:00OdloženoHeimstetten - Eltersdorf -:- [ 1.82 | 3.59 | 3.60 ]
14:00Illertissen - Schweinfurt 1:1 [ 4.34 | 3.79 | 1.63 ]
14:00Norimberk II - Memmingen 1:1 [ 1.74 | 3.57 | 4.01 ]
14:00Rain/Lech - Unterhaching 2:1 [ 3.52 | 3.49 | 1.87 ]

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

14:00Hansa Rostock II - Pampow -:-
14:00Ludwigsfelder - Brandenburger -:-
14:00Rostocker FC - MSV Neuruppin -:-
14:00Schwerin - Hertha Zehlendorf -:-
14:00Staaken - Torgelower Greif -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

14:00OdloženoAn der Fahner Hohe - Erfurt -:-
14:00Arnstadt - Krieschow -:-
14:00Bischofswerdaer - Bautzen -:-
14:00Einheit Rudolstadt - Blau-Weiss Zorbau -:-
14:00Halle - Sandersdorf -:-
14:00Inter Lipsko - Einheit Wernigerode -:-
14:00Oberlausitz - Plauen -:-

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

13:30Flensburg - Kronshagen 5:1
14:00Altenholz - Frisia Risum-Lindholm -:-
14:00Eutin - Oldenburger 1:0
15:00Dornbreite Lubeck - Pansdorf -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

14:00Meiendorfer SV - Bramfelder SV -:-
15:00Curslack-Neuengamme - Barmbek-Uhlenhorst -:-
18:00Suderelbe - Victoria Hamburg -:-

NĚMECKO: Oberliga Brémy

12:00Brinkumer - Leher -:-
14:00Aumund-Vegesack - OSC Bremerhaven 2:3

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

14:00Emden - Heeslinger -:-
15:00Rotenburger - Hagen/Uthlede -:-
15:30Uphusen - Eintracht Celle -:-
16:00Arminia Hannover - Eintracht Northeim -:-
16:00FT Braunschweig - Ramlingen-Ehlershausen -:-
16:00Tundern - Gifhorn -:-

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

14:00Fulda-Lehnerz - Baunatal -:-
15:00Alzenau - Hunfelder -:-
15:00Hanau - Flieden -:-
15:00Viktoria Griesheim - Friedberg -:-
16:00Erlensee - Fernwald -:-
16:00TUS Dietkirchen - Hessen Dreieich -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

14:00Koblenz - Engers -:-
15:30Diefflen - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30Dudenhofen - Rochling -:-
15:30Hertha Wiesbach - Worms -:-
15:30Jagersburg - Elversberg II -:-
15:30Karbach - Emmelshausen -:-
16:00Eisbachtal - Trier -:-
16:00Pfeddersheim - Eppelborn -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

14:00Wurzburger FV - Gebenbach -:-
15:00Bayern Hof - Vilzing -:-
16:00Abtswind - ATSV -:-
16:00Grossbardorf - Ammerthal -:-
16:00Cham - Spvgg Ansbach 09 -:-
16:00Sand - Karlburg -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

14:00Dachau - Deisenhofen 3:3
14:00Landsberg - Garching 1:1
14:00Pullach - Regensburg II -:-
15:00Gundelfingen - Schwaben Augsburg -:-
16:00Hankofen-Hailing - Ingolstadt II -:-
16:00Kottern-St. Mang - Ismaning -:-

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

14:00Backnang - SU Neckarsulm 3:0
14:00Dorfmerkingen - Lorrach-Brombach 2:2
14:00Freiberg - Freiburger 2:1
14:00Ravensburg - Rielasingen-Arlen 1:1
14:00Stuttgarter Kickers - Bruchsal 3:0
14:00Walldorf II - TSV Ilshofen -:-
15:30Nottingen - Goppinger SV -:-
15:30Reutlingen - Pforzheim -:-
15:30Villingen - Linx -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

18:00Union Nettetal - 1.FC Monchengladbach -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Cottbus U19 - Werder Bremen U19 1:6
11:00St. Pauli U19 - Hallescher U19 3:2
13:00Hamburk U19 - Wolfsburg U19 0:1
13:00Hannover U19 - Magdeburg U19 2:0
13:00RB Lipsko U19 - Chemnitzer FC U19 0:1

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

11:00Frankfurt U19 - Bayern U19 2:3
11:00Ingolstadt U19 - Unterhaching U19 1:2
12:00Norimberk U19 - Offenbach U19 3:0
13:00Hoffenheim U19 - Ulm U19 5:2
13:00Stuttgart U19 - Augsburg U19 1:1

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

11:00Bielefeld U19 - Dortmund U19 1:2
11:00Fortuna Koln U19 - B. Monchengladbach U19 1:1
12:00Paderborn U19 - Bochum U19 1:2

NĚMECKO: Bundesliga ženy

13:00Freiburg Ž - Leverkusen Ž 1:2 [ 1.76 | 3.71 | 3.75 ]

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

14:00Frankfurt 2 Ž - Hoffenheim 2 Ž 4:2

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Ocotal - Export Sebaco 1:1 [ 2.17 | 3.09 | 3.36 ]

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00NedohránoOcotal U20 - Export Sebaco U20 1:1
23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-
23:00OdloženoJalapa U20 - UNAN-Managua U20 -:-

NIZOZEMSKO: Tweede Divisie

14:30AFC - Jong Volendam 1:3
81'Noordwijk - Rijnsburgse Boys 2:0
81'ASWH - Quick Boys 1:1
86'Excelsior Maassluis - Kozakken Boys 2:0
86'IJsselmeervogels - Jong Sparta Rotterdam 1:0
52'HFC - Scheveningen 0:1
53'HHC - Spakenburg 1:0
53'Katwijk - GVVV 0:0

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:30ACV Assen - Sportlust 1:2
14:30Ajax (Am) - Staphorst 0:3
90+'GOES - Excelsior 31 1:3
14:30Harkemase Boys - VVSB 4:2
14:30Lisse - Barendrecht 0:0
14:30ODIN '59 - SteDoCo 1:2
14:30VVOG - Ter Leede 1:2
Čekáme na
aktualizaci
Nijkerk - Hoek 0:1
86'VV DOVO - DVS '33 Ermelo 0:0

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U21 - Podzimní sezona

14:45Jong NAC Breda - Jong Nijmegen -:-
15:00Jong Den Haag - Jong Almere City -:-
15:15Jong FC Twente/Heracles - Jong Groningen -:-

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Podzimní sezona

11:30Heerenveen U18 - Zwolle U18 -:-
12:00Feyenoord U18 - Utrecht U18 -:-
12:00Sparta Rotterdam U18 - PSV U18 -:-
15:00Alkmaar U18 - Ajax U18 -:-

NORSKO: Eliteserien

18:00Lilleström - Kristiansund -:- [ 2.11 | 3.60 | 3.22 ]
18:00Molde - Tromso -:- [ 1.31 | 5.53 | 8.34 ]

NORSKO: OBOS-ligaen

88'Åsane - Ull/Kisa 3:3 [ 1.69 | 3.75 | 4.04 ]
87'Bryne - Fredrikstad 0:1 [ 2.72 | 3.38 | 2.28 ]
86'Grorud - Raufoss 2:1 [ 2.77 | 3.63 | 2.15 ]
88'Ham-Kam - KFUM Oslo 2:0 [ 1.60 | 3.75 | 4.63 ]
89'Jerv - Ranheim 2:1 [ 1.73 | 3.94 | 3.66 ]
89'Stjordals Blink - Start 2:0 [ 3.19 | 3.36 | 2.03 ]
88'Strømmen - Sandnes 2:2 [ 3.21 | 3.15 | 2.10 ]

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

14:00Floro - Brattvag 1:2 [ 3.50 | 3.84 | 1.79 ]
89'Kongsvinger - Halden 7:0 [ 1.15 | 7.25 | 12.10 ]
45+'Asker - Moss 1:1 [ 1.42 | 4.66 | 5.23 ]
45+'Eidsvold - Tromsdalen 2:1 [ 2.57 | 3.45 | 2.36 ]
45+'Floya - Baerum 0:0 [ 3.56 | 3.90 | 1.76 ]

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

14:30Sotra - Egersunds 4:1 [ 4.90 | 4.07 | 1.52 ]
88'Kjelsås - V. Haugesund 2:1 [ 2.19 | 3.36 | 2.88 ]
74'Notodden - Oygarden 1:0 [ 2.11 | 3.55 | 2.88 ]
57'Nardo - Skeid 0:1 [ 3.99 | 3.54 | 1.74 ]

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

16:00Elverum - Brumunddal -:-
16:00Gjovik-Lyn - Lørenskog -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

14:00Flint - Pors Grenland 1:3
15:00Honefoss - Follo -:-
16:00Orn - Oppsal -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

14:00Djerv 1919 - Hinna -:-
14:00Staal Jorpeland - Mandalskameratene 3:2
14:00Vidar - Brodd 0:1
16:00Madla IL - Sola -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

13:00Sogndal 2 - Frigg 1:11
14:00Ardal - Bjarg 3:5
14:00Lyn - Ready 3:1
15:00Fana - Stord -:-
15:00Lysekloster - Fyllingsdalen -:-
16:00Sandviken - Fjora -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

14:00Volda TI - Strindheim 2:2
16:00Byåsen - Tiller -:-
16:00Orkla - Kolstad -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

15:30Lokomotiv Oslo - Skanland -:-

NORSKO: Toppserien ženy

90+'Klepp Ž - Rosenborg Ž 0:3 [ 18.00 | 8.39 | 1.10 ]
87'Kolbotn Ž - Lyn Ž 0:0 [ 2.32 | 3.27 | 2.73 ]
87'Stabaek Ž - LSK Kvinner Ž 1:3 [ 6.08 | 4.44 | 1.39 ]

OMÁN: Professional League

84'Nizwa - Al Nasr 0:1
83'Saham - Al Seeb 1:1 [ 4.65 | 3.60 | 1.65 ]
76'Al Nahda - Al-Msnaa 1:0
18:15Sohar - Al Suwaiq -:- [ 2.78 | 3.10 | 2.40 ]

PÁKISTÁN: Premier League

14:00OdloženoHumma - SNGPL -:-
57'PCAA - Karachi United 0:1

PALESTINA: West Bank League

17:00Jabal Al Mukaber - Albirah -:- [ 1.75 | 3.39 | 4.15 ]
17:00Shabab Al-Dhahiriya - Thaqafi Tulkarem -:- [ 1.77 | 3.40 | 4.03 ]

PANAMA: LPF - Clausura

23:00San Francisco - Arabe Unido -:- [ 2.59 | 2.63 | 2.96 ]
23:00Tauro - Veraguas -:- [ 1.86 | 2.98 | 4.31 ]

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:30Nacional Asuncion - Sp. Luqueno -:- [ 2.00 | 3.12 | 3.50 ]

PARAGUAY: División Intermedia

00:00Independiente F.B.C. - Fernando de la Mora 2:1
14:30General Caballero JLM - Fulgencio Yegros 2:0

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Alianza Atl. - AD Cantolao -:- [ 2.42 | 3.08 | 2.90 ]
20:15Cajamarca - Sport Boys -:- [ 2.80 | 3.23 | 2.41 ]
22:30Carlos Mannucci - A. Lima -:- [ 4.00 | 3.21 | 1.92 ]

POLSKO: Ekstraklasa

12:30Leczna - Piast 1:1 [ 3.61 | 3.14 | 2.05 ]
86'Termalica B-B. - Lechia 0:2 [ 3.27 | 3.35 | 2.10 ]
17:30Gornik Z. - Wisla -:- [ 1.93 | 3.43 | 3.67 ]
20:00Slask - Raków -:- [ 3.07 | 3.21 | 2.25 ]

POLSKO: 1. liga

12:40R. Rzeszow - Chrobry Glogow 3:0 [ 2.10 | 3.09 | 3.28 ]
83'GKS Jastrzebie - Polkowice 3:1 [ 2.91 | 3.07 | 2.31 ]
18:00Legnica - Sosnowiec -:- [ 1.64 | 3.34 | 4.98 ]
18:00Podbeskidzie - Sandecja -:- [ 1.85 | 3.28 | 3.86 ]
20:30Skra - Katowice -:- [ 3.43 | 3.16 | 2.01 ]

POLSKO: 2. liga

13:00Lech 2 - Chojniczanka 3:2
14:00Garbarnia - Grodzisk M. 2:1
90'Belchatow - KKS Kalisz 2:1
88'Hutnik Krakow - S. Rzeszow 1:2
90'Pogon Siedlce - Ostroda 3:0
17:15Ruch - Wisla Pulawy -:-
18:00Lublin - Suwalki -:-

POLSKO: III Liga - Skupina I

11:00Legia II - Swit 2:0
14:00Biala Piska - Ursus Warszawa 1:3
14:00Mamry Gizycko - Blonianka Blonie 1:3
88'Pilica Bialobrzegi - Jagiellonia II 2:8
90'Wikielec - Legionowo 0:1
17:00Bron Radom - Polonia V. -:-

POLSKO: III Liga - Skupina II

14:00Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 1:2
90+'B. Gdynia - Swit Skolwin 2:3
89'Kotwica Kolobrzeg - Nowe Skalmierzyce 1:3
89'Ol. Grudziadz - Koszalin 3:0
57'Jarocin - Starogard Gdanski 1:2
45+'Kleczew - Sroda 0:0
17:00Zawisza - Stolem Gniewino -:-

POLSKO: III Liga - Skupina III

13:00Zaglebie 2 - Carina Gubin 1:0
14:30Bielsko-Biala - Goczalkowice Zdroj 2:0
90'Brzeg - Gornik Z. 2 0:1
90+'Gwarek Tarnowskie Gory - Legnica 2 0:0
90'Sleza Wroclaw - Foto-Higiena Gac 0:1
90'Z. Gora - Warta Gorzow 1:0
60'Pawlowice - Odra W. 0:2
45+'Jelenia Gora - Piast Zmigrod 0:0
17:00Kluczbork - Polonia B. -:-

POLSKO: III Liga - Skupina IV

14:00Avia Swidnik - Ostrowiec 1:2
89'Biala Podlaska - Sokol Sieniawa 0:0
90'Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn 0:1
90'Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 1:0
89'S. Wola - Czarni Polaniec 3:0
90'Unia Tarnow - Wisloka Debica 0:0
61'Korona Rzeszow - Wolka Pelkinska 1:0

POLSKO: Juniorská liga

12:00Wisla U18 - Arka U18 3:1
12:15Polonia V. U18 - Zaglebie U18 5:1

POLSKO: Ekstraliga ženy

13:00UJ Krakow Ž - Czarni Sosnowiec Ž 0:0

PORTUGALSKO: Liga 3

87'Braga B - CDC Montalegre 1:0

PORTUGALSKO: Taça de Portugal

12:00Oliveira Hospital - Guimaraes 0:1 [ 13.40 | 6.77 | 1.16 ]
45+'Berco - Belenenses 0:0 [ 10.50 | 5.34 | 1.23 ]
45+'Camacha - Tondela 1:1 [ 8.35 | 4.93 | 1.28 ]
45+'Leixoes - Vilaverdense 1:0 [ 1.28 | 5.04 | 8.19 ]
45+'Oriental Dragon - Moreirense 1:0 [ 5.56 | 3.94 | 1.48 ]
45+'Paredes - Academico Viseu 1:1 [ 4.00 | 3.42 | 1.78 ]
45+'Sp. Espinho - Caldas 0:0 [ 2.40 | 3.09 | 2.76 ]
45+'Valadares Gaia - Casa Pia 1:1 [ 5.43 | 3.78 | 1.52 ]
45+'Vilafranquense - Real SC 1:1 [ 1.79 | 3.25 | 4.17 ]
17:00Leiria - Santa Clara -:- [ 5.30 | 3.75 | 1.53 ]
19:00Louletano - Estrela -:- [ 4.76 | 4.50 | 1.50 ]
21:15Trofense - Benfica -:- [ 13.30 | 6.82 | 1.16 ]

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Estoril U23 - Belenenses U23 2:0
12:00Portimonense U23 - Maritimo U23 2:1
45+'Academica U23 - Leixoes U23 0:1

RAKOUSKO: Bundesliga

17:00A. Klagenfurt - Rapid Vídeň -:- [ 4.02 | 4.00 | 1.78 ]
17:00Altach - Salcburk -:- [ 13.00 | 7.06 | 1.19 ]
17:00Austria Vídeň - Admira -:- [ 2.07 | 3.37 | 3.53 ]

RAKOUSKO: 2. Liga

14:30Horn - Amstetten 0:3 [ 2.82 | 3.58 | 2.13 ]
14:30Lafnitz - Dornbirn 2:0 [ 1.25 | 5.34 | 9.07 ]
14:30Rapid (Am) - Innsbruck 0:3 [ 3.01 | 3.42 | 2.09 ]

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

59'Stripfing - Mauerwerk 2:0
17:00Wiener Viktoria - Neusiedl -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

82'AC Wolfsberger (Am) - Spitall 2:1
86'Stadl Paura - Weindorf St. Anna 2:2
59'Ried (Am) - Union Gurten 0:0
45+'WSC Wels - Wels 1:0

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Tyrolsko

14:00SV Worgl - Innsbruck (Am) 3:1
81'SV Innsbruck - SC Imst 1:1

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Salcburk

45+'Saalfelden - Bischofshofen 0:0

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

53'Wolfurt - Bregenz 0:0
17:00Lauterach - Hohenems -:-

RAKOUSKO: Bundesliga ženy

12:00Sudburgenland Ž - Altenmarkt Ž 0:5
14:00Neulengbach Ž - Bergheim Ž -:-

RÉUNION: Regionale 1

18:00Bretagne - Excelsior -:-

RUMUNSKO: Liga 1

16'Sepsi - FC Voluntari 0:0 [ 1.69 | 3.20 | 5.65 ]
19:30FCSB - Mioveni -:- [ 1.53 | 3.75 | 6.13 ]

RUMUNSKO: Liga 2

10:00Braila - FC Buzau 0:7 [ 7.82 | 4.69 | 1.30 ]
10:00Calarasi - Metaloglobus Bucharest 0:1 [ 3.89 | 3.50 | 1.78 ]
10:00Selimbar - Concordia 1:0 [ 3.76 | 3.08 | 1.94 ]
10:00Unirea Slobozia - Politehnica Timisoara 1:0 [ 2.34 | 2.90 | 3.01 ]
10:00Viitorul Tg. Jiu - Unirea Constanta 2:1 [ 1.29 | 4.78 | 8.08 ]
14:00Steaua Bucuresti - Astra 1:1 [ 1.24 | 4.98 | 11.50 ]

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1

14:00Bucovina Radauti - Dante Botosani -:-
14:00Ceahlaul - Sporting Vaslui -:-
14:00Somuz Falticeni - Husana Husi -:-
14:00Stiinta Miroslava - Foresta Suceava -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2

14:00Dinamo Bacau - CS Faurei -:-
14:00Metalul Buzau - Otelul -:-
14:00Sporting Liesti - Viitorul Ianca -:-
14:00Sportul Chiscani - Aerostar -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3

14:00Fetesti - Agricola Borcea -:-
14:00Voluntari 2 - Gloria Albesti -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4

14:00Bradu - Tunari -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5

14:00CS Blejoi - Cetate Rasnov -:-
14:00FC Pucioasa - SR Brasov -:-
14:00Targu Secuiesc - CSO Plopeni -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6

14:00Petrolul Potcoava - CSM Alexandria -:-
14:00Sporting Rosiori - CSO Filiasi -:-
14:00Viitorul Daesti - Minerul Costesti -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7

14:00Aurul Brad - Viitorul Simian -:-
14:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSM Resita -:-
14:00Lupac - Viitorul Tg. Jiu II -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8

14:00Bisnov - CSC Dumbravita -:-
14:00Crisul Chisineu Cris - Ghiroda & Giarmata Vii -:-
14:00Frontiera Curtici - Avantul Periam -:-
14:00ZrušenoTeuz Cermei - Poli Temešvár -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9

14:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-
14:00Ocna Mures - Unirea Alba-Iulia -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10

14:00CA Oradea - Baia Mare -:-
14:00FC Olimpia Satu Mare - Baile Felix -:-
14:00Luceafarul Oradea - Progresul Somcuta Mare -:-
14:00Somesul Dej - CSM Zalau -:-

RUSKO: Premier Liga

13:00Arsenal Tula - Zenit 2:1 [ 8.49 | 5.13 | 1.34 ]
57'Kazaň - Lok. Moskva 1:0 [ 2.19 | 3.26 | 3.34 ]
18:00Soči - FK Rostov -:- [ 1.69 | 3.63 | 5.14 ]
18:00Sp. Moskva - Dyn. Moskva -:- [ 2.50 | 3.15 | 2.88 ]

RUSKO: FNL 2 - sk. 4

11:30Ural 2 - Zvezda Perm 4:2

RUSKO: 1. liga ženy

10:00Zvezda Ž - FK Yenisey Ž 2:1
13:00FK Rostov Ž - CSKA Moskva Ž 0:1
14:00Krasnodar Ž - Lok. Moskva Ž 0:3
87'Kazaň Ž - Chertanovo M. Ž 1:0
87'Zenit Ž - Rjazaň Ž 0:3

ŘECKO: Super League

17:15Smyrnis - Asteras T. -:- [ 3.37 | 2.83 | 2.31 ]
19:30Panathinaikos - Ionikos -:- [ 1.43 | 4.08 | 7.45 ]

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

76'Cosmos - Faetano 0:2
76'Libertas - San Giovanni 2:0
76'Pennarossa - Juvenes/Dogana 0:0
76'Virtus - Domagnano 1:2

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

17:00Al Batin - Al Shabab -:- [ 4.71 | 3.91 | 1.63 ]
17:05Al Feiha - Al-Raed -:- [ 2.40 | 3.31 | 2.76 ]
17:20Al Taee - Abha -:- [ 2.17 | 3.31 | 3.13 ]
19:10Al Ahli SC - Al-Ettifaq -:- [ 2.00 | 3.65 | 3.25 ]

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

16:00OdloženoCarrick Rangers - Crusaders -:- [ 4.63 | 3.60 | 1.70 ]
45+'Cliftonville - Larne 1:1 [ 3.36 | 3.40 | 2.04 ]
45+'Glenavon - Dungannon 2:1 [ 1.48 | 4.31 | 5.70 ]
45+'Portadown - Ballymena 0:0 [ 3.22 | 3.65 | 2.01 ]
45+'Warrenpoint - Linfield 0:3 [ 10.20 | 5.80 | 1.23 ]
18:30Glentoran - Coleraine -:- [ 2.10 | 3.42 | 3.19 ]

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

45+'Annagh - Ballyclare 1:2
45+'Ards - Queens Univ. 0:0
16:00Dergview - Loughgall -:-
16:00Dundela - Ballinamallard -:-
45+'H&W Welders - Knockbreda 1:1
45+'Institute - Newry City 1:1

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

14:00Akademija Pandev - Shkendija 2:1
14:00Bregalnica - Makedonija GP 4:1
14:00Renova - Pelister 2:0
14:00Struga - Borec 1:1
14:00Tikves - Shkupi 0:1

SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL

14:00Belasica - Osogovo -:-
14:00Detonit Junior - Lok. Gradsko -:-
14:00FK Korab - Teteks -:-
14:00KF Gostivar - Sileks -:-
14:00Kit Go Pehchevo - Sloga Vinica -:-
14:00Kozuv Gevgelija - Sasa -:-
14:00Pobeda - Bratstvo 07 -:-
14:00Vardar - Ohrid -:-
14:00Veleshta - Besa 1976 -:-
14:00Voska Sport - Kadino Skopje -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:00Anti Drugs Strikers - Bai Bureh Warriors -:-
20:00East End Tigers - Kallon -:-

SKOTSKO: Premiership

45+'Hibernian - Dundee Utd 0:0 [ 1.63 | 3.81 | 5.37 ]
45+'Motherwell - Celtic 0:1 [ 7.90 | 4.84 | 1.37 ]
45+'Rangers - Hearts 1:0 [ 1.44 | 4.38 | 7.07 ]
45+'Ross County - St. Mirren 1:3 [ 2.88 | 3.20 | 2.47 ]
45+'St. Johnstone - Livingston 0:2 [ 1.83 | 3.19 | 4.91 ]
19:00Dundee FC - Aberdeen -:- [ 3.06 | 3.17 | 2.37 ]

SKOTSKO: Championship

45+'Ayr - Queen of South 0:0 [ 2.01 | 3.11 | 3.51 ]
45+'Dunfermline - Kilmarnock 0:0 [ 3.35 | 3.02 | 2.11 ]
45+'Inverness - Morton 1:0 [ 1.56 | 3.51 | 5.42 ]
45+'Raith - Arbroath 1:0 [ 2.18 | 3.07 | 3.14 ]

SKOTSKO: League One

45+'Alloa - Peterhead 2:2 [ 2.20 | 3.30 | 2.90 ]
45+'Clyde - Montrose 0:3 [ 3.72 | 3.54 | 1.81 ]
45+'Dumbarton - Queen's Park 0:0 [ 4.16 | 3.31 | 1.77 ]
45+'East Fife - Cove Rangers 2:0 [ 4.59 | 3.68 | 1.62 ]
45+'Falkirk - Airdrieonians 0:1 [ 1.97 | 3.28 | 3.42 ]

SKOTSKO: League Two

45+'Albion Rovers - Elgin 0:0 [ 2.84 | 3.29 | 2.24 ]
45+'Cowdenbeath - Stenhousemuir 0:2 [ 2.29 | 3.21 | 2.82 ]
45+'Forfar - Annan 0:0 [ 1.81 | 3.36 | 3.93 ]
45+'Stirling - Stranraer 0:0 [ 1.86 | 3.48 | 3.58 ]

SKOTSKO: Highland League

16:00Clachnacuddin - Brora Rangers -:-
16:00Formartine Utd - Turriff Utd -:-
16:00Fort William - Lossiemouth -:-
16:00Fraserburgh - Keith -:-
16:00Huntly - Buckie Thistle -:-
16:00Inverurie Loco Works - Forres Mechanics -:-
16:00Rothes - Deveronvale -:-
16:00Strathspey Thistle - Nairn County -:-
16:00Wick Academy - Brechin -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

45+'Žilina - Dun. Streda 0:1 [ 1.98 | 3.90 | 3.35 ]
18:00Pohronie - Ružomberok -:- [ 3.35 | 3.48 | 2.10 ]
18:00Senica - Michalovce -:- [ 2.54 | 3.10 | 2.86 ]
18:00Z. Moravce-Vráble - Sereď -:- [ 2.72 | 3.26 | 2.56 ]

SLOVENSKO: 2. liga

14:30B. Bystrica - Slovan Bratislava B 1:0 [ 1.13 | 7.41 | 15.10 ]
14:30Dubnica - Košice 1:2 [ 4.55 | 3.70 | 1.62 ]
14:30Námestovo - Komárno 0:2 [ 12.40 | 6.52 | 1.17 ]
14:30Púchov - Petržalka 1:1 [ 2.97 | 3.29 | 2.16 ]
18:00Skalica - Bardejov -:- [ 1.22 | 5.40 | 11.40 ]

SLOVENSKO: 3. liga - Západ

14:00Nitra - Malženice -:-
14:00Nové Mesto n. V. - Kalná n. Hronom -:-
14:00Partizanske - Imeľ -:-
14:00Pov. Bystrica - Nové Zámky -:-
14:00Šaľa - Velké Ludince -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Východ

14:00Giraltovce - Lipany -:-
14:00Krompachy - Svidník -:-
14:00Spišská Nová Ves - Kalša -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Centrální

14:00Čadca - L. Štiavnica -:-
14:00Martin - Žarnovica -:-
14:00Podkonice - MŠK Lučenec -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Bratislava

15:00Vrakuňa B. - Malacky -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

17:00Mura - Aluminij -:- [ 1.55 | 3.71 | 5.21 ]
20:15Maribor - Radomlje -:- [ 1.33 | 4.57 | 7.15 ]

SLOVINSKO: 2. SNL

88'Dob - ND Gorica 0:1
73'Jadran Dekani - Rogaska 0:0
87'Krsko - Beltinci 0:3
85'Primorje - Fuzinar 3:0
88'Rudar - Brezice 4:1

SLOVINSKO: 3. SNL - Východ

15:00Dravograd - Videm -:-
15:00NK Bistrica - Sampion Celje -:-
15:00Podvinci - Korotan -:-
15:00Zavrc - Dravinja -:-
15:00Zrece - Dobrovce -:-

SLOVINSKO: 3. SNL - Západ

15:00Slovan Ljubljana - Brda -:-
15:00Škofja Loka - NK Adria -:-
15:00Tolmin - Postojna -:-
15:00Ziri - Ljubljana Svoboda -:-
17:00Sencur - Izola -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

79'Al Thaid - Hatta 1:1
77'Gulf Heroes - Dubai City 2:1
78'Masfut - Al Arabi 2:3

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Pro League Cup

83'Al Dhafra - Al Nasr 1:3 [ 6.80 | 4.56 | 1.34 ]
83'Bani Yas - Al Wasl 1:2 [ 2.55 | 3.28 | 2.47 ]

SRBSKO: Super Liga

45+'Kolubara - CZ Bělehrad 0:6 [ 20.60 | 12.50 | 1.06 ]
18:00Cukaricki - Vojvodina -:- [ 1.93 | 3.31 | 3.52 ]

SRBSKO: Prva Liga

88'Buducnost Dobanovci - Javor 0:0 [ 4.22 | 3.19 | 1.80 ]
86'Mladost GAT - Indjija 2:3 [ 2.69 | 2.76 | 2.71 ]
89'Timok - Mačva 0:1 [ 2.39 | 2.97 | 2.87 ]
88'Zeleznicar Pancevo - Rad 2:1 [ 1.58 | 3.46 | 5.35 ]

SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad

11:00Prva Iskra Baric - Zvezdara 1:0
11:00Teleoptik - Radnički Obrenovac 2:2
15:00OFK Bělehrad - BSK Borča -:-
15:00Radnički Bělehrad - Usce -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

15:00Bečej - Tisa Adorjan -:-
15:00Dinamo Pančevo - Radnički Zrenjanin -:-
15:00Hajduk 1912 - Omladinac NB -:-
15:00Jedinstvo SP - Tekstilac -:-
15:00Stari Grad - Vršac -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Východ

14:30Din. Vranje - Jagodina -:-
14:30Dubocica - Rembas -:-
14:30Meševo - Radnicki Pirot -:-
14:30OdloženoTrayal Krusevac - Brzi Brod -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Západ

14:30Borac 1926 - RSK Rabrovo -:-
14:30Mladi Radnik - Macva Bogatic -:-
14:30Real Podunavci - Smederevo -:-
14:30Sloga Pozega - Sloga Kraljevo -:-
14:30Sloga 1940 - Radevac -:-
14:30Takovo - Sloboda -:-
14:30Trepca - Jedinstvo U. -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

45+'Amorebieta - Cartagena 1:1 [ 2.57 | 2.94 | 2.97 ]
45+'Girona - Huesca 0:0 [ 2.37 | 2.99 | 3.24 ]
18:15Las Palmas - Tenerife -:- [ 2.43 | 2.86 | 3.28 ]
20:30Malaga - Zaragoza -:- [ 2.68 | 2.78 | 2.99 ]
21:00Gijon - Alcorcon -:- [ 1.59 | 3.58 | 6.44 ]

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - Skupina 1

17:00Leonesa - Extremadura UD -:- [ 2.12 | 3.13 | 3.21 ]
17:00SD Logrones - Zamora -:- [ 2.05 | 2.87 | 3.73 ]
19:00La Coruňa - San Sebastian Reyes -:- [ 1.51 | 3.45 | 6.30 ]

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - Skupina 2

17:00Castellon - Gimnastic -:- [ 2.14 | 2.85 | 3.50 ]
17:00Linares - Algeciras -:- [ 2.72 | 3.14 | 2.40 ]
19:00Betis B - Villarreal B -:- [ 3.85 | 3.15 | 1.89 ]
21:00Real Madrid B - Barcelona B -:- [ 1.94 | 3.30 | 3.50 ]

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1

17:00Union Club Ceares - Coruxo -:-
18:00Langreo - Union Adarve -:-
19:00Pontevedra - Llanera -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2

45+'Logrones Promesas - Arenas Club 1:0
17:00Mutilvera - AD San Juan -:-
17:00Osasuna B - Racing Rioja -:-
18:00Racing Santander B - Pena -:-
19:00Gernika - Burgos Promesas -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3

17:00Terrassa - Andratx -:-
17:30Ejea - Badalona -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2

17:00Roces - Caudal Deportivo -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3

16:30UC Cartes - Castro -:-
17:00Barreda Balompie - Guarnizo -:-
17:00UD Samano - Atletico Albericia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4

16:30Pasaia - Basconia -:-
16:30Tolosa FC - Urduliz -:-
17:00Lagun Onak - Aurrera Ondarroa -:-
17:30Amurrio Club - Beti Gazte -:-
17:30Uritarra - Durango -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6

17:00Jove - Villajoyosa -:-
18:00Beniganim - Ilicitano -:-
18:00Valencia B - Atzeneta -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7

16:00Paracuellos Antamira - Vallecano B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8

16:00Colegios Diocesanos - Guijuelo -:-
16:30Numancia B - Ciudad Rodrigo CF -:-
16:30Santa Marta Tormes - Atl. Astorga -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9

13:00Intergym Melilla - UD San Pedro -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10

17:00Rota - Ceuta B -:-
18:30CD Gerena - Cordoba B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

16:00Sant Jordi - Santanyi -:-
17:00Manacor - Felanitx -:-
17:00Poblense - Llosetense -:-
18:00Rotlet Molinar - Serverense -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

12:00Arucas - Las Zocas 3:0
12:00Union Viera - Vera -:-
15:15OdloženoYaiza - SD Tenisca -:-
17:00Santa Ursula - Gran Tarajal -:-
19:00CD Marino - Las Palmas C -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15

16:00Beti Kozkor - Beti Onak -:-
16:00Huarte - Cortes -:-
16:30CD Cantolagua - CD Corellano -:-
16:30CD Gares - Valle Egues -:-
17:00Subiza - Azkoyen -:-
17:00Txantrea - Murchante -:-
17:30Burlades - Ezcabarte -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16

17:00CF Rapid - Yague -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18

17:00Guadalajara - Ciudad Real -:-
18:00Azuqueca - Almansa -:-
18:00Tarancon - Hogar Alcarreno -:-
18:00Villarrubia - Villacanas -:-

ŠPANĚLSKO: Primera Division ženy

13:00Valencia Ž - Vallecano Ž 1:0
18:00Sevilla Ž - Real Madrid Ž -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division ženy

12:30Cacereno Ž - Santa Teresa Ž -:-
13:00Femarguin Ž - Alhama Ž -:-
13:00Real Union Ž - La Solana Ž -:-
16:00Cordoba Ž - Elche CF Ž -:-
16:00Espanyol Ž - CD Parquesol CF Ž -:-
16:30Granada Ž - Castellon Ž -:-
17:30Pradejon Ž - Oviedo Moderno Ž -:-
18:00Zaragoza CFF Ž - Atl. Madrid B Ž -:-
20:00Madrid C. B Ž - Betis B Ž -:-
20:00Seagull Ž - Las Planas Ž -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

89'Degerfors - Halmstad 2:1 [ 2.93 | 3.20 | 2.44 ]
90'Östersunds - Malmö FF 0:3 [ 8.92 | 5.45 | 1.31 ]
17:30Sirius - Varbergs -:- [ 2.54 | 3.00 | 2.95 ]

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00GAIS - Värnamo 1:2 [ 3.37 | 3.24 | 2.10 ]
89'AFC Eskilstuna - Västerås SK 0:1 [ 2.46 | 3.43 | 2.61 ]

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

13:00Sollentuna - Sylvia 1:0 [ 2.73 | 3.26 | 2.33 ]
13:00Umeå - Gefle 2:1 [ 1.85 | 3.54 | 3.55 ]
45+'Hudiksvalls - Taby 0:0 [ 2.47 | 3.45 | 2.45 ]
45+'Sandvikens - Haninge 0:1 [ 1.36 | 4.48 | 6.47 ]

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

13:00Lindome - Vanersborgs IF 1:2 [ 2.34 | 3.20 | 2.75 ]
13:00Torns - Tvaakers 1:3 [ 3.97 | 3.45 | 1.77 ]
14:00IFK Malmö - Assyriska IK 0:2 [ 1.78 | 3.60 | 3.75 ]
45+'Atvidabergs - Linkoping City 0:0 [ 1.28 | 5.44 | 7.09 ]
45+'Lunds - Oskarshamns 0:0 [ 3.25 | 3.40 | 1.99 ]
45+'Utsiktens - Osterlen FF 2:0 [ 1.42 | 4.19 | 5.95 ]

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

13:00Froso IF - Skelleftea 1:4
13:00IFK Ostersund - Storfors AIK 4:1
14:00Taftea IK - Sandviks 2:1
14:00Umeå - Notvikens IK 1:1
15:00Friska Viljor FC - Bodens -:-
15:00Gottne IF - Ytterhogdals -:-
16:30Team TG FF - Bergnasets AIK -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

13:00Gute - Enskede 2:3
14:00Osteraker IFK - Sandvikens 4:2
15:00Upsala - IFK Stocksund -:-
16:00FC Arlanda - Kvarnsvedens -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

12:00Frölunda - Torslanda 2:0
13:00Hoganas - Onsala BK 3:1
13:00Savedalens - Assyriska BK 2:5
13:30Ullareds IK - Varbergs GIF -:-
14:00Angelholms - Vinbergs 1:0
14:00BK Astrio - Tord 1:1
15:00Husqvarna - Dalstorps IF -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

14:00Asarums - Solvesborgs 1:1
14:00Eslovs - IFK Karlshamn 2:0
14:00Rosengard - IFK Berga 3:1
15:00Rappe GOIF - Balkan -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Huddinge - Motala -:-
14:00Nykopings - Tyreso 6:1
14:00Trosa-Vagnharads - Eskilstuna City -:-
15:00Mjolby AI FF - Syrianska -:-
15:00Smedby - Arameisk-Syrianska -:-
15:00Varmbols - Rynninge -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

14:00Ahlafors - Forward 1:4
14:00Angered - Stenungsunds 5:0
14:00Grebbestads - Karlstad II 6:1
14:00Nordvarmland - Tidaholm IFK 8:0
15:00Lidkopings FK - IFK Skovde FK -:-
15:00Vanersborgs FK - Kumla -:-
15:00Yxhults IK - Oddevold -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:00Vittsjo Ž - Hammarby Ž 3:1 [ 2.12 | 3.27 | 3.06 ]
90'Djurgarden Ž - Kristianstads Ž 1:3 [ 3.87 | 3.48 | 1.79 ]

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

14:00Jitex Ž - Umeå IK Ž 0:2
14:00Mallbackens Ž - Sundsvall Ž 1:0
86'Alvsjo Ž - Alingsas FC Ž 2:1
85'Borgeby Ž - Kalmar Ž 0:3
18:00Bollstanas Ž - Norrkoping Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Super League

18:00Young Boys - Lucern -:- [ 1.22 | 6.67 | 11.70 ]
20:30Curych - Lugano -:- [ 2.07 | 3.31 | 3.61 ]

ŠVÝCARSKO: Challenge League

18:00Kriens - Schaffhausen -:- [ 3.55 | 3.62 | 1.83 ]
18:00Yverdon - Wil -:- [ 1.83 | 3.60 | 3.57 ]

ŠVÝCARSKO: Promotion League

14:45Sion II - Etoile-Carouge -:-
59'Basilej II - Curych II 0:1
45+'Bavois - Rapperswil 0:0
45+'Young Boys II - YF Juventus 1:1
17:00Nyonnais - Black Stars -:-
17:45Bellinzona - Cham -:-
20:00Biel - Breitenrain -:-
20:00Chiasso - Bruhl -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1

16:00Lausanne II - Vevey -:-
17:00Bulle - Oberwallis Naters -:-
17:00Meyrin - Monthey -:-
17:30Martigny - La Chaux-De-Fonds -:-
17:30Sarraz-Ecleplens - Echallens -:-
19:00Thun II - Terre Sainte -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2

16:00Bassecourt - Hongg -:-
16:00Koniz - Kosova -:-
16:00Schotz - Munsingen -:-
16:00Solothurn - Zug -:-
16:00Wohlen - Grasshopper II -:-
17:00Buochs - Lucern II -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

16:00Balzers - Freienbach -:-
16:00Eschen - Baden -:-
16:00Linth - Wettswil-Bonstetten -:-
16:00Tuggen - Paradiso -:-
17:00Uzwil - St. Gallen II -:-
17:30Thalwil - Gossau -:-
18:00Lugano II - Winterthur II -:-

ŠVÝCARSKO: Super League ženy

45+'Curych Ž - FF Lugano 1976 Ž 2:0
18:30Young Boys Ž - Lucern Ž -:-
19:30Basilej Ž - Aarau Ž -:-

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

12:00OdloženoCSKA Pomir Dushanbe - Kuktosh -:-
12:00OdloženoEskhata - Istiqlol Dushanbe -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00Kagera Sugar - Mbeya City 0:0
82'Geita Gold - Mtibwa Sugar 1:1

THAJSKO: Thai League 1

12:30Samut Prakan City - Port MTI FC 2:2 [ 2.15 | 3.38 | 2.93 ]
13:00Khonkaen Utd. - Nong Bua Pitchaya 1:0 [ 2.87 | 3.00 | 2.40 ]
13:00Suphanburi - Pathum United 0:2 [ 4.28 | 3.33 | 1.75 ]
14:00Chiangmai Utd - Prachuap 0:1 [ 2.64 | 2.95 | 2.60 ]

THAJSKO: Thai League 2

12:00Phrae - Sukhothai 1:2
13:00Trat FC - Kasetsart 1:0
13:30Muangkan Utd - Khonkaen FC 3:3
14:00Lampang - Ayutthaya Utd 3:0
14:00Raj Pracha - Rayong FC 3:3

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

88'Zarzis - Olympique Beja 0:1 [ 2.20 | 2.80 | 3.48 ]
45+'Club Africain - Rejiche 1:1 [ 1.53 | 3.41 | 6.08 ]

TURECKO: Superliga

12:30Giresunspor - Rizespor 2:0 [ 1.76 | 3.35 | 4.62 ]
81'Sivasspor - Antalyaspor 2:2 [ 1.86 | 3.25 | 4.24 ]
18:00Adana Demirspor - Yeni Malatyaspor -:- [ 1.66 | 3.71 | 4.79 ]

TURECKO: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Ankaragucu 1:2 [ 2.70 | 3.15 | 2.41 ]
12:30Umraniyespor - Eyupspor 2:2 [ 2.55 | 3.22 | 2.50 ]
84'Denizlispor - Balikesirspor 1:1 [ 1.62 | 3.61 | 4.69 ]
18:00Menemenspor - Samsunspor -:- [ 5.21 | 3.88 | 1.52 ]

TURECKO: 2. Lig White Group

13:00Ankara Demirspor - 1922 Konyaspor 1:0
13:00Pendikspor - Akhisarspor 4:1

TURECKO: 2. Lig Red Group

13:00Etimesgut - Sariyer 1:0

UKRAJINA: Premier League

13:00Mariupol - Metalist 1925 1:2 [ 2.44 | 3.00 | 2.78 ]
45+'Lvov - Dyn. Kyjev 1:1 [ 11.50 | 5.50 | 1.21 ]
18:30Dnipro-1 - Kolos Kovalivka -:- [ 1.68 | 3.34 | 4.67 ]

UKRAJINA: Persha Liga

12:15Podillya Khmelnytskyi - Prykarpattya 0:2
14:30Kryvbas - Kramatorsk 3:0

UKRAJINA: Druha Liga

13:00Dunaivtsi - Bukovyna 1:0
13:00Liubomyr Stavyshche - FC Chernihiv 0:3
13:00Nova Kakhovka - MFC Metalurh 0:1
13:00Skoruk Tomakovka - Sumy 6:0
14:00FC Vovchansk - Nikopol 2:0
14:00Chaika - Karpaty Lviv 0:4
14:00Krystal - Trostyanets 2:2
14:00OdloženoLNZ Cherkasy - Nyva Vinnytsya -:-
14:00Mykolaiv - Balkany 1:2
14:00SC Poltava - Tavriya 1:3

UKRAJINA: Juniorská liga

11:00Minaj U19 - Desna U19 4:0
12:00OdloženoInhulets U19 - Rukh Lviv U19 -:-
12:00Oleksandrija U19 - Vorskla U19 1:1

UKRAJINA: 1. Liga ženy

10:00Voshod Ž - Mariupol Ž 1:2
11:30Ateks Ž - Kolos Kovalivka Ž 0:5
13:00Karpaty Lviv Ž - Panthers FC Uman Ž 3:4

URUGUAY: Primera Division - Clausura

53'River Plate - Sud America 3:1 [ 1.59 | 3.80 | 5.30 ]
17:45Montevideo City - Rentistas -:- [ 1.61 | 3.85 | 4.94 ]
20:00Liverpool M. - Plaza Colonia -:- [ 1.88 | 3.52 | 3.76 ]
23:00Nacional - Boston River -:- [ 1.49 | 4.03 | 6.26 ]

USA: MLS

19:00Club de Foot Montreal - Philadelphia Union -:- [ 2.29 | 3.35 | 3.04 ]
21:30Los Angeles FC - San Jose Earthquakes -:- [ 1.56 | 4.16 | 5.49 ]
00:00Columbus Crew - Inter Miami -:- [ 1.73 | 3.73 | 4.60 ]

USA: USL Championship

01:30Tampa Bay - New York Red Bulls 2 1:1 [ 1.21 | 6.09 | 9.84 ]
21:00Real Monarchs - Austin Bold -:- [ 3.01 | 3.30 | 2.14 ]
23:00Las Vegas Lights - Phoenix Rising -:- [ 7.22 | 4.86 | 1.31 ]

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Forward Madison -:-

UZBEKISTÁN: Super League

13:15Pakhtakor - Qizilqum 4:2 [ 1.23 | 5.18 | 11.20 ]
14:00Turon - Termez Surkhon 1:1 [ 2.01 | 3.05 | 3.56 ]
57'Sogdiana - Kokand 1912 1:1 [ 1.81 | 3.24 | 4.07 ]

VENEZUELA: Primera Division - 1. fáze

00:15Universidad Central - Metropolitanos 1:1 [ 2.35 | 3.11 | 2.81 ]
02:30Dep. Tachira - Zamora 1:2 [ 2.96 | 3.21 | 2.20 ]
22:00Aragua - Yaracuyanos -:- [ 1.71 | 3.20 | 4.78 ]
00:15La Guaira - Lara -:- [ 2.89 | 2.92 | 2.41 ]

VENEZUELA: Segunda Division

21:30Academia Rey - JBL Zulia -:-
21:30Angostura - Petare -:-
21:30Dynamo Puerto - Bolivar -:-
21:30El Vigia - Frontera -:-
21:30Libertador - Fundacion AIFI -:-
21:30Llaneros - Yaracuy -:-
21:30Titanes - Local Andina -:-
21:30Urena - Rayo Zuliano -:-

WALES: Cymru Sever

52'Holyhead - Llanrhaeadr 1:1
54'Llanidloes - Llangefni 1:1

WALES: FA Cup

13:45Colwyn Bay - Cardiff Metropolitan 1:0 [ 3.96 | 3.78 | 1.70 ]
90+'Saltney Town - Aberystwyth 0:0 [ 16.20 | 9.00 | 1.08 ]
57'Buckley - Taffs Well 0:2 [ 1.84 | 3.56 | 3.57 ]
58'Carmarthen - TNS 0:0 [ 11.30 | 8.50 | 1.12 ]
58'Haverfordwest - Bala Town 0:0 [ 3.31 | 3.53 | 1.93 ]
58'Penybont - Caernarfon 0:0 [ 2.14 | 3.39 | 2.93 ]
56'Swansea University - Guilsfield 0:2 [ 2.74 | 3.36 | 2.27 ]

ZAMBIE: Super League

78'Buildcon - Nkwazi 0:0
81'Green Eagles - Kabwe 1:2
83'Kafue Celtic - Kansanshi 0:0
86'Konkola - Chambishi 0:0
87'Nkana - Zesco Utd 1:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.