OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

15:00Manchester City - Manchester Utd -:-
17:30Leeds - Aston Villa -:-

ČESKO: Fortuna liga

16:00Jablonec - Zbrojovka Brno -:-
16:00Teplice - Pardubice -:-
16:00Zlín - Slovácko -:-
19:00Slavia Praha - Slovan Liberec -:-

ČESKO: FNL

10:15Slavia Praha B - Vyškov 3:1
16:00Varnsdorf - Vlašim -:-

FRANCIE: Ligue 1

13:00Lorient - Lille -:-
15:00AC Ajaccio - Clermont -:-
15:00Auxerre - Brest -:-
15:00Toulouse - Montpellier -:-
15:00Troyes - Reims -:-
17:05Monako - Nantes -:-
20:45Lens - Lyon -:-

ITÁLIE: Serie A

12:30Lazio - Spezia -:-
15:00Lecce - Cremonese -:-
15:00Sampdoria - Monza -:-
15:00Sassuolo - Salernitana -:-
18:00Atalanta - Fiorentina -:-
20:45Juventus - Bologna -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Hertha - Hoffenheim -:-
17:30Schalke - Augsburg -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

14:00Espanyol - Valencia -:-
16:15Celta Vigo - Betis -:-
18:30Girona - Real Sociedad -:-
21:00Real Madrid - Osasuna -:-

ALBÁNIE: Superliga

19:00Partizani - Tirana -:-

ALBÁNIE: 1. liga

12:30Tomori Berat - Din. Tirana -:-
15:00Burreli - Oriku -:-

ALŽÍRSKO: 1. liga

17:00Chelghoum - Kabylie -:-
17:00Paradou - Khenchela -:-
19:00Setif - Constantine -:-
21:00Oran - USM Alger -:-
21:00Saoura - Belouizdad -:-

ALŽÍRSKO: Liga U21

18:00Saoura U21 - Belouizdad U21 -:-

ANDORRA: Primera Divisió

62'Inter Escaldes - Sant Julia 1:1
13:30UE Engordany - Penya -:-
16:00UE Santa Coloma - Ordino -:-
18:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-

ANGLIE: Championship

13:00Stoke - Watford -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

16:00Kingstonian - Potters Bar -:-

ANGLIE: Premier League 2

15:00Wolves U21 - Manchester City U21 -:-

ANGLIE: Ligový pohár ženy

12:30Sunderland Ž - Liverpool Ž -:-
13:00Durham Ž - Sheffield Utd Ž -:-
15:00Birmingham Ž - Brighton Ž -:-
15:00Blackburn Ž - Leicester Ž -:-
15:00Lewes Ž - Charlton Ž -:-
15:00London City Lionesses Ž - West Ham Ž -:-
15:00Reading Ž - Tottenham Ž -:-
16:00Bristol City Ž - Crystal Palace Ž -:-
16:00Coventry United Ž - Southampton Ž -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Bravos do Maquis - Primeiro de Agosto -:-
16:00Cuando Cubango - Academica -:-
16:00Santa Rita - Petro -:-
16:30Sporting de Cabinda - Dragao -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Banfield - Godoy Cruz 1:1
01:30Arsenal Sarandi - Independiente 0:1
20:30Patronato - Atl. Tucuman -:-
23:00Boca Juniors - Velez Sarsfield -:-
23:30Talleres Cordoba - Lanus -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

20:30San Telmo - Atletico Atlanta -:-
20:30Temperley - Agropecuario -:-
21:00Almirante Brown - Def. de Belgrano -:-
21:00Club A. Guemes - Atl. Rafaela -:-
21:30Estudiantes Rio Cuarto - CA Mitre -:-
21:30Gimnasia Mendoza - CA Estudiantes -:-
23:00Chaco For Ever - San Martin S.J. -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

02:00Sarmiento Resistencia - Central Norte 1:1
16:00Camioneros Buenos Aires - Argentino MM -:-
16:00CDJU Gualeguaychu - Gimnasia y Tiro -:-
21:00Boca Unidos - Atletico Parana -:-
21:00Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-
21:00Gimnasia E.R. - Union Sunchales -:-
21:00Sportivo Estudiantes - Sol de Mayo -:-
21:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario -:-
21:30Desamparados - Circulo Deportivo -:-
21:30Racing Cordoba - Def. Pronunciamiento -:-
00:00Antoniana - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

19:05Deportivo Armenio - Los Andes -:-
19:05Deportivo Merlo - Colegiales -:-
19:05San Miguel - Ituzaingo -:-
19:05Villa San Carlos - Justo Jose de Urquiza -:-
20:30Defensores Unidos - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTINA: Primera A ženy

16:00Ferro Ž - Estudiantes Ž -:-

ARMÉNIE: Premier League

13:00Van - Noah -:-

ARMÉNIE: 1. liga

13:00Ararat 2 - BKMA 2 -:-

ARUBA: Division di Honor

02:30Racing Club Aruba - Deportivo Nacional -:-
00:00Santa Fe - Estrella -:-

AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW - Play Off

05:00Maitland - Lambton J. 0:1

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

13:30Shamakhi - Sabah Baku -:-
16:00Sumqayit - Kapaz -:-

BELGIE: Jupiler Pro League

13:30Anderlecht - Charleroi -:-
16:00Gent - Cercle Bruggy -:-
18:30Kortrijk - Antverpy -:-
21:00St. Truiden - Eupen -:-

BELGIE: Challenger Pro League

16:00Beveren - Lierse K. -:-
20:00St. Lutych U23 - Anderlecht U23 -:-

BELGIE: National Division 1

14:30Antverpy B - Mandel United -:-
15:00Knokke - Gent B -:-
15:00Tienen - Patro Eisden -:-
15:00URSL Vise - Heist -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Acren - Stade Disonais -:-
15:00Binche - Jette -:-
15:00Hamoir - Solieres Sport -:-
15:00Seraing Utd 2 - Ganshoren -:-
15:00Tubize - La Louviere -:-
15:00Warnant - Meux -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Gullegem - Dikkelvenne -:-
15:00Merelbeke - KRC Harelbeke -:-
15:00Westhoek - Oudenaarde -:-
15:00Wetteren - Petegem -:-
15:00Zelzate - Torhout -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar -:-
15:00Cappellen - Belisia Bilzen -:-
15:00City Pirates - KRC Mechelen -:-
15:00Diegem - Beerschot VA 2 -:-
15:00KV Mechelen 2 - K. Berchem Sport -:-
15:00Pepingen-Halle - Tongeren -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

23'Arsenal Dzyarzhynsk - Neman 0:0
14:00FC Minsk - Energetik-BGU -:-
16:00Slavia Mozyr - Isloch -:-

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

23'Naftan - Maxline Rogachev 0:0
14:00Petrikov - Molodechno -:-
16:00Volna Pinsk - Baranovici -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

65'Din. Minsk 2 - Shakhter Soligorsk 2 2:0
12:30Belshina 2 - Brest 2 -:-
13:00BATE 2 - Zhodino 2 -:-

BERMUDY: Premier League

02:00Robin Hood - Dandy Town Hornets -:-
20:00Boulevard Blazers - St. Georges Colts -:-
20:00Devonshire Cougars - Somerset -:-
20:00Hamilton Parish - X-Roads Warriors -:-

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

23:15Aurora - Palmaflor 0:0
01:30Bolivar - Independiente Petrolero 0:0
21:00Universitario de Vinto - Always Ready -:-
23:15The Strongest - U. Sucre -:-

BOLÍVIE: Nacional B - 2. fáze

19:00Cochabamba - Sur-Car -:-
21:00Fatic - Atletico Bermejo -:-
21:00Libertad Gran Mamore - Academia del Balompie -:-
21:00Stormers SC - CD Enrique Happ -:-
21:00Wils. Cooperativas - 24 de Septiembre -:-
23:00Vaca Diez - Universitario Beni -:-

BRAZÍLIE: Série A

00:00Athletico-PR - Juventude 2:0
00:00Avai - Atletico GO 1:2
00:00Flamengo - Bragantino 4:1
00:00Goias - Fortaleza 0:1
02:00Corinthians - Cuiaba 2:0

BRAZÍLIE: Série B

23:30Ituano - CRB 1:0

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
18:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
18:00RDF - Royal -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - Tigre Noir -:-
15:00Bumamuru - Magara Young Boys -:-
15:00Dynamik - Bujumbura C. -:-
15:00Kayanza - Le Messager -:-
15:00Musongati - Inter Star -:-
15:00Olympic S. - Rukinzo -:-

ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga

15:00Buducnost - Iskra -:-

ČERNÁ HORA: Druga Liga

15:30FK Podgorica - Kom Podgorica -:-
15:30Grbalj - Mladost DG -:-
15:30Igalo - Bokelj -:-
15:30OFK Nikšič - Berane -:-
15:30Zeta - Otrant -:-

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15Bohemians B - Sokolov 4:1

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:00Teplice B - Jablonec B 1:2
10:15Hradec Králové B - Kolín 0:3
10:15Chlumec n. C. - Zápy 2:0
10:15Mladá Boleslav B - Žižkov 0:1
16:00Brozany - Pardubice B -:-

ČESKO: MSFL

10:15Baník Ostrava B - FK Frýdek-Místek 3:1
10:15Znojmo - Hlučín 1:5

ČESKO: Divize A

10:30OdloženoDomažlice B - Rokycany -:-

ČESKO: Divize B

10:15Meteor Praha - Vilémov 3:1

ČESKO: Divize C

10:15Chrudim B - Dvůr Králové 0:0
10:15Slovan Liberec B - Hlinsko 5:0
16:00Turnov - Dobrovice -:-

ČESKO: Divize D

10:15Jihlava B - Bystřice n. Pern. 5:1
15:00Lanžhot - Velká Bíteš -:-
15:00Tasovice - Stará Říše -:-

ČESKO: Divize E

10:15Slavičín - Skaštice 3:2
10:15Zbrojovka Brno B - Kozlovice 2:0
15:00Všechovice - HFK Olomouc -:-

ČESKO: Divize F

10:15Havířov - Nový Jičín 2:2
15:00Bohumín - Bílovec -:-
15:00Bruntál - Valašské Meziříčí -:-
15:00Polanka nad Odrou - Rýmařov -:-

ČESKO: Jihočeský KP

10:15Táborsko B - Protivín 5:0
90+'Třeboň - Olešník 2:1
16:00Hluboká n. V. - Jindřichův Hradec -:-
16:00Milevsko - Strakonice -:-

ČESKO: Jihomoravský KP

15:30Ivančice - Svratka Brno -:-
15:30Ráječko - Kunštát -:-

ČESKO: Karlovarský KP

10:00Karlovy Vary B - Nejdek 5:3
16:00Toužim - Nové Sedlo -:-

ČESKO: Královéhradecký KP

10:15Solnice - Dobruška 8:1
14:00Chlumec n. Cidlinou B - Jičín -:-
16:00Police nad Metují - Jaroměř -:-
16:00Týniště n. O. - Hořice -:-
16:00Vrchlabí - Slavia HK -:-

ČESKO: Liberecký KP

10:30Skalice u Č. Lípy - Pěnčín -:-

ČESKO: Moravskoslezský KP

15:00Kobeřice - Bolatice -:-
15:00Pustá Polom - Řepiště -:-
15:00Vřesina - Jakubčovice -:-

ČESKO: Olomoucký KP

15:00Brodek u Přerova - Mohelnice -:-
15:00Čechovice - Bohuňovice -:-
15:00Dolany - Želatovice -:-
15:00Medlov - Jeseník -:-
15:00Velké Losiny - Kostelec na Hané -:-
15:00Zábřeh - Lipová -:-

ČESKO: Pardubický KP

15:00Česká Třebová - Moravany -:-
15:00Svitavy - Pardubičky -:-

ČESKO: Plzeňský KP

16:00Staňkov - Plzeň - Černice -:-
16:00Vejprnice - Tlumačov -:-
16:00Zruč - Radnice -:-

ČESKO: Středočeský KP

16:00Mnichovohradišťský SK - Doksy -:-
16:00Sedlčany - Povltavská FA B -:-

ČESKO: Ústecký KP

16:00Domoušice - Lovosice -:-

ČESKO: Vysočina KP

90+'Sapeli Polná - Ledeč n. Sáz. 1:1
15:00Rapotice - Nová Ves -:-
15:00Vrchovina B - Kamenice nad Lipou -:-

ČESKO: Zlínský KP

15:00Francova Lhota - Brumov -:-
15:00Osvětimany - Strání -:-
15:00Štítná n. Vláří - Napajedla -:-

ČESKO: 2. liga ženy

10:15FC Praha Ž - Teplice Ž 1:0
15:00Líšeň Ž - Hradec Králové Ž -:-
15:00Sparta Praha B Ž - Olomouc Ž -:-
15:30Pardubice Ž - Zlín Ž -:-

DÁNSKO: Superliga

14:00Midtjylland - Viborg -:-
14:00Silkeborg - Horsens -:-
16:00Brondby - Lyngby -:-
18:00FC Kodaň - Aarhus -:-

DÁNSKO: 1. divize

13:00Koge - Fredericia -:-
13:00Naestved - Hillerod -:-

DÁNSKO: 2. divize

15:00Thisted - Hellerup -:-

DÁNSKO: 3. divize

13:00Holstebro - Dalum IF -:-
13:00VSK Aarhus - Young Boys FD -:-

DÁNSKO: Elitedivisionen ženy

23'Thisted Ž - KoldingQ Ž 0:0
16:00Koge Ž - Sundby Ž -:-
16:45Fortuna Hjorring Ž - Brondby Ž -:-

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF - Play Off

00:00Moca - Cibao 1:1
00:00Atletico Pantoja - Vega Real -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

00:45Nueve de Octubre - LDU Quito 2:2
03:00Mushuc Runa - Emelec 0:0
20:00Orense - Delfin -:-
22:30Cumbaya - Aucas -:-

EKVÁDOR: Serie B

17:30Imbabura - Olmedo -:-
19:00Libertad - America de Quito -:-
22:00Chacaritas - Santo Domingo -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

13:30Paide - Narva -:-
16:15Kalju - Levadia -:-

ESTONSKO: Esiliiga

PoločasFlora U21 - FC Alliance 4:0

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

68'Saku Sporting Ž - Tallina Kalev Ž 3:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Madlenya - Manzini Wanderers -:-
15:00Mbabane Highlanders - Tambankulu -:-
15:00Mbabane Swallows - Young Buffaloes -:-
15:00Royal Leopards - Manzini Sea Birds -:-

ETIOPIE: Premier League

23'Welayta Dicha - Ethiopia Bunna 0:0
15:00Hawassa - Legetafo Legedadi -:-

EVROPA: Pohár regionů UEFA - Kvalifikace

15:00Bavaria (Am) - Jersey (Am) -:-
15:00Lazio (Am) - Severní Makedonie (Am) -:-

EVROPA: Premier League (Krym)

14:00Kyzyltash - FC Sevastopol -:-
14:00Ocean Kerch - Rubin Yalta -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Argir - Skala Itrottarfelag -:-
16:00B36 Torshavn - Vikingur -:-
16:00Runavik - Klaksvik -:-
16:00Streymur - 07 Vestur Sorvagur -:-
18:00HB Torshavn - Toftir -:-

FILIPÍNY: PFL

10:00Mendiola FC 1991 - Stallion 0:4

FINSKO: Veikkausliiga - Skupina o titul

15:00Haka - SJK -:-
15:00KuPS - Honka -:-
17:30HJK - Inter Turku -:-

FINSKO: Veikkausliiga - Skupina o udržení

14:00Ilves - Mariehamn -:-
15:00Oulu - Lahti -:-
15:00VPS - HIFK -:-

FINSKO: Ykkonen - Skupina o titul

16:00Ekenas - KTP -:-

FINSKO: Ykkonen - Skupina o udržení

16:00Mikkeli - PEPO -:-

FINSKO: Pohár ženy - Play Off

23'Åland Utd Ž - HJK Ž 1:0

FRANCIE: Division 1 ženy

12:45Le Havre Ž - PSG Ž -:-

FRANCIE: Division 2 ženy

13:00Lens Ž - Brest Ž -:-
13:00Le Puy Ž - Marseille Ž -:-
13:00Nice Ž - Grenoble Ž -:-
13:00Štrasburk Ž - Le Mans Ž -:-
15:00Albi-Marssac Ž - Toulouse Ž -:-
15:00CA Paris Ž - Nantes Ž -:-
15:00Issy Ž - Orleans Ž -:-
15:00La Roche Ž - Saint-Malo Ž -:-
15:00Lille Ž - Méty Ž -:-
15:00Montauban Ž - Thonon Evian Ž -:-
15:00St Étienne Ž - Nimes Ž -:-
15:00Yzeure Allier Ž - Clermont Ž -:-

GHANA: Premier League

17:00OdloženoBechem United - Kotoku Royals -:-
17:00OdloženoDreams - Accra Lions -:-
17:00OdloženoKing Faisal - Asante Kotoko -:-
17:00OdloženoLegon Cities - Berekum Chelsea -:-
17:00OdloženoMedeama - Aduana -:-
17:00OdloženoNsoatreman - Karela -:-

GIBRALTAR: National League

16:00College 1975 FC - Europa Point -:-
18:30Lions Gibraltar - St Josephs -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga

13:30Bolnisi - Dinamo Batumi -:-
13:30Torpedo Kutaisi - Din. Tbilisi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Municipal - Deportivo Achuapa 1:1
02:00Deportivo Mixco - Malacateco 0:2
04:00Xelaju - Antigua 2:2
19:00Guastatoya - Comunicaciones -:-
21:00Santa Lucia - Iztapa -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:15Marathon - Honduras Progreso 5:1
03:00Motagua - Real Espana 1:2
03:30Victoria - Olimpia 0:2
22:00Real Sociedad - UPNFM -:-
23:00Olancho - Vida -:-

HONGKONG: FA Cup

09:00Resources Capital - Hong Kong FC 1:2pp

CHILE: Primera División

01:00Curico Unido - La Serena 1:0
17:00Nublense - O'Higgins -:-
23:00Cobresal - U. Espanola -:-

CHILE: Segunda Division

23:00Arica - Valdivia 2:1
20:00General Velasquez - Iberia -:-
20:30Dep. Concepcion - Rodelindo -:-

CHORVATSKO: HNL

15:00Rijeka - Hajduk Split -:-
17:30Šibenik - Gorica -:-

CHORVATSKO: Prva NL

15:30Solin - Rudes -:-

INDONÉSIE: Liga 1

11:00OdloženoPersib - Persija Jakarta -:-
15:30OdloženoPSIS Semarang - Bhayangkara Solo -:-

ÍRÁN: Persian Gulf Pro League

15:30Havadar SC - Sepahan -:-
16:00Persepolis - Tractor-Sazi -:-
17:30Sanat-Naft - Mes Rafsanjan -:-

IRSKO: Národní liga ženy

15:00Sligo Rovers Ž - Treaty Utd Ž -:-

ISLAND: Besta-deild karla - Skupina o titul

17:00Akureyri - KR Reykjavik -:-

ISLAND: Besta-deild karla - Skupina o udržení

17:00Keflavik - Akranes -:-
19:15Fram - Leiknir -:-

ITÁLIE: Serie B

16:15Benevento - Ascoli -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

14:30Novara - L.R. Vicenza -:-
14:30Pro Patria - Pro Vercelli -:-
14:30Renate - Pordenone -:-
14:30Triestina - Virtus Verona -:-
17:30Arzignano - Trento -:-
17:30Juventus U23 - Pergolettese -:-
17:30Mantova - Pro Sesto -:-
17:30Sangiuliano City - Piacenza -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

14:30Ancona - Montevarchi -:-
14:30Carrarese - Gubbio -:-
14:30Cesena - Recanatese -:-
14:30Entella - Imolese -:-
14:30Fermana - Olbia -:-
14:30Fiorenzuola - Reggiana -:-
14:30Rimini - Alessandria -:-
14:30San Donato - Lucchese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

15:00Asti - Sestri Levante -:-
15:00Borgosesia - Sanremese -:-
15:00Castanese - Legnano -:-
15:00Castellanzese - Stresa Vergante -:-
15:00Fossano - Vado -:-
15:00HSL Derthona - Gozzano -:-
15:00Chieri - Casale -:-
15:00Chisola - Fezzanese -:-
15:00PDHA - Ligorna -:-
15:00Pinerolo - Bra -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

15:00Arconatese - Breno -:-
15:00Brusaporto - Desenzano -:-
15:00Caronnese - Varesina -:-
15:00Citta di Varese - Real Calepina -:-
15:00Folgore Caratese - USD Casatese -:-
15:00Franciacorta - Ciserano-Bergamo -:-
15:00Lumezzane - Alcione Milano -:-
15:00Ponte San Pietro - Seregno -:-
15:00Villa Valle - Sona -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

15:00Caldiero Terme - Villafranca -:-
15:00Cjarlins Muzane - Portogruaro -:-
15:00Dolomiti Bellunesi - Cartigliano -:-
15:00Este - Torviscosa -:-
15:00Legnago Salus - Adriese -:-
15:00Levico Terme - Montebelluna -:-
15:00Luparense - Union Clodiense -:-
15:00Mestre - Bolzano -:-
15:00Montecchio Maggiore - Campodarsego -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina D

15:00AC Carpi - G.S. Bagnolese -:-
15:00Correggese - Scandicci -:-
15:00Crema - Ravenna -:-
15:00Fanfulla - Sammaurese -:-
15:00Forli - Corticella -:-
15:00Giana Erminio - Sant'Angelo -:-
15:00Mezzolara - Lentigione -:-
15:00Pistoiese - Real Forte Querceta -:-
15:00Salsomaggiore - Prato -:-
15:00United Riccione - Aglianese Calcio -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina E

14:30Ghivizzano Borgo - Livorno -:-
15:00Citta di Castello - Ponsacco -:-
15:00Flaminia - Arezzo -:-
15:00Follonica Gavorrano - Poggibonsi -:-
15:00Grosseto - Trestina -:-
15:00Orvietana - Pianese -:-
15:00Sangiovannese - Tau -:-
15:00Seravezza Pozzi - Montespaccato -:-
15:00Terranuova Traiana - Ostia Mare -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina F

15:00ASD Pineto Calcio - Vigor Senigallia -:-
15:00Avezzano - Vastese -:-
15:00Chieti - Cynthialbalonga -:-
15:00Nuova Florida - Sambenedettese -:-
15:00Porto D'Ascoli - Fano -:-
15:00Roma City - Termoli -:-
15:00S. N. Notaresco - Montegiorgio -:-
15:00Trastevere Calcio - Matese -:-
15:00US Tolentino - Vastogirardi -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

13:30Atletico Uri - Paganese -:-
14:30Casertana - Sarrabus Ogliastra -:-
15:00Angri - SS Nola 1925 -:-
15:00Arzachena - Lupa Frascati -:-
15:00Palmese 1914 - Aprilia -:-
15:00Portici 1906 - Ilvamaddalena -:-
15:00Sorrento - Tivoli Calcio -:-
15:00Vis Artena - Cassino -:-
15:30Pomezia - Real Monterotondo -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina H

15:00Bitonto - Barletta -:-
15:00Casarano - Nocerina -:-
15:00Cavese - Matera -:-
15:00Francavilla - Altamura -:-
15:00Gladiator - Puteolana -:-
15:00Lavello - A.C.D. Nardo -:-
15:30Gravina - Afragolese -:-
15:30Martina Calcio - Brindisi -:-
15:30Molfetta Calcio - Citta di Fasano -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

15:00AS Acireale - Lamezia Terme -:-
15:00Licata - Catania -:-
15:00Real Aversa - Cittanovese -:-
15:00Sancataldese - Canicatti -:-
15:00San Luca - Mariglianese -:-
15:00Santa Maria Cilento - S. Agata -:-
15:00USD Ragusa - Locri 1909 -:-
15:00Vibonese - Castrovillari -:-

ITÁLIE: Primavera 1

65'Bologna U19 - AC Milán U19 0:2
13:00Fiorentina U19 - Verona U19 -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

12:30Juventus Ž - Pomigliano Ž -:-
14:30AS Řím Ž - Parma Ž -:-

ITÁLIE: Serie B ženy

11:00Neapol Ž - Chievo Verona Ž -:-
13:00Trento Ž - Torres Ž -:-
15:00Apulia Trani Ž - Cesena Ž -:-
15:00Cittadella Ž - Tavagnacco Ž -:-
15:00FC Janov Ž - Brescia Ž -:-
15:00San Marino Academy Ž - Ravenna Ž -:-
15:00Ternana Ž - Lazio Ž -:-
15:00Verona Ž - Arezzo Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Sakhnin - Nes Tziona -:-
19:15H. Tel Aviv - Hapoel Jerusalem -:-

JAPONSKO: J2 League

06:00Kumamoto - Blaublitz 1:2
07:00Kanazawa - Okayama 3:1
07:00Mito - Chiba 0:1
07:00Renofa Yamaguchi - Grulla Morioka 2:2
07:00Vegalta Sendai - Verdy 0:2

JAPONSKO: J3 League

06:00Azul Claro Numazu - Yamaga 0:0
06:00Imabari - Tottori 3:0
06:00Iwaki - Kamatamare 4:1
06:00Vanraure - Ehime 1:0
07:00Gifu - Fukushima 1:1
07:00Kitakyushu - Tegevajaro Miyazaki 4:0
07:00Toyama - Sagamihara 1:0

JAPONSKO: 2. liga ženy

06:00Angeviolet Hiroshima Ž - Yokohama FC Seagulls Ž 1:1
06:00Ehime Ž - Gunma Ž 0:0
06:00Harima Albion Ž - NGU Nagoya Ž 3:0
07:00Kunoichi Ž - Setagaya Sfida FC Ž 1:2

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship

15:30Polokwane - Hungry Lions -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge

10:00Maritzburg Utd U23 - Cape Town City U23 0:3
10:00Supersport U23 - TS Galaxy U23 3:2
23'Amazulu U23 - Richards Bay U23 0:0
12:30Swallows U23 - Orlando U23 -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: MTN 8 Cup

15:30Kaizer - AmaZulu -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 1 - Skupina o titul

07:00Jeju - Gangwon 1:2

JIŽNÍ KOREA: K League 1 - Skupina o udržení

09:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu 2:2

JIŽNÍ KOREA: K League 2

06:30Daejeon - Gwangju 2:2
09:00Gyeongnam - Jeonnam 2:0

JIŽNÍ KOREA: K3 League

07:00Busan Kyotong - Ulsan Citizen 3:2
07:00Yangju Citizen - Changwon 1:2
08:00Gangneung - Mokpo 4:1

KANADA: Canadian Premier League

23:00Forge - York Utd 2:0
21:30Cavalry - Valour -:-

KANADA: U Sports

03:00UBC Okanagan - Trinity Western 3:1
04:00Thompson Rivers - UFV 0:0
04:30UBC - UNBC 0:0
19:00Montreal - Laval -:-
19:00Sherbrooke - UQTR -:-
19:00Trent - Laurentian -:-
19:00UOIT - Nipissing -:-
19:00UQAM - Concordia -:-
19:45Memorial - StFX -:-
20:00MacEwan - Lethbridge -:-
20:15Dalhousie - Acadia -:-
20:15Moncton - Saint Marys -:-
20:15UPEI - UNB -:-
21:00Toronto - RMC -:-
21:00Toronto Metropolitan - Queens -:-
21:15York - Algoma -:-
22:15Alberta - Saskatchewan -:-
22:15Laurier - Windsor -:-
22:15Waterloo - Guelph -:-

KATAR: Pohár QSL

18:15Al Arabi - Al Markhiya -:-
18:15Al-Gharafa - Al-Duhail -:-
18:15Al-Rayyan - Shamal -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

61'Kyzylzhar - K. Almaty 1:1
64'Tobol - Šachtar K. 1:1
13:00FK Akzhayik - Aktobe -:-
14:00Turan - FC Astana -:-

KEŇA: Premier League

14:00OdloženoAPS Bomet - Nairobi City -:-
14:00OdloženoKakamega Homeboyz - Leopards -:-
14:00OdloženoPolice FC - Bandari -:-
14:00OdloženoTusker - Posta Rangers -:-
14:00OdloženoWazito - Sofapaka -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

23:05Once Caldas - Jaguares de Cordoba 0:1
01:10La Equidad - Millonarios 1:0
03:15Aguilas - Tolima 1:2
21:00Pereira - Pasto -:-
23:05Junior - Dep. Cali -:-

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

23:00Real Cartagena - Boca Juniors 0:0
01:10Atletico F.C. - Cucuta 0:1

KOSOVO: Superliga

13:00FC Ballkani - Gjilani -:-
13:00Priština - Trepca 89 -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

04:00Alajuelense - Grecia 4:3
04:00Herediano - San Carlos 2:2
04:00Puntarenas FC - AD Santos 2:1
23:00Guanacasteca - Cartagines -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00CS Uruguay - Santa Ana 2:2
19:00Municipal Turrialba - Cariari Pococi -:-
21:00AD Sarchi - Carmelita -:-
21:00Limon Black Star - San Jose FC -:-
22:00Municipal Garabito - Puerto Golfito FC -:-

KUVAJT: Premier League

17:00Al Naser - Al Qadisiya -:-
19:20Al Kuwait - Al-Fahaheel -:-

KYPR: 1. liga

18:00APOEL - AEL Limassol -:-
18:00Chloraka - Aris Limassol -:-

KYPR: Division 2

15:00Achyronas-Onisilos - Xylotympou -:-
15:00Olympias Lympion - Alki Oroklini -:-

KYRGYZSTÁN: Premier Liga

12:30Abdish-Ata - Alay Osh -:-
12:30Alga - Nur-Batken -:-
12:30Kara Balta - Ilbirs -:-

LIBANON: Premier League

14:30Safa - Bourj FC -:-
14:30Salam Zgharta - Al Ahed -:-
14:30Tadamon - Al Akhaa Al Ahli -:-

LIBÉRIE: LFA First Division

15:30LPRC Oiler - Sandi -:-
17:30Invincible Eleven - Heaven Eleven -:-
17:30LISCR FC - Jubilee -:-
17:30Nimba Kwado - Watanga -:-
17:30Nimba United - Muscat -:-
19:00Mighty Barrolle - Cece United -:-

LITVA: A Lyga

16:55FK Panevezys - Suduva -:-

LITVA: I Lyga

18:30BE1 NFA - Riteriai 2 -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

17:00BFC Daugavpils - Valmiera -:-

LOTYŠSKO: 1. Liga

23'Tukums 2000 2 - Saldus SS/Leevon 0:0
16:00Alberts JDFS - Jelgava -:-

LUCEMBURSKO: Luxembourg Cup

15:00Avenir Beggen - Jeunesse Canach -:-
15:00Echternach - Bissen -:-
16:00AS Luxembourg/Porto - Kaerjeng -:-
16:00AS Wincrange - Niedercorn -:-
16:00Blo Weiss Itzig - Union Titus Petange -:-
16:00Clemency - Rumelange -:-
16:00CS Sanem - Marisca Mersch -:-
16:00Diekirch - Luxembourg City -:-
16:00Esch - Bettembourg -:-
16:00FC Munsbach - Dudelange -:-
16:00FC Red Black/Egalite - Alisontia Steinsel -:-
16:00FC Schengen - Schifflange -:-
16:00Harlange/Tarchamps - Hesperange -:-
16:00Jeunesse Gilsdorf - Wiltz -:-
16:00Kehlen - Fola -:-
16:00Koeppchen - Hostert -:-
16:00Les Ardoisiers Perle - Jeunesse Esch -:-
16:00Mertzig - Mondorf -:-
16:00Norden - Grevenmacher -:-
16:00Pratzerthal/Redange - Berbourg -:-
16:00Racing Troisvierges - Differdange -:-
16:00Red Star Merl/Belair - Blo Weiss Medernach -:-
16:00Sandweiler - Jeunesse Schieren -:-
16:00Sp. Bertrange - UNA Strassen -:-
16:00Syra Mensdorf - Rodange -:-
16:00Union Remich/Bous - Ettelbruck -:-
16:00US Feulen - Yellow Boys -:-
17:00Walferdange - FC Mamer -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

16:30Kecskemeti - Ferencváros -:-
18:45Puskas Akademie - MOL Fehérvár -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

15:00Bekescsaba - Mosonmagyarovari TE -:-
15:00Dorogi - Kozarmisleny -:-
15:00Gyirmot - Nyiregyhaza -:-
15:00Szentlorinc - DVTK -:-
17:00Ajka - Siofok -:-
17:00Kazincbarcika - Győr -:-
17:00MTK Budapešť - Csakvari -:-
17:00Pecsi - Haladas -:-
17:00Szeged - Budafoki -:-
17:00Tiszakecske - Soroksar -:-

MAĎARSKO: NB III - Východ

66'Debrecen II - Fuzesgyarmati SK 1:1
66'Vasas II - Bekescsaba II 6:1
15:00DVTK II - Hatvan -:-
15:00Elore - Eger SE -:-
15:00Jaszberenyi - Hajduszoboszloi SE -:-
15:00Karcagi - Penzugyor -:-
15:00Korosladany MSK - BVSC-Zugló -:-
15:00Putnok - Debreceni EAC -:-
15:00Senyo Carnifex - Tiszaujvaros -:-
15:00Tiszafuredi - Kisvarda II -:-

MAĎARSKO: NB III - Střed

11:00Ujpest II - PTE-PEAC -:-
12:30Hodmezovasarhely FC - Kecskemeti II -:-
15:00ESMTK Budapest - Dunaújváros PASE -:-
15:00FC Dabas - Majosi -:-
15:00Ivancsa - Paks II -:-
15:00ZrušenoMakoi - Ferencvaros II -:-
15:00Szekszardi UFC - Honved II -:-
15:00Szolnoki - Cegledi -:-

MAĎARSKO: NB III - Západ

11:00Győr II - VLS Veszprem -:-
64'Puskas Akademie II - Mori SE 2:0
67'Zalaegerszegi II - Tatabanya 1:4
14:00Kelen - Gyirmot II -:-
15:00Budaorsi - Komaromi VSE -:-
15:00Csornai - MOL Fehérvár II -:-
15:00III. Keruleti TVE - Bicskei -:-
15:00Kaposvar - Balatonfuredi -:-
15:00Nagykanizsa - Teskand -:-
15:00Zsambek - Erdi -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

14:45Ferencvaros Ž - Győr Ž -:-
15:00Astra Hungary Ž - MOL Fehérvár Ž -:-

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Civo Utd -:-
14:30Dedza Dynamos - Mighty Tigers -:-
14:30Ekwendeni Hammers - Karonga United -:-
14:30OdloženoRumphi United - Red Lions -:-
14:30Sable Farming - Kamuzu Barracks -:-

MALTA: Premier League

15:00Birkirkara - Valletta -:-
16:00Gzira - Pieta Hotspurs -:-
17:15Balzan - Hibernians -:-

MALTA: Challenge League

11:00Mqabba FC - Sliema -:-
15:00Melita FC - St. Andrews -:-
15:00Swieqi - Fgura -:-
17:30Naxxar Lions - Qrendi -:-
17:30San Gwann - Vittoriosa -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00FUS Rabat - Maghreb Fez -:-
19:15Moghreb Tetouan - Union Touarga -:-
21:30Agadir - Mouloudia Oujda -:-
21:30Wydad - Berkane -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Fes - Sale -:-
18:00Rapide Oued Zem - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00Widad Temara - Stade Marocain -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Atl. San Luis - Tigres 0:3
00:05Monterrey - Pachuca 0:0
02:05Atlas - Necaxa 1:0
04:05Cruz Azul - Guadalajara 2:1
19:00Toluca - Queretaro -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Halcones de Zapopan - UA Zacatecas 2:4
00:00Mineros de Fresnillo - Chihuahua 1:2
03:00Mexicali - Tecos FC 0:3
04:00Los Cabos - Coras 0:0
19:00Pachuca 2 - Inter Playa Del Carmen -:-
23:00Canamy - Real de Arteaga -:-
23:00Dongu - Deportiva Venados -:-
23:00Tampico Madero - Saltillo -:-
23:30Leviatan - Montaneses -:-
00:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B - Apertura

23:00Atl. Angelopolis - Calor De San Pedro 2:3
23:00Huracanes Izcalli - Canoneros Marina 2:3pen
19:00Zitacuaro - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-
23:30Mazorqueros - Ciervos -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Leon U20 - Tijuana U20 -:-
16:00Toluca U20 - Queretaro U20 -:-
18:00Santos Laguna U20 - Mazatlan U20 -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

19:00Puebla Ž - Santos Laguna Ž -:-
23:00Necaxa Ž - Atlas Ž -:-

MOLDAVSKO: Super Liga

14:00Dacia Buiucani - Petrocub -:-
17:00Š. Tiraspol - Sf.Gheorghe -:-

MONGOLSKO: Premier League

07:00Khaan Khuns-Erchim - Khangarid 7:1
10:00Tuv Buganuud - Deren 1:2
13:00Falcons - FC Ulaanbaatar -:-

MOSAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Ferroviario Beira -:-
15:00ENH Vilankulo - UD Songo -:-
15:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nampula -:-
15:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane -:-
15:00LD Maputo - Costa do Sol -:-

MYANMAR: National League

66'Yangon Utd - Rakhine United 7:0

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Kaiserslautern - Braunschweig -:-
13:30Karlsruhe - Norimberk -:-
13:30Magdeburg - Regensburg -:-

NĚMECKO: 3. Liga

13:00Viktoria Kolín n. R. - VfB Oldenburg -:-
14:00Wehen - RW Essen -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

14:00OdloženoNorderstedt - Brémy II -:-
15:00Bremer - Kiel II -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00Berlín AK 07 - Altglienicke -:-
13:30Meuselwitz - Luckenwalde -:-

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

14:00Mohuč II - Freiberg -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

13:30Neustrelitz - Schwerin -:-
14:00Furstenwalde - CFC Hertha -:-
14:00Mahlsdorf - Hansa Rostock II -:-
15:00Pampow - RSV Eintracht -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

13:00Bautzen - Bischofswerdaer -:-

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

14:00Eichede - Heider SV -:-
14:30Lubeck II - GW Siebenbaumen -:-
15:00Eckernforder SV - Flensburg -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

13:00Turkiye Wilhelmsburg - TSV Buchholz 08 -:-

NĚMECKO: Oberliga Brémy

15:00Union 60 Bremen - Vatan Bremen -:-
15:30Leher - Komet Arsten -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

15:00Arminia Hannover - Hannoverscher SC -:-
15:00Eintracht Celle - Heeslinger -:-
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - FT Braunschweig -:-
15:00Papenburg - Ramlingen-Ehlershausen -:-

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

15:00Eintracht Rheine - Siegen -:-
15:00FC Gutersloh - Munster 2 -:-
15:00Gievenbeck - Schermbeck 2020 -:-
15:00Lotte - Vreden -:-
15:00Sprockhovel - Delbrucker -:-
15:00Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund -:-
15:30Ennepetal - Erndtebruck -:-
15:30Finnentrop/Bamenohl - Bovinghausen -:-

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

15:00Rielasingen-Arlen - Grossaspach -:-

NĚMECKO: Oberliga Střední Porýní

15:30Konigsdorf - Siegburger -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

15:00Germania Ratingen - MSV Dusseldorf -:-
15:00Hamborn - Cronenberger -:-
15:00Homberg - SC St.Tonis -:-
15:00Kray - Sonsbeck -:-
15:00Meerbusch - Uerdingen -:-
15:00SW Essen - Union Nettetal -:-
15:30Hilden - Baumberg -:-
15:30TuRU Dusseldorf - TVD Velbert -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

61'Kiel U19 - Union Berlín U19 0:4
11:00Meppen U19 - Drážďany U19 -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

64'Mnichov 1860 U19 - Eintracht Trier U19 1:1
61'Unterhaching U19 - Karlsruher U19 2:2

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

63'Duisburg U19 - B. Monchengladbach U19 3:1
59'Preussen Munster U19 - Schalke U19 1:3
64'Verl U19 - Paderborn U19 1:1
63'Viktoria Kolín U19 - RW Essen U19 1:0

NĚMECKO: Bundesliga ženy

13:01Eintracht Frankfurt Ž - Brémy Ž -:-
13:01Meppen Ž - Hoffenheim Ž -:-
16:01Duisburg Ž - Bayern Ž -:-
16:01Freiburg Ž - Essen Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

65'Freiburg II Ž - Jena Ž 1:0
11:00Gutersloh Ž - Turbine Potsdam II Ž -:-
63'RB Lipsko Ž - Kolín nad Rýnem II Ž 7:1
64'Wolfsburg II Ž - Bayern II Ž 1:0
14:00Hoffenheim II Ž - Andernach Ž -:-
14:00Sand Ž - 1.FC Nurnberg Ž -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Ferretti - Managua FC 2:1
23:00Matagalpa - Juventus Managua 2:5

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ocotal U20 -:-
00:00Esteli U20 - Sport Sebaco U20 -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

8'Sittard - FC Volendam 0:0
14:30Excelsior - Utrecht -:-
14:30Nijmegen - Feyenoord -:-
16:45Waalwijk - Sparta Rotterdam -:-
20:00FC Emmen - Heerenveen -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:00Heemskerk - Baronie -:-
14:00HV & CV Quick - Watergraafsmeer -:-
14:00RKSV UDI - Oss -:-
14:00Rosmalen - Gemert -:-
14:00TOGB - Blauw Geel -:-
14:00USV Hercules - GVV Unitas -:-
14:00VVSB - Dongen -:-
14:30UNA - Haaksbergen -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

8'Ajax Ž - Heerenveen Ž 0:0
8'PSV Ž - Den Haag Ž 0:0

NORSKO: Eliteserien

17:00Aalesund - Viking -:-
17:00Ham-Kam - Jerv -:-
17:00Haugesund - Odd -:-
17:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:-
19:00Kristiansund - Rosenborg -:-

NORSKO: OBOS-ligaen

14:00Brann - Stjordals Blink -:-
14:00Bryne - Skeid -:-
14:00Fredrikstad - Mjondalen -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

14:00Traeff - Eidsvold -:-
16:30Brattvag - Asker -:-
18:00Ull/Kisa - Hodd -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

13:00Raufoss 2 - Hødd 2 -:-
14:00Molde 2 - Floro -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

16:15Orkla - Innstrandens -:-
17:00Strindheim - Rana FK -:-
17:30Junkeren - Byåsen -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

23'Funnefoss/Vormsund - Skjervoy 0:0
14:30Mjolner - Lillestrom 2 -:-
15:00Harstad - Skjetten -:-

NORSKO: Toppserien ženy - Skupina o titul

15:00Stabaek Ž - Brann Ž -:-
16:00Vålerenga Ž - Rosenborg Ž -:-

NORSKO: Toppserien ženy - Skupina o udržení

15:00Asane Ž - Arna-Bjørnar Ž -:-
15:00Avaldsnes Ž - Tromso Ž -:-
15:00LSK Kvinner Ž - Lyn Ž -:-
15:00RØA Ž - Kolbotn Ž -:-

NORSKO: 1. divisjon ženy - 2. fáze

13:00Grand Bodo Ž - Grimstad Ž -:-
16:00Ovrevoll Hosle Ž - Aalesund Ž -:-
17:00Klepp Ž - Honefoss Ž -:-

NOVÝ ZÉLAND: National League - Skupina o titul

02:00Birkenhead - Christchurch 3:1
04:00Auckland United - Melville 1:0

NOVÝ ZÉLAND: Národní liga ženy

03:15Central Football Ž - Northern Rovers Ž -:-
03:45Canterbury United Ž - Eastern Suburbs Ž 1:4
04:00Capital Football Ž - Southern United Ž 0:2

OMÁN: Professional League

15:10Oman Club - Sur Club -:-
15:15Al-Rustaq - Al Orouba -:-
17:30Al Nahda - Al Suwaiq -:-

PANAMA: LPF - Clausura

01:15Miguelito - Plaza Amador 1:1
03:30Potros del Este - Arabe Unido 2:0
23:00Tauro - Alianza -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

22:00Guairena FC - Olimpia Asuncion -:-
22:00Tacuary - Ameliano -:-
00:30Libertad - General Caballero JLM -:-

PARAGUAY: División Intermedia

15:00Colegiales - Sportivo Trinidense -:-
15:00San Lorenzo - Sp. Luqueno -:-

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

17:30Academie de FAD - SO Armee -:-
20:00ASEC Mimosas - San Pedro -:-

POLSKO: Ekstraklasa

12:30Legnica - Stal Mielec -:-
15:00Jagiellonia - Korona -:-
17:30Widzew Lodž - Raków -:-

POLSKO: 1. liga

12:40Ruch - Sandecja -:-
15:00Puszcza - Arka -:-
18:00Termalica B-B. - Podbeskidzie -:-

POLSKO: 2. liga

18:00Polonia V. - GKS Jastrzebie -:-
19:00KKS Kalisz - Hutnik Krakow -:-

POLSKO: III Liga - Skupina I

23'Pelikan - Jagiellonia II 0:0

POLSKO: III Liga - Skupina III

23'Gornik Z. 2 - Pawlowice 1:0

POLSKO: III Liga - Skupina IV

13:00Cracovia 2 - Avia Swidnik -:-
15:00Sokol Sieniawa - Ostrowiec -:-
15:00Wiazownica - Korona 2 -:-
15:30Sandomierz - Biala Podlaska -:-
16:00S. Wola - Podhale Nowy Targ -:-

POLSKO: Juniorská liga

12:00Escola Warszawa U19 - Lechia G. U19 -:-
12:00Legnica U19 - Gornik Z. U19 -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

16:30Rio Ave - Santa Clara -:-
19:00Paços Ferreira - Arouca -:-
21:30Famalicao - Boavista -:-

PORTUGALSKO: Taça de Portugal

23'Gondomar - Penafiel 0:0
23'Lamelas - Camacha 0:0
23'S. Joao Ver - Esperanca de Lagos 0:0
15:00Santarem - Mafra -:-
16:00Coruchense - Trofense -:-
16:00Fabril do Barreiro - Academico Viseu -:-
16:00Fafe - Anadia -:-
16:00GD Braganca - Montijo -:-
16:00GD Resende - Felgueiras -:-
16:00Juv. Evora - Vilafranquense -:-
16:00Loures - Beira Mar -:-
16:00Machico - Alverca -:-
16:00Merelinense - CD Rabo Peixe -:-
16:00Moura AC - Dumiense -:-
16:00Olhanense - Monte do Trigo -:-
16:00Oriental - Paredes -:-
16:00Oriental Dragon - Canelas 2010 -:-
16:00Paivense - Tirsense -:-
16:00Pero Pinheiro - Ferreiras -:-
16:00Pombal - Vigor Mocidade -:-
16:00Sao Martinho - Guarda Desportiva -:-
16:00Sertanense - Castro Daire -:-
16:00Setubal - Vilar de Perdizes -:-
16:00Silves FC - Courense -:-
16:00Sintrense - Real SC -:-
16:00Uniao Da Serra - Oliveirense -:-
16:00Valadares Gaia - Olivais e Moscavide -:-
16:00Vila Caiz - Amora -:-
16:00Vilaverdense - Atletico -:-
17:00Fontinhas - SC Praiense -:-
17:00Vasco da Gama P. Delgada - Imortal -:-
18:00Caldas - Covilha -:-
18:00SC Angrense - Nacional -:-
21:00Academica - Tondela -:-

RAKOUSKO: Bundesliga

14:30Hartberg - A. Klagenfurt -:-
14:30Ried - Altach -:-
17:00Austria Vídeň - Sturm Graz -:-

RAKOUSKO: 2. Liga

10:30FAC Vídeň - BW Linz 2:1

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

14:00Warth - ASV Siegendorf -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

16:00Wolfsberg (Am) - LASK (Am) -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Tyrolsko

66'Tirol (Am) - SV Worgl 4:0
16:00Telfs - SC Kundl -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

11:00Rotenberg - Dornbirner SV -:-
64'RW Rankweil - Gofis 3:2
15:30Altach U21 - Wolfurt -:-

RAKOUSKO: Bundesliga ženy

61'Altach/Vorderland Ž - First Vienna Ž 2:1
13:00Kleinmunchen Ž - St. Polten Ž -:-
14:00Bergheim Ž - Sturm Ž -:-

RÉUNION: Regionale 1

13:30Capricorne - Trois Bassins -:-
13:30Jeanne d'Arc - Sainte-Suzanne -:-
13:30Parfin - Sainte Rose -:-
13:30Saint-Pauloise - Saint-Denis -:-
13:30St. Louis - Saint-Pierroise -:-
13:30St Marienne - Marsouins -:-
14:00Excelsior - Tamponnaise -:-

RUMUNSKO: Liga 1

23'FC Hermannstadt - Sepsi 0:0
17:30Farul Constanta - UTA Arad -:-
20:30FCSB - FC Arges -:-

RUMUNSKO: Liga 2

10:00Csikszereda M. Ciuc - Metaloglobus Bucharest 2:0
10:00FC Brasov - CSM Slatina 0:0
10:00Otelul - Viitorul Tg. Jiu 2:1
10:00Politehnica Timisoara - Concordia 1:4

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6

14:00CSM Alexandria - Cetatea -:-

RUSKO: Premier Liga

13:00Fakel Voronezh - Torpedo Moskva -:-
15:30Zenit - FK Rostov -:-
18:00Akhmat - Dyn. Moskva -:-
18:00Nižnij Novgorod - Sp. Moskva -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 1

16:00FK Chayka - Nalčik -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 2

13:00Khimik - Torpedo Moskva 2 -:-
13:30Zvezda St. Peterburg - Krasnogorsk -:-
14:00Baltika 2 - Leningradets -:-
14:00Din. Moskva 2 - Dynamo Vologda -:-
14:00Electron VN - Yenisey 2 -:-
15:00Dynamo Petersburg - Zenit 2 -:-
16:00Murom - S. Kostroma -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 3

06:00Sakhalin - Kvant 1:0
23'Balašicha - Dynamo Vladivostok 0:0
23'Str. Moskva - Lipetsk 0:0
13:00Saratov - Penza -:-
14:00Salyut-Belgorod - Kaluga -:-
14:00Saturn Ramenskoje - SKA Khabarovsk 2 -:-
15:00Peresvet Podolsk - Rodina Moskva 2 -:-
15:00Ryazan - Bryansk -:-
15:00Spartak Tambov - Arsenal Tula 2 -:-
17:00Znamya Noginsk - Chimki 2 -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 4

65'Miass - Čeljabinsk 0:1
23'Amkar - Nosta 0:0
23'FK Novosibirsk - Orenburg 2 0:0
13:00Omsk - Barnaul -:-

RWANDA: Premier League

15:00Musanze - Espoir -:-
15:00Police - Gasogi United -:-
15:00Rutsiro - AS Kigali -:-
15:00Rwamagana City - APR -:-

ŘECKO: Super League

14:00Asteras T. - OFI Kréta -:-
15:00Olympiakos - Atromitos -:-
18:30Volos - Aris -:-
20:30PAOK - Panathinaikos -:-

ŘECKO: Pohár

15:00Almyros Gaziou - Elassona -:-
15:00Byron Kavala - Panachaiki -:-
15:00Ionikos Ionias - Diagoras Vrachneikon -:-
15:00Nafpaktiakos A. - AEL Larissa -:-
15:00PAOK Kristonis - Panthrakikos -:-
15:00Smyrnis - Kifisias -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Atletico Marte - Metapan 2:1
00:00Chalatenango - Jocoro 0:0
03:15Santa Tecla - 11 Deportivo 1:4
23:00Dragon - Aguila -:-
23:00Luis Angel Firpo - Platense Municipal -:-
23:15Alianza - FAS -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - San Giovanni -:-
15:00Faetano - Folgore -:-
15:00Tre Penne - Tre Fiori -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

17:20Al Feiha - Al Shabab -:-
17:20Al-Hilal - Al-Taawon -:-
20:00Al-Fateh - Abha -:-
20:00Al-Nassr Rijád - Al-Ittihad FC -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

15:00Pobeda - Shkendija -:-
15:00Shkupi - Sileks -:-
15:00Tikves - FK Skopje -:-

SINGAPUR: Premier League

PoločasAlbirex Niigata - Hougang 0:1
PoločasBalestier Khalsa - Lion City 1:2

SKOTSKO: SWPL Pohár ženy

13:45Partick Thistle Ž - Celtic Ž -:-
15:00Stirling University Ž - Glasgow Ž -:-
16:00Hearts Ž - Spartans Ž -:-
16:00Queen's Park Ž - Rangers Ž -:-
17:00Hamilton Ž - Hibernian Ž -:-
17:00Kilmarnock Ž - Gartcairn Ž -:-
17:00Motherwell Ž - Dundee Utd Ž -:-
17:30Glasgow City Ž - Aberdeen Ž -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

17:30Slovan Bratislava - Podbrezová -:-
18:00Z. Moravce-Vráble - Trnava -:-

SLOVENSKO: 2. liga

10:30OdloženoŠamorín - Žilina B -:-
15:00OdloženoDolný Kubín - Petržalka -:-

SLOVENSKO: 3. Liga - Východ

15:00Snina - Or. Veselé -:-
15:00Stropkov - Rim. Sobota -:-

SLOVENSKO: 3. Liga - Západ

10:30Bánova - Vrakuňa Bratislava -:-
15:00Beluša - HA Banská Bystrica -:-
15:00Galanta - Podkonice -:-
15:00Veľké Ludince - Kalná n. Hronom -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava

15:30Dun. Lužná - Malacky -:-
15:30Jarovce - Senec -:-
15:30Kalinkovo - Rovinka -:-
15:30Most - Ivanka p. Dunaji -:-
15:30Rohožník - Rusovce -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Centrální

15:00Krásno n. Kysucou - Čadca -:-
15:00Lip. Hrádok - Bešeňová -:-
15:00Lip. Štiavnica - Zvolen -:-
15:00Žarnovica - Kysucké N. Mesto -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Východ

14:30Čaňa - Medzilaborce -:-
14:30Kalša - Stará Ľubovňa -:-
14:30Kechnec - Gerlachov -:-
14:30Medzev - Veľký Šariš -:-
14:30Pavlovce n. Uhom - Sokolany -:-
14:30Raslavice - Rudnany -:-
14:30Sabinov - Ľubotice -:-
14:30Spišské Podhradie - Sobrance-Sob. -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Západ

14:30Gbely - Boleráz -:-
14:30Hurbanovo - Z. Moravce B -:-
14:30Jaslovské Bohunice - Pata -:-
14:30Kozárovce - Imeľ -:-
14:30Lehota p. V. - Trebatice -:-
15:00Gabčíkovo - LR Crystal -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

15:00ND Gorica - Maribor -:-
17:30Celje - Radomlje -:-

SLOVINSKO: 2. SNL

13:00Beltinci - Aluminij -:-
15:30Jadran Dekani - Rogaska -:-
15:30NK Bistrica - Grosuplje -:-
15:30Rudar - Triglav -:-

SLOVINSKO: 3. SNL - Východ

15:30Sampion Celje - Videm -:-
15:30Smartno - Brezice -:-

SLOVINSKO: 3. SNL - Západ

18:00Sencur - Visoko -:-

SLOVINSKO: 1. SŽNL ženy

11:00Cerklje Ž - Primorje Ž -:-
15:00Olimpija Ž - Krim Ž -:-
16:00Pomurje Ž - Radomlje Ž -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Elman - Sahafi -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

15:15Al Bataeh - Al-Wahda -:-
15:15Al Dhafra - Al-Ahli Dubai -:-
18:00Al-Ain - Ittihad Kalba -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

15:15Al Thaid - Al Hamriyah -:-
15:15Masfut - Masafi -:-
15:20Al Arabi - Al-Taawon -:-

SRBSKO: Super Liga

15:00Sp. Subotica - Radnicki 1923 -:-
17:00Mladost GAT - CZ Bělehrad -:-
19:00Partizan - Vojvodina -:-

SRBSKO: Prva Liga

15:00Indjija - Jedinstvo U. -:-
15:00Loznica - Zeleznicar Pancevo -:-
17:00Rad - IMT Novi Beograd -:-
18:00Metalac - Trayal Krusevac -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad

10:00Borac Lazarevac - Zvezdara -:-
15:30Jedinstvo Surčin - Radnički Obrenovac -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

10:00Kabel Novi Sad - Naftagas -:-
15:30Borac Šajkaš - Tekstilac -:-
15:30Podunavac Belegis - Radnički Zrenjanin -:-
15:30Stanisic - Backa -:-
15:30Tisa Adorjan - Dinamo Pančevo -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Východ

15:00Buducnost Popovac - Brzi Brod -:-
15:00Radnicki Pirot - Dubocica -:-
15:00Vlasina - Car Konstantin -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Západ

11:00Polet Ljubic - OFK Mihajlovac -:-
15:00Buducnost Arilje - Sloga Pozega -:-
15:00Radevac - Takovo -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

16:00Brazílie U17 Ž - Mexiko U17 Ž -:-
18:00Portugalsko U17 Ž - Irsko U17 Ž -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

16:15Alavés - Ponferradina -:-
16:15Leganes - Albacete -:-
18:30Granada - Huesca -:-
18:30R. Oviedo - Cartagena -:-
21:00UD Ibiza - Lugo -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1

23'Alcorcon - Real Madrid B 1:0
23'Ceuta - Algeciras 0:0
23'Linense - Celta Vigo B 0:1
18:00CF Talavera - Leonesa -:-
19:00Cordoba - San Sebastian Reyes -:-
19:00La Coruňa - San Fernando -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2

23'Alcoyano - Baleares 0:0
23'Amorebieta - Numancia 0:0
23'Calahorra - Ath. Bilbao B 1:0
23'Eldense - Gimnastic 0:0
16:00La Nucia - R. Union -:-
18:00Castellon - Osasuna B -:-
18:00R. Sociedad B - Barcelona B -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1

23'Arenteiro - Real Aviles 0:0
23'Polvorín - Rayo Cantabria 0:1
17:00Bergantinos - Valladolid Promesas -:-
17:00Coruxo - Laredo -:-
17:00Guijuelo - Marino de Luanco -:-
17:00Langreo - Burgos Promesas -:-
17:00Torrelavega - Palencia CA -:-
17:30Zamora - Compostela -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2

23'Real Sociedad C - Gernika 0:0
16:30Brea - Mutilvera -:-
17:00Izarra - Alfaro -:-
17:00Tarazona - Utebo FC -:-
18:00Sestao - Arenas Club -:-
18:00Tudelano - UD Logrones B -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3

23'CE Manresa - Terrassa 0:1
23'Ebro - Alzira 0:1
23'Formentera - Lleida 0:0
23'Prat - Mallorca B 0:0
23'Santa Eulalia - Olot 0:0
17:00Teruel - Hercules -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 4

61'Sevilla B - Sanluqueno 1:2
23'Cartagena B - Ejido 0:0
23'CD Utrera - Granada B 0:0
23'Mancha - UCAM Murcia 0:0
23'Mar Menor - Antequera 0:0
16:45Torremolinos - Yeclano -:-
18:00Velez - San Roque -:-
18:00Xerez D.F.C. - Betis B -:-
18:30Huelva - Cádiz B -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5

PoločasMelilla - Socuellamos 2:0
23'Atl. Paso - Diocesano 0:0
23'Cerdanyola - Atl. Madrid B 0:0
23'Montijo - CD Estepona 0:0
17:00Navalcarnero - Guadalajara -:-
17:30CD Coria - Gimnastica Segoviana -:-
18:00Villanovense - Cacereno -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1

12:00Atletico Arteixo - CD Choco -:-
12:00Viveiro - Racing Club Villalbes -:-
12:15Silva SD - UD Ourense -:-
13:00Gran Pena - Somozas -:-
17:00Arosa SC - Alondras -:-
17:00Arzua - Paiosaco -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2

12:00Condal - Tuilla -:-
12:00Covadonga - Valdesoto -:-
12:00Gijon B - Llanes -:-
12:00Lealtad - Luarca -:-
12:00Praviano - CD Colunga -:-
12:00Real Titanico - Union Club Ceares -:-
17:30L'Entregu - Aviles Stadium -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3

11:45Guarnizo - Vimenor -:-
11:45Siete Villas - Cayon -:-
17:00Gama - Naval Reinosa -:-
17:00Textil Escudo - Tropezon -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4

17:00Padura - Leioa -:-
18:00Barakaldo - Basconia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5

12:00CE Europa - Grama -:-
12:00Girona B - Vilafranca -:-
12:00Montanesa - UE Tona -:-
12:00San Cristobal CP - Castelldefels -:-
17:00Badalona - UE Sants -:-
18:00L'Hospitalet - Peralada -:-
18:00Vilassar de Mar - Pobla Mafumet -:-
18:05Sant Andreu - Rapitenca -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6

11:30Torrellano - Ilicitano -:-
12:00Gandia - Levante B -:-
12:00Villarreal C - Castellon B -:-
17:00Hercules B - Rayo Ibense -:-
17:00Silla CF - Acero -:-
17:30Orihuela - Roda -:-
18:00Torrent - Jove -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7

11:30Getafe B - Pozuelo de Alarcon -:-
11:30Real Aranjuez - Collado Villalba -:-
11:30Trival Valderas - CD Mostoles -:-
12:00Las Rozas - Ursaria -:-
12:00Vallecano B - AD Torrejon -:-
16:00CDE Madrid - Canillas -:-
16:30Galapagar - Paracuellos Antamira -:-
18:00RSD Alcala - RSC International -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8

12:00Atl. Tordesillas - Mirandes B -:-
17:00Arandina - Almazan -:-
17:00Becerril - Bembibre -:-
17:00Salamanca - Leonesa B -:-
17:00Unami CP - Real Avila -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9

12:00Almería B - Torredonjimeno -:-
12:00Arenas Armilla - Malaga City -:-
15:00Huracan Melilla - Huetor Vega -:-
16:30Malaga B - CD Torreperogil -:-
17:00Marbella - El Palo -:-
18:00Jaen - Maracena -:-
18:30Motril - Torre del Mar -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10

12:00Conil - Ayamonte -:-
12:00Cordoba B - CD Gerena -:-
12:00Xerez CD - Pozoblanco -:-
18:00Puente Genil - Coria C.F. -:-
18:30Antoniano - Rota -:-
19:00Atletico Espeleno - Sevilla C -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

12:00Penya Independent - Sant Jordi -:-
16:30Binissalem - Portmany -:-
17:00Soller - Platges de Calvia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

13:00Gran Tarajal - Estrella -:-
13:00Las Palmas B - San Fernando -:-
13:00Mensajero - La Cuadra -:-
13:30Lanzarote - CD Marino -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13

10:30UCAM Murcia B - Real Murcia B -:-
11:00Racing Murcia - Deportiva Minera -:-
11:30Molinense - Lorca Deportiva -:-
17:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-
17:30EG El Palmar CF - La Union -:-
18:00Alcantarilla - Muleno -:-
18:30Pulpileno - Aguilas FC -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 14

12:00CD Calamonte - Villafranca -:-
12:00Fuente de Cantos - Pueblonuevo -:-
12:00Trujillo - Azuaga -:-
17:30Jerez CF - Montehermoso -:-
18:00Arroyo - Llerenense -:-
18:00Don Alvaro - UP Plasencia -:-
18:00Miajadas - Olivenza -:-
19:00Moralo - La Estrella -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15

17:30Pena - Azkoyen -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16

12:00Berceo - Oyonesa -:-
12:00Pena Balsamaiso - Varea -:-
12:00Racing Rioja B - Calahorra B -:-
16:00River Ebro - Comillas -:-
16:45Agoncillo - Casalarreina -:-
17:00Anguiano - Naxara -:-
17:00CDFC Calzada - Vianes -:-
17:00Haro Deportivo - Yague -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17

12:00Huesca B - Epila -:-
17:00Barbastro - Cuarte -:-
17:00Binefar - Utrillas -:-
17:00CF Illueca - Calamocha -:-
17:00Ejea - Almudevar -:-
17:30Carinena - Atletico Monzon -:-
17:30Caspe - Tamarite -:-
18:30Robres - La Almunia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18

11:30Illescas - Tarancon -:-
17:30La Solana - Azuqueca -:-
17:30Marchamalo - Villarrubia -:-
17:30Torrijos - Villarrobledo -:-
18:00Conquense - Villacanas -:-
18:00Puertollano C.F. - Tomelloso -:-
18:00Toledo - CF Talavera B -:-

ŠPANĚLSKO: Liga F ženy

23'Las Planas Ž - Alhama Ž 0:0
23'Levante Ž - Atl. Madrid Ž 0:0
16:00Sevilla Ž - Real Sociedad Ž -:-
18:00Athletic Bilbao Ž - Real Madrid Ž -:-

ŠPANĚLSKO: Primera Federacion ženy

23'Albacete Ž - SE AEM Ž 1:0
23'Cacereno Ž - La Coruňa Ž 0:0
23'CA Osasuna Ž - Athletic Bilbao B Ž 0:0
23'CD Juan Grande Ž - Cordoba Ž 0:0
23'Granada Ž - Espanyol Ž 0:0
17:00DUX Logrono Ž - Eibar Ž -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Sundsvall - Norrkoping -:-
15:00Varberg - Hacken -:-
17:30Kalmar - Helsingborg -:-
17:30Sirius - AIK Stockholm -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00Utsikten - Västerås SK -:-
15:00Norrby - Skövde -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

13:00Karlstad - Team TG FF -:-
16:00Vasalund - Pitea -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

16:00Falkenberg - Qviding -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

14:00Sandvikens AIK - Ragsved -:-
15:00Jarfalla - Osteraker IFK -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

14:00Torslanda - Eskilsminne -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Arameisk-Syrianska - Karlbergs -:-
16:00Assyriska FF - Sleipner -:-
17:00Varmbols - Trosa-Vagnharads -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

14:00Mjolby AI FF - Grebbestad -:-
14:00Saffle SK - Yxhults IK -:-
15:00Angered - Vanersborgs FK -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

13:00IF Brommapojkarna Ž - Kalmar Ž -:-
13:00Vittsjo Ž - Umeå IK Ž -:-
15:00Djurgarden Ž - AIK Ž -:-
15:00Eskilstuna United Ž - Kristianstad Ž -:-
15:00Linköping Ž - Hacken Ž -:-
15:00Örebro Ž - Rosengard Ž -:-
15:00Pitea Ž - Hammarby Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

14:00Ravasens IK Ž - Alvsjo Ž -:-
14:00Team TG FF Ž - Gamla Upsala Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Super League

14:15Sion - Winterthur -:-
16:30Lucern - Young Boys -:-
16:30Lugano - Servette -:-

ŠVÝCARSKO: Challenge League

14:15Vaduz - Lausanne Ouchy -:-
16:30Bellinzona - Schaffhausen -:-

ŠVÝCARSKO: Promotion League

14:30St. Gallen II - Bruhl -:-
15:00Biel - Breitenrain -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1

14:00Coffrane - Servette U21 -:-
15:00Sarraz-Ecleplens - La Chaux-De-Fonds -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2

14:00Munsingen - Rotkreuz -:-
14:30Delemont - Bassecourt -:-
14:30Muri - Schotz -:-
15:00Langenthal - Dornach -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

16:00Kosova - Taverne -:-

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

12:30CSKA Pomir Dushanbe - Ravshan Zafarabad -:-
12:30Istaravshan - Istiqlol Dushanbe -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

15:00Mtibwa Sugar - Mbeya City -:-
18:00Simba - Dodoma Jiji -:-

THAJSKO: Thai League 1

12:30Ratchaburi - Lampang -:-
13:00Chonburi - Nong Bua Pitchaya -:-
13:00Port MTI FC - Bangkok Utd -:-
14:00Buriram - Prachuap -:-

THAJSKO: Thai League 2

12:30Trat FC - Customs Utd -:-
13:00Uthai Thani - Nakhon Si -:-
13:30Chainat - Ayutthaya Utd -:-
14:00Ranong - Chiangmai Utd -:-

TURECKO: Superliga

13:30Alanyaspor - Giresunspor -:-
13:30Sivasspor - Hatayspor -:-
16:00Konyaspor - Umraniyespor -:-
19:00Besiktas - Fenerbahce -:-

TURECKO: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Samsunspor -:-
12:30Manisa FK - Adanaspor -:-
15:00Boluspor - Tuzlaspor -:-
18:00Altinordu - Keciorengucu -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1

13:30Elazigspor - Catalca -:-
13:30Karakopru - Eskisehirspor -:-
14:00Hacettepe 1945 - Karsiyaka -:-
14:00Nevsehirspor - Agri 1970 -:-
14:001922 Konyaspor - Yomraspor -:-
14:30Belediye Derince - Yeni Amasyaspor -:-
14:30Edirnespor - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
14:30Kutahyaspor - 52 Orduspor -:-
14:30Sile Yildizspor - Kelkit -:-

TURECKO: 3. Lig Group 2

13:30Gumushanespor - Eynesil -:-
13:30Igdir FK - Elazig Karakocan -:-
13:30Ofspor - Kahramanmaras -:-
14:00Karaman - Kestel -:-
14:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Ayvalikgucu -:-
14:30Bayrampasa - Bulvarspor -:-
14:30Kusadasispor - Ergene Velimese -:-
18:00Orduspor 1967 - Darica Genclerbirligi -:-

TURECKO: 3. Lig Group 3

13:30Aksaray Bld. - Bergama Bld. -:-
13:30Arguvan - Efeler 09 -:-
13:30Fatsa Belediyespor - Cankaya FK -:-
13:30Hopaspor - Siirt Ozel -:-
13:30Musspor - Nigde Anadolu -:-
14:00Kepez Belediyespor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
14:30Akhisarspor - Osmaniyespor -:-
14:30Bursa - Erbaaspor -:-
14:30Tepecik - Sapanca Genclikspor -:-

UGANDA: Premier League

13:00Villa - Gadaffi -:-

UKRAJINA: Premier League

23'Minaj - Dyn. Kyjev 0:0
14:00Č. Oděsa - Oleksandrija -:-
16:00Zorya - Kryvbas -:-

UKRAJINA: Persha Liga

67'LNZ Cherkasy - Skoruk Tomakovka 2:0
12:30Dunaivtsi - Nyva Ternopil -:-
14:00Bukovyna - FSC Mariupol -:-

UKRAJINA: 1. Liga ženy

62'Kryvbas Ž - Dyn. Kyjev Ž 3:0
63'Ladomir Ž - Kolos Kovalivka Ž 1:2
13:00Veres-Rivne Ž - Vorskla Poltava Ž -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Fenix - Nacional 1:1
01:30Defensor Sp. - Albion 2:0
16:00River Plate - Maldonado -:-
21:00Boston River - Rentistas -:-
00:30Wanderers - Penarol -:-

URUGUAY: Segunda Division - Postupové Play Off

18:30Rampla Juniors - Uruguay Montevideo -:-

USA: MLS

23:30Charlotte - Philadelphia Union 4:0
01:30CF Montreal - DC United 1:0
01:30Columbus Crew - New York Red Bulls 2:1
01:30FC Cincinnati - Chicago Fire 2:3
04:00San Jose Earthquakes - Minnesota Utd 2:0
04:00Vancouver Whitecaps - Austin FC 2:0
04:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake 1:1
19:00New York City - Orlando City -:-
21:00Portland Timbers - Los Angeles FC -:-
23:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders -:-

USA: USL Championship

00:30Loudoun - Detroit 0:4
01:00Hartford Athletic - Charleston 6:3
01:00Indy Eleven - FC Tulsa 2:4
01:00Miami FC - Memphis 1:0
01:00Pittsburgh - San Antonio 0:1
02:30Rio Grande - Louisville City 0:1
04:00Oakland Roots - Birmingham 2:1
04:00Orange County SC - San Diego Loyal 2:2
04:30Phoenix Rising - New York Red Bulls 2 5:1

USA: MLS Next Pro - Play Off

23:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II -:-

USA: USL League One

01:00Greenville - Tucson 2:2
01:00North Carolina - Union Omaha 1:1
01:30Chattanooga Red Wolves - Charlotte Independ. 3:1
04:30Central Valley Fuego - Northern Colorado 0:1

USA: NISA

01:00Maryland Bobcats - Albion San Diego 1:0

USA: NWSL ženy

00:00Gotham Ž - Portland Thorns Ž 3:3
01:00Washington Ž - Houston Dash Ž 1:2
01:30Racing Louisville Ž - Kansas City Current Ž 1:0
04:00Reign Ž - Orlando Pride Ž 3:0
00:00Chicago Ž - Angel City Ž -:-

UZBEKISTÁN: Super League

14:00Din. Samarkand - Olympic -:-
15:00Pakhtakor - Nasaf Qarshi -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Offs

23:00Monagas - Metropolitanos 0:2
01:15Carabobo - Zamora 0:2

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamericana - Play Off

23:00Portuguesa - Puerto Cabello -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Play Off

22:00Academia Anzoategui - Petare -:-
00:30Angostura - Atletico La Cruz -:-

VIETNAM: V.League 2

90+'Dak Lak - Long An 3:1
66'TTBD Phu Dong - BHTS Quang Nam 1:3
PoločasCong An - Can Tho 1:0
13:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc -:-
13:00Pho Hien - Khanh Hoa -:-

WALES: Premier ženy

15:00Abergavenny Town Ž - TNS Ž -:-
15:00Aberystwyth Ž - Cardiff Met. Ž -:-
15:00Barry Ž - Cardiff City Ž -:-
15:00Swansea Ž - Pontypridd Ž -:-

ZAMBIE: Super League

13:00Buildcon - Nkwazi -:-
15:00Zesco Utd - Power Dynamos -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00CAPS Utd - Triangle -:-
15:00Highlanders - Platinum -:-
15:00Manica - Dynamos -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.