OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

SVĚT: Mistrovství světa - Play Off

16:00Francie - Polsko 3:1
PoločasAnglie - Senegal 2:0

ALBÁNIE: 1. liga

13:00Apolonia Fier - Skenderbeu 0:1

ANDORRA: Primera Divisió

12:30Atletic Escaldes - Penya 4:0
15:00UE Santa Coloma - Inter Escaldes 2:2
17:30UE Engordany - Ordino 1:0
18:30Sant Julia - FC Santa Coloma -:-

ANGLIE: League One

13:30Wycombe - Portsmouth 2:0

ANGLIE: Super League ženy

13:30Reading Ž - Tottenham Ž 1:0
15:00Liverpool Ž - West Ham Ž 2:0
15:00Manchester City Ž - Brighton Ž 3:1

ANGLIE: Championship ženy

13:00Durham Ž - Bristol City Ž 1:1
15:00Blackburn Ž - Birmingham Ž 0:2
15:00Coventry United Ž - Sunderland Ž 0:5
15:00Charlton Ž - Sheffield Utd Ž 1:0
15:00Lewes Ž - Crystal Palace Ž 0:1
15:00London City Lionesses Ž - Southampton Ž 1:1

ANGLIE: FA Cup ženy

14:00Liskeard Athletic Ž - Oxford Utd Ž 0:13
14:00Southampton Women's Ž - London Bees Ž 0:3
14:00Watford Ž - Crawley Wasps Ž 6:0

ANGOLA: Girabola League

15:00Cuando Cubango - Desportivo Huila 0:1
15:00Santa Rita - CD Lunda Sul 1:0
15:30Primeiro de Agosto - Isaac de Benguela 3:2
15:30Sagrada - Sporting de Benguela 4:0
16:00Wiliete - Sporting de Cabinda 1:1

ARMÉNIE: Premier League

11:00Alashkert - Ararat 0:1
15:00Shirak - Urartu 2:3

AUSTRÁLIE: A-League ženy

06:00Adelaide Ž - Western United Ž 1:2
06:00Melbourne Victory Ž - Wellington Phoenix Ž 1:0

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

11:30Kapaz - Sumqayit 0:1
14:00Zira - Turan 2:1

BELGIE: Challenger Pro League

13:30Dender - Beerschot VA 2:3
18:00Deinze - Beveren 1:4

BELGIE: National Division 1

14:30Tienen - Hoogstraten 1:1
15:00Knokke - Thes Sport 2:0
15:00RFC Liege - Francs Borains 3:1

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Binche - Solieres Sport 3:1
14:30Hamoir - Acren 2:1
14:30Warnant - Ganshoren 2:2
15:00Royal Union SG 2 - Jette 1:3

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Merelbeke - Oudenaarde 6:1
14:30Waregem 2 - Aalst 1:0
14:30Wetteren - Erpe-Mere 3:2
15:00Petegem - Dikkelvenne 1:0
15:00Westhoek - Cercle Bruggy 2 2:2

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B

14:00KRC Mechelen - Beerschot VA 2 5:2
14:30Cappellen - Sp. Hasselt 0:0
14:30Diegem - Tongeren 1:1
14:30Pepingen-Halle - KV Mechelen 2 4:1
15:00Bocholter - K. FC Turnhout 3:2
15:00Londerzeel - Lille 1:2

BENIN: Ligue 1

16:00ASPAC - Requins -:-
16:00AS Sobemap - Dragons 0:0
16:00FC Loto - Dadje 2:0
16:00JS Pobe - Ayema -:-
16:00Pantheres - Dynamo Parakou -:-
16:00Police - Ofmas-Sad -:-
16:00Real Sport - Takunnin -:-
16:00Tonnerre - Bani Ganse -:-

BERMUDY: Premier League

20:00North Village Rams - St. Georges Colts -:-
20:00X-Roads Warriors - Somerset -:-
23:30Robin Hood - Devonshire Cougars -:-

BOTSWANA: Premier League

14:30Mogoditshane - Gaborone Utd 0:5
15:00BDF XI - Masitoaka 2:1

BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad

13:00Bansko - Balkan Botevgrad 2:1
13:00CSKA 1948 Sofia III - Slivnishki Geroy 1:3
13:00Chavdar Etropole - Septemvri Sofia 2 -:-
13:00OdloženoLevski II - Razlog -:-
13:00Marek - Levski Rakovski 4:1
13:00Slavia Sofia 2 - Botev Ihtiman 0:1

BULHARSKO: Pohár

12:30Ludogorec - Levski 2:1

BURKINA FASO: Premier League

16:30AS Douanes - Kadiogo 0:0
16:30ASF Dioulasso - Bobo-Dioulasso 2:2

BURUNDI: Primus League

14:00Bumamuru - Musongati 4:1
14:00Flambeau du Centre - Bujumbura C. 3:0
14:00Le Messager - Dynamik 2:1
14:00Tigre Noir - Inter Star 0:1
14:00TOP Junior - Kayanza 0:0

ČERNÁ HORA: Druga Liga

13:00Berane - Grbalj 1:0

ČÍNA: Superliga

08:30OdloženoShandong Taishan - Shenzhen -:-
12:00Cangzhou - Wuhan Three Towns 0:4
12:30Guangzhou City - Shanghai Port 1:2
12:30Wuhan FC - Changchun Yatai 1:1

ČÍNA: Jia League

07:00Nanjing City - Shanghai Jiading Huilong 1:3
07:00Qingdao Youth Island - Xinjiang Tianshan 2:1
07:00Suzhou Dongwu - Beijing Sport University 0:0
07:00Zibo Cuju - Jiangxi Beidamen 1:2

DR KONGO: Ligue 1

13:00JSK - Tshinkunku 1:1
14:30Don Bosco - St Eloi Lupopo 1:3
15:30AS Vita Club - Maniema 1:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

11:45Moneni Pirates - Young Buffaloes 0:0
14:00Tambuti - Manzini Wanderers 1:3
14:15Mbabane Swallows - Nsingizini Hotspurs 1:2

ETIOPIE: Premier League

12:00OdloženoAdama City - Legetafo Legedadi -:-
14:00Welayta Dicha - Fasil Kenema 1:0
15:00OdloženoBahir Dar Kenema - St. George -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

13:00Paris FC Ž - PSG Ž 0:1

FRANCIE: Division 2 ženy

13:00Nantes Ž - Méty Ž 2:1
13:00Nice Ž - Yzeure Allier Ž 1:1
13:00St Étienne Ž - Montauban Ž 5:0
14:00Lens Ž - La Roche Ž 3:2
14:00Thonon Evian Ž - Marseille Ž 1:2
14:30Albi-Marssac Ž - Le Puy Ž 3:2
14:30Brest Ž - Le Mans Ž 1:1
14:30Grenoble Ž - Nimes Ž 5:1
14:30Issy Ž - Lille Ž 0:1
14:30Orleans Ž - Saint-Malo Ž 1:0
14:30Štrasburk Ž - CA Paris Ž 1:1
14:30Toulouse Ž - Clermont Ž 2:3

GIBRALTAR: National League

16:00Manchester 62 - Glacis United 3:2
18:30Magpies - Mons Calpe 2:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Off

01:00Comunicaciones - Guastatoya 2:0
21:30Coban Imperial - Xelaju -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play Off

23:30Motagua - Victoria 2:1
23:00Olimpia - Marathon -:-

HONGKONG: Premier League

08:00HK U23 - Eastern AA 0:5

CHORVATSKO: Prva NL

13:30OdloženoCroatia Zmijavci - Vukovar 1991 -:-

INDIE: ISL

15:00Jamshedpur - Kerala Blasters 0:1

INDIE: I-League

09:30OdloženoSudeva Delhi - Punjab -:-
12:00Kenkre - Gokulam 1:1

INDONÉSIE: Liga 1

10:00OdloženoPersis Solo - Persija Jakarta -:-
12:15OdloženoPersikabo 1973 - Dewa United -:-

IRÁK: Super Liga

12:00Al-Hudod - Al Karkh 1:1
12:00Naft Al-Basra - Duhok 1:1
14:45Al-Qassim - Al Najaf 0:1
17:00Al Talaba - Al Diwaniya 2:1

ITÁLIE: Serie B

12:30Spal - Modena 2:3
15:00Ascoli - Como 3:3
15:00Bari - Pisa 0:0
15:00Brescia - Reggina 0:2
15:00Cosenza - Perugia 0:0
15:00FC Janov - Cittadella 0:1
15:00Sudtirol - Frosinone 1:1
18:00Benevento - Palermo 0:1

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

12:30Juventus U23 - Sangiuliano City 1:0
14:30AlbinoLeffe - Virtus Verona 0:1
14:30L.R. Vicenza - Pergolettese 2:0
14:30Novara - Arzignano 3:1
14:30Padova - Trento 2:1
14:30Pro Patria - Lecco 2:0
14:30Pro Sesto - Piacenza 1:0
14:30Pro Vercelli - Pordenone 2:0
14:30Renate - Mantova 1:3
14:30Triestina - FeralpiSalo 0:0

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

14:30ACR Messina - Picerno 0:1
14:30Catanzaro - Virtus Francavilla 4:1
14:30Gelbison - Latina 0:0
14:30Monterosi - Viterbese 2:1
17:30Audace Cerignola - Crotone 0:1
17:30Fidelis Andria - Juve Stabia 0:1
17:30Giugliano - Foggia 3:2
17:30Monopoli - Potenza 1:2
17:30Turris - Avellino 1:3

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

14:30Borgosesia - Derthona FbC 2:2
14:30Castellanzese - Chisola 0:2
14:30Fossano - Pinerolo 1:1
14:30Gozzano - Fezzanese 3:1
14:30Chieri - Castanese 2:2
14:30PDHA - Asti 1:1
14:30Stresa Vergante - Sestri Levante 1:2
14:30Vado - Legnano 0:2
15:00Casale - Sanremese 0:3

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

14:30Arconatese - Folgore Caratese 1:1
14:30Brusaporto - Ponte San Pietro 3:3
14:30Citta di Varese - Caronnese 2:1
14:30Desenzano - Ciserano-Bergamo 2:1
14:30Real Calepina - Alcione Milano 1:1
14:30Sona - Seregno 0:0
14:30Varesina - USD Casatese 0:1
14:30Villa Valle - Lumezzane 1:1

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

14:30Bolzano - Adriese 1:3
14:30Caldiero Terme - Levico Terme 1:1
14:30Campodarsego - Portogruaro 1:1
14:30Cartigliano - Villafranca 1:1
14:30Este - Luparense 1:1
14:30Legnago Salus - Cjarlins Muzane 1:0
14:30Torviscosa - Montecchio Maggiore 1:2

ITÁLIE: Serie D - Skupina D

14:30Aglianese Calcio - G.S. Bagnolese 0:1
14:30Correggese - Salsomaggiore 2:0
14:30Corticella - Sant'Angelo 2:6
14:30Crema - AC Carpi 1:1
14:30Fanfulla - Giana Erminio 1:4
14:30Ravenna - Forli 2:1
14:30Real Forte Querceta - Lentigione 1:1
14:30Sammaurese - Pistoiese 3:2
14:30Scandicci - Mezzolara 2:2

ITÁLIE: Serie D - Skupina E

14:30Flaminia - Seravezza Pozzi 2:1
14:30Follonica Gavorrano - Montespaccato 1:0
14:30Orvietana - Mobilieri Ponsacco 1:0
14:30Pianese - Arezzo 1:2
14:30Poggibonsi - Ostia Mare 0:1
14:30Sangiovannese - Citta di Castello 1:1
14:30Tau - Grosseto 0:0
14:30Terranuova Traiana - Ghivizzano Borgo 3:0
14:30Trestina - Livorno 1:1

ITÁLIE: Serie D - Skupina F

14:30ASD Pineto Calcio - Trastevere Calcio 3:1
14:30Cynthialbalonga - Termoli 2:0
14:30Chieti - Vastese 0:0
14:30Montegiorgio - Fano 1:2
14:30Nuova Florida - Porto D'Ascoli 0:2
14:30Sambenedettese - Matese 1:2
14:30S. N. Notaresco - Roma City 2:3
14:30US Tolentino - Avezzano 1:2
15:00Vigor Senigallia - Vastogirardi 1:0

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

14:30Atletico Uri - Angri 0:2
14:30Casertana - Portici 1906 1:0
14:30Cassino - Sorrento 2:0
14:30Lupa Frascati - Sarrabus Ogliastra 3:1
14:30Pomezia - Ilvamaddalena 1:1
14:30Real Monterotondo - Paganese 0:1
14:30Tivoli Calcio - SS Nola 1925 1:0
14:30Vis Artena - Palmese 1914 0:0

ITÁLIE: Serie D - Skupina H

14:30A.C.D. Nardo - Afragolese 2:1
14:30Bitonto - Martina Calcio 2:2
14:30Cavese - Casarano 2:1
14:30Francavilla - Gravina 1:1
14:30Gladiator - Nocerina 2:0
14:30Matera - Lavello 3:2
14:30Molfetta Calcio - Brindisi 2:3
14:30Puteolana - Barletta 0:1
15:30Citta di Fasano - Altamura 0:0

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

14:30AS Acireale - Mariglianese 2:1
14:30Castrovillari - USD Ragusa 0:0
14:30Cittanovese - S. Agata 2:2
14:30Lamezia Terme - Locri 1909 1:3
14:30Real Aversa - Vibonese 1:0
14:30Sancataldese - Catania 1:1
14:30OdloženoSanta Maria Cilento - Licata -:-
14:30OdloženoTrapani - San Luca -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

12:30Sassuolo Ž - Parma Ž 2:2
14:30AC Milán Ž - AS Řím Ž 0:2
14:30Como Ž - Fiorentina Ž 2:3

ITÁLIE: Serie B ženy

12:30Apulia Trani Ž - Ternana Ž 0:2
14:30Cesena Ž - Verona Ž 2:1
14:30Cittadella Ž - Brescia Ž 0:1
14:30Chievo Verona Ž - Lazio Ž 2:2
14:30Neapol Ž - FC Janov Ž 4:0
14:30Tavagnacco Ž - San Marino Academy Ž 2:5
14:30Torres Ž - Ravenna Ž 2:0
14:30Trento Ž - Arezzo Ž 1:0

JAMAJKA: Premier League

22'Harbour View - Faulkland 0:0
21:00Cavalier - Mount Pleasant -:-
21:00Montego Bay - Humble Lions -:-
21:15Vere United - Waterhouse -:-
23:00Tivoli - Dunbeholden -:-

JAPONSKO: 1. liga ženy

05:00Inac Kobe Leonesa Ž - Saitama Ž 3:0
06:00Beleza Ž - Hirošima Ž 0:1

KEŇA: Premier League

13:00Bandari - KCB 0:1
13:00Nairobi City - Talanta FC 1:2
13:00Tusker - Leopards 1:0

KEŇA: Super League

13:00Assad - Kibera 1:0
13:00Kisumu All-Stars - Migori 0:0
13:00Silibwet - Shabana 0:1

KOLUMBIE: Primera A - Clausura - Play Off

00:00Ind. Medellin - Pereira -:-

KOSOVO: Superliga

13:00KF Llapi - FC Ballkani 0:3

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Off

02:00Liberia - Quepos Cambute 1:0

KOSTARIKA: Copa Costa Rica

00:00Cartagines - Sporting San Jose 2:1
02:00AD Santos - Saprissa 1:1
23:00Alajuelense - Grecia -:-
23:15Puntarenas FC - Herediano -:-

KYPR: 1. liga

16:00Anorthosis - Aris Limassol 0:2
18:00OdloženoApollon - AEL Limassol -:-

KYPR: Division 2

13:30Olympias Lympion - Achnas 0:1
13:30Omonia Aradippou - Zakakiou 1:4
13:30Omonia 29th May - Achyronas-Onisilos 1:0

LESOTHO: Premier League

14:00CCX - Galaxy 0:2
14:00Defence Force - LMPS 2:0
14:00Linare - Bantu 0:2
14:00Lioli - LCS 1:1
14:00Machokha - Lijabatho 0:1
14:00Matlama - Manonyane 1:1
14:00Mazenod - Liphakoe 0:3
14:00Naughty Boys - Lifofane 1:2

LIBANON: Premier League

13:15Al Ghazieh - Tripoli 1:0
13:15Salam Zgharta - Safa 0:0
15:00Al Ansar - Al Ahed 1:1

LIBYE: Premier League

14:00Shabaab Al Jabal - Al Ahly Benghazi 1:2
14:30Asaria - Al Ittihad -:-

LUCEMBURSKO: National Division

14:30Dudelange - Victoria Rosport 2:0
15:00Differdange - Niedercorn 2:3
15:00Fola - Hostert 0:1
15:00Union Titus Petange - UNA Strassen 0:1
16:00Hesperange - Wiltz 4:2
16:00Mondorf - Jeunesse Esch 3:1

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

13:00Bekescsaba - Ajka 0:1
13:00Budafoki - Tiszakecske 1:1
13:00Csakvari - Győr 1:1
13:00Dorogi - Pecsi 1:0
13:00Mosonmagyarovari TE - Soroksar 1:1
13:00MTK Budapešť - Gyirmot 5:2
13:00Szentlorinc - Kazincbarcika 1:1
15:00Kozarmisleny - Siofok 4:0
15:00Szeged - Nyiregyhaza 1:1

MAĎARSKO: NB III - Východ

11:00Karcagi - Tiszafuredi 1:2
13:00BVSC-Zugló - Bekescsaba II 5:0
13:00Debreceni EAC - Fuzesgyarmati SK 1:1
13:00Eger SE - Kisvarda II 1:1
13:00Elore - DVTK II 1:0
13:00Hajduszoboszloi SE - Hatvan 1:0
13:00Jaszberenyi - Vasas II 0:1
13:00Penzugyor - Tiszaujvaros 2:2
13:00Putnok - Senyo Carnifex 1:2

MAĎARSKO: NB III - Střed

11:00MTK II - Ferencvaros II 2:0
11:00Paks II - Dunaújváros PASE 3:1
11:00Ujpest II - Hodmezovasarhely FC 1:1
13:00Bank - ESMTK Budapest 0:3
13:00Cegledi - Kecskemeti II 1:1
13:00Ivancsa - Szekszardi UFC 2:1
13:00Monori - Honved II 3:1
13:00PTE-PEAC - Majosi 1:0

MAĎARSKO: NB III - Západ

11:00Gyirmot II - MOL Fehérvár II 0:2
11:00Puskas Akademie II - Csornai 8:1
13:00Erdi - Komaromi VSE 1:0
13:00Kelen - Budaorsi 1:2
13:00Mori SE - Bicskei 0:1
13:00Nagykanizsa - Kaposvar 3:1
13:00Teskand - Tatabanya 0:3
13:00VLS Veszprem - Balatonfuredi 0:0
13:00Zsambek - Zalaegerszegi II 0:1

MALI: Premiere Division

17:00Bakaridjan - AS Police 2:1
17:00Onze Createurs - Yeelen 0:1
19:00Stade Malien - USC Kita -:-

MALTA: Premier League

11:30Hamrun - Santa Lucia 2:0
11:30Pieta Hotspurs - Birkirkara 1:5
14:00Mosta - Zebbug 2:0
14:00Valletta - Gudja 0:1

MALTA: Challenge League

12:00Zejtun Corinthians - Swieqi 3:0
14:15Sliema - Marsaskala 5:1
18:00Marsa FC - Tarxien 3:3
18:00Qrendi - Zurrieq 2:5

MAROKO: Botola 2

16:00Fes - Renaissance Zemamra 1:1
16:00Chabab Benguerir - Jeunesse 2:2
16:00Rapide Oued Zem - Khemisset 1:0

MAURITÁNIE: Ligue 1

17:15Police - Garde Nationale -:-
17:30Madine Trarza - Tevragh-Zeina 0:1
18:00Nouadhibou - Inter Nouakchott 4:0
20:40Ksar - Gendrim -:-

MAURITIUS: Super League

12:30Cercle De Joachim - Petite Riviere 2:0
15:30AS Vacoas - La Cure Sylvester 3:1

MOSAMBIK: Mocambola

14:00Black Bulls - Costa do Sol 3:0
14:00ENH Vilankulo - Matchedje Mocuba 3:2
14:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nacala 1:0
14:00Ferroviario Maputo - UD Songo 0:1
14:00Incomati Xinavane - Ferroviario Beira 0:0

NAMIBIE: MTC Premiership

13:00Julinho Sporting - Mighty Gunners -:-
13:00Life Fighters - Okahandja -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

13:00Bremer - SC Weiche-08 4:0
14:00OdloženoHildesheim - Teutonia Ottensen -:-
14:00Kiel II - Delmenhorst 4:0
14:00Norderstedt - Jeddeloh 3:1
14:00Phonix Lubeck - Lohne 0:0
15:00Drochtersen/Assel - Brémy II 2:2

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00Erfurt - Chotěbuz 2:2
13:00Greifswald - Luckenwalde 1:1
13:00OdloženoHalberstadt - Chemie Lipsko -:-
14:00OdloženoLok. Lipsko - Chemnitzer -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

13:00CFC Hertha - Dynamo Schwerin 1:0
13:00Hansa Rostock II - Rathenow 1:1
13:30Mahlsdorf - TuS Makkabi Berlin 3:1
13:30Neustrelitz - MSV Neuruppin 1:0
14:00Staaken - RSV Eintracht 1:3

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

13:00OdloženoEinheit Rudolstadt - Einheit Wernigerode -:-
13:00Nordhausen - Oberlausitz 0:0

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

13:30Eckernforder SV - Pansdorf 2:0
14:00OdloženoGW Siebenbaumen - Heider SV -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

10:45HEBC Hamburg - Paloma 1:1
13:00Wandsbeker Concordia - Dassendorf 1:3
14:00Rugenbergen - Hamburger SV III 2:2

NĚMECKO: Oberliga Brémy

13:00Hemelingen - Oberneuland 2:3
13:00Schwachhausen - Brémy III 2:0
13:30Leher - Union 60 Bremen 0:1

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

14:00Arminia Hannover - Egestorf-Langreder 0:4
14:00OdloženoEintracht Celle - Bersenbruck -:-
14:00FT Braunschweig - Schoningen 1:4
14:00Heeslinger - Pattensen 3:1
14:00Luneburger Hansa - Rotenburger 0:3
14:00Spelle-Venhaus - Ahlerstedt/Ottendorf 2:1
15:00VfL Oldenburg - Papenburg 3:0

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

14:00Clarholz - Schermbeck 2020 0:1
14:00Paderborn II - FC Gutersloh 2:0
14:30Lotte - Westfalia Rhynern 2:0
14:30Sprockhovel - Finnentrop/Bamenohl 0:1
14:30Vreden - Siegen 1:1
15:00Delbrucker - Munster 2 0:1
15:00Ennepetal - Gievenbeck 2:0
15:30OdloženoErndtebruck - ASC 09 Dortmund -:-

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

14:00RW Walldorf - Stadtallendorf 5:1
14:00Steinbach Haiger II - Erlensee 0:2

NĚMECKO: Oberliga Střední Porýní

14:30Bonner - Eintracht Hohkeppel 5:0
14:30FC Viktoria 08 - Konigsdorf 3:2
15:00Hennef - Wegberg-Beeck 3:0
15:00Hurth - Pesch 2:0
15:15Frechen - Freialdenhoven 4:0
15:30Fortuna Kolín n. R. II - Glesch-Paffendorf 0:2
15:30VfL Vichttal - Siegburger 3:1

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

14:00SW Essen - Kleve 3:0
14:15Homberg - FC Monheim 3:3
15:15Union Nettetal - Cronenberger 0:0
15:30Hilden - TuRU Dusseldorf 0:0
15:30SC St.Tonis - MSV Dusseldorf 1:1

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Hannover U19 - Union Berlín U19 4:0
13:00Zehlendorf U19 - Magdeburg U19 1:2
14:00St. Pauli U19 - Kiel U19 3:0

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

11:00Augsburg U19 - Mohuč U19 1:1
11:00Eintracht Trier U19 - Stuttgart U19 0:6
11:00Unterhaching U19 - Frankfurt U19 2:1
13:00Hoffenheim U19 - Walldorf U19 7:0

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

11:00Dortmund U19 - Duisburg U19 1:0
11:00Dusseldorf U19 - B. Monchengladbach U19 0:4
11:00Paderborn U19 - Schalke U19 0:3
13:00Kolín nad Rýnem U19 - Preussen Munster U19 1:0

NĚMECKO: Bundesliga ženy

13:00Leverkusen Ž - Potsdam Ž 3:0
13:00Meppen Ž - Kolín nad Rýnem Ž 1:0
16:00Essen Ž - Brémy Ž 0:0

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

11:00Freiburg II Ž - Wolfsburg II Ž 0:1
11:00Gutersloh Ž - Hoffenheim II Ž 0:2
11:00OdloženoJena Ž - Kolín nad Rýnem II Ž -:-
11:00Sand Ž - RB Lipsko Ž 0:2
11:00Turbine Potsdam II Ž - Bayern II Ž 1:2
14:00Frankfurt II Ž - Andernach Ž 1:2
14:001.FC Nurnberg Ž - Ingolstadt Ž 3:0

NIGER: Ligue 1

16:00US Gendarmerie - ASGNN 0:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play Off

17:00Managua FC U20 - Ferretti U20 2:0
21:00Juventus Managua U20 - UNAN-Managua U20 -:-

NIZOZEMSKO: Tweede Divisie

14:30Oostzaan - De Treffers 1:1

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:00Baronie - DEM 4:1
14:00Blauw Geel - Oss 1:0
14:00Dongen - GVV Unitas 4:2
14:00Gemert - Haaksbergen 0:0
14:00Heemskerk - UNA 3:1
14:00Rosmalen - RKSV UDI 4:0
14:00TOGB - HV & CV Quick 1:1
14:00USV Hercules - Groene Ster 1:1

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

12:15Excelsior Ž - PSV Ž 1:3

NOVÝ ZÉLAND: National League - Grand Final

02:00Auckland City - Wellington Olympic 3:2

NOVÝ ZÉLAND: Národní liga ženy

00:00Southern United Ž - Eastern Suburbs Ž 2:1
01:30Auckland United Ž - Capital Football Ž 3:2

OMÁN: Professional League

13:40Bahla - Al Seeb 1:0

PERU: Copa Peru - Finálová skupina

18:30Atl. Bruces - Deportivo Garcilaso 1:5
21:00Defensor La Bocana - Comerciantes -:-

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

16:30SOL - Sporting Gagnoa 0:1
90+'Stade d Abidjan - ASEC Mimosas 0:1

PORTUGALSKO: Liga 3

12:00Moncarapachense - Leiria 1:2
16:00Sanjoanense - Anadia 1:1
18:00Academica - Real SC 0:2
PoločasAlverca - Os Belenenses 1:0

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

12:00Esperanca de Lagos - SC Angrense 0:0
13:00Imortal - CD Rabo Peixe 3:3
16:00Alcains - Pero Pinheiro 0:1
16:00Amarante - Vilar de Perdizes 3:2
16:00Brito - Desportivo Moncao 2:0
16:00Camacha - Gondomar 0:2
16:00Castro Daire - Maritimo B 0:1
16:00Dumiense - SC Vianense 0:1
16:00FC Alpendorada - Rebordosa 0:3
16:00GD Braganca - Tirsense 2:2
16:00Juv. Evora - Atletico 0:0
16:00Leca - Guarda Desportiva 2:0
16:00Loures - Arronches Benfica 2:1
16:00Lusitano GC - Serpa 2:1
16:00Machico - Lusitania FC 1:0
16:00Maria de Fonte - Sao Martinho 0:3
16:00Marinhense - Rio Maior SC 2:1
16:00Mortagua - Santarem 1:2
16:00Oriental Dragon - Ferreiras 0:1
16:00Pedras Salgadas - Merelinense 3:1
16:00Sertanense - Coruchense 1:1
16:00Uniao Da Serra - Sintrense 0:1
16:00Valadares Gaia - Salgueiros 0:1
16:00Vasco da Gama - Olhanense 1:0
16:001º Dezembro - SB Castelo Branco 0:1
17:00Beira Mar - GD Resende 0:0
17:00SC Praiense - Fabril do Barreiro 2:2

PORTUGALSKO: Ligový pohár

18:00Arouca - Leixoes 1:1

PORTUGALSKO: Liga BPI ženy

12:00Valadares Gaia Ž - Torreense Ž 2:1
14:00Sporting Ž - Damaiense Ž 2:2
16:00Albergaria/Durit Ž - Amora Ž 2:0
16:00Braga Ž - Famalicao Ž 0:1
16:00Vilaverdense Ž - Maritimo Ž 2:1

RUMUNSKO: Liga 1

12:15Farul Constanta - Botosani 8:0
14:30CFR Kluž - Chindia Targoviste 2:0
18:00FC Arges - Rapid Bukurešť 1:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2

13:00Unirea Branistea - Aerostar 2:0

RUMUNSKO: Liga 1 ženy

10:00CSM Alexandria Ž - Fairplay Bukurešť Ž 3:0
10:00Targu Mures Ž - Universitatea Galati Ž 5:1
10:00Vasas Odorhei Ž - Politehnica Temešvár Ž 0:3
11:00Csikszereda M. Ciuc Ž - Banat Ž 1:0

RUMUNSKO: Pohár ženy

10:00Rapid Bukurešť Ž - Juniorul Ž 7:0
12:00Gloria 2018 Bistrita Ž - Baia Mare Ž 9:1

RWANDA: Premier League

14:00Etincelles - Gorilla 1:0
14:00Musanze - Rwamagana City 3:1
14:00Rayon Sport - Bugesera FC 1:0

ŘECKO: Super League 2

13:30Kalamata - Episkopi 1:0
14:00AEL Larissa - Thesprotos 2:0
14:00Diagoras - PAOK B 2:3
14:00Panathinaikos B - Panserraikos 0:1
14:00Proodeftiki - Kifisias 0:4
14:00Veria - Almopos 1:0

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 1

14:00A. Asteras - Byron Kavala 1:1
14:00Alexandroupoli - Apollon Paralimniou 0:3
14:00Aris Avatou - Chrisoupolis 2:0
14:00Kampaniakos - Orfeas Xanthi 2:0
14:00Kavala - M. Alexandros Orfaniou 6:0
14:00Poseidonas Michanionas - Panthrakikos 3:1
14:00Thermaikos FC - F.C. Pandramaikos 0:0

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 2

14:00Edessaikos - Makedonikos Foufas 2:3
14:00Elassona - Agias 1:1
14:00Keravnos Anchelochori - Kastoria 3:0
14:00Kozanis - Svoronos FC 2:4
14:00O. Volos - Kozani 1:1
14:00PAOK Kristonis - Ethnikos Neou 0:1
14:00Pierikos - Chaniotis 0:0

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 3

10:00Zakynthos - Lefkimmi 2:5
13:00Asteras Petriti - AO Trikala 1:2
14:00Apollon Pargas - Panagriniakos 1:1
14:00Fikis - Panelefsiniakos 0:1
14:00Chalkis - Nafpaktiakos A. 1:0
14:00Tilikratis L. - Digenis Neochori 2:0
14:00Vyzas - Ipato 0:0

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 4

12:00Foinikas N. Epidavrou - Pyliou 4:1
14:00Aiolikos - Rodos 2:1
14:00Ialisos - Panargiakos 2:1
14:00Mykonos - Ermionidas-Ermis 1:0
14:00Pangytheatikos - Diavolitsi 0:0
14:00Paniliakos - Patrai 2:1
14:00Panionios - Aias Gastounis 4:1

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 5

14:00Agios Ierotheos - Marko 0:5
14:00Agios Nikolaos - E. Piraeus 1:1
14:00Almyros Gaziou - Moschato 7:2
14:00AO Tympakiou - Giouchtas 0:1
14:00Aris Petroupolis - Keratsini 1:1
14:00Fostiras - Poros 2:0
14:00Thyella D. - Paraskevi 1:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Fiorentino - Tre Fiori 0:3
15:00Juvenes/Dogana - Pennarossa 3:1
15:00Tre Penne - San Giovanni 3:1

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

15:00Newry City - Portadown 1:3

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

13:00Makedonija GP - Shkendija 1:3
13:00Pobeda - FK Skopje 0:0
13:00Shkupi - Bregalnica 3:1
13:00Struga - Akademija Pandev 1:0
13:00Tikves - Sileks 0:2

SKOTSKO: SWPL 1 ženy

14:00Glasgow Ž - Rangers Ž 0:10
16:00Hearts Ž - Hamilton Ž 5:0
17:00Aberdeen Ž - Spartans Ž 1:1
17:00Glasgow City Ž - Hibernian Ž 2:1
17:10Celtic Ž - Dundee Utd Ž 7:0

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Presidents Cup

13:35Dibba Al Hisn - Al-Jazira 2:3
13:35Emirates Club - Al Rams 5:0

SÚDÁN: Premier League

15:00Ahli Shendi - Rabita Kosti 1:1
15:00Al-Ahly Merowe - Al Wadi 0:0
15:00Al Zoma - Al Shorta 1:1
15:00Hilal El-Fasher - Kober 0:0
17:30Hilal Alsahil - Alamal Atbara -:-
17:30Tuti - Al-Hilal Omdurman 1:2

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

12:00NedohránoAlmería (Esp) - Hearts (Sco) 1:0
12:00Kortrijk (Bel) - Excelsior (Ned) 1:0
12:00Seraing (Bel) - AEK (Gre) 0:2
13:00Den Haag (Ned) - Sparta Rotterdam (Ned) 0:3
13:00Tenerife (Esp) - Brondby (Den) 0:4
13:30Cambuur (Ned) - Heracles (Ned) 1:1
14:00Breda (Ned) - KV Mechelen (Bel) 0:2
14:30Partizani (Alb) - Umraniyespor (Tur) 2:2
15:00Adana Demirspor (Tur) - M. Tel Aviv (Isr) 3:6
15:00Olympiakos (Gre) - St. Lutych (Bel) 3:3
17:00Paphos (Cyp) - Panathinaikos (Gre) 2:2
17:30Aris (Gre) - M. Haifa (Isr) 2:2

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

14:00Andorra - Cartagena 0:1
16:15Racing Santander - Lugo 0:1
18:30Eibar - Huesca 2:1
21:00Levante - Malaga -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1

12:00Linense - Ceuta 2:1
12:00San Fernando - Linares 1:1
17:00Pontevedra - Ferrol 0:2
18:00Celta Vigo B - Algeciras 2:2
18:00San Sebastian Reyes - CF Talavera 0:2

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2

12:00Amorebieta - Baleares 0:0
12:00Ath. Bilbao B - Cornella 2:2
12:00Numancia - R. Union 0:2
18:00Gimnastic - Sabadell 0:1
18:00Murcia - Alcoyano 1:0

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1

12:00Arenteiro - Ourense CF 1:0
12:00Bergantinos - Zamora 1:3
12:00Real Aviles - Burgos Promesas 3:0
17:00Coruxo - Guijuelo 0:1
17:00Palencia CA - Compostela 0:2
17:00Torrelavega - Langreo 2:1

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2

16:15Izarra - Brea 0:1
16:30Alfaro - AD San Juan 1:1
17:00Arenas Club - Gernika 0:2
17:00Tarazona - Cirbonero 1:0
17:00Tudelano - Arnedo 1:0
17:30Sestao - Racing Rioja 4:0

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3

11:00Formentera - Prat 2:0
12:00CE Manresa - Badalona Futur 1:2
12:00Lleida - Ibiza Islas Pitiusas 2:0
12:00Saguntino - Ebro 0:0
12:00Santa Eulalia - Espanyol B 0:1
12:00Terrassa - Mallorca B 1:0
13:00Zaragoza B - Alzira 1:1
16:30Olot - Hercules 1:1

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 4

11:30Betis B - Sanluqueno 0:0
12:00CD Utrera - Sevilla B 0:4
12:00San Roque - Cádiz B 1:1
12:00Torremolinos - Cartagena B 1:2
12:00UCAM Murcia - Ejido 1:1
12:00Velez - Mar Menor 2:2
12:00Xerez D.F.C. - Huelva 0:1
17:00Yeclano - Antequera 0:0
17:45Mancha - Granada B 0:1

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5

11:30Navalcarnero - Cerdanyola 4:0
12:00Atl. Paso - CD Coria 0:2
12:00Cacereno - Gimnastica Segoviana 2:2
12:00Diocesano - CD Estepona 0:1
12:00Guadalajara - Union Adarve 0:2
12:00Melilla - Montijo 1:0
12:00Socuellamos - Atl. Madrid B 1:2
17:00Villanovense - Don Benito 0:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1

17:00Arosa SC - Atletico Arteixo 3:1
17:00Barco - Somozas 0:0
17:00Paiosaco - UD Ourense 0:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2

12:00Condal - Covadonga 0:3
12:00Lealtad - Llanes 1:1
12:00Real Titanico - L'Entregu 0:3
12:00Union Club Ceares - Gijon B 1:1
15:45Llanera - Valdesoto 0:0
15:45Tuilla - Aviles Stadium 1:0
17:30Caudal Deportivo - Praviano 2:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3

11:45Siete Villas - Torina 0:0
12:00Cayon - Naval Reinosa 2:2
16:00Revilla - Escobedo 1:2
17:00Vimenor - Tropezon 3:2

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4

12:45CD Vitoria - Portugalete 2:0
17:00Barakaldo - Durango 1:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5

12:00Castelldefels - Peralada 0:0
12:00Rapitenca - Pobla Mafumet 0:2
12:00Vilassar de Mar - Montanesa 1:3
12:30UE Sants - UE Tona 1:1
17:00Badalona - Vilafranca 1:3
17:00San Cristobal CP - Grama 1:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6

12:00Orihuela - Levante B 0:1
12:00Torrent - Villarreal C 1:0
15:45Torrellano - Hercules B 2:1
16:00Ilicitano - Castellon B 2:1
16:00Silla CF - Atzeneta 0:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7

11:00CDE Madrid - Galapagar 0:2
11:30Canillas - Ursaria 1:1
11:30Collado Villalba - Paracuellos Antamira 4:3
11:30Getafe B - Las Rozas 3:1
11:30Real Aranjuez - Vallecano B 0:3
11:30Trival Valderas - RSC International 2:1
12:00CD Mostoles - AD Torrejon 0:1
12:00Pozuelo de Alarcon - RSD Alcala 0:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8

15:45Palencia CF - Bembibre 3:1
16:00Real Avila - Atl. Tordesillas 2:0
16:30Almazan - La Virgen 3:0
17:00Arandina - Salamanca 2:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9

12:00El Palo - CD Torreperogil 1:1
12:00Marbella - Almería B 2:0
12:00Motril - Malaga B 0:0
12:00Torre del Mar - Arenas Armilla 2:0
12:30Maracena - Torredonjimeno 1:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10

12:00CD Gerena - Rota 3:0
12:00Cordoba B - Bollullos 3:0
12:00Sevilla C - Ayamonte 1:0
19:30Xerez CD - Antoniano -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

12:00Penya Independent - Andratx 1:2
17:00CE Sant Jordi - Platges de Calvia 1:5

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

13:00Gran Tarajal - Las Palmas B 2:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13

12:00Racing Murcia - Lorca Deportiva 0:1
12:00Real Murcia B - Muleno 2:1
15:30UCAM Murcia B - Molinense 0:1
16:00Deportiva Minera - La Union 1:2
16:30Ciudad Cieza - CAP Ciudad de Murcia 2:1
17:00Aguilas FC - Caravaca 3:1
17:00Alcantarilla - EG El Palmar CF 1:1
17:00Bullense - Pulpileno 0:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 14

12:00CD Calamonte - Trujillo 1:2
12:00Fuente de Cantos - Moralo 2:3
12:00Miajadas - UP Plasencia 2:1
12:00Montehermoso - Azuaga 2:4
12:00Olivenza - La Estrella 1:1
12:30Jerez CF - Arroyo 1:2
12:30Pueblonuevo - Llerenense 0:2
12:30Villafranca - Don Alvaro 0:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15

11:30Subiza - CD Cantolagua 3:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16

12:00Berceo - Racing Rioja B 3:0
12:00Yague - Pena Balsamaiso 0:3
16:15River Ebro - Varea 0:1
16:30Comillas - Calahorra B 0:0
17:00CDFC Calzada - Anguiano 1:1
17:00Haro Deportivo - Agoncillo 1:2
17:00Oyonesa - Naxara 2:2
17:00Vianes - Casalarreina 1:3

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17

11:30Huesca B - Robres 1:2
12:00Ejea - Binefar 3:1
12:00Tamarite - Epila 2:2
16:00Calamocha - Almudevar 1:0
16:00Carinena - Cuarte -:-
16:00Caspe - Barbastro 1:1
16:00CF Illueca - Utrillas 1:0
17:00Atletico Monzon - La Almunia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18

12:00CF Talavera B - Villacanas 2:3
12:00Toledo - Tomelloso 4:1
16:00Quintanar - Villarrobledo 1:2
16:30Marchamalo - Conquense 0:2

ŠPANĚLSKO: Liga F ženy

12:00Huelva Ž - Alavés Ž 2:2
12:00Valencia Ž - Atl. Madrid Ž 0:1
16:00Alhama Ž - Villarreal Ž 0:1
18:00Betis Ž - Levante Ž 0:7

ŠPANĚLSKO: Primera Federacion ženy

11:00Espanyol Ž - La Coruňa Ž 2:2
12:00Real Oviedo Ž - DUX Logrono Ž 2:2
12:00SE AEM Ž - Barcelona B Ž 2:0
13:00CD Juan Grande Ž - CA Osasuna Ž 1:2
15:00Granada Ž - Vallecano Ž 2:1
18:00Tenerife B Ž - Eibar Ž 2:2

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

14:00Geita Gold - Mtibwa Sugar 2:2
17:00Young Africans - Tanzania Prisons 1:0

THAJSKO: Thai League 2

11:30Udon Thani - Chiangmai FC 0:3
12:00Chiangmai Utd - Phrae 0:3
12:30Kasetsart - Rayong FC 0:0
13:00Suphanburi - Nakhon Si 3:0

TOGO: Championnat National

16:00AS Togo-Port - Tambo 2:0
16:00Gbohloe-Su - Sara Sport 1:0
16:00Kara - ASC Kara 2:2
16:00OTR - Anges de Notse 1:0
16:00Unisport - Entente II 2:0

TURECKO: 1. Lig

11:30Manisa FK - Keciorengucu 0:0
14:00Adanaspor - Goztepe 2:2
17:00Altay - Boluspor 5:1

TURECKO: 2. Lig White Group

11:30Corum - Menemenspor 2:1
12:00Afyonspor - Arnavutkoy Bl. 2:1
12:00Amedspor - 24 Erzincanspor 1:2
12:00Ankaraspor - Bayburt 3:1
12:00Batman Petrolspor - Isparta 32 Spor 1:2
12:00Erokspor - Inegolspor 5:0
12:00Nazillispor - Soma Spor 2:0
12:00Sivas Belediyespor - Duzcespor 0:0

TURECKO: 2. Lig Red Group

11:00Fethiyespor - Kirklarelispor 1:0
12:00Balikesirspor - Adiyaman FK 1:1
12:00Kirsehir Belediyespor - Karacabey Belediyespor 1:1
12:00Pazarspor - Trabzon FK 1:1
12:00Usakspor - Zonguldak 2:3

TURECKO: 3. Lig Group 1

12:00Agri 1970 - Yeni Amasyaspor 2:0
12:00Eskisehirspor - Kutahyaspor 3:4
12:00Hacettepe 1945 - Nevsehirspor 1:1
12:00Karakopru - Elazigspor 3:0
12:00Kelkit - 52 Orduspor 1:1
12:001922 Konyaspor - Edirnespor 1:1

TURECKO: 3. Lig Group 2

12:00Darica Genclerbirligi - Kirikkale Buyuk Anadolu 0:0
12:00Elazig Karakocan - Ayvalikgucu 1:1
12:00Igdir FK - Bayrampasa 2:0
12:00Kahramanmaras - Ergene Velimese 0:0
12:00Kestel - Eynesil 4:1
12:00Ofspor - Karaman 0:3
12:00Orduspor 1967 - Gumushanespor 3:0

TURECKO: 3. Lig Group 3

11:00Siirt Ozel - Beyoglu Yeni Carsi 1:1
12:00Akhisarspor - Kepez Belediyespor 0:1
12:00Arguvan - Hopaspor 1:1
12:00Bursa - Aksaray Bld. 1:1
12:00Erbaaspor - Fatsa Belediyespor 1:1
12:00Osmaniyespor - Cankaya FK 0:0
12:00Sapanca Genclikspor - Bergama Bld. 4:1
12:00Tepecik - Musspor 1:0

TURECKO: Super Lig ženy

10:00Adana Idmanyurduspor Ž - 1207 Antalyaspor Ž 0:1
10:00Amed SK Ž - Atasehir Ž 3:3
10:00Besiktas Ž - Karadeniz Eregli Bld. Ž 3:0
10:00Fatih Vatan Spor Ž - Karagumruk Ž 0:4
10:00Hakkarigucu Spor Ž - Altay Ž -:-
10:00Kirecburnu Ž - Trabzonspor Ž 0:3
10:00Konak Bld. Ž - Galatasaray Ž 1:3
12:00Dudullu Ž - ALG Spor Ž 0:4

UGANDA: Premier League

12:00Villa - Maroons 1:0
14:00Gadaffi - Vipers 1:0

UKRAJINA: 1. Liga ženy

09:00Dyn. Kyjev Ž - Veres-Rivne Ž 4:0

WALES: Premier ženy

15:00Aberystwyth Ž - TNS Ž 3:3
15:00Cardiff Met. Ž - Pontypridd Ž 1:0
15:00Swansea Ž - Cardiff City Ž 1:1
18:00Barry Ž - Abergavenny Town Ž 3:3

ZAMBIE: Super League

14:00Green Buffaloes FC - Buildcon 1:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.