OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

21:00Newcastle - Leeds -:-

ČESKO: Fortuna liga

19:00Hradec Králové - Pardubice -:-
19:00Sigma Olomouc - Ostrava -:-

ČESKO: FNL

16:30Dukla Praha - Příbram -:-
16:30Vlašim - Prostějov -:-
18:00Ústí n. L. - Varnsdorf -:-

FRANCIE: Ligue 1

21:00Štrasburk - Méty -:-

ITÁLIE: Serie A

20:45Sassuolo - Turín FC -:-

NĚMECKO: Bundesliga

20:30Hertha - Fürth -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

20:00Sparta Rotterdam - Nijmegen -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

21:00Celta Vigo - Cádiz -:-

AFRIKA: CAF Liga mistrů - Kvalifikace

15:00Diplomates (Caf) - Jwaneng Galaxy (Bot) -:-
15:00Le Messager (Bur) - US Gendarmerie (Nig) -:-
18:00Stade Malien (Mli) - Sonabel Ouagadougou (Bfa) -:-
19:00Al-Merreikh (Sud) - Express (Uga) -:-

AFRIKA: CAF Konfederační pohár - Kvalifikace

15:00Marumo Gallants (Rsa) - Futuro Kings (Gnq) -:-
16:00Al-Ahly Merowe (Sud) - Atlabara (Ssu) -:-

ALBÁNIE: Superliga

19:45Din. Tirana - Laci -:-

ANGLIE: Premier League Cup

20:00Everton U23 - Sheffield Utd U23 -:-

ANGLIE: Premier League 2

19:00Aston Villa U23 - West Brom U23 -:-
20:00Blackburn U23 - Tottenham U23 -:-

ANGLIE: Professional Development League

14:00Charlton U23 - Sheffield Wed U23 -:-
14:00Watford U23 - Hull U23 -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

20:30Atl. Rafaela - Ferro -:-
20:35Brown Adrogue - Club A. Guemes -:-
21:00San Martin S.J. - Almagro -:-
22:35Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza -:-

ARGENTINA: Primera A ženy - Clausura

20:00Independiente Ž - Rosario Central Ž -:-

ARMÉNIE: Pohár

13:30Van - Sevan -:-
17:30BKMA - Pyunik -:-

BAHRAJN: Premier League

17:30Al-Hala - Al-Budaiya -:-
20:00Al-Rifaa - East Riffa -:-

BANGLADÉŠ: Premier League

12:00Sheikh Russel - Bashundara Kings -:-

BELGIE: Jupiler Pro League

20:45Cercle Bruggy - Eupen -:-

BELGIE: 1B Pro League

20:00RWDM - Waasland-Beveren -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

19:00Zhodino - Energetik-BGU -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

12:00Sputnik 2 - Rukh Brest 2 -:-
14:00Brest 2 - Slavia Mozyr 2 -:-
14:00Slutsk 2 - Gomel 2 -:-
15:00BATE 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-

BOLÍVIE: Division Profesional

21:00San Jose - Real Potosi -:-

BOLÍVIE: Nacional B - 1. fáze

00:00ABB - Fatic -:-
00:00Maestranza - Municipal Achocalla -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

18:00Sarajevo - Leotar -:-
20:00Borac Banja Luka - Siroki Brijeg -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

18:30Sutjeska Foca - Zeljeznicar Banja Luka -:-

BRAZÍLIE: Série B

00:00CRB - Vasco 1:1
00:00Cruzeiro - Operario 1:1
02:30Remo - Avai -:-
21:00Brusque - Vitoria -:-
00:00Coritiba - Vila Nova -:-

BRAZÍLIE: Série D - Play Off

21:00Aparecidense - Caldense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Acreano - 2. fáze

84'Humaita - Rio Branco 0:1
02:00ZpožděnoAcreano - Galvez -:-

BRAZÍLIE: Copa Paulista

20:00Juventus-SP - Taubate -:-
20:00Sao Caetano - Portuguesa -:-

BULHARSKO: Parva liga

15:00Tsarsko Selo - Lok. Plovdiv -:-
17:15Arda - Pirin Blagoevgrad -:-
19:30Botev Plovdiv - Beroe -:-

BULHARSKO: Vtora liga

16:00Dobrudzha - Maritsa Plovdiv -:-
16:00Levski Lom - CSKA 1948 Sofia II -:-
16:00Marek - Litex Loveč -:-
16:00Septemvri Simitli - Strumska Slava -:-
18:00Etar - Svoge -:-

BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad

16:00Hebar 2 - Belasitsa -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Bujumbura C. - Flambeau du Centre -:-
15:00OdloženoBujumbura C. - Royal de Muramvya -:-
15:00Royal de Muramvya - Vital O -:-

ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga

18:00Buducnost - Jezero -:-

ČESKO: MSFL

18:00Hlučín - Dolní Benešov -:-

ČESKO: Zlínský KP

18:30Baťov - Velké Karlovice -:-

ČESKO: Plzeňský KP

17:00Nepomuk - Chotíkov -:-

ČESKO: Pražský přebor

17:30Motorlet B - Zličín -:-

ČÍNA: Jia League

09:30Shaanxi Changan - Beijing Technology -:-
13:35Guizhou - Beijing Sport University -:-
13:35Heilongjiang Ice City - Chengdu Rongcheng -:-
13:35Zhejiang Professional - Nanjing City -:-

DÁNSKO: Superliga

19:00Aalborg - Odense -:-

DÁNSKO: 1. divize

18:00Fredericia - Helsingor -:-
19:00Lyngby - Koge -:-

DÁNSKO: 2. divize

19:00Hellerup - B.93 -:-

DÁNSKO: 3. divize

19:00Roskilde - Karlslunde -:-

EVROPA: Mistrovství světa ženy - Kvalifikace

16:00Bosna a Hercegovina Ž - Černá Hora Ž -:-
16:00Lotyšsko Ž - Rakousko Ž -:-
17:00Bělorusko Ž - Kypr Ž -:-
17:00Řecko Ž - Francie Ž -:-
17:30Itálie Ž - Moldavsko Ž -:-
17:30Slovensko Ž - Švédsko Ž -:-
18:00Estonsko Ž - Slovinsko Ž -:-
18:00Gruzie Ž - Irsko Ž -:-
18:00Rusko Ž - Ázerbájdžán Ž -:-
19:00Polsko Ž - Belgie Ž -:-
19:00Švýcarsko Ž - Litva Ž -:-
19:30Rumunsko Ž - Chorvatsko Ž -:-
20:00Anglie Ž - Severní Makedonie Ž -:-
20:00Maďarsko Ž - Skotsko Ž -:-
20:00Severní Irsko Ž - Lucembursko Ž -:-
20:15Wales Ž - Kazachstán Ž -:-
20:45Nizozemsko Ž - Česko Ž -:-

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

19:00Skala Itrottarfelag - HB Torshavn 2 -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

17:30Ilves-Kissat - EPS -:-

FRANCIE: National

19:00Boulogne - Cholet -:-
19:00Bourg en Bresse - Chateauroux -:-
19:00Chambly - Bastia-Borgo -:-
19:00Laval - Le Mans -:-
19:00Orleans - Annecy -:-
19:00Red Star - Villefranche -:-
19:00Sedan - Creteil -:-
19:00Sete - Stade Briochin -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina C

20:00Louhans Cuiseaux - Frejus -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina D

20:00Angouleme - Montpellier II -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Malacateco - Guastatoya -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00Motagua - Vida 2:1

CHILE: Primera División

16:00Cobresal - Huachipato -:-

CHILE: Primera B

23:00Barnechea - Rangers 2:3
00:00Arica - S. Morning 4:0
45'U. De Concepcion - Coquimbo 0:1

CHORVATSKO: 1. HNL

20:00Dragovoljac - Rijeka -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Jih

16:30Primorac Biograd - Zagora -:-

CHORVATSKO: 3. HNL Západ

16:30Naprijed Hreljin - Nehaj Senj -:-

INDIE: Durand Cup

11:30Army Green - Sudeva Delhi -:-
11:30Jamshedpur - Goa -:-

INDONÉSIE: Liga 1

10:15Borneo - Barito Putera -:-
10:15Persela - Persita -:-
13:15Persikabo 1973 - Persik Kediri -:-

IRSKO: FAI Cup

20:45Bohemians - Maynooth Univ. -:-
20:45St. Patricks - Wexford -:-
20:45UC Dublin - Waterford -:-
21:00Finn Harps - Dundalk -:-

ITÁLIE: Serie B

18:00Como - Frosinone -:-
20:30Brescia - Crotone -:-

ITÁLIE: Primavera 1

17:00Sassuolo U19 - FC Janov U19 -:-

IZRAEL: Liga Alef Sever

11:30Hapoel Bnei Faradis - M. Tzur Shalom -:-
13:30Hapoel Kafr Kanna - MS Tira -:-
13:30Tayibe - H. Migdal HaEmek -:-
14:00Hapoel Bueine - Ironi Nesher -:-
14:00Hapoel Iksal Imad - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara -:-

IZRAEL: Liga Alef Jih

12:15Nordia Jerusalem - SC Dimona -:-
13:30Hapoel Azor - Maccabi Jaffa -:-
13:30MS Ironi Kuseife - Shimshon Tel Aviv -:-

JAPONSKO: J1 League

12:00Sagan Tosu - Oita -:-

JEMEN: Division 1

15:00Al Ahli Sana’a - Al-Wahda Aden -:-
15:00Al Wahda - Al-Tilal -:-
15:00Al Oruba Zabid - Fhman -:-
15:00Al Yarmuk - Al Shula -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: GladAfrica Championship

15:00Cape Town Spurs - Uthongathi -:-
15:00Richards Bay - Black Leopards -:-

JORDÁNSKO: Premier League

17:00Al Jazeera Amman - Al-Faisaly Amman -:-
19:30Al Jalil - Al Hussein -:-
19:30Al Ramtha - Sahab -:-

KAMERUN: Elite One - Baráž - Play off

16:00Eding Sport - Tonnerre -:-

KAMERUN: Elite Two - Baráž - Play off

16:00Lion Blesse - Foncha -:-

KANADA: U Sports

00:15Saint Marys - Dalhousie -:-
02:15McGill - UQAM -:-
00:15Mount Allison - Acadia -:-

KATAR: QSL

15:50Umm-Salal - Al Khor -:-
18:30Al Ahli Doha - Al-Gharafa -:-
18:30Al-Wakra - Al-Rayyan -:-

KOLUMBIE: Copa Colombia

86'Tolima - La Equidad 2:0
03:00Pereira - Pasto -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

56'Herediano - Sporting San Jose 2:0
57'Santos DG - Guadalupe 1:0
04:00Saprissa - Guanacasteca -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Marineros - Municipal Garabito -:-

KUVAJT: Emir Cup

19:00Al Arabi - Al Jahra -:-

KYPR: 1. liga

18:00Paeek - Aris -:-

KYPR: Division 2

18:00Chloraka - ASIL Lysi -:-
18:00Nea Salamis - Paralimni -:-

LIBANON: Premier League

14:30Sporting Beirut - Al Akhaa Al Ahli -:-

LITVA: A Lyga

17:00Dainava Alytus - Suduva -:-

LITVA: I Lyga

16:00Riteriai 2 - Banga 2 -:-
17:00FK Panevezys 2 - Zalgiris 2 -:-

LUCEMBURSKO: National Division

20:00Niedercorn - Hostert -:-

MALAJSIE: Premier League

10:45Kuching City FC - Terengganu 2 -:-

MALTA: Challenge League

17:00Fgura - Zebbug -:-
21:00St. George's FC - Naxxar Lions -:-

MAROKO: Botola Pro

22:30FUS Rabat - Youssoufia Berrechid -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Fes - Renaissance Zemamra -:-
18:00Moghreb Tetouan - Sale -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

02:00ZpožděnoAtl. San Luis - Tijuana -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

00:00Tepatitlan de Morelos - Cancun 1:2

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Inter Playa Del Carmen - Yalmakan -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Necaxa U20 - Atlas U20 -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

18:00Balti - Sf.Gheorghe -:-
18:00Petrocub - Milsami -:-

MONGOLSKO: Premier League

10:00BCH Lions - Falcons -:-
13:00Mazaalainuud - Deren -:-

MOSAMBIK: Mocambola

14:30Incomati Xinavane - ENH Vilankulo -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

18:30Norimberk - Rostock -:-
18:30Schalke - Karlsruhe -:-

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Havelse - Viktoria Kolín n. R. -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

19:00SC Weiche-08 - Heider SV -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

19:00Babelsberg - TB Berlín -:-
19:00OdloženoLichtenberg - Auerbach -:-

NĚMECKO: Regionální liga Západ

19:30OdloženoLotte - Wiedenbruck -:-
19:30RW Essen - Schalke II -:-

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

19:00Buchbach - Bayern II -:-
19:00Burghausen - Heimstetten -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

19:00Erfurt - Nordhausen -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

19:30Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder SV -:-
19:30Hamm United - VfL Lohbrugge -:-
19:30TuS Osdorf - Niendorfer TSV -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

19:30Waldalgesheim - Emmelshausen -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

18:30Seligenporten - Spvgg Ansbach 09 -:-

NĚMECKO: Oberliga Střední Porýní

20:00Fortuna Kolín n. R. II - Pesch -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

19:30Eimsbutteler U19 - St. Pauli U19 -:-

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

20:00Almere - Jong Ajax -:-
20:00Breda - FC Emmen -:-
20:00Den Bosch - Jong AZ -:-
20:00Dordrecht - Telstar -:-
20:00FC Volendam - Venlo -:-
20:00Graafschap - Excelsior -:-
20:00Helmond - Jong Utrecht -:-
20:00Maastricht - Eindhoven -:-
20:00Roda - Oss -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

19:45Strømsgodset 2 - Oppsal -:-

PANAMA: LPF - Clausura

15'Independiente - Miguelito 0:0

PARAGUAY: División Intermedia

16:00Fernando de la Mora - Sportivo Trinidense -:-
20:45Independiente F.B.C. - Tacuary -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

23:00Guairena FC - Oriental 2:1
45'3 De Febrero - 12 de Octubre 0:1

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Alianza Atl. - Cienciano -:-
20:15Cajamarca - Sporting Cristal -:-
22:30Cusco - A. Lima -:-

POLSKO: Ekstraklasa

18:00Zaglebie - Termalica B-B. -:-
20:30Lech - Wisla -:-

POLSKO: 1. liga

18:00GKS Jastrzebie - Sosnowiec -:-
20:30R. Rzeszow - Legnica -:-

POLSKO: 2. liga

14:30Slask 2 - KKS Kalisz -:-

POLSKO: III Liga - Skupina I

18:00Wikielec - Mamry Gizycko -:-

POLSKO: III Liga - Skupina II

17:00B. Gdynia - Koszalin -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

21:15Portimonense - Santa Clara -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

19:00Covilha - Penafiel -:-

PORTUGALSKO: Liga 3

18:00Amora - Oriental Dragon -:-
20:30Leiria - Alverca -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Guimaraes U23 - Famalicao U23 -:-

RAKOUSKO: 2. Liga

18:10Innsbruck - Liefering -:-
18:30Amstetten - BW Linz -:-
18:30FC Juniors - Austria II -:-
18:30Horn - Kapfenberg -:-
18:30Lafnitz - St. Polten -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

19:00Bruck Leitha - Traiskirchen -:-
19:30Marchfeld - First Vienna -:-
19:30TWL Elektra - Mauerwerk -:-
19:30Wiener - Drassburg -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

19:00Bad Gleichenberg - Deutschlandsberger -:-
19:00Kalsdorf - Weindorf St. Anna -:-
19:00Spitall - Weiz -:-
19:00Treibach - AC Wolfsberger (Am) -:-
19:00WSC Wels - Allerheiligen -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Tyrolsko

19:00SV Innsbruck - Schwaz -:-
19:30SV Worgl - Reichenau -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Salcburk

19:00Grodig - Saalfelden -:-
19:00Johann - SAK 1914 -:-
19:00Wals-Grunau - USK Anif -:-

RUMUNSKO: Liga 1

17:00FC Voluntari - Mioveni -:-
20:00Rapid Bukurešť - Gaz Metan -:-

RUMUNSKO: Liga 2

15:00Petrolul - Ripensia Timisoara -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1

16:00CSM Pascani - Stiinta Miroslava -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2

16:00CSM Ramnicu Sarat - Sporting Liesti -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3

16:00F. Constanta 2 - Popesti Leordeni -:-
16:00Gloria Albesti - Afumati -:-
16:00Inainte Modelu - CSM Oltenita -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4

16:00Academica Clinceni 2 - Moreni -:-
16:00Din. Bukurešť 2 - Rapid Bukurešť 2 -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5

16:00Odorheiu - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6

16:00CSM Alexandria - CSM Slatina -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7

16:00CSM Deva - CSM Resita -:-
16:00Viitorul Tg. Jiu II - Jiul Petrosani -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8

16:00Ghiroda & Giarmata Vii - Avantul Periam -:-
16:00Soimii Lipova - Bisnov -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9

16:00Ariesul Turda - Sanatatea Cluj -:-
16:00Avantul Reghin - Unirea Ungheni -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10

16:00CFR Kluž II - Somesul Dej -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 1

15:00R. Volgograd 2 - Dynamo Stavropol -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 4

11:30Barnaul - Tuymazy -:-
15:00Omsk - Miass -:-

RUSKO: Juniorská liga

10:00Samara U19 - CSKA Moskva U19 -:-
10:00Ural U19 - Din. Moskva U19 -:-
11:00Arsenal Tula U19 - FK Rostov U19 -:-
11:00Konoplev Academy U19 - Ufa U19 -:-
12:00Chimki U19 - Krasnodar U19 -:-
13:00Sochi U19 - Chertanovo M. U19 -:-
13:00Sp. Moskva U19 - Kazaň U19 -:-
14:00Nizhny Novgorod U19 - Str. Moskva U19 -:-
15:30Lok. Moskva U19 - Akhmat U19 -:-

ŘECKO: Super League

18:00Ionikos - Aris -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

17:45Al-Taawon - Al-Raed -:-
17:45Damac - Al Shabab -:-
19:30Al Ahli SC - Al-Fateh -:-

SEV. A STŘ. AMERIKA: CONCACAF Liga mistrů

04:00Cruz Azul (Mex) - Monterrey (Mex) -:-

SIERRA LEONE: Premier League

20:00Kallon - RSLAF -:-

SINGAPUR: Premier League

13:45Lion City - Albirex Niigata -:-

SKOTSKO: League Two

20:45Edinburgh City - Stirling -:-

SKOTSKO: Pohár

20:45East Stirlingshire - Fort William -:-
21:00Cumbernauld Colts - Buckie Thistle -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

17:00Trnava - Sereď -:-

SLOVENSKO: 2. liga

17:00Podbrezová - Komárno -:-

SLOVINSKO: 2. SNL

15:30Drava - Triglav -:-

SLOVINSKO: 3. SNL - Západ

19:00Sencur - Slovan Ljubljana -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

16:45Ajman - Al Urooba -:-
16:45Al-Jazira - Emirates Club -:-
19:00Al-Ain - Ittihad Kalba -:-

SRBSKO: Super Liga

16:00Novi Pazar - Radnički Niš -:-
19:00Metalac - Kolubara -:-
19:00Radnik - Vojvodina -:-

SRBSKO: Prva Liga

16:00Graficar Beograd - Javor -:-
16:00Timok - Kabel Novi Sad -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad

13:00Studentski Grad - Zvezdara -:-
16:00TEK Sloga - OFK Bělehrad -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

45'USA Ž - Paraguay Ž 5:0
11:00Česko U19 Ž - Řecko U19 Ž -:-
17:00Chile Ž - Uruguay Ž -:-
17:00Jihoafrická republika Ž - Ghana Ž -:-
21:00Brazílie Ž - Argentina Ž -:-

SÝRIE: Premier League

15:00Afrin - Al Taliya -:-
15:00Al Nawaeir - Al Jaish -:-
15:00Al Shorta - Al-Ittihad -:-
15:00Hottin - Tishreen -:-
15:00Wathbah - Foutoua -:-
18:00Al Wahda - Al Karamah -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

21:00Alcorcon - Almeria -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - Skupina 1

19:00Ath. Bilbao B - Unionistas -:-
21:00Extremadura UD - Ferrol -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - Skupina 2

19:00Costa Brava - Cornella -:-
21:00Castellon - Sanluqueno -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

22:00CD Buzanada - Santa Ursula -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16

21:30Varea - Agoncillo -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

19:30Assyriska BK - Ullareds IK -:-

ŠVÝCARSKO: Pohár

19:30Bulle - Lausanne -:-
19:30Kriens - Curych -:-
20:00Concordia - Servette -:-
20:00Xamax - Lugano -:-
20:00Yverdon - Wil -:-

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

13:00Eskhata - CSKA Pomir Dushanbe -:-
13:00Istaravshan - Faizkand -:-

THAJSKO: Thai League 1

13:00Samut Prakan City - Bangkok Utd -:-

TURECKO: Superliga

19:00Altay - Goztepe -:-
19:00Yeni Malatyaspor - Karagumruk -:-

UKRAJINA: Premier League

18:30Desna - Rukh Lviv -:-

UKRAJINA: Persha Liga

15:30Alliance - Hirnyk-Sport -:-
17:30Metalist Charkov - Zhytomyr -:-

UKRAJINA: Druha Liga

15:00Dnipro Cherkasy - Dunaivtsi -:-
15:00Munkacs Mukacheve - LNZ Cherkasy -:-
15:00Mykolaiv - Krystal -:-
16:00Livyi Bereg - AFSC Kyiv -:-
17:00MFC Metalurh - Sumy -:-

UKRAJINA: Juniorská liga

10:00Dnipro-1 U19 - Veres Rivne U19 -:-
12:00Inhulets U19 - Kolos Kovalivka U19 -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

20:30Rentistas - Boston River -:-

URUGUAY: Segunda Division

23:30Rocha - Defensor Sp. 1:2
15'Cerro CA - Albion 0:0

USA: USL League One

22:00Toronto FC II - Forward Madison -:-

USA: NISA - Podzimní sezona

04:00LA Force - Chicago House -:-

VENEZUELA: Primera Division - 1. fáze

00:15Monagas - Universidad Central 2:1
02:30Dep. Tachira - Zulia -:-
22:00Atl. Venezuela - Mineros -:-

WALES: Cymru Premier

20:45Newtown - Aberystwyth -:-

WALES: Cymru Jih

20:30Afan Lido - Goytre United -:-
20:30Llanelli - Llantwit Major -:-
20:30Port Talbot - Ammanford -:-
20:30Taffs Well - Undy -:-
20:45Pontypridd - Briton Ferry -:-

WALES: Cymru Sever

20:45Gresford - Llangefni -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.