OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Všechny zápasy

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Maia (Portugalsko), antuka (hala)

13:00Choinski J. (Gbr) - Neuchrist M. (Aut) -:-
13:55Borges N. (Por) - Bonadio R. (Ita) -:-
14:30Vukic A. (Aus) - Rodionov J. (Aut) -:-
15:25Gakhov I. (Rus) - van Assche L. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Maspalomas (Španělsko), antuka

11:00Llamas Ruiz P. (Esp) - Giustino L. (Ita) -:-
11:00Moroni M. (Ita) - Diez S. (Can) -:-
12:30Lajovič D. (Srb) - Andrejev A. (Bul) -:-
12:30Roca Batalla O. (Esp) - Kopřiva V. (Cze) -:-

CHALLENGER ŽENY - DVOUHRY: Andorra (Andorra), tvrdý povrch (hala)

13:00Konjuh A. (Cro) - Falkowska W. (Pol) -:-
14:30Zhang S. (Chn) - Peterson R. (Swe) -:-
16:00Bucsa C. (Esp) - Van Uytvanck A. (Bel) -:-
19:00Lisicki S. (Ger) - Parks A. (Usa) -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Maia (Portugalsko), antuka (hala)

12:00Kubot L./Walkow S. - Cash J./Patten H. -:-
16:55Borges N./Cabral F. - Tsitsipas P./Verbeek S. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Maspalomas (Španělsko), antuka

14:00Sabanov I./Sabanov M. - King E./Stalder R. -:-
14:00Niklas-Salminen P./Stevens B. - Bortolotti M./Martos Gornes S. -:-

CHALLENGER ŽENY - ČTYŘHRY: Andorra (Andorra), tvrdý povrch (hala)

16:30Chang S./Zhang S. - Bucsa C./Falkowska W. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Antalya 22 (Turecko), antuka

10:00Antonescu V. (Rou) - Martinez Martinez J. (Esp) -:-
10:00Cungu R. (Mne) - Bejenaru A. M. (Rou) -:-
10:00Jianu F. C. (Rou) - Agabigun S. (Tur) -:-
10:00Pichler D. (Aut) - Fufygin M. (Rus) -:-
10:00Shin M. (Uzb) - Moundir A. (Mar) -:-
10:00Soyler B. (Tur) - Marti Pujolras A. (Esp) -:-
11:30Perruzza V. (Ita) - Cretu C. (Rou) -:-
11:30Snitari I. (Mda) - Isomura K. (Jpn) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Madrid 3 (Španělsko), tvrdý povrch

10:30Deschamps T. (Fra) - Pontjodikromo S. (Ned) -:-
10:30Handel T. (Ger) - Whitehouse M. (Gbr) -:-
10:30Rubio Fierros A. F. (Mex) - Ivanovski K. (Mkd) -:-
10:30Winter Lopez B. (Esp) - Echeverria J. (Esp) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Monastir 47 (Tunisko), tvrdý povrch

09:30Bittoun C. (Fra) - Oetzbach A. (Ger) -:-
09:30Jeníček J. (Cze) - Wehnelt K. (Ger) -:-
09:30Prižmič D. (Cro) - Boehler D. (Ger) -:-
11:00Gautier A. (Fra) - Tepmahc N. (Fra) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Santo Domingo 2 (Dominikánská republika), tvrdý povrch

15:00Cid Subervi R. (Dom) - Lilov V. (Usa) -:-
15:00King D. (Bar) - Bertran P. (Dom) -:-
15:00Ogura K. (Jpn) - Draxl L. (Can) -:-
16:30Hardt N. (Dom) - Den Ouden G. (Ned) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Sharm ElSheikh 18 (Egypt), tvrdý povrch

09:00Elsayed A. (Egy) - Menšík J. (Cze) -:-
09:00Krainer L. (Aut) - Simakin I. (Rus) -:-
09:00Petr V. (Cze) - van Wyk K. (Rsa) -:-
09:00Strombachs R. (Lat) - Chrysochos P. (Cyp) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Monastir 11 (Tunisko), tvrdý povrch

09:30Lajal M. (Est) - Negritu Ch. (Ger) -:-
09:30Mansouri S. (Tun) - Donski A. (Bul) -:-
09:30Yunchaokete B. (Chn) - Bouquier A. (Fra) -:-
11:00Kumar O. (Usa) - Dougaz A. (Tun) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Trnava (Slovensko), tvrdý povrch (hala)

11:00Gengel M. (Cze) - Kopp S. (Aut) -:-
11:00Rincon D. (Esp) - Vrbenský M. (Cze) -:-
12:30Basic M. (Bih) - Rosenkranz M. (Ger) -:-
12:30Poljak D. (Cze) - Colson T. (Bel) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Vacaria (Brazílie), antuka

15:30Burruchaga R. A. (Arg) - Alves M. (Bra) -:-
15:30Heide G. (Bra) - Zormann Da Silva M. (Bra) -:-
17:00Luz O. (Bra) - Loureiro J. V. C. (Bra) -:-
17:00Ribeiro E. (Bra) - Lama G. (Chi) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Antalya 23 (Turecko), antuka

08:00Čurovič T. (Srb) - Todoni A. A. (Rou) -:-
08:00Fornasieri C. (Ita) - Olyanovskaya V. (Rus) -:-
08:00Safta A. (Rou) - Hageman M. (Ned) -:-
08:00Senič N. (Srb) - Aikawa M. (Jpn) -:-
08:00Ureke A. (Rus) - Jurič N. (Slo) -:-
08:00Uyar M. A. (Tur) - Eraydin B. (Tur) -:-
08:00Yoruk I. (Tur) - Obradovič A. (Srb) -:-
09:30Soriano S. M. (Esp) - Šapatavová S. (Geo) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Buenos Aires (Argentina), antuka

13:00Ayala L. (Arg) - Marchesini M. V. (Arg) -:-
13:00Larraya Guidi S. A. (Arg) - Pereyra Giubbani S. (Arg) -:-
14:30Gulin G. (Bra) - Zehnder M. J. (Arg) -:-
14:30Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Sposetti I. (Ita) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Lousada 2 (Portugalsko), tvrdý povrch (hala)

11:00Saner J. (Swe) - Ryser V. (Sui) -:-
11:00Vlasselaer C. (Bel) - Kotliar Y. (Ukr) -:-
12:30Babel O. (Fra) - Sugnaux T. (Sui) -:-
12:30Stromquist T. (Swe) - Iliev S. (Fra) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Monastir 41 (Tunisko), tvrdý povrch

09:30Zhabrailova M. (Rus) - Bai Z. (Chn) -:-
10:00Li Z. (Chn) - Keller N. (Sui) -:-
10:00Vanlangendonck E. (Bel) - Bejenaru K. P. (Rou) -:-
11:00Romeo C. (Fra) - Radenkovic M. (Swe) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Oberpullendorf (Rakousko), tvrdý povrch (hala)

10:30Klincov B. (Sui) - Kan V. (Rus) -:-
10:30Kostic T. (Aut) - Čirič Bagarič L. (Cro) -:-
12:00Hindová D. (Cze) - Falkner Ž. (Slo) -:-
12:00Méri E. (Svk) - Desai Z. (Ind) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Santo Domingo 2 (Dominikánská republika), tvrdý povrch

10:00Malík T. (Usa) - Ansari C. (Usa) -:-
15:00Fernandez B. (Can) - Hu V. (Usa) -:-
15:00William T. (Gbr) - Hinojosa Gomez J. (Mex) -:-
16:30Defalco J. (Usa) - Vernet C. (Fra) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Sharm ElSheikh 18 (Egypt), tvrdý povrch

09:00Berecoechea N. (Fra) - Cho I-H. (Tpe) -:-
09:00Kužmová K. (Svk) - Shalimova E. (Rus) -:-
09:00Sarkisova K. (Rus) - Carbonaro G. (Ita) -:-
10:30Ahn Y. J. (Kor) - Aksu A. (Tur) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Valencia (Španělsko), antuka

10:00Ceschi G. (Ita) - Hoste Ferrer C. (Esp) -:-
10:00Geerlings Martinez A. (Esp) - Cortez Llorca L. (Esp) -:-
11:30Perello Saavedra J. (Esp) - Bouzo Z. (Esp) -:-
11:30Spigarelli M. (Ita) - Rey Garcia A. (Esp) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Selva Gardena (Itálie), tvrdý povrch (hala)

14:00Bektas E. (Usa) - Ng T. (Usa) -:-
15:30Tauson C. (Den) - Kawa K. (Pol) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W60 Rio de Janeiro (Brazílie), antuka

14:00Anshba A. (Rus) - Khromacheva I. (Rus) -:-
14:00Shymanovich I. (Blr) - Pigossi L. (Bra) -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Antalya 22 (Turecko), antuka

10:00Aksu C./Turker M. N. - Agabigun S./Ozdemir S. M. -:-
11:30Fufygin M./Kiyamov T. - Beloborodko I./Shin M. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Madrid 3 (Španělsko), tvrdý povrch

12:00Handel T./Steinegger Y. - Echeverria J./Mansilla Diez M. -:-
12:00Vasa E./Whitehouse M. - Perez Contri S./Winter Lopez B. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Monastir 47 (Tunisko), tvrdý povrch

11:00Fu H./Kim S. J. - Pereira T./Rojas O. -:-
12:30Canter A./Storrie R. J. - Vandermeersch C./Wehnelt K. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Santo Domingo 2 (Dominikánská republika), tvrdý povrch

10:00Foster-Estwick M./Rodriguez J. A. - Flores J./Sheehy J. -:-
18:00Hilderbrand T./Schachter N. - King D./Lawrence X. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Sharm ElSheikh 18 (Egypt), tvrdý povrch

10:30Bondarevskiy Y./Liutarevich I. - Chung H./Shin S. -:-
10:30Binda A./Simakin I. - Elsayed A./Stevenson K. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Monastir 11 (Tunisko), tvrdý povrch

14:00Donski A./Negritu Ch. - Ho R./Yunchaokete B. -:-
14:00Bouquier A./Oberleitner N. - De Carvalho V./Hamza Reguig S. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Trnava (Slovensko), tvrdý povrch (hala)

13:30Nad P./Privara P. B. - Hermans M./Veldheer M. -:-
13:30Rincon D./Vallejo D. - Barnát J./Vrbenský M. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Vacaria (Brazílie), antuka

23:30Gimenez I./Lomakin G. - Pinto L./Saraiva Dos Santos P. A. 2:1
22:30Loureiro J. V. C./Heide G. - Alves M./Roveri Sidney G. -:-
22:30Luz O./Zormann Da Silva M. - Gimenez I./Lomakin G. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Antalya 23 (Turecko), antuka

11:00Laskutova K./Pospelova A. - Sergienko A./Suslova S. -:-
11:00Obradovič A./Senič N. - Lodikova D./Ureke A. -:-
11:00Anane S./Uyar M. A. - Li Y./Zyryanova A. -:-
11:00Karpovich Y./Yoruk I. - Hageman M./Lazar S. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Buenos Aires (Argentina), antuka

14:00Astete F./Iamachkine A. - Blatter L./Mutilba V. -:-
15:30Burstein M. V./Larraya Guidi S. A. - Gomez Pezuela Cano M./Marchesini M. V. WO -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Lousada 2 (Portugalsko), tvrdý povrch (hala)

15:00Lee P.-C./Viviani M. - Dapkute I./Saner J. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Monastir 41 (Tunisko), tvrdý povrch

14:00Tran D./Tran L. - Gavrila O./Lindh E. -:-
14:00Tsao C. Y./Wu F. - Šafářová Z./Zhabrailova M. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Oberpullendorf (Rakousko), tvrdý povrch (hala)

13:30Leykina P./Nagornaia S. - Hrdinková D./Šebestová I. -:-
17:00Bokor V./Radakovic L. - Amos A./Koller A. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Santo Domingo 2 (Dominikánská republika), tvrdý povrch

18:00Fernandez B./Hu V. - Petruželová L./Schech R. -:-
18:00Hinojosa Gomez J./Ngounoue M. - Kendall-Woseley M./William T. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Sharm ElSheikh 18 (Egypt), tvrdý povrch

10:30Carbonaro G./Delai M. - Cho I-H./Cho T. -:-
10:30Mester C. M./Popa Teiusanu V. I. G. - Fedorova A./Masnaia E. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Valencia (Španělsko), antuka

14:00Semenistaja D./Szostak M. - Cortez Llorca L./Hoste Ferrer C. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Selva Gardena (Itálie), tvrdý povrch (hala)

15:30Knoll X./Moratelli A. - Jokič K./Ng T. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W60 Rio de Janeiro (Brazílie), antuka

15:30Rogers A. S./Rosca C. - Gamarra Martins I./Jorge F. -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.