Fotbal » 13.05.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
ANGLIE: Premier League
21:00Aston Villa - Liverpool -:-ČESKO: FNL
16:30Sigma Olomouc B - Sparta Praha B -:-ITÁLIE: Serie A
18:30Lecce - Udinese -:-20:45Fiorentina - Monza -:-
ŠPANĚLSKO: LaLiga
21:00Barcelona - Real Sociedad -:-ANGLIE: Premier League 2 - Play Off
20:00Sunderland U21 - West Ham U21 -:-ANGLIE: Professional Development League
15:00Charlton U21 - Peterborough U21 -:-ARGENTINA: Liga Profesional
01:15Atl. Tucuman - Boca Juniors -:-00:00Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
23:00Racing Cordoba - CA Estudiantes -:-20:30Almagro - Estudiantes Rio Cuarto -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Sacachispas - Laferrere -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Club Lujan -:-20:30CSR Espanol - Yupanqui -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Estrella de Berisso - Barrancas -:-20:30Juventud de Bernal - Everton La Plata -:-
ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
20:00UAI Urquiza Ž - Gimnasia L.P. Ž -:-ASIE: AFC Asijský pohár do 17 let ženy
10:00Austrálie U17 Ž - Thajsko U17 Ž -:-10:00Japonsko U17 Ž - Čína U17 Ž -:-
AUSTRÁLIE: Victoria Premier League
12:30Bulleen - Northcote City -:-AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: OFC Liga Mistrů
03:00Ifira Black Bird (Van) - Magenta (Nca) -:-06:00Pirae (Tah) - Vaivase-Tai (Sam) -:-
BAHRAJN: Premier League
18:00Al-Ahli Manama - Al-Shabbab -:-18:00Manama Club - Al-Hidd -:-
18:00Sitra - East Riffa -:-
BARBADOS: Premier League
00:00Brittons Hill - Wotton -:-02:30Barbados Soccer Academy - Paradise SC -:-
BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o titul
20:30Club Bruggy - Royale Union SG -:-BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy
12:00Dyussh-Polesgu Ž - Smorgon Ž -:-13:00FC Gomel Ž - Bělorusko U19 Ž -:-
14:00Dynamo Brest Ž - Bobruichanka Ž -:-
15:00Dnepr Mogilev Ž - Zorka-BDU Ž -:-
17:00Din. Minsk Ž - Minsk FK Ž -:-
BHÚTÁN: Premier League
12:00Tensung - Thimphu City -:-BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura
23:30Aurora - Oriente Petrolero -:-01:30Santa Cruz - Wilstermann -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
17:00Tuzla City - Borac Banja Luka -:-21:00GOSK Gabela - Zrinjski -:-
BRAZÍLIE: Série A
23:30Bahia - Bragantino -:-23:30Vasco - Vitoria -:-
BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze
00:00Remo - Floresta EC -:-00:00Volta Redonda - Botafogo PB -:-
BRAZÍLIE: Série D
23:00Mixto - Uniao Rondonopolis -:-00:30Maringa FC - Costa Rica -:-
00:30Democrata SL - Ipatinga -:-
BRAZÍLIE: Mineiro 2
23:00Mamore - North Esporte Clube -:-BRAZÍLIE: Catarinense U20
19:30Figueirense U20 - Brusque U20 -:-BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
21:00Flamengo Ž - Fluminense Ž -:-BRAZÍLIE: Brasileiro A2 ženy
20:00UD Alagoana Ž - Remo Ž -:-BRAZÍLIE: Brasileiro A3 ženy
21:00Paysandu Ž - Tiradentes Ž -:-21:30Porto Velho Ž - Rio Negro Ž -:-
BULHARSKO: Parva liga - Skupina o udržení
16:45Etar - Lok. Sofia -:-19:15Botev Vratsa - Hebar -:-
BULHARSKO: Vtora liga
14:00Marek - Dobrudzha -:-BURKINA FASO: Premier League
18:00Royal - Etoile Filante -:-ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Renaissance - Emat -:-DÁNSKO: 1. divize - Skupina o postup
19:00Hobro - Vendsyssel -:-EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
01:00Barcelona SC - Aucas -:-FAERSKÉ OSTROVY: Premier League
19:30Runavik - 07 Vestur Sorvagur -:-19:30Skala Itrottarfelag - HB Torshavn -:-
20:00B36 Torshavn - Streymur -:-
FINSKO: Ykkosliiga
17:30KTP - Jaro -:-FINSKO: Ykkonen
17:30JJK Jyvaskyla - KPV -:-FINSKO: Kakkonen - Skupina A
18:00Atlantis 2 - MyPa -:-18:00JaPS 2 - PPJ -:-
FINSKO: Kakkonen - Skupina C
17:30OPS - OTP -:-FINSKO: Ykkonen ženy
18:00Ilves 2 Ž - HJK Akatemia Ž -:-GHANA: Division One League
17:00Young Redbull - Rospak -:-CHILE: Primera División
02:00Deportes Iquique - Nublense -:-CHILE: Primera B
23:30Curico Unido - San Luis -:-00:00U. De Concepcion - Dep. Temuco -:-
IRÁK: Stars League
14:45Zakho - Al Karkh -:-17:00OdloženoAl Kahraba - Al-Qassim -:-
17:00OdloženoAl Karkh - Al Naft -:-
17:00Al Shorta - Baghdad -:-
17:00OdloženoBaghdad - Naft Al-Basra -:-
17:00OdloženoErbil - Al-Hudod -:-
17:00Naft Missan - Al-Hudod -:-
17:00OdloženoNewroz - Al Wasat -:-
19:30Naft Al-Basra - Karbala -:-
21:00Duhok - Newroz -:-
ÍRÁN: Persian Gulf Pro League
16:45Zob Ahan - Peykan -:-18:00Esteghlal F.C. - Foolad -:-
18:00Esteghlal Khuzestan - Nassaji Mazandaran -:-
ÍRÁN: Division 1
15:45Darya Babol - Esteghlal Molasani -:-16:45Fajr Sepasi - Mes Shahr Babak -:-
IRSKO: Division 1
20:45Longford - Treaty United -:-ITÁLIE: Serie A ženy - Skupina o titul
18:00Juventus Ž - AS Řím Ž -:-JAMAJKA: Premier League - Play Off
23:00Mount Pleasant - Waterhouse -:-03:00Cavalier - Arnett Gardens -:-
KANADA: Canadian Premier League
01:00Vancouver FC - Atl. Ottawa -:-KOLUMBIE: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:15La Equidad - Santa Fe -:-02:30Tolima - Once Caldas -:-
KOLUMBIE: Liga ženy
02:30Real Santander Ž - Dep. Cali Ž -:-03:00La Equidad Ž - Ind. Medellin Ž -:-
22:30Cucuta Ž - Junior Ž -:-
KUVAJT: Premier League - Skupina o udržení
16:40Al Jahra - Al Shabab -:-19:20Khaitan - Kazma SC -:-
KYRGYZSTÁN: Premier Liga
14:00Aldier - Alay Osh -:-LITVA: I Lyga
17:00Banga 2 - Siauliai 2 -:-18:30Hegelmann Litauen 2 - BFA Vilnius -:-
LUCEMBURSKO: BGL Ligue
20:00Niedercorn - Differdange -:-MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga
20:00Vasas - Haladas -:-MEXIKO: Liga MX - Clausura - Play Off
03:00Cruz Azul - U.N.A.M. -:-05:10Monterrey - Tigres -:-
MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura - Play Off
01:00Leones Negros - Atlante -:-MEXIKO: Liga Premier Serie A - Rezervy - Play Off
03:00Cimarrones de Sonora 2 - Mineros de Fresnillo -:-MEXIKO: Liga MX U23 - Clausura - Play Off
01:00Atl. San Luis U23 - Pachuca U23 -:-MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura - Play Off
03:06Pachuca Ž - Leon Ž -:-MOSAMBIK: Mocambola
15:00Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula -:-MYANMAR: MNL Ligový pohár
11:00Mahar United - Shwe Pyi Thar -:-11:30Chinland - Yangon Utd -:-
NĚMECKO: Bundesliga ženy
19:30Eintracht Frankfurt Ž - Freiburg Ž -:-NIGER: Super Ligue
17:15Police - ASGNN -:-NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura - Vítězové
03:00Esteli - Diriangen -:-NORSKO: Division 2 - Skupina 1
15:00Viking 2 - Orn -:-16:00Brann 2 - Brattvag -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 2
18:00Staal Jorpeland - Sandefjord 2 -:-18:00Start 2 - Odd 2 -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 3
19:00Gamle Oslo - Skeid 2 -:-19:00Sarpsborg 08 2 - Baerum -:-
19:15K. Oslo 2 - Flint -:-
PANAMA: LPF - Apertura - Play Off
00:00Herrera - Plaza Amador -:-PARAGUAY: División Intermedia
23:15Deportivo Santani - Resistencia -:-PERU: Liga 1 - Apertura
01:30U. de Deportes - Sporting Cristal -:-21:30Alianza Atl. - Cienciano -:-
POLSKO: Ekstraklasa
19:00Radomiak Radom - Ruch -:-POLSKO: 1. liga
18:00Legnica - Podbeskidzie -:-POLSKO: 2. liga
18:15Pogon Siedlce - GKS Jastrzebie -:-PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
21:15Leiria - Academico Viseu -:-RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o titul
19:30Farul Constanta - Univ. Craiova -:-SALVADOR: Primera Division - Clausura - Play Off
23:00Aguila - FAS -:-23:00Luis Angel Firpo - Metapan -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1
17:55Al Qadisiya - Al Najma -:-18:15Al-Faysaly - Hajer -:-
19:50Al Kholood - Jeddah -:-
SENEGAL: Ligue 1
19:00Generation F. - Pikine -:-19:00Mbour - Jaraaf -:-
SLOVINSKO: 1. SŽNL ženy - Skupina o titul
17:00Olimpija Ž - Mura Ž -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Jeenyo - Badbaado -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League
16:10Al Nasr - Khorfakkan -:-16:10Emirates Club - Al-Ahli Dubai -:-
19:00Al Wasl - Al-Wahda -:-
SRBSKO: Super Liga - Skupina o udržení
16:00Novi Pazar - Sp. Subotica -:-18:00Javor - Voždovac -:-
18:00Radnički Niš - IMT Novi Beograd -:-
20:00Zeleznicar Pancevo - Radnik -:-
SRBSKO: Prva Liga - Skupina o udržení
17:00Mladost GAT - Sloboda -:-17:00RFK Novi Sad - Radnički Bělehrad -:-
19:00Dubocica - Vršac -:-
19:00Metalac - Kolubara -:-
SURINAM: SML
01:00Voorwaarts - Leo Victor -:-SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
11:00Bosna a Hercegovina U16 - Maďarsko U16 -:-14:00Slovinsko U16 - Řecko U16 -:-
ŠVÉDSKO: Allsvenskan
19:10Göteborg - Malmö FF -:-ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
18:30Olympic - Eskilsminne -:-19:00Angelholm - Falkenberg -:-
19:15Jonkoping - Tvaaker -:-
ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy
19:00Djurgarden Ž - Vittsjo Ž -:-19:00Häcken Ž - Rosengard Ž -:-
19:00Norrkoping Ž - Örebro Ž -:-
19:00Pitea Ž - Hammarby Ž -:-
TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara
13:00Tanzania Prisons - Ihefu -:-15:00JKT Tanzania - Singida Fountain Gate -:-
15:00Mtibwa Sugar - Young Africans -:-
18:00Dodoma Jiji - Namungo -:-
THAJSKO: Thai League 1
13:30Lamphun Warrior - Uthai Thani -:-TRINIDAD A TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Eagles FC -:-UGANDA: Premier League
15:00Express - NEC FC -:-UKRAJINA: Premier League
14:30Kolos Kovalivka - LNZ Cherkasy -:-17:00Zorja - Veres-Rivne -:-
UKRAJINA: 1. Liga ženy - Skupina o titul
11:00Šachtar Ž - Zhytlobud-1 Ž -:-URUGUAY: Segunda Division
01:00Montevideo City - Uruguay Montevideo -:-02:45Cerrito - Cooper -:-
USA: USL Championship
01:00Miami FC - Indy Eleven -:-USA: MLS Next Pro
01:00St. Louis City 2 - Austin FC II -:-02:00Town FC - North Texas -:-
21:00Chicago Fire II - New York City II -:-
USA: NISA
01:00Club de Lyon - Maryland Bobcats -:-02:00Arizona Monsoon - LA Force -:-
USA: NWSL ženy
23:30Chicago Ž - Utah Royals Ž -:-00:00Kansas City Current Ž - North Carolina Courage Ž -:-
01:30Angel City Ž - Houston Dash Ž -:-
01:30San Diego Wave Ž - Gotham Ž -:-
UZBEKISTÁN: Super League
16:00Nasaf Qarshi - Bunyodkor -:-16:00Termez Surkhon - Din. Samarkand -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Angostura - Portuguesa -:-01:30Carabobo - Puerto Cabello -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Bolivar - Nueva Esparta -:-VIETNAM: V.League 1
12:00Gia Lai - Nam Dinh -:-12:00Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh -:-
13:00Hong Linh Ha Tinh - Hanoj FC -:-
14:15Viettel - Binh Dinh -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.