Fotbal » 31.03.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
ANGLIE: Premier League
14:00Liverpool - Brighton -:-16:30Manchester City - Arsenal -:-
ČESKO: FORTUNA:LIGA
14:00Baník Ostrava - Teplice -:-14:00Hradec Králové - Karviná -:-
14:00Mladá Boleslav - Zlín -:-
17:00České Budějovice - Sparta Praha -:-
ČESKO: FNL
09:15Žižkov - Sigma Olomouc B -:-FRANCIE: Ligue 1
12:00Lorient - Brest -:-14:00Clermont - Toulouse -:-
14:00Le Havre - Montpellier -:-
14:00Nice - Nantes -:-
16:05Štrasburk - Rennes -:-
19:45Marseille - PSG -:-
NĚMECKO: Bundesliga
14:30Augsburg - Kolín n. R. -:-16:30Stuttgart - Heidenheim -:-
18:30Bochum - Darmstadt -:-
ŠPANĚLSKO: LaLiga
13:00Celta Vigo - Vallecano -:-15:15Girona - Betis -:-
17:30Alavés - Real Sociedad -:-
20:00Real Madrid - Ath. Bilbao -:-
AFRIKA: CAF Konfederační pohár - Play Off
14:00Rivers Utd - USM Alger -:-18:00Stade Malien - Dreams -:-
20:00Abu Salim - Berkane -:-
20:00Future FC - Zamalek -:-
ALBÁNIE: 1. liga
13:00Bylis - Kastrioti -:-13:00Flamurtari - Apolonia Fier -:-
13:00Luzi - Burreli -:-
13:00Tomori Berat - Besa -:-
13:00Vora - Korabi Peshkopi -:-
18:00AF Elbasani - Lushnja -:-
ANGLIE: Super League ženy
12:00Manchester Utd Ž - Everton Ž -:-15:00West Ham Ž - Brighton Ž -:-
ANGLIE: Championship ženy
12:00Durham Ž - Crystal Palace Ž -:-12:00Reading Ž - Blackburn Ž -:-
13:00Charlton Ž - Birmingham Ž -:-
14:00London City Lionesses Ž - Sheffield Utd Ž -:-
14:00Southampton Ž - Lewes Ž -:-
14:00Watford Ž - Sunderland Ž -:-
ANGLIE: National League North ženy
14:00Derby Ž - Nottingham Ž -:-14:00Huddersfield Ž - Wolverhampton Ž -:-
14:00Newcastle Ž - Liverpool Feds Ž -:-
14:00Stoke City LFC Ž - Halifax Ž -:-
14:00Stourbridge Ž - Burnley Ž -:-
15:00West Brom Ž - AFC Fylde Ž -:-
ANGLIE: National League South ženy
14:00Billericay Ž - Oxford Utd Ž -:-14:00London Bees Ž - Plymouth Ž -:-
14:00Milton Keynes Ž - Portsmouth Ž -:-
14:00Rugby Borough Ž - Ipswich Ž -:-
14:30Chatham Ž - Cheltenham Ž -:-
15:00Hashtag Ž - Cardiff City Ladies Ž -:-
ANGLIE: Ligový pohár ženy - Play Off
15:00Arsenal Ž - Chelsea Ž -:-ANGOLA: Girabola League
15:00Sporting de Cabinda - Kabuscorp -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
23:00Central Cordoba - Racing Club -:-01:00Talleres Cordoba - Velez Sarsfield -:-
20:00Gimnasia L.P. - Dep. Riestra -:-
20:00Sarmiento Junin - Newells Old Boys -:-
22:30Independiente - Atl. Tucuman -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
19:30Nueva Chicago - Almirante Brown -:-20:00Alvarado - Club A. Guemes -:-
20:00Gimnasia y Tiro - Estudiantes Rio Cuarto -:-
20:30Racing Cordoba - Gimnasia Jujuy -:-
21:00Patronato - Deportivo Maipu -:-
21:45All Boys - San Miguel -:-
23:00Brown Adrogue - Deportivo Madryn -:-
23:00San Martin S.J. - CA Estudiantes -:-
00:00Deportivo Moron - Atletico Atlanta -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
23:00Santamarina - Germinal -:-23:00Union Sunchales - Sarmiento de La Banda -:-
19:00Circulo Deportivo - Sol de Mayo -:-
20:00Def. Pronunciamiento - Douglas Haig -:-
20:00Deportivo Camioneros - Ferro Gen. Pico -:-
20:30El Linqueno - Independiente Chivilcoy -:-
21:00Boca Unidos - Central Norte -:-
21:00Sol de America - San Martin Formosa -:-
21:309 de Julio Rafaela - Sportivo Belgrano -:-
22:00Cipolletti - Olimpo -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
23:00Real Pilar - Claypole -:-19:30Atlas - Victoriano A. -:-
19:30Club Lujan - Deportivo Muniz -:-
19:30Justo Jose de Urquiza - Lugano -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Atletico Pilar - Defensores de Glew -:-ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
18:30Racing Club Ž - San Luis Ž -:-ARMÉNIE: Premier League
14:00Shirak - Ararat-Armenia -:-16:00Noah - Pyunik -:-
AUSTRÁLIE: A-League
01:00Wellington Phoenix - Brisbane Roar -:-05:00Melbourne Victory - Perth Glory -:-
AUSTRÁLIE: NPL NSW
05:00Blacktown City - Sydney Utd -:-05:00Rockdale Ilinden - NWS Spirit -:-
AUSTRÁLIE: A-League ženy
06:00Sydney Ž - Melbourne Victory Ž -:-08:00Perth Ž - Melbourne City Ž -:-
ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League
15:00Sumqayit - Araz -:-BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o Konferenční ligu
17:30St. Truiden - Westerlo -:-BELGIE: Challenger Pro League
12:30Seraing - Oostende -:-15:00Patro Eisden - Lommel SK -:-
18:15RFC Liege - Beveren -:-
BELGIE: 1. národní liga ženy
14:00Leuven II Ž - St. Lutych II Ž -:-BĚLORUSKO: Vysshaya Liga
11:00Gomel - Neman -:-13:00Zhodino - Slutsk -:-
15:00FC Minsk - Din. Minsk -:-
BENIN: Ligue 1 - Skupina o titul
16:00ASPAC - Espoir -:-16:00Dragons - Damissa -:-
16:00Dynamo Abomey - Coton FC -:-
16:00FC Loto - AS Cotonou -:-
BENIN: Ligue 1 - Skupina o udržení
16:00Dynamique Djougou - Abeilles -:-16:00JAK - Ainonvi -:-
16:00Ouidah - Etoiles Filantes -:-
16:00Soleil - Bembereke -:-
BERMUDY: Premier League
20:00Devonshire Cougars - Dandy Town Hornets -:-20:00Hamilton Parish - YMSC -:-
20:00North Village Rams - Somerset -:-
20:00Paget - St. Georges Colts -:-
20:00PHC Zebras - X-Roads Warriors -:-
BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura
01:00Nacional Potosi - Royal Pari -:-20:00Always Ready - Independiente -:-
22:30Bolivar - Oriente Petrolero -:-
00:30Aurora - Blooming -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH
15:00Hadzici - Bratstvo Gracanica -:-15:00Stupcanica - TOSK Tesanj -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
14:30Omarska - Famos Vojkovici -:-14:30Zeljeznicar Banja Luka - Laktasi -:-
16:00Radnik Bijeljina - Leotar -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00OdloženoMasitoaka - Jwaneng Galaxy -:-15:00Police XI - Matebele -:-
15:00OdloženoTafic FC - Sua Flamingoes -:-
15:00OdloženoTownship Rollers - Matebele -:-
BRAZÍLIE: Acreano - 1. fáze
23:00Andira - Independencia -:-BRAZÍLIE: Amapaense
20:00Santos AP - Independente AP -:-BRAZÍLIE: Amazonense - 2. fáze - Play Off
00:30Princesa do Solimoes - Unidos do Alvorada -:-BRAZÍLIE: Baiano - Play Off
20:00Vitoria - Bahia -:-BRAZÍLIE: Brasiliense - Play Off
19:30Ceilandia - Capital -:-BRAZÍLIE: Capixaba - Play Off
20:00Rio Branco-VN - Vitoria ES -:-BRAZÍLIE: Carioca - Taca Rio
22:30Botafogo RJ - Boavista -:-BRAZÍLIE: Cearense 2
20:00Icasa-CE - Maranguape -:-20:00Itapipoca - Guarani de Juazeiro -:-
20:00Pacajus - Cariri FC -:-
20:00Pacatuba - Tiradentes -:-
BRAZÍLIE: Goiano - Play Off
21:00Vila Nova - Atletico GO -:-BRAZÍLIE: Matogrossense - Play Off
23:00Mixto - Luverdense -:-BRAZÍLIE: Paraense - Play Off
21:00Remo - Tuna Luso -:-BRAZÍLIE: Paraibano - Play Off
00:30Botafogo PB - Serra Branca -:-20:00Sousa - Treze -:-
BRAZÍLIE: Paulista A2 - Play Off
21:00Juventus-SP - Velo Clube -:-21:00Noroeste - Portuguesa Santista -:-
BRAZÍLIE: Paulista A3 - Play Off
23:15Marilia - Votuporanguense -:-BRAZÍLIE: Potiguar - 2. fáze
23:00Potiguar de Mossoró - Potyguar Seridoense -:-19:00Santa Cruz de Natal - ABC -:-
BRAZÍLIE: Rondoniense
20:30Genus - Ji-Parana -:-22:00Vilhena EC - Uniao Cacoalense -:-
BRAZÍLIE: Roraimense - 1. fáze
23:30Nautico FC - Sao Raimundo RR -:-BRAZÍLIE: Sergipano - Play Off
21:00Lagarto - Sergipe -:-BRAZÍLIE: Sul-Matogrossense - Play Off
23:00Corumbaense - Dourados -:-21:00Portuguesa MS - Operario MS -:-
BRAZÍLIE: Copa Alagoas - Play Off
21:00CSA - SC Penedense -:-BRAZÍLIE: Baiano U20
19:00Leonico U20 - Jacobina U20 -:-19:00Vitoria da Conquista U20 - Grapiuna U20 -:-
19:00Ypiranga U20 - Catuense U20 -:-
BRAZÍLIE: Capixaba U20
23:30Jaguare U20 - SAO Mateus U20 -:-19:00Nova Venecia U20 - CTE Colatina U20 -:-
BRAZÍLIE: Catarinense U20
19:00Barra FC U20 - Inter de Lages U20 -:-19:00Chapecoense-SC U20 - Criciuma U20 -:-
BRAZÍLIE: Goiano U20
19:30Guapo M19 U20 - Aparecida EC U20 -:-19:30Jataiense U20 - Guanabara City U20 -:-
BULHARSKO: Parva liga
14:30Botev Plovdiv - Černo More -:-17:00CSKA 1948 Sofia - Beroe -:-
BULHARSKO: Vtora liga
15:00Chernomorets 1919 - Strumska Slava -:-15:00Spartak Pleven - Ludogorec II -:-
15:00Svoge - Chernomorets Balchik -:-
BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod
15:00Lok. Plovdiv II - Sokol Markovo -:-BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad
13:00CSKA Sofia II - Kostinbrod -:-BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod
14:00Dunav Ruse II - Fratria -:-14:00Spartak II - Benkovski -:-
BULHARSKO: 3. liga - Severozápad
14:00Botev Vratsa II - Sevlievo -:-ČAD: Premiere Division - LPFN
16:00Algoy - As Dgssie -:-16:00Elect Sport - Ascot -:-
16:00Renaissance - AS Psi -:-
ČERNÁ HORA: Druga Liga
14:00Berane - Otrant -:-ČESKO: ČFL - Skupina A
09:15Bohemians B - Motorlet Praha -:-09:15Slavia Praha B - FK Robstav -:-
10:00Táborsko akademie - Karlovy Vary -:-
ČESKO: ČFL - Skupina B
09:15Pardubice B - Slovan Liberec B -:-ČESKO: MSFL
09:15Baník Ostrava B - Rosice -:-14:00Znojmo - Hlučín -:-
ČESKO: Divize B
13:00Admira B - Kladno -:-ČESKO: Divize D
14:00Tasovice - Zbrojovka Brno B -:-ČESKO: Divize E
14:00Strání - Rýmařov -:-14:00Všechovice - Kostelec na Hané -:-
ČESKO: Divize F
14:00Bruntál - Bílovec -:-14:00Polanka nad Odrou - Řepiště -:-
14:00Šumperk - Frenštát p. R. -:-
ČESKO: Jihočeský KP
14:00Junior Strakonice - Osek -:-ČESKO: Královéhradecký KP
15:30Česká Skalice - Chlumec n. Cidlinou B -:-15:30Hořice - Červený Kostelec -:-
15:30Jaroměř - Náchod -:-
15:30Lázně Bělohrad - Rychnov n. Kn. -:-
15:30Týniště n. O. - Dobruška -:-
ČESKO: Olomoucký KP
14:00Brodek u Přerova - Želatovice -:-14:00Dolany - Velké Losiny -:-
14:00Lipová - Bohuňovice -:-
14:00Zábřeh - Bělotín -:-
ČESKO: Pardubický KP
14:00Lanškroun - Holice -:-14:00Lázně Bohdaneč - Pardubičky -:-
14:00Prosetín - Přelouč -:-
14:00Svitavy - Moravany -:-
14:00Vysoké Mýto B - Litomyšl -:-
ČESKO: Plzeňský KP
15:30Zruč - Holýšov -:-ČESKO: Středočeský KP
15:30Poříčany - Sedlčany -:-15:30Průhonice - Povltavská FA B -:-
15:30Sokoleč - Tochovice -:-
ČESKO: Vysočina KP
14:00Pacov - Bystřice n. Pern. -:-14:30Nové Město na Moravě B - Velké Meziříčí B -:-
14:30Rapotice - Sapeli Polná -:-
ČESKO: Zlínský KP
09:15Brumov - Hluk -:-14:00Francova Lhota - Luhačovice -:-
14:00Hrachovec - Morkovice -:-
14:00Nevšová - Štítná n. Vláří -:-
ČESKO: 1. liga ženy
13:00Slovácko Ž - Sparta Praha Ž -:-ČESKO: 2. liga ženy
15:00Hradec Králové Ž - Olomouc Ž -:-ČÍNA: Superliga
08:30Changchun Yatai - Tianjin Jinmen Tiger -:-12:35Shandong Taishan - Shanghai Shenhua -:-
13:00Meizhou Hakka - Zhejiang Professional -:-
ČÍNA: Jia League
08:30Suzhou Dongwu - Foshan Nanshi -:-12:30Guangxi Pingguo Haliao - Wuxi Wugou -:-
12:30Nanjing City - Liaoning Tieren -:-
12:30Shijiazhuang Gongfu - Qingdao Red Lions -:-
ČÍNA: Yi League
08:00Beijing Technology - Rizhao Yuqi -:-08:00Taian Tiankuang - Nantong Haimen -:-
08:30Shanghai Port B - Hunan Billows -:-
09:00Shenzhen Juniors - Quanzhou Yassin -:-
11:00Haikou Mingcheng - Jiangxi Dark Horse -:-
ČÍNA: Superliga ženy
08:00Guangdong Meizhou Ž - Shanghai RCB Ž -:-08:00Jiangsu Suning Ž - Beijing Beikong Ž -:-
08:00Shandong SL Ž - Changchun Dazhong Ž -:-
DÁNSKO: Superliga - Skupina o udržení
13:00Randers - Lyngby -:-15:00Viborg - Hvidovre IF -:-
DÁNSKO: 1. divize - Skupina o udržení
13:00Helsingor - Naestved -:-DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o titul
14:00Maniema - AS Vita Club -:-DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o udržení
14:30Simba - US Panda -:-EGYPT: Premier League
20:30Ceramica Cleopatra - ZED -:-20:30El Gounah - Arab Contractors -:-
20:30Ismaily - Smouha -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
00:00Cumbaya - El Nacional -:-19:00U. Catolica - Orense -:-
21:30Dep. Cuenca - Delfin -:-
00:00Emelec - Ind. del Valle -:-
ESTONSKO: Meistriliiga
10:30Tammeka - Flora -:-12:30Levadia - Paide -:-
ETIOPIE: Premier League
14:00Ethiopia Nigd Bank - Dire Dawa -:-17:00Sidama Bunna - Shashemene Kenema -:-
FRANCIE: Division 1 ženy
13:30PSG Ž - Dijon Ž -:-20:00Lyon Ž - Le Havre Ž -:-
FRANCIE: Division 2 ženy
12:00Rodez Ž - Lens Ž -:-13:00Marseille Ž - Orleans Ž -:-
14:00Le Mans Ž - Nantes Ž -:-
14:00Méty Ž - Thonon Evian Ž -:-
14:00Montauban Ž - Albi-Marssac Ž -:-
14:00Nice Ž - Štrasburk Ž -:-
GABON: Championnat D1
15:30CF Mounana - FC Libreville -:-15:30Lozo - Centre Sportif Bendje -:-
15:30Missile - Dikaki -:-
GHANA: Pohár
16:00Bofoakwa Tano - Skyy -:-16:00Legon Cities - Bechem United -:-
GIBRALTAR: National League
15:30Europa Point - Lynx -:-18:30Lincoln - Europa FC -:-
GRUZIE: Erovnuli Liga 2
13:00Dusheti - Rustavi -:-13:00Khobi - Bolnisi -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
23:00Deportivo Mixco - Malacateco -:-GUINEA: Ligue 1
17:00Hafia - SOAR -:-17:00Kamsar - Sequence -:-
17:00Milo FC - Kaloum Star -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00Capoise - Ouanaminthe -:-21:00Cavaly - Racing Haitien -:-
22:00Tempete - Triomphe Liancourt -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
00:00Real Espana - Olancho -:-02:15Victoria - Motagua -:-
22:00Genesis - Marathon -:-
00:15Olimpia - Vida -:-
HONGKONG: Premier League
08:00North District - Tai Po -:-09:30Hong Kong FC - Lee Man Warriors -:-
11:00Hong Kong Rangers - Eastern AA -:-
CHILE: Primera División
00:30Copiapo - U. Calera -:-22:00Cobreloa - U. De Chile -:-
00:30U. Espanola - Nublense -:-
CHILE: Primera B
00:30Dep. Temuco - Rangers -:-16:00S. Wanderers - Magallanes -:-
16:00U. De Concepcion - Recoleta -:-
22:00San Luis - Antofagasta -:-
00:00Arica - CD Santa Cruz -:-
CHILE: Segunda Division
00:30Concon National - Real San Joaquin -:-22:00General Velasquez - Melipilla -:-
00:30Provincial Ovalle - Osorno -:-
CHILE: Primera Division ženy
15:00Cobresal Ž - U. De Chile Ž -:-INDIE: ISL
15:00Mohun Bagan - Chennaiyin -:-INDIE: I-League
12:00Sreenidi Deccan - Rajasthan United -:-IRÁK: Super Liga
16:00Al Naft - Al Kahraba -:-16:00Al-Qassim - Zakho -:-
16:00Duhok - Al Quwa Al Jawiya -:-
16:00Naft Al-Basra - Al Minaa -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o titul
18:30M. Haifa - Maccabi Bnei Raina -:-IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o udržení
18:00Netanya - B. Jeruzalém -:-JAMAJKA: Premier League
21:30Dunbeholden - Cavalier -:-21:30Harbour View - Montego Bay -:-
21:30Humble Lions - Mount Pleasant -:-
21:30Lime Hall Academy - Tivoli -:-
21:30Molynes - Waterhouse -:-
00:00Arnett Gardens - Portmore -:-
JAPONSKO: J3 League
05:00Tottori - Vanraure -:-06:00Fukushima - YSCC -:-
06:00Grulla Morioka - Tegevajaro Miyazaki -:-
06:00Kitakyushu - Omiya Ardija -:-
06:00Nara Club - Kanazawa -:-
06:00Yamaga - Gifu -:-
JAPONSKO: 1. liga ženy
06:00C-Osaka Ž - Inac Kobe Leonesa Ž -:-06:00Hirošima Ž - JEF United Ž -:-
06:00Parceiro Nagano Ž - Urawa Ž -:-
06:00Saitama Ž - Omiya Ardija Ž -:-
JAPONSKO: 2. liga ženy
05:00Gunma Ž - Setagaya Sfida FC Ž -:-05:00Miyazaki Ž - Yokohama FC Seagulls Ž -:-
05:00Nittaidai Ž - Kunoichi Ž -:-
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League
14:30Cape Town Spurs - Swallows -:-JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge
09:00Amazulu U23 - Cape Town Spurs U23 -:-09:00Richards Bay U23 - TS Galaxy U23 -:-
11:00Stellenbosch U23 - Mamelodi U23 -:-
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 17 let ženy - Finálová skupina
21:00Kolumbie U17 Ž - Ekvádor U17 Ž -:-21:00Paraguay U17 Ž - Brazílie U17 Ž -:-
JIŽNÍ KOREA: K League 1
06:00Gangwon - Seoul -:-08:30Gwangju - Daegu -:-
JIŽNÍ KOREA: K League 2
06:00Bucheon - Gyeongnam -:-06:00Jeonnam - Cheonan City -:-
08:30Suwon Bluewings - Busan -:-
JIŽNÍ KOREA: K3 League
06:00Busan Kyotong - Gangneung -:-06:00Pocheon - Gyeongju -:-
06:00Yangpyeong - Chuncheon -:-
07:00Yeoju Citizen - Siheung Citizen -:-
JORDÁNSKO: Premier League
20:30Al-Faisaly Amman - Al Wehdat -:-20:30Al Jalil - Al Ahli -:-
KAMBODŽA: CPL
09:45Angkor Tiger - Phnom Penh Crown -:-09:45Prey Veng - Svay Rieng -:-
KAMERUN: Elite One - Skupina o titul
14:00Canon Yaounde - Cotonsport -:-14:00Colombe - Stade Renard -:-
14:00Dynamo Douala - Gazelle -:-
14:00Victoria United - Yong Sports Academy -:-
KAMERUN: Elite One - Skupina o udržení
14:00Aigle Royal - Avion Academy -:-14:00APEJES Academy - Les Astres -:-
14:00Bamboutos FC - UMS de Loum -:-
14:00Bamenda - Union Douala -:-
14:00Fauve Azur Elite - Fovu Baham -:-
KAMERUN: Elite Two - Skupina o titul
15:00OdloženoBafoussam - Aigle Moungo -:-15:00OdloženoDragon de Yaounde - Bafmeng United -:-
15:00OdloženoEding Sport - Panthere -:-
15:00OdloženoFeutcheu - Tonnerre -:-
KAMERUN: Elite Two - Skupina o udržení
15:00OdloženoAS Fap - Leopard de Douala -:-15:00OdloženoIsohsa - Foncha -:-
15:00OdloženoRenaissance - FC Rangers of Bafut -:-
15:00OdloženoYafoot - Unisport Bafang -:-
KATAR: QSL
19:30Al Markhiya - Al-Sadd -:-19:30Al-Rayyan - Al-Duhail -:-
KAZACHSTÁN: Premier League
10:00Aktobe - Zhenis -:-10:00Kyzylzhar - Tobol -:-
12:30FC Astana - Yelimay Semey -:-
15:00Ordabasy - Kairat Almaty -:-
KEŇA: Super League
11:00Mulembe United - Mathare Utd. -:-13:00Gusii - Mombasa Elite -:-
13:00Kibera - Silibwet -:-
13:00MCF - Kajiado -:-
KEŇA: FKF Cup
10:00Compel - Mara Sugar -:-13:00Assad - Denmak -:-
13:00Shabana - Leopards -:-
13:00Ulinzi Stars - Kariobangi Sharks -:-
KOLUMBIE: Primera A - Apertura
00:20Chico - Jaguares de Cordoba -:-02:30Fortaleza - Millonarios -:-
20:00Santa Fe - Patriotas -:-
22:10Pereira - Bucaramanga -:-
00:20Ind. Medellin - America De Cali -:-
KOLUMBIE: Liga ženy
17:00Santa Fe Ž - La Equidad Ž -:-KONGO: Ligue 1
15:00Etoile du Congo - Inter Club -:-KOSOVO: Superliga
12:00Feronikeli - Fushe Kosova -:-12:00Gjilani - Dukagjini -:-
12:00KF Llapi - Liria -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
23:00Saprissa - Herediano -:-00:00Puntarenas FC - Liberia -:-
00:30Sporting San Jose - Guanacasteca -:-
KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Guadalupe - CS Uruguay -:-18:00ADR Jicaral - Marineros PFC -:-
18:00Cons. Desamparados - Santa Ana -:-
18:15AD Sarchi - Cofutpa -:-
21:00Cariari Pococi - Limon Black Star -:-
KUVAJT: Premier League - Skupina o udržení
19:30Al Jahra - Kazma SC -:-19:30Al Shabab - Khaitan -:-
KYPR: Cyta Championship - Skupina o titul
15:00AEK Larnaca - APOEL -:-17:00Aris Limassol - Anorthosis -:-
17:30Omonia - Paphos -:-
KYPR: Division 2 - Skupina o udržení
14:30Achyronas-Onisilos - M.E.A.P. Nisou -:-LESOTHO: Premier League
14:00ACE Maseru - Machokha -:-14:00Likila - Defence Force -:-
14:00Liphakoe - Lioli -:-
14:00Manonyane - Lijabatho -:-
14:00Naughty Boys - CCX -:-
LITVA: A Lyga
13:00Suduva - Dainava Alytus -:-16:25Kauno Zalgiris - Zalgiris -:-
LOTYŠSKO: Virsliga
12:00Grobina - Auda -:-14:00Valmiera - Riga FC -:-
MACAO: Elite League
08:00Sporting Macau - Lun Lok -:-MAĎARSKO: OTP Bank Liga
14:30Paks - Újpest -:-17:00Mezokovesd - Ferencváros -:-
MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga
15:00Budafoki - Honved -:-15:00Soroksar - Haladas -:-
16:00Ajka - Gyirmot -:-
16:00Kazincbarcika - Csakvari -:-
16:00Pecsi - Kozarmisleny -:-
16:00Szeged - Tiszakecske -:-
16:00Vasas - BVSC-Zugló -:-
MAĎARSKO: NB III - Severovýchod
10:00Kisvarda II - Tiszafuredi -:-10:00Ujpest II - Putnok -:-
13:00REAC - DVTK II -:-
15:00Debreceni EAC - Senyo Carnifex -:-
15:00Hatvan - Cigand SE -:-
15:00SBTC - Eger SE -:-
15:00Tiszaujvaros - Gyongyosi -:-
MAĎARSKO: NB III - Severozápad
10:00Gyirmot II - Csornai -:-15:00Dorogi - III. Keruleti TVE -:-
15:00Haladas Zanati - Győr II -:-
15:00Kelen - Balatonfuredi -:-
15:00SC Šoproň - Budaorsi -:-
15:00Tatabanya - Bicskei -:-
MAĎARSKO: NB III - Jihovýchod
10:00Honved II - ESMTK Budapest -:-10:00Kecskemeti II - Korosladany MSK -:-
10:00Vasas II - Monori -:-
15:00Cegledi - Szolnoki -:-
15:00FC Dabas - Elore -:-
15:00Fuzesgyarmati SK - Szeged II -:-
15:00Martfui - Bekescsaba -:-
15:00Penzugyor - Hodmezovasarhely FC -:-
MAĎARSKO: NB III - Jihozápad
10:00Ferencvaros II - Mohacsi -:-10:00MTK II - Ivancsa -:-
15:00Dunafoldvar - PTE-PEAC -:-
15:00Gardony Varosi - Fehérvár FC II -:-
15:00Majosi - Dunaújváros PASE -:-
15:00Nagykanizsa - Szentlorinc -:-
15:00Szekszardi UFC - Kaposvar -:-
MAROKO: Coupe du Trone
23:00Raja Casablanca - Safi -:-23:00Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir -:-
00:00Wydad - Jeunesse Sportive Soualem -:-
MEXIKO: Liga MX - Clausura
02:00Monterrey - Guadalajara -:-02:00Pachuca - Toluca -:-
04:05U.N.A.M. - Cruz Azul -:-
00:00Atlas - Queretaro -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie A
23:00Aguacateros de Periban - Petroleros Salamanca -:-23:00Colima FC - Alacranes -:-
23:00Tritones Vallarta - Los Cabos -:-
00:00Cafetaleros - Canamy -:-
00:00Escorpiones - Inter Playa Del Carmen -:-
00:00Inter de Queretaro - Irapuato -:-
00:00Mineros de Fresnillo - UA Zacatecas -:-
01:00Lobos ULMX - Halcones de Zapopan -:-
02:00Porto Palmeiras - Deportiva Venados -:-
19:00Montaneses - Pioneros -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie B
23:00CDM - Canoneros -:-23:00Pachuca 2 - Artesanos Metepec -:-
MEXIKO: Liga MX U23 - Clausura
16:00Atlas U23 - Queretaro U23 -:-16:00Juarez U23 - Santos Laguna U23 -:-
16:00Necaxa U23 - Leon U23 -:-
MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura
00:00Atl. San Luis Ž - Pachuca Ž -:-04:10Juarez Ž - Toluca Ž -:-
19:05Guadalajara Ž - Atlas Ž -:-
00:00Puebla Ž - Tigres Ž -:-
MOLDAVSKO: Super Liga - Skupina o titul
14:00Petrocub - Dacia Buiucani -:-16:00Milsami - Š. Tiraspol -:-
MONGOLSKO: Premier League
09:15Khangarid - Deren -:-12:15Khaan Khuns-Erchim - Khoromkhon -:-
MYANMAR: MNL Ligový pohár
10:00Rainbow - Rakhine United -:-10:00Shwe Pyi Thar - Mahar United -:-
10:00Yangon Utd - Chinland -:-
10:30Shan Utd - Kachin United -:-
NĚMECKO: 2. Bundesliga
12:30Fürth - Hamburk -:-12:30Magdeburg - Hannover -:-
12:30Schalke - Karlsruhe -:-
12:30St. Pauli - Paderborn -:-
12:30Wehen - Osnabrück -:-
NĚMECKO: 3. Liga
12:30Viktoria Kolín n. R. - Lubeck -:-15:30Verl - Sandhausen -:-
18:30Bielefeld - Duisburg -:-
NĚMECKO: Regionální liga Sever
12:00Hamburk II - St. Pauli II -:-NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod
12:00Viktoria Berlín - Babelsberg -:-13:00Chemnitzer - Zwickau -:-
NĚMECKO: Regionální liga Západ
13:00Paderborn II - Rodinghausen -:-13:00Wegberg-Beeck - Kolín n. R. II -:-
NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko
13:00Diefflen - Morlautern -:-NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy
10:00Bayern II Ž - Monchengladbach Ž -:-10:00Jena Ž - Meppen Ž -:-
10:00Sand Ž - Ingolstadt Ž -:-
13:00Eintracht Frankfurt II Ž - Potsdam Ž -:-
13:00Gutersloh Ž - Andernach Ž -:-
13:00Weinberg Ž - Wolfsburg II Ž -:-
NĚMECKO: DFB Pokal ženy
14:45Bayern Ž - Eintracht Frankfurt Ž -:-NIZOZEMSKO: Eredivisie
11:15Zwolle - Ajax -:-13:30Feyenoord - Utrecht -:-
13:30Twente - Heracles -:-
15:45Almere City - FC Volendam -:-
NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy
11:15Alkmaar Ž - PSV Ž -:-13:30Heerenveen Ž - Ajax Ž -:-
NORSKO: Eliteserien
17:00Odd - Haugesund -:-OMÁN: Professional League
19:00Al Seeb - Oman Club -:-19:00Al-Shabab - Al Nasr -:-
19:00Dhofar - Sohar -:-
19:00Ibri - Al Nahda -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Cerro Porteno - Nacional Asuncion -:-01:30Libertad - Olimpia Asuncion -:-
22:30Sol De America - General Caballero JLM -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
02:00Cesar Vallejo - U. de Deportes -:-19:00Huancayo - ADT Tarma -:-
21:00Sport Boys - Alianza Atl. -:-
21:30Cajamarca - Sporting Cristal -:-
PERU: Liga ženy
16:30Sporting Cristal Ž - Ayacucho Ž -:-POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1
16:30Academie de FAD - Mouna -:-19:00AS Denguele - San Pedro -:-
PORTUGALSKO: Liga Portugal
18:00Vizela - Casa Pia -:-PORTUGALSKO: Liga 3 - Skupina o postup
16:00Atletico - Braga B -:-18:00Alverca - Lusitania FC -:-
PORTUGALSKO: Taça de Portugal ženy
18:15SL Benfica Ž - Sporting Ž -:-RAKOUSKO: Bundesliga - Skupina o titul
13:30Hartberg - SK Rapid -:-13:30LASK - A. Klagenfurt -:-
16:00Sturm Graz - Salzburg -:-
RAKOUSKO: 2. Liga
09:30Stripfing - First Vienna -:-09:30Sturm Graz (Am) - Admira -:-
11:30Liefering - FAC Vídeň -:-
RAKOUSKO: Korutany
13:00Kottmannsdorf - Spitall -:-14:00Atus Velden - SC Landskron -:-
RAKOUSKO: Dolní Rakousy
16:00Haitzendorf - Gloggnitz -:-RÉUNION: Regionale 1
12:30Sainte Rose - Trois Bassins -:-13:00Excelsior - Sainte-Suzanne -:-
13:00Piton - JS Gauloise -:-
13:00Saint-Pauloise - Ravine Blanche -:-
13:00Saint-Pierroise - Saint-Louisienne -:-
13:00St. Louis - Saint-Denis -:-
13:00Tamponnaise - Jeanne d'Arc -:-
RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o titul
19:00Farul Constanta - FCSB -:-RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o udržení
12:00U Craiova 1948 - Otelul -:-RUMUNSKO: Liga 1 ženy - Skupina o udržení
11:00CSM Alexandria Ž - Banat Ž -:-RUSKO: Premier Liga
12:00Fakel Voronezh - Orenburg -:-14:30Kazaň - Akhmat -:-
17:30Lok. Moskva - Krasnodar -:-
RUSKO: FNL
15:00Alania Vladikavkaz - Černomorec -:-15:30Neftekhimik - Akron Togliatti -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 1
14:00Legion Makhachkala - Kholding -:-14:00Rubin Yalta - Kamensk-Shakhtinsky -:-
RUSKO: 1. liga ženy
09:30Samara Ž - Sp. Moskva Ž -:-12:00FK Rostov Ž - Din. Moskva Ž -:-
15:00Zenit Ž - Kazaň Ž -:-
RWANDA: Premier League
14:00APR - Muhazi United -:-14:00Bugesera - Etincelles -:-
14:00Sunrise - AS Kigali -:-
ŘECKO: Super League - Skupina o titul
16:00Panathinaikos - PAOK -:-18:30AEK - Olympiakos -:-
18:30Aris - Lamia -:-
ŘECKO: Super League 2 - Skupina o postup
12:30Kalamata - PAE Chania -:-14:45Athens Kallithea - Ionikos -:-
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 1
14:00Aris Avatou - Panthrakikos -:-14:00Chaniotis - Aetos Varvaras -:-
14:00Kavala - Chrisoupolis -:-
14:00M. Alexandros Agia Marina - Apollon Paralimniou -:-
14:00Niki Efkarpias - Aris Petinos -:-
14:00Orestis Orestiadas - Epanomi -:-
14:00Thermaikos FC - Poseidonas Michanionas -:-
14:00Veria - Doxa Dramas -:-
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 2
14:00Asteras Petriti - Ethnikos Neou -:-14:00Eordaikos - Anagennisi Arta -:-
14:00Kastoria - Thyella Katsikas -:-
14:00Lefkimmi - Asteras Stavrou -:-
14:00Svoronos FC - Kileler -:-
14:00Thesprotos - AO Trikala -:-
14:00Vataniakos - Nea Artaki -:-
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 3
14:00Afantou - Panelefsiniakos -:-14:00Filiatron - Thyella D. -:-
14:00Ialisos - Rodos -:-
14:00Kyanos A. V. - PAO Varda -:-
14:00Mykonos - Korinthos -:-
14:00Vyzas - Panegialios -:-
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 4
12:30Ellopiakos - Atsalenios -:-14:00AO Ilisiakos - Episkopi -:-
14:00Aris Petroupolis - Almyros Gaziou -:-
14:00Atromitos Piraeus - Agios Nikolaos -:-
14:00E. Piraeus - Fostiras -:-
14:00Ermis Z. - Panionios -:-
14:00Ipato - Proodeftiki -:-
14:00Paraskevi - Peramaikos -:-
14:00Smyrnis - Chaidari -:-
ŘECKO: Division A ženy
11:00Asteras T. Ž - Kastoria Ž -:-13:00Panathinaikos Ž - Atromitou Ž -:-
14:00AEK Ž - Olimpiada Imittou Ž -:-
14:00OFI Crete Ž - Rethymniakos Ž -:-
14:00PAOK Ž - AEL Larissa Ž -:-
14:00Seirines Grevenon Ž - Trikala Ž -:-
SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL
14:00Brera Strumica - Rabotnicki -:-14:00KF Gostivar - Makedonija GP -:-
14:00Shkendija - Bregalnica -:-
14:00Struga - Voska Sport -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15OdloženoBai Bureh Warriors - Kallon -:-17:15OdloženoDiamond Stars - Freetown City -:-
17:15OdloženoEast End Lions - Ports Authority -:-
17:30Bai Bureh Warriors - Wilberforce Strikers -:-
17:30Bhantal - Old Edwardians -:-
17:30Kahunla - Real Republicans -:-
17:30Wusum Stars - Luawa -:-
SKOTSKO: Premiership
12:00Livingston - Celtic -:-SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o titul
12:10Partick Thistle Ž - Hearts Ž -:-14:00Rangers Ž - Hibernian Ž -:-
16:10Glasgow City Ž - Celtic Ž -:-
SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o udržení
13:00Montrose Ž - Hamilton Ž -:-16:00Dundee Utd Ž - Spartans Ž -:-
16:00Motherwell Ž - Aberdeen Ž -:-
SLOVENSKO: Niké liga - Skupina o titul
16:30Trnava - Žilina -:-SLOVENSKO: 2. liga
09:30Žilina B - Malženice -:-SLOVENSKO: 3. Liga - Východ
14:00Fiľakovo - Svidník -:-14:00Kalinovo - Slávia Košice -:-
14:00Or. Veselé - Rim. Sobota -:-
14:00Spišské Podhradie - Vranov n. T. -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Centrální
14:00Kováčová - Medzibrod -:-14:00Krásno n. Kysucou - Zubrohlava -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Východ
14:00Čaňa - Veľký Šariš -:-14:00Gerlachov - Lok. Košice -:-
14:00Kalša - Poprad -:-
14:00Medzev - Kežmarok -:-
14:00Medzilaborce - Rudnany -:-
14:00Pavlovce n. Uhom - Kechnec -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Západ
14:00Imeľ - Boleráz -:-14:00Jaslovské Bohunice - Prievidza -:-
14:00Levice - Gabčíkovo -:-
14:00Trebatice - Gbely -:-
14:00Trstice - Z. Moravce B -:-
SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1
19:00Al Arabi - Masfut -:-19:00Al Hamriyah - Al Fujairah -:-
19:00Al Jazira Hamra - Al Rams -:-
19:00Dibba Al Hisn - Masafi -:-
19:00Gulf United - Dubai City -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad
15:00Jedinstvo Surčin - Padinska Skela -:-15:00Zvezdara - Polet Dorcol -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina
15:00Borac Šajkaš - Sloven Ruma -:-15:00Omladinac NB - Tisa Adorjan -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Východ
10:00SFS Borac - Sindjelič -:-14:30Buducnost Popovac - Jagodina -:-
14:30Vlasina - Paracin -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Západ
14:30Vrelo Sport - Takovo -:-SURINAM: SML
00:00SV Transvaal - Inter Wanica -:-21:30Voorwaarts - Notch -:-
00:00Inter Moengotapoe - Robinhood -:-
SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
13:00Katar U23 - Čína U23 -:-SVĚT: Přátelské zápasy klubů
12:00Traeff (Nor) - Byåsen (Nor) -:-SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy
13:00Bhútán Ž - Hong Kong Ž -:-SÝRIE: Premier League
13:00Al Wahda - Wathbah -:-ŠPANĚLSKO: LaLiga2
13:00Alcorcon - Amorebieta -:-15:15Ferrol - Elche -:-
15:15Zaragoza - Tenerife -:-
17:30R. Oviedo - Villarreal B -:-
ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1
11:00Ponferradina - Gimnastic -:-15:00Cultural Leonesa - Lugo -:-
18:00Arenteiro - R. Sociedad B -:-
18:00Osasuna B - Barcelona B -:-
ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2
11:00Atl. Madrid B - CF Intercity -:-11:00Baleares - Real Madrid B -:-
11:00Melilla - Sanluqueno -:-
11:00San Fernando - UD Ibiza -:-
15:00Malaga - Linares -:-
19:00Murcia - Granada B -:-
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1
12:00Dep. Fabril - Langreo -:-15:00Rayo Cantabria - Real Aviles -:-
15:30Compostela - Guijuelo -:-
16:00Marino de Luanco - R. Oviedo B -:-
16:30Covadonga - Coruxo -:-
17:00Zamora - Torrelavega -:-
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2
11:00Alavés B - Mutilvera -:-11:00Utebo FC - Zaragoza B -:-
16:00Gernika - Real Sociedad C -:-
16:00Izarra - Arenas Club -:-
17:00UD Logrones - Tudelano -:-
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3
10:00Valencia B - Formentera -:-11:00Espanyol B - Torrent -:-
11:00Manresa - Cerdanyola -:-
11:00Santa Eulalia - Penya Indep. -:-
16:30Saguntino - CE Europa -:-
18:00Lleida - Sant Andreu -:-
18:00Terrassa - La Nucia -:-
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 4
10:30Betis B - La Union -:-11:00Cádiz B - UCAM Murcia -:-
11:00CD Estepona - El Palo -:-
11:00Racing Cartagena MM - Sevilla B -:-
16:00Linense - Velez -:-
17:00Yeclano - Antoniano -:-
17:30Aguilas FC - Cartagena B -:-
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5
11:00Illescas - Guadalajara -:-11:00Villanovense - Mensajero -:-
11:30Montijo - CF Talavera -:-
12:00Atl. Paso - San Fernando -:-
16:00Badajoz - Getafe B -:-
16:00Navalcarnero - San Sebastian Reyes -:-
16:30Llerenense - Ursaria -:-
17:00Gimnastica Segoviana - Cacereno -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1
11:00Polvorín - Somozas -:-11:15Silva SD - UD Ourense -:-
16:00Arzua - Viveiro -:-
16:00Betanzos - Pontevedra B -:-
16:00Gran Pena - Rapido de Bouzas -:-
16:00Paiosaco - Arosa SC -:-
16:30Barbadas-Bentraces - Atletico Arteixo -:-
16:30Sarriana - Bergantinos -:-
17:00Estradense - Alondras -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2
11:00Aviles Stadium - Condal -:-16:00Barcia - Praviano -:-
17:00Llanera - Gijon B -:-
17:15Gijon Industrial - Lenense -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3
17:00Atletico Mineros - Tropezon -:-17:00Naval Reinosa - Velarde -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5
11:00Girona B - Badalona -:-11:00Montanesa - Pobla Mafumet -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6
10:00Patacona - Soneja -:-11:00Silla CF - Levante B -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7
11:00Paracuellos Antamira - RSD Alcala -:-17:00CD Mostoles - Alcorcon B -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8
16:00Becerril - Colegios Diocesanos -:-16:00Bembibre - Atl. Tordesillas -:-
16:00Real Avila - Palencia CF -:-
16:00Salamanca - Leonesa B -:-
17:00Palencia CA - Almazan -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9
11:00Arenas Armilla - Torredonjimeno -:-11:00Huetor Vega - Almería B -:-
11:00Maracena - Ejido -:-
11:00Rincon - Torremolinos -:-
16:00Motril - Torre del Mar -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10
11:00CD Gerena - Coria C.F. -:-15:30Cordoba B - Xerez D.F.C. -:-
17:00Ciudad de Lucena - Ayamonte -:-
17:00Xerez CD - Bollullos -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13
09:00Real Murcia B - Ciudad Cieza -:-11:00EG El Palmar CF - Alcantarilla -:-
17:00CAP Ciudad de Murcia - Molinense -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 14
17:00Moralo - CD Coria -:-18:30Jerez CF - Montehermoso -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16
16:00Pena Balsamaiso - Vianes -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17
10:00Huesca B - Binefar -:-15:30Calamocha - Carinena -:-
16:00Borja - Cuarte -:-
16:30Caspe - CF Illueca -:-
16:30Ebro - Atletico Monzon -:-
16:30Tamarite - Almudevar -:-
16:45Epila - Ejea -:-
17:00Fraga - Fuentes -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18
11:00Cazalegas - Tomelloso -:-11:00Villarrubia - Torrijos -:-
16:00Azuqueca - Quintanar del Rey -:-
16:00Conquense - La Solana -:-
16:00Marchamalo - San Clemente -:-
16:00Toledo - Socuellamos -:-
16:30Huracan de Balazote - Puertollano C.F. -:-
16:30Villacanas - Albacete B -:-
17:00Villarrobledo - Tarancon -:-
ŠPANĚLSKO: Liga F ženy
11:00Huelva Ž - Costa Adeje Tenerife Ž -:-13:00Granada Ž - Madrid C. Ž -:-
15:00Athletic Bilbao Ž - Las Planas Ž -:-
17:00Levante Ž - Barcelona Ž -:-
ŠPANĚLSKO: Primera Federacion ženy
11:00SE AEM Ž - Albacete Ž -:-11:30Barcelona B Ž - Alhama Ž -:-
16:30La Coruňa Ž - CE Europa Ž -:-
ŠVÉDSKO: Allsvenskan
13:00GAIS - Brommapojkarna -:-13:00Hammarby - Kalmar -:-
15:30Häcken - Mjallby -:-
ŠVÉDSKO: Superettan
14:00Landskrona - Sandviken -:-14:00Trelleborg - Oddevold -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
13:00Pitea - Assyriska FF -:-13:30Sollentuna - Umeå -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
15:00Angelholm - Norrby -:-15:00Onsala - Ariana -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
12:00Dalkurd - Kungsangen -:-12:00IK Franke - Arlanda -:-
13:00Falu - Sandvikens AIK -:-
13:00Skiljebo - Farsta -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
12:00Högaborgs - Rappe GOIF -:-12:00Karlskrona - IFK Trelleborg -:-
13:00IFK Berga - Balkan -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
13:00Atvidaberg - Huddinge -:-15:00Haninge - BK Ljungsbro -:-
15:00Syrianska - Mjolby AI FF -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
13:00Jonsereds - Lindome -:-ŠVÉDSKO: Svenska Cupen ženy - Play Off
17:00Hammarby Ž - Häcken Ž -:-ŠVÝCARSKO: Promotion League
15:00Servette U21 - Delemont -:-THAJSKO: Thai League 1
11:30Buriram - Chiangrai -:-12:00Muangthong - Police Tero -:-
12:30Bangkok Utd - Chonburi -:-
13:00Khonkaen Utd. - Nakhon Pathom -:-
THAJSKO: Thai League 2
11:30Lampang - Samut Prakan City -:-12:00Phrae - Kanchanaburi -:-
12:30Suphanburi - Nakhon Si -:-
13:00Customs Utd - Chanthaburi -:-
TOGO: Championnat National
15:00OdloženoBarracuda - Dynamic Togol. -:-15:00OdloženoBinah - Gomido -:-
15:00OdloženoEntente II - Unisport -:-
15:00OdloženoGbikinti Bassar - Tambo -:-
15:00OdloženoKakadl - Gbohloe-Su -:-
15:00OdloženoKara - ASC Kara -:-
15:00OdloženoOTR - Doumbe -:-
15:00OdloženoSemassi - Espoir -:-
16:00ASC Kara - Kakadl -:-
16:00Dynamic Togol. - Gomido -:-
16:00Espoir - Binah -:-
16:00Gbohloe-Su - Kara -:-
16:00OTR - Entente II -:-
16:00Semassi - Tambo -:-
UGANDA: Premier League
14:00Bright Stars - Gadaffi -:-UKRAJINA: Premier League
11:00Minaj - Oleksandrija -:-13:30Vorskla - Dyn. Kyjev -:-
13:30Zorja - Metalist 1925 -:-
16:00Kolos Kovalivka - Dnipro-1 -:-
UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o udržení
10:30Metalist Charkov - MFC Metalurh -:-UKRAJINA: Druha Liga
10:00Real Pharma - Karpaty Lviv 2 -:-11:00Kremin 2 - Druzhba Myrivka -:-
12:00Lokomotyv Kyiv - Kudrivka -:-
UKRAJINA: Liga U19
10:00Ruch Lvov U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-UKRAJINA: 1. Liga ženy - Skupina o udržení
10:00Dnipro-1 Ž - Dyn. Kyjev Ž -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Defensor Sp. - Danubio -:-19:00Progreso - Maldonado -:-
21:30Miramar - Cerro CA -:-
00:00Wanderers - Boston River -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
01:30La Luz - Albion -:-14:00Rentistas - Montevideo City -:-
USA: MLS
00:30DC United - CF Montreal -:-00:30Charlotte - FC Cincinnati -:-
00:30Inter Miami - New York City -:-
00:30Orlando City - New York Red Bulls -:-
00:30Toronto FC - Sporting Kansas City -:-
01:30Austin FC - FC Dallas -:-
01:30Houston Dynamo - San Jose Earthquakes -:-
01:30Nashville SC - Columbus Crew -:-
02:30Real Salt Lake - St. Louis City -:-
03:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders -:-
03:30Vancouver Whitecaps - Portland Timbers -:-
20:30Atlanta Utd - Chicago Fire -:-
USA: USL Championship
00:00Indy Eleven - Detroit -:-00:00Miami FC - Charleston -:-
00:30Tampa Bay - Rhode Island -:-
01:30San Antonio - Monterey Bay -:-
03:00Oakland Roots - Las Vegas Lights -:-
03:00Orange County SC - FC Tulsa -:-
03:00Sacramento Republic - Memphis -:-
03:30Phoenix Rising - New Mexico -:-
USA: MLS Next Pro
01:00Huntsville - Columbus Crew 2 -:-20:00New England Revolution II - Carolina Core -:-
22:00Sporting Kansas City II - St. Louis City 2 -:-
USA: USL League One
00:30OdloženoChattanooga Red Wolves - Union Omaha -:-USA: NISA
21:00OdloženoClub de Lyon - Irvine Zeta -:-USA: NWSL ženy
00:00North Carolina Courage Ž - Gotham Ž -:-00:30Portland Thorns Ž - Racing Louisville Ž -:-
03:00Bay FC Ž - Houston Dash Ž -:-
18:00Washington Ž - Utah Royals Ž -:-
UZBEKISTÁN: Super League
15:00Navbahor Namangan - Termez Surkhon -:-15:00Olympic - Neftchi Fargona -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:30Portuguesa - Carabobo -:-21:00Estudiantes Merida - La Guaira -:-
00:00Puerto Cabello - Monagas -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
20:30Academia Rey - Aragua -:-20:30Urena - El Vigia -:-
22:00Bolivar - Miranda -:-
VIETNAM: V.League 1
11:00Hong Linh Ha Tinh - Binh Duong -:-12:00Binh Dinh - Ho Chi Minh -:-
12:00Thanh Hoa - Cong An -:-
13:15Hanoj FC - Nam Dinh -:-
VIETNAM: V.League 2
11:00Long An - Hue -:-12:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc -:-
WALES: Premier ženy - Skupina o titul
14:00Swansea Ž - Cardiff City Ž -:-14:00Wrexham Ž - Aberystwyth Ž -:-
WALES: Premier ženy - Skupina o udržení
14:00Cardiff Met. Ž - Pontypridd Ž -:-14:00TNS Ž - Barry Ž -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.