Fotbal » 19.06.2024 » Kurzy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Kurzy dodávané Tipsport.cz - Vsaďte si!!
EVROPA: Euro
15:00Chorvatsko - Albánie -:- [ 1.51 | 4.17 | 7.02 ]18:00Německo - Maďarsko -:- [ 1.26 | 6.13 | 10.90 ]
21:00Skotsko - Švýcarsko -:- [ 4.42 | 3.60 | 1.86 ]
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:00Argentino de Rosario - Sportivo Barracas -:-20:00Central Ballester - Central Cordoba -:-
20:00Claypole - Puerto Nuevo -:-
20:00Def. de Cambaceres - Club Lujan -:-
20:00Deportivo Paraguayo - Yupanqui -:-
20:00Juventud Unida S. M. - Lugano -:-
20:00Leandro N. Alem - Mercedes -:-
20:00Real Pilar - Berazategui -:-
20:00Victoriano A. - Deportivo Muniz -:-
20:05Deportivo Espanol - Ituzaingo -:-
AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW
12:00Edgeworth E. - Maitland -:- [ 2.26 | 3.48 | 2.65 ]AUSTRÁLIE: NPL NSW
11:30Marconi - Rockdale Ilinden -:- [ 3.37 | 3.53 | 1.88 ]AUSTRÁLIE: Northern NSW State League
12:00Kahibah - West Wallsend -:-12:00Singleton Strikers - Wallsend Red Devils -:-
12:00South Cardiff - Toronto Awaba Stags -:-
AUSTRÁLIE: NSW League One
11:50SD Raiders - Rydalmere Lions -:-AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: Oceánský Pohár Národů
06:00Papua-Nová Guinea - Tahiti -:- [ 3.82 | 3.43 | 1.79 ]09:00Samoa - Fidži -:- [ 12.00 | 7.22 | 1.15 ]
BĚLORUSKO: Pohár
15:00Baranovici - Smorgon -:-15:00Belshina - FC Minsk -:-
15:00BumProm Gomel - Slavia Mozyr -:-
15:00DMedia - BATE -:-
15:00Energetik-BGU - Slutsk -:-
15:00FC Slonim - Dynamo Brest -:-
15:00Krumkachy - Dnepr Mogilev -:-
15:00Lida - Vitebsk -:-
15:00Maxline - Naftan -:-
15:00Niva Dolbizno - Gomel -:-
15:00Orsha - Arsenal Dzyarzhynsk -:-
15:00Volna Pinsk - Soligorsk -:-
17:00Miory - Din. Minsk -:-
19:00Uni Minsk - Neman -:-
BENIN: Ligue 1 - Skupina o titul
17:00ASPAC - AS Sobemap -:-17:00Dadje - Cavaliers -:-
17:00Damissa - Dynamo Abomey -:-
17:00Dragons - Coton FC -:-
17:00Espoir - Bani Ganse -:-
17:00JS Pobe - AS Cotonou -:-
17:00Requins - Ayema -:-
17:00Takunnin - FC Loto -:-
BHÚTÁN: Premier League
12:00RTC - Phuentsholing Heroes -:-BRAZÍLIE: Série A
00:00Atletico GO - Criciuma -:- [ 2.12 | 3.10 | 3.66 ]00:00Botafogo RJ - Athletico-PR -:- [ 2.05 | 3.24 | 3.72 ]
BRAZÍLIE: Série B
00:00Guarani - Ituano -:- [ 1.72 | 3.24 | 5.09 ]02:00Novorizontino - Amazonas -:- [ 1.68 | 3.22 | 5.52 ]
02:30Paysandu - CRB -:- [ 2.15 | 2.88 | 3.67 ]
00:00Santos - Goias -:- [ 1.66 | 3.40 | 5.28 ]
BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze
01:00Sao Bernardo - Sampaio Correa -:- [ 1.39 | 3.90 | 7.21 ]00:00Ferroviario - EC Sao Jose -:-
BRAZÍLIE: Série D
00:00Tocantinopolis - Maranhao -:-00:30Democrata SL - Portuguesa RJ -:-
00:30Hercilio Luz - Avenida -:-
BRAZÍLIE: Amapaense - Play Off
01:15Oratorio - Independente AP -:-BRAZÍLIE: Baiano 2
20:00Leonico - Grapiuna -:-20:00Porto SC - Feirense -:-
00:00Fluminense de Feira - SSA -:-
00:00Jacobinense - Colo C. -:-
BRAZÍLIE: Carioca 2
19:45Audax RJ - Cabofriense -:-BRAZÍLIE: Gaucho 2
20:00EC Cruzeiro - Frederiquense -:-20:00Futvida - GE Bage -:-
20:00Lajeadense - Pelotas -:-
00:00GE Gloria - Gaucho -:-
00:30Passo Fundo - Veranopolis -:-
00:30Sao Gabriel - Inter Santa Maria -:-
BRAZÍLIE: Paraense B2
15:00Amazonia IFC - Belenense -:-15:00Fonte Nova - Venus -:-
BRAZÍLIE: Copa Espírito Santo - 1. fáze
00:00Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste -:-BRAZÍLIE: Brasileiro U20
23:00Fluminense U20 - Flamengo U20 -:-01:15Sao Paulo U20 - Santos U20 -:-
20:00America Mineiro U20 - Goias U20 -:-
20:00Athletico-PR U20 - Atletico-MG U20 -:-
20:00Palmeiras U20 - Cuiaba U20 -:-
BRAZÍLIE: Acreano U20
00:00Sao Francisco U20 - Santa Cruz U20 -:-BRAZÍLIE: Alagoano U20
20:00ASA U20 - CSE U20 -:-20:00Sao Sebastiao U20 - Flamengo do Ipiranga U20 -:-
BRAZÍLIE: Catarinense U20
20:00Criciuma U20 - Barra FC U20 -:-BRAZÍLIE: Cearense U20
20:00Crato U20 - Acopiara U20 -:-20:00Terra e Mar U20 - Ferroviario U20 -:-
BRAZÍLIE: Matogrossense U20
21:00Operario FC U20 - Mixto U20 -:-22:00Dom Bosco U20 - Academia U20 -:-
BRAZÍLIE: Sergipano U20
20:00America SE U20 - Dorense U20 -:-20:00Confianca U20 - Sergipe U20 -:-
20:00Falcon U20 - Olimpico EC U20 -:-
20:00Lagarto U20 - Atletico Gloriense U20 -:-
BRAZÍLIE: Paulista ženy
23:00Ferroviaria Ž - Marilia Ž -:-ČÍNA: FA Cup
10:00Ganzhou Ruishi - Nantong Zhiyun -:-10:00Langfang Glory City - Qingdao Hainiu -:-
DÁNSKO: Pohár ženy
18:00Brondby Ž - Nordsjaelland Ž -:-DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
22:00Universidad O&M - San Cristobal -:-22:00Vega Real - Delfines Del Este -:-
00:00Atletico Pantoja - Atlantico -:-
EGYPT: Premier League
18:00Baladiyat El Mahalla - Pyramids -:-18:00Ceramica Cleopatra - Future FC -:-
EKVÁDOR: Serie B
22:00Guayaquil City - Gualaceo -:-22:00Leones del Norte - Chacaritas -:-
22:00Vargas Torres - San Antonio -:-
ESTONSKO: Meistriliiga
17:00Narva - Kuressaare -:-17:00Nomme Utd - Levadia -:-
18:00Flora - Tammeka -:-
ESTONSKO: Pohár
18:00Tallinna Kalev III - Tabasalu -:-FAERSKÉ OSTROVY: Pohár
18:30B36 Torshavn - TB Tvoroyri -:-19:30Vikingur - HB Torshavn -:-
FINSKO: Veikkausliiga
20:00Ekenas - Mariehamn -:- [ 2.83 | 2.98 | 2.52 ]20:00Haka - Inter Turku -:- [ 2.50 | 3.42 | 2.55 ]
20:00HJK - KuPS -:- [ 2.24 | 3.11 | 3.14 ]
20:00Ilves - SJK -:- [ 1.84 | 3.68 | 3.72 ]
20:00Lahti - Gnistan -:- [ 2.80 | 3.09 | 2.48 ]
20:00VPS - Oulu -:- [ 1.55 | 4.01 | 5.16 ]
FINSKO: Ykkosliiga
17:30JIPPO - Mikkeli -:-17:30KaPa - Jaro -:-
18:00SalPa - JaPS -:-
18:00TPS Turku - PK-35 -:-
FINSKO: Ykkonen
17:30Jazz Pori - Klubi 04 -:-17:30OLS Oulu - EPS -:-
17:30Rovaniemi - KPV -:-
17:30Vaajakoski - Atlantis -:-
FINSKO: Kakkonen - Skupina A
17:30MyPa - Futura -:-17:30PEPO - GrIFK -:-
19:00Kiffen - Lahden Reipas -:-
FINSKO: Kakkonen - Skupina B
17:30P-Iirot Rauma - TPV -:-17:30VJS - Inter Turku 2 -:-
FINSKO: Kakkonen - Skupina C
18:00JBK - Kuopion Elo -:-18:00JPS Jyvaskyla - SJK Akatemia 2 -:-
18:00Narpes Kraft - Hercules -:-
18:00OTP - GBK Kokkola -:-
18:00TP-47 - OPS -:-
FINSKO: Pohár ženy
16:00Espoo U18 Ž - HPS Ž -:-17:00Kiffen Ž - EPS U18 Ž -:-
17:15Honka U18 Ž - KTP Ž -:-
17:30HJK U18 Ž - Futura Ž -:-
17:30PIF Pargas Ž - Apollo Ž -:-
18:00HauPa II Ž - RoPS Rovaniemi Ž -:-
18:00HJS Ž - TPS Ž -:-
18:30Apassit Ž - Åland Utd Ž -:-
18:30Palokka Ž - JyPK Ž -:-
19:05Valtti Ž - Honka Ž -:-
CHILE: Pohár
01:00Dep. Concepcion - Dep. Linares -:-01:00San Luis - Everton -:-
01:00Seminario - Magallanes -:-
23:30Concon National - S. Wanderers -:-
IRÁK: Stars League
15:45Al Naft - Newroz -:-15:45Erbil - Naft Missan -:-
18:30Al Talaba - Duhok -:-
18:30Naft Al-Basra - Al Quwa Al Jawiya -:-
18:30Zakho - Al Shorta -:-
ISLAND: Besta deild karla
21:15Breidablik - Akureyri -:- [ 1.42 | 4.73 | 5.91 ]ISLAND: Division 1
21:15Grotta - Njardvik -:-JAPONSKO: J1 League
12:00Yokohama M. - Hirošima -:- [ 3.60 | 3.91 | 1.82 ]JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League - Skupina o udržení
15:00Richards Bay - Baroka -:-JIŽNÍ KOREA: Pohár
12:00Bucheon - Gwangju -:-12:00Gimpo FC - Jeonbuk -:-
12:00Incheon - Gimcheon Sangmu -:-
12:00Pohang - Suwon Bluewings -:-
12:00Seongnam - Cheongju Jikji -:-
12:00Ulsan HD - Gyeongnam -:-
12:30Daejeon - Jeju -:-
12:30Seoul - Gangwon -:-
KAZACHSTÁN: Pohár - Play Off
14:00Atyrau - Tobol -:-17:00Yelimay Semey - Aktobe -:-
KEŇA: Premier League
14:00Gor Mahia - Talanta FC -:-14:00Kakamega Homeboyz - Muranga -:-
14:00Kariobangi Sharks - Ulinzi Stars -:-
14:00Leopards - KCB -:-
14:00Nairobi City - Sofapaka -:-
14:00Nzoia Sugar - Muhoroni Youth -:-
14:00Police FC - Bandari -:-
14:00Posta Rangers - Tusker -:-
14:00Shabana - Bidco United -:-
KOLUMBIE: Liga ženy - Skupina o postup
02:00Atl. Nacional Ž - Ind. Medellin Ž -:-23:00Alianza Ž - Santa Fe Ž -:-
LITVA: A Lyga
17:00Transinvest - FK Panevezys -:-18:30Dziugas Telsiai - Zalgiris -:-
19:00Suduva - Kauno Zalgiris -:-
MAURITIUS: Super League
16:30Port Louis - Pamplemousses -:-MYANMAR: MNL Ligový pohár - Play Off
11:30Yangon Utd - Shan Utd -:-NIGER: Super Ligue
17:30ASGNN - Liberte -:-NIGÉRIE: NPFL
16:00Doma United - Sunshine Stars -:-NIGÉRIE: Federation Cup
17:00Abia Warriors - Kano -:-17:00Kebbi - El Kanemi -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 2
10:00Yenisey 2 - Dynamo Vologda -:-14:00Rodina Moskva U21 - Sp. Moskva 2 -:-
15:00Baltika 2 - Saturn Ramenskoje -:-
16:30Zvezda St. Peterburg - Zenit 2 -:-
17:00Tver - Dynamo Petersburg -:-
17:00Vladimir - Chertanovo M. -:-
17:00Znamya Truda - Din. Moskva 2 -:-
17:30Luki-Energiya - Irkutsk -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 3
09:00Sakhalin - Chimki 2 -:-11:00Dynamo Vladivostok - Kolomna -:-
12:00Str. Moskva - Kosmos -:-
13:00SKA Khabarovsk 2 - Salyut-Belgorod -:-
17:00Kvant - Ryazan -:-
17:00Spartak Tambov - Penza -:-
SOMÁLSKO: National league
14:30Jeenyo - Mogadishu City -:-SVĚT: Přátelské zápasy klubů
14:00Borac Banja Luka (Bih) - Celje (Slo) -:-14:00Egnatia (Alb) - Ružomberok (Svk) -:-
15:00GAIS (Swe) - Halmstad (Swe) -:-
15:00RB Lipsko (Ger) - Erfurt (Ger) -:-
17:00NK Ormoz (Slo) - Maribor (Slo) -:-
17:00Nový Bor (Cze) - Mladá Boleslav (Cze) -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
19:00Torns - Angelholm -:-19:00Torslanda - Norrby -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland
19:00Lucksta - Algarna-Harnosand -:-19:30Boden - IFK Lulea -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
19:30Vanersborgs FK - Herrestads AIF -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
19:00IFK Hassleholm - IFK Trelleborg -:-19:00Lodde - Osterlen -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
19:30BK Ljungsbro - Haninge -:-19:30Enskede - IFK Eskilstuna -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
19:00Ockero - Landvetter -:-ŠVÉDSKO: Pohár - Kvalifikace
18:00Dalkurd - Sollentuna -:-19:15Forward - FBK Karlstad -:-
ŠVÉDSKO: Elitettan ženy
19:00Malmö FF Ž - Jitex Ž -:-TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - Baráž o udržení
17:30Gabes - Jendouba Sport -:-17:30Marsa - Soliman -:-
TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - Skupina o titul
16:00Club Africain - Etoile Sahel -:-16:00CS Sfaxien - Esperance Tunis -:-
16:00Monastir - Stade Tunisien -:-
USA: USL Championship
04:30Las Vegas Lights - Colorado Springs -:-USA: MLS Next Pro
21:00New York City II - Orlando City B -:-USA: USL League Two
00:00AC Connecticut - Vermont Green -:-00:00Ironbound SC - Staten Island ASC -:-
00:00Seacoast Utd Phantoms - Boston Bolts -:-
00:00Union FC Macomb - Ann Arbor -:-
01:00Brevard SC - Florida Elite -:-
01:00Lansing City - Michiana Lions -:-
01:00Pathfinder - Western Mass Pioneers -:-
01:00Toledo Villa - Kings Hammer -:-
02:00Chicago City - River Light -:-
02:00Patuxent - Charlottesville Blues -:-
03:00Tennessee - Southern Soccer Academy -:-
19:00CISA - Utah Avalanche -:-
22:30Long Island - Westchester -:-
23:00Swan City - Miami -:-
00:00Charlotte Independ. 2 - West Virginia -:-
00:00North Carolina FC U23 - Salem City -:-
UZBEKISTÁN: Super League
17:00Termez Surkhon - Metallurg Bekabad -:-UZBEKISTÁN: Pro Liga
15:00Buxoro - Aral -:-15:00Xorazm Urganch - Mashal Muborak -:-
VENEZUELA: Copa Venezuela
22:00Dynamo Puerto - Monagas -:-22:00Frontera - Dep. Tachira -:-
22:00Fundacion AIFI - Angostura -:-
22:00Inter de Barinas - Estudiantes Merida -:-
22:00La Guaira - Maritimo -:-
22:00Miranda - Metropolitanos -:-
22:00Portuguesa - Academia Rey -:-
22:00Puerto Cabello - Carabobo -:-
22:00Rayo Zuliano - Heroes de Falcon -:-
22:00Universidad Central - Nueva Esparta -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Quang Nam - Song Lam Nghe An -:-13:00Thanh Hoa - Khanh Hoa -:-
14:15Viettel - Ho Chi Minh -:-
Sázejte na přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.