Fotbal » 27.04.2024 » Kurzy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Kurzy dodávané Tipsport.cz - Vsaďte si!!
ANGLIE: Premier League
13:30West Ham - Liverpool -:- [ 5.35 | 4.78 | 1.54 ]16:00Fulham - Crystal Palace -:- [ 2.05 | 3.75 | 3.46 ]
16:00Manchester Utd - Burnley -:- [ 1.52 | 4.87 | 5.54 ]
16:00Newcastle - Sheffield Utd -:- [ 1.22 | 7.02 | 11.30 ]
16:00Wolves - Luton -:- [ 1.96 | 3.89 | 3.61 ]
18:30Everton - Brentford -:- [ 2.41 | 3.51 | 2.90 ]
21:00Aston Villa - Chelsea -:- [ 2.21 | 4.03 | 2.91 ]
ČESKO: FNL
10:15Chrudim - Příbram -:- [ 2.21 | 3.04 | 3.29 ]10:15Vyškov - Varnsdorf -:- [ 1.69 | 3.78 | 4.38 ]
10:30Prostějov - Jihlava -:- [ 2.39 | 3.37 | 2.71 ]
14:00Dukla Praha - Sigma Olomouc B -:- [ 1.67 | 3.61 | 4.75 ]
17:00Táborsko - Líšeň -:- [ 1.91 | 3.24 | 3.97 ]
17:00Vlašim - Kroměříž -:- [ 1.75 | 3.72 | 4.11 ]
18:00Zbrojovka Brno - Opava -:- [ 1.90 | 3.41 | 3.78 ]
FRANCIE: Ligue 1
21:00PSG - Le Havre -:- [ 1.32 | 5.51 | 9.02 ]ITÁLIE: Serie A
15:00Lecce - Monza -:- [ 2.10 | 3.21 | 3.91 ]18:00Juventus - AC Milán -:- [ 2.06 | 3.42 | 3.78 ]
20:45Lazio - Verona -:- [ 1.63 | 4.00 | 5.49 ]
NĚMECKO: Bundesliga
15:30Augsburg - Brémy -:- [ 1.82 | 4.12 | 4.00 ]15:30Bayern - Frankfurt -:- [ 1.40 | 5.36 | 6.73 ]
15:30Freiburg - Wolfsburg -:- [ 2.28 | 3.53 | 3.09 ]
15:30RB Lipsko - Dortmund -:- [ 1.67 | 4.46 | 4.60 ]
18:30Leverkusen - Stuttgart -:- [ 1.75 | 4.19 | 4.33 ]
ŠPANĚLSKO: LaLiga
14:00Las Palmas - Girona -:- [ 4.17 | 3.94 | 1.82 ]16:15Almería - Getafe -:- [ 2.69 | 3.31 | 2.69 ]
18:30Alavés - Celta Vigo -:- [ 2.65 | 3.08 | 2.91 ]
21:00Atl. Madrid - Ath. Bilbao -:- [ 1.98 | 3.50 | 3.97 ]
ALBÁNIE: Superliga
18:00Din. Tirana - Laci -:-18:00Skenderbeu - Erzeni -:-
ALŽÍRSKO: 1. liga
17:00Ben Aknoun - Kabylie -:-17:00Chlef - Magra -:-
21:00MC Alger - Paradou -:-
ALŽÍRSKO: 2. liga
16:00Annaba - Telaghema -:-16:00Arba - Kolea -:-
16:00ASM Oran - Temouchent -:-
16:00Batna - Mlila -:-
16:00Bordj Menail - MO Constantine -:-
16:00GC Mascara - Guir Abadla -:-
16:00Ghozlane - Khemis El Khechna -:-
16:00Chelghoum - MSP Batna -:-
16:00Khroub - Ouargla -:-
16:00Mostaganem - Medea -:-
16:00Olympique Akbou - Harrach -:-
16:00Olympique Magrane - Eulma -:-
16:00Oued Sly - WA Mostaganem -:-
16:00RC Kouba - JSM Tiaret -:-
16:00SC Mecheria - Hussein Dey -:-
16:00Widad Adabi de Boufarik - El Khemis -:-
ANDORRA: Primera Divisió
20:30Esperanca - Carroi -:-ANGLIE: Championship
16:00Blackburn - Coventry -:- [ 2.27 | 3.64 | 2.86 ]16:00Bristol City - Rotherham -:- [ 1.36 | 4.77 | 8.51 ]
16:00Cardiff - Middlesbrough -:- [ 3.46 | 3.47 | 2.05 ]
16:00Huddersfield - Birmingham -:- [ 2.29 | 3.21 | 3.14 ]
16:00Millwall - Plymouth -:- [ 2.10 | 3.32 | 3.47 ]
16:00Norwich - Swansea -:- [ 1.67 | 4.02 | 4.65 ]
16:00Sheffield Wed - West Brom -:- [ 2.95 | 3.13 | 2.44 ]
16:00Southampton - Stoke -:- [ 1.77 | 4.10 | 3.94 ]
16:00Watford - Sunderland -:- [ 2.33 | 3.17 | 3.09 ]
21:00Hull - Ipswich -:- [ 3.13 | 3.62 | 2.13 ]
ANGLIE: League One
13:30Barnsley - Northampton -:- [ 1.42 | 4.49 | 6.32 ]13:30Derby - Carlisle -:- [ 1.19 | 5.97 | 12.80 ]
13:30Exeter - Oxford Utd -:- [ 4.60 | 3.91 | 1.64 ]
13:30Fleetwood - Burton -:- [ 2.91 | 3.36 | 2.25 ]
13:30Lincoln - Portsmouth -:- [ 2.12 | 3.27 | 3.24 ]
13:30Peterborough - Bolton -:- [ 2.72 | 3.81 | 2.20 ]
13:30Port Vale - Cambridge Utd -:- [ 2.49 | 2.88 | 2.98 ]
13:30Reading - Blackpool -:- [ 3.37 | 3.55 | 1.97 ]
13:30Shrewsbury - Leyton Orient -:- [ 2.69 | 3.01 | 2.63 ]
13:30Stevenage - Cheltenham -:- [ 2.57 | 3.04 | 2.73 ]
13:30Wigan - Bristol Rovers -:- [ 2.07 | 3.34 | 3.30 ]
13:30Wycombe - Charlton -:- [ 2.18 | 3.38 | 3.02 ]
ANGLIE: League Two
16:00Accrington - Tranmere -:- [ 2.43 | 3.48 | 2.59 ]16:00Barrow - Mansfield -:- [ 2.34 | 3.41 | 2.76 ]
16:00Bradford City - Newport -:- [ 1.30 | 4.99 | 8.71 ]
16:00Colchester - Crewe -:- [ 2.54 | 2.59 | 3.26 ]
16:00Crawley - Grimsby -:- [ 1.70 | 3.83 | 4.23 ]
16:00Forest Green - Notts County -:- [ 2.98 | 3.76 | 2.07 ]
16:00Gillingham - Doncaster -:- [ 3.49 | 3.35 | 2.00 ]
16:00Milton Keynes - Sutton -:- [ 2.08 | 3.60 | 3.06 ]
16:00Salford - Harrogate -:- [ 1.71 | 3.82 | 4.21 ]
16:00Swindon - Morecambe -:- [ 1.79 | 3.92 | 3.69 ]
16:00Wimbledon - Walsall -:- [ 2.28 | 3.39 | 2.85 ]
16:00Wrexham - Stockport County -:- [ 2.46 | 3.35 | 2.63 ]
ANGLIE: National League - Play Off
18:30Barnet - Solihull Moors -:- [ 1.44 | 4.51 | 5.91 ]ANGLIE: National League North - Play Off
16:00Scunthorpe - Boston Utd -:- [ 1.69 | 3.46 | 4.27 ]ANGLIE: National League South - Play Off
16:00Chelmsford - Braintree -:- [ 2.09 | 3.17 | 3.14 ]ANGLIE: NPL Premier Division
16:00Ashton Utd - Marine -:-16:00Atherton - Worksop -:-
16:00Basford - Bamber Bridge -:-
16:00FC United - Lancaster -:-
16:00Gainsborough - Radcliffe -:-
16:00Matlock - Bradford PA -:-
16:00Morpeth - Stafford -:-
16:00Warrington Rylands - Ilkeston -:-
16:00Whitby - Macclesfield -:-
16:00Workington - Guiseley -:-
ANGLIE: Southern League Premier Central
16:00Berkhamsted - Halesowen -:-16:00Bromsgrove - Barwell -:-
16:00Coalville - Telford -:-
16:00Hitchin - Stourbridge -:-
16:00Leamington - Sudbury -:-
16:00Long Eaton - Leiston -:-
16:00Mickleover - Stamford -:-
16:00Redditch - Needham Market -:-
16:00Royston - Stratford -:-
16:00St. Ives - Alvechurch -:-
ANGLIE: Southern League Premier South
16:00Beaconsfield Town - Plymouth Parkway -:-16:00Bracknell - Hayes & Yeading -:-
16:00Didcot - Hendon -:-
16:00Dorchester - AFC Totton -:-
16:00Gosport - Chesham -:-
16:00Hungerford - Basingstoke -:-
16:00Merthyr Town - Harrow -:-
16:00Salisbury - Hanwell Town -:-
16:00Swindon S - Winchester -:-
16:00Tiverton - Sholing -:-
16:00Walton & Hersham - Poole -:-
ANGLIE: Isthmian League Premier Division
16:00Billericay - Margate -:-16:00Bognor Regis - Folkestone -:-
16:00Canvey Island - Hastings -:-
16:00Dulwich Hamlet - Cray Wanderers -:-
16:00Enfield Town - Chatham -:-
16:00Haringey - Lewes -:-
16:00Hashtag - Cheshunt -:-
16:00Hornchurch - Kingstonian -:-
16:00Horsham FC - Concord -:-
16:00Whitehawk - Potters Bar -:-
16:00Wingate & Finchley - Carshalton -:-
ANGLIE: Professional Development League
12:00Burnley U21 - Bristol City U21 -:-ANGLIE: Premier League U18
12:00Aston Villa U18 - Crystal Palace U18 -:-12:00Reading U18 - Fulham U18 -:-
12:00Southampton U18 - Brighton U18 -:-
12:00Stoke U18 - Blackburn U18 -:-
13:00Chelsea U18 - Leicester U18 -:-
13:00Leeds U18 - Manchester City U18 -:-
13:00Liverpool U18 - Wolverhampton U18 -:-
13:00Norwich U18 - Arsenal U18 -:-
13:00Tottenham U18 - West Brom U18 -:-
13:30Everton U18 - Newcastle U18 -:-
13:30Manchester Utd U18 - Sunderland U18 -:-
15:00Nottingham U18 - Middlesbrough U18 -:-
ANGOLA: Girabola League
16:00CD Lunda Sul - Petro -:-16:00Libolo - Sagrada -:-
16:30Interclube - Uniao de Malanje -:-
17:00Desportivo Huila - Bravos do Maquis -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
19:30Tristan Suarez - CA Estudiantes -:- [ 2.80 | 2.72 | 2.79 ]20:30Almagro - Almirante Brown -:- [ 2.16 | 2.74 | 3.88 ]
21:35Patronato - Talleres (R.E) -:- [ 2.27 | 2.81 | 3.46 ]
23:00Nueva Chicago - CA Mitre -:- [ 2.23 | 2.63 | 3.89 ]
23:40Agropecuario - San Martin Tucuman -:- [ 2.33 | 2.68 | 3.53 ]
ARGENTINA: Torneo Federal
20:00Ciudad Bolivar - Ferro Gen. Pico -:-20:30Deportivo Camioneros - Biblioteca Atenas -:-
21:00Crucero del Norte - Boca Unidos -:-
21:00Independiente Chivilcoy - Sportivo Belgrano -:-
23:30Sarmiento Resistencia - Sarmiento de La Banda -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:10Excursionistas - Deportivo Merlo -:-20:30Argentino de Merlo - Liniers -:-
20:30Dock Sud - Fenix -:-
20:30San Martin Burzaco - Canuelas -:-
20:30Sportivo Italiano - Comunicaciones -:-
20:30UAI Urquiza - Los Andes -:-
20:30Villa San Carlos - Deportivo Armenio -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Central Cordoba - General Lamadrid -:-20:30Leandro N. Alem - Yupanqui -:-
20:30Mercedes - Deportivo Muniz -:-
20:30Puerto Nuevo - Ituzaingo -:-
20:30Victoriano A. - Justo Jose de Urquiza -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Atletico Pilar - Ezeiza -:-20:30Juventud de Bernal - Social Atletico Television -:-
20:30Provincial - Belgrano Zarate -:-
ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
16:00Social Atletico Television Ž - Boca Juniors Ž -:-20:00Huracan Ž - Racing Club Ž -:-
20:00Platense Ž - Banfield Ž -:-
20:30Excursionistas Ž - San Lorenzo Ž -:-
ARMÉNIE: Premier League
14:00West Armenia - Ararat-Armenia -:-17:00Shirak - Noah -:-
ARMÉNIE: 1. liga
14:00BKMA 2 - Syunik -:-14:00Mika Jerevan - Andranik -:-
AUSTRÁLIE: A-League
09:15Newcastle Jets - Central Coast Mariners -:- [ 3.86 | 3.78 | 1.85 ]09:15Wellington Phoenix - Macarthur FC -:- [ 1.68 | 3.97 | 4.59 ]
11:45Melbourne Victory - WS Wanderers -:- [ 1.86 | 3.71 | 3.91 ]
AUSTRÁLIE: NPL ACT
07:00O'Connor Knights - Yoogali -:- [ 1.05 | 12.30 | 26.20 ]07:00Tigers FC - Canberra Olympic -:- [ 2.69 | 3.89 | 2.09 ]
AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW
06:30Lambton J. - Valentine -:- [ 1.53 | 4.00 | 4.74 ]08:00Lake Macquarie - Edgeworth E. -:- [ 7.09 | 5.40 | 1.27 ]
08:30Maitland - Cooks Hill United -:- [ 1.68 | 3.83 | 3.88 ]
AUSTRÁLIE: NPL NSW
11:00Hills Brumbies - St. George City -:- [ 3.45 | 3.65 | 1.82 ]11:00Marconi - St George Saints -:- [ 1.38 | 4.42 | 5.95 ]
AUSTRÁLIE: NPL Queensland
11:30Moreton City Excelsior - Gold Coast Knights -:- [ 4.52 | 4.06 | 1.55 ]AUSTRÁLIE: NPL South Australia
07:30Adelaide Croatia Raiders - Para -:- [ 1.67 | 3.99 | 3.83 ]09:30Adelaide Comets - Modbury -:- [ 2.24 | 3.49 | 2.66 ]
10:30Adelaide Olympic - NE Metrostars -:- [ 16.90 | 9.66 | 1.08 ]
AUSTRÁLIE: NPL Victoria
07:00Avondale FC - Green Gully -:- [ 1.22 | 5.58 | 9.44 ]07:00Dandenong - St Albans -:- [ 1.82 | 3.80 | 3.34 ]
07:00Manningham United Blues - Dandenong City -:- [ 3.08 | 3.53 | 1.99 ]
07:00Moreland City - Altona Magic -:- [ 3.04 | 3.58 | 1.99 ]
09:00Port Melbourne Sharks - South Melbourne -:- [ 4.51 | 4.00 | 1.56 ]
11:00Hume City - Heidelberg -:- [ 2.55 | 3.36 | 2.39 ]
AUSTRÁLIE: Capital Premier League
07:00Canberra Juventus - Wagga City Wanderers -:-07:00Canberra White Eagles - Brindabella -:-
07:00Queanbeyan City - Belconnen Utd. -:-
07:15ANU - West Canberra Wanderers -:-
AUSTRÁLIE: Northern NSW State League
06:30Cessnock City Hornets - Thornton Redbacks -:-06:30West Wallsend - Wallsend Red Devils -:-
08:00Belmont Swansea Utd. - Singleton Strikers -:-
AUSTRÁLIE: NSW League One
07:00Bulls Academy - Rydalmere Lions -:-09:00Canterbury Bankstown - Dunbar Rovers -:-
11:00Blacktown Spartans - Mt Druitt Town -:-
11:00Bonnyrigg - SD Raiders -:-
11:00Inter Lions - Dulwich Hill -:-
11:00Macarthur Rams - Northern Tigers -:-
11:00UNSW - Hakoah Sydney -:-
AUSTRÁLIE: Queensland Premier League
08:45Mitchelton - Moreton City Excelsior U21 -:-10:00Caboolture - Eastern Suburbs -:-
10:00Southside Eagles - SWQ Thunder -:-
11:00Logan Lightning - Ipswich -:-
AUSTRÁLIE: SA State League
07:30Salisbury Utd. - Blue Eagles -:-07:30Western Strikers - Cumberland Utd. -:-
08:00Adelaide Vipers - Fulham Utd. -:-
08:30West Adelaide - Playford Patriots -:-
11:30Adelaide Cobras - Adelaide Victory -:-
AUSTRÁLIE: Victoria Premier League
07:00Eastern Lions - George Cross -:-07:00Melbourne Victory U21 - Bulleen -:-
07:00North Geelong - Kingston City -:-
AUSTRÁLIE: A-League ženy - Play Off
07:00Sydney Ž - Central Coast Mariners Ž -:-ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League
16:00Sabah Baku - Sabail -:-BAHRAJN: Premier League
18:00Al-Muharraq - Al-Hala -:-18:00Al-Rifaa - Sitra -:-
18:00Al-Shabbab - East Riffa -:-
BANGLADÉŠ: Premier League
11:45Brothers U. - Chittagong Abahani -:-11:45Mohammedan - Bangladesh Police -:-
13:45Bashundara Kings - Sheikh Jamal -:-
BELGIE: Jupiler Pro League - Baráž o udržení
16:00Patro Eisden - Deinze -:-20:00Waregem - Lommel SK -:-
BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o Konferenční ligu
16:00KV Mechelen - Leuven -:- [ 1.96 | 3.75 | 3.49 ]18:15St. Lutych - St. Truiden -:- [ 2.21 | 3.42 | 3.11 ]
20:45Gent - Westerlo -:- [ 1.35 | 5.24 | 7.52 ]
BELGIE: National Division 1
19:30Dessel - Saint Eloois -:-19:30Thes Sport - Hoogstraten -:-
20:00Antverpy B - Charleroi B -:-
20:00OC Charleroi - RAAL La Louviere -:-
20:00Virton - Heist -:-
BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF
20:00La Louviere - La Calamine -:-20:00Renaissance Mons - Meux -:-
20:00Stade Vervietois - Jette -:-
20:00Union Rochefortoise - Royal Union SG 2 -:-
BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A
20:00Torhout - Cercle Bruggy 2 -:-BELGIE: Super League ženy - Část poražených
16:00Waregem Ž - Femina Woluwe Ž -:-BELGIE: Super League ženy - Část vítězů
13:30RSC Anderlecht Ž - St. Lutych Ž -:-16:15Club Brugge Ž - Leuven Ž -:-
BELGIE: 1. národní liga ženy
17:00Alken Ž - Aalst Ž -:-17:00Club Bruggy II Ž - RSC Anderlecht II Ž -:-
17:00Famkes Merkem Ž - Mons Ž -:-
17:00Gent II Ž - Leuven II Ž -:-
17:00St. Lutych II Ž - Genk II Ž -:-
17:00Waregem II Ž - Westerlo Ž -:-
18:00Tienen Ž - Moldavo Ž -:-
20:00RFC Liege Ž - Chastre Ž -:-
BĚLORUSKO: Vysshaya Liga
15:00Isloch - Neman -:-17:00Zhodino - Smorgon -:-
19:15Dnepr Mogilev - Din. Minsk -:-
BĚLORUSKO: Pershaya Liga
13:00Shakhtyor Soligorsk 2 - BATE 2 -:-14:00Niva Dolbizno - FC Slonim -:-
15:00Baranovici - Lida -:-
16:30Energetik-BGU - Belshina -:-
BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy
12:30Zorka-BDU Ž - Vitebsk Ž -:-BENIN: Ligue 1 - Skupina o titul
17:00Bani Ganse - AS Cotonou -:-17:00Dragons - Dadje -:-
17:00Dynamo Abomey - Ayema -:-
17:00Requins - Damissa -:-
BENIN: Ligue 1 - Skupina o udržení
17:00Aziza - Ouidah -:-17:00Police - JAK -:-
17:00Real Sport - Dynamique Djougou -:-
17:00Soleil - Buffles du Borgou -:-
17:00Tonnerre - Pantheres -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
13:30Sloga Doboj - Zvijezda 09 -:-16:00GOSK Gabela - Željezničar -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH
17:00Gorazde - BFK Simm Bau -:-17:00Gradacac - Gradina Srebrenik -:-
17:00Hadzici - Jedinstvo Bihac -:-
17:00Mladost DK - Sloboda -:-
17:00Tomislav - Kakanj -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
16:30BSK Banja Luka - Romanija Pale -:-16:30Drina Zvornik - Modrica -:-
16:30Famos Vojkovici - Nevesinje -:-
16:30Kozarska Dubica - Kozara -:-
16:30Laktasi - Prijedor -:-
16:30Leotar - Slavija -:-
16:30Mrkonjic Grad - Zeljeznicar Banja Luka -:-
BOTSWANA: Premier League
15:30Masitoaka - BDF XI -:-15:30Morupule - Holy Ghost -:-
15:30Nico United - Sua Flamingoes -:-
15:30Security Systems - Tafic FC -:-
BRAZÍLIE: Série A
21:00Vasco - Criciuma -:- [ 1.59 | 3.81 | 5.73 ]23:30Cuiaba - Atletico-MG -:- [ 3.98 | 3.04 | 2.06 ]
BRAZÍLIE: Série B
00:00Ituano - Operario -:- [ 2.57 | 2.75 | 3.01 ]00:00Sport Recife - Vila Nova -:- [ 1.69 | 3.32 | 5.18 ]
01:00Avai - Santos -:- [ 4.12 | 3.03 | 1.96 ]
02:00Guarani - Chapecoense -:- [ 2.17 | 2.86 | 3.65 ]
22:00CRB - Amazonas -:- [ 1.54 | 3.48 | 6.60 ]
22:00Paysandu - Botafogo SP -:-
23:00America MG - Novorizontino -:- [ 2.07 | 2.91 | 3.88 ]
BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze
22:00ABC - Nautico -:-22:00Sampaio Correa - Figueirense -:-
00:00Sao Bernardo - Tombense -:-
00:30Athletic Club - Remo -:-
BRAZÍLIE: Série D
20:00Ipora - Uniao Rondonopolis -:-20:00Santa Cruz de Natal - Treze -:-
20:30Avenida - Cascavel -:-
21:00Atletico-CE - Potiguar de Mossoró -:-
21:00Capital FC - Real Brasilia -:-
21:00Inter de Limeira - Pouso Alegre -:-
21:00Juazeirense - Itabaiana -:-
21:00Manauara - Rio Branco -:-
21:00Patrocinense - Agua Santa -:-
21:00Petrolina - Jacuipense -:-
21:00River-PI - Aguia De Maraba -:-
21:00Sergipe - ASA -:-
21:00Serra - Audax RJ -:-
22:00CSE - Retro -:-
23:00Cianorte - Hercilio Luz -:-
23:00Princesa do Solimoes - Sao Raimundo RR -:-
23:00Sao Jose EC - Costa Rica -:-
23:30Portuguesa RJ - Ipatinga -:-
BRAZÍLIE: Cearense 2 - Play Off
21:00Tirol - Cariri FC -:-BRAZÍLIE: Matogrossense 2
21:00Rondonopolis EC - Acao -:-BRAZÍLIE: Paulista A3 - Play Off
23:00Votuporanguense - Gremio Prudente -:-BRAZÍLIE: Paulista B - 1. fáze
20:00AEA Aracatuba - Fernandopolis -:-20:00Colorado Caieiras - Sao Carlos -:-
20:00Flamengo SP - Barcelona SP -:-
20:00Maua - Manthiqueira -:-
20:00Tanabi - Inter de Bebedouro -:-
20:00Uniao Mogi - Atletico Mogi -:-
BRAZÍLIE: Roraimense - 2. fáze
22:30Atl. Roraima - Progresso -:-00:30Nautico FC - GAS -:-
BRAZÍLIE: Copa Espírito Santo - 1. fáze
20:00Desportiva Ferroviaria - Rio Branco ES -:-BRAZÍLIE: Copa Rio U20 - Play Off
20:00Vasco U20 - Flamengo U20 -:-BRAZÍLIE: Baiano U20
14:00Bahia de Feira U20 - Bahia U20 -:-14:00Catuense U20 - Ypiranga U20 -:-
20:00Estrela De Marco U20 - SSA U20 -:-
20:00Itabuna U20 - Grapiuna U20 -:-
20:00Jacobina U20 - Camacariense U20 -:-
20:00Jequie U20 - Barcelona U20 -:-
20:00Juazeirense U20 - Alagoinhas U20 -:-
BRAZÍLIE: Capixaba U20 - Play Off
20:00Nova Venecia U20 - Capixaba SC U20 -:-20:00Vilavelhense U20 - Rio Branco ES U20 -:-
BRAZÍLIE: Catarinense U20
20:00Avai U20 - Criciuma U20 -:-20:00Hercilio Luz U20 - Barra FC U20 -:-
20:00Marcilio Dias U20 - Chapecoense-SC U20 -:-
BRAZÍLIE: Goiano U20
20:30Goias U20 - Guapo M19 U20 -:-BRAZÍLIE: Paranaense U20 - 1. fáze
20:30AA Iguacu U20 - Cianorte U20 -:-20:30Andraus Brasil U20 - Coritiba U20 -:-
20:30Araucaria U20 - Hope Internacional U20 -:-
20:30Athletico-PR U20 - Arapongas U20 -:-
20:30Batel U20 - Cambe U20 -:-
20:30Campo Mourao U20 - Gremio Maringa U20 -:-
20:30Cascavel U20 - Azuriz U20 -:-
20:30Iraty U20 - Operario U20 -:-
20:30Parana U20 - Apucarana SC U20 -:-
20:30Patriotas U20 - Rio Branco PR U20 -:-
20:30Prudentopolis U20 - Rolandia EC U20 -:-
20:30Sao Joseense U20 - Londrina U20 -:-
BRAZÍLIE: Paulista U20 - 1. fáze
20:00CA Juventus U20 - Corinthians U20 -:-20:00Clube Vital U20 - Sao Paulo U20 -:-
20:00Comercial U20 - Botafogo SP U20 -:-
20:00Portuguesa Santista U20 - Santos U20 -:-
20:00Portuguesa U20 - Palmeiras U20 -:-
BRAZÍLIE: Pernambucano U20 - 1. fáze
20:00Aguia FC U20 - Santa Cruz U20 -:-20:00Jaguar U20 - CA Porto U20 -:-
20:00Nautico U20 - Sete de Setembro U20 -:-
20:00Retro U20 - Belo Jardim U20 -:-
20:00Sport Recife U20 - Centro Limoeirense U20 -:-
21:00Ipojuca U20 - America PE U20 -:-
21:00Petrolina U20 - Atletico Torres U20 -:-
BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
16:00Gremio Ž - Avai Kindermann Ž -:-20:00Botafogo RJ Ž - Atletico-MG Ž -:-
20:00Real Brasilia Ž - Internacional Ž -:-
21:00Cruzeiro Ž - America Mineiro Ž -:-
BRAZÍLIE: Brasileiro A2 ženy
20:00Fortaleza Ž - VF4 Ž -:-21:303B da Amazonia Ž - Remo Ž -:-
00:00Doce Mel Ž - Bahia Ž -:-
BRAZÍLIE: Brasileiro A3 ženy
20:00Nacional de Muriae Ž - Acao Ž -:-20:00Vasco Ž - Vila Nova ES Ž -:-
20:30Alianca GO Ž - Vila Nova Ž -:-
20:30Brasil de Farroupilha Ž - Fluminense de Joinville Ž -:-
21:00Operario MS Ž - Coritiba Ž -:-
00:00Paraiso EC Ž - Ypiranga AP Ž -:-
BULHARSKO: Parva liga - Skupina o Konferenční ligu
18:00Botev Plovdiv - Slavia Sofia -:- [ 1.82 | 3.21 | 4.49 ]BULHARSKO: Parva liga - Skupina o titul
15:15CSKA Sofia - Levski -:- [ 1.95 | 2.93 | 4.39 ]BULHARSKO: Vtora liga
12:15Spartak - Montana -:-16:00Bdin Vidin - Litex Loveč -:-
16:00Belasitsa - Chernomorets Balchik -:-
16:00Dunav Ruse - Dobrudzha -:-
16:00Chernomorets 1919 - Ludogorec II -:-
16:00Maritsa Plovdiv - Strumska Slava -:-
16:00Svoge - CSKA 1948 Sofia II -:-
16:00Yantra Gabrovo - Spartak Pleven -:-
BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod
16:00Asenovets - Rodopa Smolyan -:-16:00Dimitrovgrad - Rozova Dolina -:-
16:00Gigant Saedinenie - Botev II -:-
16:00Levski Karlovo - Beroe II -:-
16:00Sekirovo Rakovski - Atletik Kuklen -:-
16:00Sliven - Karnobat -:-
17:00Lok. Plovdiv II - Zagorets -:-
17:00Sozopol - Haskovo -:-
BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad
15:00CSKA Sofia II - Slivnishki Geroy -:-15:00Hebar 2 - Kyustendil -:-
15:00Kostinbrod - Balkan Botevgrad -:-
15:00Levski II - Vihren -:-
15:00Oborishte - Minyor Pernik -:-
15:00Razlog - Septemvri Simitli -:-
15:00Rilski Sportist - Botev Ihtiman -:-
15:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Sofia 2 -:-
15:00Vitosha Bistritsa - CSKA 1948 Sofia III -:-
BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod
15:00Lokomotiv Ruse - Ustrem Donchevo -:-15:00Riltzi - Dorostol -:-
15:00Svetkavitsa - Septemvri Tervel -:-
16:00Spartak II - Fratria -:-
BULHARSKO: 3. liga - Severozápad
16:00Etar II - Botev Vratsa II -:-16:00Juventus Malchika - Akademik Svishtov -:-
16:00Lok. Gorna - Boruna -:-
16:00Mezdra - Drenovets -:-
16:00OFK Levski - Sevlievo -:-
16:00Vihar Slavyanovo - Yantra Polski Trambesh -:-
ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga
18:00Buducnost - Sutjeska -:-18:00Jedinstvo - Arsenal Tivat -:-
18:00Mladost DG - Rudar -:-
18:00Petrovac - Jezero -:-
19:00Mornar - Decic -:-
ČESKO: ČFL - Skupina A
10:15Vltavín - FK Robstav -:- [ 1.96 | 3.55 | 2.67 ]10:30České Budějovice B - Povltavská FA -:- [ 1.44 | 4.12 | 4.32 ]
10:30Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B -:- [ 3.30 | 4.02 | 1.63 ]
17:00Domažlice - Bohemians B -:- [ 1.39 | 4.08 | 5.02 ]
ČESKO: ČFL - Skupina B
10:15Jablonec B - Chlumec n. C. -:- [ 1.81 | 3.46 | 3.07 ]10:30Kolín - Hradec Králové B -:- [ 1.66 | 3.66 | 3.43 ]
11:00Pardubice B - Teplice B -:- [ 1.62 | 3.76 | 3.58 ]
15:00Baník Most-Souš - Brozany -:- [ 1.96 | 3.37 | 2.79 ]
17:00Ústí n. L. - Velvary -:- [ 1.81 | 3.46 | 3.07 ]
17:00Živanice - Česká Lípa -:- [ 1.62 | 3.75 | 3.57 ]
ČESKO: MSFL
10:15Třinec - Start Brno -:- [ 1.30 | 4.37 | 5.83 ]16:00FK Frýdek-Místek - Zlín B -:- [ 1.63 | 4.00 | 3.31 ]
16:00Frýdlant n. O. - Hlučín -:- [ 2.40 | 3.61 | 2.12 ]
16:00Hodonín - Rosice -:- [ 2.06 | 3.36 | 2.62 ]
16:00Uherský Brod - Hranice -:- [ 2.16 | 3.35 | 2.47 ]
ČESKO: Divize A
10:15Aritma Praha - Tachov -:-10:15Český Krumlov - Domažlice B -:-
10:15Mariánské Lázně - Jindřichův Hradec -:-
10:15Sokolov - Hořovice -:-
10:30Komárov - Rokycany -:-
17:00Doubravka - Soběslav -:-
17:00Katovice - Petřín Plzeň -:-
17:00Klatovy - Příbram B -:-
ČESKO: Divize B
10:15Brandýs n. L. - Slaný -:-10:15Březová - Hvězda Cheb -:-
10:15Neratovice - Nespeky -:-
17:00Český Brod - Újezd Praha -:-
ČESKO: Divize C
10:15Letohrad - Nový Bydžov -:-10:30Kosmonosy - Chrudim B -:-
10:30Slavia HK - Čáslav -:-
11:00Spoje Praha - Turnov -:-
17:00Dobrovice - Ústí nad Orlicí -:-
ČESKO: Divize D
10:15Břeclav - Havlíčkův Brod -:-ČESKO: Divize E
16:00Nové Sady - Vsetín -:-16:00Přerov - Kostelec na Hané -:-
16:00Skaštice - Bzenec -:-
16:00Šternberk - Všechovice -:-
ČESKO: Divize F
10:15Vratimov - Valašské Meziříčí -:-16:00Jeseník - Hlubina -:-
16:00Vítkovice - Řepiště -:-
ČESKO: Jihočeský KP
13:30Malše Roudné - Rudolfov -:-15:00Protivín - Milevsko -:-
15:00Semice - Hluboká n. V. -:-
17:00Olešník - Dražice -:-
17:00Trhové Sviny - Třebětice -:-
17:00Týn nad Vltavou - Třeboň -:-
ČESKO: Jihomoravský KP
10:15Sparta Brno - Moravská Slavia -:-10:30Pohořelice - Ratíškovice -:-
10:30Svratka Brno - Bosonohy -:-
16:30Boskovice - Letovice - Ráječko -:-
16:30Bystrc - Rajhradice -:-
16:30Kuřim - Lednice -:-
16:30Rousínov - Krumvíř -:-
ČESKO: Karlovarský KP
10:15Loko K. Vary - Chodov -:-14:30Mariánské Lázně B - Karlovy Vary B -:-
17:00Citice - Nové Sedlo -:-
17:00Královské Poříčí - Ostrov B -:-
17:00Lomnice - Hroznětín -:-
17:00Vintířov - Dvory -:-
ČESKO: Královéhradecký KP
14:00Jičín - Chlumec n. Cidlinou B -:-17:00Libčany - Rychnov n. Kn. -:-
ČESKO: Liberecký KP
10:30Frýdlant - Sedmihorky -:-14:00Pěnčín - Skalice u Č. Lípy -:-
17:00Hrádek n. Nisou - Velké Hamry B -:-
17:00Košťálov-Libštát - Chrastava -:-
17:00Nový Bor - Rapid Liberec -:-
17:00Stráž p. Ralskem - Višňová -:-
ČESKO: Moravskoslezský KP
14:30Dolní Benešov - Heřmanice -:-16:30Dolní Datyně - Vřesina -:-
16:30Jakubčovice - Petřvald na Moravě -:-
16:30Orlová - Brušperk -:-
16:30Stonava - Krásné Pole -:-
ČESKO: Olomoucký KP
13:00Postřelmov - Litovel -:-16:00Bělotín - Rapotín -:-
16:00Určice - Medlov -:-
ČESKO: Pardubický KP
17:00Svitavy - Litomyšl -:-ČESKO: Plzeňský KP
13:00Kaznějov - Zruč -:-13:00Košutka Plzeň - Petřín Plzeň B -:-
17:00Lhota Plzeň - Holýšov -:-
17:00Nepomuk - Horní Bříza -:-
17:00Nýrsko - Chotíkov -:-
17:00Plzeň - Černice - Vejprnice -:-
17:00Stříbro - Mýto -:-
ČESKO: Pražský přebor
10:15ČAFC Praha - Královice -:-10:15Kolovraty - Střešovice -:-
10:15Podolí Praha - Třeboradice -:-
10:15Vyšehrad - Přední Kopanina -:-
10:30Uhříněves - Zličín -:-
15:00Žižkov B - Braník -:-
17:00Tempo Praha - Dukla JM -:-
ČESKO: Středočeský KP
10:30Milín - Dobříš -:-17:00Doksy - Kutná Hora -:-
17:00Tuchlovice - Libiš -:-
17:00Velim - Povltavská FA B -:-
ČESKO: Ústecký KP
10:30Černovice - Žatec -:-10:30Krupka - Vilémov -:-
10:30Litoměřicko - Oldřichov -:-
17:00Brná - Modlany -:-
17:00Proboštov - Jílové -:-
17:00Srbice - Kadaň -:-
ČESKO: Vysočina KP
15:00Pacov - Rapotice -:-16:30Chotěboř - Bystřice n. Pern. -:-
16:30Kamenice nad Lipou - Třebíč -:-
16:30Nové Město na Moravě B - Sapeli Polná -:-
ČESKO: Zlínský KP
10:00Hrachovec - Kvasice -:-16:00Hluk - Boršice -:-
16:00Morkovice - Bystřice p. Host. -:-
16:00Osvětimany - Napajedla -:-
16:00Slušovice - Luhačovice -:-
ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga
10:00Slovan Liberec U19 - Mladá Boleslav U19 -:-10:00Viktoria Plzeň U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
11:00Baník Ostrava U19 - Zlín U19 -:-
11:00Slavia Praha U19 - Jihlava U19 -:-
11:00Zbrojovka Brno U19 - Dukla Praha U19 -:-
11:30Frýdek-Místek U19 - České Budějovice U19 -:-
12:00Karviná U19 - Pardubice U19 -:-
13:00Sparta Praha U19 - Slovácko U19 -:-
ČESKO: 1. liga ženy - Skupina o titul
12:30Slovan Liberec Ž - Slovácko Ž -:- [ 3.10 | 3.24 | 2.08 ]15:00Slavia Praha Ž - Sparta Praha Ž -:- [ 1.64 | 3.53 | 4.52 ]
ČESKO: 1. liga ženy - Skupina o udržení
16:00Pardubice Ž - Baník Ostrava Ž -:- [ 3.23 | 3.90 | 1.83 ]ČÍNA: Superliga
13:35Shanghai Port - Shanghai Shenhua -:- [ 2.17 | 3.49 | 2.97 ]ČÍNA: Jia League
09:30Jiangxi Lushan - Qingdao Red Lions -:-09:30Suzhou Dongwu - Guangzhou FC -:-
13:30Guangxi Pingguo Haliao - Foshan Nanshi -:-
13:30Yunnan Yukun - Chongqing Tonglianglong -:-
ČÍNA: Yi League
09:00Beijing Technology - Shandong Taishan B -:-09:00Dalian Kuncheng - Hubei Istar -:-
13:30Nantong Haimen - Langfang Glory City -:-
13:30Shaanxi Union - Taian Tiankuang -:-
ČÍNA: Superliga ženy
09:00Beijing Beikong Ž - Changchun Dazhong Ž -:-09:00Jiangsu Suning Ž - Wuhan Jiangda Ž -:-
09:00Shanghai RCB Ž - Shandong SL Ž -:-
DÁNSKO: 2. divize - Skupina o postup
14:00Middelfart - FC Roskilde -:- [ 2.83 | 3.37 | 2.18 ]DÁNSKO: 2. divize - Skupina o udržení
13:45FA 2000 - Brabrand -:- [ 2.05 | 3.26 | 3.15 ]DÁNSKO: 3. divize - Skupina o titul
13:00Holbaek - Næsby -:-13:00Ishoj - BK Frem -:-
DÁNSKO: 3. divize - Skupina o udržení
13:00Vejgaard - Lyseng -:-14:00Holstebro - Vanløse -:-
14:00SfB-Oure - Young Boys -:-
DÁNSKO: Pohár ženy
13:00Aarhus Ž - Brondby Ž -:-15:00Nordsjaelland Ž - Naestved Ž -:-
DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
23:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-01:00Moca - Universidad O&M -:-
00:00San Cristobal - Atlantico -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o udržení
14:30Etoile de Kivu - AC Rangers -:-16:30Motema Pembe - Celeste -:-
DŽIBUTSKO: Division 1
14:00Garde-Cotes - CDC Q7 -:-16:30Dikhil - Gendarmerie -:-
EGYPT: Premier League
16:00Baladiyat El Mahalla - ZED -:- [ 4.17 | 2.93 | 1.99 ]19:00El Gounah - Al Ittihad -:- [ 3.02 | 2.72 | 2.59 ]
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
02:00Dep. Cuenca - Mushuc Runa -:- [ 1.93 | 3.27 | 3.46 ]20:00U. Catolica - Cumbaya -:- [ 1.21 | 5.73 | 10.70 ]
22:30Libertad - Orense -:- [ 2.28 | 2.95 | 3.01 ]
ESTONSKO: Meistriliiga
13:30Tallinna Kalev - Kalju -:- [ 4.49 | 3.56 | 1.63 ]16:00Kuressaare - Flora -:- [ 5.27 | 4.05 | 1.47 ]
ESTONSKO: Esiliiga
11:30Harju JK Laagri - Elva -:-11:30Viimsi JK - Paide Linnameeskond U21 -:-
18:00FC Tallinn - Levadia U21 -:-
ESTONSKO: Meistriliiga ženy
11:30FC Ararat Ž - Viimsi JK Ž -:-11:30Polva Lootos Ž - Tabasalu Ž -:-
18:00Tammeka Tartu Ž - Saku Sporting Ž -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
13:00Mbabane Highlanders - Denver -:-15:00Green Mamba - Ezulwini -:-
15:00Madlenya - Rangers FC -:-
15:00Manzini Wanderers - Young Buffaloes -:-
15:00Mbabane Swallows - Manzini Sea Birds -:-
15:00Nsingizini Hotspurs - Illovo -:-
15:00Royal Leopards - Moneni Pirates -:-
EVROPA: Premier League (Krym)
14:00Alushta-Crimea - Gvardiya -:-EVROPA: Liga mistryň - Play Off
18:30Chelsea Ž - Barcelona Ž -:- [ 9.29 | 5.28 | 1.26 ]FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild
15:00B36 Torshavn 2 - Vikingur 2 -:-16:00Runavik 2 - Argir -:-
16:00Sandur - Hoyvik -:-
17:00HB Torshavn 2 - Klaksvik 2 -:-
20:00TB Tvoroyri - FC Suduroy -:-
FIDŽI: Premier League
04:00Labasa - Ba -:-09:00Rewa - Nadi -:-
FILIPÍNY: PFL
09:00Loyola - Don Bosco Garelli -:-11:00Cebu FC - Maharlika -:-
11:45Taguig - Kaya -:-
14:30Mendiola FC 1991 - Manila Digger -:-
FINSKO: Veikkausliiga
14:00Haka - HJK -:- [ 4.06 | 3.63 | 1.78 ]16:00Lahti - KuPS -:- [ 4.48 | 3.49 | 1.74 ]
17:30Oulu - VPS -:- [ 3.11 | 3.51 | 2.09 ]
FINSKO: Ykkonen
15:00Jazz Pori - KuPS Akatemia -:-16:00Atlantis - Rovaniemi -:-
FINSKO: Kakkonen - Skupina A
16:00PEPO - NJS -:-FINSKO: Kakkonen - Skupina C
15:00GBK Kokkola - OPS -:-16:00TP-47 - OTP -:-
17:30JPS Jyvaskyla - Kuopion Elo -:-
18:00Hercules - SJK Akatemia 2 -:-
FINSKO: Kansallinen Liiga ženy
13:00HPS Ž - Åland Utd Ž -:-14:00JyPK Ž - PK-35 Helsinki Ž -:-
14:00PKKU Ž - Honka Ž -:-
FINSKO: Ykkonen ženy
12:00ONS Oulu Ž - TPS Ž -:-13:30VIFK Ž - KTP Ž -:-
14:00Ilves 2 Ž - EBK Ž -:-
15:00P-Iirot Rauma Ž - HJK Akatemia Ž -:-
FRANCIE: Ligue 2
15:00St. Étienne - Caen -:- [ 1.73 | 3.75 | 4.56 ]19:00AC Ajaccio - Quevilly Rouen -:- [ 2.60 | 2.68 | 3.19 ]
19:00Amiens - Troyes -:- [ 2.26 | 3.13 | 3.27 ]
19:00Annecy - Bastia -:- [ 1.93 | 3.22 | 4.26 ]
19:00Concarneau - Rodez -:- [ 3.19 | 3.31 | 2.21 ]
19:00Laval - Bordeaux -:- [ 2.84 | 3.13 | 2.53 ]
19:00Paris FC - Angers -:- [ 2.34 | 3.05 | 3.19 ]
19:00Pau - Guingamp -:- [ 3.14 | 3.09 | 2.35 ]
19:00Valenciennes - Grenoble -:- [ 3.76 | 3.16 | 2.07 ]
FRANCIE: National 2 - Skupina A
14:30Toulouse II - Jura Sud -:-18:00Aubagne - Hyeres -:-
18:00Cannes - Le Puy-en-Velay -:-
18:00Grasse - Thonon-Evian -:-
18:00Toulon - Frejus -:-
19:00Chamalieres - Ales -:-
FRANCIE: National 2 - Skupina B
18:00Bourges 18 - Angers II -:-18:00Libourne - Bergerac -:-
18:00Trelissac - Saint-Pryve -:-
18:30Avoine - Paris 13 Atl. -:-
19:00Blois - Romorantin -:-
FRANCIE: National 2 - Skupina C
18:00Boulogne - Racing CFF -:-18:00Dinan Lehon - Saint-Malo -:-
18:00Guingamp II - Virois -:-
18:00Chambly - Aubervilliers -:-
18:00Chateaubriant - Lorient II -:-
FRANCIE: National 2 - Skupina D
18:00Besancon - Haguenau -:-18:00Colmar - Biesheim -:-
18:00Creteil - Feignies-Aulnoye -:-
18:00FC 93 - Macon -:-
18:00Fleury-Merogis - St Quentin -:-
18:00Furiani Agliani - Auxerre II -:-
GAMBIE: GFA League
18:30Team Rhino - Bombada -:-GHANA: Premier League
17:00Aduana - Karela -:-17:00Bechem United - Heart Of Lions -:-
17:00Medeama - Asante Kotoko -:-
17:00Nations FC - Bibiani Gold Stars -:-
17:00Samartex - Great Olympics -:-
20:00Hearts Of Oak - Accra Lions -:-
GHANA: Division One League
17:00Maana - Steadfast -:-17:00Techiman Heroes - Tamale City -:-
17:00VC Warriors - Wa Power -:-
17:00Vision - Koforidua -:-
GIBRALTAR: National League - Skupina o titul
19:30Lincoln - Europa Point -:-GRENADA: Premier Division
00:00Paradise - Fontenoy -:-GRUZIE: Erovnuli Liga
17:00Iberia 1999 - Torpedo Kutaisi -:-18:00Dila Gori - Samgurali -:-
19:00Dinamo Batumi - Gagra -:-
GRUZIE: Erovnuli Liga 2
14:00Khobi - Spaeri -:-14:00Rustavi - Georgia -:-
14:30Bolnisi - Din. Tbilisi 2 -:-
17:00Loco. Tbilisi - FC Gareji Sagarejo -:-
18:00Shturmi - Dusheti -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Off
20:00Coban Imperial - Comunicaciones -:-23:00Deportivo Mixco - Deportivo Achuapa -:-
GUINEA: Ligue 1
18:00Horoya - Flamme Olympique -:-18:00Renaissance - Kaloum Star -:-
HONGKONG: Premier League
09:00Southern District - Lee Man Warriors -:-CHILE: Primera División
01:00O'Higgins - U. Espanola -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.24 ]21:00Copiapo - U. Catolica -:- [ 3.00 | 3.34 | 2.21 ]
23:30Nublense - Cobreloa -:- [ 2.37 | 3.05 | 2.99 ]
CHILE: Primera B
21:00CD Santa Cruz - Antofagasta -:-23:30Curico Unido - Dep. Temuco -:-
23:30S. Morning - U. De Concepcion -:-
CHILE: Segunda Division
01:00San Antonio Unido - Arturo Fernandez Vial -:-18:00Concon National - Trasandino -:-
21:00Dep. Linares - Provincial Ovalle -:-
CHILE: Primera Division ženy
18:00Deportes Iquique Ž - Cobresal Ž -:-19:30Everton Ž - A. Italiano Ž -:-
22:00Colo Colo Ž - S. Morning Ž -:-
CHORVATSKO: HNL
17:00Varaždin - Din. Záhřeb -:- [ 9.30 | 4.95 | 1.29 ]19:10Hajduk Split - Rudeš -:- [ 1.10 | 8.58 | 19.30 ]
CHORVATSKO: Prva NL
14:50Orijent - Croatia Zmijavci -:-17:00Bijelo Brdo - Cibalia -:-
17:00Solin - Zrinski Osječko -:-
CHORVATSKO: Druga NL
17:00Belišče - Hrvace -:-17:00Jadran Poreč - Bjelovar -:-
17:00Marsonia - Krk -:-
17:00Opatija - Grobničan -:-
17:00Radnik Križevci - Trnje -:-
17:00Zdralovi - Dugo Selo -:-
INDIE: I-League 2
13:00Bengaluru Utd - SC Bengaluru -:-13:00Dempo - Sudeva Delhi -:-
13:00Kenkre - Maharashtra Oranje -:-
13:00SC Goa - United SC -:-
IRÁK: Stars League
17:00Naft Al-Basra - Al Najaf -:-17:00OdloženoNewroz - Naft Al-Basra -:-
19:15Baghdad - Al-Hudod -:-
IRSKO: Division 1
20:30Longford - Wexford -:- [ 5.60 | 4.50 | 1.46 ]IRSKO: Národní liga ženy
16:00Bohemians WFC Ž - Treaty Utd Ž -:-18:00Peamount Ž - Galway United Ž -:-
19:00Wexford Ž - Shelbourne Ž -:-
20:00Sligo Rovers Ž - Cork City Ž -:-
20:30Athlone WFC Ž - DLR Waves Ž -:-
ISLAND: Besta deild ženy
16:00Keflavik Ž - Stjarnan Ž -:-16:00Throttur Ž - Valur Ž -:-
18:15Hafnarfjordur Ž - Thor/KA Ž -:-
18:15Tindastoll Ž - Breidablik Ž -:-
18:15Vikingur Reykjavik Ž - Fylkir Ž -:-
ITÁLIE: Serie B
14:00Brescia - Spezia -:- [ 2.61 | 2.96 | 2.88 ]14:00Modena - Sudtirol -:- [ 1.99 | 2.99 | 4.37 ]
14:00Parma - Lecco -:- [ 1.36 | 4.98 | 7.96 ]
14:00Ternana - Ascoli -:- [ 2.59 | 3.05 | 2.82 ]
16:15Cittadella - FeralpiSalo -:- [ 1.90 | 3.35 | 4.16 ]
16:15Cosenza - Bari -:- [ 2.15 | 3.01 | 3.72 ]
16:15Palermo - Reggiana -:- [ 1.78 | 3.64 | 4.40 ]
16:15Sampdoria - Como -:- [ 2.99 | 3.20 | 2.38 ]
ITÁLIE: Serie C - Skupina C
18:30Audace Cerignola - Giugliano -:-18:30Avellino - Crotone -:-
18:30Brindisi - Turris -:-
18:30Casertana - Sorrento -:-
18:30Catania - Benevento -:-
18:30Juve Stabia - Picerno -:-
18:30Latina - Taranto -:-
18:30Monopoli - ACR Messina -:-
18:30Monterosi - Foggia -:-
18:30Potenza - Virtus Francavilla -:-
ITÁLIE: Primavera 1
11:00Lazio U19 - Atalanta U19 -:-13:00AC Milán U19 - Monza U19 -:-
15:00Sassuolo U19 - Bologna U19 -:-
15:00Verona U19 - FC Janov U19 -:-
ITÁLIE: Primavera 2
11:00Crotone U19 - Spezia U19 -:-11:00Entella U19 - Cosenza U19 -:-
11:00Pisa U19 - Monopoli U19 -:-
14:30Benevento U19 - Neapol U19 -:-
14:30Brescia U19 - Reggiana U19 -:-
14:30Cremonese U19 - Sudtirol U19 -:-
14:30Padova U19 - Como U19 -:-
14:30Palermo U19 - Cesena U19 -:-
14:30Parma U19 - Spal U19 -:-
14:30Renate U19 - Alessandria U19 -:-
14:30Salernitana U19 - Perugia U19 -:-
14:30Udinese U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
14:30Venezia U19 - Cittadella U19 -:-
14:30Vicenza U19 - FeralpiSalo U19 -:-
15:30Ternana U19 - Pescara U19 -:-
ITÁLIE: Serie A ženy - Skupina o titul
18:00Fiorentina Ž - Sassuolo Ž -:-ITÁLIE: Serie A ženy - Skupina o udržení
12:30Sampdoria Ž - Pomigliano Ž -:-14:30Neapol Ž - Como Ž -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o titul
16:00Maccabi Bnei Raina - M. Tel Aviv -:- [ 6.90 | 4.42 | 1.40 ]IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o udržení
16:30Hapoel Jerusalem - Hapoel Hadera -:- [ 2.57 | 2.94 | 2.81 ]17:00M. Petah Tikva - Netanya -:- [ 2.99 | 3.25 | 2.26 ]
19:00Ashdod - H. Petah Tikva -:- [ 2.16 | 3.07 | 3.36 ]
19:00H. Tel Aviv - B. Jeruzalém -:- [ 2.77 | 3.14 | 2.47 ]
JAPONSKO: J1 League
06:00Sapporo - Shonan -:- [ 2.11 | 3.41 | 3.14 ]07:00Albirex Niigata - Tokyo -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.14 ]
07:00Iwata - Machida -:- [ 2.95 | 3.00 | 2.42 ]
07:00Kobe - Kyoto -:- [ 1.62 | 3.64 | 5.19 ]
08:00C-Osaka - Yokohama M. -:- [ 2.19 | 3.34 | 3.03 ]
JAPONSKO: J2 League
07:00Kusatsu - V-Varen Nagasaki -:- [ 5.10 | 3.56 | 1.64 ]07:00Mito - Fujieda MYFC -:- [ 2.02 | 3.22 | 3.58 ]
07:00Vegalta Sendai - Chiba -:- [ 3.01 | 3.04 | 2.36 ]
07:55Ehime - Kofu -:- [ 3.14 | 3.31 | 2.15 ]
JAPONSKO: J3 League
06:00Imabari - Omiya Ardija -:-06:00Nagano - Kitakyushu -:-
07:00Tegevajaro Miyazaki - Sagamihara -:-
07:00YSCC - Nara Club -:-
JAPONSKO: 1. liga ženy
07:00Beleza Ž - Omiya Ardija Ž -:-07:00Urawa Ž - Hirošima Ž -:-
JAPONSKO: 2. liga ženy
05:00Ehime Ž - Miyazaki Ž -:-JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League
15:00AmaZulu - Chippa United -:- [ 2.10 | 2.81 | 3.95 ]17:30Kaizer Chiefs - Supersport -:- [ 2.40 | 2.73 | 3.31 ]
20:00Stellenbosch - Polokwane -:- [ 1.94 | 3.02 | 4.21 ]
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Hungry Lions - Baroka -:-15:00Magesi - Maritzburg Utd -:-
15:00Milford FC - NB La Masia -:-
15:00Venda - Pretoria U. -:-
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge
10:00Amazulu U23 - Polokwane U23 -:-10:00Chippa United U23 - Swallows U23 -:-
10:00Mamelodi U23 - Royal AM U23 -:-
10:00Orlando U23 - Richards Bay U23 -:-
11:00TS Galaxy U23 - Golden Arrows U23 -:-
12:00Sekhukhune U23 - Supersport U23 -:-
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let ženy - Finálová skupina
23:00Kolumbie U20 Ž - Venezuela U20 Ž -:- [ 1.44 | 3.92 | 6.03 ]01:30Paraguay U20 Ž - Brazílie U20 Ž -:- [ 10.40 | 6.16 | 1.19 ]
04:00Peru U20 Ž - Argentina U20 Ž -:- [ 6.02 | 3.92 | 1.43 ]
JIŽNÍ KOREA: K League 1
07:00Daejeon - Seoul -:- [ 2.77 | 3.23 | 2.53 ]09:30Gimcheon Sangmu - Gangwon -:- [ 1.87 | 3.31 | 4.40 ]
09:30Gwangju - Suwon FC -:-
JIŽNÍ KOREA: K League 2
07:00Seoul E-Land - Asan -:- [ 2.40 | 2.97 | 2.83 ]09:30Busan - Ansan Greeners -:- [ 1.46 | 3.74 | 5.90 ]
09:30Cheonan City - Gimpo FC -:- [ 2.81 | 2.79 | 2.56 ]
JIŽNÍ KOREA: K3 League
07:00Busan Kyotong - Daejeon Korail -:-07:00Daegu 2 - Paju Citizen -:-
07:00Pocheon - Gimhae -:-
08:00Mokpo - Gangneung -:-
JORDÁNSKO: Premier League
17:00Al-Faisaly Amman - Al Ahli -:-19:45Al Hussein - Aqaba -:-
KANADA: Canadian Premier League
01:00York Utd - Vancouver FC -:- [ 2.15 | 3.07 | 3.10 ]19:00HFX Wanderers - Atl. Ottawa -:- [ 2.05 | 3.09 | 3.30 ]
22:00Forge - Valour -:- [ 1.45 | 3.87 | 5.87 ]
KAPVERDY: Campeonato Nacional
19:00OdloženoACA - Rosariense -:-19:00OdloženoAcademica do Fogo - Juventude -:-
19:00OdloženoBoavista da Praia - FC Derby -:-
19:00OdloženoMorabeza - Varandinha -:-
19:00OdloženoPalmeira - Barreirense -:-
19:00OdloženoUltramarina - Sanjoanenses -:-
KATAR: Emir Cup
16:15Al Mesaimeer - Al-Waab -:-19:00Al-Kharitiyath - Al Sailiya -:-
KAZACHSTÁN: Premier League
11:00Tobol - Zhenis -:-13:30Atyrau - Kyzylzhar -:-
13:30Turan - FC Astana -:-
16:00Kaisar - Kairat Almaty -:-
KEŇA: Super League
11:00Nairobi United - Kajiado -:-12:00Gusii - Rainbow -:-
14:00Dimba Patriots - Mombasa Stars -:-
14:00Kibera - Darajani Gogo -:-
14:00OdloženoKisumu All-Stars - Assad -:-
14:00Mombasa Elite - MCF -:-
KEŇA: FKF Cup
11:00KCB - Kakamega Homeboyz -:-14:00Police FC - Sofapaka -:-
KOLUMBIE: Primera B - Apertura
23:00Orsomarso - Boca Juniors -:-02:40Barranquilla - Real Cundinamarca -:-
22:00Bogota - Leones -:-
22:30Cucuta - Inter Palmira -:-
KOLUMBIE: Liga ženy
20:00Santa Fe Ž - Ind. Medellin Ž -:-22:30Inter Palmira Ž - Dep. Cali Ž -:-
23:00America de Cali Ž - Deportivo Pereira Ž -:-
23:00Atl. Nacional Ž - Millonarios Ž -:-
23:00Llaneros Ž - Junior Ž -:-
KONGO: Ligue 1
16:00Vegas - Kondzo -:-19:00JS Talangai - Diables Noirs -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
04:00Cartagines - Zeledon -:- [ 1.49 | 4.17 | 5.74 ]23:00Grecia - AD Santos -:- [ 2.37 | 3.04 | 2.99 ]
23:00Puntarenas FC - San Carlos -:- [ 3.04 | 3.27 | 2.22 ]
KUVAJT: Premier League - Skupina o titul
16:30Al-Fahaheel - Al Arabi -:-19:15Al Kuwait - Al Qadisiya -:-
KUVAJT: Premier League - Skupina o udržení
16:30Kazma SC - Al Shabab -:-19:15Khaitan - Al Jahra -:-
KYPR: Cyta Championship - Skupina o udržení
18:00Nea Salamis - Achnas -:-KYPR: Division 2 - Skupina o titul
15:00Ayia Napa - Omonia 29th May -:-15:00Omonia Aradippou - Ypsonas -:-
16:00Ol. Nicosia - Peyia 2014 FC -:-
16:00Paralimni - ASIL Lysi -:-
KYPR: Division 2 - Skupina o udržení
16:00Digenis Akritas - Chloraka -:-16:00M.E.A.P. Nisou - PAEEK -:-
KYRGYZSTÁN: Premier Liga
14:00Muras United - Talant -:-LESOTHO: Premier League
13:00Liphakoe - Machokha -:-15:00CCX - LMPS -:-
15:00Defence Force - Naughty Boys -:-
15:00Likila - Lijabatho -:-
15:00Lioli - Linare -:-
LIBANON: Premier League - Část poražených
15:00Al Ghazieh - Al Sahel -:-LIBANON: Premier League - Část vítězů
15:00Bourj FC - Al Ansar -:-LIBYE: Premier League
16:30Al Bashaer - Abu Salim -:-18:00Al Ahly Tripoli - Al-Khmes -:-
LITVA: A Lyga
14:00Dziugas Telsiai - Transinvest -:-LITVA: I Lyga
13:00Tauras - Atmosfera -:-15:00Riteriai - Siauliai 2 -:-
LOTYŠSKO: Virsliga
15:00Tukums 2000 - Valmiera -:- [ 4.40 | 3.83 | 1.60 ]18:00Riga FC - RFS -:- [ 2.54 | 3.13 | 2.54 ]
LOTYŠSKO: 1. Liga
14:00JFK Ventspils - AFA Olaine -:-LOTYŠSKO: 1. liga ženy
12:00Riga FC Ž - Metta Ž -:-13:00FK Olaine Ž - FK Liepaja Ž -:-
13:00Rigas Ž - Auda Ž -:-
17:00SFK Riga Ž - Iecava Ž -:-
MACAO: Elite League
13:00Hang Sai - University of Macau -:-15:00Tak Chun Ka I - Cheng Fung -:-
MAĎARSKO: OTP Bank Liga
14:30Paks - Mezokovesd -:- [ 1.26 | 5.30 | 9.45 ]17:00DVTK - Kecskemeti -:- [ 1.97 | 3.37 | 3.56 ]
19:30Debrecen - Újpest -:- [ 1.74 | 3.64 | 4.28 ]
MAĎARSKO: NB I ženy
16:00Haladas Ž - Szekszardi UFC Ž -:-17:00Soroksar Ž - Fehérvár FC Ž -:-
17:00Szent Mihály Ž - DVTK Ž -:-
MALAWI: Super League
14:30Big Bullets - Baka City -:-14:30Creck Sporting - Mzuzu City -:-
14:30Silver Strikers - MAFCO -:-
MALTA: Premier League
14:00Gudja - Sliema -:-15:00Floriana - Hamrun -:-
16:15Hibernians - Marsaxlokk -:-
MALTA: Challenge League - Skupina o postup
14:00Melita - Pieta -:-MAROKO: Botola Pro
18:00Chabab Mohammedia - Union Touarga -:-20:00Agadir - FAR Rabat -:-
22:00Safi - Tanger -:-
MAROKO: Botola 2
18:00Difaa El Jadidi - USM Oujda -:-18:00Meknes - Khouribga -:-
18:00RAC Casablanca - Marrákéš -:-
18:00Stade Marocain - Raja Beni Mellal -:-
MEXIKO: Liga MX - Clausura
03:00Puebla - Club América -:- [ 6.14 | 4.83 | 1.44 ]05:10Queretaro - U.N.A.M. -:- [ 2.63 | 3.46 | 2.52 ]
MEXIKO: Liga Premier Serie A
00:00Tecos FC - Coras -:-19:00Leones Negros 2 - Saltillo -:-
20:00San Juan de Aragon - Inter Playa Del Carmen -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie B - Play Off
00:00Artesanos Metepec - Chilpancingo -:-00:00CDM - Santiago -:-
00:00Uruapan - Pachuca 2 -:-
MEXIKO: Liga MX U23 - Clausura
17:00Atlas U23 - Guadalajara U23 -:-17:00Juarez U23 - Leon U23 -:-
17:00Tigres U23 - Tijuana U23 -:-
17:00Toluca U23 - Cruz Azul U23 -:-
17:30Pachuca U23 - Mazatlan FC U23 -:-
MOLDAVSKO: Super Liga - Skupina o titul
17:00Milsami - Balti -:-19:00Zimbru - Dacia Buiucani -:-
MOLDAVSKO: Super Liga - Skupina o udržení
15:00Floresti - Univer-Oguzsport -:-15:00Saxan Gagauz Yeri - Sparta Selemet -:-
15:00Victoria - Drochia -:-
MONGOLSKO: Premier League
10:15Khangarid - Brera Ilch -:-13:15Khoromkhon - Tuv Azarganuud -:-
MOSAMBIK: Mocambola
15:00Black Bulls - Baia de Pemba -:-MYANMAR: MNL Ligový pohár
11:00Dagon - Dagon Port -:-11:30Silver Stars - Hantharwady Utd -:-
NAMIBIE: Premiership
13:30Ongos - Young Africans -:-13:30Tigers - Civics -:-
16:00Blue Waters - Okahandja -:-
16:00Julinho Sporting - Okakarara -:-
16:00Khomas Nampol - Young Brazilians -:-
16:00Mighty Gunners - Eeshoke -:-
16:00Orlando Pirates - African Stars -:-
16:00UNAM - Life Fighters -:-
NĚMECKO: 2. Bundesliga
13:00Braunschweig - Hamburk -:- [ 2.96 | 3.76 | 2.17 ]13:00Kiel - Kaiserslautern -:- [ 1.78 | 4.08 | 3.91 ]
13:00Paderborn - Elversberg -:- [ 1.92 | 4.01 | 3.42 ]
20:30Schalke - Düsseldorf -:- [ 2.72 | 3.77 | 2.31 ]
NĚMECKO: 3. Liga
14:00Dortmund II - Aue -:- [ 2.33 | 3.51 | 2.70 ]14:00Duisburg - Sandhausen -:- [ 2.50 | 3.45 | 2.53 ]
14:00Regensburg - Drážďany -:- [ 3.16 | 3.45 | 2.09 ]
14:00Saarbrücken - Hallescher -:- [ 1.48 | 4.29 | 5.73 ]
14:00Viktoria Kolín n. R. - Münster -:- [ 3.16 | 3.74 | 2.00 ]
16:30Verl - Mannheim -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.20 ]
NĚMECKO: Regionální liga Sever
13:00Hamburk II - Havelse -:-13:00Kiel II - St. Pauli II -:-
17:00VfB Oldenburg - Jeddeloh -:-
NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod
13:00Erfurt - Luckenwalde -:-13:00Chemnitzer - Meuselwitz -:-
16:00Chotěbuz - Lok. Lipsko -:-
NĚMECKO: Regionální liga Západ
14:00Aachen - Bocholt -:-14:00Ahlen - Duren -:-
14:00Oberhausen - Rodinghausen -:-
14:00Wiedenbruck - Paderborn II -:-
NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad
14:00Eintracht Frankfurt II - Bahlinger -:-14:00Hoffenheim II - Schott Mainz -:-
14:00Kassel - Homburg -:-
14:00Koblenz - Offenbach -:-
14:00Mohuč II - Freiberg -:-
14:00Steinbach Haiger - Walldorf -:-
14:00Stuttgarter Kickers - Stuttgart II -:-
NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko
14:00Bayern II - Aschaffenburg -:-14:00Norimberk II - Wurzburger Kickers -:-
14:00Schalding - Burghausen -:-
14:00Schweinfurt - Aubstadt -:-
14:00Vilzing - Bamberg -:-
NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever
13:00TB Berlín - Rathenow -:-14:00Rostocker FC - Lichtenberg -:-
NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih
14:00Arnstadt - Plauen -:-14:00Auerbach - Halle -:-
14:00Bischofswerdaer - Magdeburg II -:-
14:00Freital - Einheit Rudolstadt -:-
14:00Halberstadt - Bautzen -:-
NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko
13:30Bordesholm - Neumunster -:-14:00Nordmark Satrup - SC Weiche-08 II -:-
14:00VfR Neumunster - Flensburg -:-
14:30Preussen Reinfeld - Inter Turkspor Kiel -:-
15:00Hohenwestedt - Lubeck II -:-
18:00Oldenburger - Heider SV -:-
NĚMECKO: Oberliga Hamburk
14:00Turkiye Wilhelmsburg - TSV Buchholz 08 -:-15:30Altona - HEBC Hamburg -:-
NĚMECKO: Oberliga Brémy
12:30BTS Neustadt - Woltmershausen -:-13:00Vatan Bremen - OSC Bremerhaven -:-
14:00Brinkumer - Union 60 Bremen -:-
14:30Aumund-Vegesack - Geestemunde -:-
16:00Blockdiek - Komet Arsten -:-
NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
15:00Ramlingen-Ehlershausen - Schoningen -:-16:00Eintracht Celle - Arminia Hannover -:-
18:15Bersenbruck - Heeslinger -:-
NĚMECKO: Oberliga Hesensko
14:00Fernwald - VfB Marburg -:-14:00Hanauer SC - Baunatal -:-
15:00Alzenau - Hanau -:-
15:00Erlensee - Hunfelder -:-
15:00TUS Dietkirchen - Stadtallendorf -:-
15:00Viktoria Griesheim - Giessen -:-
15:00Waldgirmes - Friedberg -:-
15:00Weidenhausen - Eddersheim -:-
NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko
14:00Karbach - Worms -:-15:30Auersmacher - Cosmos Koblenz -:-
15:30Baumholder - Morlautern -:-
15:30Dudenhofen - Kaiserslautern II -:-
16:00Arminia Ludwigshafen - Waldalgesheim -:-
18:00Bitburg - Engers -:-
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
14:30Coburg - Ingolstadt II -:-15:00Bayern Hof - Gebenbach -:-
15:00Donaustauf - ATSV -:-
15:00Neumarkt - Cham -:-
17:00Ammerthal - Wurzburger FV -:-
17:00Eltersdorf - Neudrossenfeld -:-
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
14:00Dachau - Heimstetten -:-14:00Deisenhofen - Erlbach -:-
14:00Kottern-St. Mang - Schwaben Augsburg -:-
14:00Landsberg - Ismaning -:-
14:00Mnichov 1860 II - Rain/Lech -:-
15:00Gundelfingen - Pipinsried -:-
15:30Nordlingen - Sonthofen -:-
NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko
14:00Backnang - Villingen -:-14:00Pforzheim - Normannia Gmund -:-
15:30Bietigheim-Bissingen - Reutlingen -:-
15:30Hollenbach - Ravensburg -:-
15:30Mutschelbach - Offenburger -:-
15:30Oberachern - FC Holzhausen -:-
15:30VfR Mannheim - Nottingen -:-
NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní
18:00Schonnebeck - Germania Ratingen -:-18:00Uerdingen - Frintrop -:-
NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever
11:00Hannover U19 - Drážďany U19 -:-11:00Jena U19 - St. Pauli U19 -:-
13:00RB Lipsko U19 - Hertha U19 -:-
13:30Wolfsburg U19 - Union Berlín U19 -:-
15:30Brémy U19 - Braunschweig U19 -:-
NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih
11:00Augsburg U19 - Hoffenheim U19 -:-11:00Heidenheim U19 - Eintracht Frankfurt U19 -:-
13:00Fürth U19 - Bayern U19 -:-
13:00Stuttgart U19 - Mnichov 1860 U19 -:-
NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ
13:00Aachen U19 - Wuppertaler U19 -:-NIGÉRIE: NPFL
16:00Doma United - Kwara -:-17:00Bendel - Heartland -:-
NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
00:00Ferretti - Ocotal -:-NORSKO: Eliteserien
18:00Rosenborg - Bodo/Glimt -:- [ 4.11 | 3.77 | 1.74 ]NORSKO: OBOS-ligaen
16:00Aalesund - Raufoss -:- [ 1.72 | 3.55 | 4.03 ]16:00Åsane - Stabaek -:- [ 2.89 | 3.45 | 2.11 ]
16:00Bryne - Sogndal -:- [ 2.02 | 3.42 | 3.08 ]
16:00Kongsvinger - Start -:- [ 1.65 | 3.78 | 4.13 ]
16:00Moss - Egersund -:- [ 2.25 | 3.53 | 2.63 ]
16:00Sandnes - Levanger -:- [ 2.49 | 3.48 | 2.39 ]
NORSKO: Division 2 - Skupina 1
14:00Sotra - Jerv -:-NORSKO: Division 2 - Skupina 2
14:00Eidsvold - SK Gjovik-Lyn -:-14:00Strømmen - Kjelsås -:-
14:00Ull/Kisa - Grorud -:-
15:00Follo - Skeid -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 1
14:00Ardal - Froya -:-14:00Askoy - Sandviken -:-
14:00Fana - Djerv 1919 -:-
14:00Stord - Loddefjord -:-
15:00Floro - OS -:-
15:00Haugesund 2 - Bjarg -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 2
14:00Pors - Vigor -:-14:00Staal Jorpeland - Mandalskameratene -:-
14:00Vindbjart - Fram -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 3
14:00Flint - Assiden -:-14:00Gamle Oslo - Baerum -:-
15:00Askollen - Ullern -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 4
15:00Orkla - Tiller -:-15:00Rana FK - Nardo -:-
15:00Trygg/Lade - Melhus -:-
15:00Verdal - Byåsen -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 5
14:00Bjorkelangen - Skedsmo -:-14:00Gjellerasen - Ready -:-
16:00Spjelkavik - Skjetten -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 6
13:00Skjervoy - Harstad -:-14:30Bodo/Glimt 2 - Sprint-Jeloy -:-
15:00Fredrikstad 2 - Fyllingsdalen -:-
NORSKO: Toppserien ženy
14:00Kolbotn Ž - Arna-Bjørnar Ž -:-14:00LSK Kvinner Ž - Asane Ž -:-
14:00Rosenborg Ž - RØA Ž -:-
14:00Stabaek Ž - Brann Ž -:-
16:45Vålerenga Ž - Lyn Ž -:-
NORSKO: 1. divisjon ženy
12:00Avaldsnes Ž - Odd Ž -:-13:00Bodo/Glimt Ž - Honefoss Ž -:-
14:00Ovrevoll Hosle Ž - Kil/Hemne Ž -:-
OMÁN: Professional League
15:55Al Nahda - Bahla -:-17:05Al-Rustaq - Oman Club -:-
18:15Al Seeb - Sohar -:-
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Arabe Unido - Miguelito -:-23:00Herrera - Veraguas -:-
23:00Independiente - Deportivo Universitario -:-
23:00UMECIT - San Francisco -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
01:30Sportivo Trinidense - Sol De America -:- [ 2.63 | 3.05 | 2.52 ]PARAGUAY: División Intermedia
23:15Deportivo Santani - Fernando de la Mora -:-16:00Pastoreo - Colegiales -:-
16:0012 de Junio - San Lorenzo -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
20:00Sport Boys - Union Comercio -:- [ 1.59 | 3.66 | 5.44 ]22:00Cajamarca - Grau -:- [ 1.97 | 3.19 | 3.80 ]
00:30Cusco - Cienciano -:- [ 2.42 | 3.03 | 2.92 ]
PERU: Liga 2
22:00OdloženoADA Jaen - San Marcos -:-22:00OdloženoAyacucho - AD Cantolao -:-
22:00OdloženoBinacional - Moquegua -:-
22:00OdloženoLlacuabamba - Juan Pablo II -:-
22:00OdloženoSantos - Comerciantes -:-
22:00OdloženoU. San Martin - Deportivo Coopsol -:-
PERU: Liga ženy
17:30Biavo Ž - U. de Deportes Ž -:-20:00A. Lima Ž - Killas Ž -:-
POLSKO: Ekstraklasa
15:00Górnik Zabrze - LKS Lodž -:- [ 1.63 | 3.81 | 4.81 ]17:30Slask - Ruch -:- [ 2.06 | 3.05 | 3.68 ]
20:00Widzew Lodž - Raków -:- [ 3.56 | 3.36 | 1.97 ]
POLSKO: 1. liga
17:30S. Rzeszow - Lechia -:-20:00Tychy - Sosnowiec -:-
POLSKO: 2. liga
14:00Hutnik Krakow - Polonia B. -:-17:00GKS Jastrzebie - Zaglebie II -:-
17:00KKS Kalisz - Elblag -:-
17:00Wisla Pulawy - Skra -:-
19:45S. Wola - Kotwica Kolobrzeg -:-
POLSKO: III Liga - Skupina I
12:00Concordia Elblag - Swit -:-12:00Legia II - Grodzisk M. -:-
14:00Jagiellonia II - Warta Sieradz -:-
14:00Zambrow - LKS Lomza -:-
16:00Legionowo - Wikielec -:-
16:00Mlawa - T. Mazowiecki -:-
17:00Belchatow - Sulejowek -:-
17:00Bron Radom - Pilica Bialobrzegi -:-
POLSKO: III Liga - Skupina II
12:00Cartusia Kartuzy - Gedania Gdansk -:-13:00Unia Swarzedz - Notec Czarnkow -:-
14:00Nowe Skalmierzyce - Vineta W. -:-
14:00Solec Kujawski - Elana Torun -:-
14:00Starogard Gdanski - Sroda -:-
15:00Blekitni Stargard - Kleczew -:-
16:00Swinoujscie - Luzino -:-
POLSKO: III Liga - Skupina III
12:00Bytom Odrzanski - Z. Gora -:-13:00Goczalkowice Zdroj - Stilon Gorzow -:-
13:00Warta Gorzow - Rakow II -:-
15:00Polkowice - Kluczbork -:-
15:00Starowice Dolne - Jelenia Gora -:-
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Slask II -:-
17:00Unia Turza Slaska - Bielsko-Biala -:-
POLSKO: III Liga - Skupina IV
15:00Garbarnia - Wislanie Jaskowice -:-15:30Ostrowiec - Podhale Nowy Targ -:-
16:30Chelmianka Chelm - Karpaty Krosno -:-
17:00Avia Swidnik - Star Starachowice -:-
17:00Orleta Radzyn - Swidniczanka Swidnik -:-
17:00Unia Tarnow - KS Wieczysta Krakow -:-
19:57Biala Podlaska - Siarka Tarnobrzeg -:-
POLSKO: Juniorská liga
11:00Odra Opole U19 - Górnik Zabrze U19 -:-12:00Cracovia U19 - Legia U19 -:-
12:00Polonia V. U19 - Jagiellonia U19 -:-
13:00Lech U19 - Pogon Štětín U19 -:-
POLSKO: Ekstraliga ženy
11:00UJ Krakow Ž - Slask Ž -:-12:00Medyk Konin Ž - Stomilanki Olsztyn Ž -:-
12:00Tczew Ž - Czarni Sosnowiec Ž -:-
PORTUGALSKO: Liga Portugal
16:30Casa Pia - Chaves -:- [ 2.06 | 3.12 | 3.84 ]16:30Vizela - Rio Ave -:- [ 2.70 | 3.08 | 2.69 ]
19:00Benfica - Braga -:- [ 1.56 | 4.43 | 5.08 ]
21:30Guimaraes - Boavista -:- [ 1.59 | 3.89 | 5.61 ]
PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
12:00Mafra - Oliveirense -:- [ 2.09 | 3.31 | 3.28 ]15:00Maritimo - Feirense -:- [ 1.46 | 4.10 | 6.37 ]
16:30Leixoes - Vilaverdense -:- [ 1.72 | 3.47 | 4.66 ]
PORTUGALSKO: Liga 3 - Skupina o udržení
16:00Fafe - Trofense -:-18:00Sanjoanense - SC Vianense -:-
21:30Anadia - Canelas 2010 -:-
PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal - Skupina o postup
13:00SC Lusitania - Santarem -:-PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - Skupina o titul
17:00Academico Viseu U19 - Guimaraes U19 -:-17:00Famalicao U19 - Farense U19 -:-
17:00Sporting U19 - FC Porto U19 -:-
PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - Skupina o udržení
14:00Maritimo U19 - Gil Vicente U19 -:-16:00Paços Ferreira U19 - Lusitania FC U19 -:-
17:00Alverca U19 - Setubal U19 -:-
17:00Beira Mar U19 - Belenenses U19 -:-
17:00Boavista U19 - Chaves U19 -:-
17:00Rio Ave U19 - Vizela U19 -:-
17:00Torreense U19 - Estoril U19 -:-
PORTUGALSKO: Liga BPI ženy
12:00Famalicao Ž - Valadares Gaia Ž -:-12:00Maritimo Ž - Sporting Ž -:-
12:00SL Benfica Ž - Vilaverdense Ž -:-
16:00Damaiense Ž - Torreense Ž -:-
RAKOUSKO: Bundesliga - Skupina o udržení
17:00Tirol - A. Lustenau -:- [ 1.75 | 3.47 | 4.45 ]17:00Wolfsberg - BW Linz -:- [ 2.29 | 2.96 | 3.22 ]
RAKOUSKO: 2. Liga
14:15FAC Vídeň - First Vienna -:- [ 2.03 | 3.19 | 3.27 ]14:30Admira - Liefering -:- [ 2.09 | 3.43 | 2.94 ]
14:30Bregenz - Grazer AK -:- [ 5.13 | 3.95 | 1.49 ]
14:30Sturm Graz (Am) - Dornbirn -:- [ 2.21 | 3.44 | 2.74 ]
RAKOUSKO: Regionální liga - Východ
16:00Wiener Viktoria - Neusiedl -:-17:30Leobendorf - Wiener -:-
RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální
15:00Ried (Am) - Wolfsberg (Am) -:-RAKOUSKO: Regionální liga - Západ
13:30Bischofshofen - Reichenau -:-14:00Kufstein - SC Imst -:-
14:30Wals-Grunau - Wolfurt -:-
16:00Rothis - TSV St. Johann -:-
16:00RW Rankweil - A. Salzburg -:-
17:00Hohenems - Altach U21 -:-
17:00Motz/Silz - Saalfelden -:-
18:00Schwaz - Dornbirner SV -:-
RAKOUSKO: Burgenland
17:00Klingenbach - Schattendorf -:-17:00Pinkafeld - Deutschkreutz -:-
18:00Bad Sauerbrunn - ASV Siegendorf -:-
18:00Kohfidisch - Margarethen -:-
RAKOUSKO: Korutany
15:30Atus Velden - Spitall -:-RAKOUSKO: Dolní Rakousy
16:00St. Polten (Am) - Gloggnitz -:-16:30St. Peter in der Au - Schrems -:-
18:00Waidhofen/Thaya - Retz -:-
19:00Wiener Neustadt - Ortmann -:-
RAKOUSKO: Horní Rakousy
15:00Oedt - Edelweiss -:-16:30Dietach - Perg -:-
16:30Friedburg - St. Martin im Muhlreis -:-
16:30Schallerbach - Ostermiething -:-
16:30SPG Wels II - Mondsee -:-
RAKOUSKO: Štýrsko
17:00Hartberg (Am) - Kalsdorf -:-18:00Lafnitz (Am) - Heiligenkreuz -:-
RAKOUSKO: Vorarlbersko
15:00FC Lustenau - Rotenberg -:-16:00Admira Dornbirn - Lochau -:-
16:00Nenzing - Gofis -:-
17:00Alberschwende - Hard -:-
17:00Hochst - Brauerei Egg -:-
RAKOUSKO: Vídeň
15:00Wienerberger - Mannsworth -:-15:30Simmeringer - ASV 13 Wien -:-
16:00Kagran - A XIII-Auhof Center -:-
16:00Stadlau - WAF Brigittenau -:-
16:001980 Wien - Schwechat -:-
RAKOUSKO: Bundesliga ženy
12:45Austria Vídeň Ž - Neulengbach Ž -:-15:00Dornbirn Ž - Bergheim Ž -:-
16:30St. Polten Ž - Sturm Ž -:-
RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o titul
19:30FCSB - Farul Constanta -:- [ 1.79 | 3.56 | 4.07 ]RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o udržení
16:30U Craiova 1948 - U. Kluž -:- [ 2.71 | 3.10 | 2.54 ]RUMUNSKO: Liga 2 - Skupina o titul
10:30Csikszereda M. Ciuc - Unirea Slobozia -:- [ 2.22 | 2.82 | 3.27 ]RUMUNSKO: Liga 2 - Skupina o udržení
10:00CSC Dumbravita - Metaloglobus Bucharest -:- [ 2.17 | 2.95 | 3.21 ]10:00CSM Resita - Ceahlaul -:- [ 2.53 | 3.10 | 2.58 ]
10:00Steaua Bucuresti - CSM Slatina -:- [ 1.68 | 3.43 | 4.41 ]
10:00Unirea Dej - FC Arges -:- [ 2.38 | 2.89 | 2.93 ]
10:00Viitorul Tg. Jiu - Tunari -:- [ 2.05 | 3.32 | 3.10 ]
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - Skupina o postup
16:00CSM Bacau - Bucovina Radauti -:-16:00Stiinta Miroslava - FC Bacau -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - Skupina o udržení
16:00Brodoc - Somuz Falticeni -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - Skupina o postup
16:00CSM Focsani - Metalul Buzau -:-16:00Sporting Liesti - Unirea Branistea -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - Skupina o udržení
16:00Hamangia Baia - Sutesti -:-16:00Viitorul Ianca - CSM Ramnicu Sarat -:-
16:00Vointa Limpezis - Braila -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - Skupina o postup
16:00Agricola Borcea - LPS HD Clinceni -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - Skupina o udržení
16:00Axiopolis Cernavoda - Voluntari 2 -:-16:00Progresul Fundulea - Recolta Gh. Doja -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - Skupina o postup
16:00CS Blejoi - Dunarea Giurgiu -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - Skupina o udržení
16:00CSO Plopeni - Paulesti -:-16:00Tricolorul Breaza - FC Pucioasa -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - Skupina o postup
16:00Olimpic Zarnesti - Campulung -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - Skupina o udržení
16:00Tarlungeni - Odorheiu -:-16:00V. Curita - Targu Secuiesc -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - Skupina o udržení
16:00Curtisoara - Sporting Rosiori -:-16:00Petrolul Potcoava - Horezu -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - Skupina o postup
16:00CSO Filiasi - Ghiroda & Giarmata Vii -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - Skupina o udržení
16:00Lupac - Turceni -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - Skupina o postup
16:00Peciu Nou - Phoenix Buzias -:-16:00Politehnica Timisoara - Bihor -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - Skupina o udržení
16:00Socodor - Progresul Pecica -:-16:00Teuz Cermei - Soimii Lipova -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - Skupina o postup
16:00ACS Medias - Gloria 2018 Bistrita -:-16:00Unirea Ungheni - Univ. din Alba Iulia -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - Skupina o udržení
16:00Industria Galda - Unirea Alba-Iulia -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - Skupina o postup
16:00FC Olimpia Satu Mare - CSM Zalau -:-16:00Santandrei - Sighetu Marmatiei -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 1
15:00Forte Taganrog - Dynamo Makhachkala 2 -:-15:00Kamensk-Shakhtinsky - Rostov 2 -:-
15:00Legion Makhachkala - Biolog -:-
15:00Maykop - FK Pobeda -:-
15:00Nazran - Dynamo Stavropol -:-
17:00Nart Cherkessk - FC Sevastopol -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 2
14:00Dynamo Petersburg - Zvezda St. Peterburg -:-RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 3
10:00Dynamo Vladivostok - Str. Moskva -:-RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 4
13:00Volna Nizhegorodskaya - Kazaň 2 -:-14:00Lada Togliatti - Kirov -:-
14:00Nosta - Amkar -:-
16:00Barnaul - Pari NN 2 -:-
RUSKO: 1. liga ženy
09:00FK Yenisey Ž - Din. Moskva Ž -:-14:00Samara Ž - Lok. Moskva Ž -:-
15:00Krasnodar Ž - Rjazaň Ž -:-
16:00Chertanovo M. Ž - FK Rostov Ž -:-
17:00Kazaň Ž - Zvezda Ž -:-
18:00CSKA Moskva Ž - Sp. Moskva Ž -:-
RWANDA: Premier League
15:00AS Kigali - Etincelles -:-15:00Muhazi United - Rayon Sport -:-
15:00Musanze - Amagaju -:-
ŘECKO: Super League - Skupina o udržení
19:00Asteras T. - OFI Kréta -:- [ 2.51 | 3.05 | 2.79 ]19:00Kifisia - Giannina -:- [ 1.40 | 4.30 | 7.21 ]
19:00Panetolikos - Atromitos -:- [ 1.68 | 3.60 | 4.74 ]
19:00Volos - Panserraikos -:- [ 1.26 | 5.12 | 9.95 ]
ŘECKO: Super League 2 - Skupina o postup
15:00AEL Larissa - AEK B -:-ŘECKO: Super League 2 - Skupina o udržení
15:00Diagoras - Panathinaikos B -:-ŘECKO: Division A ženy
12:45Panathinaikos Ž - PAOK Ž -:-SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:00Alianza - Fuerte San Francisco -:-23:00Jocoro - Municipal Limeno -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Off
15:00Tre Fiori - Murata -:-18:15Cosmos - San Giovanni -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League
17:00Al Akhdoud - Abha -:- [ 1.86 | 3.59 | 3.72 ]17:00Al Raed - Al Ettifaq -:- [ 3.98 | 3.43 | 1.85 ]
20:00Al Khaleej - Al Nassr -:- [ 5.69 | 4.67 | 1.43 ]
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership - Skupina o titul
18:30Glentoran - Crusaders -:- [ 2.23 | 3.67 | 2.75 ]18:30Larne - Coleraine -:- [ 1.30 | 5.24 | 7.78 ]
18:30Linfield - Cliftonville -:- [ 1.71 | 3.86 | 4.19 ]
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership - Skupina o udržení
18:30Dungannon - Ballymena -:- [ 1.38 | 4.65 | 6.88 ]18:30Glenavon - Carrick Rangers -:- [ 2.80 | 3.54 | 2.25 ]
18:30Newry City - Loughgall -:- [ 3.73 | 3.51 | 1.88 ]
SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL
16:00Bashkimi - FK Skopje -:-16:00Belasica - Kožuf Gevgelija -:-
16:00Besa 1976 - Pelister -:-
16:00Novaci - Detonit Plackovica -:-
16:00Ohrid - Sasa -:-
16:00Osogovo - Karaorman -:-
16:00Pobeda - Vardar Negotino -:-
16:00Teteks - Arsimi -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Bai Bureh Warriors - East End Lions -:-18:15Bo Rangers - Old Edwardians -:-
18:15Mighty Blackpool - Diamond Stars -:-
18:15SLIFA - Ports Authority -:-
SKOTSKO: Premiership - Skupina o titul
16:00Kilmarnock - Hearts -:- [ 2.19 | 3.20 | 3.15 ]SKOTSKO: Premiership - Skupina o udržení
16:00Aberdeen - Motherwell -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.43 ]16:00Livingston - Ross County -:- [ 2.71 | 3.09 | 2.55 ]
16:00St. Johnstone - Hibernian -:- [ 3.79 | 3.34 | 1.92 ]
SKOTSKO: Championship
16:00Arbroath - Queen's Park -:- [ 4.01 | 3.87 | 1.73 ]16:00Dunfermline - Inverness -:- [ 2.75 | 3.11 | 2.50 ]
16:00Morton - Raith -:- [ 2.53 | 3.03 | 2.78 ]
16:00Partick Thistle - Ayr -:- [ 2.03 | 3.42 | 3.32 ]
SKOTSKO: League One
16:00Alloa - Hamilton -:- [ 4.07 | 3.85 | 1.73 ]16:00Annan - Falkirk -:- [ 4.92 | 4.21 | 1.55 ]
16:00Edinburgh City - Stirling -:- [ 6.22 | 4.54 | 1.42 ]
16:00Kelty Hearts - Montrose -:- [ 2.41 | 3.48 | 2.61 ]
16:00Queen of South - Cove Rangers -:- [ 2.38 | 3.58 | 2.60 ]
SKOTSKO: League Two
16:00Clyde - East Fife -:- [ 1.71 | 3.67 | 4.39 ]16:00Dumbarton - Elgin -:- [ 1.61 | 3.71 | 5.13 ]
16:00Forfar - Stranraer -:- [ 2.57 | 2.98 | 2.78 ]
16:00Spartans - Peterhead -:- [ 2.41 | 3.21 | 2.79 ]
16:00Stenhousemuir - Bonnyrigg Rose -:- [ 2.31 | 3.22 | 2.93 ]
SKOTSKO: League Two - Baráž o udržení
16:00East Kilbride - Buckie Thistle -:-SKOTSKO: Highland League
16:00Brora Rangers - Turriff Utd -:-16:00Keith - Wick Academy -:-
SKOTSKO: Lowland League
16:00Tranent - Celtic B -:-SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o udržení
15:00Dundee Utd Ž - Hamilton Ž -:-SKOTSKO: Pohár ženy
13:15Rangers Ž - Celtic Ž -:-SLOVENSKO: Niké liga - Skupina o titul
15:30Žilina - Trnava -:- [ 2.78 | 3.48 | 2.29 ]18:00Ružomberok - Podbrezová -:- [ 2.19 | 3.22 | 3.13 ]
SLOVENSKO: Niké liga - Skupina o udržení
18:00Košice - Z. Moravce-Vráble -:- [ 1.44 | 4.29 | 6.32 ]18:00Skalica - Trenčín -:- [ 2.87 | 2.97 | 2.50 ]
SLOVENSKO: 2. liga
16:30Komárno - Púchov -:- [ 1.44 | 3.93 | 5.92 ]16:30Prešov - Trebišov -:- [ 1.25 | 4.95 | 9.42 ]
16:30Spišská N. Ves - Dolný Kubín -:- [ 2.47 | 3.18 | 2.58 ]
18:00Pohronie - Šamorín -:- [ 1.94 | 3.43 | 3.26 ]
SLOVENSKO: 3. Liga - Východ
16:30Lipany - Bardejov -:-16:30N. Lučenec - Kalinovo -:-
16:30Or. Veselé - Slávia Košice -:-
16:30Stará Ľubovňa - Svidník -:-
16:30Vranov n. T. - Stropkov -:-
SLOVENSKO: 3. Liga - Západ
16:30Dubnica - HA Banská Bystrica -:-16:30Galanta - Podkonice -:-
16:30Lehota p. V. - Martin -:-
16:30Malacky - Častkovce -:-
16:30Zvolen - Jednota Bánová -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava
14:001922 Bratislava - Most -:-17:00Bernolákovo - Dun. Lužná -:-
17:00Inter Bratislava - Senec -:-
17:00Modra - Domino -:-
17:00Pezinok - Ivanka p. Dunaji -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Centrální
16:00Kysucké N. Mesto - Čadca -:-16:00Makov - Stráňavy -:-
16:00Staškov - Badín -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Východ
16:00Rudnany - Raslavice -:-SLOVENSKO: 4. liga - Západ
16:00Hurbanovo - Trenčianske Stankovce -:-SLOVENSKO: 1. liga ženy - Skupina o titul
12:00Trnava Ž - B. Bystrica Ž -:-SLOVENSKO: 1. liga ženy - Skupina o udržení
15:00GFC Ž - Petržalka Ž -:-16:00Trenčín Ž - Žilina Ž -:-
SLOVINSKO: Prva Liga
17:30Bravo - Radomlje -:- [ 2.08 | 3.00 | 3.37 ]20:15Domžale - Maribor -:- [ 3.45 | 3.29 | 1.92 ]
SLOVINSKO: 2. SNL
17:00Dravinja - Grosuplje -:-17:00Fuzinar - Triglav -:-
18:00Nafta - Rudar -:-
18:00NK Krka - Tolmin -:-
SLOVINSKO: 3. SNL - Východ
17:00Drava - Krsko -:-17:00Korotan - Podvinci -:-
17:00Ljutomer - Dravograd -:-
17:00Race - Brezice -:-
17:00Sampion Celje - Dobrovce -:-
17:00Zavrc - Hajdina -:-
SLOVINSKO: 3. SNL - Západ
14:00Sencur - Brda -:-17:00Izola - Slovan Ljubljana -:-
17:00Kocevje - Dren Vrhnika -:-
17:00Ljubljana Svoboda - Sobec Lesce -:-
17:00NK Adria - Dob -:-
17:00Ziri - NK Jesenice -:-
SOMÁLSKO: National league
14:30Gaadiidka - Raadsan -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League
16:05Ajman - Khorfakkan -:-16:05Al Sharjah - Al Bataeh -:-
18:45Al-Ain - Al-Ahli Dubai -:-
SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1
15:55Al Fujairah - Masafi -:-15:55Al-Taawon - Gulf Heroes -:-
15:55Al Urooba - Gulf United -:-
16:00United FC - Al Dhafra -:-
SRBSKO: Super Liga - Skupina o udržení
16:00Radnik - Novi Pazar -:- [ 3.60 | 2.97 | 2.00 ]18:00Javor - IMT Novi Beograd -:- [ 2.24 | 2.99 | 3.03 ]
20:00Zeleznicar Pancevo - Radnički Niš -:- [ 1.90 | 3.32 | 3.48 ]
SRBSKO: Prva Liga - Skupina o titul
16:00Graficar Beograd - Smederevo -:-16:00Jedinstvo U. - Indjija -:-
16:00Radnički S. Mitrovica - Mačva -:-
16:00Tekstilac Odzaci - OFK Bělehrad -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad
10:00Sindjelič Bělehrad - Zemun -:-11:00Polet Dorcol - BASK -:-
11:00Teleoptik - Padinska Skela -:-
12:00Brodarac - Usce -:-
16:30Rad - Prva Iskra -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina
16:30Backa - Naftagas -:-16:30Radnički Zrenjanin - Hajduk 1912 -:-
16:30Zeleznicar Indjija - Bečej -:-
16:301. Maj Ruma - Jedinstvo SP -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Východ
16:30Djerdap - Meševo -:-16:30Dunav Prahovo - Vlasina -:-
16:30Jagodina - Radnicki Pirot -:-
16:30Pcinja - Timocanin -:-
16:30Radnicki Svilajnac - Jedinstvo Krusevac -:-
16:30Sindjelič - Trayal Krusevac -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Západ
16:00Buducnost Krusik - Borac 1926 -:-16:00Josanica - Loznica -:-
16:00Mladi Radnik - Omladinac Zablace -:-
16:00Sloga Pozega - Takovo -:-
SURINAM: SML
01:00Flora - Voorwaarts -:-22:30SV Transvaal - PVV -:-
SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
10:30Turecko U18 - Saúdská Arábie U18 -:-11:00Rumunsko U16 - Dánsko U16 -:-
11:00Slovensko U18 - Guatemala U18 -:-
13:00Mali U18 - Jamajka U18 -:-
15:30Maroko U18 - Ekvádor U18 -:-
16:00Polsko U16 - Čína U16 -:-
SVĚT: Přátelské zápasy klubů
17:30SKA Rostov (Rus) - Rodina Media (Rus) -:-SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy
17:00Jordánsko U20 Ž - Libanon U20 Ž -:-SÝRIE: Premier League
15:00Al Jaish - Al Taliya -:-ŠPANĚLSKO: LaLiga2
16:15Burgos CF - Amorebieta -:- [ 1.74 | 3.40 | 5.09 ]16:15Leganes - Zaragoza -:- [ 1.99 | 2.83 | 4.75 ]
18:30Elche - Espanyol -:- [ 2.05 | 3.11 | 3.88 ]
ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1
16:00Osasuna B - R. Union -:-16:00Ponferradina - Barcelona B -:-
16:00Unionistas - Sabadell -:-
16:30Celta Vigo B - SD Logrones -:-
18:00Fuenlabrada - Teruel -:-
18:00Lugo - Rayo Majadahonda -:-
20:00Cornella - Sestao -:-
ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2
18:00San Fernando - Real Madrid B -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1
16:00Polvorín - Gran Pena -:-18:00Barbadas-Bentraces - Arzua -:-
18:00Bergantinos - UD Ourense -:-
18:00Betanzos - Atletico Arteixo -:-
18:15Silva SD - Viveiro -:-
19:00Estradense - Rapido de Bouzas -:-
19:00Paiosaco - Pontevedra B -:-
19:00Sarriana - Somozas -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2
17:30Luarca - Basico Urraca -:-18:00Aviles Stadium - Lenense -:-
18:00L'Entregu - Condal -:-
18:00Union Club Ceares - Real Titanico -:-
18:30Caudal Deportivo - Gijon B -:-
19:00Llanera - Gijon Industrial -:-
19:00Llanes - Tuilla -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3
17:00CD Colindres - Atletico Albericia -:-17:00Escobedo - Tropezon -:-
18:00Atletico Mineros - Velarde -:-
18:00Laredo - Solares -:-
18:15Revilla - Castro -:-
19:00Torina - Guarnizo -:-
20:00Bezana - Naval Reinosa -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4
11:30San Ignacio - CD Vitoria -:-16:30Touring KE - Pasaia -:-
17:00Anaitasuna FT - SD Deusto -:-
17:00Aurrera Ondarroa - Alavés C -:-
17:00Basconia - Anorga -:-
18:00Urduliz - Padura -:-
18:30Beasain - Lagun Onak -:-
18:30Portugalete - Durango -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5
16:00Girona B - Olot -:-17:00FC L'escala - Mollerussa -:-
17:00Pobla Mafumet - San Cristobal CP -:-
17:00UE Tona - Prat -:-
17:00Vilafranca - L'Hospitalet -:-
17:30Peralada - Badalona -:-
19:00Reus FCR - Rapitenca -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6
12:00Levante B - Castellon B -:-17:00Torrellano - Jove -:-
17:30Atzeneta - Gandia -:-
17:30Utiel - Acero -:-
18:00Burriana - Soneja -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7
18:00Pozuelo de Alarcon - Galapagar -:-18:00Tres Cantos - Las Rozas -:-
19:00Canillas - Trival Valderas -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8
17:00Becerril - Mirandes B -:-17:00Bembibre - Santa Marta Tormes -:-
17:00Leonesa B - Palencia CF -:-
17:00Palencia CA - Burgos CF B -:-
17:00Real Avila - Ponferradina B -:-
17:30Villaralbo - Colegios Diocesanos -:-
18:00Salamanca - Atl. Astorga -:-
18:45Almazan - Atl. Tordesillas -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9
12:00Atletico Melilla - Torre del Mar -:-18:00Jaen - CP Almeria -:-
19:00Huetor Tajar - Maracena -:-
19:00Huetor Vega - Ejido -:-
20:00Arenas Armilla - Rincon -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10
12:00Xerez CD - Ayamonte -:-12:30Sevilla C - Pozoblanco -:-
17:30Ceuta B - Coria C.F. -:-
18:00Cabecense - La Palma -:-
18:30Atletico Espeleno - CD Gerena -:-
18:30Cartaya - Xerez D.F.C. -:-
20:00Conil - Bollullos -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11
16:15Mercadal - Llosetense -:-16:30Binissalem - Soller -:-
17:00Constancia - Alaior -:-
17:00Poblense - Portmany -:-
17:30Arenal - Santanyi -:-
17:30Collerense - Manacor -:-
18:30Felanitx - Platges de Calvia -:-
18:30Inter Manacor - Alcudia -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12
13:30CD Buzanada - Lanzarote -:-13:30Tamaraceite - Ibarra -:-
13:30Teror - San Bartolome -:-
17:15Santa Ursula - Las Palmas B -:-
18:00Herbania - Tenerife B -:-
18:30Yaiza - Atl. Victoria -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13
16:30Montecasillas - Lorca Deportiva -:-17:00Ciudad Cieza - CD Algar -:-
17:00Racing Murcia - Molinense -:-
17:30Deportiva Minera - CAP Ciudad de Murcia -:-
18:30Alcantarilla - Plus Ultra -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 14
18:30Fuente de Cantos - CD Coria -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15
16:00Beti Kozkor - Lerines -:-16:00Burlades - Bidezarra -:-
16:30Beti Onak - CD Cantolagua -:-
17:00Ezcabarte - Cirbonero -:-
17:30Pena - Huarte -:-
18:30Pamplona - Lagunak -:-
18:30Subiza - Txantrea -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16
12:00Calahorra B - Tedeon -:-15:45River Ebro - Pena Balsamaiso -:-
16:30CDFC Calzada - Arnedo -:-
17:00Berceo - Racing Rioja -:-
17:00Comillas - Varea -:-
17:00Oyonesa - Haro Deportivo -:-
18:00Casalarreina - Vianes -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17
16:30Belchite 97 - Tamarite -:-17:30Caspe - Almudevar -:-
17:30Fraga - Ebro -:-
18:00Epila - Atletico Monzon -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18
17:00Villacanas - Puertollano C.F. -:-18:00Albacete B - Socuellamos -:-
18:00Huracan de Balazote - Torrijos -:-
18:00Marchamalo - Tomelloso -:-
18:00Toledo - Quintanar del Rey -:-
18:30Cazalegas - Azuqueca -:-
18:30San Clemente - La Solana -:-
19:00Conquense - Tarancon -:-
19:30Villarrubia - Villarrobledo -:-
ŠPANĚLSKO: Liga F ženy
12:00Costa Adeje Tenerife Ž - Valencia Ž -:-12:00Villarreal Ž - Granada Ž -:-
14:00Betis Ž - Huelva Ž -:-
16:00Sevilla Ž - Levante Ž -:-
ŠPANĚLSKO: Primera Federacion ženy
19:30Albacete Ž - La Coruňa Ž -:-19:30Alhama Ž - Alavés Ž -:-
19:30Athletic Bilbao B Ž - Barcelona B Ž -:-
19:30Cacereno Ž - Madrid C. B Ž -:-
19:30CE Europa Ž - CA Osasuna Ž -:-
19:30DUX Logrono Ž - SE AEM Ž -:-
19:30Espanyol Ž - Atl. Madrid B Ž -:-
ŠVÉDSKO: Superettan
15:00Gefle - Sandviken -:-15:00Landskrona - Utsikten -:-
15:00Sundsvall - Varberg -:-
17:00Orgryte - Öster -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
16:00FBK Karlstad - Karlbergs -:-16:00Hammarby TFF - Friska Viljor -:-
16:00Vasalund - Karlstad -:-
17:00United Nordic - Stocksund -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
13:00Onsala - Falkenberg -:-13:00Torns - Tvaaker -:-
16:00Ariana - Oskarshamn -:-
16:00Jonkoping - Rosengard -:-
16:00Olympic - Norrby -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland
13:00IFK Lulea - Bergnasets -:-13:00Umeå - Skelleftea -:-
14:00Gottne - IFK Ostersund -:-
14:00Taftea IK - Algarna-Harnosand -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
13:00Forward - Vanersborgs FK -:-14:00Ahlafors - Motala -:-
14:00Grebbestad - Stenungsunds -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
12:30Hudiksvall - Gute -:-15:00Falu - Arlanda -:-
16:00Kungsangen - Jarfalla -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
13:00Högaborgs - IFK Karlshamn -:-13:00Karlskrona - Balkan -:-
14:00Hassleholms IF - Simrishamn -:-
14:00Lodde - Rappe GOIF -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
13:00Syrianska - Sylvia -:-15:00Arameisk-Syrianska - Atvidaberg -:-
15:00Mjolby AI FF - BK Ljungsbro -:-
15:00Smedby - Enskede -:-
16:00Haninge - Huddinge -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
14:00Astrio - Varbergs GIF -:-14:00Laholms - Lindome -:-
14:00Ockero - Tord -:-
17:00Qviding - Jonsereds -:-
ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy
13:00IF Brommapojkarna Ž - Vittsjo Ž -:-15:00Djurgarden Ž - Örebro Ž -:-
15:00Häcken Ž - Pitea Ž -:-
15:00Kristianstad Ž - Hammarby Ž -:-
15:00Norrkoping Ž - Trelleborg Ž -:-
15:00Rosengard Ž - AIK Ž -:-
15:00Vaxjo DFF Ž - Linköping Ž -:-
ŠVÉDSKO: Elitettan ženy
13:00Eskilstuna Utd Ž - Gamla Upsala Ž -:-13:00Umeå IK Ž - Orebro Ž -:-
16:00Uppsala Ž - Kalmar Ž -:-
17:00Mallbacken Ž - Alingsas Ž -:-
ŠVÝCARSKO: Challenge League
18:00Nyonnais - Thun -:- [ 4.05 | 3.91 | 1.72 ]18:00Vaduz - Baden -:- [ 1.55 | 4.25 | 4.83 ]
18:00Wil - Schaffhausen -:- [ 2.04 | 3.33 | 3.39 ]
ŠVÝCARSKO: Promotion League
15:00Cham - Curych II -:-16:00Bavois - Young Boys II -:-
16:00Bruhl - Biel -:-
16:00Bulle - Rapperswil -:-
16:00Paradiso - St. Gallen II -:-
17:00Etoile-Carouge - Lucern II -:-
17:30Kriens - Lugano II -:-
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1
16:00Terre Sainte - Echallens -:-17:00Grand-Saconnex - Lausanne II -:-
17:00Meyrin - Yverdon II -:-
17:30Chenois - Oberwallis Naters -:-
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2
15:00Black Stars - Dietikon -:-17:00Muttenz - Schotz -:-
17:00Rotkreuz - Wohlen -:-
18:00Concordia - Bassecourt -:-
18:00Muri - Solothurn -:-
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3
16:00Eschen - Freienbach -:-16:00Kreuzlingen - Balzers -:-
16:00Tuggen - Grasshopper II -:-
16:00Uzwil - Hongg -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Gossau -:-
16:00YF Juventus - Kosova -:-
16:30Taverne - Winterthur II -:-
17:00Mendrisio - Linth -:-
ŠVÝCARSKO: Pohár
20:30Sion - Lugano -:- [ 2.99 | 3.27 | 2.12 ]ŠVÝCARSKO: Super League ženy - Baráž o udržení
17:30Thun Ž - Wil Ž -:-18:00Rapperswil Ž - Sion Ž -:-
ŠVÝCARSKO: Super League ženy - Play Off
16:00Lucern Ž - Curych Ž -:-17:00Aarau Ž - Servette Ž -:-
19:00Grasshopper Ž - Young Boys Ž -:-
TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga
13:30Eskhata - Ravshan -:-15:00Vakhsh - Panjsher -:-
TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara
17:00Young Africans - Coastal Union -:-THAJSKO: Thai League 1
13:00Buriram - Muangthong -:-13:30Chonburi - Nakhon Pathom -:-
14:00Sukhothai - Uthai Thani -:-
15:00Pathum United - Port MTI FC -:-
THAJSKO: Thai League 2
13:00Ayutthaya Utd - Kanchanaburi -:-13:00Chainat - Krabi -:-
13:00Chanthaburi - Nakhon Ratchasima FC -:-
13:00Chiangmai Utd - Customs Utd -:-
13:00Kasetsart - Chiangmai FC -:-
13:00Lampang - Rayong FC -:-
13:00Nong Bua Pitchaya - Nakhon Si -:-
13:00Samut Prakan City - Pattaya United -:-
13:00Suphanburi - Phrae -:-
TCHAJ-WAN: MFL ženy
09:00Taipei Bravo Ž - Hualien Ž -:-10:00Taichung Blue Ž - Taoyuan Mars Ž -:-
12:00Kaohsiung Ž - Hang Yuan Ž -:-
TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - Skupina o titul
16:00Stade Tunisien - Monastir -:-TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - Skupina o udržení
16:00Ben Guerdane - Gafsa -:-16:00Metlaoui - Bizertin -:-
TUNISKO: Ligue 2
16:00EM Mahdia - Moknine -:-16:00Gabes - Stade Gabesien -:-
16:00Chebba - Sidi Bouzid -:-
16:00Msaken - Rades -:-
16:00Zarzis - OC Kerkennah -:-
TURECKO: Superliga
15:00Kasimpasa - Samsunspor -:- [ 2.31 | 3.45 | 2.76 ]15:00Sivasspor - Konyaspor -:- [ 2.43 | 2.94 | 3.00 ]
18:00Fenerbahce - Besiktas -:- [ 1.40 | 4.53 | 6.54 ]
18:00Hatayspor - Basaksehir -:- [ 2.86 | 3.20 | 2.37 ]
TURECKO: 3. Lig Group 1
14:00Aliaga - Kirikkale Buyuk Anadolu -:-14:00Arguvan - Talasgucu -:-
14:00Ayvalikgucu - Edirnespor -:-
14:00Gumushanespor - Kepez Belediyespor -:-
14:00Hopaspor - 52 Orduspor -:-
14:00Mardin BB - Inegol Kafkas -:-
14:00Tarsus - Karabuk Idmanyurdu -:-
TURECKO: 3. Lig Group 2
14:00Amasyaspor - Silifke -:-14:00Bulvarspor - Kelkit -:-
14:00Eynesil - Elazigspor -:-
14:00Hacettepe 1945 - Anadolu Universitesi -:-
14:00Pazarspor - Ergene Velimese -:-
14:00Sapanca Genclikspor - Karsiyaka -:-
14:00Turgutluspor - Batman Petrolspor -:-
TURECKO: 3. Lig Group 3
14:00Bornova 1877 - 1922 Konyaspor -:-14:00Darica Genclerbirligi - Akhisarspor -:-
14:00Erbaaspor - Kutahyaspor -:-
14:00Fatsa Bld. - Bayburt -:-
14:00Kusadasispor - Agri 1970 -:-
14:00Sivas Dort Eylulspor - Karakopru -:-
14:00Tepecik - Silivrispor -:-
TURECKO: 3. Lig Group 4
14:00Bursa - Bergama FK -:-14:00Catalca - Tokat -:-
14:00Kestel - Sultanbeyli -:-
14:00Musspor - Cankaya FK -:-
14:00Nevsehir - Adana -:-
14:00Orduspor 1967 - Siirt Ozel -:-
14:0023 Elazig FK - Sebat Genclikspor -:-
UGANDA: Big League
15:00Mbale Heroes - Calvary -:-UGANDA: Pohár
14:00Airtel Kitara - Pajule Lions -:-14:00BUL - NEC FC -:-
UKRAJINA: Premier League
12:00Dnipro-1 - Dyn. Kyjev -:- [ 4.21 | 3.17 | 1.79 ]12:00Minaj - Č. Oděsa -:- [ 3.35 | 3.27 | 1.97 ]
14:30LNZ Cherkasy - Šachtar -:- [ 8.78 | 4.83 | 1.27 ]
17:00Ruch Lvov - Veres-Rivne -:- [ 1.83 | 3.07 | 4.15 ]
UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o postup
11:30SC Poltava - Karpaty Lviv -:-13:00Inhulets - Prykarpattya -:-
14:00Livyi Bereg - Nyva Buzova -:-
UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o udržení
11:00Bukovyna - Dinaz Vyshgorod -:-12:00Podillya Khmelnytskyi - FC Chernihiv -:-
UKRAJINA: Druha Liga
11:15Trostyanets - Lokomotyv Kyiv -:-12:45Skala 1911 - UCSA -:-
13:30Druzhba Myrivka - Zvyagel -:-
UKRAJINA: Liga U19
11:00Kolos Kovalivka U19 - Oleksandrija U19 -:-11:00Kryvbas 2020 U19 - Metalist 1925 U19 -:-
13:00Zorja U19 - Obolon Kyjev U19 -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
17:30Rampla Juniors - Maldonado -:- [ 2.95 | 3.02 | 2.41 ]20:00Cerro Largo - Boston River -:- [ 2.78 | 2.90 | 2.64 ]
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
15:00Uruguay Montevideo - Juventud -:-20:00Colon - Plaza Colonia -:-
20:30Sud America - La Luz -:-
22:30Rentistas - Cooper -:-
USA: MLS
19:45Austin FC - Los Angeles Galaxy -:- [ 2.73 | 3.86 | 2.28 ]USA: USL Championship
01:30Rhode Island - Phoenix Rising -:- [ 2.85 | 2.84 | 2.47 ]22:00Charleston - Las Vegas Lights -:- [ 1.48 | 4.03 | 5.20 ]
USA: MLS Next Pro
03:00Austin FC II - Ventura County -:-USA: NISA
23:00Georgia Lions - Savannah Clovers -:-USA: Pohár USL League One
00:00Spokane Velocity - Central Valley Fuego -:-USA: NWSL ženy
01:30Washington Ž - Orlando Pride Ž -:-04:00Angel City Ž - Kansas City Current Ž -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
22:00La Guaira - Universidad Central -:-VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
21:00Nueva Esparta - Maritimo -:-21:30Frontera - Heroes de Falcon -:-
ZAMBIE: Super League
15:00OdloženoGreen Buffaloes - Nkana -:-15:00Green Eagles - Zanaco -:-
15:00OdloženoKabwe - Red Arrows -:-
15:00OdloženoKansanshi - Mutondo Stars -:-
15:00Konkola - Trident -:-
15:00Nkana - Zesco Utd -:-
15:00Nkwazi - Mufulira -:-
15:00Power Dynamos - Forest Rangers -:-
15:00Prison Leopards - NAPSA Stars -:-
15:00Red Arrows - Kansanshi -:-
15:00Zesco Utd - MUZA -:-
ZAMBIE: Absa Cup
15:00Kabwe - MUZA -:-15:00Nchanga Rangers - Red Arrows -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Simba Bhora - TelOne -:-15:00Yadah - Chicken Inn -:-
15:00ZPC Kariba - Bikita Minerals -:-
Sázejte na přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.